Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.10. 21:10:12

csababarca írta:Kimegyek Bp-n valahogy nem azt látom hogy rabolják el az asszonyokat a magyar férfiak karjai közül, hanem hogy lerohad a vakolat a kórházak faláról, vagy hogy a folyosón gondozzák a betegeket, olyan nővérek akik lenyomtak nem 2 de nem is 3 műszakot.
De ezek nem problémák, lényeg hogy migráncsok jönnek.
te ki lipsibolsi soros bérenc vagy, így nehéz veled vitatkozni :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.11.10. 21:00:31

Bob_Marley írta:X évig azon volt a világ, hogy falak ledőljenek, Eltelt 30 év és most meg újra emeljük őket....Nekem erről ez a rövid és burkolt véleményem.

És mondom ezt úgy hogy alapvetően jobboldalinak tartom magam, "fideszesnek". De a politika nekem ugyanaz mint a vallás. Nem szabad valamiben vakon hinni. Van egy útvonal van egy elképzelés, de saját magadnak kell döntéseket hozni. Van ami egyezik és van ami különbözik. Számomra ez a "határzár" kifejezetten visszás, s nem fér bele az értékrendembe. Valamiben meg konzervatívan gondolkozok, de ez nem zavarodottság hanem pont az hogy nem lehet minden kérdést egy ideológia mentén levezetni. Ez a "félelemkeltés" túl van tolva és meggyőződésem, hogy nagyon rossz irányvonal és az EU-tól való elszakadáshoz vezet és ami még rosszabb az oroszok felé orientálódáshoz. Szerintem beszédes volt az érvénytelen szavazás esetén is az első mondatok egyike az volt, hogy többen mentek el Nemmel szavazni mint anno az Unióra Igennel.

No mindegy, elkanyarodtunk az USA "válságától". :D
Bob, ha Te ülnél a döntéshozók helyett abban a bizonyos székben, te mit tennél? Beengednéd őket ellenőrizetlenül? S ezt most a többiektől is kérdezem, csak épp téged emeltelek ki :) Mert egy dolog biztus, okirat nélkül érkeznek, akiknek véletlenül volt, az Magyarkanizsán (Vajdaság) dobálta el, valamint körömreszelővel reszelték az újjvégeiket, valószinüleg az ujjlenyomat miatt. Sajnos, nem sajnos, ilyenkor elég radikális döntést kell meghozni: Vagy beengeded őket, vagy nem, középút nem nagyon van. S ahogy itt a fórumon megismertelek Bob, a Te értékrendedbe nem fér bele, hogy valaki rendezetlenül, papirok nélkül tartózkodjon az országban, ergó valószinüleg szerintem te se engednéd be őket.
A másik meg az, hogy az eddigi tapasztalatom a témában, hogy azok a legbefogadóbbak velük kapcsolatban, akiknek még nem volt sok közük hozzájuk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.10. 20:54:07

A határzárral nincs bajom alapból, ott a problémám azzal volt, hogy mitadisten egy haver cége volt a beruházó, huuu de meglepő. Én az ilyenektől hányok a fidesz kapcsán.

Èn nem tagadom hogy jöttek be, de nem millióan amivel riogattak, se százezren. Mert ők ilyen számokkal dobálóztak. Hogy itt vannak a határnál százezres nagyságrendben.
A napi 4-6ezer is túlzó, ezt elfogadom 1-2 héten keresztül, de így is túlzás. De nem hónapokon keresztül, sőt már másfél éve.

Ne haragudjon senki de nálam ez nem valós probléma, olyan szinten semmiképp ahogy ől beállítják.
Kimegyek Bp-n valahogy nem azt látom hogy rabolják el az asszonyokat a magyar férfiak karjai közül, hanem hogy lerohad a vakolat a kórházak faláról, vagy hogy a folyosón gondozzák a betegeket, olyan nővérek akik lenyomtak nem 2 de nem is 3 műszakot.
De ezek nem problémák, lényeg hogy migráncsok jönnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.10. 20:17:40

LG írta:Ok, talán túlzás a párhuzam, csak arra akarok célozni, hogy az alapötlet nem tőle származik, hanem mondhatni bevett dolog a populistáknál.
Pont ez a zseniális.A felismerés, hogy még mindig el lehet sütni, mert még mindig ugyanolyan higagyú barom világban élünk, hogy egy regi ötlet kontosén egy kicsit szabunk és már újnak hat.Egyrészt vicces, zseniális, legvégül pedig marha szánalmas.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.10. 20:12:37

LG írta:Ok, talán túlzás a párhuzam, csak arra akarok célozni, hogy az alapötlet nem tőle származik, hanem mondhatni bevett dolog a populistáknál.
Természetesen ez igaz, hiszen nincsen új a nap alatt. Egyet nehéz elvitatni tőle, hogy ezt jól csinálja. Megtalálta a közönségét, akik, ha törik, ha szakad mellé állnak. Ime Amerika is tud populista elnököt választani. Hogy ez Trump érdeme, vagy a demokraták elitista politikája miatt van, azt innen nem tudom eldönteni. Minden esetre az eddigi politikára mondtak nemet.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.10. 20:05:00

X évig azon volt a világ, hogy falak ledőljenek, Eltelt 30 év és most meg újra emeljük őket....Nekem erről ez a rövid és burkolt véleményem.

És mondom ezt úgy hogy alapvetően jobboldalinak tartom magam, "fideszesnek". De a politika nekem ugyanaz mint a vallás. Nem szabad valamiben vakon hinni. Van egy útvonal van egy elképzelés, de saját magadnak kell döntéseket hozni. Van ami egyezik és van ami különbözik. Számomra ez a "határzár" kifejezetten visszás, s nem fér bele az értékrendembe. Valamiben meg konzervatívan gondolkozok, de ez nem zavarodottság hanem pont az hogy nem lehet minden kérdést egy ideológia mentén levezetni. Ez a "félelemkeltés" túl van tolva és meggyőződésem, hogy nagyon rossz irányvonal és az EU-tól való elszakadáshoz vezet és ami még rosszabb az oroszok felé orientálódáshoz. Szerintem beszédes volt az érvénytelen szavazás esetén is az első mondatok egyike az volt, hogy többen mentek el Nemmel szavazni mint anno az Unióra Igennel.

No mindegy, elkanyarodtunk az USA "válságától". :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.10. 20:02:26

A nagy "fideszezés" közepette azzal remélem mindenki tisztában van hogy gyakorlatilag 100% hogy újra behúzzák a választásokat, mert Magyarország annyira életképtelen hogy még egy normális ellenzéket sem tud felmutatni, ráaádásul ha jól tudom volt törvény módósítás tehát a következő mandátum már 5 évre szól, úgyhogy mindenki könyvelje el hogy fidesz-2023. Ami azért nem holnap lesz, kíváncsi vagyok milyen soha nem látott mélységekbe lesz züllesztve az ország. #-o
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.10. 19:52:06

Ok, talán túlzás a párhuzam, csak arra akarok célozni, hogy az alapötlet nem tőle származik, hanem mondhatni bevett dolog a populistáknál.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.10. 19:36:13

Feast4 írta:
visca el barca írta:csaba te töri tanárként tudhatod, hogy rettegett iván volt ilyen mint a most a csúti dúcse :lol: kitalálta hogy milliós ellenség közeledik a birodalom felé, meg kell védeni a hazát, aztán télen a -40 fokba kiküldte a katonákat a határvidékre, azok meg várták ott az ellenséget, de csak nem akart senki jönni :lol:
Mondjuk azt azért hozzá kell tenni, hogy Orbán egy zseni! :D Adva van egy kormányzás ami finoman szólva is megkérdőjelezhető eredményekkel rendelkezik. Adva van egy nagyon durva demokratikus deficit és adva van egy közelgő választás amit megint valahogy le kéne hozni.Evidens, hogy a szép szavak egyre kevésbbé jönnek majd be, hiszen már a 2/3 sincs meg.Mit csináljunk?Adjunk ellenség képet és mű leszünk a nagy hősök!Erre zseniálisan észrevették, hogy a szír háború egy menekültaradatba fog torkolni, ami magával hoz egy elképesztő migrációs hullámot.South Park "Elveszik a munkát!"Amikor ez nem működött maradéktalanul jött az új ötlet, hát ezek veszélyesek.Na erre jöttek is a terrorcselekmények (a kormány mázlija, mert addig az ezek veszélyesek dumanen nagyon ült) és sínen van az ellenségkép, burjánzik a demagógia és a populizmus, hiszen ez egy új utat nyit a hatalom megtartása felé.Mindenki boldog, még egy kamu népszavazást és alkotmánymódosítást is simán elő tudnak terjeszteni és el lehetett mondani a rajtunk kívül mindenki hazaáruló szlogent.A szavazoink pedig megeszik.Komolyan mondom ezt tanítani kellene politikai kommunikációból.
De ebben nincs semmi új, vagy zseniális, ugyanezt eljátszotta Hitler a zsidókkal, és Sztálin a Nyuagattal. Annyi a különbség, hogy ez a kettő bizonyos területeken legalább eredményeket is tudott felmutatni...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.10. 19:18:21

visca el barca írta:csaba te töri tanárként tudhatod, hogy rettegett iván volt ilyen mint a most a csúti dúcse :lol: kitalálta hogy milliós ellenség közeledik a birodalom felé, meg kell védeni a hazát, aztán télen a -40 fokba kiküldte a katonákat a határvidékre, azok meg várták ott az ellenséget, de csak nem akart senki jönni :lol:
Mondjuk azt azért hozzá kell tenni, hogy Orbán egy zseni! :D Adva van egy kormányzás ami finoman szólva is megkérdőjelezhető eredményekkel rendelkezik. Adva van egy nagyon durva demokratikus deficit és adva van egy közelgő választás amit megint valahogy le kéne hozni.Evidens, hogy a szép szavak egyre kevésbbé jönnek majd be, hiszen már a 2/3 sincs meg.Mit csináljunk?Adjunk ellenség képet és mű leszünk a nagy hősök!Erre zseniálisan észrevették, hogy a szír háború egy menekültaradatba fog torkolni, ami magával hoz egy elképesztő migrációs hullámot.South Park "Elveszik a munkát!"Amikor ez nem működött maradéktalanul jött az új ötlet, hát ezek veszélyesek.Na erre jöttek is a terrorcselekmények (a kormány mázlija, mert addig az ezek veszélyesek dumanen nagyon ült) és sínen van az ellenségkép, burjánzik a demagógia és a populizmus, hiszen ez egy új utat nyit a hatalom megtartása felé.Mindenki boldog, még egy kamu népszavazást és alkotmánymódosítást is simán elő tudnak terjeszteni és el lehetett mondani a rajtunk kívül mindenki hazaáruló szlogent.A szavazoink pedig megeszik.Komolyan mondom ezt tanítani kellene politikai kommunikációból.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.11.10. 19:13:39

visca el barca írta:csaba te töri tanárként tudhatod, hogy rettegett iván volt ilyen mint a most a csúti dúcse :lol: kitalálta hogy milliós ellenség közeledik a birodalom felé, meg kell védeni a hazát, aztán télen a -40 fokba kiküldte a katonákat a határvidékre, azok meg várták ott az ellenséget, de csak nem akart senki jönni :lol:
...
Nyilván én is túloztam kicsit az 1000 évvel, viszont az elég bátor kijelentés, hogy senki se jött. Legalábbis mi, erről Délvidék felől sajnos még a mai napig is érezzük a törődésüket, illetve a létezésüket.
Meg ha az utóbbi akár 1 évet figyeljük, és a terrorcselekményeket, akkor láthatjuk, hogy egyesek félelme nem mondvacsinált, hanem valós félelem. Tudom, vannak nálunk is elmebetegek, de valahogy elég kevésszer hallom, hogy Jóska bácsi Isten kegyelméből felrobbantja az asszonyt a templomban, hogy minél több áldozat legyen. Mert ugye az elején még a kétkedők voltak az emberellenesek, akik nem türik meg a másokat... Az más kérdés, hogy próbálták előrelátni ezeket a dolgokat, és ugye nyilt titok volt, hogy nem orvosok, és agysebészek akarnak átmenekülni a határon.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.10. 18:15:30

csababarca írta: Nekem nem fizetnek, mondjuk nem is vagyok liberális, és szerintem sem kell megtűrnünk népeket.

De azt sem vagyok köteles eltűrni, hogy 2015 tavasza óta riogatják az embereket, hogy millió veszett eunuch zörgeti a határainkat, bármikor ránktörhetik a kerítést.
Jah...hogyne.
Odakapcsolsz a párttévére, nincs olyan műsor, hogy ne legyen valahova kiírva, hogy migráns, menekült, bevándorló.
De szerintem már annyira meggyőzték magukat ezzel a ferdítéssel akik ezt tolják,hogy talán már el is hiszik.

Rettenet amekkora népbutítás megy itt ezzel a témával kapcsolatban, de valahogy mégsem özönlenek milliók az országba, nem tudom fura. Pedig már már szükségállapotot hirdetnek.

És mégegyszer a csekélyebb értelműek kedvéért, nem, nem akarom hogy jöjjenek, nem nem akarom keblemre ölelni őket még véletlenül sem, viszolygok tőlük én is.
2015-ben talán még nem, de tavasz óta igen és Tegyük hozzá jogosan. Nyilván a politika túloz, de az vitathatatlan, hogy "határzár" előtt kontrolálatlanul jöttek a menekültek át a határon és nem kevesen. Áprlisban már napi 4-6 ezer emberről beszéltek a híradások és nem csak a királyi teve. Persze aki olvassa a napi híreket meg a politikai nyilatkozatokat és van ehhez némi affinitása is, az tudja, hogy a politika túloz és mindenből kabinetkérdést kreál, de kivételesen ezt a határzárat jó ötletnek tartottam és tartom a mai napig. Azt hiszem ezt akkor ki is tárgyaltuk. Persze ezt Viktorunk sikeresen beállította a jó és a rossz harcának és tematizálta ezzel az egész nyarat, elfedve másról a lényeget, de mint politikus jól csinálta. Lehet ezt nemszeretni, de választásokat ritkán nyer az értelmiség, ezek a szövegek, jelmondatok nem is nekik, nekünk szólnak, hanem a "vevőknek", akik a relatív többség. Amennyiben tényleg töritanár vagy, ezen nem kellene meglepődnöd és leginkább idegeskedned.:-D
hajnesz írta:Csak azt nem értem, hogy egyeseknek fizetnek ezért a túlzott liberalizmusért, hogy nekünk mindenképpen meg kell türnünk egy tőlünk 1000 évvel lemaradt népet, vagy nemtudom.
1. gazdasági menekültekre nincs szükségünk, olyanokra meg főként nincs, akik ennyire képzetlenek
2. háborús menekülteknek meg a legközelebbi békés országba kell menekülniük, ami nem németország.
Nem tudom, hogy akkor mit keresnek itt?
Ezt az 1000 évet gondold át még egyszer. Mi az úgymond nyugat, 1000 éve a legsötétebb korban éltünk, mikor a "tevehajcsárok" a matematika, csillagászat, orvostudomány, higiénia, életmód terén kb. 600 évvel jártak előttünk.:-D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Normandia 2016.11.10. 18:46:28-kor.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.10. 17:11:50

ne is mond.
Alig várom hogy felbéreljenek embereket a határhoz dorbézolni, ezekből kitelik simán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.10. 16:47:00

csaba te töri tanárként tudhatod, hogy rettegett iván volt ilyen mint a most a csúti dúcse :lol: kitalálta hogy milliós ellenség közeledik a birodalom felé, meg kell védeni a hazát, aztán télen a -40 fokba kiküldte a katonákat a határvidékre, azok meg várták ott az ellenséget, de csak nem akart senki jönni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.10. 15:52:14

hajnesz írta:Csak azt nem értem, hogy egyeseknek fizetnek ezért a túlzott liberalizmusért, hogy nekünk mindenképpen meg kell türnünk egy tőlünk 1000 évvel lemaradt népet, vagy nemtudom.
1. gazdasági menekültekre nincs szükségünk, olyanokra meg főként nincs, akik ennyire képzetlenek
2. háborús menekülteknek meg a legközelebbi békés országba kell menekülniük, ami nem németország.
Nem tudom, hogy akkor mit keresnek itt?


Nekem nem fizetnek, mondjuk nem is vagyok liberális, és szerintem sem kell megtűrnünk népeket.

De azt sem vagyok köteles eltűrni, hogy 2015 tavasza óta riogatják az embereket, hogy millió veszett eunuch zörgeti a határainkat, bármikor ránktörhetik a kerítést.
Jah...hogyne.
Odakapcsolsz a párttévére, nincs olyan műsor, hogy ne legyen valahova kiírva, hogy migráns, menekült, bevándorló.
De szerintem már annyira meggyőzték magukat ezzel a ferdítéssel akik ezt tolják,hogy talán már el is hiszik.

Rettenet amekkora népbutítás megy itt ezzel a témával kapcsolatban, de valahogy mégsem özönlenek milliók az országba, nem tudom fura. Pedig már már szükségállapotot hirdetnek.

És mégegyszer a csekélyebb értelműek kedvéért, nem, nem akarom hogy jöjjenek, nem nem akarom keblemre ölelni őket még véletlenül sem, viszolygok tőlük én is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.11.10. 15:40:58

Csak azt nem értem, hogy egyeseknek fizetnek ezért a túlzott liberalizmusért, hogy nekünk mindenképpen meg kell türnünk egy tőlünk 1000 évvel lemaradt népet, vagy nemtudom.
1. gazdasági menekültekre nincs szükségünk, olyanokra meg főként nincs, akik ennyire képzetlenek
2. háborús menekülteknek meg a legközelebbi békés országba kell menekülniük, ami nem németország.
Nem tudom, hogy akkor mit keresnek itt?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.10. 15:22:47

visca el barca írta:nála már csak bakondi nagyobb kókler :lol: minden reggel nyomatja a fidesz propagandát az 1 millió magyaroszágra özönlő migránsról az emety tévén :lol:

könnyen nevetsz veb, nem a Te asszonyaidat rabolják el fényes nappal és robbangatnak az utcákon Budapesten folyamatosan!!!!!
Majd mikor a Te jószágaidat fogják leölni, elvenni az autódat, a Te ágyadban aludni,nem fogsz így röhögni...!!!


:lol: :lol: :lol:

és milliók ezeket komolyan veszik, mert a pártévében aztat mondtááák.
szégyen és gyalázat ami itthon a fejekben van.
De hát nehezen szoknak el a diktatúrától amit a szocializmus adott, mindig kell az öregeknek egy diktátorszerű valami.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.10. 14:48:55

nála már csak bakondi nagyobb kókler :lol: minden reggel nyomatja a fidesz propagandát az 1 millió magyaroszágra özönlő migránsról az emety tévén :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.10. 14:42:50

Tromort77 írta:Ezt a beszélgetést még nem hallottam, szóval nem ezt véleményezném. Hanem inkább Nógrádi-t.
Én is erre céloztam, amit hosszabban kifejtesz. Pedig amúgy értelmes, meg jól átlátja a dolgokat, Trump-al kapcsolatban is jókat mondott, de emlékeszem 2012-13as előadására amin voltam, illetve rádióbeszélgetésére is, amikor totál mást mondott, és pl Trump már akkor is nála szóba került, és mondta, hogy isten óvjon minket tőle...de még 2015ben is mondott ilyet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.11.10. 14:22:16

Ezt a beszélgetést még nem hallottam, szóval nem ezt véleményezném. Hanem inkább Nógrádit. Számomra nagyon szimpatikus volt mindig is, nagyon jó stílussal tud beszélni és érdekes gondolatokat tud közölni. De nálam totál elásta magát emberileg és ezek után már azt is megkérdőjelezem ha kérdez. Első nagy botránya is érdekes, amikor kiderült, hogy tele van kamu információkkal az önéletrajza és olyan egyetemek voltak beírva ahol mégcsak nem is hallottak róla. Vicces, hogy egy biztonsági szakértő aki azt hajtogatja, hogy manapság már mindenkiről lehet tudni mindent ilyen idióta legyen. Persze próbálta kimagyarázni ezeket és mindenre volt is válasza, de nagyon megfogták. Pont a Morning Show-ban Balázséknál is válaszolt ezekre és ha Balázsék akarták volna mégjobban megtudták volna szorongatni. Nem véletlenül akkor ők is elengedték a kezét és hónapokig nem szerepelt a műsorban.

De ehhez képest semmi az, hogy a népszavazás előtt végig haknizta az országot az aktuális politikai hatalom hazugságát nyomva. Ismert lett szakmai tudása miatt, majd ezt kihasználta gazdasági célokra nyerészkedett.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.10. 13:06:22

Erre kiváncsi lennék. Elvileg a morningshow honlapjáról le lehet tölteni/ meg lehet hallgatni az adásokat. Nógrádyt én nagyon komálom, ha megtalálom, pótolom.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.11.10. 11:56:25

csababarca írta:
zola8787 írta:Tegnap beszélgettek erről a Morning show-ban Balázsék...
Nógrádyra gondolsz?
Elég nagy tudású ember, értelmes, tiszta gondolatokkal.
Rákerestem, igen, ő rá gondoltam. Mindig ahogy mondja az érveit: 1. blabla, 2. blabla. Ezek szerint lehet 1. blabla, 2. ...
Nagy figura, ő kimondottan örült Trump-nak, el is mesélte, hogy miért.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.10. 10:27:36

nem tudom hoax e, de nekem ez a kedvencem tőle :mrgreen:

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.11.10. 10:18:34

balinteer írta:Nem fér még mindig a fejembe, hogy lehetett egy ilyen embert megválasztani, mint Trump aki még a globális felmelegedés kérdést is hülyeségnek tartja.

[-o< for World.
Nekem is pontosan ez a bajom vele. Annyira felkúrta az agyam. Amikor végre valahára megteszünk kis lépéseket (lsd. Tesla, elektromos autók, szélerőmű, napelem, stb), a CO2 kibocsátás visszaszorítására, erre jön ez a barom és mindent fel fog rúgni.

Elég ezt elolvasni:
http://www.vox.com/2016/11/9/13571318/d ... er-climate" target="_blank


Remélem, hogy a szája volt nagy, és nem fog ilyesmihez folyamodni.
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.10. 09:59:42

zola8787 írta:Tegnap beszélgettek erről a Morning show-ban Balázsék, felhívtak egy tanárt, aki szokott szerepelni Baló műsorában is, nagyon szimpatikus, értelmes gondolatai vannak, keressetek utána. Mondjuk tanáromnak nem tetszene, tuti mindent kér a hallgatóitól.
Nógrádyra gondolsz?
Elég nagy tudású ember, értelmes, tiszta gondolatokkal.

Pár éve még hiteles volt, ma már kicsit behálózta őt is a Párt, és annak megfelelően mondja a dolgait.
De egyébként vannak fent előadásai youtube-n is, érdemes megnézegetni, mert nagyon jó gondolatai vannak, és kiváló előadó is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése