Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.13. 19:34:15

Rap alatt nem a Beatrice és Nagy Feró jut eszembe először :D De legyen így :D

A mondanivalóm lényege inkább arra utalt, hogy maga a hiphop zenét akik elítélik nem fogja őket közelebb hozni ehhez a világhoz, ha ilyen emberek a TV-ben ilyet adnak elő!

Amit linkeltem azzal kiáll, ő a nagy király!
Azok a csajok akik amúgy hőzöngtek a stúdióban, ha ezt meghallják tuti benedvesednek, s kis összetört szívéhez talál magának lelkitársat, akiről még plusszban sorokat tud belekreálni ebbe a bni tudsz számába :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
zsoly12
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.04.07. 09:49:30

2012.04.13. 19:27:25

Bob_Marley írta: Ha valami a szívedből jön, ott még "belefér" 1-1 erősebb kifejezés, de az is frappáns sorok között!
pl.
Beatrice:8 ora munka
Elegem van mar a kib@szott vilagbol
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.13. 19:25:03

Game90 írta:Lui, ezt csak neked :) :
http://indavideo.hu/video/Puzser_Videob ... lteszet_ma
Akkezdet, Funk...
Ez a csávó ha tud normálisan is beszélni, miért nem teszi :D
Lentebb pont ezeket írtam le :D

Találtam mást is a rap gyerektől:
http://www.youtube.com/watch?v=Lw9__7yc ... re=related
Sokkal jobb választás lett volna....
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.13. 19:10:14

Oké, Csabi ha te így akkor én is így.
(amúgy köszcsyhhke a linket +1 a kritikusok májszterének, de ettől még gyík)
Bob, a te hsz-edre meg nemsoká válaszolok, csak el kell olvasnom. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.13. 19:03:44

Rohadt hosszan írhatnék, de mindenkit megkímélek, mert 1; úgyse olvassa senki 2; ínhüvelygyulladást kapok :D

Belenéztem ebbe a Puzsér Róbertbe (itt megjegyezném annyira nem ismerem, hogy azt hittem Zsolt, s először azt írtam Puzsér Zsoltba :D)
Arrogáns, nagyképű flegma hirtelen ezek jutottak az eszembe....Ő bohócozza le az embereket, miközben őt érzem nevetségesnek!
Rendben biztos nem egyszerű iksz órán keresztül ott ülni, s elmondani xy-nak, hogy ne haragudj pajti ez gyenge volt!De a minimális stílust megköveteli az ember, mégse egy piacon vagyunk!

Amit még megjegyeznék, hogy sokszor látom Kis Pista 20 éves miért jelentkeztél, mert sztár akarok lenni, s közben meg érezhetően nincs meg a tehetsége, vagy legalábbis amit választott abban nincs!Még azt mondom próbálja is meg, nem veszthet semmit, de 20 évesen ne ez legyen az életcélom, hogy sztár legyek meg hasonlók!Én komolyan sajnálom ezeket a fiatalokat, mert 1; valószínűleg nem egyszerű a helyzetük tudjuk továbbtanulás stb is nehézkessé vált 2; az értékrendjük elcsorbult!

http://www.youtube.com/watch?v=4Jb9ilKw ... re=related
Ez meg még azt is mondanám nem is rossz DE az a baj ezzel, hogy alapvetően mindenki úgy tekint a hiphopra meg a rappre, hogy kiállok jól leribncozok mindenkit és az a rap!Miközben ez rohadtul nem igaz, a hiphop egy életérzés a rap meg a modern kori költészet!És amikor pl tudjuk mik történnek olyan valóban értékes és sokkal nagyobb pályát befutni képes ELŐADÓKKAL mint pl TKYD aki a lelkét önti rímekbe, akkor az ilyen piszlicsáré "műmájerek" még jobban rontják ezt az imidzset!Ami viszont baj!
A srác azt mondta van más száma is, kíváncsi vagyok rá!Mert ezt is simán előlehetett volna adni úgy, hogy egy ilyen rbancozás meg egy normális hangvételű!Mert a rímek nem voltak rosszak, frappáns is volt helyenként, de hozzá ez a röhögök meg küldöm az exeimnek annyira lerontja az egész képet, meg minden, hogy csak szörnyülködök!
És még attól is elvonatkoztatok, hogy alapból a káromkodást csúnya beszédet elítélem, de a rapp valahol "megköveteli" de túlzásokba ne essünk!
Ha valami a szívedből jön, ott még "belefér" 1-1 erősebb kifejezés, de az is frappáns sorok között!Ez csak egy "lejáratásnak" éreztem!
Viszont az alap jó :D


Amúgy meg szóba került, hogy jó csaj kell legyen :D
Ördög Nóra gyönyörű szép, úh ebből a szempontból nincs hiány :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.04.13. 19:24:40-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.13. 19:00:25

Game90 írta:
Kanty, egyezzünk meg, ha a Heat kiesik a PO-ból, akkor lecserélem a képet :)

Viszont vissza fogjátok még sírni a Bosh-os avát, következőnek ezt tervezem:
http://www.delmagyar.hu/magdi_anyus_sza ... 7027/2.jpg

(Amúgy nem.)
1. Magdi anyus jó arc(volt). Őt ne bántsd. :D
2. A Heat bajnok lesz.
3. Kértelek szépen, akkor most... 8) :lol:
Egy nevet mondj, akit a legunszimpatikusabb számodra. 8) :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.13. 18:43:28

Lui, ezt csak neked :) :
http://indavideo.hu/video/Puzser_Videob ... lteszet_ma
Akkezdet, Funk...
Bob_Marley írta:A képe is mutatja, hogy cseszik a fejtekre! :D
Annyit írjátok, hogy még rátesz egy lapáttal, s alatta lévő Robin & Batman képét is lecseréli a dinofejű Boshra :D

Nem olyan gáz ez a kép, először mondjuk én is megijedtem :D
Nekem nagyon bejön ez a kép, szerintem hatalmas poén :P

De tényleg, már olyan sokan írtátok, hogy már direkt nem teszek be másikat :D Batman és Robin-os aláírás marad egy ideig, az nagyon el lett találva.
lui1698 írta:
kanty írta:Amúgy mikor cseréled le az avád, irritál. :lol: :D
Hagyjad úgy se cseréli, már én is szóltam neki, pedig nem is ismerem ezt a pulykaképű gettóezredest. :lol:
:lol:

Kanty, egyezzünk meg, ha a Heat kiesik a PO-ból, akkor lecserélem a képet :)

Viszont vissza fogjátok még sírni a Bosh-os avát, következőnek ezt tervezem:
http://www.delmagyar.hu/magdi_anyus_sza ... 7027/2.jpg

(Amúgy nem.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.13. 18:08:23

Bob_Marley írta: Tyúktyúbon megnézek 1-2 Csillag születiket, kíváncsi vagyok kiről is van szó, mert én még életemben nem hallottam ezt a nevet Puzsér Róbert, ami mondjuk az én szegénységi bizonyítványom, de pótlom :D
Én még kb. egy éve láttam a hírhedt Batmenes adást, de úgy kiment a fejemből a neve, mint a huzat
Egyébként a beszólásait végignézegettem, és azért be kell hogy valljam, ezeknek a válogatóknak a színvonalát ismerve kevesen vannak, akik ne értenének vele egyet a stílusa ellenére is
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.13. 17:59:34

lui1698 írta:
kanty írta:Amúgy mikor cseréled le az avád, irritál. :lol: :D
Hagyjad úgy se cseréli, már én is szóltam neki, pedig nem is ismerem ezt a pulykaképű gettóezredest. :lol:
Petíciót! :D
Amúgy C. Bosh a csávó a kosárlabda Steiner Kristófja. Nem meleg, de a játéka alapján nem vennél mérget rá. 8)

Szerk:
Ódát írók Gamenek, ha lecseréli. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.13. 17:56:41

A képe is mutatja, hogy cseszik a fejtekre! :D
Annyit írjátok, hogy még rátesz egy lapáttal, s alatta lévő Robin & Batman képét is lecseréli a dinofejű Boshra :D

Nem olyan gáz ez a kép, először mondjuk én is megijedtem :D

Pulykaképű gettóezredes :D Ismét egy klasszikus az utókornak lui1698tól :D

Tyúktyúbon megnézek 1-2 Csillag születiket, kíváncsi vagyok kiről is van szó, mert én még életemben nem hallottam ezt a nevet Puzsér Róbert, ami mondjuk az én szegénységi bizonyítványom, de pótlom :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.13. 17:45:13

kanty írta:Amúgy mikor cseréled le az avád, irritál. :lol: :D
Hagyjad úgy se cseréli, már én is szóltam neki, pedig nem is ismerem ezt a pulykaképű gettóezredest. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.13. 17:32:49

Game90 írta:
kanty írta:Az oké, h minden zsűriben van egy jócsaj
X-Faktor/Megasztár/Csillag Születik hármasban már volt ilyen? Vagy Hernádi Judit jó csajnak számít? :D
Ez egy kis költői túlzás volt, de a többi igaz. Amúgy imádom, h minden egyes ilyen hibára valaki lecsap. :lol:
Amúgy mikor cseréled le az avád, irritál. :lol: :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.13. 16:22:24

Ezen azért besírtam :lol:

"Cristofel brutálisan bántalmazta a lányomat. Ököllel ütötte, orrba verte, földre rántotta, fojtogatta és kést szegezett a torkának. Azt mondta, ha szólni mer a rendőrségnek, kinyírja. Ezek után lefejezte a kedvenc plüssállatát" - mesélte a Fókusznak telefonon VV Veronika édesanya, akit azt is elmondta, lányát, aki az eszméletét is elvesztette, mentővel szállították kórházba.

"Én nem csináltam semmit. Valóban felnyomtam a falnak egy kicsit a torkát, meghúztam a haját, és megpofoztam, a plüssállatának meg letéptem a fejét. Ezt nem kellett volna" - mondta Cristofel a Velvetnek.
lui1698 írta: Na, most hogy a műsorban kb. 1 értelmes produkciót sikerült összeszedni az egy dolog, de ki az anyám fülszőre ez a paraszt Puzsér?
Egy fél részt végigszenvedtem, kritikán aluli az egész. De parasztvakításnak tökéletes, 1,5 millióan úgyis nézik a műsort (+ a sok hülye még szavaz is a gilisztaidomár Horváth Pistikére meg Nagy Jancsikára, a főállású jedire). Puzsérról meg inkább nem nyilatkoznék.
lui1698 írta: Én bevallom (lehet, hogy az én hibám) a büdös életben nem hallottam semmit az emberről a már említett (és meglepő módon szintén retekklubbos) reggeli műsoros "kritikáján" kívül.
Volt neki valami rádióműsora.
kanty írta:Az oké, h minden zsűriben van egy jócsaj
X-Faktor/Megasztár/Csillag Születik hármasban már volt ilyen? Vagy Hernádi Judit jó csajnak számít? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.04.13. 15:29:54

lui1698 írta:Látszik a csávón, hogy valószínű ilyen az életben is.
Egy egoista, arrogáns tahóbaromállat.
Én bevallom (lehet, hogy az én hibám) a büdös életben nem hallottam semmit az emberről a már említett (és meglepő módon szintén retekklubbos) reggeli műsoros "kritikáján" kívül.
Ott volt az előző műsorokban az az öreg fószer, ő legalább képes volt kerek mondatokban megfogalmazni véleményt.
De,ennél még Bakács is jobb volt az legalább le tett valami az asztalra. (téliszalámit :mrgreen: )
Az Echo tv-én volt egy másik idiótával egy szerencsére rövid életű, szatirikusnak szánt műsoruk, amiből egy részt láttam és igen csak szánalmas volt. Ennyit tudok, tudtam róla.
Bakácsos utalásod pedig lopom :D :twisted:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.13. 15:27:33

Látszik a csávón, hogy valószínű ilyen az életben is.
Egy egoista, arrogáns tahóbaromállat.
Én bevallom (lehet, hogy az én hibám) a büdös életben nem hallottam semmit az emberről a már említett (és meglepő módon szintén retekklubbos) reggeli műsoros "kritikáján" kívül.
Ott volt az előző műsorokban az az öreg fószer, ő legalább képes volt kerek mondatokban megfogalmazni véleményt.
De,ennél még Bakács is jobb volt az legalább le tett valami az asztalra. (téliszalámit :mrgreen: )
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.04.13. 15:18:51

sjd írta:
lui1698 írta:És akkor látom fészbukkra kipattintva egy képen rajta a felira: "Puzsér Róbert, az ember aki miatt egy ország nézi a Csillag születiket".
Hát elég nagy gond, ha egy tehetségkutatót ilyen vadbarmok miatt néznek.
Erről akkor lenne értelme beszélni, ha a zsűritagok őszinték lennének és nem előre leosztott szerepeket játszanának (vagy előre betanult szövegeket mondanának).
Ha eljátszol, elvállalsz egy ilyen szerepet és ezt nem ismered be ( ergo, mint a színházban, ahol a színészt emberileg nem kell, szabad hasonlítani a szerepéhez) nyilvánosan, akkor az te vagy. Ez nem mentség. Ez az ember egy tapló, ha szerepet játszik, ha nem ( máshol láttam, hallottam, nem a Cs. Sz-ben szerencsére és ott is ilyen volt... Nem is bírtam sokáig).
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.13. 15:18:06

Jelen esetben tök mindegy, h betanult szöveg vagy sem.
Ez az ember olyan szinten lenéző, nagyképű, h az elképesztő. Luival teljesen egyetértek. Kb. nem tud beszélni folyamatosan fél percig, de amit mond annak sincs sok értelme. Általálban értem én a viccet, de amit ő csinál az sértő.
Őszintén szólva nem értem, h mit keres a képernyőn. Az oké, h minden zsűriben van egy jócsaj, egy idősebb valaki, egy humoros és egy kritikus, de az a kritikus legalább fogalmazzon meg normális kritikát és ne megszégyenítsen embereket.
Eddig egy csillag születiket sem láttam. Viszont valaki linkelte azt a tagot, aki egy nótát énekel( jól) annak pedig bedob egy "nem"-et.
DE, aki ismeri az írja le légyszi, h ki is ez pontosan? Milyen kritikus?
Mindenesetre az RTL-nek ez csak jó, a műsor kb. senkit se érdekel, de mindenki erről a paliról beszél.

Szerk:
Most az nem fontos, h miről szól az egész műsor, h megvan rendezve vagy nem. Engem ezek már rég nem hatnak meg. Csak, h valaki ilyen paraszt legyen és ettől még népszerű is, az kicsit fura.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kanty 2012.04.13. 15:19:58-kor.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.13. 15:12:02

Nem volt igazán célom, hogy újabb "vitát" indítsak ezekről a fsokról, csak ezen a majmon szabtam fel magam aztán leírtam.
Vágom én is persze, hogy sablon szerint mennek ezek is, meg minden a ker. csatornákon.
Annyira érdekel mi megy a tv-ben, hogy kb. egy hónapja felhítvam a digit, hogy jó volna ha művelnének valamit, mert hogy se csekk se adás se semmi.
Aztán tegnap jutott eszembe, hogy ja tényleg az is van.
Szóval abszolút nem nézek tv-t írtam is, hogy csak szenvedés közben szedtem le 3 válogatót és néztem meg.

Jaa, és láttam a csávó komoly Batman kritikáját a filmesben... hááát :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.04.13. 15:07:21

Így van, mindenkinek megvan a maga szerepe, és mint látszik, meglehetősen jól csinálják, ha még ezen a fórumon is téma lesz belőle.

Mondjuk az meg régen siralmas, hogy az emberek még a 600. műanyag vackot is örömmel nyelik le, és elhiszik, hogy _tehetségeket_ kutatnak. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.13. 14:44:43

lui1698 írta:És akkor látom fészbukkra kipattintva egy képen rajta a felira: "Puzsér Róbert, az ember aki miatt egy ország nézi a Csillag születiket".
Hát elég nagy gond, ha egy tehetségkutatót ilyen vadbarmok miatt néznek.
Erről akkor lenne értelme beszélni, ha a zsűritagok őszinték lennének és nem előre leosztott szerepeket játszanának (vagy előre betanult szövegeket mondanának).
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.13. 14:14:45

Ez az egyik oka, hogy lassan egy éve a sport csatornákon kívül nem nézek mást a TV-ben.

Ja másik meg az, hogy néha megszakítják a reklámokat egy kis filmmel.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.13. 14:10:57

a xxi. században erről szól a keresekedelmi televiziozas. nincs min meglepodni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.13. 13:57:56

Ide írom, mehetne mondjuk másikba is de itt lesz a legjobb helyen úgy gondolom.
Húsvét után úgy döntöttem bele nézek a Csillag születik éppen futó évadába.
Na, most hogy a műsorban kb. 1 értelmes produkciót sikerült összeszedni az egy dolog, de ki az anyám fülszőre ez a paraszt Puzsér?
Mármint vágom, hogy valami kritikus, de hogy az istenbe jön ahhoz, hogy ilyen hangnemben beszéljen IDŐS emberekkel, meg általában másokkal.
Értem én, hogy [auto_cenzúra] lehet az ezredik gyökeret is végignézni, meg hogy kapja a nagylóvét azért mert ő maga is egy tajparaszt, de azért fogja már meg a saját tarkóját, mert szerintem ez rohadtul szánalmas.
Eleve 2 értelmes mondata nincs az embernek, kb. így vélemény, kritikát megfogalmazni a végelgyengülésben elpusztult vak, háromlábú törpezsiráfom is képes lenne.

És akkor látom fészbukkra kipattintva egy képen rajta a felira: "Puzsér Róbert, az ember aki miatt egy ország nézi a Csillag születiket".
Hát elég nagy gond, ha egy tehetségkutatót ilyen vadbarmok miatt néznek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.11. 22:56:13

MessiFan írta:A képet megnézve dettó ugyan úgy nézel ki, csak alacsonyabb :lol:
és fiatalabb :P
KépKép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.04.11. 21:57:35

Deus írta:Kamarás Iván személyi edzője voltam a floorball -on :D Az igeeen! 8)
Közös fotó fent van fészbúkon, jehe!
A képet megnézve dettó ugyan úgy nézel ki, csak alacsonyabb :lol:
Válasz küldése