http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 0357.shtml
http://www.marca.com/2011/07/15/futbol/ ... 35644.html
angulul nem értem, magyarra fordítva meg furcsán fordít.

Első részhez: jönni akar Fabragas, ez nem kérdés, elismerem. Csak abban nem vagyok biztos, h ha a két klub erőviszonya mondjuk fordított lenne, akkor is ezt akarná? Sztem nem, mert akkor miért ment volna el? Vagy miért nem mondjuk a 2007/2008-s szezon után akart ennyire jönni? Sztem inkább a trófea szerzések nagy esélye vonzza, mint a Barca DNS, meg hasonló baromságok.Balinho írta:Igazából az mutatja az elvakultságot Cesc irányába, hogy akárhányszor dönt meg egyes ellenérveket, azokat sem látják be egyesek és újabbakkal állnak elő. Idén próbálta kulturált eszközökkel elérni a távozását, jött az érv, hogy nem tesz semmit a távozásáért. Akkor beszélt Wengerrel, nem ment el Ázsiába, csökkentette a fizetési igényeit, akkor jön a régi árulós duma. Ha legközelebbi sajttájon kijelenti, hogy minden vágya hogy hozzánk jöjjön, sokan jönnek majd azzal, hogy hálátlan az Arsenallal, sz*r ember.
Állítom, ha 2014-ben ingyen jönne úgy, hogy az Arsenal triplázott mi meg EL-helyen lennénk valaki akkor is találna kivetnivalót benne. Aki a döntését kritizálja az mondja meg őszintén az idő nem igazolta a döntését? Az Arsenalban a világ egyik legjobb középpályásává nőtte ki magát, amit lehet hogy elért volna a Barcelonánál is, de túlszárnyalni biztos, hogy nem szárnyalta volna túl a jelen szintjét. Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).
El kellene fogadni, hogy bár nem létszükséglet, ráadásul drága, de ha a vezetőség, a játékostársak, az edző mind-mind adna neki egy új esélyt, és megbocsájthatónak tartja a "bűneit", akkor itt sincs értelme, minden egyes újabb felmerülő hírnél a régi ezerszer lefutott köröket újra felhozni.
sokáig már nem húzható az ügy,mert előbb-utóbb az arsenalosok és a barcasok is megutálják,aztán mehet amerre látTocy írta:Én meg attól félek, hogy megint nem jön, és jövőre ugyanúgy folytatódik ez az egész...Capon írta:Akárhogy is alakul Fabregas sorsa én már megcsömörlöttem tőle. Már nem is tudom hány éve folyik a csapból az ő ügye, de bennem már komoly ellenszenvet vált ki ha meghallom/látom a nevét.
Itt a fórumon is már hányszor végig lett tárgyalva, hogy áruló-e vagy sem, van-e rá szükség vagy sem, megéri-e az árát vagy sem, befér-e a kezdőbe-vagy sem stb...
Ilyen nagy hűhók után szokott lenni a legnagyobb csalódás. Én csak ettől félek.
Én meg attól félek, hogy megint nem jön, és jövőre ugyanúgy folytatódik ez az egész...Capon írta:Akárhogy is alakul Fabregas sorsa én már megcsömörlöttem tőle. Már nem is tudom hány éve folyik a csapból az ő ügye, de bennem már komoly ellenszenvet vált ki ha meghallom/látom a nevét.
Itt a fórumon is már hányszor végig lett tárgyalva, hogy áruló-e vagy sem, van-e rá szükség vagy sem, megéri-e az árát vagy sem, befér-e a kezdőbe-vagy sem stb...
Ilyen nagy hűhók után szokott lenni a legnagyobb csalódás. Én csak ettől félek.
De mi köze van neki ahhoz hogy mennyi az ára, vagy hogy Wenger egyszerűen nem engedi el, könyörgöm...??? Piquét azért szeretjük, mert csak 5öt kért érte Sir Alex? Ugyanazt megcsinálta, ugyanakkora "áruló" mint Fabregas, a szidalmazók álláspontja szerint. Mégis ki írt ilyet Piquére? Elképesztően naiv, elvakult gyűlöletvan Cesc irányába...sjd írta:Mert kellenek is ők nekünk.... Ők úgy döntöttek, hogy elmennek, ezek után nem akarnak visszajönni, és nem kell a klubnak megszakadnia, hogy visszaszerezze őketBalinho írta:Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).
Ettől függetlenül én még mindig örülnék ha jönne, még akkor is, ha nincs szükségünk rá
Mert kellenek is ők nekünk.... Ők úgy döntöttek, hogy elmennek, ezek után nem akarnak visszajönni, és nem kell a klubnak megszakadnia, hogy visszaszerezze őketBalinho írta:Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).
Hát jogos! Úgy is a csapatból is sokan annyira akarják Cescet, akkor tegyenek is érte vmit.barca99 írta:
Mondjuk Rosell helyében körbe vinném a játékosok között a befőttes üveget, rajta a felirattal, hogy Cesc-project. Aki szerint jó lenne ide, az beszállhatna a hatalmas fizetése egy részével.
Raúl miért bukott volna a németeknél? Német kupa győzelem és BL elődöntő.sura írta:
Itt a példa az "ősellenségtől" : a csapattal összeforrott Raul elküldése majdhogy nem palotaforradalomhoz vezetett, aztán Raul jó nagyot bukott a németeknél,
arra akartam kilyukadni,hogy a vezetők nem véletlenül ülnek ott,ahol,nyilván jobban értenek hozzá,mint "mi". viszont előfordulnak olyan dolgok,melyek egy szurkoló szemét adott esetben régóta bökik,a vezetők mégsem látják.sura írta: Mihez képest nem ritkán? És ez megéri azt, hogy minden magyar poszt tömény huhogás, siránkozás, leleplezés, kedvelvevés? Persze, vannak vezetői melléfogások, van, hogy a szurkoló kedvencét elküldik, van, hogy a szentimentális szempontok mások, mint a racionálisok.
Itt a példa az "ősellenségtől" : a csapattal összeforrott Raul elküldése majdhogy nem palotaforradalomhoz vezetett, aztán Raul jó nagyot bukott a németeknél,
Ezt meg ki mondta neked?sura írta: Itt a példa az "ősellenségtől" : a csapattal összeforrott Raul elküldése majdhogy nem palotaforradalomhoz vezetett, aztán Raul jó nagyot bukott a németeknél,
pedig nem ritkán előfordul,hogy egy mezei szurkoló észrevesz valamit,amit a szakértő nem és ez idővel ki is derül. persze itt nem a mezei "szurkolokabarcánakmertmásisannakszurkol" drukkerekről beszélek.sura írta:Nem csípem azt a szurkolói attitűdöt, amelyik mindent jobban tud, mint az aktuális vezetők. És megfellebbezhetetlenül kinyilatkoztatja. Ráér az ilyesmi akkor, ha éppen lecsúszik a csapat.
Ahhoz képest 20 és harmincegynéhány éves koruk között futja belőle luxusvillára, meg Ferrarira a garázsban, amit a biztonság kedvéért még havonta össze is tör. Arról ne is beszéljünk, hogy harmincegynéhány és hatvanegynéhány éves kora között meg elmegy edzőnek, amiből aztán legalább tisztesen meg tud élni. (meg mondjuk olyan rangon aluli dolgokat ne is említsünk, mint hogy profi pályafutása után elmegy esetleg DOLGOZNI)barca99 írta:Csak abba nem gondolsz bele, hogy ezeknek a játékosoknak kb. húsz és harmincegynéhány éves kora között kell megkeresni ez egész életére való keresetet.
Az éppen azt példázza, hogy nem tett olyan nagy dolgot ezzel. Ennyi.Tocy írta: Attól még, hogy más is megtette, még ő is megtette...
Szerintem ha jön Cesc akkor Keitának mennie KELL.Minden meccsen rotálás lenne.Xavi-Ini,Cesc-Thiago,Xavi-Thiago,Cesc-IniTocy írta:Ettől félek én is, jó lenne a Thiago-Cesc páros, csak félek, hogy a kisbrazil nem fog szerepet kapni...márpedig bűn lenne eltékozolni a tehetségét Fabregas miatt...pláne Keita miatt.LG írta:Ez is jól hangzik, de vajon meg valósul-e? Nehogy az legyen, h Xavi-Iniesta-Fabregas váltogatják egymást, meg néha Keita kap szerepet, Thiago meg csak a kupában játszik, + néha jön időhúzó cserének.ab1daL írta:Egyébként ha már szóba jött ez a szavazás, volt egy másik is, amelyen a legtöbb voksot, a "Thiago-Cesc együtt" kapta.
Ettől félek én is, jó lenne a Thiago-Cesc páros, csak félek, hogy a kisbrazil nem fog szerepet kapni...márpedig bűn lenne eltékozolni a tehetségét Fabregas miatt...pláne Keita miatt.LG írta:Ez is jól hangzik, de vajon meg valósul-e? Nehogy az legyen, h Xavi-Iniesta-Fabregas váltogatják egymást, meg néha Keita kap szerepet, Thiago meg csak a kupában játszik, + néha jön időhúzó cserének.ab1daL írta:Egyébként ha már szóba jött ez a szavazás, volt egy másik is, amelyen a legtöbb voksot, a "Thiago-Cesc együtt" kapta.
Ez is jól hangzik, de vajon meg valósul-e? Nehogy az legyen, h Xavi-Iniesta-Fabregas váltogatják egymást, meg néha Keita kap szerepet, Thiago meg csak a kupában játszik, + néha jön időhúzó cserének.ab1daL írta:Egyébként ha már szóba jött ez a szavazás, volt egy másik is, amelyen a legtöbb voksot, a "Thiago-Cesc együtt" kapta.