Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Azért ez így vicces.Ráadásul érthetetlenül sokat megy középre, ami nem tudom, hogy edzői utasítás vagy fegyelmezetlenség (szerintem utóbbi), de sok értelme nincs. Hatalmas kockázatot jelent a gyors szélsők ellen és ha hátra is ér mostanában rendre megverik 1vs1-ben.
Pont ez az, amiben tavaly szezon végén jó volt, sőt, a sebessége is jobb volt. Nem öreg ő még, csak lusta, amikor érezte g triplázhat a csapat és komolyan vette a meccseket/edzéseket, akkor látszott, hogy van még sebessége is és a kombinációkban jobb, mint valaha.Kovbal88 írta:Aki látta játszani annak idején mikor idejött, az tudhatja, hogy meg sem közelíti korábbi önmagát.noname írta:Nem hiszem h ezúttal jön a nagy tavaszi feltámadás. Az volt sztem neki az utolsó nagy dobás. Innen már csak lassú hanyatlás lesz belőle(bár ne lenne igazam!). Kína sztem teljesen elképzelhető a részéről. Először is nem annyira öreg még, sérülései szinte nincsenek, vagyis még lazán elfocizgat 3-4 évet, másodsorban pedig ritka nagy pénzhajhász és ahhoz Kína az ideális célpont.
Hatalmas szabadrúgásgólok messziről, mindig jött a támadásokkal jobboldalt, Messivel ment az egyérintős passzolás. Ezekből ma már semmi se maradt.
Viszont lehet még marad jövőre is!
splinter írta: Az lehet, hogy nem a régi már, de ne felejtsük el, hogy a mostani játékkép teljesen máshogy fest az 'akkoriakhoz' képest!! Lucho- nak végre sikerült beleverni a fejébe, hogy amúgy, Te védő vagy kis barátom, szóval ha előre is vágtatsz, amit szeretünk, kutyakötelességed visszaérni egy esetleges kontra alkalmával. Ez természetesen iszonyatos energiákat emészt fel, gondolom 32 felett, azért ez nem egyszerű már. Mindenesetre ezért vannak olyan kitűnő szélsőjátékosok a középpályán (Raki, Arda) akik felezőn túl leveszik a fél terhet a válláról...
Apropó: én utálnám ha nem lenne: Ő a mi kis fekete bárányunkimádom ahogy leólt mindenkit a csába !
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Az lehet, hogy nem a régi már, de ne felejtsük el, hogy a mostani játékkép teljesen máshogy fest az 'akkoriakhoz' képest!! Lucho- nak végre sikerült beleverni a fejébe, hogy amúgy, Te védő vagy kis barátom, szóval ha előre is vágtatsz, amit szeretünk, kutyakötelességed visszaérni egy esetleges kontra alkalmával. Ez természetesen iszonyatos energiákat emészt fel, gondolom 32 felett, azért ez nem egyszerű már. Mindenesetre ezért vannak olyan kitűnő szélsőjátékosok a középpályán (Raki, Arda) akik felezőn túl leveszik a fél terhet a válláról...Kovbal88 írta:Aki látta játszani annak idején mikor idejött, az tudhatja, hogy meg sem közelíti korábbi önmagát.noname írta:Nem hiszem h ezúttal jön a nagy tavaszi feltámadás. Az volt sztem neki az utolsó nagy dobás. Innen már csak lassú hanyatlás lesz belőle(bár ne lenne igazam!). Kína sztem teljesen elképzelhető a részéről. Először is nem annyira öreg még, sérülései szinte nincsenek, vagyis még lazán elfocizgat 3-4 évet, másodsorban pedig ritka nagy pénzhajhász és ahhoz Kína az ideális célpont.
Hatalmas szabadrúgásgólok messziről, mindig jött a támadásokkal jobboldalt, Messivel ment az egyérintős passzolás. Ezekből ma már semmi se maradt.
Viszont lehet még marad jövőre is!
Aki látta játszani annak idején mikor idejött, az tudhatja, hogy meg sem közelíti korábbi önmagát.noname írta:Nem hiszem h ezúttal jön a nagy tavaszi feltámadás. Az volt sztem neki az utolsó nagy dobás. Innen már csak lassú hanyatlás lesz belőle(bár ne lenne igazam!). Kína sztem teljesen elképzelhető a részéről. Először is nem annyira öreg még, sérülései szinte nincsenek, vagyis még lazán elfocizgat 3-4 évet, másodsorban pedig ritka nagy pénzhajhász és ahhoz Kína az ideális célpont.
Szerintem meg simán Kínában fog kikötni, csak az a kérdés, hogy most nyáron vagy 1 év múlva...Nero. írta:Csak aztán tavaszra nehogy megint a csapat egyik legjobbja legyen... Nagy showman amúgy, de biztos hogy nem fog elmenni Európából már.
Kellett Neked dícsérgetned.noname írta:Eddig is gyenge volt, de ez a mai meccse teljesen értékelhetetlen. A kapufánál !Pique! gyorsabban futott nála. hasznos megmozdulást nem láttam tőle a meccsen, de a Levante helyzeteinek kb 80%-a vagy az ő hibája vagy a lemaradása után született. Meg se próbál futni.
Mindenki nyugodjon le, orbitálisan félre van fordítva spanyolról angolra.Nero. írta:Maradj már csendben te barom"Zidane's Madrid will be tougher? Zidane's Madrid, Mou's, Ancelotti's, Benítez's...they are always here, ready to get fucked."
Hát ha ezt tényleg lenyilatkozta.. Remélem valami újságírói ferdítés és rossz fordítás egyvelege, mert azért ez még tőle is meredek. Átéli a rivalizálást, értem én, de némi tisztelet azért maradhatna..Nero. írta:Maradj már csendben te barom"Zidane's Madrid will be tougher? Zidane's Madrid, Mou's, Ancelotti's, Benítez's...they are always here, ready to get fucked."
Maradj már csendben te barom"Zidane's Madrid will be tougher? Zidane's Madrid, Mou's, Ancelotti's, Benítez's...they are always here, ready to get fucked."
Alves azért állt meg, mert éppen akkor ítélt nekünk bedobást a bíró.noname írta:Hát azért védekezésben nem tolta jól. Griezmann helyezet egy az egyben az ő sara. Egy ideig futott vele, majd csak úgy megállt.