Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.11.10. 16:20:31

Csokkent 10 a hozzalszolasaim szama :) Lehet azert nem ir ujabban kifesto nehogy elfoggyanak az ovei :D :lol:
De visszaterve a topic temajara, szerintem is nagyon sokat koszonhetunk Laportnak es csapatanak...
De lehet h meg lesz jobbis :) ha jelolteti magat Rossel :D
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.11.10. 16:07:24

Szakacs írta:Barmikor mindig hosszab szoveget irok, vagy idezek akkor kijon vmi bazi nagy hiba uzenet miert ??
amugy en is Xavi ban remenykedek :D 8)
OFF: A szerver gondok miatt van ez is, de én még ma nem találkoztam vele.. Reméljük nem sokáig lesz ilyen.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.11.10. 16:03:01

antiimperialista írta:
mrmonster írta:Szerintem bárki bármilyen játékost szeret, összességében kell látni ezt az elnök-ügyet.
Riquelme és Saviola nekem is nagy kedvencem, de nem volt "ökörhúzás", hogy nem a Barçában vannak most.
Laporta - Rossellel együtt - úgy néz ki, hogy a Barça újbóli felvirágoztatását kezdte el. Rossell is jó elnök lenne, ez biztos. De Laporta érdemeit sem lehet elvitatni!
Szubjektív dolgok miatt nem hiszem hogy azt kéne mondani, hogy váltás kell!
Nem az volt "ökör húzás", hogy eladták Riquelmét, hanem az, hogy a világ egyik legjobb formában lévő játékosát feleannyiért adták el, mint amennyit a nem a legnagyobbak közé tartozó Julio Baptistáért akartak kínálni. Az volt nagyon gáz, hogy olyan olcsón elengedték.

Ja, még valami. Nem követeltem őrjöngve, hogy laporta lemondjon, csak valaki írta, hogy akár Rosell is lehetne helyette, én meg beírtam, hogy miért szeretném jobban, ha ő lenne. Elvagyok én laportával is, csak sokszor nem értek egyet a ténykedésével.
szambol vetted ki a szot
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szakacs 2005.11.10. 16:15:59-kor.
Tiziano Crudeli fan :!:
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.10. 15:46:47

mrmonster írta:Szerintem bárki bármilyen játékost szeret, összességében kell látni ezt az elnök-ügyet.
Riquelme és Saviola nekem is nagy kedvencem, de nem volt "ökörhúzás", hogy nem a Barçában vannak most.
Laporta - Rossellel együtt - úgy néz ki, hogy a Barça újbóli felvirágoztatását kezdte el. Rossell is jó elnök lenne, ez biztos. De Laporta érdemeit sem lehet elvitatni!
Szubjektív dolgok miatt nem hiszem hogy azt kéne mondani, hogy váltás kell!
Nem az volt "ökör húzás", hogy eladták Riquelmét, hanem az, hogy a világ egyik legjobb formában lévő játékosát feleannyiért adták el, mint amennyit a nem a legnagyobbak közé tartozó Julio Baptistáért akartak kínálni. Az volt nagyon gáz, hogy olyan olcsón elengedték.

Ja, még valami. Nem követeltem őrjöngve, hogy laporta lemondjon, csak valaki írta, hogy akár Rosell is lehetne helyette, én meg beírtam, hogy miért szeretném jobban, ha ő lenne. Elvagyok én laportával is, csak sokszor nem értek egyet a ténykedésével.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antiimperialista 2005.11.10. 15:49:41-kor.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.11.10. 15:29:53

Barmikor mindig hosszab szoveget irok, vagy idezek akkor kijon vmi bazi nagy hiba uzenet miert ??
amugy en is Xavi ban remenykedek :D 8)
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.11.10. 15:27:52

Boixos írta:lehet, h várni kell vele valamennyit. ha gáz, akkor rákérdezünk Xavinál, h mik a lehetőségek. 8)
A megmento xavi :D 8)
Tiziano Crudeli fan :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.11.10. 15:27:15

lehet, h várni kell vele valamennyit. ha gáz, akkor rákérdezünk Xavinál, h mik a lehetőségek. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.11.10. 15:20:52

nekem nem akarja tolteni... elindul de nem tolt semmit :(
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.11.10. 15:20:12

Szerintem bárki bármilyen játékost szeret, összességében kell látni ezt az elnök-ügyet.
Riquelme és Saviola nekem is nagy kedvencem, de nem volt "ökörhúzás", hogy nem a Barçában vannak most.
Laporta - Rossellel együtt - úgy néz ki, hogy a Barça újbóli felvirágoztatását kezdte el. Rossell is jó elnök lenne, ez biztos. De Laporta érdemeit sem lehet elvitatni!
Szubjektív dolgok miatt nem hiszem hogy azt kéne mondani, hogy váltás kell!
Előre a TITOlusokért!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.11.10. 14:43:10

ha érdekel a film, itt megtalálod a torrentjét, több más, érdekes anyaggal együtt. :D Xavi egyik hszében van, az oldal közepetáján.

http://x84.dataglobe.hu/eurobarca/forum ... &start=420

ez egy dokumentumfilm, amit asszem vagy a bbc, v a channel4 készített, még közvetlenül a gaspart elzavarása utáni időszaktól, a "dicsőséges" tavaszig tart. igen, amikor 21 pontot vertünk a margitra. :D :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.10. 13:22:33

gPROject írta:off
Nem vagyok egy nagy fórumozós. Írni fórumba nagyon ritkán szoktam -olvasni viszont rendszeresen-, csak ha már valami nagyon nem tetszik akkor reagálok.
A csapatot év elején is jónak tartottam, és speciel nem izgultam az eredmények miatt. Az előző idényben ezzel a csapattal lettünk bajnokok, ráadásul felépültek a sérültek és jöttek még játékosok is. Szóval én -ha már így kérdezted- tökéletesnek tartottam akkor is a csapatot.
Nem néztem meg mennyi idős vagy -talán magáznom kellene Önt? :) , mert nem szokásom "kémkedni". Nem árultad el, engem meg annyira nem izgat. Viszont, ha már le kicsi fiúztál, akkot talán elmondthatom, hogy én 27 múltam és a 90-es évek elején-közepén kezdtem el szurkolni a Barcanak. Azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal tudtam követni a csapat életét. A netnek köszönhetően kb. 5 éve tudom napi rendszerességgel figyelemmel követni mi történik a csapatom házatáján. Soha más focicsapatnak nem szurkoltam Nem is nézek más meccseket, csak a válogatott világversenyeket.
on
Na látod, tudunk normálisan is beszélgetni. A kicsi fiúért elnézésedet kérem, az csak a hozzászólásod hangneme miatt került be az enyémbe. Egyébként Te vagy az idősebb, én 25 vagyok, asszem, én fogom magázni Önt 8) .
Nézd meg az Inside Storyt, és akkor látni fogod, hogy a Boixos által beírt dolgok igazak. A korábbi hsz-ekben én is erre a filmre utaltam. Nagyon érdekes film, ha megnézed, érteni fogod, miért szeretném inkább Rosellt elnöknek.
Egyébként nemcsak nekem vannak szélsőséges megnyilvánulásaim laportával kapcsolatban, a Boixos Nois (!) egy időben igencsak tüntetett ellene, sőt többször is megfenyegették, és egy jó kis dalt is írtak róla.
Ha már Boixos utalt rá, elárulom, azért nem bírom rijkaardot és laportát, mert a két kedvenc játékosomat (Saviola és Riquelme) ők tették ki a Barcából, és ez nekem nagyon fájt. Mondjuk rijkaardot játékosként is utáltam, asszem azóta, hogy a 90-es vb-n leköpte Völlert. Nos, a véleményemet nem fogom megváltoztatni róluk, de nem hülyézek le mást azért, mert szereti őket.
Szerintem ezzel ezt a tegnapi dolgot le is zárhatjuk.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.11.10. 09:58:18

hülyeség azt gondolni, h a Klub helyzetének helyreállítása kizárólag laporta érdeme lenne. ez egy csapat munkájának köszönhető, ahol nem akárki volt a rosell. ha megnézitek a sarkos véleménynyilvánítások előtt a már emlegetett filmet, pillanatok alatt kiderül, h merre hány méter. úgy nézett ki az egész, mintha bizonyos szitukban a rosell lett volna az "ész", laporta pedig a végrehajtó, aki kiállt az újságírók elé a döntések bejelentésével. az anyagi dolgok helyretevése pedig egyértelműen sorianonak és csapatának köszönhető, mivel azért ők a felelősök. laportára visszatérve, azért az elgondolkodtató legalábbis, h amikor beindult a szekér, mi az oka annak, h lelépett rosell, egy évtizedes barátságot felrúgva. lehet, h önmagában mégsem akkora király az elnök? ez úgyis ki fog derülni előbb, v utóbb.
mindenesetre a jót várja az ember, éppen elég szívásban volt részünk az előd, gaspart döntései miatt.
az meg, h rijkaard jó edző v sem, ki tudja? hála Istennek, olyan játékosok alkotják a csapatot, akiknél nem nagyon kell belenyúlni a dolgokba, igaz, ezt nem is nagyon erőltette eddig. azért van pár döntése, amivel nem ért egyet az ember, de ő a vezető edző, övé a felelősség is.
még csak annyit, h ez egy fórum, ahol természetesen vannak ellenkező vélemények is. ha valaki normálisan adja elő a sajátját, akkor annak kijár a tisztelet, nem annyira kéne izomból megdobálni szarral. nehogy már ne lehessenek kedvencei az embernek, és nehogy már ünnepelnie kelljen, ha azokat a zsugásokat kiszórják a csapatból!
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.09. 21:18:17

gPROject írta:Hihetetlen...magyarazd már el légyszives, honnan a jó k...................ból veszitek, hogy jobbak lennénk Laporta és Rijkaard nélkül. Először arra válaszolj légyszi: egyáltalán, hogy lehetnénk még ennél is jobbak?
Talán, ha leigazolnánk a kedvenceket(Henry, Lampard, stb.), 70%-ról 99%-ra nőne a labdabirtoklási arányunk, 15 helyett csak minden 100. meccsen veszítenénk, na és persze 3 gól helyett 10-et vágnánk minden meccsen?
Elnézést, de már rohadtul elegem van abból, hogy magukat Barca drukkereknek beállító emberek csak azt hajtják mindenhol, hogyan baszhatnánk szét a végre jól működő csapatunkat. Évekkel ezelőtt mit megnem adtunk volna ilyen eredményekért és ilyen játékosokért, és ilyen vezetésért.
Kicsi fiú! Mielőtt túlizgulnád magad azon, hogy Barca-drukker vagyok-e, vagy nem, számolj el tízig, higgadj le. Nem tudom, te mióta ismered egyáltalán a Barca szót, én kb. 10 éves korom óta szurkolok a csapatnak, tehát nem egy-két éve. (Ha érdekel, hány éves vagyok, nézd meg a "Portrék" topicban.)
Brilliáns hsz-ed végéhez pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy bár pár éve sokkal gyengébb volt a csapat, én azt a Barcát inkább magaménak éreztem, mint ezt, sokkal nagyobb örömet szerzett nekem, ha nyertek.
Az meg, hogy nem bírom laportát és rijkaardot, az hadd legyen már az én dolgom. Egyesek bizonyos játékosok távozását szeretnék, én meg e két emberét. És ha régebben járnál ide a fórumra, azt is tudnád, miért. Olvasgass vissza, és majd rájössz. Esetleg ha lesz kedvem, majd leírom neked.
Az igazolásokról pedig: keress vissza, hogy hány ember leigazolását "követeltem". Én csak egyet szeretnék: azt, hogy Saviolát ne adják el.

Kíváncsi vagyok, hogy pár hete, mikor nem úgy ment a csapatnak, akkor is tökéletesnek tartottad-e... Én akkor sem fröcsögtem, mint ahogy az ilyen jó időszakokban sem állok ki az utcára a mellemet döngetve és a világba kiabálva: Barca-drukker vagyok!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antiimperialista 2005.11.09. 21:21:30-kor.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.11.09. 17:24:17

gPROject írta:
antiimperialista írta:Nekem igen. Nekem laporta és rijkaard nem hiányoznának. Ez van, nem vagyunk egyformák. Úgyis valószínűbb, hogy a végén majd Te leszel elégedettebb. Én meg majd szívom tovább a fogam :? .
Hihetetlen...magyarazd már el légyszives, honnan a jó k...................ból veszitek, hogy jobbak lennénk Laporta és Rijkaard nélkül. Először arra válaszolj légyszi: egyáltalán, hogy lehetnénk még ennél is jobbak?
Talán, ha leigazolnánk a kedvenceket(Henry, Lampard, stb.), 70%-ról 99%-ra nőne a labdabirtoklási arányunk, 15 helyett csak minden 100. meccsen veszítenénk, na és persze 3 gól helyett 10-et vágnánk minden meccsen?
Elnézést, de már rohadtul elegem van abból, hogy magukat Barca drukkereknek beállító emberek csak azt hajtják mindenhol, hogyan baszhatnánk szét a végre jól működő csapatunkat. Évekkel ezelőtt mit megnem adtunk volna ilyen eredményekért és ilyen játékosokért, és ilyen vezetésért.
Hát kissé éles a válasz, DE MOST EGYET KELL, HOGY ÉRTSEK!!! Ez a csapat most így jó, nem is: TÖKÉLETES, nem kell ide Henry, de kell LAPORTA, és RIJKAARD!!!
"Més Cuen un Club"
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.09. 15:40:51

Nekem igen. Nekem laporta és rijkaard nem hiányoznának. Ez van, nem vagyunk egyformák. Úgyis valószínűbb, hogy a végén majd Te leszel elégedettebb. Én meg majd szívom tovább a fogam :? .
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.11.09. 15:37:28

Ebbe a teambe sztem már nem hiányziik Savióla!Mondom ezt úgy,hogy az egyik nagy kedvencem volt!
Kép
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.09. 07:43:09

Rapika írta:Nem értem a Laporta ellenz?ket,mióta ? az elnök ,minden 1re jobb!
Eredmények,anyagiak és ugye a játékoskeret!
Mondhatjátok,hogy Rossel hozta ide Dinhót,meg másokat,de nem hiszem,hogy pl Laporta nem tudott a dolgokról :!: :roll:
Kicsit leegyszerűsíted a helyzetet. Senki nem mondta, hogy Rosell titokban, laporta háta mögött hozta ide azokat az embereket. Persze, hogy laporta tudott a dologról, csak nem biztos, hogy az ő hívására is jöttek volna.
Amúgy meg az Inside Storyban minden megnyilatkozásukon látszik, hogy Rosell értelmesebb, mint laporta. Ráadásul, ha visszagondolsz, emlékezhetsz arra, hogy mikor Rosell elment, kapásból volt az elnökségnek egy-két ökör húzása (ld. Riquelme-ügy).

+ Ha Rosell lenne az elnök és elküldené rijkaardot, lenne esély arra, hogy Saviola visszajöjjön. Én ezért is szeretném Rosellt elnöknek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antiimperialista 2005.11.09. 07:44:14-kor.
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.11.08. 17:17:00

Nem értem a Laporta ellenz?ket,mióta ? az elnök ,minden 1re jobb!
Eredmények,anyagiak és ugye a játékoskeret!
Mondhatjátok,hogy Rossel hozta ide Dinhót,meg másokat,de nem hiszem,hogy pl Laporta nem tudott a dolgokról :!: :roll:
Kép
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.08. 10:33:46

Akkor az én szemszögemb?l ez még egy indok Rosell mellett. A Boixos által sokat emlegetett film alapján egyébként is szívesebben látnám ?t a Barca elnökeként...

ERRE AZÉRT NYOMTAM, MERT AZT HITTEM, AZ EL?Z?T NEM KÜLDTE EL. hA TEHETITEK, TÖRÖLJÉTEK KI PLS! KÖSZÖNÖM.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antiimperialista 2005.11.08. 10:42:17-kor.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.11.08. 10:33:20

Silvanus írta:Viszont azt ne felejtsétek el, hogy ezekhez az eredményekhez a csapaton kívül talán legtöbb köze Rijkaardnak volt, akit pedig Rossel nem nagyon csipáz... Anno o már el is küldte volna, mikor a Barca gödörben volt, aztán... Szóval érdekes dolgok lehetnek még itt!?... :roll:
Akkor az én szemszögemb?l ez még egy indok Rosell mellett. A Boixos által sokat emlegetett film alapján egyébként is szívesebben látnám ?t a Barca elnökeként...
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.11.07. 09:57:06

LG írta:
Barcaforever írta:Háááááá nem tom mi lesz vele. :oops: Kétségtelen, h gyönyörű munkát végzett 1 ezüst és 1 arany ami nagyon régen nem volt.De nem tartom kizártnak, h Rossell-t megválasztják. :roll:
Abban a 2. és 1. helyben tobb ember munkája van, tobbek kozt Rosseléké is. :!: A legjobb játékosunkat is o hozta a csapathozEs nem szabad elfelejteni a Saviola ugyet sem, meg Laporta tobbi disznoságát sem.
Viszont azt ne felejtsétek el, hogy ezekhez az eredményekhez a csapaton kívül talán legtöbb köze Rijkaardnak volt, akit pedig Rossel nem nagyon csipáz... Anno ő már el is küldte volna, mikor a Barca gödörben volt, aztán... Szóval érdekes dolgok lehetnek még itt!?... :roll:
"Més Cuen un Club"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21301
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.11.06. 21:03:39

Barcaforever írta:Háááááá nem tom mi lesz vele. :oops: Kétségtelen, h gyönyörű munkát végzett 1 ezüst és 1 arany ami nagyon régen nem volt.De nem tartom kizártnak, h Rossell-t megválasztják. :roll:
Abban a 2. és 1. helyben tobb ember munkája van, tobbek kozt Rosseléké is. :!: A legjobb játékosunkat is o hozta a csapathozEs nem szabad elfelejteni a Saviola ugyet sem, meg Laporta tobbi disznoságát sem.
Lezárt