Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.22. 01:40:49

barcadome írta:ki él még ezen a szép éjjeli órán? :D
mi: http://www.eurobarca.hu/forum/viewonline.php

mindig sokáig vagyok fent, nem is volt még olyan a nyáron, h 3 óra előtt aludjak el, mondjuk délben kelek. :P 8)
barcadome
Jugador del Barça
Hozzászólások: 243
Csatlakozott: 2010.08.28. 23:33:53
Tartózkodási hely: Csorna, Győr, Nagyhalász

2012.07.22. 01:36:54

ki él még ezen a szép éjjeli órán? :D
sjay <3
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.07.20. 21:44:38

Messa írta:Holnap lesz egy driver frissítésem egy régi xp-s gépen, nem megy rajta a COD 1 ( :lol: ) , frissítést kér, megpróbálom megcsinálni, de ott nem leszek netközelben, másik gépről másolom majd rá a cuccost.

Töltöttem le drivert, de soha nem csináltam még ilyet, az a kérdés hogy ilyenkor közbe szokott jönni valami? Vagy csak szépen feltelepszik, újraindít és kész? Vagy ez ilyen sokkal bonyolultabb procedúra? Valaki világosítson fel légyszi. :)
Felrak, újraindít és kész. Nincs benne semmi extra. (vagy legalábbis nekem nem volt még vele gondom, pedig raktam már újra párszor az én gépemen is az XP-t.)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.07.20. 21:42:43

Forcabarca8 írta:Ha tippeltél,akkor igen jól belőtted,mert 17,7 Celsius fok :) A lottószámokat nem tudod így megtippelni? Felezhetnénk utána :wink: :lol:
nem nagy ördöngősség tudtam h a 32 F = 0 C, meg hogy 1 F kicsit több mint fél celcius :wink:

lottoszamokat nem tudom, de ha tudnam se mondanám meg, sóher vagyok :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.20. 21:33:14

Holnap lesz egy driver frissítésem egy régi xp-s gépen, nem megy rajta a COD 1 ( :lol: ) , frissítést kér, megpróbálom megcsinálni, de ott nem leszek netközelben, másik gépről másolom majd rá a cuccost.

Töltöttem le drivert, de soha nem csináltam még ilyet, az a kérdés hogy ilyenkor közbe szokott jönni valami? Vagy csak szépen feltelepszik, újraindít és kész? Vagy ez ilyen sokkal bonyolultabb procedúra? Valaki világosítson fel légyszi. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.07.20. 20:43:50

visca el barca írta:
S.Agüero írta:San Franciscoban 64 fokot mértek!
Napon mennyi van? 80?
Kellemes lehet... :lol:
Még a házakban is van minimum 40 fok... :)
mátyás ne legyél buta.

ott nem celsiusban mérnek, hanem fahrenheitben

64 fahrenheit az nemtom' mennyi pontosan, de olyan 17-18 celsius körül lehet.
Ha tippeltél,akkor igen jól belőtted,mert 17,7 Celsius fok :) A lottószámokat nem tudod így megtippelni? Felezhetnénk utána :wink: :lol:
Kép
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2012.07.20. 20:07:58

Nos, lenne egy kérdésem (kiderül, kb a személyiségem, ki, hogy viszonyul a !!!helyi adókhoz!!!, és miért nem tetszik :mrgreen: Előre szólok, hogy nem politikai nézeteket..., arra nem vagyok kíváncsi. Csak személyes véleményt szeretnék. Mondjuk, mindenhol, más a szitu, de kíváncsi vagyok, arra, ahol van, ott milyen a "hangulat" ???
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.07.20. 01:12:15

S.Agüero írta:San Franciscoban 64 fokot mértek!
Napon mennyi van? 80?
Kellemes lehet... :lol:
Még a házakban is van minimum 40 fok... :)
mátyás ne legyél buta.

ott nem celsiusban mérnek, hanem fahrenheitben

64 fahrenheit az nemtom' mennyi pontosan, de olyan 17-18 celsius körül lehet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.20. 00:57:23

San Franciscoban 64 fokot mértek!
Napon mennyi van? 80?
Kellemes lehet... :lol:
Még a házakban is van minimum 40 fok... :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.20. 00:05:50

lui1698 írta:Tájékozottabb alkoholista társaimat kérdezném, hogy aug. 7-13 között Siófokon lesz-é valami "extra" ?
Augusztus 11. 20:00, Erdőhegyi Brigitta Swing Koncert Show-Varázs, Kálmán Imre Szabadtéri Színpad.

Jól hangzik.
Gareth Tello írta: Hmm, nem lehetett rossz... :D
Knife Party-n nem voltál/voltatok?
Az sajnos kimaradt, Feed Me is, pedig mindkettőn szívesen tomboltam volna, csak mindkettő időpontjában volt jobb program is.
geridoss írta:Voltra akartam, Skrillex miatt
Index csinált egy videót a Skrillex koncert-ről, milyen emberek nyilatkoztak... Nincs bajom Skrillex-szel, bírom is pár zenéjét, de ha még1x jönne Magyarországra, akkor az olyan műmájer arcok miatt, mint akik a videóban is szerepeltek, inkább kihagynám a koncertjét.
Bob_Marley írta: Huh ezt olvasni is húzós volt :D
Punnanyra azért illett volna kimenned, akiket írtál volt 1-2 előadó, akiről fogalmam sincs kicsoda, de az feltűnt, hogy van ugye az a Berlin Callingos csávó Paul Kal....annak van testvére Fritz Kal...??? Na ez pl új :D
Bár én aztán rohadtul nem ismerem az elektronikus zenét.

És valami maszatolás nem volt???Csajok vagy valami?Mert lemegy 4 csávó meg kaksizós sztori + májkrém :D Azért többet kinéztem volna belőled :D
Jaja, Pól és Fricc Kalkbráner testvérek :) Elektronikus zenében azért én sem vagyok (még?) a topon, kb. csak pár éve kezdtem el nyomatni a minőségibb zenéket ebből a stílusból.

Nagy hiba, hogy Punnany-ra nem mentem, zsír bulikat szoktak tolni (2x már volt hozzájuk szerencsém), de máskor ne tegyék már őket 17:30ra, az még túl korai :mrgreen: Gondolhatod, hogy milyen állapotban voltam, ha akkor még a sátramban fetrengtem :D

Sajnos himihumi nem volt, mellettünk akadt két egész korrekt csaj, de ők annyira nem voltak könnyen kaphatóak :( :D Piázgatás, beszélgetés természetesen volt meg az egyiknek elkértem a számát, aztán ennyi, szerencsére Pesten lakik. De ahogy észrevettem, sok szabad csaj nem is volt, de aki kan(ty) nélkül volt, azok meg ilyen megközelíthetetlen úri ribik voltak, akik a kigyúrt, gazdag csávókra buknak. Én meg nem tartozok ebbe a kategóriába... :lol:

Történetből meg csomó van még, de azok igazából a helyszínen, az adott pillanatban ütöttek, így leírva már nem igazán jönne át.

De én legalább nem dobtam be a telefonomat a vízbe... :P :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.07.19. 22:45:04

lui1698 írta:Tájékozottabb alkoholista társaimat kérdezném, hogy aug. 7-13 között Siófokon lesz-é valami "extra" ?
Igen, ott leszek. :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.07.19. 22:27:23

Tájékozottabb alkoholista társaimat kérdezném, hogy aug. 7-13 között Siófokon lesz-é valami "extra" ?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.19. 22:14:28

Game90 írta:...
Hmm, nem lehetett rossz... :D
Knife Party-n nem voltál/voltatok?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.19. 20:31:35

Bob_Marley írta:
Game90 írta:.....
Huh ezt olvasni is húzós volt :D
Punnanyra azért illett volna kimenned, akiket írtál volt 1-2 előadó, akiről fogalmam sincs kicsoda, de az feltűnt, hogy van ugye az a Berlin Callingos csávó Paul Kal....annak van testvére Fritz Kal...??? Na ez pl új :D
Bár én aztán rohadtul nem ismerem az elektronikus zenét.

És valami maszatolás nem volt???Csajok vagy valami?Mert lemegy 4 csávó meg kaksizós sztori + májkrém :D Azért többet kinéztem volna belőled :D
Na és veszek Csabinak Gay mezt akkor.:mrgreen: Azért egy Punnany Massif-ot átaludni. [-X :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.19. 20:31:07

Bob_Marley írta:És valami maszatolás nem volt???Csajok vagy valami?Mert lemegy 4 csávó meg kaksizós sztori + májkrém :D Azért többet kinéztem volna belőled :D
Biztos csak tekintettel van az ijfakra, csak írná be, hogy csinált egy baseball csapatot :D
Am biztos jó lehetett a Sound, egyszer elmennék én is mindenképp... Voltra akartam, Skrillex miatt, de az nem ért meg nekem annyit, inkább beboroztunk meg söröztünk az árából itthon a srácokkal :D

Punnany Massif-ot tényleg bűn átaludni, állítólag kutyajó bulikat csinálnak (még nem voltam, de cél ez is ;) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára geridoss 2012.07.19. 20:35:09-kor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.19. 19:55:32

Game90 írta:.....
Huh ezt olvasni is húzós volt :D
Punnanyra azért illett volna kimenned, akiket írtál volt 1-2 előadó, akiről fogalmam sincs kicsoda, de az feltűnt, hogy van ugye az a Berlin Callingos csávó Paul Kal....annak van testvére Fritz Kal...??? Na ez pl új :D
Bár én aztán rohadtul nem ismerem az elektronikus zenét.

És valami maszatolás nem volt???Csajok vagy valami?Mert lemegy 4 csávó meg kaksizós sztori + májkrém :D Azért többet kinéztem volna belőled :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.07.19. 19:23:01

Haverral 1 hirtelen ötlet alapján, kitaláltuk , hogy innen Csongrádról, leutazunk a Balatonhoz ( Siófokra ) STOPPAL. Régóta szerettük volna ezt a túrát megejteni de most van elég ambíciónk és időnk ehhez az úthoz. Milyen jótanáccsal tudnátok segíteni a "nyaralásunkat" ? Nem szeretném ha valami váratlanul érne minket. Persze alap dolgokkal tisztában vagyok, a stoppolást és sátrazást illetően. Amúgy teljesen ilyen illegállban nyomatnánk nem kempingben sátoroznánk hanem ahol épp megfelelő helyet találunk erre. :)



ui.: A fuvarért [auto_cenzúra] nevezetű tanácsokat ha mellőzitek sem baj :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomabence 2012.07.19. 20:04:25-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.19. 19:20:01

Bob_Marley írta: Visszatért a tékozló fiú Game :D Milyen volt a Sound???Üdítő, sétálás lányokkal a Balaton parton (finomított megfogalmazása egy fesztiválnak :lol:)
Húzós. Hétfő délben értem haza, de még kedd este is úgy éreztem magam, mint akit kimostak, megszárítottak, majd leesett a földre és egy kutya lehugyozott.

Négyen mentünk (kocsiban alig fértünk el), 0. napra nem volt jegyünk (Ákos - Afrojack kombóért nem adok ki pénzt), de azért már szerda délelőtt lezúztunk, ez az 5 nap a suttyóságról szólt, kicsit lealjasodtunk :D Vittem egy tálca sört - Gössert már nem is kívántam a végén, de ha már megvettem, azért megittam- meg bent is vettem 15-20 bííírt ill. volt Finlandiazás egy kis málnaszörppel. Csütörtöki nap volt a legkeményebb, akkor volt haverom szülinapja, még egy indok arra, hogy igyunk, Avicii után elváltunk a haverokkal, utána kiesett jó pár óra, kb. csak arra emlékszem, hogy egy bokor mellett kaksizok :lol: Egyébként sátorban toltuk, erős 1 percre voltunk a Rise FM arénától, képzelhetitek...

Kinéztem magamnak pár koncertet, de sajnos különböző okok miatt nem jött össze mindegyik:
- Dizzee Rascal: erre valamiért nem mentem le :D
- Calvin Harris: nekem pozitív csalódás volt, nem számítottam arra, hogy ilyen jó bulit fog tolni.
- Avicii: 1-nek elment.
- Fritz Kalkbrenner, Benga, Andro: itt pont nem voltam a max-on, szerintem valahol feküdtem :oops: :mrgreen:
- Punna Mass: átaludtam...
- Guetta: kb. 10 perc után otthagytuk, átmentünk inkább Yonderboi-ra, aztán Brains-re, mindkettő jó volt.
- Gareth Emery, Sander Van Doorn: végigbuliztam őket, szerintem mindkettő a legjobb bulik között volt.
- Irie Maffia: szokásos színvonal.
- Tinie Tempah: én megvoltam vele elégedve, a nagyobb slágereit lenyomta, meglepően sok csaj volt a közönségben.
- Paul Kalkbrenner: lehetett volna keményebb is, de a 15-20. sorban így sem volt rossz, szerintem itt voltak a legtöbben.
- Dubfire, Carl Cox: ezekre nem maradt energiám, haver végignyomta, nála Top3-ban volt mindkettő.
- De La Soul: utolsó fél órára értem csak oda sajnos...
- Example: imádom a csávót, nagyon vártam már ezt a bulit, nem okozott csalódást, jó volt.
- Armin Van Buuren: tavalyi jobban tetszett.
- Nicky Romero, Steve Angello: brutál volt, főleg, hogy 3 MILF mellett nyomtuk végig... :mrgreen:

Összességében elég jó volt, csak lehetett volna egy kicsivel jobb idő is, szerintem jövőre is megyünk, ha lesz zsé.

U.i., Sound tanulsága: májkrémet ne nyeljetek félre, elég kellemetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.07.19. 19:23:27-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.07.19. 00:28:00

Tocy írta:Amúgy Misi, Révész is pumpálhatna a rallyba is, mivel ott meg résztvevő ( volt ), de ő is inkább a fociba teszi a pénzét, mert a média azt nyomja, abból térül meg. Tudom, a második felét te is leírtad :D Csak itt is egy tipikus dolog, sem Bob, sem kanty nem tudja, hogy milyen egy rally-futam, nem tudják milyen az egész, mert nem vitte bele őket senki úgy mint minket ( bár ugye te is elég későn kezdted :D ), és a médiából, sportoldalakról meg semmi nem jön le, és az a kevés is hibásan, pontatlanul. Pedig akkora tömegeket mozgat meg, hogy hihetetlen...
Meg azért mert a rallycross már egy halott ügy Mo.-n, nem éri meg neki mosni benne a pénzét. Továbbá valószinűleg a focicsapatoknál úgy van, hogy megbeszélik a játékosokkal, higy figyelj csak öcsém, papíron kapsz 500e fizetést, ebből megkapsz 300at, a 200 meg megy a zsebbe...és ezzel az 500al csak mondtam egy számot...ezért is éri meg ma Mo.-n focicsapat tulajdonosnak lenni...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.07.18. 21:44:21

Messiboy19 írta: Tehát akkor a címer csak rávasalt, nem varrt ?
de,valószínű teljesen korrekten van megcsinálva,nekem a vaterás real mezem is varrott,csak nem authentic. szóval semmi gond nem volt vele,de mégsem az,ami a játékosokon van,ezt nem hiszem,hogy valamin észrevennéd
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.18. 21:24:17

Amúgy Misi, Révész is pumpálhatna a rallyba is, mivel ott meg résztvevő ( volt ), de ő is inkább a fociba teszi a pénzét, mert a média azt nyomja, abból térül meg. Tudom, a második felét te is leírtad :D Csak itt is egy tipikus dolog, sem Bob, sem kanty nem tudja, hogy milyen egy rally-futam, nem tudják milyen az egész, mert nem vitte bele őket senki úgy mint minket ( bár ugye te is elég későn kezdted :D ), és a médiából, sportoldalakról meg semmi nem jön le, és az a kevés is hibásan, pontatlanul. Pedig akkora tömegeket mozgat meg, hogy hihetetlen...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.18. 21:23:45

Bevallom valamelyeset elkerülte a figyelmemet, arra koncentráltam inkább, hogy népszerűbb a foci, s ebben szinte biztos is vagyok, de vitán felül áll, hogy több pénz is van benne.De ezt vissza lehet arra is vezetni többek között, hogy népszerűbb.

Értem a logikátokat, hogy ha sikeres valami miért nem reklámozzák, s akkor lehet több pénz lenne stb stb, valóban lehet megfordulna a dolog, de jelen esetben nyilván az kap nagyobb érdeklődést, ami általánosan a legtöbb embert érdekli, s ez akármilyen gyenge is legyen a magyar foci, érdekli az embert.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2012.07.18. 21:17:05

daffy írta:
Messiboy19 írta: De lehet reális, hogy ennyiért eredeti mezt kapni ?
a márka lehet igazi,de nem olyan,mint amit a játékosokról leszaggatna az ember. sima nike szurkolói mez lehet természetesen
Tehát akkor a címer csak rávasalt, nem varrt ?
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.07.18. 21:13:35

Bob_Marley írta:A népsport rossz kifejezés.Akármi van a foci a legnépszerűbb lesz, s ha nem specifikus adást adnak, nyilvánvaló, hogy olyanról esik szó, ami több embert érint, foglalkoztat.Szép és tényleg megsüvegelendő a rallys teljesítmények, meg nyilván aki célcsoport él hal a dologért, de mondjuk spec nálunk is ha valami megmozdul foci terén, rögtön 20-30 ezer ember kimegy.
Nemtudom Bob, hogy figyeltél-e, de Tocy azt írta, hogy 2-3 éve a nyitó futamon 200, azaz KÉTSZÁZ ezer ember volt kint a pályák szélén. Ez köszönő viszonyban sincs, azzal, mikor megtellt a Puskás, és 40ezer ember volt kint. Amikor 2005-ben az utolsó, zempléni versenyen 4 versenyző volt esélyes a bajnoki címre, akkor is rekord nézőszám volt. Tavaly a Mecsek Rally-n annyian voltak, hogy a versenyzők panaszkodtak, hogy már túl sok a néző. Pedig ez egy nemzetközi sorozat volt, ami bejárja a világot a Kanári-szigetektől kezdve Brazíliáig. Továbbá...eljött a Túraautó Világbajnokság, a WTCC a Hungaroringre, tavaly mikor ingyenes volt, akkor 50-55 ezer ember volt kint, idén mikor fizetni kellett, még így is kiment 35 ezer ember. Mégpedig azért, mert van egy magyar csapat, akik óriási lelkesedéssel, privátként, kis pénzből, de annál nagyobb szívvel nyomják ezt az egészet, és azt az élményt nem lehet leírni, amit ott éreztünk a lelátón, mikor Michelisz Norbi a 2. futam rajtjánál az 5. helyről az első kanyarban már 1.-ként fordult. 12 körös volt a futam, és én még annyi lerágott körmöt, eltört ujjat még nem láttam egy helyen...Wéber Gabi belekeveredett egy csetepatéba a rajtnál, és visszacsúszott az utolsó helyre, de mikor eljött, kb 10 mp hátránnyal az utolsó előttihez képest, ugyan úgy üvöltött neki mindenki, mint Norbinak az első helyen. Úgyhogy a foci csak az összehasonlíthatatlanul nagyobb pénz miatt kap több nyílvánosságot, mint más sportág. Más sportok sokkal nagyobb tömegeket mozgatnak meg, mint a foci (Magyarországon), de hát az a fránya pénz...És hogy ne maradjak leírt gondolat nélkül, Talmácsi, 2007, mikor világbajnok lett, Brno-ban (Csehország) 10ezer magyar szurkoló volt kint...Brno-ban. Nem Budapesten...

A különbséget én inkább abban látom, hogy amiből pénzt lehet csinálni, azt nyomják, amiből meg nem, azt meg nem. A fociból lehet, a rally-ból meg nem. Gondoljunk csak arra, hogy a Videoton-nál ugye Orbán az érdekelt, a Fradinál Kubatov, az Újpestnek is volt politikus tulaja ha jól tudom, most a Nyíregyháza Spartacus 100%-os tulaja lett Révész Bálint, a Révész Trans góréja, az MLSZ élén ott van most már Csányi...ezek az emberek nem a foci szeretetéért vannak ott elsősorban, hanem mert lóvé van belőle. És ezért is nyomják a médiában is, meg kap nagy nyílvánosságot.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.07.18. 21:13:13

Messiboy19 írta: De lehet reális, hogy ennyiért eredeti mezt kapni ?
a márka lehet igazi,de nem olyan,mint amit a játékosokról leszaggatna az ember. sima nike szurkolói mez lehet természetesen
Válasz küldése