Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.02.18. 16:34:21

emberek, én már annyira várom a mai meccset, hogy kénytelen vagyok készülni a fizika tesztemre :mrgreen: 1 hónappal ezelőtt nagyon féltem a Citytől, de most már úgy gondolom, hogy akár az Etihadbe is képesek vagyunk nyerni. Sőt, én biztos vagyok benne, hogy nyerünk!
Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.02.18. 16:30:44

Frank Rijkaard írta: Pedig biztosan így fogunk kezdeni, az összes spanyol sportoldal egyöntetűen állítja. Martino célja ezzel az, hogy minél többet legyen nálunk a labda, ezzel gyakorlatilag megfosztva Pellegrinit a kezdeményezéstől. Nem véletlen, hogy idén a Real ellen is hasonló felállást választott a mester.
Itt a várható kezdő a spanyol oldalak szerint (ritkán tévednek): Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Cesc, Xavi, Iniesta, Alexis és Messi.
Sajnálattal olvasom én is ezeket, pedig ez egyáltalán nem jó. Egyrészt kiállunk egy "törpeválogatottal" az "óriások" ellen, ami az amúgy is meglévő fizikai, magasságbeli hátrányunkat növeli legfőképp a pontrúgásoknál, rögzített helyzeteknél. Félő, hogy most az "1 szöglet fél gól" mondás realizálódhat. Másrészt tavaly 1 hazai Real Madrid elleni és egy idegenbeli milánói vereség kellett, hogy belássa Tito, hogy ez a 4 kp-ás nem működik igazán éles meccseken, erre most belefutunk ugyanebbe a késbe... Vagy akkor Cesc kerülne középre, Messi a jobb, Sánchez meg a bal oldalra? nem hangzik sokkal jobban. Mivel az őszi Madrid elleni meccset tulajdonképpen Neymar nyerte meg nekünk a balosról, így legfeljebb úgy lenne értelme, ha ő kezdene, nem Sánchez.
Nem tudom, de ezek alapján nem számítok túl sok jóra...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.18. 16:24:49

MikeTyson írta: Bár teszem hozzá nekem sokkal több a barca drukker haverom mint a real, és nagy többségben szerintük is kikaptok ma (engem legjobban ez lep meg)...
Győzelmet én sem várok a csapattól ma, mi klasszik elszúrjuk az odavágókat. Vereség is benne van bizony sajnos.
Persze továbbjutásban gondolkodva meg nem lehet gond, szerintem az meglesz. Bizony lehet olyanról beszélni, h rutin.

(Épp ezért sem lepődnék meg azon, ha a Milan kiejtené az Atmát, mert bármennyire is Atma lenne ésszerűen az erősebb most, Milannak nagyobb rutinja van)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.18. 16:24:15

Barcaman1993 írta: a játékunk ma inkább a labdatartásra fog épülni és nem fogunk megszakadni a gólszerzésért. Ebben viszont Xavinál aligha van jobb.

akkor ki fogunk esni.
ha nem szerzünk gólt,akkor vége. egyet ma minimum kapunk,visszavágót se hozzuk le kapott gól nélkül. Ma fontos lenne gólt lőni,arra lehetne alapozni, a 0-0 nem eredmény,az semmi, annak egy középcsapat örülni tud, mi ne elégedjünk már meg ilyen kamu eredményekkel...
0-0 az egyik legveszélyesebb a visszavágóra nézve.
Meg ilyen védelemmel,amivel rendelkezünk ne akarjunk 0-0ra játszani,nem Chelsea vagyunk. Persze rohanni sem kell ész nélkül,de törekedni kell a gólra,mindenképp,ez a legfontosabb.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014.02.18. 16:29:14-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.02.18. 16:16:45

Amúgy amit láthatott aki nézte idén a City meccseket, az 1 nagyon nagy gyenge pont. Amennyire jó Yaya Toure, annyira rossz is bizonyos szempontból. Ahogyan egy nfl irányítónak, úgy egy focista irányítónak is meg van, hogy mennyi ideig szereti birtokolni a labdát és ez nála nagyon sok, legtöbbször körülményes. Szinte minden támadás rajta megy keresztül, de ha letámadják akkor nagyon is képes a rontásra, ezt már több meccsen is láthattuk, például a City - Bayern összecsapáson.

Most már csak az a kérdés, hogy ki fogja letámadni őt a védelem előtt a pálya közepén? Messi? Aligha. Fabregas? Esetleg, de akkor meg a felállás nem fog stimmelni.
94:39 6 - 1
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.02.18. 16:09:32

Tobias88 írta:Oldalpassz király már sajnos. Meg lehet nézni, hogy Fabregas mennyi előre passzot ad és mennyit Xavi, aki 34 éves már sajnos.

Ősidők óta Puyol a kedvencem, kb azóta, mikor a gólunkat a rendes Ronaldo válla fölött nézve látta csak és csak utána ment el mellőle, annyira fogta (bár lehet hogy korábban, nem tudom mikor volt ez). De már ő is 35, lassan 36, már nem fér be a csapatba sajnos, de objektív vagyok és belátom. Tégy te is így Xavival, objektívan nézd a játékát.
Ennek már értelme is van. A legutóbbi hsz-edben olyan statisztikákat, meg gondolatok fogalmaztál meg, amiknek semmi értelme nem volt, és ez volt a jobbik fele... Ezzel viszont egyet tudok érteni, Fabregas sokkal jobb az előre játékban, de ma nagyon hasznos lehet Xavi. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a játékunk ma inkább a labdatartásra fog épülni és nem fogunk megszakadni a gólszerzésért. Ebben viszont Xavinál aligha van jobb.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.02.18. 16:06:01

Frank Rijkaard írta:Martino célja ezzel az, hogy minél többet legyen nálunk a labda, ezzel gyakorlatilag megfosztva Pellegrinit a kezdeményezéstől. Nem véletlen, hogy idén a Real ellen is hasonló felállást választott a mester.
Csak annyi baj van ezzel, hogy a Madrid kezdőjében nem volt 7, 185 centinél magasabb játékos. Egy egy beívelésnél nagyjából esélyünk se lesz és ilyen helyzet a meccsen, főleg kontra miatt kialakuló szögletekkel együtt, lesz vagy 10.
94:39 6 - 1
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2014.02.18. 15:58:54

connor írta:Egy valamit nem szeretnék látni a mai kezdőnkkel kapcsolatban: egy olyan felállást, amiben szélső támadó pozícióban középpályás kap szerepet. Ez a felállás már megbukott többszörösen is, egyrészt Iniesta-val a szélen, másrészt Cesc-kel középen. Egy ilyen taktikával biztosra venném a bukást.
Pedig biztosan így fogunk kezdeni, az összes spanyol sportoldal egyöntetűen állítja. Martino célja ezzel az, hogy minél többet legyen nálunk a labda, ezzel gyakorlatilag megfosztva Pellegrinit a kezdeményezéstől. Nem véletlen, hogy idén a Real ellen is hasonló felállást választott a mester.
Itt a várható kezdő a spanyol oldalak szerint (ritkán tévednek): Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Cesc, Xavi, Iniesta, Alexis és Messi.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.02.18. 15:55:08

Amúgy szerintem 1 meglepetés lehet ma az összeállításban, hogy a City 4-5-1el álljon ki, és az egyik középcsatár helyett vagy Jovetic kezd, mint visszavont csatár, vagy Nasri mint támadó középpályás.

Nálunk biztosan nem lesz meglepetés sajnos, pedig azért lehetne (Xavi->Fabregas (+ Pedro/Neymar a szélen), Alba->Adriano, Mascherano->Bartra)
94:39 6 - 1
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.18. 15:49:31

connor írta:Egy valamit nem szeretnék látni a mai kezdőnkkel kapcsolatban: egy olyan felállást, amiben szélső támadó pozícióban középpályás kap szerepet. Ez a felállás már megbukott többszörösen is, egyrészt Iniesta-val a szélen, másrészt Cesc-kel középen. Egy ilyen taktikával biztosra venném a bukást.
Személy szerint Mascherano-val szemben Bartra-nak szavaznék bizalmat, Xavi helyett pedig Fabregás-nak. Egyrészt a fizikai felépítésük miatt, Fabregás-nál pedig a gyorsaság miatt is. Emellett én is Adriano-t tenném a kezdőbe Alba helyett, egyrészt, mert Adriano jobban lő távolról, másrészt, mert jobb védőmunkára képes és (csak ismételni tudom magam) erősebb, magasabb.
A védelemben tehát Alves,Piqué,Bartra és Adriano kapnának helyet, a középpályán Busquets mellett Fabregás és Iniesta, míg a csatársorban Sánchez, Messi és Pedro. Neymar-t még én sem kockáztatnám meg elöl, de még mindig inkább kerüljön ő oda, mint Iniesta vagy Fabregás.
Ha szubjektív akarok lenni, akkor azt mondom, hogy legalább egy döntetlent elérünk, ha objektív, akkor legfeljebb egy döntetlent fogunk elérni. Mindenesetre hajrá!!!
Mindennel egyetértek nagyjából. Xavi helyett én is Fabregasszal kezdenék, annál is inkább mert hosszú távon ( vagy már nem is olyan hosszú az, pár hónap max. ) ez a csere úgyis megtörténik majd, persze lehet húzni, halasztani. Eggyel nem értek egyet, Neymart én simán a kezdőbe tenném, szerintem nagyon élne egy olyan típusú jól cselező, gyors, kiismerhetetlen játékos mint ő egy City típusú csapat ellen.
A régi Pep-féle Barcát nem félteném, simán nyernénk. A Bayernnel Pep szépen eljátszotta ugyanazt amit anno a Barcával is játszott volna ez ellen a City ellen, az eredmény megalázó labdabirtoklási fölény és talán még megalázóbb eredmény volt. Érdemes megnézni:-)
http://www.youtube.com/watch?v=b3ryuRDiBpg
Két éve mi is simán megcsináltuk volna, most...nem tudom. Tényleg nem. Sem Xavi, sem Iniesta, sem Fabregas ( de talán sajnos még Messi sem ) nincs olyan fizikai, pszichikai állapotban attól tartok hogy hasonló taktikát ilyen szinten most megvalósítsunk. De hátha mégis. Továbbra is 50-50%-ot adok. Őszintén szólva nekem most fogalmam sincs hogy mi várható ha végiggondolom, akárhogy alakulhat most ez a meccs. Azon sem lepődnék meg ha nyernénk 2-3 góllal végül, de sajnos azon sem ha egy sima 2-0-al hazaküldene minket a City.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.02.18. 15:48:59

Oldalpassz király már sajnos. Meg lehet nézni, hogy Fabregas mennyi előre passzot ad és mennyit Xavi, aki 34 éves már sajnos.

Ősidők óta Puyol a kedvencem, kb azóta, mikor a gólunkat a rendes Ronaldo válla fölött nézve látta csak és csak utána ment el mellőle, annyira fogta (bár lehet hogy korábban, nem tudom mikor volt ez). De már ő is 35, lassan 36, már nem fér be a csapatba sajnos, de objektív vagyok és belátom. Tégy te is így Xavival, objektívan nézd a játékát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.02.18. 15:51:19-kor.
94:39 6 - 1
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.18. 15:47:47

jethrotull írta:Ma én 4-4-2-őt játszatnék Tata helyében, Song-Fabregas-Busquets-Iniesta kp.-val, elöl Messi és Pedro/Alexis, kezdetben. Később esetleg - ha jól mennek a dolgok - Song helyett Neymar.
A védelmet mindenképpen ki kell segíteni, ezúttal óvatosabb lennék a támadásokkal.
Mi sem természetesebb, minthogy egy sorsdöntő BL-meccsen kísérletezgessünk egy, a csapat számára teljesen idegen szerkezetet, amihez ráadásul több poszton sem lenne megfelelő emberünk.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.02.18. 15:42:22

hank1ee írta:
Léfe írta:Csak egy esetben nyerhetünk. Ha minimum egy gollal többet rugunk mintt ők.
Zombori, te vagy az? :D
Off:

Akkor most én felállok és ,kimegyek... :mrgreen:

On: Epekedve várom a kezdőket . Nem egyszerű a döntés egyik oldalon sem... Pellegrini bevállalja e a 4-4-2t,Tata pedig Fabrét,Neymárt?! :-k
Én azt tippelem,hogy nálunk Xavi - Pedro-Messi-Sanchez is kezd, a City pedig Dzekot és Negredot küldi pályára ! Talán Fabre lesz akit bedobhat még ezen felül Pedro helyett.Ajh ember legyen a talpán aki eltalálja a kezdőt :?
Abi & Tito
jethrotull
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:43:17
Tartózkodási hely: Bonyhád

2014.02.18. 15:33:21

Ma én 4-4-2-őt játszatnék Tata helyében, Song-Fabregas-Busquets-Iniesta kp.-val, elöl Messi és Pedro/Alexis, kezdetben. Később esetleg - ha jól mennek a dolgok - Song helyett Neymar.
A védelmet mindenképpen ki kell segíteni, ezúttal óvatosabb lennék a támadásokkal.
A Barca a Fradi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.02.18. 15:29:57

Léfe írta:Csak egy esetben nyerhetünk. Ha minimum egy gollal többet rugunk mintt ők.
Zombori, te vagy az? :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.02.18. 15:26:23

Tobias88 írta:Egy kis statisztika a Xavi-t már nem kezdő játékosnak tartók között. Utolsó 4 meccs amikor játszott és amikor nem:

Játszott:
- gólarány: 9-5, kapuralövés: 25, labdabirtoklás: 71%
Nem játszott:
- gólarány: 20-3, kapuralövés: 36, labdabirtoklás: 72%

A labdabirtoklás nem csökkent egy cseppet sem, szóval aki ezt hozza fel érvnek Xavi mellett az már bukta is az érvelését. A többi pedig beszédes. A kapott gólokban az eltérés inkább a véletlen műve, de a rúgott gól igen csak beszédes.

Ezért mondom, hogy ma is a 4 védő előtt a normális kezdő ez lenne:
Busquets, Song - Pedro (jobb középpályásként), Fabregas, Iniesta
Xavi egyszerűen már nem klasszis
Ekkora szentségtörést erre a fórumba berakni... Imádom ezeket a semmitmondó statisztikákat. Kitérhetnék minden egyes kis adalékodra, de nem fogok. Ellenben ajánlok egy Barcelona-Villareal meccset (2-1) amiben tökéletesen látszik, hogy miért is Xavi a király. :wink:

A kezdőn meg kár is filózni. Teljesen egyértelmű, hogy Tata ugyanazt a csapatot fogja kiküldeni ma estre, mint a Sociedad ellen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.02.18. 15:33:12-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.02.18. 15:13:42

Csak egy esetben nyerhetünk. Ha minimum egy gollal többet rugunk mintt ők.
Fecó
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.18. 15:07:21

szerintem songot egyértelmű hogy játszatni kell egy ilyen meccsen, nem annyira képzett mint mondjuk iniesta, de a magassága és felépítése miatt kötelező.

a city az esélyes a maira, egy x-nél többet én nem érzek magunkban, aztán ne így legyen.
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.02.18. 15:03:01

Habár mindkét csapat óvatos lesz, azért azt ne feledjük, h nem Mou ül a padon, hanem az a Pellegrini, aki minden csapatával támadólag lépett fel a Barca ellenében is!
Persze benne van a pakliban, h ez mégiscsak a BL, itt nem lehet fejjel menni a falnak, de ezt a csapatot támadásra építették fel, erősek, gyorsak, de ezt támadásban kamatoztatják többnyire. Bár a meccseik végén általában van lehetőségük a kontrákat is gyakorolni, azok is igen veszélyesek.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.02.18. 14:19:48

Egy kis statisztika a Xavi-t már nem kezdő játékosnak tartók között. Utolsó 4 meccs amikor játszott és amikor nem:

Játszott:
- gólarány: 9-5, kapuralövés: 25, labdabirtoklás: 71%
Nem játszott:
- gólarány: 20-3, kapuralövés: 36, labdabirtoklás: 72%

A labdabirtoklás nem csökkent egy cseppet sem, szóval aki ezt hozza fel érvnek Xavi mellett az már bukta is az érvelését. A többi pedig beszédes. A kapott gólokban az eltérés inkább a véletlen műve, de a rúgott gól igen csak beszédes.

Ezért mondom, hogy ma is a 4 védő előtt a normális kezdő ez lenne:
Busquets, Song - Pedro (jobb középpályásként), Fabregas, Iniesta
Xavi egyszerűen már nem klasszis
94:39 6 - 1
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2014.02.18. 14:02:13

Vakmacska írta:Hát, tudjátok könnyen megeshet, hogy egy nagy 0-0 lesz.
Mindkét csapat óvatoskodni fog, nem fognak kinyílni.
lehet, hogy ismerik egymást, hisz minden héten látni őket a tévében, az összes meccsüket.
De egymás ellen még sosem játszottak.

Könnyen lehet, hogy inkább biztonságra fognak rámenni, kb mint az Atletico elleni meccs.
Az Atletico meccsen mindkét csapatnak megfelelt a 0-0. Itt a City-nek szerintem egyáltalán nem, de még nekünk sem igazán.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.18. 13:48:45

visca el barca írta:
nekem az az egy félelmem van, hogy minden helyzetünket eltököljük, megy majd a szokásos, még a gólvonalról is passzoljunk visszafele (lehetőleg sarokkal) játék, a city meg 2 kontrából, nulla játékkal lő két gólt.

reménykedem benne, hogy két gólt lövünk, onnan meg már jók vagyunk.
jah,mint két éve a Chelsea elleni elődöntő odavágón...1-0ra kikaptunk,úgy,hogy mindent kihagytunk,még 5 méterről is sikerült kapufákat lőni...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.18. 13:47:41

visca el barca írta:hihetetlen h az emberek mennyire várják h pofára essünk. nézegetem a focis oldalakat és a bara szurkolokat leszámítva mindenki sima sziti sikert remél.
Ilyenkor szokott lenni egy nagy koppanás amúgy... Bár teszem hozzá nekem sokkal több a barca drukker haverom mint a real, és nagy többségben szerintük is kikaptok ma (engem legjobban ez lep meg)...
Vakmacska írta:Hát, tudjátok könnyen megeshet, hogy egy nagy 0-0 lesz.
Mindkét csapat óvatoskodni fog, nem fognak kinyílni.
lehet, hogy ismerik egymást, hisz minden héten látni őket a tévében, az összes meccsüket.
De egymás ellen még sosem játszottak.

Könnyen lehet, hogy inkább biztonságra fognak rámenni, kb mint az Atletico elleni meccs.
Ettől félek a legjobban, mivel én ma azért fogok leülni, hogy egy jó meccset nézzek. Mixen megteszem 4 vagy több gólra, aztán remélem bejön :mrgreen: [-o< ...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.18. 13:37:29

Vakmacska írta:Hát, tudjátok könnyen megeshet, hogy egy nagy 0-0 lesz.
Mindkét csapat óvatoskodni fog, nem fognak kinyílni.
lehet, hogy ismerik egymást, hisz minden héten látni őket a tévében, az összes meccsüket.
De egymás ellen még sosem játszottak.

Könnyen lehet, hogy inkább biztonságra fognak rámenni, kb mint az Atletico elleni meccs.
Én nem hiszem, hogy a City otthoni környezetben óvatoskodni fog. Tudják, hogy a Camp Nou-ban nem ők lesznek az esélyesek, úgyhogy előnyt kell szerezniük Manchesterben (ahol egyébként elég jól megy nekik). A keretük megvan a támadó felfogáshoz, nyilván azzal is tisztában vannak, hogy a védelmünk nem sebezhetetlen, úgyhogy én nem gondolom, hogy ma biztonsági játékra mennének. Az Atletico ellen más volt, ott mindkét fél tudta, hogy fog még botlani a másik a bajnokság során és nem azon a meccsen múlnak a dolgok, itt viszont 2 meccs alatt kell eldönteni, hogy melyik csapat esik ki.
Magunkkal kapcsolatban nem bocsátkoznék jóslásokba, teljesen kétesélyes, hogy melyik arcát mutatja a csapat, úgyhogy remélem a legjobbakat. A felálláshoz annyit, hogy Xavi játékát a City várhatóan offenzívabb és agresszívabb felfogása miatt nem erőltetném.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.02.18. 13:24:39

A kezdő jó lenne így ahogy a főoldalon is látható. Én meglepődnék ha tudnánk idegenben nyerni a City ellen, de lepődjek csak meg. Én az 1-1-es döntetlent tartom, mind reálisnak, mind optimálisnak, de még egy szűk 2-1 es vereségnél sem vágok eret, mert a City sem egy egy nagy bekk csapat. Nagyon fontos az idegenbeli gól, de ez magától értetődő.

A győzelemhez a védelemnek nem szabad rendhagyó formában játszania. A gólok miatt nem aggódom valamiért.

Ha Piqué, Masch, és Xavi teljesítményben utoléri a többieket, és a többiek nem esnek vissza, akkor meglehet a mai meccs is.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése