Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2015.05.14. 15:15:10

Na, odaát már rögtön mindenki szélnek is eresztette Ancelottit, és lecserélte az egész keretet, és elkezdett mágnestáblázni.

Ezek nem veszik észre, hogy folyamatosan maguk alatt vágják a fát?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.14. 15:00:17

Túl sokat nem fognak költeni a nyáron szerintem.
Kapust vesznek, meg kell egy kezdő szintű játékos a kp-ra.
Bél marad, ő drága volt, ha padoztatni nem lehet akkor eladni meg főleg nem.
A cserejátékosoknál már nagyobb lesz a mozgolódás, de oda meg nem kell 50 milliós játékosokat venniük.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.14. 14:51:03

S.Agüero írta:Real Madrid have won 1 Champions League in 12 years and 1 La Liga in the last 7 years.
They have spent £1 billion +
:mrgreen:
pedig ha emlékszel/emlékeztek, az év elején, hogy ment itt is az ajnározásuk. jó, vmivel erősebbnek tűntek, de az túlzás volt, hogy pár barca szurkoló rendesen a gatyájába nyúlt, hogy így real, úgy reál, fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú vb-n csodagólt lövő james, bale, modric, kroos, aranylabdás varane, bezzeg nekünk csak a moslék matyiő jut, meg suarez se illik ide, öreg, agresszív, felét se éri meg és amadridakkorisjobbcsapatéstripláznifognakblbencímvédeésselésvégetértahegemóniánksohatöbbet nemnézekbarcameccsetminden**ar.

ehhez képest ott tartunk, hogy mi triplázhatunk (de ha csak bajnokságot nyerünk is előrébb leszünk mint ők), perec valószínűleg megint szélnek ereszt mindenkit, új edző, 5 új aktuális világsztár... nyáron biztos elvernek megint 300 millát a semmire, aztán majd hallgathatjuk, hogy megint csak mákkal nyerünk mindent, mint eddig mindig és amúgy is csak a sok kapufa miatt nem jött össze nekik a triplázás. jah, meg hogy egyemberes csapat vagyunk. mondjuk a szelektív memóriájukkal azt elfelejtik, hogy ők pont ugyanolyan "egyemberes" csapat mint.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.14. 14:26:36

Real Madrid have won 1 Champions League in 12 years and 1 La Liga in the last 7 years.
They have spent £1 billion +
:mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.14. 13:57:49

Kicsit off,de részben mégsem:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... alnak.html" target="_blank

Ugye ment a nagy felhajtás hogy "Ronaldo milliókat adományozott Nepálnak, miközben Messi csak egy bűntetőt adományozott Neymarnak"...
Felmerült többféle összeg, de most kiderült hogy mégsem adományozott...
Amúgy nem tudom, hogy általánosságban Ronaldo adományoz túl feltűnően, vagy pedig Messi rontja el azzal hogy nem veret annak nagy dobot ha adakozik.

Mert ugye az emberek azt hallják hogy Ronaldo adományozik, míg például Messiről nem nagyon hallani pedig saját szervezete is van, csak nem veri nagy dobra így az emberek fejében az van hogy" Ronaldo adományozik, Messi nem".
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.14. 12:29:39

BarcafanTomee írta:Amíg azt hiszik, hogy csak a walesi a baj, addig nekünk csak jó.
nem csak bale a baj, de az már alapból egy elég nagy hátrány, ha egy rossz focista játszik egy olyan fontos poszton. többet próbálkozott tegnap, mint céronaldo, ez igaz, de összesen ennyit lehet neki felírni tegnap, hogy próbálkozott, mert egyébként olyan bűn rossz volt, hogy öröm volt nézni :twisted:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.14. 12:10:37

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=55D71CFA" target="_blank

Messi VS Ronaldo közötti különbség összetettségben...
(Persze már Ronaldo belőtte azt a csodálatos tizit így neki is 10 gólja van :D )
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.05.14. 11:59:19

Azt hiszem alapvetően jó néhány szurkoló(tábor) el van tévedve, és úgy könyvelnek el szezonokat őrült csalódásnak, mintha alapvetés lenne egy BL vagy egy bajnoki cím.

A Bayernnél arra csipognak, hogy 2 éve nem nyert BL-t az überbrutál korszakos csapatuk (teszem hozzá, hogy a Pep-űrkorszak csoda Barcája is csak 2x nyert BL-t), hiába jutottak elődöntőkig és hozzák simán a BuLit (az aranyhal memóriájú BM szurkolók biztosan nem emlékeznek azokra az időkre, amikor a Wolfsburg, Werder, Stuttgart vagy épp legutóbb a Dortmund is előzte őket, de biztos ujjgyakorlat a bajnoki cím is), és olyan hangvételű fröcsögő kritikákat kap játékos-edző-vezetőség, ami nevetséges. Teljesen alapvetőnek érzik, hogy három évben folyamatosan nekik kellene nyerni a BL-t, mintha a többi csapat csak asszisztálhatna a diadalmenetüknek. Tavaly a BL-re kihegyezett Real verte őket (főleg pontrúgásból), idén egy piszkosul összeállt Barca volt jobb a sérülésektől tizedelt csapatuknál és úgy tesznek, mintha ez csak annak lenne köszönhető, hogy Pep alkalmatlan, mert különben egy féllábú, félkarú vak bajor kocsmáros is BL-t hozott volna az aranygenerációjuknak.

A R. Madridnál a decimát elhozó Ancelotti lett kutyaütő edző azért mert egy őrült szoros versenyfutásban részben a sérüléseknek, részben a balszerencséjüknek, de nagyobb részben egy piszok mód összeálló Barcának köszönhetően lecsúsznak a bajnoki címről, illetve elődöntőben kiesnek a BL-ből. De már most a teljes keretet cserélnék Balet vasvillával üldöznék haza, de hirtelen mindenki ordas sz@r lett odaát.

De most mondhatnám magunkat is, elvégre a szezon elején-közepén olyan habzó szájjal akartuk eltakarítani Enriquet-Zubit-vezetőséget, hogy fájt olvasni a jelzőket. Mindezt úgy, hogy közben év elején úgy vágtunk neki a szezonnak, hogy átalakulás, új alapok lefektetése, a poszt-guardiola időszak kezdete stb. Aztán amikor LE rotált év elején-közepén, egyesek egyből zavarták volna az Almeria padjára, most meg lehet, hogy nem kis szerepe van abban, hogy a riválisainkhoz képest elég frissnek tűnünk.

És nem azt mondom, hogy nem jogos néhány kritika, de komolyan olyan stílust enged meg magának egy-két ember, ami érthetetlen és megengedhetetlen. El kellene fogadni, hogy a BL-t egy csapat nyerheti meg egész Európából és korántsem mindig a legjobb (sőt). Kell hozzá szerencse, jó formaidőzítés, jó csapat, mély keret, sérülések elkerülése, stb..., a bajnokságot sem ingyen adják.

A Juve meg derekasan helytállt, de a két meccs alapján szót se szólhat, ha a Real 2-3 gólos összesítéssel jut tovább. Viszont látva, hogy mit művelnek az idei BL-ben, valószínű vért fogunk pisilni ellenük. Csak azt remélem, hogy megtartják a hátralévő 2 fordulót, különben nagyon kieshetünk a ritmusból június elejéig.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.14. 11:42:21

Azt nem tudom most mi lesz. Új edző és megint 300 milló eurós bevásárlás? :D =D> #-o
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.14. 11:35:17

:lol:

most olvasom h mi vagyunk a világ legszánalmasabb szurkolói és ez a világ legszánalmasabb fóruma....aztadurva :lol: azok után amit tegnap bale kapott mindenhol, ez elég vicces =D> tegnap megmutatták milyen az, amikor a nagy madridistákat kiengedik a ketrecből és megmutakozik a habfehér felsőbbrendű énjük :lol:

off
ilyenkor is velem foglalkozol te kis maki? ennyire rosszul vagy a tegnapi után? nehezen viseled, hogy kivert egy kis középcsapat? =D> én a helyedben csendben behúznám a fülem, farkam és a szokásos nagy arc helyett egyszer az életben kussolnék
on
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.05.14. 11:58:49-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.05.14. 11:08:24

Az egy dolog, hogy Bale teljesen felesleges igazolás volt szakmai szempontból, főleg ennyiért, mert látszik, hogy teljesen test idegen neki a spanyol és a real focija. De nem értem a tegnapi meccs miatt, miért ő lett elővéve ?! Ő legalább próbálkozott, volt egy nagyon jó lövése is, meg egy fejese, ellenben Ronaldo totális 0-Nulla volt játékban egy sors döntő meccsen. James is hulladék játékot mutatott be, meg kb az egész csapat, de könnyű egy bűnbakot találni. Amíg azt hiszik, hogy csak a walesi a baj, addig nekünk csak jó.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.14. 11:05:27

lui1698 írta:https://youtu.be/RrATzlBFz-c

Azt hiszem az ilyen embereket hívják "igazi szurkolónak".... :roll: Az gondolom már nem rémlik nekik, hogy tavaly mit csinált a kupa ill. BL döntőben... hülyegyerekek.

Ilyen okádék közegben nem hiszem, hogy lehet egészségesen teljesíteni, és itt mond nem feltétlenül védem a velszit, mert látszik, hogy idegen elem a Madridban, de akkor a 'csögözöm a saját csapatom játékosát, akit fél éve még a hátamra akartam varratni. Ilyen lendülettel nálunk Suárez-hez már IFA-kat dobáltak volna a nézők az ősszel.

A másik, hogy most gondolom Perez apó megint elsül majd a nyáron aztán elver vagy 300 misit, lecseréli a fél kezdőt, akár még Carletto-t is elküldi, aztán kezdenek mindent 0-ról..
Én a helyében kidobtam volna a tömegbe 1-2 bűzbombát, megérdemelték volna :mrgreen:
Persze Roni jóformán semmit se csinált a tizin kívül és 1-2 dive-on kívül, őt véletlenül sem fikázzák...

Ez a különbség Messi és Ronaldo között, Messi ha nem lő gólt, attól még tud segíteni a csapatnak a remek labdáival.

Meg persze a Barca és Realosok között...A Camp Nouban nagyban bíztattuk Suarezt, amikor nem ment neki még üres kapura se, míg ők meg kifütyülik és elküldik az anyjába Balet...
(hejj, pedig mennyivel jobb üzlet volt mint Neymar :mrgreen: )
Angela2015
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.10.17. 09:13:16
Kapcsolat:

2015.05.14. 11:01:45

ami MAdridban folyik szurkolói körökben. Kivülállóként is rossz nézni, pillanatig sem csodálkoznék, ha Cé lelépne, még úgy is, hogy ott legenda lehetne.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.14. 10:59:25

Amig Perez papa ott van sok bajunk nem lehet! :-)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.14. 10:54:17

Borzalmas, ami MAdridban folyik szurkolói körökben. Kivülállóként is rossz nézni, pillanatig sem csodálkoznék, ha Cé lelépne, még úgy is, hogy ott legenda lehetne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2015.05.14. 11:00:18-kor.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.05.14. 10:47:24

https://youtu.be/RrATzlBFz-c" target="_blank

Azt hiszem az ilyen embereket hívják "igazi szurkolónak".... :roll: Az gondolom már nem rémlik nekik, hogy tavaly mit csinált a kupa ill. BL döntőben... hülyegyerekek.

Ilyen okádék közegben nem hiszem, hogy lehet egészségesen teljesíteni, és itt mond nem feltétlenül védem a velszit, mert látszik, hogy idegen elem a Madridban, de akkor a 'csögözöm a saját csapatom játékosát, akit fél éve még a hátamra akartam varratni. Ilyen lendülettel nálunk Suárez-hez már IFA-kat dobáltak volna a nézők az ősszel.

A másik, hogy most gondolom Perez apó megint elsül majd a nyáron aztán elver vagy 300 misit, lecseréli a fél kezdőt, akár még Carletto-t is elküldi, aztán kezdenek mindent 0-ról..
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.14. 08:43:07

Feast4 írta:
Rivaldo11 írta:
Szombaton elintézte nekünk a ligát, ma pedig, ha nem passzol hanem lő, sima real továbbjutás van.
Egyszer akart önzetlen lenni életében az is visszafelés sült el! :D
nem vagyok ebben olyan biztos. szerintem abból a szögből inkább beparázott Buffontól és azért passzolt....
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.14. 08:17:59

Tetszik eddig ez a tavasz,5 nap alatt bekerültünk a BL döntőbe és szinte megnyertük a bajnokságot,míg a Real tőlünk teljesen függetlenül saját magának köszönhetően bukta mindkettőt!
8)

Biztos nem tett jó a Madridnak a Valencia Sevilla kombó viszont a Bayerrnnel kapcsolatban meg sokan azt mondták azért voltak olyan tingli-tanglik az odavágón ellenünk mert már megnyerték a bajnokságot és nem voltak "tűzben tartva".
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.14. 05:42:47

Biztos voltam benne, hogy itt a fórumon "össznépi ejakulációt" okoz a tegnapi Real kiesés.
Akkor most én is csatlakozom ehhez! :lol:

Én azzal viszont nem értek egyet, hogy a Madrid mennyire gyenge. Szerencsére nekik az elődöntő idejére jött ki a nehezebb bajnoki sorsolás. Mivel Carlo nem rotálta kellőképpen a csapatot, ellentétben LE-vel, egy Sevilla, Valencia kombóval kapták az elődöntőket. Szombaton létfontosságú meccs volt a Liga szempontjából, a Valencia kihajtotta őket kellőképpen. Sevilla sem volt nekik sétagalopp, a Juve viszont levezett a hazai bajnokságban már. A Chelsea is így makkolt be egy BL győzelmet anno, levezetett az 5. helyért, ha jól rémlik.

Örülök, hogy a Juvét kaptuk mindenképpen. A hátam közepére sem kívántam volna egy klasszikust, ott elhasalni a Real ellen lesújtó lett volna.
Nem lesz egyszerű történet a döntő sem, de egyrészt olyan erőnléte van a csapatnak, mint Európában jelenleg senkinek, másrészt mienk a világ legjobb támadó triója.
Ez a két dolog elég kell, hogy legyen a döntő megnyerésére.
Minden elfogultság nélkül gondolom, megérdemeljük a tavaszi forma alapján, ha nyerünk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.13. 23:30:34

Rivaldo11 írta:
Szombaton elintézte nekünk a ligát, ma pedig, ha nem passzol hanem lő, sima real továbbjutás van.
Egyszer akart önzetlen lenni életében az is visszafelés sült el! :D
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.13. 23:29:12

Érdekes amit a nagyon jó képessségű kommentátorok mondtak. Nekem is egy ilyen érzésem van, valahogy Ancelotti elvesztette a csapatát szezon közben. Ősszel olyanok voltak akár a henger, aztán valami menet közben megment. Ez a meccs, sőt a hétvégi Valencia elleni is egyszerűen nevetséges volt. Ennyi támadásból képtelenek voltak eldönteni. jó a szerencs se volt mellettük egyik alkalommal se, de ismerjük a mondást jó csapatnak van szerencséje. Roncsi kirohanásai, a balhézás Balelel. Modric kétszer is kiesett a Ramos szerintem tippmixen maguk ellen tett az utolsó kétt Bl meccsükön, stb. stb. Nagyon szétcsúszatk tavaéylhoz képest. Nem mintha sajnálnám őket, de feltűnő. Kiváncsi cagyok mi lesz ezután.

Viszont mi ahogy LE. mondta három meccsre vagyunk a triplázástól. Kettő szerintem meg is lesz. A Juve elleni döntőt meg ne gondolja senki, hogy könnyű lesz. Olasz csapat sosha nem verhető könnyen. És akármilyen is a Real aki megverte az nem gyenge. Sokan azt hitték, hogy kakukktojás. Na döntőt véletlen senki nem játszik! És a döntő más. Egy meccs. Bármi megtörténhet. Mindeesetre nagy szezont futunk most már a címektől függetlenül is. :D
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.13. 23:23:59

Már eddig is az volt, de majd MOST milyen undorító, szemét, mocsadék lesz a média :lol: ez a vereség is egyértelműen miattuk van.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.13. 23:20:42

Ronaldot kellene már leépíteni, mert egyértelműen tőle függ a csapat, megújulást csak az hozhat, ha megtalálják a helyettesét. Gólokban nyílván nem lehet pótolni, játékban viszont bőven simán.
Szombaton elintézte nekünk a ligát, ma pedig, ha nem passzol hanem lő, sima real továbbjutás van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.05.13. 23:18:41

MessiNeymarSuarez írta:
Marco írta:Szörnyű, ami a másik oldalon megy. Nem értem mi a gond. A Juvét akarták nem? Megkapták.
Én már tegnap olvastam olyan hsz-eket hogy " A Barca mindig megkapja a legkönyebb ellenfelet, most is így volt a Bayernnel" :mrgreen: :mrgreen:
Csoportkörben Basel vs. PSG; aztán City vs. Schalke, PSG vs. ATMA, Bayern vs. Juve.

Suarez barátait (Evra/Chiello) minden emberi számítás szerint csapni kellene, de pont ez teszi őket nehézzé.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.13. 23:16:09

danianevem írta:
csababarca írta:...
Kezdőbe valóban csak Reus, de azért Gündogan is mérföldekkel jobb lehetne az Illara/Khedira /Ramos kp-nál. Viszont Reus+Pogba lesz a befutó tippre, kivéve ha a francia hozzánk akar igazolni. Már ha marad Ancelotti.
+ Chicharito helyett majd Kane 20 millióért kölcsönben. :mrgreen:
Én a helyükben rámennék Falcao-ra. Szerintem még mindig ugyanolyan jó játékos , mint amilyen az Atleticoban volt. Csak egyszerűen Angliában szenved. 40 millióért el lehetne hozni.
Nyáron majd egy Pogba-Falcao combo. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2015.05.13. 23:18:57-kor.
Válasz küldése