Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.20. 23:57:29

Deus írta: Valdes meg szerencsétlen, de nagyon.... Nagyon nem oké vele.
Le kéne ültetni szerintem,ő érdeke is,mert neki sem tesz jót,hogy ilyeneket csinál. Szedje össze magát fejben nagyon gyorsan,mert kabaré amit csinál,nem hozzá méltó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.20. 23:57:24

Én nem értem mi van ezzel a csapattal. A támadás az megy, okés, termelik a fiúk a gólókat, Messi remekel, Tito Fabre helyét is megtalálta, ez ma is bizonyította. Iniesta nagyon halovány az utóbbi időben (válogatott meccseken is).
És ami hátul van, azt megírigyelhetné egy NBI-es csapat is. Ekkora bénázásokat még sosem láttam a Barcánál, mint ebben az idényben, pedig 30 éve nézem őket. Nevetséges, na. Valdes majd minden meccsen bemutat egy hatalmas lepkét, vagy valami más bénázást, a védelmi hibák tömkelege az valami hihetetlen.
Ma erre rájött még a bíró is, de ez csak a mai meccs volt.

nem tudom mi van ott hátul, de ezt ne fogjuk Puyi és Piqué kiesésére.
Azokat a potyákat nem lenne szabad bekapni.

Az öngólról meg annyit: az egy hihetetlen nagy Alba hiba volt. Inkább rúgta volna szögletre. De ő ott mit akart.....?
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.10.20. 23:57:22

Azt hiszem az egész védelemből egy ember van, aki kiemelhető, az pedig Montoya.
Az első félidőben volt egy elfutása, aminek a végén Aranzubia bravúrja kellett, hogy ne rúgjon gólt Messi.
Song nekem továbbra is borzasztó lassú a középhátvéd szerepkörben.
nem érzi a társakat, nem tud maradandót alkotni.
Masc ugye összehozott egy tizit (lehet vitatni, megadták, és páros lábbal csúszott...)
Alba meg az utolsó 20 percre lefagyott.

A középpályán Fabre ma nagyon jól ment, de Xavi labdatartó játéka is jót tett a csapatnak a kiállítás után.
Elől Messit lehet kiemelni (nem is kicsit), Pedro nem jól állt be, nem tudta átvenni a ritmust, Villa pedig kicsit elveszett volt, remélem magára talál.
Valdésnál el kell gondolkozni egy alternatíván.
Személy szerint Akinfeev-nek örülnék.
Sztem eljönne a padra és Valdésnak is ösztönző lenne, hogy nem egy közel 40 éves váltója van.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2012.10.20. 23:57:06

A Depor nagyot játszott, de biró és Barca segédlet nélkül nem lettek volna versenyképesek. Egyébként pedig kicsit örülök is, hogy igy alakult, a multkori sevillai meccs után.
Nyertünk ez a lényeg? Na ne már! Négy, azaz négy gólt kaptunk egy olyan csapattól, amelynek kb. egy meccs/egy gól az átlaga. Mi folyik itt kérem?
Emiatt pedig nem aggódnék, nem szeretem mondani, hogy soha, de azért sanszos hogy nem sürün fog felállni ez a védelem igy ebben a formában, plusz kamu tizi + Valdes potya + szabi + öngól. Megesik, az élet pedig ugy hozta, hogy most egy meccsen történt minden.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Danka00792 2012.10.21. 00:01:13-kor.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.10.20. 23:56:33

Nyertünk ez a lényeg? Na ne már! Négy, azaz négy gólt kaptunk egy olyan csapattól, amelynek kb. egy meccs/egy gól az átlaga. Mi folyik itt kérem? Most Mascherano barátunktól is elköszönhetünk a védelemben. Ki fog védőt játszani??? Messinek majdnem elgurult a gyógyszere, amit meg is értek. Lezárja a meccset tíz emberrel, erre megint visszahozzuk őket a meccsbe. Ilyen védelemmel nem lehet versenyképesnek lenni.
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.10.20. 23:56:26

mahitoo írta:Na ezt beszúrom ide, mert... Nem kell mondanom semmit. Madridistán egy vélemény:
"Második félidő: 3 gól, 6 csere, kiállítás, de csak 3 perc hosszabbítás van.... lehet fújtak a barca kárára is, de ilyen kis apróságokkal mindig kompenzálják nekik."
jó, hát szerencsétlen félkegyelmű vakok írásait nem kell olvasgatni, meg másolgatni, mert megárthat az egészségnek...
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.20. 23:55:57

Ez mi volt. Egy hollywood-i teleregény. Rosszabb volt, mint a péntek 13.
20 perc álomfoci, aztán jött a spori. A tizi egy vicc volt. A szabadrúgásnál, csak én nem láttam, hogy elérte a lábát vagy más is. A kiállítás?
Messi fantasztikus volt félgőzzel is.
Fabre idei legjobb játéka volt.
Masce viszont nagyon nem találta a helyét, a sárgája után gondoltam, hogy ki fogják állítani, de nem így.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.20. 23:54:34

Ilyen sok gólt bekapni... Azért még egyszer ilyet ne... Szinte az utolsó két percnél már egyszer se vettem levegőt annyira megállt minden itt nálam az idegtől...

Hál istennek, hogy meglett a 3 pont. Pontvesztés egy 5-5 eredménnyel azért kemény lett volna...

Messi egy Isten volt ma megint...
Cesc egy Isten fia volt ma.

Valdes meg szerencsétlen, de nagyon.... Nagyon nem oké vele.
Jordi Alba két gólt lőtt: egyet oda s egyet ide. Maximalista.
KépKép
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2012.10.20. 23:54:15

Az első 20 percben gáláztunk, utána meg, nem is értem, 4 gólt kapni ilyen szitukban, mintha egy amatőr megyei hármas meccset néztem volna részegen, nevetséges, a védelem, a kapusunk, ha nincs ma Messi és Fabre, nincs három pont.
Ha lesérülne Messi, sehol sem lennénk nélküle...
Hajrá Barca! És a Honda!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.20. 23:53:33

na ilyen hülye meccset még nem láttam!!!! nem is tudom mit lehet erre mondani?? talán azt, ha egy csapat teljes csapatrésze kiesik( védeem ) akkor ez van...
sok az ellentmondásos teljesítmény is... Messi pl. mesterhármas de a mezőnyben sok hiba... Jordi Alba, átjáróház de gólt lő, a bíró kritikán aluli!!!! stb. stb.......
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.10.20. 23:53:21

Na ezt beszúrom ide, mert... Nem kell mondanom semmit. Madridistán egy vélemény:
"Második félidő: 3 gól, 6 csere, kiállítás, de csak 3 perc hosszabbítás van.... lehet fújtak a barca kárára is, de ilyen kis apróságokkal mindig kompenzálják nekik."
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.20. 23:53:08

na most itt van ami Pep idején soha nem jöhetett volna létre. 4et kaptunk egy meccsen. Pep alatt láttunk volna egy passzolgatós úgymond unalmas meccset (bár nekem soha nem volt az egy barca meccs se) vagy nekiállunk továbbra is támadni és gólt lőni. Most azért ez egy elég szélsőséges példa mert eléggé közrejátszott a bíró és a kiállítás, plusz Valdes, de na. Látni a különbséget. Mindenki döntse el kinek melyik tetszik. Most ez van.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.10.20. 23:49:58

Gratula a csapatnak. Hibát Valdesnek lehet felróni(neki nagyon) egyet, a többi gól pech vagy a bíró látványos csalása. Most nem volt szerencsénk, sőt, minden arra játszott h pontokat veszítsünk, de teljesen megérdemelten nyert a csapat!
A Fifa egy szégyen
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2012.10.20. 23:49:53

Grat a fiúknak! Nemcsak az ellenfelet, hanem a bírót is le kellett győzni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.20. 23:47:54

Megnyertük az a lényeg.
Kaptunk 4 gólt,abból 1 potya,egy kamu tizi,egy kamu szabi,amit egy 2 évvel ezelőtti vv lehúz,vagy kifejel,meg egy öngól.
Látszik,milyen védelem állt fel.
Jah,és a full kamu kiállítást még meg sem említettem.


De a 3 pont a lényeg,amit Messi hazahozott nekünk,megint.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.10.20. 22:54:15

A Depor kamu 11-ese láthatóan megfogta a csapatot.
Talán ez évben a legelső durva taktikai fegyelmezetlenségnek lehettünk szemtanúi az ezt követő 10-15 percben. Bár ebben lehet, hogy csak a válogatott meccseket követő összekuszáltság játszott közre, mindenesetre meglepő volt, hogy abban a 15 percben egyáltalán nem Barca-módon játszottunk, és így nem is egyszer kerültünk bajba. Csak lődöztük előre a labdákat fantázia nélkül, a passzok "idegesek" voltak, de az utolsó percekre azért újra összeszedtük magunkat.
A folytatást hasonlóan várnám, csak kapott gól nélkül.

A második gólnál, ha lábbal véd Valdes, akkor tuti kipattan (bár fene tudja hova?!), ő a nehezebb módszert választotta. Most (talán) belefért ez a hiba. És összességében rá is bólintanék, ha egy egész szezonban 2-4 potyagólt kapna egy kapus, de a Madrid meccseken már alapból 2 potyagól van a számláján, így ez már az első 2 hónapban kezd kicsit sok lenni.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.10.20. 22:42:10

Alba,Tello és Messi gól.Az első 20 percben jól játszottunk,utána meg vissza vett a csapat aminek meg is van az eredménye.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.20. 22:27:32

srácok most értem haza valaki tudna írni valami gyors elemzést a meccsről a tizenegyesre kapcsoltam be a tv-t. kik rúgták a gólokat hogy rugtunk hármat kik hogy játszanak?
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.20. 21:59:49

Nem számítok egyáltalán könnyű meccsre.Válogatott meccs után vagyunk, ráadásul a Riazor azért mindig oroszlánbarlang akárhogy is áll a Depor, s újonc a Deportivo ezer fokon fognak égni s mögöttük lesz a közönség is.Nagyon higgadtnak kell maradni, s még ha kicsi fáradtság is lehet a fiúkban az utazgatások miatt, de hozni kell a meccset.Hajrá
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.10.20. 09:48:46

Végre meccs, már nagyon hiányzott. Kemény küzdelemre számítok, a Riazorban általában így szokott ez lenni. Remélem, hogy Villa végre kezdőként kap lehetőséget, mert szerintem már nagyon kijárna neki. Jó lenne, ha a srácok behúznák ezt a meccset, és ismét adnának egy fülest a "Fifa-vírusnak".
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.20. 08:57:40

nagyiibarca írta: a fiatalokba is fog bízni (Bartra,Montoya).Ami az én elképzelt kezdőmet illeti:
Valdes-Montoya-Mascherano-Adriano-Alba-Song-Fabregas-Iniesta-Pedro-Messi-Villa
Hasonló rúgóra jár az agyunk. Én mondjuk még ezen is finomítanék egy kicsit:
Valdes-Montoya, Masche, Bartra, Alba-Cesc, Sergio, Ini-Pedro, Messi, Villa

Montoya egyenlőre monopóliumban van, Mascherano szintén. ALba helyett, akár Adrianot is el tudnám képzelni, de vmiért nekem a spanyol játéka vmivel megnyugtatóbb. Bartranak meg már illene játszania. 2 emberünk sérült, Song egyenlőre nem biztos pont hátul, válogatott meccsek után, az ellenfél is talán a gyengébbek közül való. A kp sztem. egyértelmű. Xavi már emberemlékezet óta nem pihent, a válogatottban sem. Sergio meg úgysem játszik a Celtic ellen, logikus lenne, ha játszana. Elől meg sztem sosem volt még aktuálisabb az MVP harcba állítása. :D Pedro nagyon jó formában van, Messi szintén, Villanak meg megy a Depor ellen. Ráadásul Alexis mindent csinál mostanában csak éppen nem csillog. Szóval én így gondoltam. A lényeg, hogy nyerjünk továbbra is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.10.19. 19:27:29

A holnapi meccsel kapcsolatba.Bizots sok gólos sikert várok remélem Tito
a fiatalokba is fog bízni (Bartra,Montoya).Ami az én elképzelt kezdőmet illeti:
Valdes-Montoya-Mascherano-Adriano-Alba-Song-Fabregas-Iniesta-Pedro-Messi-Villa aztán jöhet csereként Xavi,Bartra,Busquets.

Még így a válogatott meccsek után se félek hogy pontokat veszíthetünk szeri
ntem Xavit jó lenne már pihentetni Pedro megérdemli a kezdőt a válogattott
formája miatt Villa meg a góljai miatt(meg mert nem játszott a Real ellen) érde
mli meg hogy játtszon.A többi hely szvsz nem kérdéses.
Visca el Barca!! :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.19. 19:13:58

Deeperintodark írta:
Remélem a Depor ellen kezd Bartra, mert ha itt is Adrianóval vagy Songgal fogunk szórakozni, akkor szegény fickót el lehet felejteni, bármilyen biztató volt a játéka a nyáron.
Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Látom képben vagy... :wink: Fontás ment el a Mallorcához, de vele nem is számolt Tito, míg Bartra végigjátszotta a felkészülést és Tito is azt mondta, hogy számol vele. Csak ugye kár, hogy ez eddig nem látszik...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2012.10.19. 19:13:17

soadroli írta:
Deeperintodark írta: Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Mióta? A Fontás koma ment el :wink:
Kicsit eltévedtem.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.10.19. 18:59:50

Deeperintodark írta: Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Mióta? A Fontás koma ment el :wink:
Kép
Válasz küldése