Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.12. 18:37:28

Azt mondod, jó meccsetek volt a Mallorca elleni. Amikor én jó meccseket említek, az más, mint a tiétek...Ott nem lő hármat az ellenfél, és nincs sansza az x-re...
Az én szemszögemből az a magas szintű produkció. Amikor momentuma sincs az ellennek. Abból nektek otthon nem volt sok. De amíg valóban hozzátok a pontokat, teljesen mindegy.
4 pont az előnyötök, egyelőre ezt a jobb idegenbeli teljesítményeteknek köszönhetitek. Ha valóban 6-7 pontos fórral jöttök hozzánk 23.-án-erre meg is van a sansz, mert Espanyol, Valencia...-akkor majd a meccs után csökkenni fog... :D Sőt, tulajdonképpen ha belegondolok, akkor a mostani idegenbeli formánk alapján kb. annyi is lesz a fórotok. Viszont ha nem, abban az esetben helycsere lesz a tabellán.
Ha Robbenre számítani akartok, ajánlom, ne is eddzen, de még csak ne is sétáljon addig.
Nehogy megsérüljön.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.11.12. 18:26:40

Ha csak és kizárólag az otthoni teljesítményt nézem, azaz nektek a Bernabeuban, nekünk a Nou Campban mutatott játékot...abban bizony SOKKAL jobbak vagyunk. Behúzzátok ugyan a meccseket, de a játék minősége...
Ha csak és kizárólag az otthoni teljesítményt nézem, a két csapat egyenlő. Ugyanannyi pontot szereztetek ti is és mi is. Nekünk is voltak jó meccseink a Bernabeuban (pl. Atlético, Mallorca elleni...), nektek is a Camp Nou-ban. Ha tetszik, ha nem, a játékunk minősége nem rossz, sőt...

Lehet hogy nem vagyunk olyan magabiztosak mint ti, de ez majd a december 23.-ai rangadón fog eldőlni.

Nektek most egy húzósabb sorozat jön, míg nekünk kicsit könnyebb. Ha 6-7 pontos fórral megyünk Barcelonába, akkor nem lesz gond. Nagy lesz a nyomás a Barcán, hogy zárkózzanak, mi meg játszhatjuk a megszokott játékunkat. Robbenre szükség lesz a gyors kontrákhoz... :P 8) :wink:
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.12. 17:13:16

ElRamos írta:Nah, csak behúztuk a meccset...

Robinho meg... :shock: elképesztő milyen formában van. Remélem a Nou Campban is így tolja majd, és Puyol (Zambrotta) csak keresni fogja a labdát... :)

Rivaldo11 ne haragudj, de mintha túl nagy lenne a mellény. Szerinted mi akkor is esélytelenek lennénk ellenetek, ha 23-0-ra nyertünk volna ma. Szezon előtt nem tudom hányszor elmondtad, hogy esélyünk sincs, a keretetek klasszisokkal jobb. Bele kéne törődni, hogy mi vezetjük a bajnokságot, méghozzá 4 ponttal. Nem tudom mire fel vagy ilyen magabiztos, de a jelenlegi Madrid szerintem jobb, mint a jelenlegi Barcelona.

Szerintem egyszerűen nem birod beismerni, hogy most jobbak vagyunk. A támadójátékunkkal nincs baj, már csak a védelmet kellene jól összetenni. Küzdenitudásból ma jelesre vizsgázott nálam a Madrid, megint vert helyzetből nyertünk. Voltak bírói tévedések a meccsen, de melyiken nincsenek?? (tegnap egy Getafe lövésnél Touré kézzel ütötte félre a labdát, ami nálam büntető, nem szöglet...).

Ez csak az én véleményem, szeretném ha senki nem sértődne meg rajta. Főleg nem Rivaldo11. :wink:

(ha valami hülyeséget írtam, akkor bocs :P )
A jelenlegi madrid abban jobb, hogy idegenben nem szerencsétlenkedik annyit, és megpróbálja a játékát játszani. Ha csak és kizárólag az otthoni teljesítményt nézem, azaz nektek a Bernabeuban, nekünk a Nou Campban mutatott játékot...abban bizony SOKKAL jobbak vagyunk. Behúzzátok ugyan a meccseket, de a játék minősége...
De amíg idegenben jobban teljesítetek, és hozzátok az otthoniakat, nem tudunk előzni. Azt a véleményemet pedig fenntartom, hogy a mi keretünkkel simán kellene hozni a ligát. Tőletek függetlenül. A két keret között legalább 10-12 pont különbség van. Ezt nem nagyon lehet vitatni, nálunk nagyobb szakemberek is hasonló véleményen vannak. Ezért lenne csalódás, ha nem mi nyernénk a ligát. De messze még a vége, és retteghettek 23.-án, mert otthon nem hibáztunk még...( majd most a Rece ellen. :lol: )
Mindent egybevetve: Láttam már sok Realt, és hidd el: Messze nem ez a legveszedelmesebb...
Ettől független az a tény, hogy mi gyengén teljesítünk idegenben. Mert ez is vitathatatlan.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.12. 17:12:38

ra95 írta:
Ti viszont abban az időszakban sok edzőt kipróbáltatok, mi meg még mindíg egyhelyben topogunk ezügyben. Biztos vagyok benne, egy komoly mentális és taktikai szakember rengeteget ki tudna hozni ebből a csapatból, nem annyit, mint ez a mostani, és mint annó a "galaktikus" Madrid.
nem biztos, h Frenk távozásával minden megoldódna, és h. egyedül ő lenne a hibás a gyenge szereplésért... Ugyanő vezette a Barcát BL győzelemig és 2 PD-ig, én a játékosokban és a hozzáállásukban látom a változást. Számomra az akkori Realban a hiba az volt, h. a 30-an túli sztárok nem adtak bele mindent, és motiválatlanoknak tűntek.
Az ő elküldésük, a friss vér és egy keménykezű edző kellett aztán, hogy a a helyzet megváltozzon. Nem vagyok benne biztos, hogy itt is elég lesz Rijkard elküldése...
Természetesen nem csak Ő a hibás, de neki kéne a játékosok pötsére lépni. Ha erre nem képes, akkor el kell küldeni, és hozni egy kemény edzőt. Mondjuk Mourinho-t, vagy Lippit. Nagyon kiváncsi lennék, milyen szellemben mennének ki a gyepre az Ő kezük alatt. Nálunk még mindíg nem a 30 feletti játékosok a meghatározott, olyan játékosoknak nem megy, akik elvileg még a legjobb korban vannak. Itt vannak az új igazolásink is, szóval szerintem megoldhatatlan mentális problémákról nics szó egyik játékos esetében sem. Csak egy új edző kéne, hogy ezt megoldja, plusz, hogy taktikát váltsunk, mert az érem másik oldalán pedig a taktikai befásultság szerepel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2007.11.12. 17:13:29-kor.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.12. 17:07:44

És még ezért kéne egy új edző, hogy rendet tegyen a fejekben...
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.11.12. 17:04:56

Ti viszont abban az időszakban sok edzőt kipróbáltatok, mi meg még mindíg egyhelyben topogunk ezügyben. Biztos vagyok benne, egy komoly mentális és taktikai szakember rengeteget ki tudna hozni ebből a csapatból, nem annyit, mint ez a mostani, és mint annó a "galaktikus" Madrid.
nem biztos, h Frenk távozásával minden megoldódna, és h. egyedül ő lenne a hibás a gyenge szereplésért... Ugyanő vezette a Barcát BL győzelemig és 2 PD-ig, én a játékosokban és a hozzáállásukban látom a változást. Számomra az akkori Realban a hiba az volt, h. a 30-an túli sztárok nem adtak bele mindent, és motiválatlanoknak tűntek.
Az ő elküldésük, a friss vér és egy keménykezű edző kellett aztán, hogy a a helyzet megváltozzon. Nem vagyok benne biztos, hogy itt is elég lesz Rijkard elküldése...

Azt még elmondanám, hogy még koránt sincs (eredmény tekintetében) válságban a Barcelona, a BL-ben csoportelső és a bajnokságban is tartja azt az otthon 3 pont, idegenben 1 átlagot, amiről nemrég azt tartották: elégnek kell lennie a bajnoki címre.
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.11.12. 16:07:08

ra95 írta: miért nem szabad Dinhót mondani, ti is így hívjátok :shock:
Ott volt a neked szó, azaz annak a kis 10 éves még csak a Madridról hallottam, de nagy az arcom srácnak szólt, aki idejön osztani az észt, hogy szarok vagyunk, amit mi is jól tudunk, nem kell még neki is magyaráznia.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2007.11.12. 15:44:08

Barcaforever írta:De 23án halál napja lesz. :twisted: :lol:
őszintén most nem tudom eldönteni melyik csapatnak...én csak reménykedni tudok és bízni a csapatban....
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.12. 15:09:29

ra95 írta: Még annyit, h a mostani Barca emlékeztet a galaktikus Madridra, akkor is nagyszerű jtákosaink voltak, de mint csapat nem működött jól...
Ti viszont abban az időszakban sok edzőt kipróbáltatok, mi meg még mindíg egyhelyben topogunk ezügyben. Biztos vagyok benne, egy komoly mentális és taktikai szakember rengeteget ki tudna hozni ebből a csapatból, nem annyit, mint ez a mostani, és mint annó a "galaktikus" Madrid.
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.11.12. 14:59:29

Egyébként hozz fel légyszi meccseket, mert érdekelne.
(Nem bekkelt a Madrid a Barca ellen)

2005 tavasza Real Madrid - Barcelona 4-2, az egy klasszikus söprés volt.
Te h.ülye vagy ember! Ezért érdemes volt átjönnöd! És neked meg nem Dinho hanem Ronaldinho, maximum. Hány éves vagy? Kb 10-13-ra tippelek.
miért nem szabad Dinhót mondani, ti is így hívjátok :shock:

Még annyit, h a mostani Barca emlékeztet a galaktikus Madridra, akkor is nagyszerű jtákosaink voltak, de mint csapat nem működött jól...
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.11.12. 13:25:44

DJ REAL Bee írta:Ha nem visz rá a lélek, hogy beismerd, épp azt jelenti, hogy fáj az igazság nem? :)

Én pl. teljes mértékben elismerem, ha úgy látom jobb a Barca, pl. tavaly ősszel, és főleg tavasszal, a BL győzelem idején. Attól még fájt maga tény :), de miért ne mondjam ki? Nem értem :)
Hát nem éppen!Éppen ezért fejtettem ki hosszabban, de látom fölösleges volt. Ha emlékszel tavalyi bajnoki címetekhez sokan gratuláltak én voltam az első, akir leírta, hogy mivel nem tudnék szívből gratulálni - ami gondolom érthető - akkor minek álszenteskedjek - amit egyébként gyűlölök és undorító dolognak tartok.

Szóval nem azt mondom, hogy nem ismerem be - de ha figyelmesebben elolvasod a hsz-em... - egyszerűen soha nem fogom a Realt dicsőíteni és dícsérni. Ilyen vagyok, egyszerűen a véremben van ez a gyűlölet (nem elsősorba azért, mert Barça drukker vagyok!) és ez nem is fog soha megváltozni.

Amúgy év elején én is meg voltam elégedve a védelmünkkel, de mostmár az is felveszi a támadósorunk szintjét, így süllyedünk egyre mélyebbre és mélyebbre...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.11.12. 12:39:16

Én emelt fővel meghajolok a Real előtt, amit tegnap csináltak lenyűgöző volt! :shock:

Robinho a régi Dinhot idézi, megállíthatatlan.

És, hogy hazai pályán 3-2ről megfordítják a meccset az is elképesztő volt.Sztem rengeteg csapat összeesne, ha otthon az ellenfél (a sokkal gyengébb) 2x egyenlítene és utána még vezetne is.

Igazán vehetnénk példát róluk.

De 23án halál napja lesz. :twisted: :lol:
Kép
DJ REAL Bee
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2007.08.06. 12:10:33

2007.11.12. 12:01:38

Amúgy állítom, az eddigi szezont figyelembe véve, stabilabbnak látom a középpályás védekezéseteket, nálunk sajnos sokszor meg kell állapítanom, hogy szinte nincs középpálya, tegnap is átrobogtak rajtunk. +természetesen ennek okán is védekezési hibák is vannak, de az már nálatok is akad :)
Szóval én ezen szeretnék javulást látni
HALA MADRID!
CAMPEONES 06/07
DJ REAL Bee
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2007.08.06. 12:10:33

2007.11.12. 11:57:47

Ja és én tőlem soha nem fogod leírva látni, hogy mennyire jó a Real így meg úgy, igaz azt sem fogom írni, hogy a Barça mennyivel jobb formában van, hogyha az nem igaz. Gondolom ebből kiderült, hogy nem az igazság fáj (olyan formában igen, hogy szörnyű nézni amit néha művelünk) egyszerűen nem visz rá a lélek.
Ha nem visz rá a lélek, hogy beismerd, épp azt jelenti, hogy fáj az igazság nem? :)

Én pl. teljes mértékben elismerem, ha úgy látom jobb a Barca, pl. tavaly ősszel, és főleg tavasszal, a BL győzelem idején. Attól még fájt maga tény :), de miért ne mondjam ki? Nem értem :)
HALA MADRID!
CAMPEONES 06/07
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.11.12. 00:56:47

ElRamos írta:Robinho meg... :shock: elképesztő milyen formában van. Remélem a Nou Campban is így tolja majd,

Bele kéne törődni, hogy mi vezetjük a bajnokságot, méghozzá 4 ponttal.

Küzdenitudásból ma jelesre vizsgázott nálam a Madrid, megint vert helyzetből nyertünk. Voltak bírói tévedések a meccsen, de melyiken nincsenek?? (tegnap egy Getafe lövésnél Touré kézzel ütötte félre a labdát, ami nálam büntető, nem szöglet...).

(ha valami hülyeséget írtam, akkor bocs :P )
Én azért kevésbé remélem :lol:

A bajnokságot csak előttünk veztitek 4 ponttal a Villareal ott van 1 pontra...

Én már akkor is elégedett lennék, ha egyszer legalább 2esre vizsgázna a Barça küzdenitudásból...A tizi az valóban "vita tárgya lehetne" és "láttunk már ilyenért büntetőt ítélni", de nem ezen múlt a meccsünk, de igazad van ezügyben

Ez csak egy kis szőrszál hasogatás volt, semmi rosszindulat.

Ja és én tőlem soha nem fogod leírva látni, hogy mennyire jó a Real így meg úgy, igaz azt sem fogom írni, hogy a Barça mennyivel jobb formában van, hogyha az nem igaz. Gondolom ebből kiderült, hogy nem az igazság fáj (olyan formában igen, hogy szörnyű nézni amit néha művelünk) egyszerűen nem visz rá a lélek.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.11.12. 00:39:39

Nah, csak behúztuk a meccset...

Robinho meg... :shock: elképesztő milyen formában van. Remélem a Nou Campban is így tolja majd, és Puyol (Zambrotta) csak keresni fogja a labdát... :)

Rivaldo11 ne haragudj, de mintha túl nagy lenne a mellény. Szerinted mi akkor is esélytelenek lennénk ellenetek, ha 23-0-ra nyertünk volna ma. Szezon előtt nem tudom hányszor elmondtad, hogy esélyünk sincs, a keretetek klasszisokkal jobb. Bele kéne törődni, hogy mi vezetjük a bajnokságot, méghozzá 4 ponttal. Nem tudom mire fel vagy ilyen magabiztos, de a jelenlegi Madrid szerintem jobb, mint a jelenlegi Barcelona.

Szerintem egyszerűen nem birod beismerni, hogy most jobbak vagyunk. A támadójátékunkkal nincs baj, már csak a védelmet kellene jól összetenni. Küzdenitudásból ma jelesre vizsgázott nálam a Madrid, megint vert helyzetből nyertünk. Voltak bírói tévedések a meccsen, de melyiken nincsenek?? (tegnap egy Getafe lövésnél Touré kézzel ütötte félre a labdát, ami nálam büntető, nem szöglet...).

Ez csak az én véleményem, szeretném ha senki nem sértődne meg rajta. Főleg nem Rivaldo11. :wink:

(ha valami hülyeséget írtam, akkor bocs :P )
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.11.11. 23:47:32

Szerkeszt gomb. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.11. 23:26:38

Úgy látom nem ír senki.
Jó éjszakát mindenkinek. Sziasztok!
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.11. 23:14:07

ÁÁÁÁÁÁÁ nyert a Villareal :( :( :( :( :(
Ebben a szezonban ők a kellemes meglepetések számomra. Bár annyira nincs rossz keretük. Rossi pedig nagyon jól játszik. A MU-ban nem tudta megmutatni az igazi tudását. Itt pedig kivirágzott :shock:
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.11. 23:05:19

Oké. Köszi a tanácsot. Látjátok vannak még aki!(bocs az előbb elírtam) rendesen el tudnak mondani valamit. Tiszteletem!
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.11. 23:04:33

Csak ne várd, h örülnek neked...de ez szerintem elég logikus, ne kérdezz róla annyit, olvass vissza, h milyen beszólásoknak nem szoktak errefelé örülni, ha ennyire érdekel...
Oké. Köszi a tanácsot. Látjátok vannak még akik rendesen el tudnak mondani valamit. Tiszteletem!!!
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.11. 23:02:57

Látod ezt most azért írtad, mert igazam van. :D
De nincs harag.
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.11.11. 23:01:55

zolinhoreal írta:
Azt hiszem pillanatra elfelejtetted, h Barca oldalon vagy, és Barcának befújt kamu tizenegyesekről szövegeltél pár sort....
Amiért barca oldalon vagyok nem írhatom meg a véleményemet????
Csak ne várd, h örülnek neked...de ez szerintem elég logikus, ne kérdezz róla annyit, olvass vissza, h milyen beszólásoknak nem szoktak errefelé örülni, ha ennyire érdekel...
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.11. 23:01:15

De megírhatod,csak kicsit nem ártana odafigyelni,hogy milyen stílusban nyomod...
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.11. 22:59:40

Azt hiszem pillanatra elfelejtetted, h Barca oldalon vagy, és Barcának befújt kamu tizenegyesekről szövegeltél pár sort....
Amiért barca oldalon vagyok nem írhatom meg a véleményemet????
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Lezárt