Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.04.25. 11:56:40

nem ez a legutobbi három meccsünk a szigeten, hanem:

1 Celtic-Barcelona 2-3
2 Rangers-Barcelona 0-0
3 Liverpool-Barcelona 0-1

Amúgy szeritnem semennyi jelentősége nincsen...
Most nyerni kell nem a mlúton filozofálni...
..................................
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2008.04.25. 11:51:45

szerintetek mennyi jelentősége van annak hogy legutobbi 3 meccsen nyertünk a szigeten!
Pool-Barca0-1
Chelsea-Barca1-2
Celtic-Barca2-3
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.04.24. 22:11:18

Nem kell elszállni magunktól egy otthoni 0-0-tól. Ez nekik jobb eredmény mint nekünk és azt sem tudjuk hány % adtak ki magukból!!! Mert ha nem jutunk tovább akkor [auto_cenzúra] sem ért az egész. Tehát majd a visszavágó után összegezünk milyen is volt a teljesíményünk mert ha esetleg nagy zakkanóba lépünk bele akkor a kutya sem fog beszélni arról hogy 65% birtokultok a labdát itthon.
sztem az nem elszallas magunktol ha bizunk a csapatban... eleg volt mar az onsajnaltatasbol,alandoan csak szidjatok a csapatot a jatekosokat, az edzot.... az orokos panaszkodas nem visz elore... bizni kell a sikerben... ha ezek a jatekosok ugyanezt gondoljak mint te akkor jobb ha ki sem allnak az old traffordon.... h az itthoni 0-0 mennyit erhet? sztem sok esetben egy itthoni 0-0 jobb eredmeny lehet egy 2-1 v 3-2nel... h miert? mert az ellenfel nem rugott golt... es az idegenben lott goloknak naon nagy jelentoseguk van... egy dologra kell figyelnunk... nem szabad kikapnunk ott... es akkor megvan a tovabbjutas... es noha nincsenek hatranyban... megis nekik kell tamadniuk... es ki kell nyilniuk...meccs elott sem gondoltam azt mint sokan h huuu de lesopor minket a MU... a 11-esen es carrick 1 helyzetet leszamitva szinte kozuk nem volt a meccshez... annak a MU-nak aki alitolag jelenleg a vilag legjobb csapata... tenyleg nem akarok elkiabalni semmit de sztem mi eselyesebbek vagyunk a tovabbjutasra... minimalisan de sztem itt az elony....
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.04.24. 21:50:54

Ronaldinho&Barca írta:Azért ez a tegnapi meccs, mégha nemis nyertünk, de fél siker volt. Féltem őszintén megvallva ettől a MU-től, ami európa "legerősebb" csapata, de nem erőssek ezek. Nagyon szépen játszottunk, és rájuk erőltettük az erőnket, az akaratunkat, fejben nagyon ott voltunk, és most szerintem ott dőlt el igazán, nagyon akartak a srácok és ez szépen be is bizonyosodott. Céé Ronaldot úgy kapcsoltuk ki a játékból ahogy volt, hisztizni lehet, de elég szánalmas viselkedés. Én egy sárgát adtam volna, azért a sok méltatlankodásért.
Egész csapat nagyon egyben volt tegnap, persze a sérülések nemjöttek ki most jól, de álltuk a helyünk. Henry meg mi a búbánatosért nem lőtt eddig szabadot??? Beállása után szépen játszott őis.
Védelmünkben Zambrottát és Abidalt emelném leginkább ki, akik egész meccset végigfutották, sok labdát szereztek és klasszis teljesítményt nyújtottak, ezt vártam tőlük, szép volt. Külön még Decot kiemelném, hosszú kihagyás után elég kemény meccsen tért vissza, és megállta bőven a helyét, volt kapitánya a hajónknak és kellően tudta irányítani, nagyon hiányzott véleményem szerint. Touré szintén szépet harcolt ott háttul, keményen és szabályossan, nagyon értékes játékosunk.
Messit jó volt látni, ahogy kedvére cselezett passzolt a sok favágó angol védő között. :)
Külön dicséretet érdemel mindenki a csapatból, tegnap szépet küzdöttek.
Szereztünk egykis önbizalmat és talán sok sok szurkoló szemébe visszahozták a srácok a reményt és a becsületüket. Én bizakodó vagyok, idegenben is tudunk bármikor ilyen teljesítményt produkálni.

U: Akkor már a nézőknek is egy dicséret kijár, fergeteges volt a hangulat, már ami átjött a tv-n keresztül, végig együtt éltek a meccsel és a csapattal.

CSAK A BARCA!!!


Nem kell elszállni magunktól egy otthoni 0-0-tól. Ez nekik jobb eredmény mint nekünk és azt sem tudjuk hány % adtak ki magukból!!! Mert ha nem jutunk tovább akkor xärt sem ért az egész. Tehát majd a visszavágó után összegezünk milyen is volt a teljesíményünk mert ha esetleg nagy zakkanóba lépünk bele akkor a kutya sem fog beszélni arról hogy 65% birtokultok a labdát itthon.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.24. 21:48:15

Én is tartottam a MU-tól, de nem szabad elfelejteni, hogy a visszavágó más meccs lesz, így nem biztos, hogy az Old Traffordra is elég lesz ez a játék, ami tegnap este volt. Gólt mindenféleképpen kell szerezni, bár nekem már a tizenegyes-rúgások is felvetődött, de azt nem szeretném megvárni. 1-1-gyel már boldog lennék, de a MU nagyon oda fogja tenni magát hazai pályán!

Hogy Henry miért nem lőtt eddig szabit az jó kérdés, én ezt már szeptember óta kérdezgetem magamtól, de hát most jött el ennek az ideje.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4521
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.04.24. 21:39:06

Azért ez a tegnapi meccs, mégha nemis nyertünk, de fél siker volt. Féltem őszintén megvallva ettől a MU-től, ami európa "legerősebb" csapata, de nem erőssek ezek. Nagyon szépen játszottunk, és rájuk erőltettük az erőnket, az akaratunkat, fejben nagyon ott voltunk, és most szerintem ott dőlt el igazán, nagyon akartak a srácok és ez szépen be is bizonyosodott. Céé Ronaldot úgy kapcsoltuk ki a játékból ahogy volt, hisztizni lehet, de elég szánalmas viselkedés. Én egy sárgát adtam volna, azért a sok méltatlankodásért.
Egész csapat nagyon egyben volt tegnap, persze a sérülések nemjöttek ki most jól, de álltuk a helyünk. Henry meg mi a búbánatosért nem lőtt eddig szabadot??? Beállása után szépen játszott őis.
Védelmünkben Zambrottát és Abidalt emelném leginkább ki, akik egész meccset végigfutották, sok labdát szereztek és klasszis teljesítményt nyújtottak, ezt vártam tőlük, szép volt. Külön még Decot kiemelném, hosszú kihagyás után elég kemény meccsen tért vissza, és megállta bőven a helyét, volt kapitánya a hajónknak és kellően tudta irányítani, nagyon hiányzott véleményem szerint. Touré szintén szépet harcolt ott háttul, keményen és szabályossan, nagyon értékes játékosunk.
Messit jó volt látni, ahogy kedvére cselezett passzolt a sok favágó angol védő között. :)
Külön dicséretet érdemel mindenki a csapatból, tegnap szépet küzdöttek.
Szereztünk egykis önbizalmat és talán sok sok szurkoló szemébe visszahozták a srácok a reményt és a becsületüket. Én bizakodó vagyok, idegenben is tudunk bármikor ilyen teljesítményt produkálni.

U: Akkor már a nézőknek is egy dicséret kijár, fergeteges volt a hangulat, már ami átjött a tv-n keresztül, végig együtt éltek a meccsel és a csapattal.

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.24. 21:21:55

Ronaldo megbotlott az egójában. :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.24. 21:12:09

gergo9 írta:Ronaldo figyelmeztetett minket!!! :oops: Idézem: "Ma nem találtam be de ez nem probléma hiszen a visszavágón befogok. " Reméli többször is de ebben már nem biztos. Nemcsak jó focista,színész hanem még jós is!!! Még csak nem is aztmondta hogy reméli hanem kész tényként kezeli!!! Nem is tudom hogy lehet ekkora arccal ilyen gyorsan futni.
A Camp Nouba is úgy jött, hogy gólt fog lőni ;) Úgy érzem benn leszünk a döntőbe...csak ugyanezt a játékot kell játszanunk...csak még egy kicsit jobban nyomni a Manchestert a 16osukoz...amúgy szerintem egy gyors Barca góllal valószínű megrázná a Manu-t és lehet meglenne a döntő...remélem 2-t legalább lövünk idegenben.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.24. 20:58:36

Tegnap el is esett párszor, szerintem lehúzta az arca. Fő az önbizalom. Nálunk ilyet Eto'o szokott mondogatni. Ezt nevezik feltűnési viszketegségnek.
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.04.24. 20:54:56

Ronaldo figyelmeztetett minket!!! :oops: Idézem: "Ma nem találtam be de ez nem probléma hiszen a visszavágón befogok. " Reméli többször is de ebben már nem biztos. Nemcsak jó focista,színész hanem még jós is!!! Még csak nem is aztmondta hogy reméli hanem kész tényként kezeli!!! Nem is tudom hogy lehet ekkora arccal ilyen gyorsan futni.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.24. 19:35:39

akkor az angolok hülyén csinálják :D

jó, ok, bocs, máskor utána nézek
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.04.24. 19:31:48

a chelsea - manchester meccsre csak annyit, hogy nem a jobb gólkülönbség dönt két csapat között!!! ha a chelsea nyer, utoléri a MU-et, és a jobb egymás-elleni mérleg miatt ők vezethetnek!
Angliában a gk számít
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.24. 19:30:32

Off:

májhbííí:

ez csak spanyolban van így szinte,h egymáselleni dönt :wink:

Előbb nézz utána a dolgoknak,angliában elég régóta a gk számít :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.24. 19:29:16

a chelsea - manchester meccsre csak annyit, hogy nem a jobb gólkülönbség dönt két csapat között!!! ha a chelsea nyer, utoléri a MU-et, és a jobb egymás-elleni mérleg miatt ők vezethetnek!

ha a gólkülönbséget tartanánk fontosnak, akkor a Barca tavaly bajnok lett volna!!!
akkor ez volt az állás:
madrid 78p +22 gólkülönbség
Barca 78p +45 gólkülönbség

de a margit megvert minket 2-0-ra és ixeltünk is 3-3-ra, így 5-3-mal ők álltak jobban, csak ezért lettek bajnokok!

tehát az mu igenis elvesztheti még a bajnokságot!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.04.24. 19:22:44

baas11 írta:Azt hiszem sürgősen "Specializálni" kell egy új pont lővőt , mert a tegnapi eresztésünk ritka fos volt.... pedig nem egy szabit rúghattunk igen jó szögekből és egyik se volt veszélyes , pedig kulcs fontásságú lehetne az ilyen jól szervezet védelmek ellen !A szögleteket nem is említem ismerjük a statisztikát !
Esetleg ha Rejszkárd néha engedné, hogy Henry löjje a szabikat... Ha még olyan szögből kapjuk a szabit ahonnan beadni kell azt lőheti Xavi vagy a Deco mert valakinek fejelnie is kell de jó szögből ahonnan kapura kell lőni sztem néha ő is lőhetné...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.04.24. 19:13:45

Azt hiszem sürgősen "Specializálni" kell egy új pont lővőt , mert a tegnapi eresztésünk ritka fos volt.... pedig nem egy szabit rúghattunk igen jó szögekből és egyik se volt veszélyes , pedig kulcs fontásságú lehetne az ilyen jól szervezet védelmek ellen !A szögleteket nem is említem ismerjük a statisztikát !
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.04.24. 19:04:51

milko írta:VALAKI!!!
Mikor játszik megint Ronaldinho???
A BL döntőre már lehet,hogy visszatér (már ha bejutunk) de annak igencsak kicsi az esélye hogy akkor pályáralép
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.24. 19:04:24

milko írta:VALAKI!!!
Mikor játszik megint Ronaldinho???
Azt hiszem a Murcia ellen, a dátumot nem tudom, nem akarok hülyeséget mondeni, de azt hiszem, hogy az utolsó meccsen.
Avatar
milko
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.03.29. 20:03:52
Tartózkodási hely: Barcelona, Camp Nou

2008.04.24. 18:54:35

A tegnapi meccsel nem érdemes foglalkozni, mert az a múlt, azzal kel foglalkozni, hogy mi lesz kint, MU-ban. Ugyanazt kell játszani amit tegnap játszottunk, csak éppen eredményesebben.Van egy bukkanó: hogy túl önzetlenek vagyunk..... :lol: :lol:


VALAKI!!!
Mikor játszik megint Ronaldinho???


Majd ha megtalálod a szerkeszt gombot, meg a megfelelő topicot.Drigo
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.24. 18:54:11

lacisac írta:
Bodi írta:Látom Ronaldoról mindenkinek megegyező véleménye van. :lol:
Undorító az az ember,nem csoda,hogy az Old Traffordon kívül minden stadionban kifütyülik,és ez nem csak Angliára igaz!
Beképzeld,önző,ráadásul ilyen szinten még senki nem űzte a színészkedést a foci történetében.Egy 2 éves gyereket nehezebb fellökni,mint őt,a legkisebb érintésre dobja magát a levegőbe,undorító.
Azt el kell ismerni,hogy szenzációs játékos,de ilyen személyiséggel ember nemtom hogy születhet. :roll:
teljesen egyetértek. a Manchestereseken kívül mindenki utálja és van is okunk rá :D undorító ahogy ha bárki hozzáér egyből repül és pöröl a bíróval. egyszer az lesz a vége hogy valamilyen angol középcsapatból egy nagydarab védő besokall lerúgja és kidől 2 évre utána meg mindenki sajnálja hogy ő nem tehet semmiről
Egyet értek veletek :D és meg is érdemelné...nagyon tetszett ahogy a bíró a végén már nem is figyelt rá amikor a földre került :D egyszer kii fogják állítani, hogy folyton magyaráz a bírónak...nem akarom magam elszólni a visszavágóra, de jól hatástalanítottuk...
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2008.04.24. 18:51:25

Tényleg egy hisztis pali! látszik rajta hogy agyon van sztárolva.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.24. 18:50:06

Én csak annyit tudok hozzátenni az elhangzottakhoz, hogy HAJRÁ!! Meg kell lennie.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.24. 18:44:59

az ilyen gyerekeknek általában megvan/meglesz a maguk taylora...
PUYOL-XAVI-INIESTA
lacisac
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.01.25. 18:18:43
Tartózkodási hely: Cegléd, kézilabdakapu

2008.04.24. 18:31:37

Bodi írta:Látom Ronaldoról mindenkinek megegyező véleménye van. :lol:
Undorító az az ember,nem csoda,hogy az Old Traffordon kívül minden stadionban kifütyülik,és ez nem csak Angliára igaz!
Beképzeld,önző,ráadásul ilyen szinten még senki nem űzte a színészkedést a foci történetében.Egy 2 éves gyereket nehezebb fellökni,mint őt,a legkisebb érintésre dobja magát a levegőbe,undorító.
Azt el kell ismerni,hogy szenzációs játékos,de ilyen személyiséggel ember nemtom hogy születhet. :roll:
teljesen egyetértek. a Manchestereseken kívül mindenki utálja és van is okunk rá :D undorító ahogy ha bárki hozzáér egyből repül és pöröl a bíróval. egyszer az lesz a vége hogy valamilyen angol középcsapatból egy nagydarab védő besokall lerúgja és kidől 2 évre utána meg mindenki sajnálja hogy ő nem tehet semmiről
Visça el Barça! Visça el Catalunya!
Kép
Kép
Kép
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.04.24. 18:25:55

Látom Ronaldoról mindenkinek megegyező véleménye van. :lol:
Undorító az az ember,nem csoda,hogy az Old Traffordon kívül minden stadionban kifütyülik,és ez nem csak Angliára igaz!
Beképzeld,önző,ráadásul ilyen szinten még senki nem űzte a színészkedést a foci történetében.Egy 2 éves gyereket nehezebb fellökni,mint őt,a legkisebb érintésre dobja magát a levegőbe,undorító.
Azt el kell ismerni,hogy szenzációs játékos,de ilyen személyiséggel ember nemtom hogy születhet. :roll:
Válasz küldése