FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.23. 11:07:42

MSN ● Messi-Suárez-Neymar ● The World Greatest Trio Ever

Legjobb videó róluk, nem feltétlen gólok, hanem összjátékok. Eszméletlen mennyi gól maradt a lábukban tavaly, és még így is rúgtak több mint 120-at.. Remélem idén még egy szinttel feljebb kapcsolnak - már ha ez lehetséges, tartok tőle, hogy nem :D -, akkor olyan számokat produkálnának, amit a büdös életben egy trió sem dönt meg.. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.21. 10:45:18

Gumbau és Cámara ma is a nagycsapattal edz... Még a végén felhozzuk egyiküket... :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.17. 15:00:14

Én nem kockáztatnék sérüléseket egy már elveszített kupáért. Ha az első meccsen jó volt a B-csapat menjek akkor most is ők. Az hiányozna még, hogy Suarez vagy Messi is megsérüljön a nagy hajtásban. Vagy éppen egy pokróc bilbaoi védő belépője miatt.
Ennyi erővel bármikor megsérülhetünk... :)
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.08.17. 10:14:52

A mai meccs egyértelműen arról fog szólni hogy ujjá kell építeni az imázsunkat mert egy 4-0 után nem szabad ennek a csapatnak feladni rögtön az idény elején [-X [-X [-X És már bocsánat, de amiket itt néhányan írnak az kb arról szól hogy dobjuk ki az összes cserénket és ki se álljunk a bilbao ellen mert ugye ez felesleges időpocséklás , adjuk oda nekik a kupát aztán jónapot #-o #-o #-o #-o Akkor ennyi erővel mehetnénk segunda divisionba és küldhetnénk a b csapatot az elitligába mert még azokban is több az önbecsülés :evil: :evil: :evil: Most tessék eldönteni hogy a tavalyi BL győztesnek szurkolunk vagy a magyar megye 9-es papafalva sc-nek :? :?
Én úgy látom ,hogy igen ,Stegen hibázott de nem egy hiba határozza meg hogy ő most jó vagy rossz kapus-e. Ha Bravo hibázott volna ekkorát akkor most biztos ő kötne ki a Fórum szép nagy máglyáján . Aki itt nagyot hibázott az az egész csapat amiből tanulni kell és fognak is :wink: :wink: Kikaptunk, ez van, annyival amennyivel , de most az a fontos hogy mindent beleadva tanulva az eddigiekből MEG KELL PRÓBÁLNI BEHÚZNI EZT A KUPÁT, S HA NEM IS NYERJÜK MEG LEGALÁBB MEGMARAD AZ HOGY BARCA SZINTŰ CSAPATHOZ MÉLTÓAN KEZELTÜK A HELYZETET
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.08.17. 09:17:57

Én nem vagyok telhetetlen ami ezt az idényt jelenti. Ha megnyerjük a BL-t és történelmet írunk, már maximálisan elégedett leszek.
Számomra egy dologra világított rá az előszezon és a Bilbao elleni katasztrófa: Az igazságtalan átigazolási tilalom és az utánpótlási vonal gyengélkedése együttesen mostanra hozták meg hatásukat: A kezdő 11-nek nincs alternatívája. Nincs minőségi csere sem hátul, sem középen, sem elől. Sőt - fáj a szívem, de kimondom - egyelőre a kapuban sem, látva TS eddigi szereplését. Csak remélhetjük, hogy Bravo hozza majd a tavalyi formáját.
Szóval csodát ne várjunk. Bizonyos értelemben ez ismét az építkezés éve kell, hogy legyen.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.08.17. 07:41:30

El Pistolero írta: Az első részével nem értek egyet. Meg kell próbálni.
Én nem kockáztatnék sérüléseket egy már elveszített kupáért. Ha az első meccsen jó volt a B-csapat menjek akkor most is ők. Az hiányozna még, hogy Suarez vagy Messi is megsérüljön a nagy hajtásban. Vagy éppen egy pokróc bilbaoi védő belépője miatt. Azt se higgye senki, hogy olyan egyszerűen verünk majd 4 gólt. Attól mert top csapat vagyunk lélektanilag olyan előnyben lép pályára a Bilbao ami egy 0-0-ás állásnál nincs meg. Teljesen más mondjuk 2-0 után nyomás nélkül bepakolni még ugyanennyit, úgy, hogy tudod hogy ha egyet be is kaptok akkor sincs gond, mint ha tudod, hogy még 4-0 esetén is csak hosszabbításra vagy jó, ha pedig egyet benyelsz akkor már 6 rúgott gól kellene. Ezt így megcsinálni legfeljebb másod vagy harmadosztályú csapat ellen tudnánk nem pedig egy olyan gárda ellen, mint az Athletic. A bajnokságban kell majd a győzelemért hajtani. Ott majd helyre tesszük őket. A szuperkupának meg örüljenek, mást úgysem fognak nyerni sem idén sem jövőre. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.17. 01:13:51

LG írta:
Utánanéztem, az elmúlt 10 évben egyszer sem értük el ellenük olyan eredményt, ami most elég lenne. Bár 5-t sikerült lőnünk kétszer, de mind a kétszer kaptunk is gólt. A védelünkben pedig most igencsk benne van a kapott gól.
Hát, ha abból a szempontból nézzük, hogy a Bilbao-nak ez sikerült úgy, hogy kb. spanyol középcsapat, mint meg világszinten top3 vagyunk, akkor nem lehetetlen otthon közel telt ház előtt. A kupadöntőn például csak rajtunk múlt, hogy annyi lett amennyi, szóval nem kizárt.

Ennek ellenére én is azt hiszem hogy ez elúszott, de ha a játékosok rendesen odateszik magukat és egy szép eredményt hoznak (még ha nem is elég a kupához) nem lesz olyan keserű a szám íze.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.17. 00:08:17

kanty írta:Azért teljesen más kávéház úgy ötöt rúgni, hogy lazázunk, gála van, megy a csapatnak, és teljesen más úgy, amikor már az első perctől kezdve tudják, hogy öttel kellene nyerni - éppen ezért már megy a görcsölés az elejétől.
Ez így van, de egy gyors gól az elején sokat oldhatna a görcsösségen, illetve az ellenfél morálját is jelentősen ronthatja. Nyilván minél tovább nem sikerül betalálnuk, annál görcsösebbek leszünk, a Bilbao meg annál magabiztosabb.

Utánanéztem, az elmúlt 10 évben egyszer sem értük el ellenük olyan eredményt, ami most elég lenne. Bár 5-t sikerült lőnünk kétszer, de mind a kétszer kaptunk is gólt. A védelünkben pedig most igencsk benne van a kapott gól.

Úgy gondolom, nem lehetetlen küldetést a szuperkupa megnyerése, de ahhoz kb. csúcsforma kéne, azt meg nem biztos, hogy így sikerül hirtelen a semmiből előhúzni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.16. 23:03:35

Azért teljesen más kávéház úgy ötöt rúgni, hogy lazázunk, gála van, megy a csapatnak, és teljesen más úgy, amikor már az első perctől kezdve tudják, hogy öttel kellene nyerni - éppen ezért már megy a görcsölés az elejétől.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2015.08.16. 22:55:32

crixus írta:Vicces, hogy páran még hisztek a fordításban. Ez a kupa elúszott. Tragédia nincs, legfeljebb újra bebizonyosodott, hogy a rotáció nem úgy működik, hogy egyik meccsről a másikra lehozom a fél kezdőt. Elviekben az lenne a normális, ha meccsenként 2-3 játékos cserélődne ki, nem 5-6.
Az első részével nem értek egyet. Meg kell próbálni. Két és fél hónapja sikerült nekik ötöt rúgni. Tudom, hogy akkor volt Neymar meg Alba, hiányozni is fog mindkettő, de Pedro és Rafinha is bizonyította már, hogy jó játékosok, így valamelyikük biztosan jól fogja pótolni a brazilt. Jordi Albát már sokkal nehezebb lesz, hiszen Adriano sebességben és fejben is lassabb nála. Támadásban sincs akkor haszna, ő egyszerűen nem érzi Messi keresztlabdáit, ellentétben Jordival.

Abban viszont maximálisan egyetértek veled, hogy nem kellett volna IDEGENBEN kiállni szinte B csapattal. A kezdőcsapatunk jelenleg a legjobb a világon, de a cserejátékosok minősége jó, ha eléri a Villarreal szintet. Nézzétek meg, kiknek adjuk el a játékosainkat: Stoke, Everton, Aston Villa, Villarreal, az utolsó két évben. És a mostani cseréink is ezeknek a csapatoknak a minőségét hozza: Sergi Roberto, Adriano egyáltalán nem hozza a Barca-szintet, Vermaelenben és Bartrában pedig még hinni akarok, hogy jobbak a középszernél, főleg az utóbbiban. Nem tudom, hogy csak szerencsétlen, de valamiért mindig őt szivatják meg. Bale lefutotta, Januzaj befűzte, Hazardot csak a szemével követte, és Konoplyankának nehéz lett a Szuperkupa meccsen jobban odatenni a labdát, ahogy Ő tette a Sevilla negyedik góljánál kedden. És akkor ott van Mathieu, aki nekem tavaly pozitív csalódás volt (mondjuk lehet azért, mert semmit se vártam) de a Sevilla ellen Ő is katasztrófa volt.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2015.08.15. 18:27:39

Én most vettem észre..akkor az Atletic-esek haza sem mennek vasárnap? :) Furán jött ki a lépés :D
Egyébként nem érdekel a supercupa, csak verjük meg őket mindkétszer..ennyi
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.08.15. 18:20:37

Vicces, hogy páran még hisztek a fordításban. Ez a kupa elúszott. Tragédia nincs, legfeljebb újra bebizonyosodott, hogy a rotáció nem úgy működik, hogy egyik meccsről a másikra lehozom a fél kezdőt. Elviekben az lenne a normális, ha meccsenként 2-3 játékos cserélődne ki, nem 5-6.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.08.15. 18:13:41

Egyáltalán nem lehetetlen ezt visszahozni, ha annó sikerült a Milannak gurítani 4 gólt otthon úgy, hogy ők egyet sem rúgtak, akkor a Bilbao-nak is. A lehető legerősebb kezdőt kell felküldeni, Sergi Robit, Mathieu-t távol tartani a pályától és nem lesznek gondok. Ha Stegen legközelebb nem úgy áll be a kapujába, hogy ha irányt változtat a labda akkor ne tudjon megmozdulni, akkor nem lesznek gondok.
Tegnap Messiék elöl szinte nem is kaptak labdát a Robi-Rafinha középpálya miatt, abszolút nem tudják megtartani a labdát, gyorsan megakarnak szabadulni tőle, ezért nem tudnak irányítani, ez hiányzott tegnap, ezért kell Iniestát már a kezdetektől játsztatni, Masch kiváló vkp, de nem a Barca labdatartós szisztémájában, nekünk Busquets kell.
Én hiszem, hogy megnyerhetjük!
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.15. 17:20:45

Messias2 írta:
ZBarca írta:másrészt a spanyol labdarúgó szövetség is rakhatta volna a meccset szombatra, a visszavágót pedig játszhatnák kedden. Így szerintem mindenkinek jobb lenne, de hát a pénz az úr.
Kedden Uefa nem engete volna, mert bl selejtezők vannak. Max ilyen 11 óra fele kezdődhetett volna a meccs, amikor a selejtező meccseknek vége. Szerintem ezért rendezik pénteken és hétfőn.
Akkor meg rendezhették volna a BL és EL csoportkörök sorsolásának napján a hagyományok szerint :D , ezen a héten meg lejátszhatták volna a spanyol szuperkupa meccseket.
visca el barca írta:
ZBarca írta:Hétfőn valószínűleg a Pique-Masch kh páros fog kezdeni, akik a világ egyik legjobb duóját alkotják.
jah. sevilla is gurított egy négyest a legjobb párosnak :D

nem tudom mire vagytok ennyire optimisták, én kb 1%-ot nem adok arra, hogy behúzzuk itthon. 4-1-nél, vagy 3-0-nál talán meg lehetett volna csinálni...
Azért sem a szabadrúgásról, sem Bartra és Mathieu hibáiról nem tehettek Piquéék.

Ha meg igazán akarjuk azt a kupát, akkor az az egy gól nem szabad, hogy számítson.
De amúgy értem mire gondolsz, én megpróbálok optimistán hozzáállni, nem is tagadom, hogy hiszem, sikerülni fog. :)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.15. 17:16:02

ZBarca írta:Hétfőn valószínűleg a Pique-Masch kh páros fog kezdeni, akik a világ egyik legjobb duóját alkotják.
jah. sevilla is gurított egy négyest a legjobb párosnak :D

nem tudom mire vagytok ennyire optimisták, én kb 1%-ot nem adok arra, hogy behúzzuk itthon. 4-1-nél, vagy 3-0-nál talán meg lehetett volna csinálni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.15. 17:12:53

ZBarca írta:másrészt a spanyol labdarúgó szövetség is rakhatta volna a meccset szombatra, a visszavágót pedig játszhatnák kedden. Így szerintem mindenkinek jobb lenne, de hát a pénz az úr.
Kedden Uefa nem engete volna, mert bl selejtezők vannak. Max ilyen 11 óra fele kezdődhetett volna a meccs, amikor a selejtező meccseknek vége. Szerintem ezért rendezik pénteken és hétfőn.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.15. 17:04:25

Többen is írták, hogy biztosan gólt fogunk kapni a visszavágón. De miért? Hétfőn valószínűleg a Pique-Masch kh páros fog kezdeni, akik a világ egyik legjobb duóját alkotják. A Bilbao pedig már az első perctől kezdve a védekezésre fog koncentrálni. Megmondom mi lesz: a Bilbao beparkolja a buszt, amit mi megpróbálunk feltörni. Ez az első 20 percben sikerülni is fog. Kérdés, hogy mennyivel fogunk vezetni az első félidő elteltével. Ha már mennénk kettővel, akkor a bilbaoiak számára egyre melegebb lesz a pite és muszáj lesz kitámadniuk. Mi ezt kihasználva rúghatunk 3-at, de ehhez kelleni fog a közönség és a játékosok lelkesedése is.

A fentebb írtakra nyugodtan nyomjatok egy Print Screen-t, így fog történni. :D :wink:
Sanama írta:Mitől vannak kifacsarva? Most volt 1 hónap vakáció mindenkinek, 1-1,5 hónapja pedig tart az alapozás.
Aki esetleg ki lehet(ne) facsarva az Messi-Mascherano a Copa miatt, de nem értem a többiek mitől lennének kifacsarva.(Megjegyzem, hogy azt mondták a dokik, hogy úgy tért vissza, mint egy bika, nem...?!)
Maximum nem lett fizikálisan odatéve a felkészítés....
Akkor máshogy mondom: fáradtabbak a megszokottnál. Szerencsére a válogatott szünet alatt lesz idejük kipihenni magukat, már ugye annak, aki itt marad.
Bob_Marley írta:Viszont ezt hogy az UEFA vagy LFP a "hibás", ez nagyon gyenge kifogáskeresés. Ezt mondtam tavaly is, hogy szép-szép az eredmény, de idén nagyon kemény program lesz és sűrű program. Spanyol szövetség is hova tegyen már be meccseket? Lehetett volna szombaton, ennyi a különbség, de jó ideje tudni lehet az időpontot. Nyáron EB lesz meg Copa plusz nekünk Világkupa miatt kimarad egy forduló, minden időpont le van fedve. Nem kellett volna mindent megnyerni és nem lennének ilyen problémák. :lol:
Szerintem akkor is az UEFA/LFP a hibás, egyrészt nem értem, hogy miért kellett Európa másik felén lejátszani a döntőt, ami ugye helyi idő szerint kb 11-kor kezdődött, másrészt a spanyol labdarúgó szövetség is rakhatta volna a meccset szombatra, a visszavágót pedig játszhatnák kedden. Így szerintem mindenkinek jobb lenne, de hát a pénz az úr. :roll: És akkor az amerikai túráról még nem is írtam, ahol valószínűleg ugyancsak közrejátszott a zsé.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.15. 16:55:34

visca el barca írta:nyugodtan lehetett volna tegnap a gálát küldeni, meg ha úgy van, akkor hétfőn is. az első bajnoki meccsig lett volna 6 napjuk pihenni.
Azt a gálát, aki 3 napja 60 perc után nem bírt levegőt venni? :D

Nem neked szól, hanem úgy általánosságban baromi egyszerű annyit írni hogy xy kell a csapatba meg mibe fáradnak el stb. Felkészülési időszak, napi több edzés és nem a cicázós tingli-tangli edzések. Egyértelműen pihentetni kellett, most az hogy Rakitic kellett volna kezdjen vagy Iniesta részlet kérdés, s velük is kaptunk x gólt. Nem ezen múlt a dolog, szezon eleje mint írtam nem mostanra kell élesíteni a töltényeket. Attól függetlenül le kell szűrni a tanulságot, mert négy gólt kapni profi szinten megagáz. Amelyik csapat négyet kap, ott nagyon súlyos gondok vannak. Ez jelen pillanatban fizikai és agyi kihagyás oka volt, de attól függetlenül két meccs 8 gól.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.15. 16:06:26

Busin annyi múlt, hogy nem tudtuk a labdakihozatalokat normálisan megoldani. Bár ha SR-ékkel kezd, lehet nem segített volna annyit, mert nem lett volna Messin kívül társa, akivel ki lehet hozni, és ő is pocsék napot fogott ki, de abba biztos vagyok, hogy érződni fog a következő meccsen, ha játszik majd.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.08.15. 16:00:18

S.Agüero írta:
fanbarca írta:http://leshelyzet.blog.hu/2015/08/15/ed ... na_elemzes

Bocsi, ha már volt.
Nem akarom megint Busit hypolni, meg amúgy sem láttam a meccset, de a cikk szerint eléggé hiányzott, pont ezért kulcsjátékosunk ő is.

Bocs, ha off.

Hétfőn meg kíváncsi leszek az elszántságunkra, ha rögtön az elején gólt szerzünk, elég jó hangulat lesz a stadionban. :D
Mondjuk Roberto idiota labdavesztese, Adriano luftja/bote labdaerintese, Alves hulyesege, Stegen kirohanasa nem azon mult, hogy Busi ott van-e vagy sem, szerintem.

Bar az igaz, hogy ha fent van, akkor altalaban megjatszhato, es Roberto hatha eltalalta volna. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.15. 15:46:33

fanbarca írta:http://leshelyzet.blog.hu/2015/08/15/ed ... na_elemzes

Bocsi, ha már volt.
Nem akarom megint Busit hypolni, meg amúgy sem láttam a meccset, de a cikk szerint eléggé hiányzott, pont ezért kulcsjátékosunk ő is.

Bocs, ha off.

Hétfőn meg kíváncsi leszek az elszántságunkra, ha rögtön az elején gólt szerzünk, elég jó hangulat lesz a stadionban. :D
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.08.15. 15:35:14

més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.08.15. 15:31:40

veb véleményét osztom, tegnap oda kellett volna tenni magunkat, ez egy nyamvadt kupadöntő volt, erre felrak egy ilyen kezdőt?
Ennyi erővel Messi és Suárez is pihenhetett volna...
Ez nagyon nagy szégyen volt, ki lehet kapni Bilbaoban, nehéz pálya, motivált csapat, de ez azért vérciki volt.

Visszavágón nincs reális esély, ha Messi megbolondul lehet valami, de a probléma hogy nem látom a csapatban a kapott gól nélküli meccset..ha meg kapunk, akkor vége. Pedig szép lett volna egy újabb hatkupás szezon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.15. 14:51:22

nyugodtan lehetett volna tegnap a gálát küldeni, meg ha úgy van, akkor hétfőn is. az első bajnoki meccsig lett volna 6 napjuk pihenni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.15. 14:45:21

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Ahogy mondani szokták a derbin kell nagyot futni és az még odébb van
nem, a derbi az tegnap volt. bajnokságban lehet itt-ott botlani, de egy kupadöntőn nem. húztuk volna be inkább tegnap, mint az bajnokság első fordulójában (az lesz majd még szép, ha még ott is megfirkálnak minket)
A bajnokság prioritást élvez mindennel szemben, de ettől még nem kell négyet kapni zsinórban. Viszont a formát nem mostanra kell hegyezni, nem kell messzire menni hogy lássuk mit ér a korai nagy bekezdés. RM látványosan csuklott össze márciusra és lépni nem bírtak tavaly is meg előtte is. Ha lehet választani mikor lépjen pályára a "b csapat" akkor egyértelműen inkább tegnap mint teszem azt az első fordulóban. Már most 3 naponta meccsek vannak, rotálni kell.

És pont hogy idén még keményebb bajnokság lehet, RM még ha új edző is van, de nagy változások nem voltak a keretükben és nagyon erősek. Atletico remekül igazolt (újfent), Valencia-Sevilla erősödött, ahogy a Villarealra megint oda kell figyelni. Visszajön a mumus Betis, rögtönh elég erős a menetrendünk szóval nagyon komoly idény előtt a gárda.
Kép
Kép
Kép
Lezárt