Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.04.29. 10:57:45

rrobbiefcb írta:Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???
Szerintem Chuck Norris-tól tanulhatta :D

A reálosok színitanodáznak, mi sem vagyunk szentek, de legalább minden gyarlóságunk ellenére megpróbáljuk játszani a futballt és ha beledöglünk se mondunk le a stílusunkról. A győzelem nem minden.
Ja, hogy a Madridnak nincs stílusa? Régebben volt... valahol megszakadt, ezt kellene felkutatnotok és vezetőiteknek pedig megoldást találni, s nem a 'mit is' ? védelmezni...

Szerencsére talán Hispániában a szurkolók ráébredtek már erre. Ja és, hogy egy Barcás miért akar egy jó Madridot, hogy ne kelljen bírói ítéletekkel meg sérülés miatti aggódással foglalkoznom, mert ennek kellene a legkissebb szerepet játszania a labdarúgásban.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.29. 10:56:29

vkinek sok ideje volt és összegyűjtötte műgirnyó "tiszta" győzelmeit... már említettem, h anno 2004-ben is érdemtelenül jutott döntőbe a Deporon keresztül... van itt porto,chelsea,inter,real, durvulások, kamubüntetők, elmaradt ítéletek stb...

http://www.youtube.com/watch?v=c3GXDKpDFPg

ő persze "tisztán" szerezte a a bl-győzelmeit...

ez a tavalyi menetelésről szól...

és van pofája...

:evil:

ferninho! a durva kétkezes lerántása és a kétkezes lökése külön-külön is sárgát értek volna, ezt ne felejtsd el... szóval stark ott követett el hibát, h azokért nem adott lapot, a Dani elleniért meg egyből pirosat adott... 2 sárgával viszont minden további nélkül kiállíthatta volna...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.29. 11:00:34-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.29. 10:54:53

Pont ezért tud sikeresni lenni egy lejárató kampány, a Madrid se viselkedett sokkal szebben ezen a meccsen, de most ők az áldozatok.
Akárki akármit mond, ez méltatlan a Real Madridhoz.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.29. 10:54:52

Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???
Úgy, hogy nagyon jó színész. Most nézve a lassításokat, egyértelmű hogy nem ért hozzá a lábához, a labdához viszont igen. Így viszont a piros nem, a sárga lett volna jogos, mert amúgy nyújtott lábbal, talppal érkezett. De ez teljesen mindegy, mert tudtommal volt már egy sárgája, szóval a kiállítást mindenképp megérdemelte.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2011.04.29. 10:52:49

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
Mikor volt jó a Madrid megítélése a részetekről? A szezon folyamán egészen idáig többnyire szépen játszottunk, a maradék sem catenaccio volt, hanem formán kívüliség, összeszokatlanság. A sajtóteremben voltak negatívumként kezelhető események, de azok meg kivétel nélkül Mou nevéhez kötődnek, és nem a Madrid, hanem ő kapta a a csattanós, vagy kevésbé csattanós válaszokat, már ha kapta. Semmivel sem lett rosszabb a Real megítélése a tavaszi EL CLásicókig, amikor is nem az történt, amire várt a nagy többség. Nem kaptunk egy meccsen 4-5 gólokat, nem tudtatok gólt rúgni amikor 11 fehérmezes volt a pályán, nem tudtatok sportszerű módszerekkel egyértelműen a Madrid fölé kerekedni. Igen, a Madrid sem volt szent, rengeteg kifogásolható dolog történt az elmúlt egymás elleni mérkőzéseken. De kérdezzetek meg akármennyi Chelsea, Inter, Real rajongót, ki ne szeretné a kispadra a portugált. És ha emlékszel mi volt az EL Clásicók kezdete előtt. A Madrid az UEFÁval szembeszállva rokonszenvezett Abidallal, a játékosaitok cserébe meg madridi buszok plakátjain vigyorogtak ötöst mutogatva. Hát persze. Szerintem teljesen felesleges arról írnod hogy mi tesz kárt a Real Madrid megítélésén, mert röviden leírom: minden. Tökéletesen lényegtelen milyen szituáció történik a pályán vagy azon kívül, ha a Madriddal kapcsolatos akkor az egyesületet támadni kell. Most váltok: A pályán 11 a 11 ellen eddig egy hangyaf.sznyival sem volt több esélyetek a győzelemre, mint nekünk. A vak is látja, hogy kétségtelenül sokkal jobb a Barca, de a legélesebb szemű is csak azt tudja hajtani, hogy a Madrid a futball szégyene, mert nem hagyja játszani a Barcát. A legnagyobb bravúr volt idén tőlünk, hogy kétszer egymás után nem győztetek ellenünk, és hogy ezt védekezve értük el? Bocs, de nem ti vagytok a legjobbak? Hogy győzzük le a legjobbakat abban a játékban amiben a legjobbak? Ezt várjátok el, de beláthatjátok, hogy erre nincs esély. Egyszerűen az böki a többség csőrét, hogy nem megalázó 5-0-ás vereséggel hagytuk el a pályát, mert az lett volna a legszebb, ha utána egy évig arról beszélhetnétek, hogy milyen kétsébeesett fejet vágtak a madridiak. Szó sincs arról hogy a szép játék hiányzott nektek, nektek a madridalázás hiányzott, amit nem kaptatok meg. Tisztelet a kivételnek, mert van.
Csak azért nem gratulálok a továbbjutásotoknak, mert tiszteletlen lenne előre megtenni, és bízok még a csapatomban. De az utolsó felvonás minden eddiginél jobban a TI mérkőzéseteknek ígérkezik.
További szép napot!
odanézz SMS
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 10:51:36

Kalap1988 írta:Ez esetben mondjuk szerintem csak arról van szó, hogy bizonyítandó a vélt igazukat, egy hamarabbi képet mutatnak, mikor Alves és Pepe egyszerre ér a labdához, azt már nem mutatják, hogy utána Pepe lába kicsit feljebb "csúszik". Tehát erre azt fogják mondani, hogy nem csalás, mivel valós a kép, de.... Ez még a valódi csalásnál is gusztustalanabb és aljasabb módszer....
lehet itt szidni a Realt, lehet itt szidni Mourinhot és Perezt, de tudtommal a Real közzétett egy videót is a képeken kívül, amin aztán tisztán látszik, hogy tényleg nem ér hozzá szóval nem tudom miröl beszélsz/beszéltek....
szóval elhiszem, hogy számotokra mi vagyunk az antfutball team, aki kettétörik az összes Barca játékost, meg folyamatosan miattunk kell egy csomót fizetnetek arcplasztikákért, ez a ti dolgotok, hogy egyesek így gondolják, ezt el kell fogadni, de hogy egy nyílvánvaló esetbe is képesek vagytok belemagyarázni, hogy a csúnya gonosz Madrid megvezet mindenkit meg Pepe leszakította Alves lábát az már kicsit sok még nekem is....
és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
madridista
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.29. 10:47:36

zsuni írta:
Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
akkor Josénak 1 év alatt sikerül az, ami a Barca-nak 90 perc alatt. senki sem beszél a Madridról, csak a Barcelona-rol, és nem éppen arról, hogy milyen szép a játék.
Így van ne a mi megítélésünket féltsétek , mert minden rólatok szól.
Mi játékunk sokszor tényleg durva volt, de ez hozzátartozik a focihoz max a realhoz nem tartozott eddig... és tényleg nem jó így.

De amit a színészkedésért kaptok az durvább, sok külföldi játékos tiltakozik .. röhögnek..
A barca barát nso-on is ez a főcím..
Mindenhol hogy pepe nem ért lábat, mi süllyedtünk ...
De ez a győzelmen kívül , számotokra is csak negatív egyenlőre.
Sztm.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.29. 10:44:12

Akkor jelentsek fel Di Mariat, Cristiano Ronaldot es a többit. Amikor az elozo meccseken szet rugtak minket, akkor bezzeg nem jart a pofajuk. Ezt a Mourinhot ilyan nyilatkozatok utan el kene tiltani a palya kozelebol is, mig a Realal penzbirsagot fizettetnek a klub hirnevenek lejaratasaert. Undorito egy nepseg. Ez a szavazas meg mindent elarul a szurkoloikrol es a klubjuk helyzeteröl... Igazabol azt nem ertem miert ez a felhaborodas :?: 2 eve jogtalanul mentunk be a döntöbe, ezt alairom, ugyanez tavaly az Interrel (ezeknel jogos a felhaborodas), de most mit akar :?: Egy csapat volt a palyan, a jobb csapat nyert, a Madrid helyzet nelkül hozott le meg1 meccset..-.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.29. 10:42:42

Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???

Mellesleg műringyónak ajánlom figyelmébe ezt a linket:

http://www.youtube.com/watch?v=c5xnodyTIFk

Még jó, hogy a bírók mindig a Barcának fújnak...
Ezt miért nem adták meg?
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.04.29. 10:37:22

A fotókhoz, jól látszik rajtuk, hogy Pepe nyújtott lábbal, talppal megy oda, nincs jelentősége tehát, hogy a labdát találta e el, vagy, hogy elérte e egyáltalán Alvest. Ilyet nem lehet és kész! A szándékot kell büntetni és nem a szerencsére bazírozni, hogy, hátha labdát talál... A szabályokat nem véletlenek szülték, az ilyen belépők komoly sérüléseket okozhatnak, ezért kell őket megfelelően büntetni.
S ugyanezt mondanám akkor is ha a mi kutyánk kölke követte volna el.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.29. 10:32:49

Itt Romaniaban a merkozes komentatorok biza sokszor mondjak, hogy "galaktikusok" a mostani csapatra vagy legalabb is zidanek ota mindegyikre!!!!!!!!!
Akkor el vannak tévedve. Ez ugyanolyan, mintha a fantasztikus négyes jelzőt továbbra is használnák, csak pedrora, messire, villára, xavira. Tudtommal nem használják. Akkor kitalálták ezt a galaktikus témát azokra az übersztárokra, akik akkor a madridban játszottak. Szóval nekem ez a véleményem, legtöbbször amikor használják is a tv-ben, kicsit gúnyosnak érzem.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 10:25:48

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
akkor Josénak 1 év alatt sikerül az, ami a Barca-nak 90 perc alatt. senki sem beszél a Madridról, csak a Barcelona-rol, és nem éppen arról, hogy milyen szép a játék.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.29. 09:44:03

a madridi szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak.
szerintem ez a legfontosabb. ennek a demagóg baromnak a szurkolókat szerencsére nem sikerült megvezetnie. az, hogy pár magyar "ősmadridista" bekajálta mourinho pofázását és nem foglalkozik a madrid lehangoló teljesítményével, lényegtelen. a spanyolok átlátnak a szitán. hogy a vezetőség miért áll ki mellette nem különösebben érdekel. a szurkoló az értékmérő, nem az, aki betette mourinhot a székbe...
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.04.29. 09:27:03

cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2011.04.29. 08:11:18

Remélem a visszavágót sikerül okosan lehozni, eltiltás, sérülés nélkül. Sanszos, hogy provokálni fognak minden mindegy alapon. Innen már nem szabad elveszíteni a párharcot.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.29. 08:07:58

Ozsi!
Úgy látom ebben a témakörben nem igazán vagyunk egy állásponton, Mourinhot túltárgyaltuk, bár, hogy örökre tiltsák el és egyéb más hsz-k elég viccesek!
Én már csak a birkák közé tartozok, ahogy egy kedves forumozó megjegyezte, azokat, akik elismerik zseniális munkáját!
Részünkről szerintem felesleges csinálni tovább a cirkuszt, „csúnyát” mondott az Uefára, Unicefre megfogja kapni a büntetését?Igen, nálam itt az ügy lezárva, megoldva!A RM feljelentése meg szintén nevetséges, mert mint írtam, a bíró nem fogja megváltoztatni a döntését!Sajnálom, hogy idáig fajult a 2 klub között a viszony, s lehet mondani, hogy igen, mert Mourinho a megtestesedett ördög, de ez 1, nem igaz, 2, sokall összetettebb a probléma!Régen is kőkemények voltak a klasszikusok, most meg mindkét klub „sír”, hogy ez rugdosódik, a másik színészkedik, ez reklamál, az pofázik…..Holnap már bajnoki, az most a legfontosabb, majd Kedden jöhet a visszavágó, azt túl kell élni, s pár hónapig megint elcsendesedik a helyzet!
Az biztos, érdekes lesz a visszavágó, s egy speciális helyzet, bár nem hiszem, hogy nekünk esnének, marad az agresszív területszűkítés, esetleg feljebb a kapujuktól, s megpróbálni kontrázni!Nagyon nem hiszem, hogy kitámadnának az elején, esetleg csak ha már időben is mindegy nekik!Részünkről, meg okosan türelmesen el kell dugni a labdát, s lecsorgatni a meccset!Innen már csak fatális katasztrófa kell ahhoz, hogy kiessünk, s ez nem is fog bekövetkezni!
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 07:54:34

ozsimiki írta:A netes portálokra semmilyen törvény nem vonatkozik? Gondolok itt arra, amikor az AS eltüntettet egy beragadt védőt, hogy megtévessze az olvasókat, és csalást szítson, most is hasonló céllal jött ez a címlap.

Ezt szabad? Büntetlenül megvezetni,és még nagyobb indulatokat szítani az emberek között? FÚJ. Azt meg én sem hittem volna,hogy a Madrid egésze kiáll a beteg edzőjük szánalmas, veszteni nem tudó, szegényes próbálkozásai mellett.

ez lenne a jó út, ami majd visszavezeti a nagy Real Madridot, az őt megillető helyre?
:roll:
Nyilván a netes portálokra az adott ország médiatörvénye vonatkozik, az UEFA-nak pedig semmi köze hozzá. Ez utóbbi így is van jól, az előbbi pedig ismerve Európát, valószínűleg hihetetlen liberális (bár nem ismerem jól a spanyol viszonyokat), azaz nem hiszem, hogy megbüntetnék őket, vagy helyreigazítást kérnének. Ez esetben mondjuk szerintem csak arról van szó, hogy bizonyítandó a vélt igazukat, egy hamarabbi képet mutatnak, mikor Alves és Pepe egyszerre ér a labdához, azt már nem mutatják, hogy utána Pepe lába kicsit feljebb "csúszik". Tehát erre azt fogják mondani, hogy nem csalás, mivel valós a kép, de.... Ez még a valódi csalásnál is gusztustalanabb és aljasabb módszer....
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.29. 07:43:30

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.04.29. 07:40:41

blanee írta:
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől olyan galaktikusok ezek?
10 éve nem nyerek BL-t, kupát is (mostanit leszámítva) 18 éve, a legutolsó sikerük a 3 évvel ezelőtti bajnokság.
Valamit tenniük kéne azért, hogy ezt a címet kiérdemeljék, nem?
Senki nem hívja ezt a csapatot galaktikusoknak, egyszer nem hallottam mióta mourinho van (de már azelőtt se nagyon, kb. backhem távozása óta). Aki meg mégis annak nevezné, az még a Zidane, Ronaldo-éránál leragadt.
Hidd el, hogy leszünk jobbak, egy ideje rosszul megy, volt már hasonló időszak. Lehet hogy a következő hullámvölgy a tietek lesz, ha elmegy guardiola, fociban elég gyorsan tudnak vátozni a dolgok. Ezért nem érdemes így leírni egy nagy csapatot, ahogy te dobálózol a kupákkal. Nem egy középcsapatról van szó, akinek egyszer-kétszer jól alakult.

Itt Romaniaban a merkozes komentatorok biza sokszor mondjak, hogy "galaktikusok" a mostani csapatra vagy legalabb is zidanek ota mindegyikre!!!!!!!!!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.29. 01:33:17

A netes portálokra semmilyen törvény nem vonatkozik? Gondolok itt arra, amikor az AS eltüntettet egy beragadt védőt, hogy megtévessze az olvasókat, és csalást szítson, most is hasonló céllal jött ez a címlap.

Ezt szabad? Büntetlenül megvezetni,és még nagyobb indulatokat szítani az emberek között? FÚJ. Azt meg én sem hittem volna,hogy a Madrid egésze kiáll a beteg edzőjük szánalmas, veszteni nem tudó, szegényes próbálkozásai mellett.

ez lenne a jó út, ami majd visszavezeti a nagy Real Madridot, az őt megillető helyre?
:roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.04.29. 01:11:38

Az objektivitás megőrzése végett azért hadd tegyek hozzá annyit, hogy nem perdöntő a külföldi sajtó által képviselt álláspont, ahogy az AS-é vagy a Marcáé sem az. (Ez csak úgy kikívánkozott belőlem, és nem feltétlenül csak erre az témára vonatkozik. :D)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.29. 00:41:27

Azért roppant kíváncsi lennék rá,h milyen hangulatban fog telni az első válogatott összetartás. :)

Bár könnyen lehet,h addig lecseng a dolog de azért itt már tényleg mindenki mart mindenkit...szerintem ennek nyoma lesz.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 00:10:47

Kedves madridisták!
Fogadjátok őszinte részvétemet.

Tudtuk hogy mekkora féreg Mourinho, és némely madridi játékos, de hogy a teljes csapat és a klub hivatalosan kiálljon mindamellett, amit SpecialFive összehordott... életemben nem gondoltam volna.

A labdarúgás szégyenévé, és tulajdonképp közröhej tárgyává vált a teljes klub. Szép, mondhatom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 23:59:42

Azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől olyan galaktikusok ezek?
10 éve nem nyerek BL-t, kupát is (mostanit leszámítva) 18 éve, a legutolsó sikerük a 3 évvel ezelőtti bajnokság.
Valamit tenniük kéne azért, hogy ezt a címet kiérdemeljék, nem?
Senki nem hívja ezt a csapatot galaktikusoknak, egyszer nem hallottam mióta mourinho van (de már azelőtt se nagyon, kb. backhem távozása óta). Aki meg mégis annak nevezné, az még a Zidane, Ronaldo-éránál leragadt.
Hidd el, hogy leszünk jobbak, egy ideje rosszul megy, volt már hasonló időszak. Lehet hogy a következő hullámvölgy a tietek lesz, ha elmegy guardiola, fociban elég gyorsan tudnak vátozni a dolgok. Ezért nem érdemes így leírni egy nagy csapatot, ahogy te dobálózol a kupákkal. Nem egy középcsapatról van szó, akinek egyszer-kétszer jól alakult.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:55:12

csababarca írta:
Fecooo írta:ilyenkor mindig eszembe jut, h milyen szerencsések vagyunk, h olyan elnökünk volt, mint Laporta...

legyünk őszinték: 10-ből 9 elnök műgirnyót hozta volna Frenkie utódjának... ha annak idején sikeresen be tudta volna nyalni magát ide, akkor nem itt tartanánk, hanem valóban közutálat tárgyai lennénk, de nem az eredményesség és a színészkedés miatt, hanem emiatt a görény miatt...

mindenesetre ha a Doki jönne a Delorean-nel, h megnézzük az alternatív valóságot, annyira eltorzult lenne, mint a filmben a Biff-world...

bízom benne, h ez a féreg eltakarodik a foci világából záros határidőn belül, mert olyan, mint egy rákos sejt, mindent megfertőz maga körül...

Adom.

Egyébként az is szomorú szerintem, hogy a magyar szurkolók el vannak olvadva tőle...mennek utána mint a birkák.
marca-s szavazásokból kiindulva azért vannak olyanok,akik átlátnak a dolgokon elég rendesen.

Van egyébként egy valaki, aki után ugyanúgy megy mindenki az ellenfél táboránál itthon, de nem mondok se oldalt,se személyt,mert akkor szabályt sértenék. De szerintem a rutinosabbak tudják kiről beszélek.

Ajánlanám egyébként a sajtóvisszhang elolvasását a magyar madridi drukkereknek! mondjuk lehet őket is megvettük,lefizettük,hogy ilyeneket írjanak. :roll:
Naná hogy megvettük! Mi erre költünk 94 millát, nem pedig CR-ekre :-D
ezért rövid a kispadunk is. De nem baj, a meccsen bemutatkozott már az utánpótlás is :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Válasz küldése