Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sadudetam
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:19:00
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2011.04.28. 23:51:57

petejke írta:
Bányász írta:Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Ezek a felvételek már a mérkőzés után youtube-on voltak. Pepe a labdát talpalta le, amit épp Alves rúgott el. Mondhatni beszorult a két játékos közé. Ez védte meg Danit a komoly sérüléstől. És ez a lendület pörgette meg.

Jó felvétel. Olyan is volt amikor azt bizonygatták, h les gól volt. Aztán csak kitöröltek egy emberkét a képről. :)
Forever Barca!!!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:51:31

az igazi az lenne, ha a Real szurkolói botokkal, megkövezve, szurokba és tollba hempergetve, gyalog kergetnék ki Madridból.

Menjen vissza Bivhajbasnado faluba, ahonnan jött, és a portugál megye V-ben legyen max tréner. Bár az biztos, hogy ott egy ilyen meccsért tényleg hülyére verné őt a jónép.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.28. 23:49:38

Fecooo írta:ilyenkor mindig eszembe jut, h milyen szerencsések vagyunk, h olyan elnökünk volt, mint Laporta...

legyünk őszinték: 10-ből 9 elnök műgirnyót hozta volna Frenkie utódjának... ha annak idején sikeresen be tudta volna nyalni magát ide, akkor nem itt tartanánk, hanem valóban közutálat tárgyai lennénk, de nem az eredményesség és a színészkedés miatt, hanem emiatt a görény miatt...

mindenesetre ha a Doki jönne a Delorean-nel, h megnézzük az alternatív valóságot, annyira eltorzult lenne, mint a filmben a Biff-world...

bízom benne, h ez a féreg eltakarodik a foci világából záros határidőn belül, mert olyan, mint egy rákos sejt, mindent megfertőz maga körül...

Adom.

Egyébként az is szomorú szerintem, hogy a magyar szurkolók el vannak olvadva tőle...mennek utána mint a birkák.
marca-s szavazásokból kiindulva azért vannak olyanok,akik átlátnak a dolgokon elég rendesen.

Van egyébként egy valaki, aki után ugyanúgy megy mindenki az ellenfél táboránál itthon, de nem mondok se oldalt,se személyt,mert akkor szabályt sértenék. De szerintem a rutinosabbak tudják kiről beszélek.

Ajánlanám egyébként a sajtóvisszhang elolvasását a magyar madridi drukkereknek! mondjuk lehet őket is megvettük,lefizettük,hogy ilyeneket írjanak. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:44:38

Vajon ez a feljelentgetősdi a muringyó zseniális taktikájának a része?
Mindenesetre jól csinálja. Senki nem foglalkozik a pályán történtekkel.
A szomorú az, hogy ebbe a baromsága a Real játékosai is belementek.
Elhitette velük, hogy ez a szép és jó és helyes, amit ő csinál.
Szegény Puskás vajon most mit gondolhat odafenn?
Vagy Santiago Bernabeu?

Azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől olyan galaktikusok ezek?
10 éve nem nyerek BL-t, kupát is (mostanit leszámítva) 18 éve, a legutolsó sikerük a 3 évvel ezelőtti bajnokság.
Valamit tenniük kéne azért, hogy ezt a címet kiérdemeljék, nem?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 23:43:39

ilyenkor mindig eszembe jut, h milyen szerencsések vagyunk, h olyan elnökünk volt, mint Laporta...

legyünk őszinték: 10-ből 9 elnök műgirnyót hozta volna Frenkie utódjának...(rossz belegondolni, h sokan ezen a fórumon is anno őt látták volna szívesen a padon...) Ha annak idején sikeresen be tudta volna nyalni magát ide(amit meg is próbált...), akkor nem itt tartanánk, hanem valóban közutálat tárgyai lennénk, de nem az eredményesség és a színészkedés miatt, hanem emiatt a görény miatt...

mindenesetre ha a Doki jönne a Delorean-nel, h megnézzük az alternatív valóságot, annyira eltorzult lenne, mint a filmben a Biff-world...

bízom benne, h ez a féreg eltakarodik a foci világából záros határidőn belül, mert olyan, mint egy rákos sejt, mindent megfertőz maga körül...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.29. 00:00:38-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 23:40:34

Varga írta:
Hát igen, elég nagy kritika többnyire a saját szurkolóitól, de a legrosszabb, hogy mindezek után azt kellett végighallgatnom ma, hogy az egész világ utálja a Barcát, mert egy színész alakulat és 3 éve csak csalva nyertünk kupát. Ezazz.. Én a vesztes Copa del Rey után annyit mondtam, hogy gratulálok...[/quote]


Mert így akarják beállítani, hogy nem csak Madridban de az egész világon mindenki fel van háborodva az általuk vélt igazságtalanságon, közben a saját szurkolóik sem értenek velük egyet. 2 ember csinálja a feszkót Madridban mert mind a kettő celebnek érzi magát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 23:40:02

azért a mellett a tény mellett nem szabad elmenni, hogy ezek a műesések egyikét sem fújta be a bíró, Alvesét kivéve.
De ha már a műesések: Di Maria triplaszaltóit is be lehetne ide rakni, és CR-nek is volt egy-két ilyenje. Szóval ezért ők sem mentek a szomszédba. És azokat még be is fújta nekik a bíró.

És akkor mi is összeállíthatnánk egy videót, hogy mik fölött siklott el a bíró, kezdve Marcello Pedrotaposásával. Először azt hittem, hogy véletlen volt. Aztán a kapu mögüli kamera felvételén látszik, ahogy lenéz Pedrora, és utána tapos oda. Szóval sima piros lehetett volna. Na és adebayor Fight Club-beli viselkedése is bekerülhetne simán.
És ez csak ez a meccs volt, a másik kettőről ne is beszéljünk.

Ez a lényeg, és örülök, hogy most jól látjátok a helyzetet, előző meccsek után mást tapasztaltam.
Mérkőzések nagy részében mind a két oldalon találni műeséseket, nagyhalált, durvaságokat. Szerintem utóbbi el clasicok ide tartoznak.
Marcelo tényleg undorító volt, teljesen egyértlemű, hogy szándékosan lépett rá a lábára. Összevetve mindent a bíró rosszul is fújt meg nem is. rosszul, mert nem büntetett egy rakat dolgot (mondjuk egy nagy hiba), de szerintem mindent egybevetve arányosan kapott és nem kapott büntetést a két csapat, így bírózni értelmetlen (főleg nekünk madridistáknak, mert lehet hogy kijött volna az x de pepet akkor is ki lehetett állítani)
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.04.28. 23:34:03

Capon írta:"A MARCA ugyanis a szerda esti találkozó után rögtön két témában is megszavaztatta az olvasóit. Egyfelől az volt a kérdés, hogy a játékvezetők tényleg a Barcelonának kedveznek-e, másfelől pedig az, hogy Mourinho részéről ideális taktika volt-e ilyen defenzív mentalitással pályára küldenie a csapatát hazai pályán.

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak."

Ez azért nem kis kritika.
Hát igen, elég nagy kritika többnyire a saját szurkolóitól, de a legrosszabb, hogy mindezek után azt kellett végighallgatnom ma, hogy az egész világ utálja a Barcát, mert egy színész alakulat és 3 éve csak csalva nyertünk kupát. Ezazz.. Én a vesztes Copa del Rey után annyit mondtam, hogy gratulálok...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.28. 23:30:26

Capon írta:"A MARCA ugyanis a szerda esti találkozó után rögtön két témában is megszavaztatta az olvasóit. Egyfelől az volt a kérdés, hogy a játékvezetők tényleg a Barcelonának kedveznek-e, másfelől pedig az, hogy Mourinho részéről ideális taktika volt-e ilyen defenzív mentalitással pályára küldenie a csapatát hazai pályán.

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak."

Ez azért nem kis kritika.
Ezek után pedig nincs tovább miről beszélni...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 23:29:11

"A MARCA ugyanis a szerda esti találkozó után rögtön két témában is megszavaztatta az olvasóit. Egyfelől az volt a kérdés, hogy a játékvezetők tényleg a Barcelonának kedveznek-e, másfelől pedig az, hogy Mourinho részéről ideális taktika volt-e ilyen defenzív mentalitással pályára küldenie a csapatát hazai pályán.

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak."

Ez azért nem kis kritika.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:24:37

azért a mellett a tény mellett nem szabad elmenni, hogy ezek a műesések egyikét sem fújta be a bíró, Alvesét kivéve.
De ha már a műesések: Di Maria triplaszaltóit is be lehetne ide rakni, és CR-nek is volt egy-két ilyenje. Szóval ezért ők sem mentek a szomszédba. És azokat még be is fújta nekik a bíró.

És akkor mi is összeállíthatnánk egy videót, hogy mik fölött siklott el a bíró, kezdve Marcello Pedrotaposásával. Először azt hittem, hogy véletlen volt. Aztán a kapu mögüli kamera felvételén látszik, ahogy lenéz Pedrora, és utána tapos oda. Szóval sima piros lehetett volna. Na és adebayor Fight Club-beli viselkedése is bekerülhetne simán.
És ez csak ez a meccs volt, a másik kettőről ne is beszéljünk.

Ez a feljelentgetés nevetséges. Mint a pisisek az oviban.
Ennyire nem lehet savanyú a szőlő. Vajon mennyire fog vele foglalkozni a FIFA, miután egy jó nagyot belerúgtak? Inkább azzal foglalkoznának, hogy hogyan kell focizni.
Akár hogy is: ez nem tesz jót a focinak.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.28. 23:21:38

Nem kellene ez a feljelentgetés egyik oldalról sem.
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2011.04.28. 23:18:17

Bányász írta:Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Ezek a felvételek már a mérkőzés után youtube-on voltak. Pepe a labdát talpalta le, amit épp Alves rúgott el. Mondhatni beszorult a két játékos közé. Ez védte meg Danit a komoly sérüléstől. És ez a lendület pörgette meg.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:05:33

ozsimiki írta: remélem nem oszlik meg az UEFA figyelme,és tényleg kap egy méltó büntetést, mondjuk a pofájával egyenlően arányost...
Nem hinném, hogy 2 évre eltiltanák... :lol:
Nem kell velük foglalkoznunk, úgy hiszem. Koncentráljunk a visszavágóra. Murinnyó a világ egyik legnagyobb szemfényvesztője, aki taktikának adja el azt az undormányt, amit játszat a csapataival.
Nagyot hibáztak a szülei, hogy nem tanították meg veszíteni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 23:05:28

Boixos írta: ez az ember eddig is kb erről szólt.
azért az némileg megnyugtat, h a világnak perez zsebén kívüli részén azért a helyén kezelik a portugál verebes józsefet, és mostanában egyre inkább csak röhögnek rajta.
Én is úgy veszem észre, hogy egyre kevésbé tolerálják Mout amit teljes mértékben magának köszönhet.

Eleinte érdekesnek találták mert mindig botrányt csinált, mára mondhatjuk, hogy mindenkivel össze veszett, megunták és kezd mindenkinek tele lenni vele a töke. Lásd nemzetközi sajtó pl. de mondhatnék egy két kollégát is akit sikerült maga ellen uszítania és akkor az ellenük irányuló gyűlöletet már meg sem kéne említenem amivel fogadják őket idegenben mert ugye már ezt is szóvá tették a közelmúltban.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.28. 23:03:26

Mikaos írta:...Őszintén szeretném, ha a Real az a Real lenne, ami volt a 2000-es évek elején. Vagy egyáltalán a 20.század jó részében.
ehhez nemcsak murinnyónak, hanem pereznek is mennie kellene. ő legalább akkora hunyó ebben a műsorban, mint az edzője.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Brian 20

2011.04.28. 23:01:41

Bányász írta:Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Gyakorolta. Viccet félretéve, azok közé tartoztam és tartozok, akik nem örültek a négy klasszikusnak. Sajnos várható volt, hogy a fociról fog szólni a meccs.

Színészkedések pedig lehetet a taktika része, révén, hogy két mérkőzésen, már kaptak annyit a fiuk.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.04.28. 22:59:26

Nagyon örülök a nemzetközi sajtó reagálásának. Pontosan ilyesmit reméltem tegnap: "Mourinho a labdarúgás ellensége".
Ezt a fazont a saját fegyverével kell megverni (mármint nem a focira gondolok, hanem a kommunikáció szintjén). Folyamatosan le kell járatni, és ezáltal rossz színben feltüntetni a Madridot - bár hozzátenném, hogy ezt egyáltalán nem a Madrid miatt kívánom -> szeretném, ha saját szurkolói üldöznék el a foci árulóját.
Ezért nagy kár, hogy a spanyol kupát megnyerte - de azért még reménykedem, hogy nem bírja ki a padon sokáig, és megy vissza Olaszországba.

Őszintén szeretném, ha a Real az a Real lenne, ami volt a 2000-es évek elején. Vagy egyáltalán a 20.század jó részében.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.28. 22:58:30

Bob!

A mi feljelentésünk teljesen jogos, Mourinho megint átlépett egy határt, kapja csak meg a büntetését. Az övék inkább vicces :lol: Jose mindent megpróbál bevetni, remélem nem oszlik meg az UEFA figyelme,és tényleg kap egy méltó büntetést, mondjuk a pofájával egyenlően arányost...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.28. 22:56:04

ab1daL írta:Eddig tartottam emberileg sokra Josét, ezek után végleg elvágta magát nálam. Hogy meri megengedni magának azt, hogy megnevez egy futball szervezetet, egy alapítványt, a spanyol labdarúgó szövetség elnökét, és összemossa őket, hogy ők segítik a Barcát? Honnan veszi ez az ember ehhez a bátorságot? Ráadásul, jelentéktelennek tartja a 2009-ben nyert BL címünket. Ilyet én még nem tapasztaltam...
ez az ember eddig is kb erről szólt.
azért az némileg megnyugtat, h a világnak perez zsebén kívüli részén azért a helyén kezelik a portugál verebes józsefet, és mostanában egyre inkább csak röhögnek rajta.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.28. 22:52:43

Eddig sem tartottam emberileg sokra Josét, ezek után végleg elvágta magát nálam. Hogy meri megengedni magának azt, hogy megnevez egy futball szervezetet, egy alapítványt, a spanyol labdarúgó szövetség elnökét, és összemossa őket, hogy ők segítik a Barcát? Honnan veszi ez az ember ehhez a bátorságot? Ráadásul, jelentéktelennek tartja a 2009-ben nyert BL címünket. Ilyet én még nem tapasztaltam...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.04.28. 22:50:10

hszem hová lett? :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.28. 22:47:15

Mint irtam régebben is,kiderült hogy Realos vagyok.
Irtam hogy ünneplünk,ti keressetek kifogásokat.

A Barcelona jobb csapat, ezt akkor is tudtam de örültem mert titeket megverni nagyon jo dolog.
Azt hittem egy meccsre ( a bl az két meccses igy értem.) tervezz csak ilyen taktikát mou, nyilvánvalo volt hogy ezt nem lehetett birni két meccsig, nem is értem h h képzelte.
Kaká,Benzema,Higuain padon,elmehet a [auto_cenzúra] annyába...
Inkább kaptunk volna most ki 3-2-re mint hogy IGY 2-0-ra..
Pepe érkezése ért pirosat vagy nem?
Pepe jooo nagy fax hogy 80 méterre a kaputol igy megy oda.. gratulálni tudok neki.. ha hagyja,bedobás a realnak,mert Alves pont kihegyezte...

Mindkét klubhoz szolok most:
Ezt a 3 meccset az egész világ nézte.
Meg kellett volna mutatni hogy mi a futball.
Ehelett verekedések,szinészkedések,rugdosodások,bekkelés 10 emberrel ment.
Mind két klub leégette magát nagyon szerintem...
Most folytatják ezzel a jelengetésekkel.. Mi értelme.. semmi..
Én nem értettem a kupa után miért kell kitalálni kifogásokat nektek, ezt most végképp nem értem semelyik cspattol+ ami a másik forumon megy h igy a kiállitás ugy a kiállitás stb stb...
Csak enyit akartam..:)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.28. 22:45:45

Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 22:44:51

Most néztem az NS-en, hogy mit küldött el a madrid az UEFA-nak. Érdekes.
Viszont Marcelo Pedro taposását sehol sem láttam.
Válasz küldése