Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.28. 16:24:14

http://www.nemzetisport.hu/olaszfoci/in ... 43543.html?

Nah Ibráról most már végleg letehetünk.Nem mintha annyira hajtottunk volna eddig is érte.Amit őszintén szólva nem is bánok :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2009.06.28. 16:20:43

Persze. Nyilván a középpálya meg a védelem is feltámad egyből.
Azért ne viccelődjünk.
A Chelsea is elkezdte valahol, és most nézd meg hol van.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.28. 16:16:52

Fernando írta: De azért ha így folytatja a City az Arsenal meglehet nekik. Nem irreális a 4. hely, főleg Eto'oval a sorban.
Persze. Nyilván a középpálya meg a védelem is feltámad egyből.
Azért ne viccelődjünk.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2009.06.28. 16:00:16

Az Eto-s topicba már betettem magyarul a sztorit.

Eto ügy magyarul

Ha mindenképp ez lenne a végkifejlet, mármint hogy Eto a cityhez megy, akkor én megpróbálnám belevonni Robinho-t is. Ha nem jöhet Ribery
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.06.28. 15:59:59

MaraSalvatrucha írta:
BraunA írta:hoppá érdekes ez a City dolog...
Laporta azt nyilatkozta h nehéz lesz visszautasítani, és Eto'o maradni akar. NA most én ezt úgy értelmezem, h a klubb is nagyon jól kell h járjon, ha nehéz lesz nekik visszautasítani.
Véleményem; vagy benne van Robinho plusz kp, vagy csak Ő megy és több lesz mint 35 millió euró a vételár (ha így van, a több pénz szerintem legalább 45-50 millió euró)
ha így van és eto-o mindenképpen megy aszem csak city lesz a vevő, Ők nem érzik a , vannak terveik a jövőre
Szerintem félreértelmezted a cikket. Eto'o-nak lesz nehéz visszautasítania a Man.City ajánlatát:

„Eto’o egy sztratoszférikus ajánlatot kapott a Citytől, amelynek alapján ő lenne a világ legjobban fizetett játékosa – nyilatkozta a Barcelona elnöke, Joan Laporta a katalán iCat FM nevű rádiónak. – Egy minden korábbinál nagyobb összegről van szó. Maradni akar ugyan, de ezt az ajánlatot bizony nagyon nehéz lesz visszautasítania.”

Mindemellett szerintem maximum 35-40 millió lehet a vételár.
Robinhora pedig nagyon kevés esélyt látok. :S
igen igazad, van, abban hogy "mit jelent" a cikk- az értettem én :) , csak feltételezem, hogy ha Laporta így felszólalt, akkor elég szép lehet, az átigazolási díj is
Barca més que un club
MaraSalvatrucha
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.06.24. 17:59:09

2009.06.28. 15:56:55

BraunA írta:hoppá érdekes ez a City dolog...
Laporta azt nyilatkozta h nehéz lesz visszautasítani, és Eto'o maradni akar. NA most én ezt úgy értelmezem, h a klubb is nagyon jól kell h járjon, ha nehéz lesz nekik visszautasítani.
Véleményem; vagy benne van Robinho plusz kp, vagy csak Ő megy és több lesz mint 35 millió euró a vételár (ha így van, a több pénz szerintem legalább 45-50 millió euró)
ha így van és eto-o mindenképpen megy aszem csak city lesz a vevő, Ők nem érzik a , vannak terveik a jövőre
Szerintem félreértelmezted a cikket. Eto'o-nak lesz nehéz visszautasítania a Man.City ajánlatát:

„Eto’o egy sztratoszférikus ajánlatot kapott a Citytől, amelynek alapján ő lenne a világ legjobban fizetett játékosa – nyilatkozta a Barcelona elnöke, Joan Laporta a katalán iCat FM nevű rádiónak. – Egy minden korábbinál nagyobb összegről van szó. Maradni akar ugyan, de ezt az ajánlatot bizony nagyon nehéz lesz visszautasítania.”

Mindemellett szerintem maximum 35-40 millió lehet a vételár.
Robinhora pedig nagyon kevés esélyt látok. :S
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.06.28. 15:36:00

hoppá érdekes ez a City dolog...
Laporta azt nyilatkozta h nehéz lesz visszautasítani, és Eto'o maradni akar. NA most én ezt úgy értelmezem, h a klubb is nagyon jól kell h járjon, ha nehéz lesz nekik visszautasítani.
Véleményem; vagy benne van Robinho plusz kp, vagy csak Ő megy és több lesz mint 35 millió euró a vételár (ha így van, a több pénz szerintem legalább 45-50 millió euró)
ha így van és eto-o mindenképpen megy aszem csak city lesz a vevő, Ők nem érzik a , vannak terveik a jövőre
Barca més que un club
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.28. 14:32:14

Asys írta:
p1ranha írta:Nso-n most olvastam, h Eto'o nak a City vmi horribilis fizetést adna és a legjobban fizetett játékos lenne.
Ha tényleg erre készül a City, akkor gyanítható, hogy elfogadja Samu az ajánlatukat. Gyakorlatilag mindent megnyert nálunk, innentől kezdve az motiválhatja, hogy sok lóvét tegyen zsebre öregnapjaira és persze folytathassa a jótékonykodást ami nála természetes dolog. Ebből a szempontból hatalmas respect a kameruninak :!:

Sajnálom ha elmegy, de örökké úgyse maradhatott volna nálunk!
De azért ha így folytatja a City az Arsenal meglehet nekik. Nem irreális a 4. hely, főleg Eto'oval a sorban.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.06.28. 14:24:54

p1ranha írta:Nso-n most olvastam, h Eto'o nak a City vmi horribilis fizetést adna és a legjobban fizetett játékos lenne.
Ha tényleg erre készül a City, akkor gyanítható, hogy elfogadja Samu az ajánlatukat. Gyakorlatilag mindent megnyert nálunk, innentől kezdve az motiválhatja, hogy sok lóvét tegyen zsebre öregnapjaira és persze folytathassa a jótékonykodást ami nála természetes dolog. Ebből a szempontból hatalmas respect a kameruninak :!:

Sajnálom ha elmegy, de örökké úgyse maradhatott volna nálunk!
p1ranha
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.06.21. 23:55:56
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.28. 14:19:01

Nso-n most olvastam, h Eto'o nak a City vmi horribilis fizetést adna és a legjobban fizetett játékos lenne.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.06.28. 13:22:44

Rivaldo11 írta:
djtrack írta:ha jön Villa ETO-t elcserélhetnénk ROBINHO-ra :D lehet h a City bele is menne,csak az a kérdés h ETO mit szólna hozzá
Persze...elcserélni egy voltaképpen semmi különöset nem mutató figurára a világ egyik legjobb csatárát, aki ráadásul már annyit tett a csapatért...gyönyörű.
Sajnos nem mi akarjuk, hogy Eto'o távozzon, és mivel a középcsatár-ügyletbe nem tudjuk bevonni, ezért a másik nagyobb pénzmozgással járó igazlásunkba kéne belevonni. Nem bánnám, ha maradna, de sajnos erre egyre kisebb az esély.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.28. 13:22:07

a másik meg nem lenne ETO'O csak a te kedvedért ilyen jó ha nem lenne mögötte ez a kiszolgálás. egyébként tényleg nagyon gólerős de neki már nincs helye.ez a vezetőség döntése.másik meg az h a kis brazil akit emlegettem a posztján az egyik legjobb,dinamikus gyors és megszerezhető ilyen áron okoska!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.06.28. 13:21:24

cruyff írta:Én meg azt nem értem, hogy ha már 45 milláért veszünk egy centert (legyen Villa vagy bárki más), plusz még játékost (játékosokat!!!) is adunk mellé, akkor mi a francért nem tartjuk inkább Eto'o-t és adjuk meg neki a fizut??? 5 évre kér 50 millát, és ő ráasdásul már a miénk ,már bizonyított stb... Most akkor Villával még rosszabbul járnánk pénzügyileg. Ráadásul ha jön Villa, akkor Eto'o tiszta sor, hogy megy. De hova???? Azt a pénzt a realon kívül senki más nem adná meg amennyiért megérné eladni, a fizujáról nem is beszélve. Az Internél is cserealapként merült fel a neve Ibrával, mert Moratti is leszögezte, hogy a gazdasági válság miatt az Internek is meg kell válnia a túl sokat kereső játékosok egy részétől.. De ha mégis menne Eto'o az Interbe, akkor Ibra hova a f :oops: szomba jönne, ha már megállapodtunk Villával??? :lol: Eto'o-ért talán még a City vagy a MU vagy a cselszki pengetne ki ennyi pénzt, de most az angol klubok is hatalmas adósságállományt halmoztak fel.... Na erre válaszoljon valaki lécciléccilécciiiiiiiii :idea:
Ez a lényeg.
Vaami simli éppen ezért tutira van a háttérben. Egyszerűen nincs értelme az ebben a rendszerben már tökéletesen működő játékost (Eto'o) lecserélni egy drágábba mukira (Villa). Ráadásul, Laporta meg folyamatosan azt nyilatkozgatja, hogy azt akarja, hogy a kameruni itt fejezze be a pályafutását. Ha jövőre nem kellene mennie az elnöki bársonyszékből, akkor még meg is érteném (nem akarja elveszíteni a szurkolók szimpoátiáját), de így...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.28. 13:17:29

Rivaldo11 írta:Persze...elcserélni egy voltaképpen semmi különöset nem mutató figurára a világ egyik legjobb csatárát, aki ráadásul már annyit tett a csapatért...gyönyörű.
Annyiban sajnos igaza van, hogy mindenképpen el akarják adni Eto'ot ez most már nyilvánvaló. Akkor pedig hozhatunk ide további jó játékosokat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.28. 13:12:30

djtrack írta:ha jön Villa ETO-t elcserélhetnénk ROBINHO-ra :D lehet h a City bele is menne,csak az a kérdés h ETO mit szólna hozzá
Persze...elcserélni egy voltaképpen semmi különöset nem mutató figurára a világ egyik legjobb csatárát, aki ráadásul már annyit tett a csapatért...gyönyörű.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Xavinho #26
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.21. 21:24:05

2009.06.28. 13:04:37

Felipe Melo-t nem lenne rossz ha meg tudnánk szerezni. Nagyon hasznos játékos, sztem ezt a konf.kupán is megmutatta. És mindenképp ő lenne a legolcsóbb megoldás (Masch és De Rossi is drágább jóval)
De mindenekelőtt szeretném ha pontot tennék előbb Filipe, Villa és Eto'o ügyére!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.28. 12:57:52

djtrack írta:ha jön Villa ETO-t elcserélhetnénk ROBINHO-ra :D lehet h a City bele is menne,csak az a kérdés h ETO mit szólna hozzá
Nagyon nehezedre esik rendesen leírni egy Barcelona játékos nevét?
Eto'o!!! Eto'o!!! Eto'o!!!
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.28. 12:39:16

ha jön Villa ETO-t elcserélhetnénk ROBINHO-ra :D lehet h a City bele is menne,csak az a kérdés h ETO mit szólna hozzá
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.28. 12:23:06

Az jó lenne ha Keirrison velünk töltené az előszezont. Szerencsés esetben lehet h elég jó lesz arra h elsőszámú csere legyen. Ha meg még nem lesz kész erre a feladatra, akkor kb fél Európa szívesen látna egy ilyen tehetséget egy évre, szóal a kölcsönadás nem lesz túl nehéz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.06.28. 12:22:36

LM10 írta:Én úgy vagyok ezzel, h Henry még kiadja magából balszélen a maxot, és utána Kerrisonal is meglehetne azt csinálni, mint Titivel. Kivinni a balszélre és onnan befeléhúzva lőnné a gólokat.
De ne!
Ha egyszer vérbeli középcsatár, márpedig az, akkor miért kéne a szélen játszania? Nem hiába akarunk balszélsőt venni, vagy miaszösz. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.06.28. 11:28:26

a gaol.com-on laporta nyilatkozatának ezen részén megakadt a szemem:
"Finally, Laporta touched on Filipe Luis, following Deportivo La Coruna's rejection of Barca's latest offer: "We are not going to pay €20 million for him."

akkor mégse 10 misit kell érte fizetni? nem értem a vezetőket :? a depor azt mondta, hogy ha akar mehet, és ő akar. remélem hamar pont kerül az ügy végére

más innen:
"He will do the pre-season with us, and then Pep will decide if he stays."
ez jó hír, az előszezont velünk tölti Kerrison, és aztán dönt PEP a sorsáról

Riberyről azt írják, hogy szeretnék nagyon, de ha a Bayern nem akarja eladni, azt tiszteletben kell tartani.

Az Eto'o<->Villa ügyben azt nyilatkozta Laporta, hogy majd Txiki Begiristain fog dönteni.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.28. 11:21:58

Úgylátszik minket nem érdekel különösen Robinho. Pepék vagy Ribéry vagy senki. Én úgy vagyok ezzel, h Henry még kiadja magából balszélen a maxot, és utána Kerrisonal is meglehetne azt csinálni, mint Titivel. Kivinni a balszélre és onnan befeléhúzva lőnné a gólokat.

Már sejtem miért jött szóba Mascerano. Mivel nem lesz balszélsőnk akikt vettünk, ezért Ini többx felmehet a balszélre és az ő helyére akkor bemehet az Argentin.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.28. 11:17:48

Friss hírek a Sport.es-ről:

1. Laporta elismerte: van ajánlat Eto'oért a MAN City részéről.
Továbbá az alábbi 5 játékos megszerzéséért folyik a harc: David Villa (Valencia), Franck Ribéry (Bayern), Luis Filipe (Deportivo), Mascherano (Liverpool) and Keirrison (Palmeiras).
2. Bruno Alves apja nyilatkozott, hogy a Barca egy igen szuper csapat, és Bruno örülne, ha itt játszhatna.

Friss hír az Elmundodeportivo.es-ről:
Mivel Eto'o, Guddy, Hleb és Caceres(???) eladása egyre valószínűbb, ezért a Barca nem csak 35 milliót költhet új igazolásokra, hanem 80-ra ugrott fel a kredit!!!!
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.06.28. 10:02:27

..................várjuk a napi összefoglalót..
8)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.28. 09:09:54

ozsimiki írta:
miihii írta:Én mindenesetre egyelőre azon ámulok és bámulok,h mi a fenéért kerülne Villa (~)45 milla+(kölcsön)Keirrisonba,ha Samu mindössze 35 méter körül mozog?! :shock:
Az,h David fiatalabb kicsit,meg fizuban is olcsóbb,még nem "jogosítja fel",h ennyivel drágább legyen.Samu nagyságrendekkel többet tett le az asztalra az évek folyamán...
Ezt én nem értem meg. :?
bár nem egy tehetségtelen vkiről van szó Villa személyében,de eléggé befolyásolja az árát vkinek,h kinek mennyire kell, Valencia pontosan tudja,h nekünk (épp az Eto'o ügy miatt), vagy akár Madridnak, nagy szüksége van a sztárjukra, így van "pofájuk" ennyit kérni. nem reálisan kell ezt az összeget nézni, ill nem feltétlen a két playa eddigi teljesítményére kell támaszkodni.

ez afféle szükség/ár arány :lol:
És szerintem még..a real is és a mu is feljebb tornázta nekünk..
Lezárt