Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 873
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.22. 08:12:40

vinszentvega írta:
2021.08.22. 00:30:48
sansz írta:
2021.08.22. 00:19:35


Roberto így cserének teljesen rendben volt, jól játszott, a gólpassz is tőle jött.
Puig kérdése más téma.
Azért ha visszanezed első érintését Robinak, majdnem baj lett belöle ☺️
Na ne viccelj már, volt a pályán kb 11 Barca játékos akinek volt legalább egy olyan érintése amiből baj lett majdnem. Én értem,hogy van pár arc, aki bármit csinálhat, a fél fórum gyűlöli és a hibáit felnagyítja, de SR akkor sem volt rossz. És vele eddig sem az volt a baj,hogy esetleg beáll az utolsó fél órára,hanem mikor alap kezdő.

Azért Koeman pozitívan változott én úgy gondolom. Látszik,hogy a cserékkel mit akar, most már nem csak az időt húzza. Destet szívesen lecserélné,próbálja felépíteni Emersont, de egyelőre ő sem az igazi. Én lassan azt mondom,hogy Dest nem sokkal jobb SRnél sem.
Akit sokan utáltok, bár EGnél ezerszer jobb Lengletet jegelteti, akit a klub utál, Umtitit, őt is. A tavalyi köpködésekből lassan csak a Puig téma maradt.


Mindennel együtt olyan igazi nagy ziccerből nekünk több volt, mint az ellenfélnek, kapufa,üreskapus lövés, véleményes nem megadott gól, stb.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.22. 08:03:56

Az utóbbi évek legjobb barcája :) első idegenbeli meccsén egy viszonylag jó csapat ellen már csokizott. Előre nulla volt a csapat, a középpálya védekezett ahogy tudott,kreatívás zéró, és ennyi. De Jong nemzetközi szinten is mérvadó, a többiek futottak még. Ha Garciának nincs helyén az esze az utolsó pillanatban ez vélhetőleg zakó.
Ez a punciánkék mez meg a világ vicce.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
MDevillD
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.05.17. 14:57:48

2021.08.22. 03:12:41

Eddig nem írtam hozzászólást, csak olvasgattam, de egyre inkább bosszantó az amit látok a meccseken.
Én személy szerint nem kedvelem Koemant, főleg azért mert Puig játékára várok minden meccsen, de ráerősít azzal, hogy botrányos cseréi vannak, sőt mintha nem látná mi történik a pályán. A mai meccsen láthatón szenvedett a csapat és a védelem-középpálya folyamatosan eladta a labdákat, vagy még csak megtartani sem tudta, ezzel szemben semmi változtatással felküldte a fiúkat, majd be is kaptuk a gólt.
Memphis jól játszik, sajnos gyakran egymaga próbál eredményes lenni, de néha gyönyörűen megtalálják az összhangot Griezmannal. Ma annyira halovány volt Griezmann, hogy fel sem tűnt, hogy a pályán lett volna. Demir Trincao kettő volt ma szerintem. De Jong a második félidőben jól játszott, de én ma Busquets is lecseréltem volna. Dest próbálkozik, még sokat kell fejlődjön, egyelőre, nem tűnik nagy fogásnak..
Szóval a lényeg a lényeg engem nagyon bosszant, hogy olyan játékosok kapnak lehetőséget, akikre van jobb alternatíva. Akkor leszek roppant ideges amikor Gavi előbb kap majd lehetőséget, mint Puig... kívánom neki, hogy cserélje le a klub az edzőt, vagy menjen kölcsönbe.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.08.22. 00:47:57

Kovetkezo bajnokin megneznem mit tud Emerson 90 percen keresztul, Dest nagyon gyenge volt ma.
A rokkant brigad ha felepul akkor azert jelentosen megno elol a variaciok szama, addig meg valahogy hozni kell a meccseket, de az Araujo, De jong, Memphis tengely biztato.
Nem nagyon lattam ma koncepciot, hogy mit akarunk tulajdonkepp jatszani. Az elso meccshez kepest visszaeses, megha egy eleg agressziv Bilbao is volt ma az ellenfel.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3368
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.22. 00:33:00

Az tényleg tök jó, hogy így meg úgy értékelve vannak a játékosok, de amikor nincs se füle, se farka valaminek, amikor nem látszik semmi koncepció, hogy mit miért és, hogyan akar egy csapat játszani, akkor ez olyan, mint amikor vak vezet világtalant.
A szervezettség kb annyi volt, hogy fel lett küldve 11 játékos.
Ha a srácok maguktól elkapnak valami ritmust, akkor hasonlítani fogunk egy csapatra, ha nem, akkor az ellenfelen múlik, hogy mi lesz. Hinta palinta lesz meccsről meccsre.
Koeman mester hozta a kötelezőt.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.08.22. 00:30:48

sansz írta:
2021.08.22. 00:19:35
vinszentvega írta:
2021.08.21. 23:40:21
Ne, ne hozd be Puigot, inkább Roberto játszon CAM-ot, igazad van , hiszen erre ő a legjobb…
Roberto így cserének teljesen rendben volt, jól játszott, a gólpassz is tőle jött.
Puig kérdése más téma.
Azért ha visszanezed első érintését Robinak, majdnem baj lett belöle ☺️
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2021.08.22. 00:26:07

davi10 írta:
2021.08.22. 00:16:58
pep71 írta:
2021.08.22. 00:08:12
Arra adj választ , hogy Koeman , hogyan nem látja , azt amit itt a fórumon mindenki?? Mégpedig , hogy Araujo messze a legjobb khv a csapatban! Sőt , de Jong és depay-al ők 3man akik más komoly csapatban is kezdők lehetnének.
Nem tudok választ adni. Annyit sejtek, amennyit lentebb írtam, lábbal egy szinttel Pique és Garcia alatt van, és nála ez elég, hogy a 2 spanyol felé billenjen a mérleg. És nálunk azért összetettebb feladata van/lenne egy kh-nak, minthogy felbikázza a labdát amerre lát.
Ebben Araujo tud fejlődni, minden másban szerintem is top. Szerintem jó lesz ez, már az egy jó jel lehet, el tudott szakadni ettől a 2lábas kh duótól és beküldte Lenglet helyett.
recrea írta:
2021.08.22. 00:14:18
Demirt nem láttam még játszani, nyugtassatok meg, h egyébként tud egyeneset rúgni a labdába?! Én sosem sírtam Puig után, de ezt a gyereket elé tenni viccnek is erős.
Más poszt, de hogy mondjuk Collado-nál miért lehet előrébb, az jó kérdés.
Meccs első felében nem úgy tűnt , hogy a 2 spanyollal menne a labdakihoztal és a mai fociban sokkal többet számít amúgy is, hogy fizikailag legyél top.
A Chelsea/pool sem iniesta, xavi felé arcokkal nyert BL-t. Rudiger és zouma , Araujohoz képest Guzmics Ricsi vannak szinten van labdakihozatalban. Számomra érthetetlen , hogy egy ilyen potenciállal rendelkező játékost , nem kezdet. Van Dijk 2.0 a srác, iszonyat őserő, mellé nagyon gyors(35-36km/H is tud), jó az utemérzéke , lábbal is ügyes. Egy ilyen kaliberű védő ára 80-90 millió euró, itt meg nem fér be a kezdőbe.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.08.22. 00:25:27

tetszett a gól utáni játékunk, ami döntetlent érdemelt. egy kemény, hajtós baszk bandát mindig nehéz megfogni.
nem zavar, hogy röpködnek a nagy megmondások, Pique, Grizes, vagy éppen pozitíve Memphis, Arahuo, nyomán csak éppen a látottakhoz nem passzolnak. SR. pl. kifejezetten jól szállt be, Destet én nem láttam jónak, egyszer botladozott el a kapuig, az összes többiben rosszul adott be, vagy egyszerűen visszafordult!! hátul pedig nulla. Depayt a gólja dícséri ugyan de egyébként a 90 perc alatt két-három bemozdulása volt sikeres. ahol egyetértek a legjobb jelzőkkel az DeJong, Emerson most jobb volt mint a korábbin, Nico? játszon és meglátjuk.
ami igazán mellé nyúlás volt Koemanntól az a defenzív első félidő, bár ez is lehetett volna jobb ha a ziccerek be mennek, vagy nem veszik el a gólunkat.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 873
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.22. 00:19:35

vinszentvega írta:
2021.08.21. 23:40:21
Ne, ne hozd be Puigot, inkább Roberto játszon CAM-ot, igazad van , hiszen erre ő a legjobb…
Roberto így cserének teljesen rendben volt, jól játszott, a gólpassz is tőle jött.
Puig kérdése más téma.

Eric sokkal nagyobb gáz. Én nem köpködtem csak azért,mert sokadik védő volt az angoloknál, és azért sem, mert nem magas. De most már eleget láttam belőle. Amikor nincs különösebb nyomás, akkor nem olyan rossz játékos, de amikor készülnek ránk, akkor kész. Vicc, hogy elég annyi taktika, hogy Ericet keresik a csatárok, mert sokkal gyengébb és lassabb mindegyiküknél. És itt nem arról van szó,hogy bénázik egyet,mint Pique,Lenglet vagy Umtiti, hanem kifejezetten olyan alap gyengeségei vannak,amit nem tud érdemben kompenzálni semmivel. És ez is baromira jellemző a klubra, itt van Umtiti, aki végre egészséges, a teszteken jobb eredményeket ért el,mint fénykorában, de haragszunk rá és jól megbüntetjük, mert nem ugrott ki a szerződéséből. Zseniális.

Amúgy összességében nem volt olyan rossz meccs, vért ittak az ellenfelek, szerintem idén még egy-két ilyen meccs van csak bennük max.
De mindegy. Pedri az első félidőben elég jó volt, aztán a másodikban de Jong találta meg magát. Volt kapufánk és szerintem még egy szabályos gólunk is.
Demir nekem ezalapján inkább egy Trincao volt, meglátjuk, remélem most csak meg volt illetődve.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.22. 00:16:58

pep71 írta:
2021.08.22. 00:08:12
Arra adj választ , hogy Koeman , hogyan nem látja , azt amit itt a fórumon mindenki?? Mégpedig , hogy Araujo messze a legjobb khv a csapatban! Sőt , de Jong és depay-al ők 3man akik más komoly csapatban is kezdők lehetnének.
Nem tudok választ adni. Annyit sejtek, amennyit lentebb írtam, lábbal egy szinttel Pique és Garcia alatt van, és nála ez elég, hogy a 2 spanyol felé billenjen a mérleg. És nálunk azért összetettebb feladata van/lenne egy kh-nak, minthogy felbikázza a labdát amerre lát.
Ebben Araujo tud fejlődni, minden másban szerintem is top. Szerintem jó lesz ez, már az egy jó jel lehet, el tudott szakadni ettől a 2lábas kh duótól és beküldte Lenglet helyett.
recrea írta:
2021.08.22. 00:14:18
Demirt nem láttam még játszani, nyugtassatok meg, h egyébként tud egyeneset rúgni a labdába?! Én sosem sírtam Puig után, de ezt a gyereket elé tenni viccnek is erős.
Más poszt, de hogy mondjuk Collado-nál miért lehet előrébb, az jó kérdés.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vamosrobi
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2017.02.14. 21:27:24

2021.08.22. 00:15:36

Destet valószínűleg a következő pár meccsen nem látjuk, nagyon retek volt ő is, és állítólag Koeman berágott rá mert nem vissza védekezni az eladott labdái után. Még a végén újra láthatjuk Sergi Robertot jobbhátvédként :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.22. 00:14:18

Demirt nem láttam még játszani, nyugtassatok meg, h egyébként tud egyeneset rúgni a labdába?! Én sosem sírtam Puig után, de ezt a gyereket elé tenni viccnek is erős.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.08.22. 00:11:49

Remélem Cou, a következőn bevethető lesz. Remélem a terhet is elbírja majd( volt neki ideje eljárni pszichológushoz is) Kellene egy két jó átlövés, meg egy két fineszes megoldás majd, és még akár Depay-val is jól kijönnek
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.22. 00:10:09

Én bízok a csapatban, ilyen szenvedős meccsek jobb éveinkben is voltak. Vannak fiatal tehetségeink, akik tanulnhatnak ezekből, és idővel egyre inkább állni fogják a sarat.

A legfontosabb az lenne, hogy az edzőnk is tanuljon végre a hibáiból. Ha legalább egy kicsit félre tudná néhány dologban tenni a büszkeségét, és nem ragaszkodna rendületlenül az elhatározásához, mennyivel jobb szakember lehetne....
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.08.22. 00:09:17

Eric Garciat azért annyiba megvedenem hogy Inaki Williems azért nem könnyű ellenfél, sebességben minden védőnek meggyulik vele a baja. Aztán a másik Williems se volt lassú.
Araujo tény hogy jelenleg a legjobb védőnk.
Riqui játékát imádom, de ma csak agyon rúgták volna szerintem. Inkább Busi helyett kellett volna ma egy igazi szűrő, labdaszerzo középpályás.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2021.08.22. 00:08:12

davi10 írta:
2021.08.21. 23:59:05
Hát felemás érzéseim vannak. Nem tudom, honnan jött ez a foci a Bilbao-nak, nem vagyok benne biztos, hogy innen ma egy tavalyi vagy tavalyelőtti Barca elhozott-e volna 1 pontot. Plusz én még tartom, hogy Araujo gólja szabályos volt.

Neto-n kijött, hogy miért csak epizódszereplő, Garcia közelében nem volt a múltheti formájának (ha jól hallottam pár órával a meccs előtt tudta meg, hogy meghalt a nagyapja, valószínűleg ezért nem volt ma fejben ott teljesen).
Dest meg nagyon sokszor átmegy Dembele-be, nem is nagyon volt játszótársa.

A 2 holland megint jó volt.
Araujo pedig zseniális. Fejjátékban, sebességben, helyezkedésben top, lábbal van szerintem kicsit lemaradva a Pique-Garcia kettőstől, más okot nem tudok mondani, hogy miért nem Ő kezd. Azért kicsit megijedtem, hogy Koeman beküldi Lenglet barátunkat.

Gratulálok a Bilbao-nak, megérdemlik, remélem majd a 2 nagy Madrid ellen is így fognak teperni a mocskok...
Arra adj választ , hogy Koeman , hogyan nem látja , azt amit itt a fórumon mindenki?? Mégpedig , hogy Araujo messze a legjobb khv a csapatban! Sőt , de Jong és depay-al ők 3man akik más komoly csapatban is kezdők lehetnének.
Érthetetlen a mellőzése a kezdőből , mintha direkt sz.patná a csapatot, már csak langlé hiányzik, legközelebb lehet , ő játszik Araujo helyett 🤣
vamosrobi
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2017.02.14. 21:27:24

2021.08.22. 00:06:18

Eric Garcia nagypapája elhunyt a meccs előtt, óriási hiba volt Koemantól, hogy játszatta. Busquets borzalmas volt, ennyi eladott labdát még az NB1-ben sem bocsátanak meg. Pedrit meg egy pár hétig nem akarom a pályán látni, teljesen ki van facsarva, így nincs a csapat hasznára...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.22. 00:05:10

pep71 írta:
2021.08.22. 00:02:58
Legalább még a 16-os előtt szabálytalankodott, ezzel mentette az egy pontot legalább.
Egész meccsen gyenge volt , de amikor a liga egyik leggyorsabb csatára ellen játszik a Barca( inaki Williams), akkor alap , …
Ne haragudj, de folyamatosan fordítva idézel. Az idézetbe azt kell tenni, amire reagálsz, a saját mondandód meg külön.

Szerintem SR amúgy ma meglepő módon nem lógott ki lefele (gólpasszt is adott). Ide a középpályára egy Wijnaldum kellett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanbarca 2021.08.22. 00:06:25-kor.
més que un club
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2021.08.22. 00:02:58

Legalább még a 16-os előtt szabálytalankodott, ezzel mentette az egy pontot legalább.
Egész meccsen gyenge volt , de amikor a liga egyik leggyorsabb csatára ellen játszik a Barca( inaki Williams), akkor alap , hogy Araujo kezdő , mert messze ő a leggyorsabb khv, sőt csak dembi gyorsabb nála , már ha nem sérült.
Erre játszik piké meg Garcia , egyik sem egy szélvész. Egyébként is Araujo a legjobb védőnk , de hát koeman nem szereti őt sem valszeg vagy vak.
Az meg , hogy a Masiarol nem jön ki jobb cserekapus mint Neto azt nem hiszem el. Neki is fizessenek is 4-5 milliót, erre a teljesítményre.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.22. 00:01:42

mai pozitivum, hogy ideiglenesen legalabb odaertunk az elso helyre :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.22. 00:00:49

A védelem gyengesége volt a leglatvanyosabb, élen Garciaval, de ebben nagyon benne volt a kozeppalya meg a támadósor nulla teljesítménye a csapatvédekezésben. Griezmann, Breathwhite, Busquets, Pedri nagyon gyenge volt, halisten De Jong klasszis. Depay szuper igazolás, Demir viszont kijózanító volt, remélem ennél azért jobb lesz.

Látottak meg körülmények fényében ez tok jó eredmény.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.22. 00:00:40

Koeman remelem nem azt nyilatkozza, hogy a legjobbat látta évek óta. Ma többen nem ütötték meg az NB I színtet sem. Aki kitűnt az De Jong volt , Memphis pedig a gólja miatt dicsérhető.
A szezont ilyennek tippelem mint a mai meccs , sokat fogunk szenvedni . Az eredmény az pozitív .
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.21. 23:59:05

Hát felemás érzéseim vannak. Nem tudom, honnan jött ez a foci a Bilbao-nak, nem vagyok benne biztos, hogy innen ma egy tavalyi vagy tavalyelőtti Barca elhozott-e volna 1 pontot. Plusz én még tartom, hogy Araujo gólja szabályos volt.

Neto-n kijött, hogy miért csak epizódszereplő, Garcia közelében nem volt a múltheti formájának (ha jól hallottam pár órával a meccs előtt tudta meg, hogy meghalt a nagyapja, valószínűleg ezért nem volt ma fejben ott teljesen).
Dest meg nagyon sokszor átmegy Dembele-be, nem is nagyon volt játszótársa.

A 2 holland megint jó volt.
Araujo pedig zseniális. Fejjátékban, sebességben, helyezkedésben top, lábbal van szerintem kicsit lemaradva a Pique-Garcia kettőstől, más okot nem tudok mondani, hogy miért nem Ő kezd. Azért kicsit megijedtem, hogy Koeman beküldi Lenglet barátunkat.

Gratulálok a Bilbao-nak, megérdemlik, remélem majd a 2 nagy Madrid ellen is így fognak teperni a mocskok...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.21. 23:58:16

vinszentvega írta:
2021.08.21. 23:55:45
Tavalyi szezont végigszenvedtem…. Néztem az éjfélig tartó küzdelmeinket másod/harmadosztályú csapatok ellen… Lehet felfogom adni. Nem vagyok hajlando nézni ennek az alkoholista makacs holland baromnak az ámokfutásait, a személyi ellentétei miatt kialakított lilaködben a fejében… Bár tudom hogy Puig tul nagy katalán ahhoz, hogy megtegye, de elkeseredésemben azt kívánom neki, hogy menjen el kölcsönbe. Akár a blancókhoz is. 🙉🙉🙉🙉🙉
Azért ebben van több olyan kijelentés is, amit nem szabadna Barca szurkoló mondjon. Amúgy nem tudom mit vártatok a maitól. S az idei szezontól. Nem lesz ez sétagalopp.
més que un club
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.08.21. 23:56:23

Na, EG feltette az i-re a pontot a pirijével.
Megint erőből próbálta megoldani.

Jó meccs volt.

Szerintem SR nem szállt be rosszul, ő adta a gólpasszt. Látszik, hogy ő kp-s.
Nekem is hiányzik Puig, de ide most nem ő kellett.
Borzalmas gödörben van a csapat, én többre nem számítok, mint a tavalyi idény
Válasz küldése