Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
nem sok szép és emlékezetes dologról maradsz le...Nero. írta:Aki nézi a meccset írna pár sort mi történt eddig? Vannak helyzeteink?
Egy az egybe adom. Plusz még Sampernek volt pár szebb labdája - végén pl a kiugratása nem volt semmi, épphogy behúzták -, és Gumbau is eddigi legjobb meccsét hozza, talán még eladott labdája se volt.noname írta:Munir egész jól mozog. Próbálja gyorsítani sokszor a tempót, jól kombinál/passzol.
Az utóbbi meccsek alapján inkább Munir az, aki megragadhat cserének hosszú távon.
UI: Kaptoumot most látom először játszani. Remélem nem utoljára.
Most konkrétan szögletből fejeltek egy kapufát...Nero. írta:Aki nézi a meccset írna pár sort mi történt eddig? Vannak helyzeteink?
Botrány. A meccs, meg a pálya is. Helyzeteink nincsenek, nekik volt 1-2 kisebb.Nero. írta:Aki nézi a meccset írna pár sort mi történt eddig? Vannak helyzeteink?
AdrianoDr.Dre írta:Ki a csk-nk ?![]()
Nem láttam.
A következő 5 meccsen már padozni fog ....Messias2 írta:Bartra 3 egymást követő meccsen is kezdő. Lucho alatt volt már ilyen?
Muffolinus Sunuszodefender3 írta:Hogy hívhák az Eibar orvosi stábjának hölgy tagját?
Nem jatszott meccset 1 honapja legalabb, nem csoda hogy nem o jott, nem lefutott meccs..Messias2 írta: Verma meg dísznek van a padon, gondolom.![]()