Premier League / FA Cup

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.12.19. 00:58:52

Gera Zoliék is kaptak asszem 1 négyest...
Zoli rúgott egy kapufát,az első félidő után lejött!
Jó-jó,mindenki lejött,csak már nem jött vissza se... :lol:
Kép
Kép
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.12.19. 00:56:59

Enrique írta:
Boixos írta:azért azt jó látni, h abszolút nem lógnak ki a mieink a csapatokból (bár monnyuk egyelőre nem a cselziről v. a 'poolról szól a dal 8) . talán csak a Torghelle az, akinek még kicsit akklimatizálódnia kell.
Torghellét én 1általán nem tartom olyan jó játékosnak... :roll:
Sztem is [auto_cenzúra]!
Bazi jó meneddzsere lehet! :wink:
Kép
Kép
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.12.19. 00:55:46

Charlie írta:
redlions írta:
www.nb1.hu írta:MU-C. Palace
Király nem vallott szégyent

Az angol élvonal szombat esti összecsapására az esélytelenek nyugalmával készülhetett a Crystal Palace, a sokkal jobb játékerőt képviselő MU hazai pályán nem szokott hibázni.
A házigazdák már a meccs legelején vezetést szerezhettek volna, ám Rooney büntetőjét bravúrral védte Király. A magyar kapus az első félidőben több szép védést is bemutatott, a két kapott gólról azonban nem tehetett.
A szünet után a Palace megráncigálta az oroszlán bajuszát, egy perccel a kezdés után sikerült egyenlítenie, két perccel később azonban már két góllal vezettek a hazaiak. A Manchester még a hajrában is lőtt egy gólt, így a győzelmét nem fenyegette veszély, a Palace legjobbja az öt kapott gól ellenére is Király volt, nélküle csúnya vereségbe is beleszaladhatott volna a londoni gárda.


Így van,így kell védeni,jövőre minimum Newcastle!
C.
Így van!
Kép
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.19. 00:54:46

redlions írta:
www.nb1.hu írta:MU-C. Palace
Király nem vallott szégyent

Az angol élvonal szombat esti összecsapására az esélytelenek nyugalmával készülhetett a Crystal Palace, a sokkal jobb játékerőt képviselő MU hazai pályán nem szokott hibázni.
A házigazdák már a meccs legelején vezetést szerezhettek volna, ám Rooney büntetőjét bravúrral védte Király. A magyar kapus az első félidőben több szép védést is bemutatott, a két kapott gólról azonban nem tehetett.
A szünet után a Palace megráncigálta az oroszlán bajuszát, egy perccel a kezdés után sikerült egyenlítenie, két perccel később azonban már két góllal vezettek a hazaiak. A Manchester még a hajrában is lőtt egy gólt, így a győzelmét nem fenyegette veszély, a Palace legjobbja az öt kapott gól ellenére is Király volt, nélküle csúnya vereségbe is beleszaladhatott volna a londoni gárda.


Így van,így kell védeni,jövőre minimum Newcastle!
C.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.19. 00:53:11

www.nb1.hu írta:MU-C. Palace
Király nem vallott szégyent

Az angol élvonal szombat esti összecsapására az esélytelenek nyugalmával készülhetett a Crystal Palace, a sokkal jobb játékerőt képviselő MU hazai pályán nem szokott hibázni.
A házigazdák már a meccs legelején vezetést szerezhettek volna, ám Rooney büntetőjét bravúrral védte Király. A magyar kapus az első félidőben több szép védést is bemutatott, a két kapott gólról azonban nem tehetett.
A szünet után a Palace megráncigálta az oroszlán bajuszát, egy perccel a kezdés után sikerült egyenlítenie, két perccel később azonban már két góllal vezettek a hazaiak. A Manchester még a hajrában is lőtt egy gólt, így a győzelmét nem fenyegette veszély, a Palace legjobbja az öt kapott gól ellenére is Király volt, nélküle csúnya vereségbe is beleszaladhatott volna a londoni gárda.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.17. 13:30:30

Boixos írta:azért azt jó látni, h abszolút nem lógnak ki a mieink a csapatokból (bár monnyuk egyelőre nem a cselziről v. a 'poolról szól a dal 8) . talán csak a Torghelle az, akinek még kicsit akklimatizálódnia kell.
Torghellét én 1általán nem tartom olyan jó játékosnak... :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.17. 09:46:53

azért azt jó látni, h abszolút nem lógnak ki a mieink a csapatokból (bár monnyuk egyelőre nem a cselziről v. a 'poolról szól a dal 8) . talán csak a Torghelle az, akinek még kicsit akklimatizálódnia kell.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.12.17. 09:08:15

Rapika írta:
Lujo írta:Lehmann egy viszonylag nagy csapatban játszott (Dortmund) és anno hirtelen kellett az Arsenalnak kapus, Király pedig egy kisebb csapatban, de szerintem ez az év a bizonyítás éve lesz nála és nyáron elviszi egy nagyobb csapat, ha kiesik a Palace. A Manchester pedig Schmeihel távozása óta küzd kapus gondokkal, nincs igazán jó kapusuk.
Sztem gerát is elviszi vmi nagyobb klubbocska idény végén!
Sajna most eléggé rosszul áll a szénája a wbanak... :cry:
Sajnos a WBA egy gyenge csapat gyenge edzővel (az öreg Robson jobb lett volna). Az egyetlen igazi értékük Gera Zoli! Remélem, el fog igazolni egy normális csapatba, ha kieseik a West Brom (márpedig igencsak sanszos, hogy ki fognak). Azt olvastam egy másik honlapon egy hozzászólásban, hogy olyan a szerződése, hogy ha kiesik a csapat, akkor ingyen igazolható lesz. Tudtok erről valamit?

Király meg idén szerintem a Premiership legjobb kapusa lesz! Remélem őt egy igazán nagy csapat fogja elvinni, bár aggaszt, hogy azt nyilatkozta, eddig mindenhol hosszú ideig védett, és most is ez a célja. Csak nem akar a második ligában játszani (mert sajnos a Palace is nagyon gyenge, könnyen kieshetnek ők is)! Ha nagy csapatba megy, akkor menjen a MU-ba, mert az Arsenalt nagyon nem szeretem, de miatta kénytelen lennék neki szurkolni...
Torghelle Sanyit meg nagyon sajnálom, kaphatna több lehetőséget is. Az kifejezetten undorító volt, amikor Andrew Johnson sérülésekor Dougie Freedman játszott a helyén, akinek nem is az a posztja, ráadásul gyengén is nyomta!
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2004.12.16. 19:48:42

Bodi írta:Egy kis segítségre lenne szükségem,nincs meg valakinek véletlenül a Premier Leuge himnusza?
Már hónapok óta próbálom megszerezni,de nem jön össze.Ha valaki tud,létszi segítsen!!!!!!!!
Nekem is kéne...
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.12.16. 19:25:53

Egy kis segítségre lenne szükségem,nincs meg valakinek véletlenül a Premier Leuge himnusza?
Már hónapok óta próbálom megszerezni,de nem jön össze.Ha valaki tud,létszi segítsen!!!!!!!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.12.16. 17:39:26

Én is nagyon remélem, hogy így lesz, de ehhez kitartóan és jól kell játszania.
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.12.16. 17:10:59

Lujo írta:Lehmann egy viszonylag nagy csapatban játszott (Dortmund) és anno hirtelen kellett az Arsenalnak kapus, Király pedig egy kisebb csapatban, de szerintem ez az év a bizonyítás éve lesz nála és nyáron elviszi egy nagyobb csapat, ha kiesik a Palace. A Manchester pedig Schmeihel távozása óta küzd kapus gondokkal, nincs igazán jó kapusuk.
Sztem gerát is elviszi vmi nagyobb klubbocska idény végén!
Sajna most eléggé rosszul áll a szénája a wbanak... :cry:
Kép
Kép
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.12.16. 15:28:46

Én is így gondolom, illetve remélem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.16. 12:59:00

végül is mind1 talán, h melyik csapatban kezdett a király és a gera, vhol be kellett mutatkozniuk. hála Istennek, elég jól csinálják. tuti, h jövőre nagyobb csapatokban fognak bugizni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.12.16. 12:51:01

Lehmann egy viszonylag nagy csapatban játszott (Dortmund) és anno hirtelen kellett az Arsenalnak kapus, Király pedig egy kisebb csapatban, de szerintem ez az év a bizonyítás éve lesz nála és nyáron elviszi egy nagyobb csapat, ha kiesik a Palace. A Manchester pedig Schmeihel távozása óta küzd kapus gondokkal, nincs igazán jó kapusuk.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.16. 12:19:52

Boixos írta:
Enrique írta: Az 1x biztos.... 2 ilyen $z@r kapust nem is nagyon lehetne találni... :lol:
így igaz! ha a léman csak huszad olyan jó kapus lenne, mint amekkora arca van, ki sem lehetne robbantani a válogatott kapujából. a carroll meg egy 0. a király bármelyiket kenterbe verné, de még sorolhatnék párat, akiknek lazán beférne a helyére.
Én sem tudom mire van ekkora arca... Kahn sztem sokkal jobb!!
Király pedig tényleg megérdemlne 1 sokkal jobb csapatot, nem ilyen kristály palotát... :?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.16. 09:43:55

Enrique írta: Az 1x biztos.... 2 ilyen $z@r kapust nem is nagyon lehetne találni... :lol:
így igaz! ha a léman csak huszad olyan jó kapus lenne, mint amekkora arca van, ki sem lehetne robbantani a válogatott kapujából. a carroll meg egy 0. a király bármelyiket kenterbe verné, de még sorolhatnék párat, akiknek lazán beférne a helyére.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.15. 21:51:11

Bodi írta:
Boixos írta:remélem a Király is a GeraZolival együtt elpályázik az idény végén egy-egy jobb csapatba!
Minden esélyük megvan rá,főleg Királynak.
Ezzel a teljesítménnyel simán beférne az Arsnalba,Lehmannál sokkal jobb.De szerintem Carrolnál is. :wink:
Az 1x biztos.... 2 ilyen $z@r kapust nem is nagyon lehetne találni... :lol:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.12.15. 21:36:55

Boixos írta:remélem a Király is a GeraZolival együtt elpályázik az idény végén egy-egy jobb csapatba!
Minden esélyük megvan rá,főleg Királynak.
Ezzel a teljesítménnyel simán beférne az Arsnalba,Lehmannál sokkal jobb.De szerintem Carrolnál is. :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.15. 20:28:27

remélem a Király is a GeraZolival együtt elpályázik az idény végén egy-egy jobb csapatba!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2004.12.15. 20:25:16

szürke pizsímás :lol: :lol: :lol:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.15. 20:24:41

redlions írta: Nem láttad a meccset?a Sport1 18.00kor adta. Nagy,erős lövések nem jöttek ki róla. Egyszer akkor zűrzavar volt előtte, hogy szerintem csak megérzésre vetődött el, és megfogta a bombát. Hatalmas vetődéssel egyszer a bal alsó sarokból ütött ki egy bombát. Később egy az egybe vitték rá a labdát, ő kirontott és a 11es pont környékén átakarták emelni, de épp belekapott és utána lekapta a labdát. Nagy jelenet volt! :P
Faragó R. azt mondta, hogy az angol kommentárok világklasszis teljesítménynek mondták Király játékát! :P
Alátámasztva az Arsenal elleni meccsről Király védései! (olyan is, ami kimaradt az összefoglalóból! :P ) 2004.nov.6.:
http://www.bentex.co.uk/magyarfoci/Kira ... rsenal.wmv
Ez sem Királyon múlt! Blackburn ellen 0-0! 2004. dec. 11.
http://www.bentex.co.uk/magyarfoci/Kira ... Bentex.wmv
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.15. 20:06:46

www.nb1.hu írta:Angliában minden bajnoki forduló után kihirdetik a hét csapatát, ami nagyban hasonló honlapunk "A forduló válogatottja" rovatához. Az elmúlt hétvégén nyújtott teljesítményével Király Gábor is bekerült a legjobbak közé - szigetországi pályafutása során nem először. Királyt a legtöbb angol lap a Palace-Blackburn meccs emberének választotta, és szinte kivétel nélkül minden lapnál a forduló legjobbjai között emlegetik. A magyar kapusról az Independient úgy ír, hogy "a szürke pizsamás úgy röpködött a kapu előtt, mint egy héliummal töltött ballon".
Király egyébként olyan sztárokkal került egy csapatba a 18. forduló után, mint a Manchester Unitedből Roy Keane, a Portsmouthból Steve Stone, vagy éppen a Chelseaből John Terry.

Íme a 18. forduló csapata
Király Gábor (C. Palace) - Steven Taylor (Newcastle), John Terry (Chelsea), Arjan De Zeeuw (Portsmouth), Graeme Le Saux (Southampton) - Steve Stone (Portsmouth), Papa Bouba Diop (Fulham), Roy Keane (Manchester United), Stewart Downing (Middlesbrough) - Kevin Phillips (Southampton), Peter Crouch (Southampton)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.12.04. 15:27:22

Ki lőtte a 2.-at?Lemaradtam róla....
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2004.12.04. 15:14:14

hopp 2-0
Lezárt