Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.06.13. 09:57:47

azért van egy kis különbség szerintem VV és a spanyol válogatott csapatkapitánya valamint a real madrid talán legjobb játékosa között

ez szerintem pofátlanság hogy 9 milliót kér, és ha valaki tisztában lehet a klubjának a pénzügyi politikájával, akkor ő az, mivel nem csak pár éve van itt

amúgy nem tudom ti hogy vagytok bele, de én azt mondanám én nem követelnék 1-2 millió euróval nagyob fizetést, csak felvetésként még 5 millió is iszonyat sok, nekem szerintem mindegy lenne hogy 5 vagy 7 mondjuk
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
socio66

2009.06.13. 09:46:11

nem tudom mégis mit képzel Victor..
ahelyett,hogy örülne neki,hogy a világ legjobb csapatának lehet az első számú kapusa,-közel nem a világ legjobb portásaként..-még ő követelőzik..
szerintük ő Casillassal egyenértékű kapus,mégis a mindenkori spanyol válogatott edző még a keretbe sem hívta be..azért ez elgondolkodtató lehetne számára is,mielőtt-csak nagyon keveseknek járó-sztárgázsit kér..
sosem bírtam igazán,ez pedig most végképp nem tetszik.
én azt mondom,menjen csak oda,ahol megkapja ezt a fizut..gyanítom nem sok ilyen helyet fog találni..
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2009.06.13. 09:46:10

Bírom Valdest, de ez kicsit merész amit ő akar. Biztosan megfognak egyezni ettől függetlenül, olyan 7millió körül sztem.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.06.13. 09:40:03

...igen torrentkiller, bizonyítás és bizonyítás kötött is van különbség, elégedett lehetne a hosszabítással, nem kéne megfejnie a klubot. Szerintem meg fognak tudni egyezni a felek!
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2009.06.13. 09:34:07

Elég elhibázott dolognak tartom amikor egy családtag képvisel egy játékost, mégpedig azért mert érzelmi ügyet csinál a tárgyalásból, aztán a végén jól besértődik és elszúr mindent. Sztem R 10-el is ez volt az egyik gond. Egy családtag nem tud elég objektív lenni, belátni hogy hát igen, az én fiam tényleg nem ér meg ennyi pénzt. Az öreg Valdes valószínűleg úgy gondolja hogy az ő drága kisfia még messinél is több pénzt érdemelne.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.06.13. 09:32:36

Ticsi 23 írta:Szerintem úgy látja, hogy most kaphat emelést. Bár nem tudom mire alapozza ezt, mert hát korántsem ő volt a legbiztosabb pont a csapatban. Én nem szívesen változtatnék kapusposzton, de azért nem hiszem, hogy megérdemel ennyi pénzt.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Arra alapozza hogy most kell hosszabítani vele ha a klub is akar. És azt hiszi hogy csak azért mert kapott 2 zamorát meg mert katalán megérdemel ennyi pénzt.
A zamora számomra nem túl értékes hiszen ezt inkább a védelemnek kellene adni, hiszem a kapusokok csak kis %át teszik hozzá hogy ne kapjon a csapat gólt(igaz volt pár bravúrja, de szinte minden kapusnak ezen a szinten)
És majd ha elmondhatja magáról hogy hogy x éve a válogatott 1. számú kapusa és ha valaki kimondja hogy kapus akkor mindenki rá gondol(és nem a potyák miatt) akkor majd megérdemel ennyi pénzt.
De ha továbbra is ennyire ragaszkodik a 9 millához akkor lépjen olajra és gondolkozzon el hogy hol fog ennyit kapni...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.13. 09:17:01

annyira nem jó kapus hogy 9Milliót keressen...
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.13. 08:36:51

takarodjon a pofátlan lepkevadász! meg merem kockáztatni h egy középszintű kapussal se kaptunk volna több gölt. elszállt az agya. mehet amerre akar! Buffon nem keres ennyit!!! még Casillas se. mit akar ez a szerencsétlen? szánalmas!
robben
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2007.04.13. 14:54:44
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.13. 08:34:28

9 millát akar kapni, közben pedig 1 csapat sem adna érte 9 millát a leigazolásáért.Vissza kell venni az arcból, ha nem lenne katalán már rég nem lenne itt...a 6 milla a kapusok szintjén egy hatalmas összeg maradjunk ennyiben!
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.06.13. 08:32:03

Remek szezont futott.... Be kell látni... DE a mecsek 90%-án köszönhetően a csapat többi részének (védelem, középpálya...) el se jutott a kapujáig a labda...

Kicsit elgondolkozhatna... Amikor botlottunk, vagy kikaptunk a bajnokságban az ő bakijai feltétlenül kellettek hozzá... 6 misit érdemelt... 9-et majd kapjon máshol... Nem szívem csücske és ha az is lenne (mint ahogy Eto'o az) belátnám hogy irreálisak az elvárásai... (ahogy Eto'o nak is, hiszen valaki írta hogy 12 misit akar ő is...)
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.06.13. 08:21:31

Szerintem úgy látja, hogy most kaphat emelést. Bár nem tudom mire alapozza ezt, mert hát korántsem ő volt a legbiztosabb pont a csapatban. Én nem szívesen változtatnék kapusposzton, de azért nem hiszem, hogy megérdemel ennyi pénzt.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.13. 08:17:48

Ezekután még a 6-ot se adnám oda neki!!!Valdes te madár!Mit képzel ez hol van ő Cassillas-hoz?Lepkevadász!Akkor ki is a csapatromboló???Mert ez azért eléggé felboríthatja majd a morált!!!!Nagyon mérges leszek erre a gyökérre ha szétveri a csapatot!Se Ini se Xavi nem ugrál pedig azért ők letettek az asztalra valamit!Yaya-val várom a megegyezést Ő is érdemel emelést!De azért Valdes háááát enyhén szólva nem!Legalábbis nem ennyit!
Kép
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.13. 06:01:02

Szerintem,ha fél millával vagy kicsit többel megemelnék a fizetését,befogná.
Nem kell neki kilenc,azért mond ennyit a képviselője,hogy lehessen alkudozni,így hátha ő is többet szakít. Eto'o-val is pont ez a helyzet. Nem akarnak ők milliókkal többet,csak ha kimondják,hogy jól jönne fél milla emelés,akkor kapnának a végén 200 000-t. Ennyi,nem kell őket mindennek lehordani ezért.Ki nem akar többet keresni manapság ?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.13. 02:46:04

röviden:
ha ez igaz, akkor Valdes :arrow: szia.
ha nem, akkor meg csak tárgyaljanak tovább szépen.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.06.13. 02:40:26

Ha nagyon nem sikerül vele megegyezni, sztem egyáltalán nem szükséges most nyáron hosszabbítani. Topcsapat úgyse vinné el első számú kapusnak, még ingyen se :roll: Kivétel talán a Milan, de oda meg még túl fiatal :P
Majd decemberben aztán észbe kap, h hoppá, mégiscsak jobb az a 6 misi és a Barca 1-es meze, mint egy spanyol vagy angol középcsapat (esetleg topcsapat kispadja), még kevesebb fizuval.
Nálunk viszont nagyon jó helyen van, ezt valszeg ő is tudja, na meg elég korlátozottak a lehetőségei, úgyhogy nem is aggódom.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.06.13. 02:19:07

Ha nem ad lejjebb az elvárásaiból, és nem érzi át annak a súlyát, hogy a Barcában védhet, akkor menjen Isten hírével, és örüljön, hogy nem én vagyok az igazgató, mert felrúgnám műholdnak. Akkor inkább igazoljunk kapust, még ha sokkal rosszabbul is jövünk ki belőle anyagilag, mert ennek a klubnak elvei vannak, amikhez tartotta is magát, és ne legyen az az Isten se (nemhogy egy pótolható játékos), amiért ezen változtatunk. És hova menne? Espanyol? Jobb csapatot úgysem talál, mert nem igazán nevezhető extrának a teljesítménye (jónak igen, de extrának semmikép sem). Hát akkor egészségére...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.06.13. 02:14:07

Arra van az ajtó Victor!!!
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.13. 01:52:56

Na jó. Azért ez már kicsapja a biztositékot :).
Még ha Xavi,Iniesta,Henry,Eto'o keresne 10-11 miliot fejenként,akkor azt mondom,hogy kérheti magának a 9 milióját.
De így? Mire fel? Nem értem.

Egyébként én a játékosokat sem értem. De Eto'o-t sem,nem csak Valdes-t.
Tegyük fel keres 7milio eurót,pontosan nem tudom mennyit kap évente,de Eto'o biztosan kap annyit.
Szóval, +2milió euróért,ami nekik kb meg sem kottyan már annyi pénzük van, leáll vitatkozni a klubbal és inkább eligazol?
Még ha minden meccsen 5-6 bravúrt bemutatna,és úgy védene,mint Iker,akkor még meg is érdemelné. De elég távol van Cassilas teljesítményétől,és nem fogják megadni neki a 9 miliót ebben biztos vagyok.

Ez komolyan katasztrófa,hogy ennyit számít a játékosoknak a lóvé,amiből már így is nyakig gázolnak...
Eto'o is leáll vitázni +1-2 milióért,és ki fog kötni Milanoban.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.06.13. 01:48:21

Én személy szerint csak javasolni tudom VV-nek és a slepjének, hogy 1€-val se adjanak lejjebb az elvárásaikból :!: De komolyan. Megtudjátok csinálni, merjetek nagyot álmodni. Sőt jövőre megcéloznám a 11 milliós fizetést is. Ki az a Messi, hogy többet mer keresni!?

Hol érdemelne meg akár csak 6 misit is? A többiek sem kapnak ennyit, nem hogy még ő. Ki ez te Mónika?
Szegényt nagyon fejbe rúghatták a legutóbb vagy a kapufa volt túl közel.
Akik meg nagyon szeretnék megvédeni... tudom, hogy szegény VV-nek ehhez semmi köze ő csak a sarokban összekuporodva sírdogál és elkeseredve azon gondolkodik, hogy miért teszi ezt vele az ügynöke.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2009.06.13. 01:56:58-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.13. 00:00:05

lui1698 írta:visszaolvasnál kicsit, már volt ez a KACSA!
Mai hír volt az oldalon és majd egy hetet visszanézve sem szerepel a topikban.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.12. 23:27:23

BlauGranaGroc írta:elmundodeportivo szerint a B tervben Reina, Diego Lopez és Gorka van.
Pepe ha jól értem 20m körül lenne és szándékában is áll egyszer visszatérni Barcelonaba. Persze még Beniteztől is nagyban függne a dolog.
visszaolvasnál kicsit, már volt ez a KACSA!
biztos vagyok benne, hogy Victor marad.
csak azért vannak ilyen hülyeségek az újságokban, mert már nagyon unatkoznak a szerkesztők, :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.12. 23:23:23

elmundodeportivo szerint a B tervben Reina, Diego Lopez és Gorka van.
Pepe ha jól értem 20m körül lenne és szándékában is áll egyszer visszatérni Barcelonaba. Persze még Beniteztől is nagyban függne a dolog.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.12. 09:45:05

Az idei teljesitményével én elégedett vagyok. Talán ez volt az eddigi legjobb szezonja, bár 03/04-s és a 05/06-s sem volt rossz. Ilyen év után sztem fölösleges a kapus kérdés.
Az viszont szomorú, h milyen pénzéhes és nagyravágyó. Már nem ez az első eset, mikor a pénz miatt gondok vannak a szerződésével :?
Avatar
Luis Gustavo
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.04. 16:40:35
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.06.12. 09:00:51

Igazad van!!! nem lehet egyértelműen hasonlítani senkihez, sem bár nálam a jó kapus kategóriájába tartozik, viszont nagyon megosztja az embereket a szélsőséges "játékával.....hiszen képes hatalmas bravúrokra (Drogba ellen otthon, és London-ban), és oltári hibákra is, de ez olyan közhelyes...én nem hinném, hogy ő lenne akinek mennie kellene csak megint a pénz közbeszól, hogy mennyit is akar ő valójában keresni, arányaiban mekkora emelést akar.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.12. 08:54:55

Léfe írta:Nem mondom, hogy ne maradjon, azt sem, hogy olyan gyenge lenne. De az igazi elitcsapatok Chelsea, Mu, Liverpool, Juve, Milan, Inter, Real jobb kapusokkal rendelkeznek.
Abban azért nem vagyok biztos hogy a Milan jobb kapussal rendelkezik mint mi.Abbiati, Dida és Kalac sem jobb Valdesnél szerintem :D A többiek akiket említettél kivétel nélkül jogosak.Szerintem Victor tökéletes kapus a Barca-nak.Alapjaiban véve vannak óriási védései melyekkel nem egyszer mentett meg minket góltól és ha esetleg bizonytalankodik akkor a védelem majd megoldja a dolgokat.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lezárt