Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.18. 12:12:02

BREAKING: Marco Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem szeretne visszatérni Párizsba, és a következő szezont már a Barcelona játékosaként szeretné kezdeni, ugyanis együtt szeretne focizni Leo Messivel, valamint komoly trófeákat nyerni a katalán csapat tagjaként. A PSG tulajdonosa nem szeretné elengedni az olasz középpályást, pláne nem a Barcelonához, azonban Verratti döntött, és minél előbb szeretne a katalán fővárosba költözni. A klub megtette első hivatalos ajánlatát, amely 80 és 100 millió euró közötti összeg. - írja a La Gazetta dello Sport.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.18. 12:09:13

palesz77 írta:A La Gazzetta szerint Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem akar visszatérni hozzájuk a nyaralás után. Remélem igaz! [-o<
Bár igaz lenne. [-o< [-o<
Ha tényleg álma a Barca, akkor most kell jönnie, amíg fix kezdő embert keresnek a posztjára, ha ez a vonat elmegy akkor utána már hiába jönne ha megvan a helyettese (még ha nem is olyan minőségben)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4521
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.06.18. 12:03:15

palesz77 írta:A La Gazzetta szerint Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem akar visszatérni hozzájuk a nyaralás után. Remélem igaz! [-o<
Na, már ő is... :D Egyébként kelleni fog a hathatós hozzájárulása, nem lesz egyszerű a fejeseket meggyőzni. Mi elhozzuk az olaszt, ők meg Krisztinát, és mindenki jól jár. :D 8)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.18. 11:37:42

A La Gazzetta szerint Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem akar visszatérni hozzájuk a nyaralás után. Remélem igaz! [-o<
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.18. 09:13:44

BarcaJr írta:Yerry Mina 9 millióért nagyon jó ajánlat lenne a Barcelona számára, főleg hogy Piqué is öregszik már, de itt egy videó arról hogy, mit is tud Mina.

https://www.youtube.com/watch?v=SfvdyE7lzsM" target="_blank

Én azt gondolom hogyha, meg tudjuk vásárolni Verratit és Mina-t, akkor számunkra lezáródhatna az átigazolási piac mert, akkor már mindenki meg van akire szükség lehet mert, az alap csapat ami most van az is teszi a dolgát rendesen. :D :D :D
Mire Mina berázódik, inkább Maschet pótolhatná. Viszont most még kell egy elöl osztogató középpályás és/vagy egy jsz.
Avatar
BarcaJr
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2017.06.17. 20:53:53
Tartózkodási hely: Penistone

2017.06.18. 08:39:51

Yerry Mina 9 millióért nagyon jó ajánlat lenne a Barcelona számára, főleg hogy Piqué is öregszik már, de itt egy videó arról hogy, mit is tud Mina.

https://www.youtube.com/watch?v=SfvdyE7lzsM" target="_blank

Én azt gondolom hogyha, meg tudjuk vásárolni Verratit és Mina-t, akkor számunkra lezáródhatna az átigazolási piac mert, akkor már mindenki meg van akire szükség lehet mert, az alap csapat ami most van az is teszi a dolgát rendesen. :D :D :D
Kép

"There's no pressure when, you're making a dream come true." -Neymar Jr.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.18. 08:06:31

Cseri írta:Jók ezek a cikkek: mindenkinek csak a Barcanak nem. Oké,hogy érvényes szerződése van az olasznak a psgvel,de ettől még a játékos szava a döntő. Nem tudom milyen okból tartanának meg olyan játékost aki kifejezetten másik csapatban képzeli el a jövőjét,biztos tök motivált lesz,ha nem adják el. Másrészről a klub hiába egyezik meg a mondjuk a mahalacskával,ha játékosnak esze ágában sincs oda menni.
A franciáknál nincsen kivásárlási ár, ezért vagy akkor tud eligazolni valaki, ha a klubja nem tart rá igényt, vagy ha a játékos kéri, illetve, ha lejár a szerződése. Itt ebben az esetben egyedül a középső opció játszhat csak, az meg kérdéses, hgy ezt meglépi e az olasz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.18. 06:01:58

Verratti nagyon kéne, de a PSG köztudottan játékostemető és nem kell nekik a nagy pénz se.Ezért sarlatánság erre az átigazolásra építeni fel az egész nyarat. Le kéne boltolni minden mást és ha a végén mégis befut, hitelből vagy további játékosunk eladásából venni meg.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.06.18. 01:20:56

Nero. írta:...nem ez lenne az elso olyan transzfer a futballtörténelemben amikor nem ingyen jön a jatekos hanem fizetni kell mert élő szerződése van.
Ez most konkrétan sokkolt. Kezdem azt hinni, hogy egész eddig tévhitben éltem és Neymar és Suárez sem ingyen jött, mert nem is járt le a szerződésük a Santosban és a Liverpoolban.
MessiNeymarSuarez írta:Akkor fogják max elengedni, ha Verratti világosan kijelenti és tesz is a dologért, ha már az edzéseket is megtagadja akkor más választása nincs a PSG-nek, ha nem akarja hogy elértéktelenedjen.

Volt egy pár ilyen már, nem szép és nem hálás megoldás, de nem elengedni egy távozni akaró játékost szintén nem szép dolog.
Szerintem a PSG pont az a csapat, akit nem érdekel, hogy elértéktelenedik, vagy hogy mennyiért vesznek/adnak játékosokat.
Én egyébként azt látom az egyetlen lehetőségnek, _ha_ van ilyenre egyáltalán lehetőség, és van elég töke Verrattinak meglépni, hogy kivásárolja magát a szerződéséből. Legyen mondjuk 2021-ig évi 10 millás szerződése, az mondjuk 40 milla, azt kipengeti neki a Barca, aztán lehet "ingyen" igazolni.
Nero. írta:...nem sok olyan jatekos van akit hív a Barca vagy a Real és nem akar jonni.
Tavaly is hívta a Barca, úgy rémlik, akkor nem akart jönni? És pont egy ilyen "történelmű" vezetőséggel rendelkező csapathoz írt alá annyi időre helyette? Én nem tudom... Lehet, én figyelek túl sok NBA-t manapság, vagy nekem van minimálisan több agyam, mint egy focistának, de ez az egész nekem olyan "fura", ami a fociban megy. Mármint... Hogy ki milyen szerződésekbe engedi magát belehajszolni az ügynöke által, vagy hogy Messinek 10 éven keresztül minden évben újítani kellett az öt éves szerződését, csak mert. És akkor a Barcánál uralkodó túlfizetésekről már ne is beszéljünk. Az itt nagyon off amúgy is. Meg ez az egész off. Pedig tudnék egy egész könyvet írni erről az egész elcseszett helyzetről, ami az élsportban -főleg a fociban- folyik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.17. 23:43:03

Igazából mindegy hogy tavaly aláírt-e vagy sem, ha nem akarják elengedni nem ezen fog múlni..

Akkor fogják max elengedni, ha Verratti világosan kijelenti és tesz is a dologért, ha már az edzéseket is megtagadja akkor más választása nincs a PSG-nek, ha nem akarja hogy elértéktelenedjen.

Volt egy pár ilyen már, nem szép és nem hálás megoldás, de nem elengedni egy távozni akaró játékost szintén nem szép dolog.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.17. 23:23:57

Senki nem ír alá 1-2 évre, pláne nem egy fiatal jatekos, nem ez lenne az elso olyan transzfer a futballtörténelemben amikor nem ingyen jön a jatekos hanem fizetni kell mert élő szerződése van. Emery bohóckodása már pont elég indok lehet arra hogy meggondolta magát, plusz nem sok olyan jatekos van akit hív a Barca vagy a Real és nem akar jonni.

De egyébként biztos vagyok benne hogy hosszú és normális tárgyalások vannak, Veratti se úgy van hogy "én akkor most mindenáron elmegyek, elegem van" meg a kecskepásztor is csak szeretné ha maradna, valamibe úgy is kiegyeznek nem 2 oldalas szerződések ezek nagyon sok mindenen múlik mi lesz.

Ha nem tudjuk elhozni, akkor ne jöjjön senki és menjünk rá jövőre, de annak ertelme nincs hogy B-kategóriás játékosokkal zullesztjuk le a klub színvonalát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.06.17. 23:19:56

Nero. írta:Ahonnan ő jött lehet hogy így mennek a dolgok de Nyugaton léteznek emberi jogok is. Ha az olasz kőkeményen kéri a távozását sok választása nem lesz. Kérdés mennyire akar jonni, azért Párizsban sincs rossz dolga + veluk is nyerhet BLt.
Erre muszáj...
Már régóta kikívánkozik belőlem, és nem feltétlenül Neked/ellened szól ez most, csak leírom a véleményem.
Ha jól tudom, a csávó (Verratti) tavaly írt alá 4-5 évre. Tehát 2020-2021-ig szerződése van a PSG-vel, ha jól tévedek. Szóval milyen emberi jogokról van szó most? Tavaly aláírt jó pénzért 4-5 évre, most meg sír a szája (állítólag), hogy el akar jönni. Miért írt alá annyi időre? Kényszerítették? Sosem értettem ezt, hogy valaki egy friss szerződéssel vergődik, hogy el akar menni az adott klubtól, ahova egy éve még aláírt hosszú távra. És nem napi egy dollárokért gürizik, szóval azért na...
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi a dologból. És bár én örülnék neki, ha jönne, valahol meg is érdemli, hogy ott maradjon, ha ő maga írt alá annyi időre. Bár persze, van esélye BL-t nyerni, de azért meglepne, ha fel tudná venni a versenyt a PSG a Reál, Bayern, Barca hármassal. (A Barcával csak akkor, persze, ha Valverde összehoz valami középpályára emlékeztető dolgot.) És még a City is odaérhet, ha idén nyáron Pep összerántatja a gárdát olyanra, amilyenre gondolja. Meg persze ott a Juve is. És az Atletico is akár, vagy a Chelsea. Lehet, még így is kifelejtettem pár BL-re esélyesebb csapatot. (A PSG-nél esélyesebbre gondolok most a "listával".)
Szóval ja, egye meg, amit főzött a tavalyi aláírással. Az egy -számunkra- sajnálatos mellékterméke a dolognak, hogy épp a Barca nem tudja leigazolni emiatt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.17. 22:52:19

visca el barca írta:a mundo szerint al khelaifi újra megismételte: verratti nem eladó.
Ahonnan ő jött lehet hogy így mennek a dolgok de Nyugaton léteznek emberi jogok is. Ha az olasz kőkeményen kéri a távozását sok választása nem lesz. Kérdés mennyire akar jonni, azért Párizsban sincs rossz dolga + veluk is nyerhet BLt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.06.17. 22:19:10

Jók ezek a cikkek: mindenkinek csak a Barcanak nem. Oké,hogy érvényes szerződése van az olasznak a psgvel,de ettől még a játékos szava a döntő. Nem tudom milyen okból tartanának meg olyan játékost aki kifejezetten másik csapatban képzeli el a jövőjét,biztos tök motivált lesz,ha nem adják el. Másrészről a klub hiába egyezik meg a mondjuk a mahalacskával,ha játékosnak esze ágában sincs oda menni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
BarcaJr
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2017.06.17. 20:53:53
Tartózkodási hely: Penistone

2017.06.17. 22:01:47

Én szerintem az átigazolások után ha így nézne ki a kezdő 11, akkor nagy esélyünk lenne meccseket nyerni.
Ugyan sokat nem változtattam csak a cseréken gondolkodtam hogy, mi állna jól. Annyi kiegészítésként hogy Iniesta cseréjeként még Verattit, meg Neymarhoz Arda Turant elfelejtettem oda írni.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://lineupbuilder.com/?sk=ty1fx1" target="_blank
Kép

"There's no pressure when, you're making a dream come true." -Neymar Jr.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.17. 20:21:32

csabooo írta:max akkor lenne ertelme, ha Masch is lep.
Meg is válaszoltad. Gondolom úgy számolnak, hogy jövőre lelép Mascherano, és akkor már most le is boltolja a helyettesét Robert. Figyeljük már régóta amúgy a gyereket, pár hónapja is már voltak róla hírek, hogy igazából zsebben van. KH kérdésben meg az eddigiek alapján bízom Robertben, ha másban nem is hibátlan, de egyelőre úgy tűnik, hogy Marlon és Umtiti is nagy fogások voltak, remélhetőleg Mina is az lesz - már ha jön.

MÁS:

Semedo ügy nem áll túl jól a portugálok szerint, túl sokat kérnek, mi meg nem adnánk 50 milliót érte. Alapból se első számú opció még mindig, szóval róla szerintem le is mondhatunk.

A Mundo szerint meg a PSG eladja bárkinek Verrattit, csak nekünk nem.. :lol: Cikket még nem láttam róla, csak tweeteket, remélem nem igaz. De nem lennék meglepve sajnos. :roll:

Barcelona want to accelerate the discussions for Dortmund winger Ousmane Dembélé, when he returns from holidays. [L'Equipe]

Lehet az már késő lesz, a hírek szerint Raiola le akar rá csapni. Onnantól meg cseszhetjük a dolgot szerintem.. :D

Zenit Saint Petersburg is interested in Munir who was on loan at Valencia. Valverde doesn't count on him for next season [tmw]
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.17. 20:12:12

Nem ertem ezt a vedoigazolas maniat... Most minek kell kiadni megint 10 millat egy kh-ert ? :evil:
Mathieu lelép, helyette jön Marlon, viszont jövőre legkésőbb lécelni fog Mascherano is, úgyhogy Minát ha hozzuk, akkor a helyére léphet ő, vagy Marlon, majd megharcolnak a 3. számú helyért. :)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.17. 19:52:13

Kubla9 írta:
visca el barca írta:a mundo szerint al khelaifi újra megismételte: verratti nem eladó.
Szerintem kezdjünk el egy másik vonalat mert ez szerintem reménytelen.
Csodalom hogy Rondalot nem dobták még be :) 1 napig biztos témát szolgáltatna..
Azt olvastam blikk szintü oldalakon hogy a Dembele transzfert minnél elöbb le szeretnénk zárni!
Az is egy lázárás , ha bejelntjük hogy idén nem jön hozzánk :D
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.06.17. 19:42:37

Nem ertem ezt a vedoigazolas maniat... Most minek kell kiadni megint 10 millat egy kh-ert ? :evil:

Semmi bajom a csokaval, de szerintem pont az a poszt most a legfelejtosebb. 2 posztra jelenleg is vagyunk 4 en + Marlon. Ha leigazoljuk a negrot, akkor minek vettuk meg Marlont ? Komolyan neha rossz nezni az igazolas politikankat.. Ha Matyi le is lep, amiben remenykedek, akkor is ott van a kis fiatal negronk, aki azert nem tunik kutyautonek. Ha mar megvettuk minimum meger annyit hogy beprobaljuk rendesen... Szerintem pont elegen lennenek 2 posztra negyen, max akkor lenne ertelme, ha Masch is lep.

De ilyen egeto szituban, amikor sokkal fontosabb a kozeppalyat megerositeni, itt tokolunk khdel.. Meg ha legalabb ott is hianyposztrol lenne szo, de nem, megint szorakozunk toltelekekkel.. =D>
Barça,Barça,Baaarça!!!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.17. 13:41:29

visca el barca írta:a mundo szerint al khelaifi újra megismételte: verratti nem eladó.
Szerintem kezdjünk el egy másik vonalat mert ez szerintem reménytelen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.17. 13:36:02

a mundo szerint al khelaifi újra megismételte: verratti nem eladó.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.17. 13:07:03

P.U.Y.O.L. írta:
Samper írta:Semedo. Ha megkapnánk 30-ért és ész nélkül megvennénk és óriási fogásként raknánk a kezdőbe, akkor hülyeség nem venni meg 50-ért, ha egyszer annyi az ára. Ha viszont 30-ért is problémáznánk, akkor szóba se jön az 50.
Van benne ráció, de gondolom minden annak a függvénye, hogy Verrattit sikerül e elhozni. Amíg van rá esély, addig nem szórjuk a pénzt. Sajnos szerintem ezért fog elhúzódni minden átigazolásunk, pedig az olasz jó esélyell nem fog érkezni...
Hát csoda kellene ahhoz hogy elhozzuk a franciáktól.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.17. 11:03:36

Arról van bármi hír, hogy a sok sok felesleges perememberrel mit kezdünk? Rájuk gondolok:
Douglas, Vermaelen, Munir, Samper, Tello

Van egyáltalán érdeklődő vagy megint megy mindenki kölcsönbe úgy, hogy mi fizetünk érte? :|
94:39 6 - 1
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.06.17. 09:09:14

Samper írta:Semedo. Ha megkapnánk 30-ért és ész nélkül megvennénk és óriási fogásként raknánk a kezdőbe, akkor hülyeség nem venni meg 50-ért, ha egyszer annyi az ára. Ha viszont 30-ért is problémáznánk, akkor szóba se jön az 50.
Van benne ráció, de gondolom minden annak a függvénye, hogy Verrattit sikerül e elhozni. Amíg van rá esély, addig nem szórjuk a pénzt. Sajnos szerintem ezért fog elhúzódni minden átigazolásunk, pedig az olasz jó esélyell nem fog érkezni...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.17. 05:17:05

Semedo. Ha megkapnánk 30-ért és ész nélkül megvennénk és óriási fogásként raknánk a kezdőbe, akkor hülyeség nem venni meg 50-ért, ha egyszer annyi az ára. Ha viszont 30-ért is problémáznánk, akkor szóba se jön az 50.
Válasz küldése