Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.15. 17:46:52

Amit az atd.madridnak löt golt az olozosat azt én egy bulin látam qva jó buli volt de benyomtam a TV-t mondom had lásam az álást xD és volt ot madridista is az is tátot száljal nézte és én ugy ledöbentem az örömtöl hogy jó kis spanyol Sangriával leöntötek ... de aszem azt a mecset elvesztetük :(
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.07.15. 17:46:37

20 millio??? a city 32 millat adott volna, igy meg csak 20. nem hiszem el, h ezt hogzan lehetett igy el...... na mind1, ez van :x

ui.: amugy udv californiabol :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.15. 17:44:29

Richi írta:na ezekben a pillanatokban rengetegszurkolót is veszített szerintem az FC Barcelona csapata!!de akik maradnak azok az igazi drukkerek...most minden kamera a Milan felé irányul nem a Barcára...sajnálom de csak azt h nem lehetett Deco és Roni fejébe beleverni azt h ők profi sportolók nem partyarcok!!és sose gondoltam volna h ez a 2játékos eggyütt csak 30millát ér!ez a legfájóbb b asszameg...
A rengeteg elveszített szurkoló 99%-a japán turista és nem igazi Barca drukker.A Milánnak csak néhány napig lesz nagy sajtója emiatt,utána minden megy tovább a maga útján.A 30m valóban kicsit vékony.
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.07.15. 17:43:49

Robi_Santiago7 írta:
goda06 írta:Hát szerintem vége van Ronaldinhonak

Ha a Citybe ment volna, akkor még talán lett volna esélye, hisz a csapatba ő lenne a legnagyobb sztár, és biztos, hogy ráépítették volna lassacskán a csapatot.

A milánban meg...

sajnálom, hogy így döntöttek
szerintem fordítva van

azért a milánban nem egy brazil van és ők hátha észhez térítik vagy magától vissza talál vagy az olimpia jót fog neki tenni rem így lesz
Remélem igazad lesz, jó lenne még látni a Genfi operaházban a színpadon, de mint mondtam, szvsz így csak tovább kallódik.
Barca, Ronaldinho
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.15. 17:43:08

További sok sikert Dinho! Köszönjük, amit a Barcáért tettél!
Én szerettem volna, ha marad, és folytatja nálunk, de erre nem volt igazi esély. Egyszer tán megtudjuk, miért lassult le egyik napról a másikra, és vesztette el a rá jellemző stílust...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.15. 17:41:32

Richi írta:na ezekben a pillanatokban rengetegszurkolót is veszített szerintem az FC Barcelona csapata!!de akik maradnak azok az igazi drukkerek...most minden kamera a Milan felé irányul nem a Barcára...sajnálom de csak azt h nem lehetett Deco és Roni fejébe beleverni azt h ők profi sportolók nem partyarcok!!és sose gondoltam volna h ez a 2játékos eggyütt csak 30millát ér!ez a legfájóbb b asszameg...

Ronaldinho-val meg az is a baj hogy nagyon bizonytalan hogy hova megy . Nincs nagyon célja. Határozottnak kéne hogy legyen hogy én oda akarok menni ehez a csapathaz, de nem ez van. Sok ember meg azért volt barcelona szurkoló mert Ronaldinho a barcába játszott.Igen sok szurkolót veszítettünk !!! Sajnos
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
Robi_Santiago7
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.05.25. 15:41:21
Tartózkodási hely: Sényő

2008.07.15. 17:41:01

goda06 írta:Hát szerintem vége van Ronaldinhonak

Ha a Citybe ment volna, akkor még talán lett volna esélye, hisz a csapatba ő lenne a legnagyobb sztár, és biztos, hogy ráépítették volna lassacskán a csapatot.

A milánban meg...

sajnálom, hogy így döntöttek
szerintem fordítva van

azért a milánban nem egy brazil van és ők hátha észhez térítik vagy magától vissza talál vagy az olimpia jót fog neki tenni rem így lesz
Ronaldinho nem egy ember ő az az ember aki egyedül felemelte a barcát oda ahol most áll de most vége


köszönyük Ronnie
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.07.15. 17:37:32

Hát szerintem vége van Ronaldinhonak

Ha a Citybe ment volna, akkor még talán lett volna esélye, hisz a csapatba ő lenne a legnagyobb sztár, és biztos, hogy ráépítették volna lassacskán a csapatot.

A milánban meg...

sajnálom, hogy így döntöttek
Barca, Ronaldinho
Avatar
Robi_Santiago7
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.05.25. 15:41:21
Tartózkodási hely: Sényő

2008.07.15. 17:36:50

matyi02 írta:Hát sajnálom sztem olyan lesz a sorsa mint ronaldonak (ne így legyen)
Én még sok sikert kivánok neki ! :Dminden jót Roni !:D


Veled tartok:) ronnie utolsó évadának szép pillanatai http://www.youtube.com/watch?v=gmg01KLUIFk
Ronaldinho nem egy ember ő az az ember aki egyedül felemelte a barcát oda ahol most áll de most vége


köszönyük Ronnie
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.07.15. 17:36:39

na ezekben a pillanatokban rengetegszurkolót is veszített szerintem az FC Barcelona csapata!!de akik maradnak azok az igazi drukkerek...most minden kamera a Milan felé irányul nem a Barcára...sajnálom de csak azt h nem lehetett Deco és Roni fejébe beleverni azt h ők profi sportolók nem partyarcok!!és sose gondoltam volna h ez a 2játékos eggyütt csak 30millát ér!ez a legfájóbb b asszameg...
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.15. 17:36:25

ferkoka írta:
Replay írta:Remélem, most már vége ennek az ügynek, mert sokaknál zavart okoz, a csapat körül is.

Régebben is elmondtam, most is elfogom:
R10 már soha nem fog úgy játszani, mint 2-3évvel ezelőtt, de főleg nem a Serie A-ban.
Ismerve Ancelotti stilusát, nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy együtt szerepeljen Kaká-val, nem is beszélve arról, hogy több Milan játékos (főleg Gattuso) nem látja majd szivesen.
Jó esély van rá, hogy Rivaldo-hoz hasonlóan végzi, bár nem kivánom neki.

Abszolút nem illik a Milanhoz, bizonyos vagyok benne, hogy Ancelotti-nak nem kellett, inkább elnöki nyomásra viszik a csapathoz.

Biztos vagyok abban is, hogy ott döntötte el a távozást, mikor inzultálták az El Prat-on a decemberi Madrid után.

Fenntartásaim ellenére, kivánok neki szép időszakot és jó fogyókúrát.

Tisztelettel és hálával tartozunk neki, csodálatos dolgokat müvelt, gyönyörü és fantasztikus perceket adott nekünk, jó ideig Ő volt a vezér, akire mindannyian büszkék lehettünk.

(Ez a legnagyobb bajom az alakuló csapatunkkal, hogy nem látom, ki lesz az a bizonyos "vezér")
arról a gattusorol beszélsz aki tegnapi nyilatkozatában azt merte mondani h saját házában szálllásolná el ronit mert az ő környékükön nem lehet menni bulizni..mert nincs hova?és aki vállalja h figyel rá?:D:D:D:D

egyedül see mondta h nem biztos h rá van szükség ő is azért mert félti a helyét...



Ancellotti stílusárol meg annyit h a védekezés az alap támadásban meg mindig is játékosai kreativitására bízta a dolgot...azt hiszem ebbe roni pont passzol...

Hát hogy ki lesz a vezér : Lionel Messi ronaldinho után ő kell hogy legyen az új vezér !!!! Sajnálom én is Ronaldinho-t. Mert nem biztos hogy jó lenne ha a Milanhoz menne. De Milanhoz csak jobb mennie mint Angliába :?
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.15. 17:36:22

Ciao Dinho, köszönünk mindent!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.07.15. 17:36:21

Nem lehet előre tudni semmit. Ha összeszedi magát jó lehet, játszani fog - kivánom neki. Ha elhagyja magát vége. Talán ez az elmult időszak cirkuszai magához tériti. Extra volt de a Barcának nem volt más választása.
Fecó
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.15. 17:35:37

Hát sajnálom sztem olyan lesz a sorsa mint ronaldonak (ne így legyen)
Én még sok sikert kivánok neki ! :Dminden jót Roni !:D
Kép
Avatar
ferkoka
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.13. 00:50:57

2008.07.15. 17:32:57

Valbali írta:http://www.youtube.com/watch?v=_6ikpya3PZ8

Viszlát Ronaldinho, köszönünk mindent!
kiráz a hideg a szám hallatán...

köszönjük őt nektek...
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.15. 17:31:47

http://www.youtube.com/watch?v=_6ikpya3PZ8

Viszlát Ronaldinho, köszönünk mindent!
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.15. 17:29:21

Replay írta:Remélem, most már vége ennek az ügynek, mert sokaknál zavart okoz, a csapat körül is.

Régebben is elmondtam, most is elfogom:
R10 már soha nem fog úgy játszani, mint 2-3évvel ezelőtt, de főleg nem a Serie A-ban.
Ismerve Ancelotti stilusát, nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy együtt szerepeljen Kaká-val, nem is beszélve arról, hogy több Milan játékos (főleg Gattuso) nem látja majd szivesen.
Jó esély van rá, hogy Rivaldo-hoz hasonlóan végzi, bár nem kivánom neki.

Abszolút nem illik a Milanhoz, bizonyos vagyok benne, hogy Ancelotti-nak nem kellett, inkább elnöki nyomásra viszik a csapathoz.

Biztos vagyok abban is, hogy ott döntötte el a távozást, mikor inzultálták az El Prat-on a decemberi Madrid után.

Fenntartásaim ellenére, kivánok neki szép időszakot és jó fogyókúrát.

Tisztelettel és hálával tartozunk neki, csodálatos dolgokat müvelt, gyönyörü és fantasztikus perceket adott nekünk, jó ideig Ő volt a vezér, akire mindannyian büszkék lehettünk.

(Ez a legnagyobb bajom az alakuló csapatunkkal, hogy nem látom, ki lesz az a bizonyos "vezér")
Teljes mértékben egyetértek veled ezzel kapcsolatban. Ronaldinho nem fog megváltozni mégha Gattuso fegyelmezi is.. :)
Milanban meg Kaká-Gattuso-Pirlo-Seedorf 4esbe talán Seedorf helyére,de még oda se nagyon férne be,úgyhogy szerintem padozni fog. De majd meglátjuk..
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.15. 17:29:12

Benga írta:Replay. Seedorf-al keverted :) Ő nem örül neki.
Igen, valóban.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.07.15. 17:28:23

Replay. Seedorf-al keverted :) Ő nem örül neki.
Avatar
ferkoka
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.13. 00:50:57

2008.07.15. 17:25:41

Replay írta:Remélem, most már vége ennek az ügynek, mert sokaknál zavart okoz, a csapat körül is.

Régebben is elmondtam, most is elfogom:
R10 már soha nem fog úgy játszani, mint 2-3évvel ezelőtt, de főleg nem a Serie A-ban.
Ismerve Ancelotti stilusát, nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy együtt szerepeljen Kaká-val, nem is beszélve arról, hogy több Milan játékos (főleg Gattuso) nem látja majd szivesen.
Jó esély van rá, hogy Rivaldo-hoz hasonlóan végzi, bár nem kivánom neki.

Abszolút nem illik a Milanhoz, bizonyos vagyok benne, hogy Ancelotti-nak nem kellett, inkább elnöki nyomásra viszik a csapathoz.

Biztos vagyok abban is, hogy ott döntötte el a távozást, mikor inzultálták az El Prat-on a decemberi Madrid után.

Fenntartásaim ellenére, kivánok neki szép időszakot és jó fogyókúrát.

Tisztelettel és hálával tartozunk neki, csodálatos dolgokat müvelt, gyönyörü és fantasztikus perceket adott nekünk, jó ideig Ő volt a vezér, akire mindannyian büszkék lehettünk.

(Ez a legnagyobb bajom az alakuló csapatunkkal, hogy nem látom, ki lesz az a bizonyos "vezér")
arról a gattusorol beszélsz aki tegnapi nyilatkozatában azt merte mondani h saját házában szálllásolná el ronit mert az ő környékükön nem lehet menni bulizni..mert nincs hova?és aki vállalja h figyel rá?:D:D:D:D

egyedül see mondta h nem biztos h rá van szükség ő is azért mert félti a helyét...



Ancellotti stílusárol meg annyit h a védekezés az alap támadásban meg mindig is játékosai kreativitására bízta a dolgot...azt hiszem ebbe roni pont passzol...
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.15. 17:22:01

Remélem, most már vége ennek az ügynek, mert sokaknál zavart okoz, a csapat körül is.

Régebben is elmondtam, most is elfogom:
R10 már soha nem fog úgy játszani, mint 2-3évvel ezelőtt, de főleg nem a Serie A-ban.
Ismerve Ancelotti stilusát, nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy együtt szerepeljen Kaká-val, nem is beszélve arról, hogy több Milan játékos (főleg Gattuso helyett Seedorf) nem látja majd szivesen.
Jó esély van rá, hogy Rivaldo-hoz hasonlóan végzi, bár nem kivánom neki.

Abszolút nem illik a Milanhoz, bizonyos vagyok benne, hogy Ancelotti-nak nem kellett, inkább elnöki nyomásra viszik a csapathoz.

Biztos vagyok abban is, hogy ott döntötte el a távozást, mikor inzultálták az El Prat-on a decemberi Madrid után.

Fenntartásaim ellenére, kivánok neki szép időszakot és jó fogyókúrát.

Tisztelettel és hálával tartozunk neki, csodálatos dolgokat müvelt, gyönyörü és fantasztikus perceket adott nekünk, jó ideig Ő volt a vezér, akire mindannyian büszkék lehettünk.

(Ez a legnagyobb bajom az alakuló csapatunkkal, hogy nem látom, ki lesz az a bizonyos "vezér")
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Replay 2008.07.15. 17:29:38-kor.
Avatar
ferkoka
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.13. 00:50:57

2008.07.15. 17:16:42

Kép
nem ugy tűnnek mint akiknek nem sikerült megegyezni...

igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.15. 17:01:04

ferkoka írta:16:35kor egymás tenyerébe csaptak a felek(gazzetta)

öröm bodottá-...


holna estig linkelem az igért képet:D
Valóban. Holnap már be is mutatják Ronnie-t.
Avatar
ferkoka
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.13. 00:50:57

2008.07.15. 16:55:21

16:35kor egymás tenyerébe csaptak a felek(gazzetta)

öröm bodottá-...


holna estig linkelem az igért képet:D
lalas
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:06:58

2008.07.15. 14:52:34

Xavinho: 1. én nem mondtam hogy R10 jelenleg nem nagy játékos, csak a jelenlegi körülmények között leesett az ára, hogy mennyivel az persze vita tárgya lehet.
2. A két ügy teljesen nem ugyanaz. Alves esetében, a játékos már rég menni akart, és annak ellenére hogy maradt még mindig jó formát mutatott, nem volt sérült ilyesmi. A csapat meg nem akarta elengedni csak megfelelő áron, azaz nekik az is jó lett volna, ha náluk marad a játékos.
Ronaldinho esetében viszont, már olyan szinten megromlott a viszony a két fél között, hogy egyik fél sem akar a továbbiakban együtt működni, a játékos és a Barcelona is a közös kapcsolat lezárásán dolgozik, azaz egyik sem ragaszkodik a másikhoz, sőt. Tehát a Barcelona nem akarja megtartani már a játékost, és a Man City lehet hogy megfelelőbb ajánlatot ad a klubnak, sőt még pénzben a játékosnak is, csak hát ugye a Man Cityben milyen sikerek várnának rá? Talán egy FA kupa, vagy Liga kupa nézhet ki a csapatnak... Azért a Milanban lesz még esélye BL-t nyerni és egyéb rangos kupákat. Szóval a Barcelona két dolgot tehet. 1. eladja karcsúbb áron a Milannak 2a. megtartja a játékost, aki nem akar a Man Cityhez aláírni, és fizeti jövőre a majd 9 milliós fizetését, míg a játékos jobb esetben elüldögél a kispadon, rosszabb esetben még ott sem.
2b. kivár, hátha bejelentkezik valamelyik másik nagy csapat érte.
Válasz küldése