Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.08. 17:57:39

Bob_Marley írta:Ma rettegj GT, jön a Wehrmacht, gyakorlatilag a legerősebb 10esem lép pályára :D

Úúúh mégse a legerősebb mert megint "poszgondokkal" küzdök s Griffin továbbra is sérült, de azért feláll egy tíz fős hadsereg, s jaj neked :mrgreen:
Steal kategóriát általában viszem, s abban előttem vagy, ez azért nem járja :D
Jön a Wehrmacht? Montgomery tábornok készen áll. :mrgreen:
Nálam csak kilenc fős lesz a sereg, a sok sérült miatt nem tudtam máshogy kialakítani a csapatot. :lol:
Bryant ezredes lesz a szárazföldi erők főparancsnoka, a légierő első embere Lopez altábornok, a flottát pedig Sessions tengernagy vezeti.
(MWP kimarad a dologból, ő ugyanis pacifista. :twisted: :mrgreen: )
Steal kategóriát meg hadd nyerjem már meg, ha már a többit elvesztem. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.08. 17:05:33

Csak halkan megsúgom annyira nem hoznak hú de kiemelkedőket a játékosaim :P Szó sincs itt leállásról, feltétel nélküli megadásra kényszerítelek GT :lol:
Faried szépen búcsúzott, meg előtte Bayless is, s tényleg átment a Varejao trade??? :D
El se hiszem, bár ha reális akarok lenni ez lett volna mind közül vétó :P De ez csak az én beárazásom miatt val.

Ma rettegj GT, jön a Wehrmacht, gyakorlatilag a legerősebb 10esem lép pályára :D

És még Mo Williams is elkezdett edzeni :P

Úúúh mégse a legerősebb mert megint "poszgondokkal" küzdök s Griffin továbbra is sérült, de azért feláll egy tíz fős hadsereg, s jaj neked :mrgreen:
Steal kategóriát általában viszem, s abban előttem vagy, ez azért nem járja :D

szerk: tradet "lerendeztétek" pedig nem is vétóztam :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.08. 13:27:25

A neo-0827 csere nálam is necces.

Bob, abban állapodtunk meg, hogy leállsz, nem? :D Ehhez képest 2-10... :lol: Na majd most feljövök szépen az embereiddel. :D

Game, írtam keeperben.

Simában is átment a Howard-CP csere, szerencsére Dwight már vissza is tért. :)
Azért itt nem rossz a Lopez-Howard-Chandler centertrió.
Igaz, neo még mindig vezet.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.08. 12:06:52

Egyébként meg Granger visszatérésével esni fognak az adatai a Pacersesnek... Olyan lesz mint 1 éve. Ahoz képest pedig abszolút nem sok a 3 pick kül... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.08. 11:28:16

Sztem 3 pick nincs a 2 jatekos kozott. 2-vel meg talan megbaratkozok, de akkor is inkabb egy 4.-6. csere a realis nalam, hiaba keeper Wall.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.08. 10:28:25

Mint azt látni lehet a cserén, nem én ajánlottam, hanem én fogadtam el.
Valóban van jelentősége a pickeknek, de azért nem akkora, mint azt sokan elgondolják. 1 pick ide oda nem számít. Vegyük példának Game-t. 1 picknek elhozta Lovet aki kb az egész szezont kihagyja/kihagyta. Mégis torony magasan vezet. Szal sztem attól még, hogy 1-1 picket elvesztessz, nincs lefőve a kávé.
Továbbá Wall mélyen keeper játékos, míg az Pacers-es nem. Vele lehet hosszú távon tervezni. Mivel én ki lettem rabolva pickek terén, így fontos számomra a pótlás.

Sztem ez a trade még belefér, főleg h nem én ajánlottam. Aztán döntsetek. Csak tényleg vicces, hogy lassan semmi sem megy át...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.08. 02:30:00

Ezt a 2-5 cserét nagyon erősnek tartom, én nem nyomtam (még :D ) vétót, megvárom az álláspontokat, Wall legjobbja 16.4.6-8.3 volt, azóta nyilván történtek dolgok Washingtonba és lettek társak, de veszem ezt, s mellé rakom, hogy Hill abszolút megbízhatóan hoz idén egy 14.7-4.2-4.9 számot, de ha teszem azt visszaesik 12 pontra (nem hiszem meg jelen pillanatban ez nem befolyásolja az értékét ), akkor sem látom a 2-5 csere létjogosultságát.
Indokokat szeretnék :D
Mellesleg fcbarca0827 nem azt mondtad PG-k kellenének, ezzel nem vagy előrébb, inkább az egyik magasat kellene adnod, de ez magánvélemény, s nagy zárójel, inkább védjétek meg ezt a cserét :D

Mellesleg így utólag a kanty-neobarca féle trade is vétó lett volna nálam :P
De azt akkor észre se vettem, ma döbbentem rá, hogy ilyen végbe ment :lol:
De mindegy most már.

Lehet én vagyok a szigorú, de a pick mozgások kiemelt jelentőségekkel bírnak a szememben.S első meg második körös pickeket nem adunk oda "csak úgy" meg nem szerzünk "csak úgy" ha nincs akkor különbség a játékosok között.
Ebben az esetben egy 4-5-6-7 pick cserét reálisnak látok.

És mielőtt nekem esne valaki, hogy én vétózok állandóan :D Ez nem igaz, fellehet mérni egy csere jogosságát vagy sem, s hangsúlyozom pickcsere kiemelt jelentőséggel bír.Nagyon herdáljátok őket, ezeket vétózom "folyamat" ha értékes pickek mennek :D És nem látom jogosságát.De itt még nem vétóztam meghallgatom ki mit mond, miért, próbálok "könyörületes" lenni :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.07. 12:54:45

Gareth Tello írta:most, hogy átjött a neo-csere, remélem, Delfino is out of season lesz... :lol:
Nyugi, nincs komoly baja. Viszont Collison mostanában tragédia... :( Az aggancsosról meg inkább nem is mondok semmit. Jól sikerült ez a csere. :lol:

Amúgy képzeljétek, megnéztem a tavalyi cserélgetéseket, főleg az enyémet. Érdekes. ;) 1-2 nagyon komoly csere volt. Főleg Bobbal.
Am az is vicces, hogy a szezon végén nagyon tetszett a csapatom. Most ránézve, meg sohasem fogadnám el... :lol: :lol: :lol:
Meg az is szépen látszik, hogy 1-2 játékos 1éve még milyen jó volt, most meg fabatkát sem ér... 8)

Szerk: Amúgy a csapatom egész jól teljesített tegnap. 1-2 kivétellel. Aaron Grey kb nem csinált semmit. Lehet mégiscsak igazad lesz Bob. Minden esetre 1 meccset még megér.

Wall viszont fenomenális. 21-5-9. És mostanában így tolja. Kár, hogy pont a Knicks ellen tette... :(
És erre az emberre nincs komoly megkeresésem keeperben???
Eskü inkább akkor megtartom megamnek. Növelje csak az én átlagaimat. :wink: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.07. 11:31:20

Bob_Marley írta:A mai nap is egész jóra sikeredett, holnaptól talán majd jönnek Griffinék is (Nelson felépült már, elején nagyon bekezdett aztán annyira nem lett hú de nagy meccs tőle, de szolid a 18-5-4 )s akkor jönnek a pattanók is remélhetőleg.
De abszolút jó most a csapatom szerencsére, tartják az előző heti jó formát :D
Ez remek, konkrétan szinte minden embered állatkodott, nálam meg csak a szerencsétlenkedések mentek, Gordon 9 pont, Prince 6, Collison 8, Gee 8 /bár nála ez jónak számít), Seraphin 5. Bosh úgy gondolta, ideje megsérülni, nehogy egy hajszálnyi esélyem is legyen, miközben Beal is inkább pihenget még, most, hogy átjött a neo-csere, remélem, Delfino is out of season lesz... :lol:
Szóval 3-9, és lesz ez még rosszabb is. :D
(Amúgy menő az a vöröskereszt.)

Simában jó napom volt (élen a Vasquez-Carter-Derrick-Barea négyessel), de még így is 3-8... :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.07. 03:40:23

Eazzy írta:
Bob_Marley írta:S azért szerencsére még így is maradtak tartalékok, pedig lassan lehetne Vöröskereszt is a csapatom neve :mrgreen:
Na te csak ne panaszkoggyá :D
Nem panaszkodom, sőt örülök neki, hogy ezt is elviseli a csapat a hétre, bár azért nem mondom hogy nem lenne rossz ha mindenki egészséges lenne, de ilyenre még nem volt példa idén :lol: Köszi Mo Williamset :mrgreen:

A mai nap is egész jóra sikeredett, holnaptól talán majd jönnek Griffinék is (Nelson felépült már, elején nagyon bekezdett aztán annyira nem lett hú de nagy meccs tőle, de szolid a 18-5-4 )s akkor jönnek a pattanók is remélhetőleg.
De abszolút jó most a csapatom szerencsére, tartják az előző heti jó formát :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.02.07. 03:31:16

Bob_Marley írta:S azért szerencsére még így is maradtak tartalékok, pedig lassan lehetne Vöröskereszt is a csapatom neve :mrgreen:
Na te csak ne panaszkoggyá :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.06. 21:46:59

Így van a 11ik kör kicsivel értékesebb GT pickje mint az enyém, kíváncsi vagyok ezt átengeditek-e :D
Mert pl most MicheeBee sem írta, hogy cserélhetetlen lenne Varejao, így ez a csere azért valljuk be őszintén több mint baráti :D

Viszont a mai az nagyon kemény lesz, hiába lenne egy csomó emberem, 8at tudok kiállítani, sok a sérült, s pont nem jön ki hogy magas posztokra tegyek embert :?
Na mindegy ez ilyen, ez a hét amúgy is "túlélésről" szól, meg hogy akkor tisztázzuk a Varejao kérdéskört.
S azért szerencsére még így is maradtak tartalékok, pedig lassan lehetne Vöröskereszt is a csapatom neve :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.02.06. 21:36:29

neobarca írta:
MichaaBee írta:Tudtommal még el sem dőlt a jövő évi draftsorrend. :) Ha csak nem maradtam le valemilyen szezon eleji egyezségről, akkor jövőre is a draft előtt lesz yahoo által generált random sorrend.
Rosszul tudod. Keeperben a helyezés számít a draft sorrendnél. Mint a valóságban... :wink:
Akkor nem szóltam. :) Köszi a pontosítást.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.06. 21:27:21

MichaaBee írta:Tudtommal még el sem dőlt a jövő évi draftsorrend. :) Ha csak nem maradtam le valemilyen szezon eleji egyezségről, akkor jövőre is a draft előtt lesz yahoo által generált random sorrend.
Rosszul tudod. Keeperben a helyezés számít a draft sorrendnél. Mint a valóságban... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.02.06. 21:14:45

kanty írta:
MichaaBee írta:Bob, a legfrissebb Varejaós trade-ben mi értelme van két 11. körös cetlit kicserélni? :D Vagy csak én vagyok laikus? :)
GT cetlije értékesebb, mert vélhetően hamarabb fog húzni. Vagyis én ezt a logikát látom benne.
Tudtommal még el sem dőlt a jövő évi draftsorrend. :) Ha csak nem maradtam le valemilyen szezon eleji egyezségről, akkor jövőre is a draft előtt lesz yahoo által generált random sorrend.
Bocs, hogy beleszólok, de pontosan ettől tartottam, amikor nem léptem be a keeper ligába. Emberek, mi az, hogy ti döntitek el, hogy a másik kit keepelhet?
Nem arról szól, hogy a köz dönt arról, hogy ki kit keepel, de amikor egy szezon végéig sérült játékos megy egy olyan csapatba, ahol akad nála simán 3 keepelhetőbb játékos, akkor szerintem jogos a vétó. Így hogy GT még elpasszol 2-t egy harmadikért, aki jobb, már érthetőbb a dolog.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.02.06. 20:13:23

Bocs, hogy beleszólok, de pontosan ettől tartottam, amikor nem léptem be a keeper ligába. Emberek, mi az, hogy ti döntitek el, hogy a másik kit keepelhet? :D :D Nem furcsa ez egy kicsit? Az össze-vissza vétózás megint csak nevetséges :D De ti tudjátok.

Simában megint elfelejtettem összerakni a csapatomat, na mindegy, az előző héten neo-t lealáztam 12-0-ra, most belefér egy bukás :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.06. 19:49:56

MichaaBee írta:Bob, a legfrissebb Varejaós trade-ben mi értelme van két 11. körös cetlit kicserélni? :D Vagy csak én vagyok laikus? :)
GT cetlije értékesebb, mert vélhetően hamarabb fog húzni. Vagyis én ezt a logikát látom benne.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.02.06. 19:47:28

Bob, a legfrissebb Varejaós trade-ben mi értelme van két 11. körös cetlit kicserélni? :D Vagy csak én vagyok laikus? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.06. 04:32:30

@Cumbee!

Először a másodikra reagálnék, szerintem Favors és Terry között van egy kis különbség. Favors már nálam van a draft óta, így a trade deadline előtt eszem ágában sincs elcserélni őt, mert kb. azt várom, hogy Al Jeff-et/Millsap-et elcseréljék és végre 30 perc körül játsszon. És utána várhatóan emelkedni fognak a statjai. Miközben te a 1,5 hete még FA-n lévő Terry-t, aki nem javult idáig sokat Rondo sérülése után sem, el akarnál cserélni egy JT-nél lényegesen jobb szezont futó Korver-ért. De legalább utólag beláttad a dolgot :)

Varejao-s téma: nem tudom, hogy ki írta azt, hogy cserélhetetlen, azért nem egy sima ligáról beszélünk. Például meslija-nál simán elférne a brazil. Viszont mi van akkor, ha Bob 1 hét múlva megunja, hogy nem sikerült elcserélnie Varejao-t és kirakja őt, utána pedig meslija/GT behúzza ingyen. Az mennyivel lesz jobb? Mert, hogy egyikük le fog rá csapni (nagyon helyesen), az tuti. És így nem Bob fog "hasznot húzni" belőled, hanem meslija/GT.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.06. 03:54:56

Tényleg nem úgy látod a dolgokat ahogy én.
És az utolsó mondatod, miszerint én azzal jövök mindenki összefogott ellenem meg megint csak nem igaz, én ilyet egy szóval nem állítottam, nem fogok litániát írni, leírtam majdnem mindent amit a dologgal kapcsolatban gondolok.

Inkább rajtad érzem a lázadást, főleg hogy írod mindent vétózol amiben benne van, miért is??Ezt nem értem meg többek között nálad sem, főleg ha leírod hogy nincsen semmi bajod az előzővel.Akkor aztán végképp nem értem mi a jó Isten ellen vétózol, lázadsz kardoskodsz tudom is én, mikor leírod nincs vele bajod, majd szólsz, sőt előre szóltál hogy már pedig téged nem érdekel, te vétózol, ez végül is jó gondolatmenet, mert akkor tényleg felvetődik bennem (is) akkor hogy végül is emberek azért vétóznak mert valóban nem egyenlő a csere, vagy egyéb dolgok miatt (s előzőleg még utaltál is ilyenre, azt sem nagyon értettem, s mélységesen elítélem, ha valaki nem racionális dolgok miatt vétózik, akkor aztán az egésznek hóbelebancnak nincs értelme)


Én abszolút nem úgy látom el lett volna döntve valami, de azt mondom ebben a többiek véleménye legyen a kompetens.Ha úgy döntenek, tárgyilagosan egyhangúan megvétózhatatlanul, hogy márpedig nem, akkor nem.De továbbra sem értem, mégis ki dönti el ki keeper és ki ne?Nem a tulajdonos? :D Amit anno MichaeBee írt az lehet támpont, azzal meg nem értek egyet, hogy márpedig Varejao nem lehet semmilyen cserében benne.

Én meg előzőben nem foglaltam állást, mire "ideértem" meglett vétózva, úgy voltam vele bokszoljátok ti le, én nem vétóztam nem vagyok benne a dologban, eléggé semlegesnek gondoltam magam a sztoriban.

Kérlek olvasd el még egyszer miket írtam, illetve ezerszer kértelek már, ha írsz próbáljunk már egy normális hangnemet megütni, nem csillagozásokkal, nem autó cenzúrával, nem káromkodással, nem nekem tennél ezzel szívességet, de többek között a modik sem nézik jó szemmel, nagyon helyesen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.02.06. 03:38:07

[quote="Bob_Marley"][/quote] Igen én vétóztam, mielőtt felvetted szóltam, hogy az összes olyan cserét vétózni fogom, amiben benne van. Nem a személyed ellen szól, csupán ha egyszer beáraztunk egy játékost, akkor tartsuk is magunkat hozzá. Megint máshogy látod, mint én, megszoktam, nem is izgat annyira, én vétózok, mivel ha átmenne a csere, akkor nem kicsit átb*szva érezném magam. Írtad, hogy nyomásra tettem ki. Így volt, elhangzott, hogy nincs értéke, úgy láttam, hogy ezt a nagy többség támogatja (nem nagyon jött senki, hogy márpedig simán keeper játékos, rád sem emlékszem akkor, hogy mellettem kardoskodtál volna) Kértem, hogy adjatok tippeket, hogy mit kérhetek ellenértékként, senki nem írta be, hogy egy 10. körös pickel átengedné, az lett leírva és az lett támogatva, hogy értéktelen. Ezek után úgy döntöttem, hogy nem ***-ok szembe a széllel, kiteszem, mivel nincs értéke.

A "gang"-ezést meg az előző cseréidet teljesen fölösleges idekeverni mert ez full nem arról szól, ráadásul elég rossz példa is volt... Ez arról szól, hogy elvileg el lett döntve valami, én elfogadtam, te meg megpróbálsz a megbeszéltek ellen menni. És még mindig ott tartunk, hogy ezzel a dönéssell én vagyok, aki konkrétan jó sokat bukott, te pedig csak nyerészkedni szeretnél rajta, mégis te lázadsz. Nem lett volna egyszerűbb otthagyni Varejao-t FA-n, ahogy arról szó volt, mint most megint napokat vitatkozni azon, hogy kaphatsz-e egy [auto_cenzúra] 10. körös picket, vagy nem? Nekem ez most full úgy jön le, hogy ki lett mondva, hogy nem cserélhető, kitettem te meg felhúztad, hogy te majd megmutatod, hogy mégis csak cserélhető. Most meg, hogy volt 2 vétó, jössz azzal, hogy biztos mindenki összefogott ellened... Sanszos.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.06. 02:19:55

Én olyanra nem emlékszem, hogy bárki is kijelentette volna, hogy CSERÉLHETETLEN.
MichaaBee írta: Szerintem nyugodtan mehet keeperért az első körös cetli. Csak itt az a baj, hogy többünk szerint Varejao nem keepelhető GT számára, mert vannak előtte legalább hárman. Akárhogy nézem, Lopez van azért annyira értékes, mint Varejao, egy sérülékeny lutri keeperért pedig nagyon erős az első körös draftcetli szerintem.

Tehát a "beárazással" nincs gond, inkább a játékos fontosságának megítélése hibádzott szerintem. Ha pedig ebből indulok ki, akkor mindenféle csere vétózható, amiben Varejao benne van. :) Nem tudom, hogy melyik az a csapat, amelyikbe egyértelműen beférne 3. keepernek, de ha nem találsz olyat, akkor nem nagyon lesz trédelhető szerintem.
Ez volt tán a legmarkánsabb, mivel MichaeBee szerint nincs olyan ahova beférne, szerintem meg minimum 1 van :wink: De adott esetben 2 illetve 3 is.Illetve a kapó féltől függ, nyilván aki adott esetben azt mondja oké jöhet Varejao az azért teszi mert kell neki, vagy nem??
Illetve ez az 1 vélemény volt, amit fel lehet úgy fogni hogy cserélhetetlen, belemehetünk szemantikai kérdésekbe, nekem nem az jött le, hogy nem tud adott esetben még MichaeBee sem elképzelni olyan lehetőséget amiben Varejao ne szerepelhetne "átadólistán".

Ezt Slither írta
Slither írta:Varejaonak ez volt eddig a legjobb idenye, de reven hogy jovore mar 31 eves, nem fog fejlodni. Serulekeny (utobbi 3 idenyben osszesen 81 meccset hozott ossze) es 1 evvel oregebb testtel nem fog tudni annyi lepattanot szedni. Meg eleve 10 RPG alatt van a karrier atlaga (de utobbi 5-6 evet nezve is), inkabb az lesz a valoszinu, hogy 10 korulre esik vissza.
Ezeket tekintve, meg az hogy Brooki eleg fiatal, sztem rovid es hosszutavon is jobb. :wink:
Itt nekem az jön le véleményezi a brazilt, s ahogy írtad negatív kampányol :D

De viszont semmi kivetnivalót nem találok benne ha valaki megszeretné tartani, azért gyakorlatilag most miért mi döntjük el ki kit szeretne megtartani??
Ha első körös cetliket kérnék érte még meg is érteném a dolgot, ha remek játékosokat kérnék érte meg is érteném a dolgot, mivel én idénre kapok valamit meg jövőre is, miközben aki használja csak jövőre.
Ez mind tiszta sor, ezért gondolom úgy hogy olyan esetet kell összehozni amiben nincs olyan értékű mozgás ami ezt befolyásolná.

Összehasonlításod meg azért nem jó érzésem szerinte, mert az ha valami nem megy át s ugyanaz bekerül még egyszer az éterbe az tényleg elég komikus, de én ugyanazt nem küldtem el eddig.

Illetve nem poénból kérdeztem hogy akik kiesnek használhatnak-e FA-t, mert ha a csere határidőig meslija nem tud összehozni valakit, akkor Varejao neki fontos, s egyértelműen befér.

Illetve megjegyzem hogy nem értem ennek mi köze van hozzád, te úgy láttad ez veszett fejsze nyele, kitetted, mondhatjuk itteni fórumnyomásra, állításod szerint, rendben.
Kérdem én ha én küldök egy ajánlatot, amiben Varejao szerepel, s mindkét félnek megéri a csere, nincs benne olyan érték csere ami túlzó lenne, akkor az miért is vétó???Mert te kitetted anno?Kicsit ezt azért furcsának tartom, akkor érzésem szerint teljesen igazad lenne, ha egy olyan trade(hasonló magasabb értékekkel) mint ami legutoljára meglett vétózva mikor nálad volt szintén vétóra került volna, akkor nincs miről beszélni.
De továbbra is tartom, Varejao nem cserélhetetlen, ne vicceljünk már emberek, az egy dolog ki fél tőle ki nem, megint ugyanott vagyunk, mi döntjük el ki keeper meg ki nem.
Rendben azt mondja valaki, hogy de hát ott van Bynum-Lopez-Bryant s még mondhatok mást is akkor minek Varejao, tiszta sor, de megint hasonló a helyzet mint év elején, mikor eltöröltétek hogy én pickeket szerezzek, azt se értettem anno, de elfogadtam ez van, itt a következő eset, ezt is eltudom fogadni, de ne attól kezdjünk már el vétózgatni, mert Cumbee nem cserélte el, mert állítólagosan ki lett jelentve cserélhetetlen.
Abban a formában erős volt a csere, így ítélte meg a többség, de ez hogy erős lenne ?

Olyan meg nincs hogy valaki cserélhetetlen, ezt meg csak zárójelben mondom :D
Ezért nincs semmiféle lelkiismeret furdalásom sem, Cumbee úgy látta nem lehet cserélni, nem erőlködik, mert MichaaBee is leírta szerinte minden Varejao trade vétó, de kérdem én ez így igaz?Én ha jövök egy másik ötlettel akkor az azért vétó, mert hát Cumbeenak se engedtétek át?Mi köze van a kettőhöz, totál más szituáció.Nézzük már meg ott kik mentek volna meg milyen cetlik, meg mondjuk legutoljára.

De tényleg akkor ezt tisztázzuk, mert mondom ha meslija nem tud 3ik keepert szerezni oda 1000%-ra azonnal befér, de GT-hez is ha elcseréli Bynumot meg Lopezt, ertgo, akkor mi legyen Varejaoval??Legyen kint FA-n aztán úgyis felveszi az akinek kell majd keeper, vagy akkor nem cserélhető, mert hát Cumbeenak nem engedtük át, vagy mert pár ember szerint nem keeper ember, ha még mondjuk egy Sacre-ról lenne szó, az persze megértem, de ha én mondjuk Vareajot megszeretném tartani, akkor nem tarthatom meg? :D Ez szintén mókás, igen vannak jobb embereim, és??
Hülye lennék megtartani??Miért??Adott esetben simán meghúznám, hogy megtartom, hiszen "ingyen" szereztem, s eladok mindenkit cetliért, ezt meg ugye nem lehet, ami megint furcsa nekem....
Komolyan kérdezem hogy mi van akkor a brazillal.Mert ez nagyon ördögi körnek tűnik, s hangsúlyozom Varejao nem cserélhetetlen, kezdem azzal, hogy Rondo-Varejao trade is vétó lenne?Vagy ha mondjuk Varejao-t elcserélem Seraphinra és én adok jobb cetlit az is vétó??
Szóval ott vagyunk, hogy sehol sem vagyunk :D

És kérdezem, hogy Cumbee te pl vétóztál?? mert ha ezt írod:
Cumbee írta:
És még 1*, én nem azt vitatom, hogy Varejao nem ér meg egy 8. körös (9., 10. vagy 12. mindegy a szám, nem az a lényeg) picket mondjuk, hanem azt mondom, hogy ti mondtátok, hogy nem ér meg, én ezért feladtam az egyik legjobb játékosomat. Ezek után nekem eléggé visszatetsző lenne, ha kiderülne, hogy mégis ér annyit.
Akkor ebből az jön le, hogy te nem ellenzed hogy ez végbe menjen, mert szerinted is ér annyit.

Viszont ha vétóztál, akkor:
Cumbee írta: Jó de érted, ez most olyan, hogy rohadt kevés olyan trade van, ami tényleg full egyenlő. Vannak kicsit egyenlőtlen, meg kicsit egyenlőtlenebb, meg full egyértelműen kamu cserék. Én eddig csak az utolsó kategóriát tartottam vétóra érdemesnek, mert a többit nem lehet objektíven megítélni. De az nekem nagyon fura, hogy átmegy 5 csere a 3. kategóriából (Ez a "kicsit egyenlőtlenebb") aztán ugyan ilyenből 2 vétózva lesz, aztán kettő még a 2 kettes kategóriából is vétózva lesz. Ha önmagában nézed, akkor a 2-es kategóriás csere sem full igazságos, de milyen az, hogy előtte 5 durvább átmegy, az meg nem mehet át. És egyébként én látok egy kisebb tendenciát, van olyan akinek szinte minden cseréje átmegy, attól függetlenül, hogy éppen mennyit szakít rajta és van olyan, aki meg folyamatosan kapja a vétót.
Ez a kijelentésed elég érdekes számomra, miután te úgy vétóznál, hogy nem a csere ellen, hanem a cserélő "egyének ellen"

De ez itt filozofikus kérdés, amiket feljebb írtam, mind tartom, egyáltalán nem látom hogy Varejao cserélhetetlen lenne.Számomra nem az, kapó félnek nem az, a ligának jogában áll ezt felülírni, ezért vétó, csak jelen esetben nem látom a koncepciót, miért vétózunk :D

Most elkezdhetnék "sírni" hogy rám száltatok, pedig én aztán cseréltem már 100at, s egy kezemen megszámolom hányszor volt problémám, s Gamen kívül nem hiszem hogy pl bárki is szeretne :D s ezért mondaná hogy jól van menjen....Meg ha ilyen lenne akár pozitív akár negatív irányba akkor aztán az egész ligának lőttek, mert akkor csináljunk Pál utcai fiúkat, s kinek nagyobb a "gangje".... szóval most ezt nem értem, teljesen korrekt cserének ítélem ezt a Varejao dolgot, Farie-Bayless belátom picit át kell alakítani, nincs is semmi gond másikat találunk ki, ahogy anno megvétóztatok egy Lopezes cserémet, rögtön lett egy másik (s akkor pl elkezdhettem volna felszólalni, hogy de hát keepert adok csak engem nem érdekelnek a keeperek hanem a pickek) :D Szóval nincs bennem semmilyen tüske, de könyörgöm akkor tisztázzuk ezt a helyzetet, makacs emberke vagyok, ellenkezni fogok, de kénytelen leszek belátni, csak akkor vagy az legyen ha korrekt a Varejao trade akkor menjen át vagy ha nem, akkor viszont FA, s SENKI nem veheti fel.Amit nehezen fogok megemészteni, mert ha valami nem elfajzott csere, akkor miért is nem mehet át??
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.02.06. 01:15:46

Game90 írta:Ez a Varejao - Seraphin + pickek szerintem korrekt, semmi bajom sincs vele. Talán ha csak 1-1 picket dobnak bele a felek, mondjuk 9 for 10, akkor könnyebben átmenne.
(És csak úgy pluszban mondom, hogy nem azért nem vétóztam ezeket a cseréket, mert Bob-bal jóban vagyok.)
Az a baj, hogy szvsz itt még mindig nem arról van szó, hogy hogy csusszanhatna át ez a csere és hogy nem. Egyszer már kategorikusan ki lett mondva, hogy Varejao nem cserélhető. Nem arról volt szó, hogy kevesebbet kérjek érte, mondtam, hogy határozzatok meg egy árat. Az volt a válasz több embertől is, hogy cserélhetetlen, tehát az értéke nulla. Ez miatt tettem ki, mivel CSERÉLHETETLENnek lett kikiáltva. Elkezdhettem volna napokat nyavalyogni, meg még hetekig próbálkozni cserékkel, de nem láttam értelmét, szép csöndben elfogadtam, hogy buktam egy szerintem keeper szintű játékost. Innentől kezdve bármit is kap cserébe Bob, azzal az értékkel gyakorlatilag én leszek lehúzva, mert az azt jelenti, hogy annyit én is kaphattam volna érte, ha (már bocsánat) lesz*rom a fórum véleményét és tovább kaparok. Ez ugyan az, mint amikor anno volt az a vétózott csere (Nemtom már kik között) és ugyan azt a cserét visszarakták még1*. Akkor ezek szerint, ha valamit első körben nem működik, akkor nem érdemes elfogadnom, hanem csak kitartóan kell próbálkoznom és sokadszorra már működni fog? Ez az ami nekem furcsa.

És még 1*, én nem azt vitatom, hogy Varejao nem ér meg egy 8. körös (9., 10. vagy 12. mindegy a szám, nem az a lényeg) picket mondjuk, hanem azt mondom, hogy ti mondtátok, hogy nem ér meg, én ezért feladtam az egyik legjobb játékosomat. Ezek után nekem eléggé visszatetsző lenne, ha kiderülne, hogy mégis ér annyit.
Game90 írta:
Cumbee írta:Vicces, hogy a legnagyobb problémátok, hogy hogy kapok egy olyan embert, aki 11,5 pontnál csak egyszer átlagolt többet a karrierje során, míg adok egy olyat, aki 15 pontnál csak kétszer átlagolt kevesebbet, miközben egyel fölötte Farried+ egy FA megy Bosh-ért meg Gee-ért. Rondo és a Boston eddigi rendszere nem feküdt Terry-nek, ezt ő is elmondta, de azt hiszem elég látványos a javulás Rondo sérülése óta.
Az a látványos javulás gyakorlatilag 2 pontot, 1 assistot és jobb dobó%-ot hoz Terry-nek.

A kiemelt rész meg miért fontos ebben a cserében? Akárhogy nézem (teljes szezon, utolsó 30 nap, utolsó 14 nap), Korver bőven jobb ebben a szezonban, mint Terry.
Erre meg pont a te példáddal tudok reagálni. Favors idén egy 9-6-os játékos te jelenleg nem adnád oda 12-6-ért sem valószínű, de tegyük fel, hogy igen. 9-6 vs 12-6. Erre akkor menjen a vétó, és rakjál bele a cserébe még valamit, mert túl sokat kapsz? Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem minden esetben veszi figyelembe az ember csak a számokat. Ettől függetlenül ez a vétó az én saram, nem Terry-t kellett volna küldenem, így utólag belátom.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.06. 00:53:15

Game90 írta:
Bosh-os cserét már neccesebbnek éreztem én is, statok alapján okés, de Faried hullámzó, Bayless ki tudja, hogy meddig tartja a formáját, miközben Bosh, ha nem is lepattanózik, a pontjait mindig hozza. De ez nálam belefért még.
Ezt elfogadom, majd alakítok rajta, csak olyan fura volt, hogy MichaeBee jelezte neki ok, neobarca jelezte neki ok, senki egy büdös szót nem szólt hogy neki nem ok, erre 3 nap után egyszer csak vétó :D
De kardomba nem dőlök, megyünk tovább másféleképpen.Baylesst azért most így a Grizzben másnak értékelném, ő sima 25-30 perces emberke, de ma is pl kiderül mire képes.

GT a 9-1 meg csak 1 nap, bár nekem ez a hét "kötelező" győzelem, de azért annyira nem jó, hogy picit sok a sérültem, ma ugye Howard sincs, tengap Griffin "kiült", Nelson bénázik valami sérüléssel, de hát ez ilyen, mindenkinek vannak piroskeresztek, remélem ma hozzák a srácok a dolgokat, bár eléggé visszafogott a mai keretem, S félek attól, hogy a Lakersben meg gyakorlatilag senki nincs, így one man show lesz, az meg azt jelenti Kobe ver 40et, csak a kérdés hogy rádobásból, vagy pontokból :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.06. 00:38:27

Ez a Varejao - Seraphin + pickek szerintem korrekt, semmi bajom sincs vele. Talán ha csak 1-1 picket dobnak bele a felek, mondjuk 9 for 10, akkor könnyebben átmenne.

Bosh-os cserét már neccesebbnek éreztem én is, statok alapján okés, de Faried hullámzó, Bayless ki tudja, hogy meddig tartja a formáját, miközben Bosh, ha nem is lepattanózik, a pontjait mindig hozza. De ez nálam belefért még.

(És csak úgy pluszban mondom, hogy nem azért nem vétóztam ezeket a cseréket, mert Bob-bal jóban vagyok.)
Cumbee írta:Vicces, hogy a legnagyobb problémátok, hogy hogy kapok egy olyan embert, aki 11,5 pontnál csak egyszer átlagolt többet a karrierje során, míg adok egy olyat, aki 15 pontnál csak kétszer átlagolt kevesebbet, miközben egyel fölötte Farried+ egy FA megy Bosh-ért meg Gee-ért. Rondo és a Boston eddigi rendszere nem feküdt Terry-nek, ezt ő is elmondta, de azt hiszem elég látványos a javulás Rondo sérülése óta.
Az a látványos javulás gyakorlatilag 2 pontot, 1 assistot és jobb dobó%-ot hoz Terry-nek.

A kiemelt rész meg miért fontos ebben a cserében? Akárhogy nézem (teljes szezon, utolsó 30 nap, utolsó 14 nap), Korver bőven jobb ebben a szezonban, mint Terry.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése