Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.29. 09:31:18

Nem azért írtam, hogy "lelassítsam" a topikot, az emberek fantáziálását, csak már rohadtul unalmas hogy egyik nap: Alexis nagyon közel a Barcához másik nap: Alexis ára 50 millió euró....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.29. 09:23:51

Bobberto írta:
Messithebest írta:Ajánlok egy módszert, nekem bevált: felmegyek ide: www.fcbarcelona.com ha itt nincs semmilyen hivatalos hír sem a játékosról, akkor még nem igazolt ide, ha van, akkor már igen, ilyen egyszerű.
Igazad van, de akkor végül is mire való ez a topic, ha nem minden felhasználó leírja a véleményét, kis túlzással a vágyait, az aktuális hírek, friss pletykák megvitatása?! :)
Értem, amit mondasz és egyet is értek vele, aki biztosra akar menni nézze a hivatalos oldalt és várjon, viszont sokan így élik ki "magukat" és linkelnek cikkeznek és az ötleteiket, véleményüket osztják meg. :)
:) Ezért közösség! Mert közösen spekulálunk is! :lol:
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.29. 09:17:32

Messithebest írta:Ajánlok egy módszert, nekem bevált: felmegyek ide: www.fcbarcelona.com ha itt nincs semmilyen hivatalos hír sem a játékosról, akkor még nem igazolt ide, ha van, akkor már igen, ilyen egyszerű.
Igazad van, de akkor végül is mire való ez a topic, ha nem minden felhasználó leírja a véleményét, kis túlzással a vágyait, az aktuális hírek, friss pletykák megvitatása?! :)
Értem, amit mondasz és egyet is értek vele, aki biztosra akar menni nézze a hivatalos oldalt és várjon, viszont sokan így élik ki "magukat" és linkelnek cikkeznek és az ötleteiket, véleményüket osztják meg. :)
Kép
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2011.06.29. 09:13:27

Messithebest írta:Ajánlok egy módszert, nekem bevált: felmegyek ide: www.fcbarcelona.com ha itt nincs semmilyen hivatalos hír sem a játékosról, akkor még nem igazolt ide, ha van, akkor már igen, ilyen egyszerű.
LIKE! :)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.29. 09:06:21

Ajánlok egy módszert, nekem bevált: felmegyek ide: www.fcbarcelona.com ha itt nincs semmilyen hivatalos hír sem a játékosról, akkor még nem igazolt ide, ha van, akkor már igen, ilyen egyszerű.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.29. 08:48:28

albicelesteX írta:Most ez mennyire hivatalos?
Egyelőre sajnos semennyire, a sport hozta le tényként közölve, ők azért tényeket nem szoktak hazudni, max feltételezéseket közölnek. Még nincs aláírva semmi.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.06.29. 08:47:42

Capon írta:
Stalkyard írta:
Galen írta:
még ezt is értem, de akkor legalább maradjanak csendben...
Mert komolyan fárasztó ez a sok "szinte megvettük" hír...

ne pletykalap szintekre süllyedjünk már...
Szerintem pont hogy a pletykalapok dobálják az ilyesfajta híreket, nem pedig a klub. Nem tudom ezt honnan vetted, tudomásom szerint a klub még egyszer sem dobálódzott olyan kijelentésekkel, hogy "megvettük xy-t, holnap tuti aláír". Ez mind a sajtó szüleménye, és ez a világ legjobb csapatánál elkerülhetetlen. Ha zavar a felhajtás, javaslom, hogy az Eurobarcán és a klub hivatalos honlapján kívül ne menj más oldalra.
Így is van. Annyi marhaságot összehordanak nap mint nap, hogy ha ezeket ténylegesen elolvassa az ember már azt sem tudja hogy fiú-e vagy lány.
Éppen ezért tűnik úgy mintha nap mint nap változna a helyzet igazolások terén közben pedig nem történik semmi (max. a színfalak mögött amikről mi meg úgy sem fogunk tudomást szerezni). Egyre zavarosabb lesz minden és egyre türelmetlenebb lesz az ember mert kavarog az agyában a sok hazugság és féligazság.
Marad a klub hivatalos oldala meg az eurobarca azt ennyi. Ha pedig ez nem elég és kíváncsiságból mégis nekiállsz olvasgatni mindenféle kitalációt, akkor pedig ne lepődj meg hogy mindennap mást olvasol.
pont erről dumálok. Hogy nem azzal dobálózunk, hogy kit vettünk meg, hanem azzal, hogy "lehet" "talán", ha "isten és a párt is úgy akarja "cikkekből van elegem...

Meg az állítólagokból.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.29. 08:46:13

Most ez mennyire hivatalos?
Kép
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.29. 08:38:12

Barcaman1993 írta:
Bobberto írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/29 ... ore3023656

Hoppácska :) 27+13 milla, ebből 3 milla valószínűleg Jeffren játékjoga lehet. Nagyon bizonyítania kell a srácnak, de a DNS már behálózta. :P

Úgy tűnik így is marad pénz Fabre-ra. 40(kb) Sánchez + Fabre 39milla, az azért nem piskóta.
Na végre valószínűleg vége a csatárkérdéseknek. Egy bajom van csak az igazolással. Jeffren árát miért csak 3 millában határozták meg? Elvileg olyan 8 milla körül ajánlott érte a Fulham és a Pool. Akkor inkább adjuk el nekik és akkor 5 milla még jön pluszba és a Pool azért elismertebb csapat, mint az Udinese. Jó lenne, ha ezen a héten Fabregas is itt lenne :D A SPORT-on egyébként egyre többet cikkeznek ismét José Angelről. Vki tud erről vmit?

Szerk: Sztem Fabregasnál és Sancheznél így kéne számolni: 27+35=62. Csak azért mondom, mert ha 79-et számolsz, akkor 45+ a (Jeffren), Bojan, Milito? eladásából származó pénz tuti nem éri el a 79-et. Ezekkel az igazolásokkal csak az a baj, hogy most idén még nem olyan drága a játékos, de jövőre mikor ismét kell a pénz, akkor pluszba elmennek ilyen törlesztésekre.
Persze, azért csak lekerekítettem az összeget, kizárólag a kiadásra. :) Aminek külön örülök, hogy úgy látszik, még Copa előtt sikerül nyélbe ütni az üzletet, így már nyugodtan rúghatja a bőrt. :lol: Jeffren lövésem sincs mért érne már csak 3at, főleg, hogy nem volt rossz EB-je. Bojan ügyet is le kellene már véglegesen zárni és Militoval is tenni kellene valamit. Érte is érdeklődnek, szóval szerintem már csak az ajánlatok között válogatnak.
Úgy tűnik lezárulnak a saga ügyek, de azért ezeket még finoman kell kezelni.
Angel szerintem ezek után még benne van, hogy jön. Aprópénz lenne és nagyon jó védőigazolás. Mind szélen és középen is megállja a helyet. Mindenhova jön egy "kis" vérfrissítés :)
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.29. 08:31:52

Barcaman1993 írta:
Bobberto írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/29 ... ore3023656

Hoppácska :) 27+13 milla, ebből 3 milla valószínűleg Jeffren játékjoga lehet. Nagyon bizonyítania kell a srácnak, de a DNS már behálózta. :P

Úgy tűnik így is marad pénz Fabre-ra. 40(kb) Sánchez + Fabre 39milla, az azért nem piskóta.
Na végre valószínűleg vége a csatárkérdéseknek. Egy bajom van csak az igazolással. Jeffren árát miért csak 3 millában határozták meg? Elvileg olyan 8 milla körül ajánlott érte a Fulham és a Pool. Akkor inkább adjuk el nekik és akkor 5 milla még jön pluszba és a Pool azért elismertebb csapat, mint az Udinese. Jó lenne, ha ezen a héten Fabregas is itt lenne :D A SPORT-on egyébként egyre többet cikkeznek ismét José Angelről. Vki tud erről vmit?

Szerk: Sztem Fabregasnál és Sancheznél így kéne számolni: 27+35=62. Csak azért mondom, mert ha 79-et számolsz, akkor 45+ a (Jeffren), Bojan, Milito? eladásából származó pénz tuti nem éri el a 79-et. Ezekkel az igazolásokkal csak az a baj, hogy most idén még nem olyan drága a játékos, de jövőre mikor ismét kell a pénz, akkor pluszba elmennek ilyen törlesztésekre.
Jogos, amit írsz, ha valaki adna érte 8 milliót, akkor ne 3ért dobjuk oda...Jose Angel szerintem azért van jegelve, mert nincs fejlemény Maxwell ügyében. Amíg itt van, nincs szükség a fiatalra, de ha megy, akkor már igen. Amúgy törlesztést mi is kapunk Ibrából!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.29. 08:28:43

Na, most ugrik majd a majom vízbe! Alexis felkötheti a gatyáját (és a menedzsment is!), mert nagyítóval fogják figyelni a szurkeszek a teljesítményét. Ha bejön, akkor Fabre sem létszükséglet, mert Afellay is játszhat középpályást (szerintem jól, csak lehetőséget kapjon), Thiago meg mihamarabb épüljön be. Pep pedig rotálhat ezerrel: csak nem fogja padoztatni a drága pénzen vett, kibontakozásra váró tehetséget? Szerintem kicsit sok ez a pénz érte, de bárcsak minden centjét megérné! :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.29. 08:20:52

Bobberto írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/29 ... ore3023656

Hoppácska :) 27+13 milla, ebből 3 milla valószínűleg Jeffren játékjoga lehet. Nagyon bizonyítania kell a srácnak, de a DNS már behálózta. :P

Úgy tűnik így is marad pénz Fabre-ra. 40(kb) Sánchez + Fabre 39milla, az azért nem piskóta.
Na végre valószínűleg vége a csatárkérdéseknek. Egy bajom van csak az igazolással. Jeffren árát miért csak 3 millában határozták meg? Elvileg olyan 8 milla körül ajánlott érte a Fulham és a Pool. Akkor inkább adjuk el nekik és akkor 5 milla még jön pluszba és a Pool azért elismertebb csapat, mint az Udinese. Jó lenne, ha ezen a héten Fabregas is itt lenne :D A SPORT-on egyébként egyre többet cikkeznek ismét José Angelről. Vki tud erről vmit?

Szerk: Sztem Fabregasnál és Sancheznél így kéne számolni: 27+35=62. Csak azért mondom, mert ha 79-et számolsz, akkor 45+ a (Jeffren), Bojan, Milito? eladásából származó pénz tuti nem éri el a 79-et. Ezekkel az igazolásokkal csak az a baj, hogy most idén még nem olyan drága a játékos, de jövőre mikor ismét kell a pénz, akkor pluszba elmennek ilyen törlesztésekre.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.29. 08:17:19

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/29 ... ore3023656

Hoppácska :) 27+13 milla, ebből 3 milla valószínűleg Jeffren játékjoga lehet. Nagyon bizonyítania kell a srácnak, de a DNS már behálózta. :P

Úgy tűnik így is marad pénz Fabre-ra. 40(kb) Sánchez + Fabre 39milla, az azért nem piskóta.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.29. 01:35:08

Ha jön csatár az akkor tényleg a Sanchez/Rossi párosból jöjjön, mert talán ez a két játékos a piacon akik tényleg minőségiek. Az ilyen Williant meg Matát felejtsük már el. Ügyes játékosok, de nem egy Barcelonába. Alexist talán inkább azért favorizálják mert más stílust képvisel, mint Villa Pedro vagy éppen Rossi. Vele inkább nőne a taktikai repertoár mint az olasszal.
Az pedig hogy ne jöjjön csatár és majd Init feltolják szvsz kegyetlen nagy hiba lenne. Amúgy se egy nagyon gólerős játékos, és megvan neki az igazi helye. Kényszermegoldásként OK, de hogy ő legyen az egyszem "cserecsatárunk"....!

Fabregast meg elég lenne jövőre hozni. Valszeg menne Keita, Xavi sem bírna annyit, és talán még olcsóbb is lenne. Most nem látom, hogy égető szükség lenne rá, túl sokan lennének már ott középen, és Thiago inná meg a levét, amit én se igazán szeretnék.

A hátvédkérdést is hasonlóan látom. Idén még megoldható, jövőre pedig egy nagyon penge kh-t hozni. Plusz most kiderülhet mennyi van Fontásban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.28. 22:57:00

Capon írta:
Így is van. Annyi marhaságot összehordanak nap mint nap, hogy ha ezeket ténylegesen elolvassa az ember már azt sem tudja hogy fiú-e vagy lány.
Éppen ezért tűnik úgy mintha nap mint nap változna a helyzet igazolások terén közben pedig nem történik semmi (max. a színfalak mögött amikről mi meg úgy sem fogunk tudomást szerezni). Egyre zavarosabb lesz minden és egyre türelmetlenebb lesz az ember mert kavarog az agyában a sok hazugság és féligazság.
Marad a klub hivatalos oldala meg az eurobarca azt ennyi. Ha pedig ez nem elég és kíváncsiságból mégis nekiállsz olvasgatni mindenféle kitalációt, akkor pedig ne lepődj meg hogy mindennap mást olvasol.
Egyetértek mindenben, de ezt már leírtam. :) Mindenesetre annak örülök, hogy a klub próbál megfontoltabban igazolni, és nem szórjuk ( vagy próbáljuk nem szórni...) feleslegesen az euromilliókat. Ha másban nem is biztos, ebben azért helyes Rosell elgondolása. (Aztán mire kinyögöm, holnap kint lesz a hír, hogy megvettük Fabregast és Sánchezt 45 millióért fejenként. :lol: :lol: )
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.06.28. 22:42:52

Stalkyard írta:
Galen írta:
még ezt is értem, de akkor legalább maradjanak csendben...
Mert komolyan fárasztó ez a sok "szinte megvettük" hír...

ne pletykalap szintekre süllyedjünk már...
Szerintem pont hogy a pletykalapok dobálják az ilyesfajta híreket, nem pedig a klub. Nem tudom ezt honnan vetted, tudomásom szerint a klub még egyszer sem dobálódzott olyan kijelentésekkel, hogy "megvettük xy-t, holnap tuti aláír". Ez mind a sajtó szüleménye, és ez a világ legjobb csapatánál elkerülhetetlen. Ha zavar a felhajtás, javaslom, hogy az Eurobarcán és a klub hivatalos honlapján kívül ne menj más oldalra.
Így is van. Annyi marhaságot összehordanak nap mint nap, hogy ha ezeket ténylegesen elolvassa az ember már azt sem tudja hogy fiú-e vagy lány.
Éppen ezért tűnik úgy mintha nap mint nap változna a helyzet igazolások terén közben pedig nem történik semmi (max. a színfalak mögött amikről mi meg úgy sem fogunk tudomást szerezni). Egyre zavarosabb lesz minden és egyre türelmetlenebb lesz az ember mert kavarog az agyában a sok hazugság és féligazság.
Marad a klub hivatalos oldala meg az eurobarca azt ennyi. Ha pedig ez nem elég és kíváncsiságból mégis nekiállsz olvasgatni mindenféle kitalációt, akkor pedig ne lepődj meg hogy mindennap mást olvasol.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.28. 22:28:48

Galen írta:
még ezt is értem, de akkor legalább maradjanak csendben...
Mert komolyan fárasztó ez a sok "szinte megvettük" hír...

ne pletykalap szintekre süllyedjünk már...
Szerintem pont hogy a pletykalapok dobálják az ilyesfajta híreket, nem pedig a klub. Nem tudom ezt honnan vetted, tudomásom szerint a klub még egyszer sem dobálódzott olyan kijelentésekkel, hogy "megvettük xy-t, holnap tuti aláír". Ez mind a sajtó szüleménye, és ez a világ legjobb csapatánál elkerülhetetlen. Ha zavar a felhajtás, javaslom, hogy az Eurobarcán és a klub hivatalos honlapján kívül ne menj más oldalra.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.06.28. 22:02:56

Bob_Marley írta:
Galen írta:kezdem marhára unni ezeket a "lehet, talán, mi van ha" "ez talán azt jelenti" híreket a klub tájáról..

vagy csináljanak végre valamit ( igen, zárjunk már le legalább 1 értelmes igazolást vagy mondjuk ki hogy nem adunk ennyit se Sanchezért se Fabregasért..

Akkor hozzanak mást, aki illi a klubba és erősíti a keretet.


De ez a hogyha a piros hó leesik és a Real elnöke fényesre nyalja a parkettát és közben a bolygók állása is kedvező meg a vízszint se emelkedik, akkor jöhet sanchez vagy Fabregas c. történetek kezdenek fárasztani...
Nyugi van, nem kell kapkodni, s igenis fontolja meg a vezetés kiket akar, mennyiért!Augusztus 31ig több mint 2 hónap van, lemegy a Copa is, picit megnyugszik a piac, kedvezőbb árakon is elhozhatjuk a 2 kiszemeltet!
Rossi vs Sanchez...Same old story :lol:
még ezt is értem, de akkor legalább maradjanak csendben...
Mert komolyan fárasztó ez a sok "szinte megvettük" hír...

ne pletykalap szintekre süllyedjünk már...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.28. 21:59:41

Galen írta:kezdem marhára unni ezeket a "lehet, talán, mi van ha" "ez talán azt jelenti" híreket a klub tájáról..

vagy csináljanak végre valamit ( igen, zárjunk már le legalább 1 értelmes igazolást vagy mondjuk ki hogy nem adunk ennyit se Sanchezért se Fabregasért..

Akkor hozzanak mást, aki illi a klubba és erősíti a keretet.


De ez a hogyha a piros hó leesik és a Real elnöke fényesre nyalja a parkettát és közben a bolygók állása is kedvező meg a vízszint se emelkedik, akkor jöhet sanchez vagy Fabregas c. történetek kezdenek fárasztani...
Nyugi van, nem kell kapkodni, s igenis fontolja meg a vezetés kiket akar, mennyiért!Augusztus 31ig több mint 2 hónap van, lemegy a Copa is, picit megnyugszik a piac, kedvezőbb árakon is elhozhatjuk a 2 kiszemeltet!
Rossi vs Sanchez...Same old story :lol:
Kép
Kép
Kép
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.06.28. 21:54:36

kezdem marhára unni ezeket a "lehet, talán, mi van ha" "ez talán azt jelenti" híreket a klub tájáról..

vagy csináljanak végre valamit ( igen, zárjunk már le legalább 1 értelmes igazolást vagy mondjuk ki hogy nem adunk ennyit se Sanchezért se Fabregasért..

Akkor hozzanak mást, aki illi a klubba és erősíti a keretet.


De ez a hogyha a piros hó leesik és a Real elnöke fényesre nyalja a parkettát és közben a bolygók állása is kedvező meg a vízszint se emelkedik, akkor jöhet sanchez vagy Fabregas c. történetek kezdenek fárasztani...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.28. 20:44:07

Tocy írta:Rossi persze, kész játékos, épp ez az...benne nincs több. Sanchezben viszont jóval több van, messze túlszárnyalhatja az olaszt, Villát, Pedrot, Messin kívül minden csatárt. Más kérdés, hogy gólok tekintetében azonnal Rossit hoznám...de a játéka közel sincs olyan, mint chilei barátunké. Ez a nagy kérdés végülis...ide az kell, hogy valaki belődözze a ziccereket és kész? Hm...a Valenciában Villa is nagy százalékkal értékesítette a helyzeteit, ahogy Ibra is az Interben. Itt meg nem igazán megy ez a része. Mind1, nem győzzük meg egymást, az már tuti :D Én Sancheznek örülnék a legjobban, de Rossit is díjaznám. Véleményem szerint jobban járunk a chileivel, és már most végtelenül szimpatikus, hogy elhajt minden más kérőt, csak a Barca érdekli, és ezt meg is mondja a csapatának.
Tényleg nem értem. Másfél év van a két játékos között. Rossiban miért nincs több, Sánchezben miért van? A chile miért nem lesz a következő Quaresma? Rossi egy stabil csapatban miért nem lehet klasszis (mint ahogy Villa is klasszis)?

A Villa - Ibra (- Eto'o) hasonlathoz már leírtam, hogy mindegyikük egy jó ősz után tavaszra fáradt el. Azért kellene megosztani még egy jó játékossal a terhet, mert így mindenkin egy kicsit kevesebb felelősség, teher lenne, ami jól is elsülhet. Bírják a tavaszt.

Egy kicsit az az érzésem Sanchézzel kapcsolatban, hogy nekünk semmi nem elég jó. Inkább vállaljunk nagyobb pénzért több kockázatot, mert ha mégis bejön, akkor sokkal jobb lesz, mint Rossi. :)

Egyébként nem csodálom, hogy csak a Barca érdekli, ez a csapat most írja a történelmet, ezt nem tudja sem Abramovic, sem Mansur sejk megfizetni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 20:19:30

Megosztanám veletek az én elképzelésemet a jövő évi csapatról :D
------------------------Valdes(Pinto,Oier)
-----------Piqué(Mascherano,Fontás)-----Puyol(Fontás,Abidal)
--Alves(Montoya,Adriano)--Busquets(Masch,Keita)-----Abidal(Adriano,Maxi)---
-------------------Xavi(Thiago,Cesc)--Iniesta(Thiago,Keita,Cesc)
---------------------------------Messi(Cesc,Afellay)
-----------Pedro(Sanchez,Afellay)------------------Villa(Afellay,Sanchez)

Így lényegében Bojan és Jeffren helyett érkezne Cesc és Sanchez+Montoya, és Thiagot végleg felhoznánk. Így szinte minden posztra lenne 1 de inkább 2 minőségi cserénk...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 20:03:30

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Úgy látszik, nem sok mindenben értünk egyet :D

Rossi persze, kész játékos, épp ez az...benne nincs több. Sanchezben viszont jóval több van, messze túlszárnyalhatja az olaszt, Villát, Pedrot, Messin kívül minden csatárt. Más kérdés, hogy gólok tekintetében azonnal Rossit hoznám...de a játéka közel sincs olyan, mint chilei barátunké. Ez a nagy kérdés végülis...ide az kell, hogy valaki belődözze a ziccereket és kész? Hm...a Valenciában Villa is nagy százalékkal értékesítette a helyzeteit, ahogy Ibra is az Interben. Itt meg nem igazán megy ez a része. Mind1, nem győzzük meg egymást, az már tuti :D Én Sancheznek örülnék a legjobban, de Rossit is díjaznám. Véleményem szerint jobban járunk a chileivel, és már most végtelenül szimpatikus, hogy elhajt minden más kérőt, csak a Barca érdekli, és ezt meg is mondja a csapatának.

Uff, én beszéltem :D
Én is örülnék a csílei gyereknek csak amit Pozzo művel az olyan lehúzás, hogy csak na. Ha a reális árát nézzük, akkor 25-30 milla körül lenne. Nem ilyen 40-50 milla körül. Na mindegy. Én abban reménykedek, hogy hozzuk el Fabregast és akkor jövőre vmi még az ideinél is nagyobb dolog sülhet ki.
Akkor egy közös nevezőnk mégiscsak van: Fabregas :D Bár lejjebb leírtam már, hogy lassan galaktikus Barca leszünk...és hogy a cserepadunkkal is ütni kell mindenkit :D De hát...annyira azért nem bánom :D
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 20:01:57

Remélem ez a Fabregasos ügy jól záródik, és a Barcában köt ki a srác. Szerintem tökéletes játékos lenne a mostani csapatba.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 20:01:29

Tocy írta:Úgy látszik, nem sok mindenben értünk egyet :D

Rossi persze, kész játékos, épp ez az...benne nincs több. Sanchezben viszont jóval több van, messze túlszárnyalhatja az olaszt, Villát, Pedrot, Messin kívül minden csatárt. Más kérdés, hogy gólok tekintetében azonnal Rossit hoznám...de a játéka közel sincs olyan, mint chilei barátunké. Ez a nagy kérdés végülis...ide az kell, hogy valaki belődözze a ziccereket és kész? Hm...a Valenciában Villa is nagy százalékkal értékesítette a helyzeteit, ahogy Ibra is az Interben. Itt meg nem igazán megy ez a része. Mind1, nem győzzük meg egymást, az már tuti :D Én Sancheznek örülnék a legjobban, de Rossit is díjaznám. Véleményem szerint jobban járunk a chileivel, és már most végtelenül szimpatikus, hogy elhajt minden más kérőt, csak a Barca érdekli, és ezt meg is mondja a csapatának.

Uff, én beszéltem :D
Én is örülnék a csílei gyereknek csak amit Pozzo művel az olyan lehúzás, hogy csak na. Ha a reális árát nézzük, akkor 25-30 milla körül lenne. Nem ilyen 40-50 milla körül. Na mindegy. Én abban reménykedek, hogy hozzuk el Fabregast és akkor jövőre vmi még az ideinél is nagyobb dolog sülhet ki.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése