Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.24. 16:17:55

ennyi volt a nagy celta :lol: simán kapnak egy 5öst.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.24. 16:08:16

Bob_Marley írta:Spanyolország legjobb csapata jelenleg a Celta, kőkemény lesz ez mindkét csapatnak. RM gyakorlatilag a párizsi repülőről érkezik....míg a Celta pedig már elkapta idén a Sevillát, minket vagy éppen legutóbb a Madrigalban nyertek még ha a végén, de akkor is. Nagyon érdekes meccs lesz, szerintem döntetlen még ha a RM kerete hosszú is, de Szerdán játszottak és ma már pályán vannak délután négykor. Ezt a Celta kihasználhatja, s mindenképp van esélye főleg, hogy nagyon jók.

Ahogy nálunk is mindig megjegyzem úgy most is érdemes megjegyezni, hogy valami egészen kriminális néha a sorsolás adott fordulókra. Azt küldeném fel a pályára, aki kitalálja, hogy Szerda este 22:30 után játsszál Szombat délután 16-kor......Ráadásul Párizs-Madrid-Vigo kiruccanás után, tehát még az se, hogy otthon BL és onnan bajnoki. Az hogy milyenek a bírók Spanyolországban az benne van, de hogy ezt folyamatosan eljátsszák a kupacsapataikkal az botrány.
Szerintem valahogy behúzza a Real, kevésbé fognak sztem felpörögni mint ellenünk(ezért is van mindig a címvédőknek nehéz dolga), és akkor is mi bénáztuk el az elejét, és azért lett vége, de igaz akkor szerintem élete meccsét játszotta a Celta.
Plusz azért az is benne van hogy ismerik Enriquét, illetve exedző ellen mindig mégjobban felpörögnek fejben

Amúgy igen, ezek a sorsooások néha nagyon embertelenek, ha már annyira ma akarják, akkor miért nem pl este játszatják?

SZERK: Erről beszéltem, ekkora védelmi hibát... :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.24. 14:51:55

Spanyolország legjobb csapata jelenleg a Celta, kőkemény lesz ez mindkét csapatnak. RM gyakorlatilag a párizsi repülőről érkezik....míg a Celta pedig már elkapta idén a Sevillát, minket vagy éppen legutóbb a Madrigalban nyertek még ha a végén, de akkor is. Nagyon érdekes meccs lesz, szerintem döntetlen még ha a RM kerete hosszú is, de Szerdán játszottak és ma már pályán vannak délután négykor. Ezt a Celta kihasználhatja, s mindenképp van esélye főleg, hogy nagyon jók.

Ahogy nálunk is mindig megjegyzem úgy most is érdemes megjegyezni, hogy valami egészen kriminális néha a sorsolás adott fordulókra. Azt küldeném fel a pályára, aki kitalálja, hogy Szerda este 22:30 után játsszál Szombat délután 16-kor......Ráadásul Párizs-Madrid-Vigo kiruccanás után, tehát még az se, hogy otthon BL és onnan bajnoki. Az hogy milyenek a bírók Spanyolországban az benne van, de hogy ezt folyamatosan eljátsszák a kupacsapataikkal az botrány.
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.10.24. 14:22:49

noname írta:Kíváncsi leszek a Celta-Real meccsre. Ilyenkor szokott az jönni h a Celta mindenki ellen remekül játszik, majd kap a Real ellen 15 perc alatt egy szöglet és a kamu tizenegyes-gólt.
Én is erre gondoltam. Nem azt mondom, hogy sima lesz, mert a Real is fog szenvedni, de be fogják húzni valami öngóllal, vagy korai 11-essel.
Remélem azért beleadnak a Celtások mindent, de láthattuk, hogy ez a Real még B kerettel is tud focizni. Ramos, Bale, Benzema, James, Pepe, Carvajal nem játszik.
A védekezést ott Benitez elég jól összerakta, kb úgy, mint tavaly nálunk Lucho. Ez az ami idén nálunk nagyon hiányzik. De egy Varane-Nacho nem lehet kihívás a Vigoiaknak(remélem). :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.10.24. 09:32:59

Pár játékos fizetése nálunk valóban baromi magas, de azért az a 3 triplázás alaposan megnövelte a fizetéseket.

Kíváncsi leszek a Celta-Real meccsre. Ilyenkor szokott az jönni h a Celta mindenki ellen remekül játszik, majd kap a Real ellen 15 perc alatt egy szöglet és a kamu tizenegyes-gólt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.24. 02:20:36

Nero. írta:Néhányan úgy aggódnak a klub költségvetése miatt, mintha ettől nekik kevesebb kenyér jutna. :lol:
Csak ha gondolkozol egy kicsit rájöhetsz, hogy ez közvetetten téged is érint. Ha a klub anyagilag rosszul áll, a mai elszállt árak mellett nem biztos, hogy képes lesz azokat a játékosokat akik kellenek, főleg ha egy licitháborúba kell menni és csábító fizut adni nekik.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.23. 20:11:42

Néhányan úgy aggódnak a klub költségvetése miatt, mintha ettől nekik kevesebb kenyér jutna. :lol: Túléltük az Ibra, Csingriszkij, Keirrison féle bukókat, messze áron alul adtunk el mindenkit, amikor mi vásároltunk akkor meg nem sokat alkoduztunk. Van itt zseton bőven , meg adóság is, nem is kevés, de a bank nem fogja vinni a Camp Nout. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.23. 20:09:37

Köszönöm a válaszokat, az akkor elég durva. Elmegy 200+ millió csak a fizetésekre. :D Tetszik vagy sem, ezért kell elmenni Amerikába, Ázsiába túrázni, mert be kell hozni a pénzt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.23. 18:35:45

Bob_Marley írta:
Ez nettó vagy bruttó? Mert a klub szempontjából nagyon nem mindegy, s Spanyolországban 50% körül van az adózás ha jól tudom.
A bérek Laporta alatt ugrottak meg és azóta is folyamatosan nőnek sajnos.
Úgy tudom, hogy ezek mind nettoban vannak.

Vannak nagyon elszálltak nálunk. Ha csak az első felében nézzük Rakitic, Alves, Masch, de még Ini is irreálisan sokat keres.
Arról nem beszélve, hogy Matyi kap 3 milliót. :shock:

"Odaát" teljesen normálisak, nálunk a 3/4-éből le lehetne csípni, ha az MSN-ét hagyjuk is. (mondjuk aza az Isco 2 misi erős) És erre akarunk még egy Pogbát meg Nolitot/Lavezzit hozni, ami kb. újabb 12 millió. Én korábban erre mondtam, hogy a plafont verdesik a fizuk.
És akkor nem beszéltünk a különböző prémiumokról, ráadásul, ha a TV-s jogdíjak is változnak még nagyobb a gikszer.
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.23. 18:26:28

Bob_Marley írta: Ez nettó vagy bruttó? Mert a klub szempontjából nagyon nem mindegy, s Spanyolországban 50% körül van az adózás ha jól tudom.
A bérek Laporta alatt ugrottak meg és azóta is folyamatosan nőnek sajnos.
Ez már az adózás utáni összeg. Brutális , hogy mennyit költ el a klub csak a fizetésekre (pl csak Messi fizetése éves szinten 40 milla mínusz a klubnak).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.23. 18:10:47

Ez nettó vagy bruttó? Mert a klub szempontjából nagyon nem mindegy, s Spanyolországban 50% körül van az adózás ha jól tudom.
A bérek Laporta alatt ugrottak meg és azóta is folyamatosan nőnek sajnos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.23. 02:32:25

Normandia írta:
Az meglep, hogy nálunk többet kapnak. Ezt nem gondoltam volna.
Az első triplázás után ugrottak meg nagyon a bérek, aztán azóta nálunk sincs megállás.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.10.22. 21:52:05

Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.10.22. 21:47:27

Normandia írta:
Az meglep, hogy nálunk többet kapnak. Ezt nem gondoltam volna.
Ha azt nézzük csak Alves fizetéséből 2 nála jobb játékost tudnánk tartani.


A legrosszabb az az, hogy mondjuk Sandro vagy Munir fizetésének harmadát meg tudják NB1-ben keresni páran.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.10.22. 21:37:29

Normandia írta:
Az meglep, hogy nálunk többet kapnak. Ezt nem gondoltam volna.
Pedig ez már jó ideje így van...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.10.22. 21:33:58

Az meglep, hogy nálunk többet kapnak. Ezt nem gondoltam volna.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.10.22. 17:52:43

Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.22. 13:31:53

Chino írta:
Bob_Marley írta: Ezt viszont akkor nem értem. Most akkor mégsem akartak mindenáron nyerni és az van, amit én láttam, hogy tökéletes volt nekik az iksz? :D
.
Nem. Éppen hogy rossz eredmény az X, mert itt minden adott volt egy győzelemhez és ha behúzzák, akkor Madridban egy X-el vagy szűk vereséggel is meg lehetett volna az első hely. Mert így annyi esélyük van, ha győznek a Bernabeuban, amit nem tartok valószínűnek.
Szerintem most tényleg szavakon rúgózunk, de én az előző írásodból azt vettem ki, hogy a játékuk arra hajazott, hogy nekik jó az iksz. Én ezzel azért értettem egyet, mert a továbbjutás mindig az elsődleges és a fő bajnokság. Legalábbis én mindig így fogom fel. Viszont Matuidi és csababarca meggyőzött arról, hogy ők mindenképp nyerni akartak. Erre írtam, hogy akkor rosszul láttam, mert én azt vettem le, hogy nekik megfelelő az iksz vagy legalábbis a lassan járj tovább érsz elv alapján nem akartak sokat kockáztatni. Ez nálam érthető kategória, erre írtátok, hogy nekik most kellett nyerni, de mégse ezt követték, legalábbis az előző hsz-dből erre következtettem. De már félek bármire következtetni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.22. 12:41:49

Bob_Marley írta: Ezt viszont akkor nem értem. Most akkor mégsem akartak mindenáron nyerni és az van, amit én láttam, hogy tökéletes volt nekik az iksz? :D
.
Nem. Éppen hogy rossz eredmény az X, mert itt minden adott volt egy győzelemhez és ha behúzzák, akkor Madridban egy X-el vagy szűk vereséggel is meg lehetett volna az első hely. Mert így annyi esélyük van, ha győznek a Bernabeuban, amit nem tartok valószínűnek.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.22. 12:34:32

visca el barca írta:Bob, Te tényleg szoktál néha hajmeresztő dolgokat írni az eléggé egyedi látásmódot miatt, de remélem te sem gondolod komolyan, hogy egy csapat nem töri azon magát, hogy a legjobb 16 között ne egy bayern/mu/barca triót kapjon, hanem egy olympiacost, vagy wolfsburgot.

partjelzős téma érdekes, örülnék ha igaz lenne és bebuknának. :D
Ezt írtam már, hogy könnyebb.
Chino írta:
Bob_Marley írta: Rendben, most rossz volt a logikai következtetésem, elfogadom a te érvelésed is ahogy csababarca érvelését is. Utólag sokat nem számít, nem hiszem hogy ha tegnap nyernek megnyerték volna a csoportot, de ezt sose tudjuk meg és még meg is nyerhetik.
Nem biztos, hogy megnyernék a csoportot, ha tegnap verik a Realt, de azért nem mindegy, hogy muszáj nyerni Madridban vagy elég egy X sőt akár egy szűkös vereség is.
Itt inkább arról van szó, hogy ennél nagyobb esélyük nem lett volna. Odahaza az alapcsapatukkal egy kulcsemberket nélkülöző Real volt az ellenfél és ennek ellenére kicsit sem látszott rajtuk, hogy akarnak itt valamit. Ha ez a Bernabeuban van egy erős Real ellen még érthető hogy nem forszírozzák a támadást vagy kockáztatnak (bár itt inkább a belesz@└rok stílus volt a jellemző a párizsiakra) és a biztosra mennek.
És nem egy amatőr csapatról beszélünk. Tavaly például megmutatták nekünk is, hogy valóban mire is képesek, ha felszívják magukat. Ha annak a felét nyújtják behúzzák a meccset.

Erről a partjelzős dologról nem tudom mit gondoljak. Valószínűleg nagyrészt koholmány, neem sok alapja lehet, inkább az a meglepő, hogy nem velünk kapcsolatban hozták ezt fel.
Ezt viszont akkor nem értem. Most akkor mégsem akartak mindenáron nyerni és az van, amit én láttam, hogy tökéletes volt nekik az iksz? :D

Én úgy gondolom, hogy karóba nem fognak ezért senkit húzni Párizsban, PSG másodikként is sok csapatot kitud ejteni, tavaly is megtették. Ettől függetlenül mint írtam nekem volt rossz logikai következtetésem. Én abból indultam ki, amit a Bayernnél is láttam, amit egy Citynél is láttam már vagy egy Juventusnál a múltban. Nem szakadtak meg, hogy elérjék az első helyet, még ha az könnyebb ellenfélt is eredményez papíron. Én az ilyet maximálisan megszoktam érteni, mert a szezon hosszú és nem "felesleges" dolgokra kell pazarolni az energiát. Matuidi és csababarca minden kétségemet eloszlatta, rossz logikai következtetés volt ez. Én játékosként így gondolnám és volt már rá példa a történelemben, hogy így is történt, de PSG első akar lenni, de tegnap még ha volt is lehetőségük nem jött össze nekik a három pont.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.22. 11:45:12

Bob, Te tényleg szoktál néha hajmeresztő dolgokat írni az eléggé egyedi látásmódot miatt, de remélem te sem gondolod komolyan, hogy egy csapat nem töri azon magát, hogy a legjobb 16 között ne egy bayern/mu/barca triót kapjon, hanem egy olympiacost, vagy wolfsburgot.

partjelzős téma érdekes, örülnék ha igaz lenne és bebuknának. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.10.22. 11:40:51

Nem nagyon szoktam foglalkozni a Real eredményeivel, de a tegnapi PSG elleni meccsük megér pár mondatot.
A Madrid megint lehozott egy meccset gól nélkül egy erős csapat ellen idegenben, úgy hogy sérültjei voltak és bizony a mérleg nyelve feléjük billent nekik voltak igazán nagy helyzeteik. Remélem januárig tartjuk velük a lépést és utána tudunk fejlődni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.22. 11:35:04

Bob_Marley írta: Rendben, most rossz volt a logikai következtetésem, elfogadom a te érvelésed is ahogy csababarca érvelését is. Utólag sokat nem számít, nem hiszem hogy ha tegnap nyernek megnyerték volna a csoportot, de ezt sose tudjuk meg és még meg is nyerhetik.
Nem biztos, hogy megnyernék a csoportot, ha tegnap verik a Realt, de azért nem mindegy, hogy muszáj nyerni Madridban vagy elég egy X sőt akár egy szűkös vereség is.
Itt inkább arról van szó, hogy ennél nagyobb esélyük nem lett volna. Odahaza az alapcsapatukkal egy kulcsemberket nélkülöző Real volt az ellenfél és ennek ellenére kicsit sem látszott rajtuk, hogy akarnak itt valamit. Ha ez a Bernabeuban van egy erős Real ellen még érthető hogy nem forszírozzák a támadást vagy kockáztatnak (bár itt inkább a belesz@└rok stílus volt a jellemző a párizsiakra) és a biztosra mennek.
És nem egy amatőr csapatról beszélünk. Tavaly például megmutatták nekünk is, hogy valóban mire is képesek, ha felszívják magukat. Ha annak a felét nyújtják behúzzák a meccset.

Erről a partjelzős dologról nem tudom mit gondoljak. Valószínűleg nagyrészt koholmány, neem sok alapja lehet, inkább az a meglepő, hogy nem velünk kapcsolatban hozták ezt fel.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.10.22. 11:24:18

Egyáltalán nem lepne meg, ha igaz lenne. Viszont készpénznek se venném, mivel katalán források hozták le először és tény, ami tény, hogy ezután ember legyen a talpán az a partjelző, aki nem emeli majd a zászlót a Real kárára minden kétes szituációban.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.10.22. 11:09:39

Már a magyar oldalak is hozzák a hírt:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jelzo.html" target="_blank

Remélem Cunci kap a leendő lesgóljai mellé még pár tizi is! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése