Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 11:51:02

Én sem értem miért távozik, de a pénz azért közre játszhat nála is :(
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.17. 11:43:04

én nem vagyok egy nagy valdes fan, ezt a topikjában betöltött szerepemen is láthattátok, de nem hiszem, hogy ezt a részét nem lehet megérteni. pont azért mert már mindent megnyert, mindent megkapott itt. nem unhatott bele? nem mindenki egy messi, akit már az is motivál, ha egy labda kerül a pályára. és, ha lehet hinni a híreknek, akkor zubival és az új kapusedzővel is megromlott a viszonya.

meg tegyük hozzá, hogy teljesen korrekten járt el. másfél évvel a szerződés lejárta előtt szólt. még pénzt is kaphatunk érte és helyettest is tudunk keresni. mert akármennyire is idegesített már így a végén azt tudom. hogy nem lesz egyszerű az új fiúnak.

szóval szerintem itt most tényleg egy rossz szavunk nem lehet rá. új kihívást akart, és a monaco azért az lenne. egy - két év az ilyen csapatoknak mindig kell ahhoz hogy bajnokok legyenek, vagy a blben tolják.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.05.17. 11:12:42

menczel írta: Tényleg azt hiszitek a pénz miatt megy el? Tavaly Pep is a pénz miatt ment el akkor a ti gondolatmenetetek alapján... fel sem merül bennetek, hogy 1)megromlott a viszonya a vezetőséggel 2) egy karrierje van, abból is max 5 éve, ki akarja magát másik bajnokságban próbálni, más címeket nyerni.

De még ha így is lenne és pénzért menne játszani (pénzügyileg is majdnem lehetetlen max pár 1-2m euróval kereshetne többet új klubjában mint itt, de inkább ugyanennyit), annyi mindent tett már a csapatért, hogy a távozó lába nyomát is meg kellene csókolni. Pfej, de hálátlan fajta a Barca szurkoló :(
nem a lábnyomcsókolgatás elmaradásáról van szó, és nem is a szrral bekenegetésről, legalábbis részemről nem. csak pár dolgot nem értek. van egy mondjuk úgy, felső-középkategóriás kapus, aki a nevelőegyesületével minden létező címet megnyert, olyanokat, amiket máshol nagy valószínűséggel nem tudott volna begyűjteni 30 év alatt sem, nemhogy 5-6 alatt. a posztján ő az elsőszámú és a hozzáférhető infók alapján meg sem fordult a fejekben, h változtattak volna ezen a szitun. a fizetése olyan, h az még sztem legalább két generációnyi valdesnek normális megélhetést fog biztosítani. hova menne innen szakmailag fejlődni? a monakóba? vagy hova?
mit szóljon egy casillas, aki a tinédzserkorszakát kivéve, egy lúzer csapatnak a kapusa, és akit lazán kiszórtak a kispadra, bár nemsokára visszakapja az őt megillető helyét a brigádjában. ő miért nem akar onnan elmenni?
innentől sztem nincs nagyon más magyarázat max az, h több lóvé kell neki, vagy esetleg még az, h, amint te is írtad, összekaphatott vkivel a vezetőségből.

guardiolát meg ne keverjük ebbe bele, mert egyáltalán nem hasonlít az ő szituja valdeséhez.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.17. 10:49:46

Azt hittem egy nagy csapathoz megy és továbbra is címekért fog küzdeni. Bár lehet, hogy a nyáron sikerül majd egy olyan Monacót összevásárolnia az orosz tulajnak, hogy már az első évükben is a bajnoki címért küzdhetnek, szerintem ez még nem lehet reális cél. Mindenesetre egy ilyen csapatban lenne motivációja Valdésnek, és ami még mellette szól, hogy Monaco közelebb van Barcelonához, mint mondjuk London. Kíváncsian várom, hogyan teljesít majd ott.
Kép
Kép
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.05.17. 10:33:53

JOseppe írta:
Boixos írta:sohasem fogom megérteni a problémáit. a világ legjobb csapatában játszhat, de koccolni akar. százezrek lennének a helyében, akik nem pénzért, hanem színes kavicsokért melóznának az FCBben, de neki fontosabb a zseton(?).
pedig eddig sem gondolnám, h összeugrott gyomorral kellett várnia a villanyszámlást...
Mások örülnének annak hogyha egy ilyen nagy klub mint a barca, a saját akadémiájáról az első csapatba szerepeltetné a kapusát, és nem kellene igazolgatni jó pénzért.Váldés választott, neki a pénz kellett még jó hogy Xavitól vagy Puyoltól ezt remélhetőleg nem fogjuk látni.
Tényleg azt hiszitek a pénz miatt megy el? Tavaly Pep is a pénz miatt ment el akkor a ti gondolatmenetetek alapján... fel sem merül bennetek, hogy 1)megromlott a viszonya a vezetőséggel 2) egy karrierje van, abból is max 5 éve, ki akarja magát másik bajnokságban próbálni, más címeket nyerni.

De még ha így is lenne és pénzért menne játszani (pénzügyileg is majdnem lehetetlen max pár 1-2m euróval kereshetne többet új klubjában mint itt, de inkább ugyanennyit), annyi mindent tett már a csapatért, hogy a távozó lába nyomát is meg kellene csókolni. Pfej, de hálátlan fajta a Barca szurkoló :(
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.17. 09:40:21

Boixos írta:sohasem fogom megérteni a problémáit. a világ legjobb csapatában játszhat, de koccolni akar. százezrek lennének a helyében, akik nem pénzért, hanem színes kavicsokért melóznának az FCBben, de neki fontosabb a zseton(?).
pedig eddig sem gondolnám, h összeugrott gyomorral kellett várnia a villanyszámlást...
Mások örülnének annak hogyha egy ilyen nagy klub mint a barca, a saját akadémiájáról az első csapatba szerepeltetné a kapusát, és nem kellene igazolgatni jó pénzért.Váldés választott, neki a pénz kellett még jó hogy Xavitól vagy Puyoltól ezt remélhetőleg nem fogjuk látni. :wink: 31-32 éves fejjel sajnos neki többet jelentett a pénz, mint a klubhűség és a csapat tisztelet. :wink: Ha ezt 25-26 évesen teszi, akkor még talán megértem hiszen fiatal fejlődő képes, de akkor is tiszteletlenség lenne mondjuk.De egy 30 éves korosztályt képviselő embernél, akit én nem tartok egy "divat focistának" mint mondjuk Beckham stb, ez már számomra abszolút érthetelen. :cry: Új kultúrát akar tanulni állitólag, kérdezem én 30-32 évesen már minek?????ilyenkor az emberek már a visszavonuláson gondolkodnak, legalábbis a legtöbb játékos akinek számit még a klubhűség, nem pedig a marketing értékeket tartják fontosabbnak. :D
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.05.17. 08:20:35

sohasem fogom megérteni a problémáit. a világ legjobb csapatában játszhat, de koccolni akar. százezrek lennének a helyében, akik nem pénzért, hanem színes kavicsokért melóznának az FCBben, de neki fontosabb a zseton(?).
pedig eddig sem gondolnám, h összeugrott gyomorral kellett várnia a villanyszámlást...
PUYOL-XAVI-INIESTA
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:45:28

Gergely írta:Ha csak a rózsaszín Porsche 911 -re gondolsz ami volt neki és a meleg pletykákra akkor szerintem két ok amiből kikövetkeztethetjük , hogy valami elszakadt nála 10 évesen :D De ettől függetlenűl hiányozni fog egy kicsit! :)
Nem vagyok én ilyen gonosz, nem akartam ennyire velősen belemenni a dolgokba. Dehát tudjuk, egyszer mindent kikell próbálni, ki tudja.. Victornak lehet jobban tetszettek a dolgok. :lol:

Egyébként csak az elvre gondoltam, nem kis címeket kapott ettől a klubtól, pont nem ő rá gondolna az ember, hogy joga lenne pattogni, szvsz. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:35:08

House írta:
Gergely írta:Monaco az pont neki való hely lesz! Remélem kicsengetik érte a 20 milliót!
Egy valamiben biztos vagyok , bárki jön a helyére kutya nehéz dolga lesz!
De úgy érzem az egész csapatnak jót fog tenni a frissítés hátul!
Egyébként mindent félretéve nem értem meg. Mindent megkap Barcelonában, a sokszori hibái ellenére a feltétlen bizalmat is, mégsem elég neki ez, valahogy nem fér bele nekem a klub filozófiájába az ügye. Alázatra, és tiszteletre tanítják a kölyköket a La Masíán, ő pedig feltúrja ezt gyökerestül. Na de ez az én kicsiny elvakult véleményem, nem szeretnék túlságosan belemenni. :D

Ha csak a rózsaszín Porsche 911 -re gondolsz ami volt neki és a meleg pletykákra akkor szerintem két ok amiből kikövetkeztethetjük , hogy valami elszakadt nála 10 évesen :D De ettől függetlenűl hiányozni fog egy kicsit! :)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:30:43

Gergely írta:Monaco az pont neki való hely lesz! Remélem kicsengetik érte a 20 milliót!
Egy valamiben biztos vagyok , bárki jön a helyére kutya nehéz dolga lesz!
De úgy érzem az egész csapatnak jót fog tenni a frissítés hátul!
Egyébként mindent félretéve nem értem meg. Mindent megkap Barcelonában, a sokszori hibái ellenére a feltétlen bizalmat is, mégsem elég neki ez, valahogy nem fér bele nekem a klub filozófiájába az ügye. Alázatra, és tiszteletre tanítják a kölyköket a La Masíán, ő pedig feltúrja ezt gyökerestül. Na de ez az én kicsiny elvakult véleményem, nem szeretnék túlságosan belemenni. :D
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:05:52

House írta:Ma láttam pár oldalon, miszerint a Monaco szeretné megszerezni. Ha oda megy, megkapja azt, amit itt nem kaphat meg, az irreálisan nagy fizetését. :roll: Személy szerint örülök is neki, hogy elmegy, és nem is. Szerzett nekünk sok örömöt, és (idén is) hozott ránk sok szívrohamot.

Monaco az pont neki való hely lesz! Remélem kicsengetik érte a 20 milliót!
Egy valamiben biztos vagyok , bárki jön a helyére kutya nehéz dolga lesz!
De úgy érzem az egész csapatnak jót fog tenni a frissítés hátul!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:02:51

Ma láttam pár oldalon, miszerint a Monaco szeretné megszerezni. Ha oda megy, megkapja azt, amit itt nem kaphat meg, az irreálisan nagy fizetését. :roll: Személy szerint örülök is neki, hogy elmegy, és nem is. Szerzett nekünk sok örömöt, és (idén is) hozott ránk sok szívrohamot.

szerk.: Ahogy már lentebb írtátok, hogy csak egy év van a szerződéséből, és ki is mondta, hogy el akar menni. Az egy dolog, de Neymar más tészta. Fiatal, és kapkodnak érte a mágnás csapatok. Valdest szerintem egy feltörekvő, új gazdag csapat fogja megvenni, bár nem igazán lőttem ezzel a véleményemmel szerintem senkinél sem a poént, Anzsi vagy Monaco..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2013.05.17. 00:06:35-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.16. 23:38:54

shutterisland írta:
nekem a legfájobb , hogy a kirugásai mellett a nyitott száj pozícióján sem próbált nagyon csiszolni 10 éve ezt kell nézni...hmm...sebaj!
:lol:

a nyakig felhúzott gatya se semmi.

bitch please.

remélem lesz már hivatalos álláspont, mert naponta olvasom itt, hogy megy, ott, hogy nem megy...aztán fordítva.


Egyetlen pozitívuma , hogy kicsit barnult és levágta a hínár haját az meg , hogy hogyan hordta a nadrágját....megint másik kérdés , egyben biztosak lehetünk , hogy a csücsöritős képeket tőle koppintották ;) :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.16. 23:06:12

nekem a legfájobb , hogy a kirugásai mellett a nyitott száj pozícióján sem próbált nagyon csiszolni 10 éve ezt kell nézni...hmm...sebaj!
:lol:

a nyakig felhúzott gatya se semmi.

bitch please.

remélem lesz már hivatalos álláspont, mert naponta olvasom itt, hogy megy, ott, hogy nem megy...aztán fordítva.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.16. 22:51:27

Igen Valdesünk nem egy szimpla Culé az biztos , nekem a legfájobb , hogy a kirugásai mellett a nyitott száj pozícióján sem próbált nagyon csiszolni 10 éve ezt kell nézni...hmm...sebaj!

Isten veled Victor ;)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.16. 22:41:59

Barcaman14 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... n=blhshare

Szeretem az ilyen cikkeket. A fő cím: Valdés Monacoban folytatja...majd í cikkben már az úgy tűnik és egyéb kifejezéseket használnak. :D

Egyébként ha már a pénz lesz a döntő nála(nem lennék meglepve), akkor mindenképpen jobban járna a Monacoval, mint, hogy kivándoroljon orosz honba az Anzsihoz.
Szerintem meg szeretne Dzsudzákkal egy bajnokságban játszani. :mrgreen:
Egyébként elég pénzéhez fickó Viktor barátunk, biztos vagyok benne, hogy olyan helyre megy, ahol rengeteget kereshet. Azért látszik, hogy a saját nevelések sem egyformák. Pl. Puyol sosem cirkuszolt a szerződésénél, nem fenyegette a klubot, és sosem igazolt volna el több pénzért.
Egyébként annak ellenére, hogy nem tartom klasszis kapusnak, azért elismerem, hogy az elmúlt években viszonylag korrekt módon oldotta meg a posztot (elődjeihez képest mindenképp), és biztos másképp viszonyulnék hozzá, ha az ő magatartása és más lett volna.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 17:59:07

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... n=blhshare

Szeretem az ilyen cikkeket. A fő cím: Valdés Monacoban folytatja...majd í cikkben már az úgy tűnik és egyéb kifejezéseket használnak. :D

Egyébként ha már a pénz lesz a döntő nála(nem lennék meglepve), akkor mindenképpen jobban járna a Monacoval, mint, hogy kivándoroljon orosz honba az Anzsihoz.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.08. 17:59:28

Tarsi88 írta:Két dolog: Valdesért idén sem kaptunk volna egy szinte egy kanyi fillért sem, mert ki az aki 10 milliókat fizetne egy olyan kapusért, akinek egy év van hátra a szerződéséből és kimondta, hogy távozni akar. Az irreális fizetési igényeiről ne is beszéljünk.
Mondjuk én pl. tudok olyan hülyét, aki 50-60 milliókat fizetne egy Neymarért, akinek egy év van hátra a szerződéséből és kimondta, h távozni akar. :D :wink:
Sajnos ettől függetlenül viszont igaz, h kb. 2-3 csapat van a világon, aki hajlandó lenne megfizetni Valdest (átigazolás+fizetés), viszont ezek közül szemmel láthatólag egyiknek sem kell kapus.

De egyébként pár dolog összekeveredett itt az emberek fejében: Valdes Tito kifejezett kérésére fog maradni. Nem azért, mert Rossell spórolni akart, vagy mert egy évvel el akarta odázni a kapuskérdést, nem azért, mert nincs hozzáférhető kapus a piacon, nem azért, mert nem kell senkinek, hanem azért, mert Tito szerint ez így jó nekünk, ennyi.
(Ez utóbbi pedig talán még kétségbeejtőbb is az összes többihez képest)
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.08. 17:27:57

Könyörgöm.Remélem hogy Tito az ilyen Reina féléket csak viccnek szánta.:roll: Mert ha ez komoly, akkor óriási problémák vannak a vezetőségnél. :cry: A legújabb hírek szerint ami az elmundón van, mostmár hála istennek Ter stegenről is cikkeznek.Remélem hogy az utóbbi fog érkezni. :roll: De ha mégis Reina akkor...Tito is menjen Vv-vel. :lol: :mrgreen:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 17:11:15

2 évig lenne egy kapusunk utánna vehetnénk ujra egyet.
kapusoknál akár 36-38 évig is lehet nagyszerű teljesítmény, kirívó esetekben még később is.
szóval egy akár 30 éves kapus is lehet majd' 10 éves befektetés szerencsés esetben.
viszont egy 26-27 éves kapus ha jól teljesít, nagy eséllyel a keret 80%-át "túléli" a barcelona kezdőjében.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.08. 16:33:53


az ég világon senki nem akar érte fizetni, nem akarja egy csapat sem leigazolni, nincs érdeklődő, ami a pár hónap tekintetében (mióta bejelentette, h nem hosszabbít) meglehetősen nevetséges, vagy inkább reális. Továbbá nem kellett semmire rábeszélni, nem azt mondta, h idén távozik, hanem csak ezt, h nem hosszabbítja meg 2014-ben lejáró szerződését..
lehet vissza akar vonulni :roll:
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.08. 16:28:17

S.Agüero írta:
Laza írta: természetesen remek kapusokat említesz de nem barcelona szintű.
Miért, Diego Lopez nem véd jól a Realban? Ha Valdes Barca szint, akkor ők is.
De jól véd. de mennyi idős?2 évig lenne egy kapusunk utánna vehetnénk ujra egyet.
Valdes korán sem Barcelona szintű...sajnos...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 16:20:08

én nem tudom, hogy állunk anyagilag, de a ter stegen-hummels-neymar kombó szerintem egy 90 milla körül ki kellene, hogy jöjjön, főleg, hogy neymar jövőre már ingyen igazolható lenne.
azt tudom, hogy bojant vissza kell vegyük, ezzel együtt kellene 100 körül lenni a kiadásoknak.

bojan nyilván menne, a cuenca-tello duóból is egy távozna, megkockáztatom, ha jön neymar, akkor villa lába is kifele lóg.
valdes és abidal távozna, ami a fizetések miatt számít.

így mennyi lehetne a mérlegünk ? -70 milla ? egy 7:0-ás zakó után ez a minimum :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.08. 16:08:47

Tarsi88 írta:Két dolog: Valdesért idén sem kaptunk volna egy szinte egy kanyi fillért sem, mert ki az aki 10 milliókat fizetne egy olyan kapusért, akinek egy év van hátra a szerződéséből és kimondta, hogy távozni akar. Az irreális fizetési igényeiről ne is beszéljünk.
A másik jelenleg nem a kapus poszt a legégetőbb kérdés a csapatnál, szóval ezzel, hogy még egy évvel eltolják az új kapus érkezését a rá szükséges x milliót is más hiányposzt betöltésére lehet költeni.
Osztom, plusz a harmadik: az ég világon senki nem akar érte fizetni, nem akarja egy csapat sem leigazolni, nincs érdeklődő, ami a pár hónap tekintetében (mióta bejelentette, h nem hosszabbít) meglehetősen nevetséges, vagy inkább reális. Továbbá nem kellett semmire rábeszélni, nem azt mondta, h idén távozik, hanem csak ezt, h nem hosszabbítja meg 2014-ben lejáró szerződését. 15-20 millió....ugyan már, burokban éltek?! Nézzük már meg, h mennyiért vettünk és adtunk el játékosokat az elmúlt években.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.08. 16:03:20

én nem értem, ha el akar menni, akkor minek marad még egy évet? de inkább maradjon, mint h guaita vagy reina jöjjön

az is benne van a pakliban h azért akarjak marasztalni, mert neymar+silva/hummels nagy lóvé és nincs már pénz minosegi kapusra... :-k
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt