Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.19. 15:31:10

If the tie is between two clubs, then the tie is broken using the head-to-head goal difference (without away goals rule)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2012.03.19. 15:24:46

Tavaly az egymás elleni meccs eredménye volt az elsődleges, ha nem változtattak ezen, akkor a pontazonosság elég lehetne


visca el barca írta:elég ha egyszer véletlenül elbambulnak valamelyik meccsen, egyet meg valamelyik be nem avatott jatekvezeto (:D) elfuj nekik. máris csak két pont.


amugy azonos pontszám esetén mi dönt a végső elszámolásnál? (jol tudom h a több gyozelem?)
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.19. 15:18:53

visca el barca írta:elég ha egyszer véletlenül elbambulnak valamelyik meccsen, egyet meg valamelyik be nem avatott jatekvezeto (:D) elfuj nekik. máris csak két pont.


amugy azonos pontszám esetén mi dönt a végső elszámolásnál? (jol tudom h a több gyozelem?)
Szerintem meg vagy a gólarány vagy az egymás elleni meccsek eredménye
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.19. 15:16:20

elég ha egyszer véletlenül elbambulnak valamelyik meccsen, egyet meg valamelyik be nem avatott jatekvezeto (:D) elfuj nekik. máris csak két pont.


amugy azonos pontszám esetén mi dönt a végső elszámolásnál? (jol tudom h a több gyozelem?)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.19. 14:53:28

gerzsakov írta: Real: Villareal(i) Sociedad(o) Osasuna(i) Valencia(o) A. Madrid(i) Gijon(o) Barca(i) Sevilla(o) Granada(i) Mallorca(o)

Barca: Granada(o) Mallorca(i) Bilbao(o) Zaragoza(i) Getafe(o) Levante(i) Real(o) Vellecano(i) Espanyol(o) Betis(i)
Ugye az egészről akkor van értelme beszélni, ha a Barça megnyerné mind a 11 hátralévő meccsét (akkor viszont 96 ponttal zárnánk, ami nagyon nem gyenge). Ez igazából nem lehetetlen, hazai pályán gyakorlatilag verhetetlenek vagyunk még mindig (simán azzal számolok, hogy otthon elverjük a Realt), a gond az idei idegenbeli forma. Viszont ott szerencsére nem lesznek annyira kemény meccsek, szerintem egyedül a Betis, a Rayo és a Levante otthonában kell nagyon vigyázni, de ezek is simán nyerhető meccsek.
Legyünk tehát nagyon optimisták, induljunk ki abból, hogy innentől 11 meccs, 11 győzelem.

És nézzük a Realt: Mi elverjük őket, még mindig marad 5 pont előnyük. A Valencia-Atletico párosból valamelyik (inkább a Valencia) jó lehet a döntetlenre, még mindig van három pont előnyük.
És sajnos az idei szezont elnézve (ezt mindenki értse úgy, ahogy szeretné) nem látom, hogy ezt a hármat hol veszíthetnék el.

De ne legyen igazam...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.19. 14:32:25

Ha a következő 11 meccsből mi 11-et hozunk a Real meg 4 döntetlent akkor mi vagyunk a bajnokok. Sweet Dreams. Igazából számomra az lenne a legszebb és talán a legidegesítőbb ha csak pár ponttal maradnánk le mint tavaly a real :lol:
Bár tényleg felesleges az ilyenekről csak szót ejteni. Egyértelmű hogy idén a Real érdemli a bajnokságot, mert összeforrt a csapat és rendkívül eredményesek.
Várom a clásicót, mert hazai pálya, és hátrányban vagyunk, szóval biztos lesz izgalom bőven :)
ztoth1
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.04.30. 12:42:00

2012.03.19. 14:05:35

Kicsit javultak az esélyeink a bajnokságra (30-35%), de így sem nagyok az esélyek.
Talán ha ez egy gyengébb sorozat nyitánya a Madridnál és még jönnek sorban a pontvesztések. Talán....A gond pedig tényleg az, hogy amennyiben ez bekövetkezik, akkor is nekünk 100%-ot kell hozni, amire szintén kicsi az esély. Itthon meg kell verni őket (de nem lesz egyszerű) és akkor 5 pont és ha addig még veszítenének 2-4 pontot (és mi meg egyet sem), akkor maradna 3-1 pont előnyük. Előszöris ide kellene eljutni. Ez már egy mérkőzés alatt is ledolgozható hátrány. Így már lenne vagy 45% esélyünk!
A Bl pedig igenis kihatással van a bajnokságra: egyrészt kettős terhelés és ott nekünk márcsak komoly meccseink lesznek, másrészt aki esetleg kiesik, annak egyszer egy törési lehetőség, de ugyanakkor kevesebb terhelés is.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.19. 14:01:00

Oké, de ha most botlott a Madrid, miért nem veszíthet pontokat az Atléticotol, Bilbaotól idegenben? Vagy akár ismét otthon a Valenciatól? Lehet nem fog, de tegnap csak összejött.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.03.19. 13:55:49

ab1daL írta:Eddig azon ment a rimánkodás, hogy veszítsen már pontot a Madrid stb. Erre ez megtörténik, és a reakció: "jólvan, de így is esélytelenek vagyunk.." Most akkor mi van? Még egy-két x, és már komolyabb lesz a dolog (én beleszámolom ilyenkor a tavaszi klasszikust, 3 ponttal..nem nagyképűség, de ha rá lesz kényszerítve a csapat a győzelemre, győzni fognak). Mi már annyit ikszeltünk, hogy illene a továbbiakban pontvesztés nélkül hozni a meccseket, még ha lesz is egy-két izzasztóbb meccsünk, de a Realnak se sétagalopp lesz a dolga. A csapat az utóbbi időben hozza a régi formát, és nem hiszem, hogy látva a tegnapi madridi pontvesztést, majd most visszavesznek, és miért ne csúszhatna ismét be majd a Realnak döntetlen? Én 10 pontnál is bíztam bennük, most is! Visca el Barca!

szerk.: aztán lehet csak én értékelem nagyon túl ezt a tegnapi pontvesztésüket.. :roll:
Kevered a dolgokat. Nemcsak te bízol a csapatban, hanem a legtöbben. De hiába tesz meg mindent a csapat ezután, ha a Real nem veszít, akkor ő lesz a bajnok. Tehát az a vélemény, hogy nem mi leszünk a bajnokok, nem onnan fakad, hogy nem bízunk a csapatunkban.
Én személy szerint már akkor sem hittem igazán, hogy bajnokok leszünk, amikor 5 pont volt a hátrány és még sokkal több meccs volt hátra. Szóval nyilván most sem hiszek. De ennek semmi köze ahhoz, hogy bízok-e a csapatban, mivel már egyszerűen nem rajtuk múlik. Ez a lényeg.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.19. 13:39:22

Eddig azon ment a rimánkodás, hogy veszítsen már pontot a Madrid stb. Erre ez megtörténik, és a reakció: "jólvan, de így is esélytelenek vagyunk.." Most akkor mi van? Még egy-két x, és már komolyabb lesz a dolog (én beleszámolom ilyenkor a tavaszi klasszikust, 3 ponttal..nem nagyképűség, de ha rá lesz kényszerítve a csapat a győzelemre, győzni fognak). Mi már annyit ikszeltünk, hogy illene a továbbiakban pontvesztés nélkül hozni a meccseket, még ha lesz is egy-két izzasztóbb meccsünk, de a Realnak se sétagalopp lesz a dolga. A csapat az utóbbi időben hozza a régi formát, és nem hiszem, hogy látva a tegnapi madridi pontvesztést, majd most visszavesznek, és miért ne csúszhatna ismét be majd a Realnak döntetlen? Én 10 pontnál is bíztam bennük, most is! Visca el Barca!

szerk.: aztán lehet csak én értékelem nagyon túl ezt a tegnapi pontvesztésüket.. :roll:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.03.19. 12:36:41

Talán az első Madrid-meccs a bajnokságban, ahol a bíróra lehet panaszuk (az eredménnyel együtt).
Ezek után Madridban gúnyolódnak azzal, hogy "tényleg tolják őket a bírók". Azt nem veszik észre, hogy eddig nem közvetlenül, hanem közvetett módon tolták őket: nem a Madrid-meccsek bíróival voltak problémák(1-2-t leszámítva), hanem a Barca szenvedett a rossz bírói döntések miatt, és így, közvetett módon a Madridnak legalább X pontnyi előnyt adtak.
Ha a következő meccseken legalább 5 darabon ilyen ítéletek sújtanák a Madridot, akkor beszélnénk egálról. Ez valószínűleg a tabellán is egál formájában mutatkozna meg. Remélem, így is lesz. Egyszerűen az igazság megkívánja.

BL: 50%-ot adok a Nicosia-nak, mint minden más csapatnak is a BL ezen szakaszában. Bármi megtörténhet, tényleg bármi.
De azt nem hiszem, hogy a BL-nek lenne hatása a bajnokságra bármilyen módon is. Abban az esetben lett volna, ha most, vagy az elődöntőben összekerült volna a Barca és a Madrid. De így nem lesz - sajnos.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.19. 12:14:39

recrea írta:
kanty írta:Reménykedni szerintem is felesleges. Mindenki azzal számol, h otthon megverjük a Madridot, hozzáteszem ebbe én is bízom. A bibi ott van, h azt várjátok, h a Real még pontokat fog veszíteni, mi pedig mindent behúzunk. Na itt van a kutya elásva, az idei évet figyelembe véve kétlem, h mi nem fogunk pontot veszíteni, ez nem az a szezon.
Pedig másképp nem fog menni...két dolog azért jól alakul. Láthatóan nem tud annyira koncentrálni a Real és nem olyan gördülékenyek, mint eddig, ill. sokat javult az idegenbeli teljesítményünk, legalábbis azokhoz a meccsekhez képest, amikor nem tudtam eldönteni, hogy én vagy a labda sír-e jobban. Most el fog dőlni, hogy mennyire képes fokozódó teher alatt teljesíteni a Mou-féle Real.

Véleményem szerint a bajnokságban a Sevilla elleni első félidő az egyik legjobb idegenbeli teljesítményünk volt, ez bizakodásra adhat okot, függetlenül az idei Sevilla játékerejétől.
Jött egy x na bumm, nem akkora dolog. Itt még nincs teher, ha sorozatban veszítenek kettőt és mondjuk 2 pont csak az előnyük, akkor beszélhetünk teherről. De ahogy már mondtam, sok esélyt nem adunk magunknak. Már rég nem a saját kezükben van a sorsunk.
Az egész onnan indult, h írtam szerintem felesleges hiú ábrándokat dédelgetni. DE semmi bajom azzal sem természetesen, aki bízik a csapatban (én is így vagyok), csak kisebbfajta csoda kellene ahhoz, h még legyen esélyünk, a csodákba pedig én nem igazán hiszek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.19. 12:13:06

Érdekes és egyben vicces dolgokat olvasok itt néhány hsz-ben :D

1: A Real mivel könnyű ágra került, nem fog pörögni...eddig amíg nem volt BL, mit csináltak? Kb. ugyan az a két helyzet. Mindegy hogy nincs meccs vagy játszani kell az APOEL-el. Nem értem az összefüggést...hogy jön össze a könnyű ágra kerülés azzal, hogy nem pörögnek majd annyira...Ellenkezőleg. Nekik nem kell hétközben arra figyelni hogy mit hogy kéne csinálni, nem kell az ellenfélből annyit készülni, így koncentrálhatnak a bajnokságra, ahol mondjuk egy újabb pontvesztés, lélektanilag negatívan hathatna rájuk. Nekünk ezzel szemben azért a Milan-ból is, meg majd ha oda kerül a sor, akkor a Chelsea-ből is elég komolyan fel kell készülnünk, gyakorolni a figurákat, stb.

2: Azt írják páran, hogy jön nekik a heti 2 meccs, el lesznek fáradva. Nekünk is heti 2 meccsünk lesz, ráadásul egy Milan elleni párharc elég rendesen ki fogja venni a srácok erejét, nem úgy mint a fővárosban a két reklám meccs.

3: Kicsit kapcsolódva az előzőhöz, miszerint a Real fáradt lesz, mert heti 2 meccset fognak játszani, de sokan bíznak a Bilbao-ban, hogy idegenben pontot vesznek el a Real-tól. Arra nem gondol senki, hogy egyrészt a Bilbao-nak is jön mostantól a heti 2 meccs, másrészt pedig nekik sokkal fontosabb lesz az EL, mint a bajnokság? Jó, ott vannak 2 pontra az EL hely mögött, de azért sokkal többet fognak azzal foglalkozni, hogy túlmenjenek a Schalkén, vagy a következő körön, mint azzal hogy pontot raboljanak a Madridtól.
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.03.19. 11:55:39

pistinho írta:
altercore írta:...
Mondjuk szerintem arra sem számítottál, hogy a Malaga pontokat fog elvenni a Madridtól.

A Rayo és a Betis meccsek után látszott, hogy valami megváltozott. Azért ezek után egy Valencia, Villareal, Osasuna még okozhat kellemetlen meglepetéseket. Nem beszélve majd a Bilbaoról a klasszikus után. És a gyenge ág a BL-ben nem biztos hogy jót tesz nekik, mert nem kell a maxon pörögniük.
ja, tényleg nem számítottam, de azért már meccsek óta bennem volt az, hogy ilyen játékkal egyszer még beleszaladunk vmi kellemetlen pofonba. Annak örülök, hogy nem vmi Rayo ellen történt ez, hanem egy viszonylag jó csapat ellen. A klasszikus után a Barcának sem rossz a sorsolása... A real meg megeszi a Sevilla-t Valencia-t ellenük nem tartok. A pedig, hogy "könnyű" ágra került a Real, nem gondolom, hogy negatívan befolyásolja a bajnoki szereplést. Sőt talán még jobb is mint a Barcának, hisz míg a Barca megizzad a Milan ellen 2xr, addig a Realnak lesz két nagyon sima mérkőzése a ciprusiakkal (abban reménykedni, hogy az Apoel bármilyen komolyabb eséllyel indul a Real ellen nevetséges)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.19. 11:47:26

kanty írta:Reménykedni szerintem is felesleges. Mindenki azzal számol, h otthon megverjük a Madridot, hozzáteszem ebbe én is bízom. A bibi ott van, h azt várjátok, h a Real még pontokat fog veszíteni, mi pedig mindent behúzunk. Na itt van a kutya elásva, az idei évet figyelembe véve kétlem, h mi nem fogunk pontot veszíteni, ez nem az a szezon.
Pedig másképp nem fog menni...két dolog azért jól alakul. Láthatóan nem tud annyira koncentrálni a Real és nem olyan gördülékenyek, mint eddig, ill. sokat javult az idegenbeli teljesítményünk, legalábbis azokhoz a meccsekhez képest, amikor nem tudtam eldönteni, hogy én vagy a labda sír-e jobban. Most el fog dőlni, hogy mennyire képes fokozódó teher alatt teljesíteni a Mou-féle Real.

Véleményem szerint a bajnokságban a Sevilla elleni első félidő az egyik legjobb idegenbeli teljesítményünk volt, ez bizakodásra adhat okot, függetlenül az idei Sevilla játékerejétől.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.19. 11:35:09

Reménykedni szerintem is felesleges. Mindenki azzal számol, h otthon megverjük a Madridot, hozzáteszem ebbe én is bízom. A bibi ott van, h azt várjátok, h a Real még pontokat fog veszíteni, mi pedig mindent behúzunk. Na itt van a kutya elásva, az idei évet figyelembe véve kétlem, h mi nem fogunk pontot veszíteni, ez nem az a szezon.
Plusz még José Mouronho nem az az ember, aki 10 pontos előnyről bajnokságot szokott bukni.
Félreértés nem essék természetesen én is szeretném, ha sikerülni egy elképesztő hajrával megfordítani, csak reális esélyt erre nem látok. Éppen ezért nem is élem bele magam, mert a végén, akkor jobban fáj, ha mégse sikerül (amire elég nagy az esély).
Igazából nekem mindegy, h 10, 8 vagy 2 ponttal veszítsük el a bajnokságot.
Persze komolyan kell venni a bajnokságot és minden meg kell tenni a győzelmekért, de MOST igazán az a két sorozat a fontos, ahol még reális esély van a győzelemre.
A kupadöntő nagyon nem lesz egyszerű a b.aszkok ellen, ezt láthattuk 3 évvel ezelőtt is, igaz, h viszonylag simán nyertünk. DE egy ilyen döntőnek mindig elképesztő hangulata van, ilyenkor pedig minden megtörténhet.
Plusz még ott van a BL, ahol elég szerencsétlen a sorsolásunk, de csak rajtunk múlik a az egész. Még most is nyugodt szívvel mondhatjuk azt, h ha a Barca közel a legjobbjához teljesít, akkor verhetetlen. Ezt kell megcsinálni.
Ha nagyon leakarom egyszerűsíteni, akkor azt mondom, h van 6 meccs, ami még nagyon fontos, plusz még az otthoni klasszikus, aminek szerintem már csak presztízs értéke lesz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.03.19. 11:07:05

Sanama írta:Reménykedni felesleges szerintem. A Real a legjobbkor kapott ki, José rendet tesz a fejekben és magabiztosan fogják hozni a ligát.
Én egy picit reménykedem. Jön a 2 meccs hetente nekik is, játékosaik így is fáradtak már, de mostantól megint csak nem lehet őket pihentetni. Plusz itt már csak ők veszíthetnek, ez is nyomhatja a vállakat.

De nem bánom, ha ők nyerik a ligát, csak ne ekkora különbséggel!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.19. 10:41:18

Sanama írta:Reménykedni felesleges szerintem. A Real a legjobbkor kapott ki, José rendet tesz a fejekben és magabiztosan fogják hozni a ligát.
Én is így vagyok ezzel. José most elég rendesen felpörgeti majd őket.

Felesleges a sorsolást is nézni a Valencia és Sevilla ellen is otthon játszanak, és a kettő közül is a Valencia aki még érhetne valamit. Ami fejtörést okozhat nekik az idegenben a Bilbao és a Barca. Pamplonában úgyis behúzzák, az Atleticot nem kell magyaráznom.

Ennek köszönhetően maximum a hátrányukból tudunk majd faragni. Persze ehhez az idegenbeli teljesítményre oda kell figyelni, noha most az utolsó három vendég fellépésünkön nyertünk és mindössze egy gólt kaptunk.
Kép
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2012.03.19. 10:11:08

Mindenki temeti a Barcat de ha megnézzük a sorsolást akkor láthatjuk hogy a Realnak van még sok rangadója! Hátralévő meccsek:

Real: Villareal(i) Sociedad(o) Osasuna(i) Valencia(o) A. Madrid(i) Gijon(o) Barca(i) Sevilla(o) Granada(i) Mallorca(o)

Barca: Granada(o) Mallorca(i) Bilbao(o) Zaragoza(i) Getafe(o) Levante(i) Real(o) Vellecano(i) Espanyol(o) Betis(i)

Még bármi lehet az is, hogy a Real simán bajnok lesz de az is, hogy a Clasicora már minimális lesz a különbség vagy talán semmi!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.19. 09:57:37

Reménykedni felesleges szerintem. A Real a legjobbkor kapott ki, José rendet tesz a fejekben és magabiztosan fogják hozni a ligát.
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.03.19. 09:56:37

pistinho írta:
altercore írta:...
Mondjuk szerintem arra sem számítottál, hogy a Malaga pontokat fog elvenni a Madridtól.

A Rayo és a Betis meccsek után látszott, hogy valami megváltozott. Azért ezek után egy Valencia, Villareal, Osasuna még okozhat kellemetlen meglepetéseket. Nem beszélve majd a Bilbaoról a klasszikus után. És a gyenge ág a BL-ben nem biztos hogy jót tesz nekik, mert nem kell a maxon pörögniük.
Remenykedjunk
Barca Barca Baaarca
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2012.03.19. 09:48:48

altercore írta:...
Mondjuk szerintem arra sem számítottál, hogy a Malaga pontokat fog elvenni a Madridtól.

A Rayo és a Betis meccsek után látszott, hogy valami megváltozott. Azért ezek után egy Valencia, Villareal, Osasuna még okozhat kellemetlen meglepetéseket. Nem beszélve majd a Bilbaoról a klasszikus után. És a gyenge ág a BL-ben nem biztos hogy jót tesz nekik, mert nem kell a maxon pörögniük.
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.03.19. 09:43:00

altercore írta:Annak, hogy a Real nem nyert tegnap a madrid drukkereken kívül csak a következő 3 csapat drukkerei nem örülhetnek. Valószínűleg egyik sem ússza meg 3 kapott gólnál kevesebbel :D. Szerintem jókor jött ez a pofon a Realnak, az utóbbi időben igencsak leeresztett a csapat, így most valszeg kapnak egy fejmosást Mourinhotól és összekapjál magukat. A Barcelona elleni meccsig nem lesz több pontvesztés, ebben biztos vagyok. Nincsen itt baj, 8 pont még mindig maradt az előnyből, bőven elég a hátralévő fordulókra.
Szerintem a Barcelonai meccs utan mar csak harom pont lesz a hatrany,mert ikszelni fognak szerintem a Villareallal is es mi otthon megverjuk bar igy lenne almodozom de azert megtortenhet
Barca Barca Baaarca
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.03.19. 09:31:26

Annak, hogy a Real nem nyert tegnap a madrid drukkereken kívül csak a következő 3 csapat drukkerei nem örülhetnek. Valószínűleg egyik sem ússza meg 3 kapott gólnál kevesebbel :D. Szerintem jókor jött ez a pofon a Realnak, az utóbbi időben igencsak leeresztett a csapat, így most valszeg kapnak egy fejmosást Mourinhotól és összekapjál magukat. A Barcelona elleni meccsig nem lesz több pontvesztés, ebben biztos vagyok. Nincsen itt baj, 8 pont még mindig maradt az előnyből, bőven elég a hátralévő fordulókra.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.03.19. 07:28:21

Sztem a sorsolás nekünk kedvez. Levante már valamelyest kifúlt, Mallorca, Zaragoza gyenge. A Rayo és a Betis nem könnyű, de sztem meglesz.
A Real ellenben utazik Pamplonába, Villarrealba, az Atletico ellen is nagyon nehéz meccs lesz, de a Bilbao tán a legnehezebb, míg a Granada se rossz. A sorsolás nekünk kedvez, remélem kihasználjuk!
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése