Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.02.04. 09:25:15

sura írta:Azt hiszem, elérkezett számára a cselekvés ideje. Végülis minden, ami történik (vagy nem történik) egyedül az ő felelőssége!
Ezt kifejtenéd bővebben?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.04. 09:14:37

Azt hiszem, elérkezett számára a cselekvés ideje. Végülis minden, ami történik (vagy nem történik) egyedül az ő felelőssége!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.01.23. 02:45:03

Ha minden megy rendben, akkor Rosell elégedetten ülhet a helyén. De ha Vilanova betegség miatti távolléte megérzik a csapaton, VV távozása elindít egy sor játékosban gondolkodást, hogy maradjon-e, akkor rá hárul, hogy lényegi bajmegelőző, bajelhárító lépést tegyen. Akkor
bele kell nyúlnia a "szakmába" is.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.11.02. 11:19:41

18Barca99 írta:Egyáltalán nem hangzik rosszul, de már előre látom az őt előre utálók, hogy "ő csak foglalkozzon a maga dolgával". Amiben van is valami de nem butaság szerintem amiket elgondolt.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2187541
Végülis nem hangzik rosszul de ahogy mondta a nagycsapatok nem eshetnének ki a 32-ig tehát viszonylag ha idényenként egy-két kiscsapatnem tudna valami váratlant húzni akkor az egésznek annyi értelme lenne hogy nagycsaptok játsszanának egymás ellen.Ha valakinek igen rosszul jönne ki a sorsolásakkor lehet hogy egyAtletico,Juventus,Bayern,Barca féle négyeseket kaphatna a döntőig de ebbe akár mi is beleeshtnénk.Ami a bajnokságot illeti azért furcsa lenne hogy csak 30-forduló lenne ugyebár már jövőre azt akarják hogyminél hamarabb elkezdődjön a Liga tehát így olyan március-április környékén
vége lenne a bajnokságnak.Egyébként nem gondolom hogy nem lez rá
esély hogy akár 10 éven belül valami is legyen ebből. :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.02. 11:01:23

Egyáltalán nem hangzik rosszul, de már előre látom az őt előre utálók, hogy "ő csak foglalkozzon a maga dolgával". Amiben van is valami de nem butaság szerintem amiket elgondolt.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2187541
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2012.09.22. 14:35:25

Megemelem a nem létező kapalom előtte, hogy FC Barcelona elnökeként, személyes jelenlétével megtisztelte Kocsis Sándor újratemetését, persze nem megfeledkezve Luis Suárez-ről!!! KÖSZÖNJÜK, végletekig megható volt!!! Azt hiszem, hogy ehhez nem is kell nagyon mit hozzáfűzni, a cselekedete önmagáért beszél. Ellenben egy nagyon, de nagyon elszomorít a nemzeti sport "színvonala" az temetés publikálása kapcsán........
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.22. 00:32:17

‎"Nemcsak Messinek, Xavinak és Puyolnak köszönhetjük a klub hírnevét, hanem a múlt klasszisainak is, és ennek egyik legnagyobb alakja volt Kocsis Sándor is, aki mély nyomott hagyott klubunk és a spanyol sport életében. A mai naptól a Barca történetének egy nagyon fontos része itt Magyarországon van elhelyezve" - Sandro Rosell

Szép gondolatok.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.21. 19:23:40

Sziasztok.
Elzarándokoltam a Bazilikába Kocsis Sándor megemlékezésre.

Meghallgattam Sandro Rosell beszédét,nagyon jó érzés volt hallani amit mondott.

Idézem: "Mátol kezdve barátságban áll Katalónia és Magyarország" !

A végén pedig ezzel zárta: "Visca el Barça visca Catalunya"

Nagy élmény volt látni és hallani.
És még jobb érzés itthon tudni Kocsis Sándort.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.09.21. 12:56:15

Ha valaki tisztában van vele, Roselljel és Suarezzel is tisztában lenne, mert minden cikkben megemlítik, hogy ők a díszvendégek, mint a Barcelóna küldöttsége.
Football, bloody hell. /SAF/
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.09.21. 12:12:02

Rinku írta:
Replay írta:Ma Magyarországra érkezik Sandro Rosell és Luis Suarez (első aranylabdásunk) is.
Igen, mindent leírtál, csak a lényeget nem... Kocsis Sándor hamvait haza hozzák Barcelónából, és ma temetik újra a Szent István Bazilikában, nem mellesleg, ma lett volna 83. éves Kocka. Nyugodjon békében ezentúl magyar földön is!
Gondoltam, ezzel mindenki tisztában van.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.21. 12:01:41

Félreértés ne essék, Pep is rengeteget fáradozott azon, hogy az együttes fejlődjön, de ő emellett a klub filozófiáját és történelmét is közvetítette a szurkolók felé. Ebben a tekintetben Pep - a múltjából fakadóan is - sokkal több, nem a futballhoz kapcsolódó üzenetet is megfogalmazott."
Ez fontos volt. :roll:
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.09.21. 10:06:50

Replay írta:Ma Magyarországra érkezik Sandro Rosell és Luis Suarez (első aranylabdásunk) is.
Igen, mindent leírtál, csak a lényeget nem... Kocsis Sándor hamvait haza hozzák Barcelónából, és ma temetik újra a Szent István Bazilikában, nem mellesleg, ma lett volna 83. éves Kocka. Nyugodjon békében ezentúl magyar földön is!
Football, bloody hell. /SAF/
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.09.21. 09:11:55

Ma Magyarországra érkezik Sandro Rosell és Luis Suarez (első aranylabdásunk) is.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.21. 18:52:22

kristop írta:tehát azt írod, hogyha egy olyan elnök lenne, aki nem akarta volna a mezszponzort és még triplázunk is, akkor nem lennénk így pluszban? hát így ok, de a lényeg végülis nem az hogy most ez pénzügyileg mindenképpen sikeres év volt?

meg igazából ezt olyan oldalról is lehet nézni, hogy pont annyival lett nagyobb pluszunk most, mint előzőleg, hogy nem igazolt egyetlen egyszer se rosszul az új elnökség még, pedig alexis, mascherano, fabregas szintű emberek jöttek egész jó áron.

isten ments, hogy a kedvencem legyen a főnök, de ezt tényleg jól csinálja.
Konkrétan úgy értem,h ha kicsit sikeresebb a szezonunk,akkor éppen hogy pluszos lenne az végére a dolog,a mezszponzor mellett is. Tehát a nagy költségcsökkentő meg gatyába rázó hadművelet ellenére is az egyetlen QF tétel az,ami miatt beljebb vagyunk a korábbiakhoz képest.De még az sem mutatkozna meg számottevően,ha a prémiumok sem maradtak volna a kasszában.
Magyarul olyan világmegváltó előrelépést nem érzek ebben a korábbiakhoz képest.Mert ugyan jól hangzik a rekordprofit,de úm. "azonos feltételeket" figyelembe véve (mezes 30 méter nélkül) semmivel sem mutat jobbat a nagy teszkóskodás ellenére sem...
Mondom ezt úgy,h nem az én asztalom a gazdasági élet,pusztán a számok alapján matekoztam.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.07.21. 18:12:35

tehát azt írod, hogyha egy olyan elnök lenne, aki nem akarta volna a mezszponzort és még triplázunk is, akkor nem lennénk így pluszban? hát így ok, de a lényeg végülis nem az hogy most ez pénzügyileg mindenképpen sikeres év volt?

meg igazából ezt olyan oldalról is lehet nézni, hogy pont annyival lett nagyobb pluszunk most, mint előzőleg, hogy nem igazolt egyetlen egyszer se rosszul az új elnökség még, pedig alexis, mascherano, fabregas szintű emberek jöttek egész jó áron.

isten ments, hogy a kedvencem legyen a főnök, de ezt tényleg jól csinálja.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.21. 14:37:44

Mihu írta:Azt azért tegyük hozzá gyorsan, hogy nem volt egy sikeres szezon, tehát nem kellett rengeteg prémiumot kifizetni a játékosoknak. Az is több 10 millió euró.
Tulajdonképpen a profit döntő hányada ennek köszönhető.
Számomra nagyon érdekes ez a Sanyi projekt.
Kongatta a vészharangot,h húúú,de gáz van,majd kapásból megtoldotta egy 150 millás hitellel.
Aztán jöttek a nagy költségcsökkentések,spórolás,mezszponzor.
Ha a játék kedvéért elvonatkoztatok a mezes 30 millától,ami korábban nem volt meg bevételi oldalon,akkor majdhogynem még rosszabb a költségvetésünk,mint korábban,de nem jobb. Mivel a prémiumok is megmaradtak,ami olyan 30 millió környéke lehet,plusz a mezszponzoráció nélkül (tehát a korábbi évek feltételeivel) elég mínuszos lenne ez a rekordbevétel.
Oké,bele kell számolni a QF lóvét,de ha értitek a gondolatmenetet,akkor elég csalóka ez a mérleg. (Azt már nem is említem,ha új elnök kerülne a helyére és újraszámoltatná,mi jönne ki... :P )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.07.21. 14:01:48

kristop írta:nem túl szimpatikus ez a csávó, de most jelentették be, hogy történelmi 48 milliós profitot termelt a klub az előző évben. igazolni és a pénzzel bánni azt nagyon tudnak.

kicsit oda is szúrtak az előzőeknek, hogy a keirrison, henrique kettős vétel, fizetés, eladás szóval mindennel együtt egy húsz milliós mínuszt okozott, szóval ez a történelmi profit még jobb lehetett volna.

amit még lehet tudni, hogy az udinesenek fizetünk négy milliót, amik az opciókkal voltak. kettőt a negyeddöntőbe jutásért, és kettőt egy bizonyos mennyiségű lejátszott meccs miatt. ibrahimovic vételárából nyolc millióval még mindig tartozik a milan és a thiago motta inter -> psg transzferből is kaptunk egy milliót.
Azt azért tegyük hozzá gyorsan, hogy nem volt egy sikeres szezon, tehát nem kellett rengeteg prémiumot kifizetni a játékosoknak. Az is több 10 millió euró.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.07.21. 08:17:50

nem túl szimpatikus ez a csávó, de most jelentették be, hogy történelmi 48 milliós profitot termelt a klub az előző évben. igazolni és a pénzzel bánni azt nagyon tudnak.

kicsit oda is szúrtak az előzőeknek, hogy a keirrison, henrique kettős vétel, fizetés, eladás szóval mindennel együtt egy húsz milliós mínuszt okozott, szóval ez a történelmi profit még jobb lehetett volna.

amit még lehet tudni, hogy az udinesenek fizetünk négy milliót, amik az opciókkal voltak. kettőt a negyeddöntőbe jutásért, és kettőt egy bizonyos mennyiségű lejátszott meccs miatt. ibrahimovic vételárából nyolc millióval még mindig tartozik a milan és a thiago motta inter -> psg transzferből is kaptunk egy milliót.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.15. 17:53:31

Tocy írta: Csak annyit, hogy az NFL-ben ez nem egészen így volt, illetve egyrészt nem történt ilyen, mert semmiféle konkrét bizonyíték nincs rá, másrészt a liga példastatuálás címén büntette meg az edzőt, harmadrészt az egy totál más sport, ott azok a beszédek, ütközések hétköznapiak, itt meg nem.
Pedig volt ilyen. Lehozta a Heti Helyzet ezt a hírt. A hír az volt, hogy egy bizonyos edző (nem tudom a nevét) arra kérte a játékosait, hogy okozzanak sérülést az ellenfél játékosainak. Minél súlyosabb volt a sérülés annál több pénzt kaptak. Úgyhogy volt ilyen és eltiltották. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.07.12. 19:25:58

Tocy írta: Csak annyit, hogy az NFL-ben ez nem egészen így volt, illetve egyrészt nem történt ilyen, mert semmiféle konkrét bizonyíték nincs rá, másrészt a liga példastatuálás címén büntette meg az edzőt, harmadrészt az egy totál más sport, ott azok a beszédek, ütközések hétköznapiak, itt meg nem.

Amúgy a B csapat ötletével egyetértek. Francnak se hiányzik megint egy sérülés, stb a szezon előtt, a Szuperkupa csak presztízs, tavaly is sokra mentünk vele.
Átvittem a szuperkupa topicba, mert itt már off lenne.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.12. 19:13:13

Barcaman1993 írta:
socio66 írta:hihetetlen hogy vannak emberek, akiknek még mindig nem volt elég az utálkozásból, már most el kell kezdeni nyomatni a mocskot a következő szezonra, szánalmas.
persze nem ez az igazán szomorú, hisz ők csak drukkerek, hanem hogy a két vezetés sem tesz semmit a viszony normalizálásáért, sőt.
nem tudom kinek jó ez.
Már bocs, de teljesen mellébeszélsz. Ennek nem az a lényege, hogy Real Madrid és Barcelona, fújj de utáljuk egymást. Nem :!: Itt arról van szó, hogy van egy José Mourinho, aki majdnem kinyomta a kollégája szemét. Majd megbüntetik 2 mecssre (ami önmagában is nevetséges), majd Villar úrék visszavonják az eltiltásokat. És itt erről van szó :!: Ennek semmi köze nincs a labdarúgáshoz, ez a fegyelmezetlenség hiánya portugálnál, aki ezek szerint bármikor erőszakot követhet el, megtorolatlanul. Igazából már ez is hihetetlen, de van ennél is rosszabb. A kiállított játékosok is amnesztiát kaptak. Kérdem én, miért? Talán Villa és Özil esetében érthető, de... Marcelo miért is? Az NFL-ben volt egy olyan edző, aki szándékosan arra utasította a játékosait, hogy sérülést okozzanak az ellenfél játékosainak. Örökre eltiltották érte. Na már most Ti mivel magyarázzátok Marcelo estét? Mert, hogy ez teljesen egyértelmű azt nem kell magyarázni. De ha visszatérünk az amerikai úriember példájára, akkor már sorolhatjuk Pepe taposásait, nyújtott lábát, az említett Marcelo esetet, de Arbeloaról is nyugodtan össze lehetne állítani egy csodás videót csak a klasszikusokból. Erőszaknak nincs helye a pályán! És az embereknek a töke tele van már az ilyen mocskosságok miatt és amiatt, hogy a szövetség ehhez aszisztál. És igenis, ha nem változtatnak, akkor nem vetném el egyáltalán a B csapat ötletét. Persze én is a nagycsapat mellett vagyok, hogy alázzuk péppé őket, de vannak határok amiket nem szabad átlépni, a Real Madridnál ezt már jópárszor átlépték, ráadásul büntetlenül.
Csak annyit, hogy az NFL-ben ez nem egészen így volt, illetve egyrészt nem történt ilyen, mert semmiféle konkrét bizonyíték nincs rá, másrészt a liga példastatuálás címén büntette meg az edzőt, harmadrészt az egy totál más sport, ott azok a beszédek, ütközések hétköznapiak, itt meg nem.

Amúgy a B csapat ötletével egyetértek. Francnak se hiányzik megint egy sérülés, stb a szezon előtt, a Szuperkupa csak presztízs, tavaly is sokra mentünk vele.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.07.12. 18:46:32

Faust írta:
Agy- és idegbeteg sunyi patkány brazil, csakúgy, mint Alves. Nem mutogatni akarok, de neki is vannak olyan megmozdulásai, amely nem való futballpályára. De nem akarom az indulatokat szítani, főleg mivel ezzel a véleménnyel egyetértek. Pláne annak tudatában hogy ha Marcelo nem lép pályára egy Klasszikuson, drasztikusan nőnek a Real esélyei.
Tény, hogy Alves sem a világ legszimpatikusabb játékosa. Én sem szerettem, mikor a Sevilla-ban játszott, sőt, mikor idejött, még sokáig itt se. Viszont Alvestől sosem láttam még olyan megmozdulást, mint Marcelo-tól az ominózus meccsen. Meg kell nézni azt, ahogy odament, és azt, hogy milyen volt a tekintete a belépő után. Odament, úgy volt vele, hogy ha törik törik, ha nem, akkor is legalább belerúgtam egy nagyot, majd ahogy felállt, már ment is lefele, mindenféle reklamáció nélkül. Látszott az arcán is, hogy amit akart, azt elérte...Alvestől ilyen belépőt sose láttam. Neki se kell szomszédba menni a színészkedésért, mint ahogy pontosan emlékszem én is arra, mikor a Betis-es srácnak majdnem eltörte a bokáját. Viszont az a belépő labdára ment...


Sajnos a második részével teljesen egyet kell hogy értsek. A két elnök közül az utóbbi időben csak Perez tett azért, hogy a két klub között ne mérgesedjen tovább a viszony. Rosell meg csak a száját tudja jártatni...nagyképűsködni, vergődni, provokálni. Perezre mióta újra trónra került, egy rossz szavunk se lehet.
Kép
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.12. 18:23:39

Na már most Ti mivel magyarázzátok Marcelo estét?
Agy- és idegbeteg sunyi patkány brazil, csakúgy, mint Alves. Nem mutogatni akarok, de neki is vannak olyan megmozdulásai, amely nem való futballpályára. De nem akarom az indulatokat szítani, főleg mivel ezzel a véleménnyel egyetértek. Pláne annak tudatában hogy ha Marcelo nem lép pályára egy Klasszikuson, drasztikusan nőnek a Real esélyei.
hanem hogy a két vezetés sem tesz semmit a viszony normalizálásáért, sőt.
Ezzel vitatkoznék, nem vagyok egy Perez rajongó, de az elmúlt években - nagyrészt szerintem a sz*pásoknak köszönhetően - nem hallani tőle bármilyen becsmérlő nyilatkozatot, ami kicsit is lenézné a Barcát, vagy a játékosait, edzőjét, stb. Ellentétben Rossellel, aki az elmúlt hetekben azért rendesen öntött a tűzre. Pedig ha valamikor, akkor most lehetett volna rá oka Pereznek a bajnokság megnyerése miatt.

Az, hogy a szurkolók milyenek, hogy viselkednek, milyen nyilatkozatokat tesznek, azt irányítani, kontrollálni nem tudják, max kiadni egy kommunikét, hogy a Real/Barca vezetése teljes mértékben elutasítja ezen gondolatokat, de attól még az idióták idióták maradnak, hordjanak akármilyen mezt. De ha olyan nyilatkozatokkal, hogy a Barca kezdőjében mindenki jobb futballista, mint Cé, csak a lovat adják alájuk.

Én ezért bírtam Laportát, aki még akkor is tudott tisztelettudó/adó lenni, amikor rommá gyaláztátok a világot. Sandro komával ezt azt hiszem elfelejthetjük.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.12. 17:22:34

socio66 írta:hihetetlen hogy vannak emberek, akiknek még mindig nem volt elég az utálkozásból, már most el kell kezdeni nyomatni a mocskot a következő szezonra, szánalmas.
persze nem ez az igazán szomorú, hisz ők csak drukkerek, hanem hogy a két vezetés sem tesz semmit a viszony normalizálásáért, sőt.
nem tudom kinek jó ez.
Már bocs, de teljesen mellébeszélsz. Ennek nem az a lényege, hogy Real Madrid és Barcelona, fújj de utáljuk egymást. Nem :!: Itt arról van szó, hogy van egy José Mourinho, aki majdnem kinyomta a kollégája szemét. Majd megbüntetik 2 mecssre (ami önmagában is nevetséges), majd Villar úrék visszavonják az eltiltásokat. És itt erről van szó :!: Ennek semmi köze nincs a labdarúgáshoz, ez a fegyelmezetlenség hiánya portugálnál, aki ezek szerint bármikor erőszakot követhet el, megtorolatlanul. Igazából már ez is hihetetlen, de van ennél is rosszabb. A kiállított játékosok is amnesztiát kaptak. Kérdem én, miért? Talán Villa és Özil esetében érthető, de... Marcelo miért is? Az NFL-ben volt egy olyan edző, aki szándékosan arra utasította a játékosait, hogy sérülést okozzanak az ellenfél játékosainak. Örökre eltiltották érte. Na már most Ti mivel magyarázzátok Marcelo estét? Mert, hogy ez teljesen egyértelmű azt nem kell magyarázni. De ha visszatérünk az amerikai úriember példájára, akkor már sorolhatjuk Pepe taposásait, nyújtott lábát, az említett Marcelo esetet, de Arbeloaról is nyugodtan össze lehetne állítani egy csodás videót csak a klasszikusokból. Erőszaknak nincs helye a pályán! És az embereknek a töke tele van már az ilyen mocskosságok miatt és amiatt, hogy a szövetség ehhez aszisztál. És igenis, ha nem változtatnak, akkor nem vetném el egyáltalán a B csapat ötletét. Persze én is a nagycsapat mellett vagyok, hogy alázzuk péppé őket, de vannak határok amiket nem szabad átlépni, a Real Madridnál ezt már jópárszor átlépték, ráadásul büntetlenül.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.07.12. 17:16:55

Szégyen, hogy eltörölték Mourinho, Vilanova és Marcelo büntetését. (Villa és Özilé oké) DE nem az a megoldás hogy nem állunk ki a nagy csapattal. A pályán kell válaszolni :)
Ezzel csak még tovább mélyülne az ellentét, senkinek sem lenne jó az.
Kép
Lezárt