MAGYAR VÁLOGATOTT

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.28. 17:51:12

Nem akármilyen vetélytársa akadt a Barcásoknak! 8)
MobilPress írta: Labdarúgás - Bodnár is lehet szabadrúgó világbajnok 2004.12.28.
Bodnár László is részt vesz a szabadrúgáslövő-világbajnokságon. A spanyolországi Marbellán első ízben kiírt viadalra a holland Roda magyar légiósát is meghívták.

Zinedine Zidane már biztosan döntős, hozzá csatlakozhatnak még hárman, akik a Robinho, Carlos Tevez, Del Piero, Kaká, Mascherano, Sevcsenko hatosból kerülnek ki. További 30 játékos hatos csoportokban küzd az elsőségért, amely a döntőbe jutást jelenti. Bodnár Lászlóék 18, 21 és 25 méterről lőhetnek a kapusoknak, akik között Santiago Canizares a legismertebb, a játékvezetők között pedig többek között olasz Collina is dirigál majd.
Bodnár a PSV ellen!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.12.27. 23:39:03

Silvanus írta:Én nagyon sajnálom, hogy ebbe a korszakba születtem (csak ebből a szempontból!), mert nem láthattam az igazi nagyokat játszani: Kubala, Puskás, és még sorolhatnám........ Ezek helyett mit kell látnom? NO COMMENT, egy rakás hülyegyerek, akik csak a kiba...ott pénzért fociznak, semmi, de semmi más motiváló erő nincs amely mozgatná őket! Képtelen vagyok megérteni, hogy MA itt Magyarországon egy magyar focista miért keres százezreket, mi több milliókat, MIRE??? Az istenért..... MIRE??? Én úgy nem fizetnék nekik, hogy jaj..... ha játszik, és JÓL játszik, esetleg lövi is a gólokat, akkor TALÁN megkaphatná az alap béré, amelynek kiszabnék valami max. felső határt, és ha azt tudja produkálni folyamatosan, és hozza a csapat a nemzetközi meccseket is, akkor mehetnének egyre feljebb, DE ADDIG NEM!!! És ha ez nem tetszik, viszlát, az ajtó nyitva, TAKARODJON HAZA!!! Jöhetnének helyettük a rengeteg fiatal, akik még szívből játszanak (nem pénzért, illetve nekik az a pénz még igazán sok is...), mert még ég bennük a tűz, és még nem rontották el őket, pl.: Gera, Huszti....... és hasonlóak! Én ezt gondolom a magyar fociról!

Leegyszerűsítve: gyenge, lassú, pontatlan, szánalmas, öregfiús, és pénzéhes, rettenetesen üzleties........ DE EZ IS MIRE? ISTENEM, ilyenkor szégyellem, hogy..... nem is folytatom!
Teljesen egyet értek!
Sajnos igazad van! :( :roll:
Kép
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.27. 23:17:16

rhynn írta:Ez a Bentex ez mit takar? van honlapjuk is?
Van.
http://www.bentex.co.uk/
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2004.12.27. 23:12:03

Ez a Bentex ez mit takar? van honlapjuk is?
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.27. 21:48:23

Ezt nem szabad kihagyni! :P
Bodnár a PSV ellen! 2004. december 19.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.17. 19:49:45

boggabor írta:Futnak?
Melyik mecsen volt az es foleg ki?
Nekem csak a Sanyi jut az eszembe a nemetek ellen igaz Nowotnyt nem nehez lefutni es Bodnar,de o elfelejtett paszolni es az a erzesem ott is megmergezhettek mert mostanaban agybeteg lett
Hát ahhoz képest, ami előtte volt...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.17. 17:50:06

redlions írta:Lothar Matthäus sajnos nem tudja megtanítani gólt rúgni a magyar csatárokat, főleg nyerni. Ez Bicskeinek se menne. Matthäus egyenlőre elég sokat ért el. Legalább futnak...

Futnak?
Melyik mecsen volt az es foleg ki?
Nekem csak a Sanyi jut az eszembe a nemetek ellen igaz Nowotnyt nem nehez lefutni es Bodnar,de o elfelejtett paszolni es az a erzesem ott is megmergezhettek mert mostanaban agybeteg lett
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.12.17. 16:55:11

Én nagyon sajnálom, hogy ebbe a korszakba születtem (csak ebből a szempontból!), mert nem láthattam az igazi nagyokat játszani: Kubala, Puskás, és még sorolhatnám........ Ezek helyett mit kell látnom? NO COMMENT, egy rakás hülyegyerek, akik csak a kiba...ott pénzért fociznak, semmi, de semmi más motiváló erő nincs amely mozgatná őket! Képtelen vagyok megérteni, hogy MA itt Magyarországon egy magyar focista miért keres százezreket, mi több milliókat, MIRE??? Az istenért..... MIRE??? Én úgy nem fizetnék nekik, hogy jaj..... ha játszik, és JÓL játszik, esetleg lövi is a gólokat, akkor TALÁN megkaphatná az alap béré, amelynek kiszabnék valami max. felső határt, és ha azt tudja produkálni folyamatosan, és hozza a csapat a nemzetközi meccseket is, akkor mehetnének egyre feljebb, DE ADDIG NEM!!! És ha ez nem tetszik, viszlát, az ajtó nyitva, TAKARODJON HAZA!!! Jöhetnének helyettük a rengeteg fiatal, akik még szívből játszanak (nem pénzért, illetve nekik az a pénz még igazán sok is...), mert még ég bennük a tűz, és még nem rontották el őket, pl.: Gera, Huszti....... és hasonlóak! Én ezt gondolom a magyar fociról!

Leegyszerűsítve: gyenge, lassú, pontatlan, szánalmas, öregfiús, és pénzéhes, rettenetesen üzleties........ DE EZ IS MIRE? ISTENEM, ilyenkor szégyellem, hogy..... nem is folytatom!
"Més Cuen un Club"
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.17. 15:55:30

Lothar Matthäus sajnos nem tudja megtanítani gólt rúgni a magyar csatárokat, főleg nyerni. Ez Bicskeinek se menne. Matthäus egyenlőre elég sokat ért el. Legalább futnak...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.17. 14:24:16

boggabor írta:Fiatal korban verunk mindenkit mint most a fradi, de ok ilyenkor nem futnak hanem labdaval gyakorolnak majd idovel a kondi jon magatol ez a baj es eszt nem akarja beismerni Mezei aki szerint Reijkaardnak meg kellet volna mar reg buknia
ebből is látszik, h mekkora fallosz ez az ember. csak az agáz, h itt még mindig ő az "atyaúristen". :x
PUYOL-XAVI-INIESTA
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.17. 14:16:29

Karhan amikor a Bettisbe igazolt nem hittek el, hogy ithon 20km futottak persze, hogy ove lettek a legjobb erdemenyek mindenben edzesek nallunk jok sot kivaloak, de nem tanulnak meg labdaval banni es ezert tunek lassunak a jatekunk mert kompenzalni kell a hibakat es mi fizikai tokeletesegre megyunk.Fiatal korban verunk mindenkit mint most a fradi, de ok ilyenkor nem futnak hanem labdaval gyakorolnak majd idovel a kondi jon magatol ez a baj es eszt nem akarja beismerni Mezei aki szerint Reijkaardnak meg kellet volna mar reg buknia
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.17. 14:09:01

azt sem értem, h miért csak most jutott eszébe az okosoknak, h külföldre kéne menniük az edzőknek tanulni??? eddig itt ekkora fazonok edzősködtek, h erre semmi szükség sem volt??? nagyon meg kellene változtatni a mai magyar labdarúgás szerkezetét, az edzőképzéssel kezdve. nem igaz, h a mezeji még mindig ott lehet a pozíciójában, holott meg lehet nézni, h az elmúlt 15-20 évben mit tudtunk felmutatni, ennek az embernek és az ő menedzsmentjének irányításával.

és akkor még ott vannak a mentális problémák....
nem egyszerű a bugi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.17. 14:06:03

antiimperialista írta:
Boixos írta:azért azt nem kell elfelejteni, h thaiföldre mi is a fakóval mentünk. az a gáz, h dumában már marha jók vagyunk, már csak az kéne, h a meló is ennyire mennyen, mert nem reménytelen a dolog.
Így van. Nem a Thaiföldön szereplő csapat a magyar válogatott! A legnagyobb baj az, hogy az egész nép -így a sportolóink is- vesztes típusú. Matthaeus győztes lenne, de ekkora vesztesekből ő sem tud győzteseket csinálni.
A magyar B csapat volt mig a szlovakok C. Pedig a szlovakok is [auto_cenzúra] gyengek, de a magyarokat azert megvertek 2 helyzetbol 1 gol magyar 5-bol 0
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.17. 14:03:43

antiimperialista írta:Egy kis emlékeztető: "az elvárásokkal kapcsolatban igazad van. De engem nem érdekel a múlt, sem a világranglista, sem semmi más. Ez jelenleg a mi válogatottunk. Szerintem sokkal több van a srácokban, mint amit mostanában elértek, még bízom abban, hogy előbb-utóbb ez ki is jön.
De az tény, hogy ha a MAGYAR VÁLOGATOTT meccseit nézem, olyan érzés fog el, ami más meccseken nem(Barca-meccseken sem). A himnuszt végigkönnyezem, az egész meccs alatt az egekbe szökik a pulzusom... Nekem ez a legfontosabb. Tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül, de azt is tudom, hogy kevesen vagyunk így. Kevesebben, mint kellene."

Ez az én véleményem.
közel hasonló az én véleményem is, nagyon szeretem győzni látni a csapatot és rohattul rosszul esik, ha lezakózunk. de sztem ezzel sokan vannak így.
az, h a matyi idejött nagyon jó, mert itt már annyi (egyébként tehetséges) ember megcsömörlött, h ők már sztem nem tudnák előbbre vinni a dolgokat, hiába lehetne kevesebb lóvéval megoldani a dolgokukat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.12.17. 13:54:11

Boixos írta:azért azt nem kell elfelejteni, h thaiföldre mi is a fakóval mentünk. az a gáz, h dumában már marha jók vagyunk, már csak az kéne, h a meló is ennyire mennyen, mert nem reménytelen a dolog.
Így van. Nem a Thaiföldön szereplő csapat a magyar válogatott! A legnagyobb baj az, hogy az egész nép -így a sportolóink is- vesztes típusú. Matthaeus győztes lenne, de ekkora vesztesekből ő sem tud győzteseket csinálni.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.12.17. 13:49:46

Egy kis emlékeztető: "az elvárásokkal kapcsolatban igazad van. De engem nem érdekel a múlt, sem a világranglista, sem semmi más. Ez jelenleg a mi válogatottunk. Szerintem sokkal több van a srácokban, mint amit mostanában elértek, még bízom abban, hogy előbb-utóbb ez ki is jön.
De az tény, hogy ha a MAGYAR VÁLOGATOTT meccseit nézem, olyan érzés fog el, ami más meccseken nem(Barca-meccseken sem). A himnuszt végigkönnyezem, az egész meccs alatt az egekbe szökik a pulzusom... Nekem ez a legfontosabb. Tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül, de azt is tudom, hogy kevesen vagyunk így. Kevesebben, mint kellene."

Ez az én véleményem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.17. 13:48:37

azért azt nem kell elfelejteni, h thaiföldre mi is a fakóval mentünk. az a gáz, h dumában már marha jók vagyunk, már csak az kéne, h a meló is ennyire mennyen, mert nem reménytelen a dolog.
PUYOL-XAVI-INIESTA
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.17. 13:44:52

Gyengek, meg a szlovak ligavallogatotol is kikaptak pedig a kozepes szlovak focista a cseh bajnoksagban jatszik a szlovakban a nagyon gyengek maradnak es Matthaus nagyon [auto_cenzúra] akkor inkabb Bicskei vagy Gelei fele annyit kerestek
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.12.17. 13:43:22

Nekem van.Szerintem nem olyan rossz a csapatunk,csak sztem egy kicsit a mentalitással van a baj.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.12.17. 13:40:52

Elkezdtünk egy jó kis eszmefuttatást a Riquelme-topicban. Akinek véleménye van kis hazánk válogatottjáról, ide írja be!
Lezárt