Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2008.12.14. 00:53:53

khtomka írta:Nyugodj meg emberke, ha nem emlékszel Drenthe és Palanca helyzetére arról nem tehetek. Te elégedett vagy a Barca játékával? Szerinted ez szép foci volt?
Vesztettünk Jóska, de nem úgy ahogy ti elképzeltétek. Ez nem volt alázás ellentétben a Madridi 4-1-es sorfalas El Classicoval.
Szerinted milyen taktikával kellett volna játszani?
Hogy lett volna 5-1 ? Nem volt 5 tiszta zicceretek se. A 80. percben keseregtetek,hogy milyen sz...k vagytok ma. Most már minden el van felejtve?

Én nem kötöttem bele senkibe, lehet egyet nem érteni, de normálisan.
Nem ismerek senkit a fórumon, szóval mégcsak a pártját se foghatom, de az h drenthe helyzetére vagy Palanca helyzetére vered a mellkados kevés! 45perc játék utána 75:25 volt a labda birtoklás, mi ez ha nem csicska játék a madrid részéről??? Még ha jól emlékszem a Gijon 6:1es veresége ellenére többet birtokolta a labdát! Fogad el h a jobb csapat nyert mégha 80perc után is mivel 90percből áll a meccs!!!! És most a bírót le.... h nem küldöt ki négyán fehér mezest... (Messit nem gyengén próbálták kivenni a játékból, nem súlyos de GERINCTELEN szabálytalansággal!)
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2008.12.14. 00:53:15

De láttam. Csakhogy Henry semmit sem kezdett ezekkel a szituációkkal. Ami nekem azért meglepő.
Kép
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.12.14. 00:53:10

gekkodan írta:
khtomka írta:...
khtomka :!:

Attól, hogy ostobaságokat állítasz, én meg javítok, még nem kötözködöm.

Ad 2. Ha te egy csapatról, aki éppen nyert azt a következtetést vonod le, hogy nem verhetetlen, akkor a logikai képzavar síkjára léptél.

Ad 3. Felhozhatnám, hogy 1940-ben a Barca 3-0-ra nyert a Real Madrid ellen Sospedra, Valle és Mas góljával, de szerintem egy 2008-as meccs utáni este ez senkit nem érdekel. Szóval ki beszél itt a 4-1-ről?

Ad 4. Senki nem mondta, hogy tetszett, de a 3 pont mégis itt van, nem máshol.

Ad 5. A Madrid csak akkor a világ legjobb csapata, ha nyer? Vagy mi van? (ez nem rád utaló megállapítás). A Real Madrid mindig Real Madrid.

Vagy csak akkor a világ legjobb csapata (AHOGY A MADRIDISTA IS ÍRJA A FŐCÍMÉBEN), amikor a csilliárdos palánták szaladgálnak a pályán? Vagy ha győznek?

Mi van most srácok? Ezt nagyon nem értem.

És még lehet, hogy mindig nem értesz.
A mai játékotok alapján írtam, hogy ez a meccs megmutatta, hogy nem vagytok verhetetlenek. Tavaly a MU ugyanilyen védekezó játékkal vert ki titeket a BL-ből.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.12.14. 00:51:37

[quote="IvánC"]
Aki meg a védelmet emlegeti, hát Henry kritikája, hogy az öreg, lassú Salgadoval nem tudott mit kezdeni...[quote]

Hát azért párszor csak a 14-est láthatta a jó öreg Michel...Vagy lehet hogy te nem ezt a meccset nézted :?: :o :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2008.12.14. 00:53:51-kor.
Kép
Robee
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.03.29. 23:11:34
Tartózkodási hely: Civisváros
Kapcsolat:

2008.12.14. 00:51:24

najó, egyezzünk ki abban, beletörődünk abba hogy a madridisták büszkék a mutatott játékukra

ennnyi.... :P
Superpippo
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.12.16. 11:32:37

2008.12.14. 00:50:00

2:0 :D :D :roll: ide..állítólag 3pontért :D ennyi
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.12.14. 00:49:56

kthomi: Én kikérem magamnak, én ugyan nem keseregtem egyetlen percben sem, tudtam már korábban hogy ez várható, de bíztam benne, hogy megtisztelitek magát a futballt, a saját imidzsetek, történelmetek, s a nézőket, szurkolókat, valamint az ellenfeleteket, hogy hajlandóak lesztek megpróbálni focizni, szembenézni a gyengeségetekkel, de ha ennyire sz aros a gatya, akkor legközelebb inkább ne lépjetek pályára, s ne gyalázzátok a két csapat történetének emlékezetes mérkőzéseit, attól függetlenül, hogy milyen eredmények születtek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2008.12.14. 00:51:39-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.12.14. 00:49:20

khtomka írta: Ez nem volt alázás ellentétben a Madridi 4-1-es sorfalas El Classicoval.
Szerinted milyen taktikával kellett volna játszani?
Erről annyit,h mi legalább próbáltunk volna játszani egy kicsit,pedig sansztalan volt.Ha beállunk bunkerbe -ami a BARCAtól KIZÁRT!- olcsóbban megússzuk AKKOR és nincs az "alázás"...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2008.12.14. 00:49:12

csupán a mai, szégyenteljes, ultradeffenzív, undorítóan gyenge Madridot, amivel egy klasszikust kis híján meggyaláztak... Ennyi...
Tudod van amit szeretsz, meg van az igazi világ. Nem lehet mindig felvállalni a támadó foci.
Ugyan nem a Real ellen,de utoljára tavasszal láttam igy felállni a Barcát.
Aki meg a védelmet emlegeti, hát Henry kritikája, hogy az öreg, lassú Salgadoval nem tudott mit kezdeni, Metzelder meg Pepéhez csak alkatban hasonlit, ruganyosságban, dinamikában, ütemérzékben távol mögotte kullog.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.12.14. 00:49:11

Ezt én sem értem.Egyből a sok sérültre vagy a castillásokra mondják hogy kikaptak.De pl szerdán mi is kikaptunk és akkor nem mondtuk hogy jajjj azért kaptunk ki mert ifistákkal álltunk fel :o Szánalmas,hogy ilyenben keresitek a hibát.Aki a Real Madrid mezét viseli az menjen fel úgy a pályára hogy mindent megtesz a sikerért,és ha kikapnak akkor ne a sérültekre vagy az ifistákra fogha.Fogadja el azt ami van :!:
Kép
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 00:49:03

fir3bird írta:
Rivaldo11 írta:Ha a Real Madrid szurkolói büszkék, akkor ott nagyon nagy bajok vannak.
szerintem meg lehetünk büszkék, azok után ahogy játszott a csapat
szeptembertől egészen múlt hétig. ma végre SZERVEZETT volt a csapat, a védekezés is, ha Schusterrel jöttünk volna, lehet hogy 4-0ig meg sem álltok. abszolut látszik már Ramos keze. Casillas, Cannavaro és újfent Gago nagyon magasfokon játszottak, nem úgy mint az elmúlt hónapokban!
Sztem nincs olyan edző aki 5 nap alatt eredményt tud felmutatni, legyen az akármilyen sztár edző. Elmondta, hogy védekezzetek, aztán ha kaptok kettőt védekezzetek tovább.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.12.14. 00:48:11

Emberek a Real Madridot, nem csak az a 11+5 játékos alkotja aki játszik vagy ül a padon, hanem az is aki benne van a 30-as keretbe. A realnál a 30 as keretből volt 8 hiányzó, az még mindig 22 játékos és az a 22 játékos alkotja a Real Madridot. Szóval ne gyertek itt azzal h ,,B" csapat meg ilyenek, amikor olyan nevek voltak a csapatotokban mint Casillas,Salgado,Metzelder,Ramos,Cannavaro,Snejeder,Van der Vaart,Gago,Higuain,Raul,Saviola... Ha ez lenne a Real ,,b" csapata, akk kik tartoznak az ,,A" ba???
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.14. 00:47:11

khtomka írta:...
khtomka :!:

Attól, hogy ostobaságokat állítasz, én meg javítok, még nem kötözködöm.

Ad 2. Ha te egy csapatról, aki éppen nyert azt a következtetést vonod le, hogy nem verhetetlen, akkor a logikai képzavar síkjára léptél.

Ad 3. Felhozhatnám, hogy 1940-ben a Barca 3-0-ra nyert a Real Madrid ellen Sospedra, Valle és Mas góljával, de szerintem egy 2008-as meccs utáni este ez senkit nem érdekel. Szóval ki beszél itt a 4-1-ről?

Ad 4. Senki nem mondta, hogy tetszett, de a 3 pont mégis itt van, nem máshol.

Ad 5. A Madrid csak akkor a világ legjobb csapata, ha nyer? Vagy mi van? (ez nem rád utaló megállapítás). A Real Madrid mindig Real Madrid.

Vagy csak akkor a világ legjobb csapata (AHOGY A MADRIDISTA IS ÍRJA A FŐCÍMÉBEN), amikor a csilliárdos palánták szaladgálnak a pályán? Vagy ha győznek?

Mi van most srácok? Ezt nagyon nem értem.

És még lehet, hogy mindig nem értesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2008.12.14. 00:48:55-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 00:46:42

Meg különben is...Azok, akik szerint erős a madrid kerete, azok ne sírjanak, amikor Javi Garcia áll be, vagy a Castillás srácnak kell játszania.
Közees teljesítménnyel nyertünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 00:46:19

"A 80. percben keseregtetek,hogy milyen sz...k vagytok ma. Most már minden el van felejtve?"

Hát ha mi szarok voltunk akkor a ti játékotok egyszerűen undorító ,tördelős foci ami mellesleg teljesen bunker foci ...
Ilyenkor is vitáztok még???
Szerintem nem kéne mi megyünk oltoggatni a madridistára (ha igen akkor azok nevében is szégyellem magam) de amúgy nem hinném.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.12.14. 00:46:17

khtomka írta:
Nyugodj meg emberke, ha nem emlékszel Drenthe és Palanca helyzetére arról nem tehetek. Te elégedett vagy a Barca játékával? Szerinted ez szép foci volt?
Vesztettünk Jóska, de nem úgy ahogy ti elképzeltétek. Ez nem volt alázás ellentétben a Madridi 4-1-es sorfalas El Classicoval.
Szerinted milyen taktikával kellett volna játszani?
Hogy lett volna 5-1 ? Nem volt 5 tiszta zicceretek se. A 80. percben keseregtetek,hogy milyen sz...k vagytok ma. Most már minden el van felejtve?

Én nem kötöttem bele senkibe, lehet egyet nem érteni, de normálisan.
Ez annyira semmitmondó, undorító, lapos vélemény mondanivaló nélkjül, mint amit ma a RM mutatott. Igaz, te is kaptatok már hármast a SB-ben, mégis, legalább akkor játszottatok, vagy próbáltatok, s szerintem a normális madridista, mint akkor azok akik r10-et tapsolták, azok ma is megtapsolják, s megtapsolták azt a Barcelonát, amely egy Madridi mércéhez viszonyítva szégyenteljes produkció ellenére ha nehezen is, de amennyire csak lehetett szép játékkal, ellentmondást nem tűrően győzött. A 4-1 kevésbe megalázó, hogy megpróbált futballozni a csapat, mint ez az alibi 2-0, amikor a labdát kétszer láttátok, s arra veritek a nyálatok.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.12.14. 00:45:55

Rivaldo11 írta:Ha a Real Madrid szurkolói büszkék, akkor ott nagyon nagy bajok vannak.
szerintem meg lehetünk büszkék, azok után ahogy játszott a csapat
szeptembertől egészen múlt hétig. ma végre SZERVEZETT volt a csapat, a védekezés is, ha Schusterrel jöttünk volna, lehet hogy 4-0ig meg sem álltok. abszolut látszik már Ramos keze. Casillas, Cannavaro és újfent Gago nagyon magasfokon játszottak, nem úgy mint az elmúlt hónapokban!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.12.14. 00:45:42

olinho írta:ja sé észrevettem megint nyert az FC MESSIETO
na és Cantalejo uraság.
Ahha,2 ember elvert titeket,Pajti! #-o Mi lett volna,ha 11en állunk ki? :twisted: 8)
Cantalejo?Hány gólt rúgott?És mennyi jó passza volt,mi? :D Istenem,FÁJDALOOOOM!!!!! :evil:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 00:44:11

A madrdista sírásokról: Tessenek emlékezni: Bizonyos Racing Santander, és bizonyos Getafe is tudott a Nou Campban bátran fellépni, ügyesen játszani, és pontot szerezni. Pedig ezek a csapatok nem képviselnek olyan játékerőt, mint a mai, tartalékos-ez az adu ász most gondolom-Real Madrid.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2008.12.14. 00:44:03

olinho írta:mogyuk megértem h örültök ennyi nyeretlen clásicó után és is repdesnék ;)
Ha az elmúlt Clasicokat nyertük volna srác akkor most ha jól tudom X lenne az egymás elleni
(egyedül a 4-1en voltunk esélytelenek) de 12pont hátrányból én is azt mondtam h a madrid rég nyert zsinorba két bajnokságot( ez mekkora oltás volt, pedig részegen irtam :D )
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.14. 00:42:47

A Real Madrid mindig Real Madrid.

Vagy csak akkor a világ legjobb csapata (AHOGY A MADRIDISTA IS ÍRJA A FŐCÍMÉBEN), amikor a csilliárdos palánták szaladgálnak a pályán? Vagy ha győznek?

Mi van most srácok? Ezt nagyon nem értem. Aki az ilyen Castilla-dumákkal jön, olyan sötét, hogy az alagút hozzá képest halogén izzó.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.12.14. 00:42:14

gekkodan írta:
khtomka írta:
Én büszke vagyok a helytállásra.
Ez nem balett, oda vissza történtek csúnya dolgok. Nem több mint más meccseken. Ez a meccs megmutatta, hogy a Barca se verhetetlen
Ezt a pár mondatot magyarázd már meg kérlek.

1. Mire vagy büszke? Erre az ocsmány, retkes és játékölő taktikára? Amennyiben a spanyol foci szerelmeseként és a támadófutballt képviselő Real Madrid szurkolójaként te elégedett vagy ezzel a mai játékkal, akkor valami komoly gáz lehet.... Kritikán aluli és bicskanyitogató volt a Real mai játéka.
2. Mi az, hogy nem vagyunk verhetetlenek? Nyertetek Jóska? Egy ilyen ocsmány (jegyzem meg helyzetetekben az egyetlen lehetőséget jelentő) mocsok taktikával is kikaptatok 2-0-ra. Ez neked a verhetetlenség megcáfolását jelenti?

A Numancia elvert minket, a Madrid nem.

Én baromira nem ezeket a következtetéseket vonnám le a látottakból. Ezzel a féreg focival sem mentetek semmire, úgy kellett volna hazamennetek 5-1-el mint a szélvész.

A "ma nem játszottak jól" c. mondatodra meg csak ennyi: a nagy csapatok néha kevésbé szépen is hozzák a 3 pontot. Asszem így nyertetek 2 bajnokságot... Cáfolj meg ha tévedek.
Nyugodj meg emberke, ha nem emlékszel Drenthe és Palanca helyzetére arról nem tehetek. Te elégedett vagy a Barca játékával? Szerinted ez szép foci volt?
Vesztettünk Jóska, de nem úgy ahogy ti elképzeltétek. Ez nem volt alázás ellentétben a Madridi 4-1-es sorfalas El Classicoval.
Szerinted milyen taktikával kellett volna játszani?
Hogy lett volna 5-1 ? Nem volt 5 tiszta zicceretek se. A 80. percben keseregtetek,hogy milyen sz...k vagytok ma. Most már minden el van felejtve?

Én nem kötöttem bele senkibe, lehet egyet nem érteni, de normálisan.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.12.14. 00:41:38

olinho írta:mogyuk megértem h örültök ennyi nyeretlen clásicó után és is repdesnék ;)
Nem azért örülnek, mert régen nyertünk ellenetek, hanem azért, mert a bajnokságban a Bajnokok Ligájában és a kupában is kiválóan teljesít a csapat.
És, azért, mert egy ősi riválist legyőzni ÖRÖM! Mindegy mikor vagy, hogy hogyan csak az, hogy győzünk és kész!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2008.12.14. 00:41:16

Nem szokásom "bántani"a real-t,és most is csak ennyit akarok: :D :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2008.12.14. 00:41:01

fir3bird írta:a védelmet fikázzátok? hááátt... Cannavaro VB győztes szinten játszott, Metzelder ahhoz képest eddig mennyit nyomta, nagyon jó volt. Ramos már érdekes, és Salgado a tizin kivül is jól kente.

Na akkor pont ezért nem értem mi a fenéért sír mindne madridista, hogy a Castilla játszott és így nem nagy kunszt nyerni...stb. Mert szerintem Pepe egyáltalán nem jobb az áltzalad említett védőktől, max Salgadótól, de mégis Pepe kezdő... Akkor a Castillás védelem jobb mint az igazi? Kicsit vicces, hogy sokan arra fogják a buktát, hogy a madrid nem is a rendes csapattal állt ki... És ez a Barca hibája?
Lezárt