Sikerült megnéznem premieren a Terminátor 4-et.
Hát nem is tudom. 

 Vegyes érzelmekkel hagytam el a mozitermet.Tipikusan egy olyan film, h letölteni teljesen felesleges, mert ha nem moziba nézed azzal az effektekkel, nem éled át az egészet.
Nagyon jók a gépek a benne, egy fokozattal jobbak persze, egy egész hadsereg van mostmár.Ez is az egyik problémám a filmmel.Nehogy már egy fejlett robothadsereg, ne tudjon legyőzni pár ezer embert.Kicsit érdekes is volt számomra, mikor egy vontató kocsival és 5 tölténnyel felszerelve kicsináltak 3 motorobotot. 

 A másik pedig, ugyanez, h Connort vagy 15x leüti az új tökéletes robot, ami a lávától se olvadt meg, persze neki semmi baja!! 

 Sőt még visszaüt neki. 

 Az a pár perc nekem kicsit gagyi lett. 

 Az öreg Schwarzit csak belevágták 1 perc erejéig. 
 
 
Szóval nem egy olyan film amit nem fogok 5x megnézni egymás után.Egy kultusz film, kötelező, de nálam nem volt akkora robbanó siker.Jah, és persze kezd Fűrész effektus lenni, h mikorra kapom a diplomámat, már a fűrész 9et, meg a terminátor 7et fogjuk nézni.(3 év múlva kapom 

 )Szóval jön egyértelműen az 5. rész akárhogy mondták, h nem tervezik.
Nincs végzet, csak ha bevégzed. 
 
   
  