Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.25. 13:35:58

Nem tudom hogy szóba került a neve a fórumon, de ha jól hallottam akkor ő is tud játszani kh-t.Valaki hallott már róla???Mert én csak youtubeon láttam játszani,valamit biztosan tudhat hogyha a Real és az Arsenal is figyeli.Sztem sokkal olcsóbb lehet, mint pl.ez a Martinez gyerek.:D

Maxime Gonalons:

Kép
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.07.25. 12:50:17

Teljesen késznek érzem a keretet. Nem látom Javi Martinez helyét, vagy más fiatal középhátvéd / vkp lehetőségeit.
Dos Santos szerintem lehet Busquets váltóembere, és a vkp poszt rendben is van - főleg, ha figyelembe veszem, hogy Mascherano is simán eljátszik azon a poszton.

Puyol, Piqué, Mascherano + a 2 fiatal bőven elég a középhátvéd posztra.
Maximum egy ingyen igazolható, rutinos védőt tudnék elképzelni vésztartaléknak, de egy tehetséges fiatal játékos csak felesleges versenyhelyzetet teremtene az amúgy is fiatal Piqué, és a korántsem öreg Mascherano mellé. Illetve valamikor a mi fiataljainknak is kell játékidőt kapniuk.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.25. 11:58:48

Ha nem út be a gebasz akkor tényleg jók vagyunk így. De láthatjuk, hogy semmi extra nem kell ahoz, hogy valaki hónapokra kiessen (Muniesa), onnantól meg tényleg csak a bizakodás marad, hogy ne mondjuk márciusban történjen ez meg vagy éppen a Real elleni meccs környékén. Puyol-nál meg ugye ez a veszély már fokozottan benne van sajnos. Myilván minden szir-'mit is' ? ne vegyünk meg azért, hogy jöjjön ember, de ha tudunk olyat aki azért megszerezhető és képes egy jó teljesitményre (még ha csak 2 évig is, mert már idősebb) akkor szerintem nem ártana.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.25. 11:28:02

Attika 25 írta:Szerintem meg védő most már mindenképp kell. Ne induljunk ki egy felkészülési meccsből egy a bundesben éppen bentmaradt csapat ellen.
Én már ebben sem vagyok biztos. Piqué gyakorlatilag hiba nélkül hozta le az Eb-t, remélhetőleg megtalálja a klasszis formáját. Mascheranoval párban ők lehetnek a védelem oszlopai, Puyol pedig ott van stabil helyettesnek bármelyikük helyett. Két posztra három ember, és most még feltételezhetjük, hogy bármelyik páros áll össze a hármasból, a védelem megbízható lesz. Emellett lesz ott Bartra, aki úgy tűnik arra elég lesz, hogy a simának ígérkező meccsekre beugorjon, hogy lehessen pihentetni. Szerintem ez most optimális, a minőség mellett jut elég perc mindenkinek. Aztán még maradhat Fontás is, két posztra öt ember elég kell, hogy legyen.

Ha jönne valaki (és mondjuk Fontás távozna), akkor is kb. negyedik lenne a sorban, és Bartra kapna kevesebb lehetőséget. Arról nem is beszélve, hogy kinek fekszik egy olyan rendszer, amiben könnyen ki lehetsz szolgáltatva, van mögötted kb. negyven méternyi üres terület, és a labdát kihozni kell a veszélyes zónából, nem kibikázni.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.25. 11:21:30

Zibra16 írta:
S.Agüero írta:Több helyen olvastam, hogy a Milan érdeklődött Alexisért, de már ezt egyből elutasítottuk. :)

Amúgy szerintem már nagyobb igazolásunk nem lesz. Maximum veszünk egy univerzális játékost középre olcsón, aki ilyen csere szintű és ennyi. :)
Ilyenkor augusztus környékén már nem szoktunk világklasszisokat venni. :P
Viszont, ha most nem, akkor télen várható a "kisebb" igazolás.
Úgy emlékszem, hogy Mascherano is augusztusban érkezett nem ? :D
Nagy kaliberű játékosokat már nehéz úgy igazolni ilyenkor, hogy az hipp-hopp meglegyen... ha csak nem fizeted ki érte a a 2-3x-át mint amennyi a reális ára...és nekünk nincs ennyi pénzünk
Mascherano tárgyalásai már előbb elkezdődtek a Pool visszalépett, stb, azért húzódott el addig a szerződtetése...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.07.25. 10:41:20

S.Agüero írta:Több helyen olvastam, hogy a Milan érdeklődött Alexisért, de már ezt egyből elutasítottuk. :)

Amúgy szerintem már nagyobb igazolásunk nem lesz. Maximum veszünk egy univerzális játékost középre olcsón, aki ilyen csere szintű és ennyi. :)
Ilyenkor augusztus környékén már nem szoktunk világklasszisokat venni. :P
Viszont, ha most nem, akkor télen várható a "kisebb" igazolás.
Úgy emlékszem, hogy Mascherano is augusztusban érkezett nem ? :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.25. 10:29:02

miihii írta:Minőségi űr a középpályán?Xavi,Ini,Fab,Thiago,JDS neve mond vmit? :D Minek egy 5-6. számú kp,amikor eleve a védelmet akartuk megerősíteni,amiből most az egyik tartalékos kidőlt fél évre?
Én kezdem úgy érezni, hogy már nem kell senki. Azért valljuk JdS még sosem játszott ilyen jól, rendkívül jól irányította a csapatot, míg Bartra szintén nagyon hasznos és megbízható volt. Sztem megvagyunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.25. 09:57:40

Szerintem meg védő most már mindenképp kell. Ne induljunk ki egy felkészülési meccsből egy a bundesben éppen bentmaradt csapat ellen.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.25. 09:44:25

sura írta:A tegnap látottak alapján csatár és védő igazolása nélkül neki lehet menni a bajnokságnak. A legnagyobb minőségi űr középpályán van, hacsak a B-hez igazolt, tegnap még nem szereplők közül nincs valaki, aki jó labdaszerző és nem is adja el a labdáit.
Minőségi űr a középpályán?Xavi,Ini,Fab,Thiago,JDS neve mond vmit? :D Minek egy 5-6. számú kp,amikor eleve a védelmet akartuk megerősíteni,amiből most az egyik tartalékos kidőlt fél évre?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.07.25. 06:27:44

A tegnap látottak alapján csatár és védő igazolása nélkül neki lehet menni a bajnokságnak. A legnagyobb minőségi űr középpályán van, hacsak a B-hez igazolt, tegnap még nem szereplők közül nincs valaki, aki jó labdaszerző és nem is adja el a labdáit.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.25. 01:34:50

Több helyen olvastam, hogy a Milan érdeklődött Alexisért, de már ezt egyből elutasítottuk. :)

Amúgy szerintem már nagyobb igazolásunk nem lesz. Maximum veszünk egy univerzális játékost középre olcsón, aki ilyen csere szintű és ennyi. :)
Ilyenkor augusztus környékén már nem szoktunk világklasszisokat venni. :P
Viszont, ha most nem, akkor télen várható a "kisebb" igazolás.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.23. 19:45:57

Zibra16 írta: Figyelj csak azért írtam 20+5 milliós ajánlatot mert elvileg 25 millióba kerül de rossi az elmundo deportivo szerint :D
Jah, Silva-t meg 30 millára irták, mégsem lett a miénk és másé sem ennyiért.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.23. 19:44:35

Tényleg vicces JDS-t és Isco-t egy szintre rakn. Az egyik a világon semmit nem bizonyitott még a másik meg alapember a bajnokság 4. helyezettjében.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.07.23. 16:24:30

tegyük tisztába azért annyira a dolgokat, hogy nem a bilbao kér martinezért negyven milliót, dehogy, a bilbao egyáltalán nem akarja eladni, szóba se került náluk, a kivásárlási ára annyi. azért megy ez az összeg mindenhol, mert ha ezt egy csapat lerakja, akkor a csapatnak semmi beleszólása nincs az üzletbe onnantól kezdve. ennyi.

ja, meg ha már ilyen indulatok vannak egy körülbelül nulla esélyű igazolással kapcsolatban (isco), akkor én leírom, hogyha afellayt eladják és a malaga tényleg bedől, akkor én őt hoznám egyből olcsó pénzért, nem cazorlát. annyi minden van abban a gyerekben. az meg egészen nevetséges hogy a jelenlegi jdst valaki az ő szintjére teszi.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.23. 15:32:54

Azt a cikket amit linkeltem Javi kapcsán el kellene olvasni.... abból kiderül, hogy a Barcelona felhívta a Bilbao figyelmét arra, hogy a srác még csak 23 éves, s nem bizonyított sem másik csapatban, sem másik bajnokságban... így a 40 milliós ár nem valós alapja egy esetleges tárgyalásnak.
33-35 milliós alappal már megoldható lenne a Katalán klub számára, az hogy a baszk játékos a csapathoz kerüljön... ugye Afellay távozásával + pénz érkezik, és ha még Oier is az üzletbe kerül, mert ő kellene a Bilbaonak, akkor így már elég közel a 2 álláspont... ez az elméleti rész....
Viszont ami a Bilbao mellett szól az az(mint a cikkben is írva) hogy nem kell eladniuk a játékost, tehát ilyesfajta kényszerben nincsenek.
ők csak nyerhetnek az ügyön ha innen nézzük...
Szerintem Martínez sehogy sem lesz, legalábbis idén biztos nem, a barcelona játékosa... nem is értem, mert ha mindenképpen a 40 milliós határon belül mozgunk, akkor éppen hogy beleférne, de inkább spórolni kellene, jövöre ez a pénz jól jöhetne...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.07.23. 13:43:56

Attika 25 írta:Ezt úgy birom [auto_cenzúra], Hasadra ütsz és azt mondod, hogy vegyük meg Rossi-t 20+5 millioért. Szerinted eladnák? Ennél sokkal nagyobb ajánlatot is visszadobtak már érte. Le merném fogadni, hogy ha most Rossi-ért küzdenénk és ő kerülne 40 millába akkor meg azt mondanád, hogy vegyük meg Martinez-t 15-20 milláért, mert őt megkaphatnánk annyiért...... nevetséges.
Figyelj csak azért írtam 20+5 milliós ajánlatot mert elvileg 25 millióba kerül de rossi az elmundo deportivo szerint :D
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.23. 13:11:03

Túlzottan csak nem sikerült megérteni, én sehol nem beszéltem arról, hogy nálunk milyen lenne. Te viszont tőlem kérdezted, hogy minek ide, 546. kpnak? Tét nélküli meccseken nyújtott jó teljesítményt meg nehogy már összehasonlítsuk azzal, hogy alapember egy olyan csapatban, amelyik kiharcolja a BL-indulást. :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.07.23. 13:10:47

Ez a Martinez-saga egy kicsit kezd sok lenni. Egyrészt jó játékosnak tartom, de irreálisan sokat követelnek érte. Félek, hogy hiába tárgyalunk, folyamatosan falnak fogunk ütközni, és a végén nem lesz belőle semmi. Ha esetleg összejön, akkor meg a sz.rt is kipréselik belőlünk. Mondjuk nem tudom mennyi lenne az az összeg, amit el tudnék viselni a srácért? Talán 20-25 körül maximum, de nyilván ennyit nem engednek! A 40 hallatán meg falnak megyek.
Ha ennyire szűk a piac, és nem tudunk hosszú távra értelmes védőt találni, akkor talán nem kéne erőltetni. Lehet jobban járnánk, ha hoznánk egy veteránt 1-2 évre. Az alap Masc-Piqué kettős mellett lenne egy Puyol és még egy tapasztalt emberünk. ott van pl Kolo Toure is, vagy korábban Lucio, akit ingyen meg lehetett volna szerezni. A fiatalok meg közben bizonyíthatnának (akár kölcsönadva őket), és ha van alkalmas játékos, akkor jövőre ingyen meg lenne oldva házon belül a történet. Csak rutint kell szerezniük, de mivel itt eredménykényszer van, ezért jobb lenne nekik egy év kölcsönben, valami olyan helyen, ahol sanszos, hogy játszanak.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.23. 12:17:17

barca99 írta:
Tocy írta:Hleb is tökyo volt máshol, csak hogy egy példát mondjak. Dos Santos itt nőtt fel, beleillik a gépezetbe, és ingyé van. Isco meg minek is? 546. kp-nak? Ha már alapember volt egy jobb fajta spanyol csapatban, akkor már jó? Mindegy, felesleges is ilyenről beszélni, az az igazi ökör, aki a cikket írta.
Öö, nem tudom, sikerült-e elolvasni, amit írtam. Megpróbálom mégegyszer: nem kell Isco, csupán ne mondjuk, hogy nem jobb JdS-nél (22), amikor 20 évesen iszonyat tehetségnek tartják, amit nem mellesleg bizonyít is.
Öö, nem tudom, sikerült-e elolvasni, amit írtam. Megpróbálom mégegyszer: tudom, hogy nem kell Isco, csupán ne mondjuk, hogy jobb lenne JdS-nél NÁLUNK, mikor egy Málagában eljátszogatott, JdS meg nálunk a nagy csapatban is jól játszott, amikor kapott lehetőséget. Az, hogy 22 vagy 20 az meg baromi mindegy. Isco többet játszott, több tapasztalattal rendelkezik, szóval elméletileg jobbnak is kellene lennie. De nem az. Szerintem. Szerinted meg az. Ez van :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.23. 12:11:24

Tocy írta:Hleb is tökyo volt máshol, csak hogy egy példát mondjak. Dos Santos itt nőtt fel, beleillik a gépezetbe, és ingyé van. Isco meg minek is? 546. kp-nak? Ha már alapember volt egy jobb fajta spanyol csapatban, akkor már jó? Mindegy, felesleges is ilyenről beszélni, az az igazi ökör, aki a cikket írta.
Öö, nem tudom, sikerült-e elolvasni, amit írtam. Megpróbálom mégegyszer: nem kell Isco, csupán ne mondjuk, hogy nem jobb JdS-nél (22), amikor 20 évesen iszonyat tehetségnek tartják, amit nem mellesleg bizonyít is.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.23. 12:11:00

Ezt úgy birom baszki, Hasadra ütsz és azt mondod, hogy vegyük meg Rossi-t 20+5 millioért. Szerinted eladnák? Ennél sokkal nagyobb ajánlatot is visszadobtak már érte. Le merném fogadni, hogy ha most Rossi-ért küzdenénk és ő kerülne 40 millába akkor meg azt mondanád, hogy vegyük meg Martinez-t 15-20 milláért, mert őt megkaphatnánk annyiért...... nevetséges.
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.07.23. 11:48:18

Én nem tudom de ennyire hülye a vezetőség, hogy számukra csak Javi Martinez létezik ?
Én ezért a srácért max 15 milliót adnák többet nem
Inkább vegyük meg Daniel De Rossit a Romából egy 20+5 millióért vagy Mats Hummelst nem ??? :lol:
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.23. 11:18:45

Honnan ismeri a játékunkat? Hát mondjuk a válogatott edzésein is jó esély van rá, hogy ezt gyakoroljuk, mivel a válogatott is a mi játékunkat játsza, csak egy gengébb (Messi, Alves, Alexis nélküli) kiadásban.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.23. 11:16:00

barca99 írta:
Tocy írta:2.) Könyörgöm ne beszéljünk már ekkora baromságot, miért jönne egy Isco a Barcába, semmivel sem jobb, mint JDS. Ne szemeteljünk már ilyenekkel...
Totál fals más posztokon játszókat összehasonlítani, na de akkor is. Két évvel fiatalabb, mint JdS, az előző szezonjában már alapember volt a negyedik helyet kiharcoló Málagában. Ha már leírjuk, hogy semmivel nem jobb, legyen már valami alapja is. Korosztályának kb. legnagyobb tehetsége Muniain mellett.

Mondjuk nyilván ide felesleges.
Hleb is tökyo volt máshol, csak hogy egy példát mondjak. Dos Santos itt nőtt fel, beleillik a gépezetbe, és ingyé van. Isco meg minek is? 546. kp-nak? Ha már alapember volt egy jobb fajta spanyol csapatban, akkor már jó? Mindegy, felesleges is ilyenről beszélni, az az igazi ökör, aki a cikket írta.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.07.23. 11:07:16

Attika 25 írta:Pedig nagyon jó kis játékos aki khv. és vkp poszton is képes jó teljesítményre, hosszú távú minőségi megoldást jelenthetne mindkét poszton. Az is fontos szempont, hogy ismeri a csapat jelentős részét és a játékunkat meg úgy egyébként is a La Liga játékát így beilleszkedési gondjai sem lennének. Persze a 40 milla irreálisan sok érte, de én a legjobb megoldásnak őt tartanám ha tudunk faragni az árából.
a játékotokat honnan ismeri? a válogatottban nem sokat gyakorolhatta és az évi 2 egymás elleni meccsen pedig nem hiszem,hogy azt tanulmányozta,vagy?

pedig kezdtem reménykedni,hogy békén hagyjuk.
valahogy semmit nem látok ebben a gyerekben... Rolling Eyes
nálam is 0 a pali
Válasz küldése