Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.23. 12:01:09

Messa írta:Pedro fele ennyi lehetőséget nem kapna jövőre, pedig Mata nem jobb nála semmivel. Mellesleg, Real nevelés, bár azért ezzel nagy bajom nincs. :)
Ha nem lesz jobb nála akkor nem is fog többet játszani,mert nem hiszem hogy egy saját nevelést háttrébe szoritana ok nélkül Pep. Ha meg jobb lesz akkor..... Robinho is jobb lenne akkor ő se jöjjön? Vagy ha jön Torres akkor a szélen Villa is,akkor ne jöjjön Torres-se? Ez az amit végképp nem értek,azt elfogadom,hogy valakinek nem tetszik és nem akarja,de azt hogy egy saját neveléssel szemben Pep egy gyengébben játszó játékost preferálna... Vedd Yaya esetét,ha valaki akkor ő biztosan jobb Busquets-nál,és játszott,nem. Ha "csak" ugyanazt hozza mint Pedro akkor már nem fog játszani :wink:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.06.23. 11:58:41

kilibarca írta:
Titinho írta:Na nem nem nem nem nem! Nagyon remélem, hogy ez a Mata hír nem igaz! :evil:

Egy Matat hozunk a bal szélünkre? :shock: Te jó ég...

IDE NEM ELÉG JÓ A GYEREK! NE VICCELJÜNK MÁR!

Pedro megeszi reggelire ezt a Mata gyereket!

Úgy néz ki minden évben kell egy hülye és gyökér igazolás! 2 éve Hleb és Cáceres, tavaly az ukrán jézus, idén meg egy Mata 20 millióért!!! :shock: Tehát 20 millió...áhh...el se hiszem. :?

És még úgy írják az újságok, hogy Ibra így biztosan távozik! Na ez lenne a világ szégyene, ha egy Mataval pótolnánk egy Ibrát. :? Ibrának maradnia kell!!!

Elmondani nem tudom mennyire ideges lettem ezektől a hírektől! Imádkozom, hogy végül ne sikerüljön leigazolni! Mert ugye végleges megállapodásról még nincs szó, csak hogy közel vannak az álláspontok!

NE GYERE IDE MATA! NEM KELLESZ IDE!
Egyetértek ennek az igazolásnak értelmét nem látnám. Remélem nem igazoljuk le Matát.
Nekem amúgy teljesen szimpatikus gyerek de Pedro és Bojan többet tudnak nála / vagy legalább annyit ingyen.És akkor még ott van Jeffrén...

Reménykedem hogy Ibra marad ha megy akkor meg jöjjön Torres heyette.Villa bőven tudna bal szélen játszani .
Srácok..
Nehogy ereket vagdossunk akkor HA idejön Mata..
Mindenki tudja milyen játékos. És igen, én is úgy gondolkozom hogy 1 Barca szintű csapatba a világ legjobbjai kellenének posztonként. De ha egyszer van benne potenciál, meg is mutatta amikor Copa del Rey elődöntőben megviccelt minket..

Az meg hogy Bojan meg Pedro tudja hozni a szintet..
Bármennyire is imádjuk őket, és hatalmas nagy játékosok lesznek, nehogy már leírjuk Matát. Ő hol egy szenvedő Valenciában, hol egy jobban de képességei alapján gyengébb csapatban volt meghatározó ember.

Nem kell félni attól hogy kiszorítana valakit, miatta elüldöz vkit Pep( :lol:) minden szép és jó lesz.
No para.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.06.23. 11:54:02

Titinho írta:1. Én is úgy értettem, hogy nem a posztjára, de helyette.
2. Azt senki se gondolja, hogy a Mata fiú idejön és 21 évesen kapásból kezdő lenne egy Barcában. Ez nem a Valencia, vagy egy UEFA kupás csapat.
3. Nálam Pedro 100x jobb játékos és saját nevelés is. Errefel jön egy 20 milliós (te jó ég...leírni is rossz :? ) Mata. De én még Iniestát is idevenném, mert még őt is jobban elnézném a bal oldalunkon (ha jön még Fabre is).
4. Memondom én: Egy nagy büdös lósz*rt! Egy Villa-Ibra-Messi az már ütne, de képzeljük már el Matat mondjuk egy Chelsea, Inter, Arsenal, Real ellen. Na neeee...

Azt is nagyon, de nagyon remélem, hogy ez nem fog Ibra távozásához vezetni! Mivel ebben az esetben így nézne ki a támadószekciónk jövőre.
Még1x:
Nem kell ide Mata!!!
Ezzel maximálisan egyetértek. Minek Mata? Ha balszélső kell, találunk jobbat. (mondjuk én Robinhot támogatom) Pedro fele ennyi lehetőséget nem kapna jövőre, pedig Mata nem jobb nála semmivel. Mellesleg, Real nevelés, bár azért ezzel nagy bajom nincs. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.23. 11:48:14

Jó semmi gond,valakinek tetszik valakinek nem,olyan játékos aki mindenkinek tetszik 60 millánál kezdődik és Torres-nek hivják. Ha Robinho jönne annak sem örülne mindenki mert multkor mikor szóba került akkor is voltak akik azt mondták nem ő kell ide,aztán elötte Silva,de ő sem tetszett sokaknak,szóval nem meglepő hogy nincs egyetértés.

Ugyanigy van a vkp poszt is,valaki szerint Mascherano jó lenne,valaki szidja mint a bokrot....
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.06.23. 11:45:26

Attika 25 írta:
Meridiane írta:
úgy érzem kb egyedül örülök ennek a hírnek, hogy esetleg jön... :D
Nem csak te,én is :wink: Persze lehet hogy Robinho jobb lenne,de páran itt úgy lehuzzák Mata-t mintha a magyar NB 1-ből jönne. Én pl. biztos vagyok benne,hogy ki fogja szoritani Pedro-t a kezdőből egyszerüen azért mert komplettebb játékos. De mindegy,nem fogok itt harcolni senkivel,ha jön akkor úgyis kiderül mit tud,s ha bukta lesz akkor viselni fogom a "na ugye én megmondtam" hsz-eket,ha meg nem jön akkor nem derül ki semmi.
Érteném hogy miért kell ide ő, akkor talán örülnék.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.23. 11:42:53

Meridiane írta:
úgy érzem kb egyedül örülök ennek a hírnek, hogy esetleg jön... :D
Nem csak te,én is :wink: Persze lehet hogy Robinho jobb lenne,de páran itt úgy lehuzzák Mata-t mintha a magyar NB 1-ből jönne. Én pl. biztos vagyok benne,hogy ki fogja szoritani Pedro-t a kezdőből egyszerüen azért mert komplettebb játékos. De mindegy,nem fogok itt harcolni senkivel,ha jön akkor úgyis kiderül mit tud,s ha bukta lesz akkor viselni fogom a "na ugye én megmondtam" hsz-eket,ha meg nem jön akkor nem derül ki semmi.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.06.23. 11:41:12

Attika 25 írta:
bence-barca írta:Mata-val szerintem Pep csak beakar tenni még egyet Bojan elé. Elég valószínű az, hogy annyira nem kedveli, igaz év végén már rájött, h nagyon is fontos a srác, de Mata vszínű megint Bojan előtt lenne egy akadály :/
Miről beszélsz? Pont vele nem akar senkit betenni,mert ha itt lenne Ibra és Villa is akkor mindketten elötte lennének (papiron) a középcsatár poszton,de mivel Mata szélső,igy ha Villa valamiért nem játszik akkor egyértelműen Bojan lépne a helyébe,picit gondolkodjunk már :wink:

szerintem se akar neki be tenni :) hisz nyilatkozta hogy ő a legboldogabb ember ha Bojan gólt rúg :)
Abi & Tito
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.23. 11:38:30

bence-barca írta:Mata-val szerintem Pep csak beakar tenni még egyet Bojan elé. Elég valószínű az, hogy annyira nem kedveli, igaz év végén már rájött, h nagyon is fontos a srác, de Mata vszínű megint Bojan előtt lenne egy akadály :/
Miről beszélsz? Pont vele nem akar senkit betenni,mert ha itt lenne Ibra és Villa is akkor mindketten elötte lennének (papiron) a középcsatár poszton,de mivel Mata szélső,igy ha Villa valamiért nem játszik akkor egyértelműen Bojan lépne a helyébe,picit gondolkodjunk már :wink:
Meridiane
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.08.18. 20:59:40

2010.06.23. 11:37:52

d írta:Ha nincsen ló, jó a szamár is? Enyhe túlzással... De kiadni egy raklap pénzt egy olyan játékosért, aki talán nem is biztos, hogy jobban tud teljesíteni Pedronál.
úgy érzem kb egyedül örülök ennek a hírnek, hogy esetleg jön... :D
nem vagyok Mata fan, se nem ismerősöm, és sörözni se söröztünk együtt, DE...
Azt kijelenteni, hogy tuti rosszabb játékos, mint Pedro, meg 20 mis, uh, meg ah...
jelenleg a játékos piacon 20 misi egy minőségi (igen, MINŐSÉGI) csatárért nem sok... nekem az lenne, de a játékos piacon ez egy teljesen normális ár!
Mata jelenleg a spanyol válogatottban is Pedro előtt van... Persze én is szeretem a kis Pedr"it"o játékát, meg a mi kutyánk kölyke, de szerintem az ő fejlődését is az szolgálja a legjobban, ha egy hasonló képességekkel rendelkező játékossal kell megharcolnia a helyért... ami idén pl hiányzott!
s azért abban remélem egyetérthetünk, ha nem is egyértelműen jobb játékos, mint pedro, legalább olyan játékos, mint ő...

Mondom, alternatívának a legjobb megoldás, hiszen egyedül Robinho neve merült fel komolyabban, aki ha ingyen jött volna kölcsönbe télen és a csapat nem kért belőle, eléggé leszűkült a kör egy Matára...

Silva lehetett volna ezt aláírom, de Silva drágább megoldás lett volna ez szinte biztosra vehető és nem egyértelmű számomra, hogy annyival jobb, plussz Mata fiatalabb is... Mi meg élünk halunk a fiatalokért.. :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Meridiane 2010.06.23. 11:39:57-kor.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.23. 11:36:38

Azt nem értem,hogy miért csak Robinho,Torres meg ilyenekben tudunk gondolkodni? Yaya világsztár volt mikor jött,nem? Miért olyan elképzelhetetlen az,hogy megveszünk egy fiatal játékost nem 40-60 milláért hanem 20-ért,s itt majd igazi klasszissá növi ki magát. Szerintem van potenciál benne,ilyen társak mellett nagyon jó lehet ő is.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.23. 11:33:41

Mata-val szerintem Pep csak beakar tenni még egyet Bojan elé. Elég valószínű az, hogy annyira nem kedveli, igaz év végén már rájött, h nagyon is fontos a srác, de Mata vszínű megint Bojan előtt lenne egy akadály :/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.06.23. 11:31:01

neobarca írta:
Titinho írta:Azt is nagyon, de nagyon remélem, hogy ez nem fog Ibra távozásához vezetni! Mivel ebben az esetben így nézne ki a támadószekciónk jövőre.

-Messi-------Ibra-------Villa
(Pedro)----(Bojan)----(Mata)
Rosszul írtad! Pont fordítva! Messi jobbra Villa balra!

MATA MEGVÉDÉSE MELLÉ CSAK ANNYIT, HOGY AZ ELŐZŐ IDÉNYBEN Ő ADTA A 2. LEGTÖBB GÓLPASSZT A SPANYOL BAJNOKSÁGBAN A MI XAVINK UTÁN... SZETINTEM ER NEM ELHANYAGOLHATÓ INFÓ...
ha szemből nézed, akk jobbon van :D :D

és nagyon szép ez a gólpasszmutató, de nem hinném h ez itt elég lenne...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.06.23. 11:29:10

Titinho írta:Azt is nagyon, de nagyon remélem, hogy ez nem fog Ibra távozásához vezetni! Mivel ebben az esetben így nézne ki a támadószekciónk jövőre.

-Messi-------Ibra-------Villa
(Pedro)----(Bojan)----(Mata)
Rosszul írtad! Pont fordítva! Messi jobbra Villa balra!

MATA MEGVÉDÉSE MELLÉ CSAK ANNYIT, HOGY AZ ELŐZŐ IDÉNYBEN Ő ADTA A 2. LEGTÖBB GÓLPASSZT A SPANYOL BAJNOKSÁGBAN A MI XAVINK UTÁN... SZETINTEM ER NEM ELHANYAGOLHATÓ INFÓ...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.06.23. 11:25:50

Én sem vagy oda Mata nevéért. De spanyol játékos és fiatal is, a válogatottban is sokat játszik, és Pepben meg kell bízni. Ezzel csak 2 középcsatár lenne a keretben Bojan és Villa. És ha jön Fabregas, akkor szerintem javarészt 4-2-3-1-ben toljuk majd, így több kp játszhat egyszerre majd.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.06.23. 11:19:55

-BlancoMark- írta:Félreértés ne essék, Matát nem Ibra helyére vennétek. Valószínűleg így Villa lesz a center, Mata a balszélső, Messi a jobb.
Megmondom őszintén, hogy örülök, hogy oda igazol, mert Pedro nálam nem kicsit jobb játékos.
Mondjuk nem tudom mennyit érhet egy Mata-Villa-Messi trió egy fizikailag erős védelem ellen...
1. Én is úgy értettem, hogy nem a posztjára, de helyette.
2. Azt senki se gondolja, hogy a Mata fiú idejön és 21 évesen kapásból kezdő lenne egy Barcában. Ez nem a Valencia, vagy egy UEFA kupás csapat.
3. Nálam Pedro 100x jobb játékos és saját nevelés is. Errefel jön egy 20 milliós (te jó ég...leírni is rossz :? ) Mata. De én még Iniestát is idevenném, mert még őt is jobban elnézném a bal oldalunkon (ha jön még Fabre is).
4. Memondom én: Egy nagy büdös lósz*rt! Egy Villa-Ibra-Messi az már ütne, de képzeljük már el Matat mondjuk egy Chelsea, Inter, Arsenal, Real ellen. Na neeee...

Azt is nagyon, de nagyon remélem, hogy ez nem fog Ibra távozásához vezetni! Mivel ebben az esetben így nézne ki a támadószekciónk jövőre.

-Messi-------Ibra-------Villa
(Pedro)----(Bojan)----(Mata)

Csak így Iniesta se tudna bal szélsőt játszani, ha mondjuk középen a Xavi-Fabregas duó lesz. :?

Még1x:
Nem kell ide Mata!!!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.23. 11:17:10

Ha nincsen ló, jó a szamár is? Enyhe túlzással... De kiadni egy raklap pénzt egy olyan játékosért, aki talán nem is biztos, hogy jobban tud teljesíteni Pedronál. Persze kell a látszám Henry távozásával, de valahogy nem igazán érzem, hogy előrefele vinne minket egy ilyen igazolás. Pedro jó gyerek, én is szeretem és fantasztikus évet zárt az elvárásokhoz képest, de azért nem teljesen érzem megoldottnak vele a bal oldalt. És akkor hozzunk egy Matát, aki nem is biztos, hogy jobb lesz nála?
Jó lenne Guardiola fejébe látni, hogy milyen felállást képzel el és mely játékosokra számít.

Személyes véleményem az, hogy igenis Villa játszon bal oldalon, szerintem nagyon jól megoldaná a szerepkört. Aztán Guardiola döntse el, hogy bízik-e Ibrában vagy sem, ha nem akkor igazoljanak helyette Torrest vagy akit tetszik. Az van, hogy jelenleg a piacon nem sok olyan játékos van, aki a mi játékrendszerünkben azt a bizonyos bal oldali támadó posztot igazán jól meg tudná oldani. Villa ezen nagyon kevesek közül egy. Ezért semmiképp nem lenne tekinthető pazarlásnak, ha ott játszana.

Aztán meglehet Guardiola a játékrendszert is átalakítja aztán pislogunk csak ha két középcsatárral lépünk ki. :o
P-e-d-r-o
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.06.06. 07:02:47

2010.06.23. 11:10:01

Hát elég egyoldalúak a hozzászólások Matát illetően,mert szerintetek nem kell!Hát akkor én is elmondom a véleményem,végülis azért vannak ezek a topic-ok!Hát szerintem Mata nem rossz játékos,és ha ő jön akkor azis biztossá válik hogy Villát nem szélre vettük,ami számomra egy jó hír,mert Villa szélen sem rossz,ezt a válogatottba bizonyította,de azért ő középpen a világ egyik legjobbja volt a Valenciában,akkor a barcában a legjobb lehet!És amúgy Mata tavaly a második legtöbb gólpaszt osztotta ki Xavi mögött a bajnokságban,és lőtt majdnem tíz gólt,és szerintem ez azért nemrossz,meg mivelhogy Henry távozik,csak egy balszélsőnk lenne (Pedro),ami nem túl megnyugtató egy Barcánál,amely egy szezonban 50-60 meccset játszik!Szóval ha Pedro még ki is szorítaná a kezdőböl,lenne egy elég jó variációs lehetóség arra az oldalra!És amúgy Ibrárol csak annyit,hogy amikor jött én személyszerint örültem,mert azt gondoltam mostmár tudunk majd a levegőben is játszani,meg hogy ő majd jó százalékban kihasználja a helyzeteit és döntő golokat szerez,de aztán ez nem ígylett,jól kezdett,szerzett 1-2 döntő fontosságú gólt,de nagyon ingadozó volt a formája mint Eto'nak,és sokszor csak visszahúzta a csapatot!Szerintem az lenne a legjobb megoldás ha tőle megválnánk,még akkor is ha nm érkezik a helyére senki,mert azért lássuk be,Bojan tényleg nagy tehetség,de ha csak harmadikszámú csatár lesz alig-alig fog játszani,és úgy fejlődni sem tud,pedig szerintem egy Villá-tol tudna mit tanulni,és egyszer olyan klasszis lehetne mint ő,mert még mindig nagyon fiatal,de ahhoz játékpercek kellenek!!!
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.06.23. 11:05:40

Titinho írta:Na ez lenne a világ szégyene, ha egy Mataval pótolnánk egy Ibrát.
Félreértés ne essék, Matát nem Ibra helyére vennétek. Valószínűleg így Villa lesz a center, Mata a balszélső, Messi a jobb.
Megmondom őszintén, hogy örülök, hogy oda igazol, mert Pedro nálam nem kicsit jobb játékos.
Mondjuk nem tudom mennyit érhet egy Mata-Villa-Messi trió egy fizikailag erős védelem ellen...
madridista...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.23. 11:05:35

barcalaci84 írta:tényleg ez lehetne az idei gyökér igazolásunk, Pedro simán ki fogja szorítani már csak azért is mert saját nevelés...
Az hagyján, de még Bojan is.
Írtam már én is párszor, hogy sokat nem látok Mata-ban.
Így meg, hogy a svéd távozását jelentené az esetleges érkezése pláne nem értem minek.

Jönne inkább egy olyan aki már bizonyított, és valóban többet tud a mi két fiatalunknál.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.06.23. 11:04:21

Titinho írta:Na nem nem nem nem nem! Nagyon remélem, hogy ez a Mata hír nem igaz! :evil:

Egy Matat hozunk a bal szélünkre? :shock: Te jó ég...

IDE NEM ELÉG JÓ A GYEREK! NE VICCELJÜNK MÁR!

Pedro megeszi reggelire ezt a Mata gyereket!

Úgy néz ki minden évben kell egy hülye és gyökér igazolás! 2 éve Hleb és Cáceres, tavaly az ukrán jézus, idén meg egy Mata 20 millióért!!! :shock: Tehát 20 millió...áhh...el se hiszem. :?

És még úgy írják az újságok, hogy Ibra így biztosan távozik! Na ez lenne a világ szégyene, ha egy Mataval pótolnánk egy Ibrát. :? Ibrának maradnia kell!!!

Elmondani nem tudom mennyire ideges lettem ezektől a hírektől! Imádkozom, hogy végül ne sikerüljön leigazolni! Mert ugye végleges megállapodásról még nincs szó, csak hogy közel vannak az álláspontok!

NE GYERE IDE MATA! NEM KELLESZ IDE!
Egyetértek ennek az igazolásnak értelmét nem látnám. Remélem nem igazoljuk le Matát.
Nekem amúgy teljesen szimpatikus gyerek de Pedro és Bojan többet tudnak nála / vagy legalább annyit ingyen.És akkor még ott van Jeffrén...

Reménykedem hogy Ibra marad ha megy akkor meg jöjjön Torres heyette.Villa bőven tudna bal szélen játszani .
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.06.23. 11:04:09

Attika 25 írta:Na,Mata is szépen megosztja a közvéleményt :D Mindegy,majd kiderül hogy lesz,még az sem tuti,hogy jön.
hát csak ne jöjjön, Pedro is jobb nála ah Mascherano se jöjjön csak, edzésenként lenne sérültünk és 3meccsenként piros lap, mert buta. Angol bajnokság pont jó neki csak ahhoz meg kéne ám tanulni angolul, de.... ezek a nevek :evil:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.06.23. 11:03:39

1 valamit nem értek. Silva volt mindig is terítéken. Tavaly is ő folyt a csapból, idén is felmerült télen a neve. Most hh nem kell nekünk? Szerintem pedig nem lenne zsákbamacska. Mellesleg én Matának is örülök! Tehetséges srác, élvezetes a játéka.
És nem mellesleg én nagyon örülök, hogy igazolunk, mert az eddigi kispad iszonyatosan rövid volt!
Adjunk hálát az égnek, hogy az előző idényt ilyen szerencsésen megúsztuk komoly sérülések nélkül. Nagy mázli!
Mata-Pedró nagyjából egy szintű. Lehet őket rotálni.
Ezért is lenne jó Fabregas érkezése...
Mindenki sokkal pihentebb lenne a minőségi rotálásnak köszönhetően és újra 6kupát nyerhetünk! :D 8)
Szerintem kel még: Cec, egy tehetséges VKP, egy jobbszélső védő és ha Ibra elmegy amit nagyon nem szeretnék, akkor Torres
Ennyi és legyőzhetetlenek leszünk! :twisted:
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.23. 10:59:07

tényleg ez lehetne az idei gyökér igazolásunk, Pedro simán ki fogja szorítani már csak azért is mert saját nevelés...
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.23. 10:57:21

Na,Mata is szépen megosztja a közvéleményt :D Mindegy,majd kiderül hogy lesz,még az sem tuti,hogy jön.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.06.23. 10:52:47

Na nem nem nem nem nem! Nagyon remélem, hogy ez a Mata hír nem igaz! :evil:

Egy Matat hozunk a bal szélünkre? :shock: Te jó ég...

IDE NEM ELÉG JÓ A GYEREK! NE VICCELJÜNK MÁR!

Pedro megeszi reggelire ezt a Mata gyereket!

Úgy néz ki minden évben kell egy hülye és gyökér igazolás! 2 éve Hleb és Cáceres, tavaly az ukrán jézus, idén meg egy Mata 20 millióért!!! :shock: Tehát 20 millió...áhh...el se hiszem. :?

És még úgy írják az újságok, hogy Ibra így biztosan távozik! Na ez lenne a világ szégyene, ha egy Mataval pótolnánk egy Ibrát. :? Ibrának maradnia kell!!!

Elmondani nem tudom mennyire ideges lettem ezektől a hírektől! Imádkozom, hogy végül ne sikerüljön leigazolni! Mert ugye végleges megállapodásról még nincs szó, csak hogy közel vannak az álláspontok!

NE GYERE IDE MATA! NEM KELLESZ IDE!

Egy Robinho-Silva-Di María meg mehet a levesbe! Gratulálok, de tényleg!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Lezárt