Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2016.07.22. 05:00:43

palesz77 írta: Samper így tuti távozik, nem lepődnék meg, ha a Valenciába menne az üzlet részeként, mint anno Denis Rakiticnél.

szerk.: Elvileg Montoya lesz az üzlet része, jövőre jön a portugál jh gyerek, és Mendes végleg behálóz minket.. :lol:
Abszolút logikus és jó üzlet lenne nekik leginkább Sampernek. Douglast nem lehetne még hozzácsapni az üzlethez? :D Mondjuk Montoya se fog ott sok sót megenni. Nem is emlékszem utoljára mikor igazoltunk ennyi játékos ilyen korán. Lucas Perez hiányzik innen és boldog ember leszek.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.22. 02:01:46

palesz77 írta:....
Nem tűnik rossznak ez a variáció viszont ez csak akkor valósítható meg, hogy ha nem igazolunk támadót amire elég kevés az esély. Plusz abban se nagyon hiszek, hogy Lucho jobban fogja rotálni az MSN-t, maximum csak akkor, hogy ha jön egy nagyobb név amire az 50 millás transzfer után nincs túl sok esély. Bárhogy okoskodunk a végen az jön ki, hogy túl sok lesz az a 6 ember a kp-ra, persze csak akkor, hogy ha Lucho mindenkinek akar adni kellő mennyiségű játékidőt.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.22. 01:57:17

Samper írta:Nyilvánvaló hogy Arda és D. Suarez vált feleslegessé. El kell őket adni és árukon venni egy jó fiatal csatárt.
Neked nagyon böki a csőröd szerencsétlen Denis. :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.22. 01:55:44

Látom sokan aggódnak itt a játékpercek miatt. Megmondom őszintén, hogy engem egy kicsit se érdekel hogy ki hány percet fog játszani. De komolyan, én az egyesület sikereiért szorítok, és nem azért hogy xy játékos jól érezze magát. Ha az Umtiti-Digne-Gomes trió kiszorítja a kezdőből Piquét, Albát meg Iniestát engem az se érdekel, csak nyerjünk.

Ha még sikerülne Gameirot vagy Viettot megszerezni, akkor azt mondom hogy nagyon komoly kerettel vágunk neki a szezonnak (próbálok pozitív lenni a jobbhátvéd kérdéssel), de garantált hogy lesznek feszültségek mert így lesznek olyanok akiknek max kupameccsek jutnak.
Nyilvánvaló hogy Arda és D. Suarez vált feleslegessé. El kell őket adni és árukon venni egy jó fiatal csatárt.
Komolyan, mi a bajod Suárezzel? Fogadjunk egy percet nem láttad játszani. Arda is maradni fog, valahogy úgy lesz ahogy palesz leírta.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.22. 01:51:52

Nyilvánvaló hogy Arda és D. Suarez vált feleslegessé. El kell őket adni és árukon venni egy jó fiatal csatárt.
Tromort77

2016.07.22. 01:38:26

Lucho szereti a masszív középpályát, szóval símán ki nézem belőle, hogy Rakitic-t és Gomes-t is egyszerre szerepelteti. Mármint arra vonatkozóan írom ezt, hogy ettől még nem gondolnám, hogy Denis lesz Ini cseréje.

Szerintem semmi gond nincs Rakitic-el, azt hozza amit elvárnak tőle. Nem az ő dogla kreatívnak lennie. Ini hiányában volt, hogy jobb meccseket hozott támadásban. Plussz nála az elég lendület lehet ha végre nem kell a szögletzászlónál is neki szerelnie Alves helyett, hanem remélhetőleg SR és Vidal a helyén lesz.

Szerk:

Luis Enrique: "At Euros with Croatia, he played as a no 10. I like seeing him in different positions. Ivan can do it perfectly". [fcb] mai :D

MARCA: Real Madrid backed out of the Andre Gomes deal at the last minute after James made it clear he wanted to stay.

"André Gomes to Real Madrid was practically done at 22:30, but then FC Barcelona 'hijacked' Gomes away from them at 23:00" Joan Molano (COPE)

Érdekes.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.22. 01:31:10

Szerintem.. Gomes nem Ini, hanem Rakitic helyen fog elsosorban jatszani, leven egy jo testfelepitesu, eleg sokat utkozo, es egesz jol vedekezo jatekos - a kreativ enje mellett -, passzolna ebbe a profilba. Denis lesz Ini csereje, Arda elsosorban nem kozeppalyas, hanem szelso csere lesz, Rafinha meg amolyan mindeneskent mindenhol jatszik majd. Ehhez persze nagyon durva rotalas kell majd, es nem csak a kozeppalyan, hanem az MSN-nel is, de boven megoldhato lenne.

Es igazabol osszessegeben az se zavar, ha Rakitic egyre tobb rivalist kap, legalabb minden teren jobban odateszi magat majd a meccsekbe, nem "csak" hatrafele. Tobb kell majd a kezdobe keruleshez, plusz tobbet is pihenhet, ezert nem kell "tartalekolnia" az energiait.. Ha boszen forgat majd Lucho, akkor jobban vegiggondolva ilyen letszam mellett is kaphatnanak 2.000 percet is akar mindannyian, az meg nem veszes - Ardat kiveve, o ebben a felallasban nem tolna annyit nyilvan.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.22. 01:29:19

Messias2 írta: Ez valóban így volt, de pl. nem rég nyilatkozta LE, hogy számít rá, és amikor a kezdő tagjai pihennek, meg fogja kapni a lehetőséget. Lucho egy eléggé flexibilis edző, nem ragaszkodik annyira az elképzeléseihez, ezért is szeretem. Szerintem rájött ő is, hogy szükség van Samperre az A csapatnál.
Én nagyon örülnék neki ha ez tényleg így lenne viszont nem hinném, hogy drasztikusan nőni fog a kapott perceinek a száma a tavalyi szezonhoz képest.
Messias2 írta: Lényegtelen. Nem ütötte meg a szintet, kellettek a padra jobb emberek, és ezt Denis és Gomes személyében meg is kaptuk.
Arda valóban óriási csalódás, de minden jel arra mutat, hogy marad és ez esetben óriási luxus egy 50 millás igazolást hozni úgy, hogy az egy éve 40 millióért megvett játékos ( aki csak fél éve játszik) még itt van. Azt se felejtsük el, hogy Arda nem kevés pénzt kap és nem hinném, hogy Gomes majd Rafinhaék szintjén fog keresni. Oké jöjjön Gomes csak akkor menjen szépen Arda egy kínai vagy török csapatba, de ameddig itt van addig baromi nagy luxusnak tartom a portugál leigazolását.
Messias2 írta: Na, igen, de most Robit teljesen ki kell venni a képből. Nem nagyon fog ő már a kp-n játszani, teljes mértékben át fogja venni a jhv szerepkört.
Robi "pótlására" pedig érkezett is Denis.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Tromort77

2016.07.22. 01:25:08

Mondtam én, hogy lesz itt még meglepetés. :D
De ezt főleg csatárposzton vártam volna.

Nem tudom hová tenni a srácot, sokat nem tudok róla. De valamit biztos látnak benne és a hírek úgy szólnak, hogy Lucho is őt akarta, ami bíztató.

Arda jövője így kérdéses, de én adnék még neki egy esélyt. Továbbá ezek alapján szerintem Denis Suarez a széleken lesz nyomatva inkább, nem Ini pozíciójában. De majd kiderül. Mindenesetre inkább ilyen helyzet legyen mint az, hogy nincs senki a padon. Egyénenként lesznek akik szívni fognak, de a csapat érdekeit nézve kell a minőség és a mélység!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.22. 01:12:06

Alfa írta: Samper eddig is itt volt csupán annyi változott, hogy kapott egy új szerződést. Ha Lucho rotálni akarta volna vele Busit akkor azt minden akadály nélkül megtehette volna, de mint tudjuk nem tette.
Ez valóban így volt, de pl. nem rég nyilatkozta LE, hogy számít rá, és amikor a kezdő tagjai pihennek, meg fogja kapni a lehetőséget. Lucho egy eléggé flexibilis edző, nem ragaszkodik annyira az elképzeléseihez, ezért is szeretem. Szerintem rájött ő is, hogy szükség van Samperre az A csapatnál.
Arda pedig elsősorban Init váltotta ( néha volt csak olyan amikor Rakitic helyére jött be)
Lényegtelen. Nem ütötte meg a szintet, kellettek a padra jobb emberek, és ezt Denis és Gomes személyében meg is kaptuk.
Rakiticet pedig már az első szezonjában is mindig lecserélte a 60. perc környékén mert mindig szétfutotta magát, az ő helyére pedig általában Robi jött aki mindig tökéletesen megoldotta a feladatát.
Na, igen, de most Robit teljesen ki kell venni a képből. Nem nagyon fog ő már a kp-n játszani, teljes mértékben át fogja venni a jhv szerepkört.
Tobias88 írta:Egyszerűen eddig is sokan voltak, de Gomes miatt már tényleg meg kell válni valakitől. Kétlem hogy Rafinha-t eladnánk, vagy Denist és Sampert kölcsön adnánk. Marad Arda és az eladás :?
Úgy őszintén, kinek hiányozna Arda?! Nekem semmiképp. Rá kéne sózni legelső kínai klubra, amelyik érdeklődik.

Palesz: Ezt a "jövőrét" a 17/18-as szezonra érted, vagy a 16/17-esre?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.22. 01:04:25

Messias2 írta: Dehogy volt rendben. Busi teljesen kikészült szezon végére, ami annak volt köszönhető, hogy nem volt igazi helyettese. Most végre lesz Samper személyében.
Rakitic is teljesen elkészült szezon végére, 60 perceket bírt, és emiatt a -1 embert jelentő Ardát kellett nézegetni.
Samper eddig is itt volt csupán annyi változott, hogy kapott egy új szerződést. Ha Lucho rotálni akarta volna vele Busit akkor azt minden akadály nélkül megtehette volna, de mint tudjuk nem tette. Arda pedig elsősorban Init váltotta ( néha volt csak olyan amikor Rakitic helyére jött be) és aztán ahogy felépült Rafinha ki is szorította Ardat. Rakiticet pedig már az első szezonjában is mindig lecserélte a 60. perc környékén mert mindig szétfutotta magát, az ő helyére pedig általában Robi jött aki mindig tökéletesen megoldotta a feladatát.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.22. 01:01:37

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezzel Arda-nak befellegzett a csapatnál. Egyszerűen eddig is sokan voltak, de Gomes miatt már tényleg meg kell válni valakitől. Kétlem hogy Rafinha-t eladnánk, vagy Denist és Sampert kölcsön adnánk. Marad Arda és az eladás :?

Mellesleg 50 millióért igazoltunk egy cserét. Amúgy ez a 60 milliós átigazolási keret egy nagy kamu volt.

Azért elég kemény lenne az Umtiti, Digne, Gomes, Vietto, Denis ötös. Az biztos, hogy mostantól nekünk lesz a legerősebb padunk :D (meg a legdrágább)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.07.22. 09:57:18-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.22. 00:57:19

Messias2 írta:Most végre lesz Samper személyében.
Rátenném a házat is, hogy játsszon bárhogy, menni fog kölcsönbe jövőre.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.22. 00:51:27

Alfa írta: A középpálya tavaly is rendben volt, a pad elsősorban a támadóknál illetve a védőknél volt gyenge.
Dehogy volt rendben. Busi teljesen kikészült szezon végére, ami annak volt köszönhető, hogy nem volt igazi helyettese. Most végre lesz Samper személyében.
Rakitic is teljesen elkészült szezon végére, 60 perceket bírt, és emiatt a -1 embert jelentő Ardát kellett nézegetni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.22. 00:45:30

Egyébként én még arra is gondoltam, hogy Lucho váratlant akar időnként húzni és oly módon pihentetni az MSN-t, hogy formációt vált, így akár lehetősége lesz 4-4-2re és 3-4-3-ra is elég minőségi játékosokkal.

Hát ha még pluszba Vietto is jönne eléggé tetszetős átigazolási szezont zárnánk.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.22. 00:41:55

Veidt_madridista írta: Nem akarok beleszólni, de tavalyhoz képest felépült Rafinha, igazoltátok Denist, és Samper is felkerült az első csapatba.
A KP valóban telített lett , de így is lehet majd okosan rotálni, hogy mindenki megkapja a perceit. Denis és Rafinha pl. valszeg nem csak a kp-n fog szerepelni, el tudom képzelni-főleg Rafinha esetében, hogy Lucho majd a támadó sorban is ki fogja próbálni, ahogy tette azt már az előző szezon őszén, amíg le nem sérült.
Iniesta percei szerintem sokat fognak esni ebben a szezonban, legalábbis remélem. Szerintem egyre jobban jell majd konzerválni az öreget, és erre a feladatra tökéletes Denis.
Ardát pl. én egy percet sem játszatnám, nálam elásta magát a pali, az lenne a legjobb, ha eladnánk, bár ez nem valószínű. De így se kell majd feltétlen játszatni, és Luchot ismerve nem is fogja. Gondoljunk bele mennyivel jobb lesz, hogy kövi szezontól 60-70. perc környékén elfáradó Rakiticet egy Gomes tudja majd váltani, nem pedig Arda.
Busi tehermentesítésére pedig Samper tökéletes lesz, ezért sem gondolnám, hogy Sergi megy kölcsönben. Akkor kivel lehetne helyettesíteni Busit?!!
És akkor azt még meg sem említettem, hogy bármikor jöhet egy komolyabb sérülés, ezzel is számolni kell.

Ha Viettot is sikerülne elhozni, akkor tökéletes nyarat zárhatunk, és elmondhatjuk, hogy mi ugrunk neki a legkomolyabb kerettel a bajnokságnak, ami most már rendkívűl mély is.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.22. 00:31:56

Messias2 írta:Egyébként tavaly mindenki azért sírt, mert a pad nem Barca szint. Eddig egyértelmű hogy ezen akar javítani a vezetőség, ami teljesen logikus
Most az a baj, hogy túl sok jó játékos van. Rajtatatok már tényleg nehéz kiigazodni.
A középpálya tavaly is rendben volt, a pad elsősorban a támadóknál illetve a védőknél volt gyenge. Egyedül akkor volt gond amikor Rafinha és Rakitic is lesérült és Arda még a ban miatt nem játszhatott. Aztán most érkezett Denis ami még belefért úgy, hogy Robiból jobbhátvéd lett, de Gomes már teljesen fölösleges úgy ha nincs távozó. Most van 6 játékosunk 2 pozícióra és ezek közül egyik se olyan kaliber -már- aki évi 120 perccel elégedett lenne.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.22. 00:28:41

Messias2 írta:Egyébként tavaly mindenki azért sírt, mert a pad nem Barca szint. Eddig egyértelmű hogy ezen akar javítani a vezetőség, ami teljesen logikus
Most az a baj, hogy túl sok jó játékos van. Rajtatatok már tényleg nehéz kiigazodni.
Nem akarok beleszólni, de tavalyhoz képest felépült Rafinha, igazoltátok Denist, és Samper is felkerült az első csapatba.
Kép
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2016.07.22. 00:27:26

palesz77 írta:Barcelona are now close to signing Luciano Vietto (22) from Atlético Madrid. [@DiMarzio]

Na, egy este alatt meglesz a kettő? :D
Alfa írta:Ha Busit és Sampert nem számolom
Samper így tuti távozik, nem lepődnék meg, ha a Valenciába menne az üzlet részeként, mint anno Denis Rakiticnél.

szerk.: Elvileg Montoya lesz az üzlet része, jövőre jön a portugál jh gyerek, és Mendes végleg behálóz minket.. :lol:
Fél órával a Gomes bejelentés előtt ugyanígy írta, hogy a Juve le fogj igazolni Gomest Pogba pótlására :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.22. 00:22:22

Egyébként tavaly mindenki azért sírt, mert a pad nem Barca szint. Eddig egyértelmű hogy ezen akar javítani a vezetőség, ami teljesen logikus
Most az a baj, hogy túl sok jó játékos van. Rajtatatok már tényleg nehéz kiigazodni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 23:56:54

Barcelona are now close to signing Luciano Vietto (22) from Atlético Madrid. [@DiMarzio]

Na, egy este alatt meglesz a kettő? :D
Alfa írta:Ha Busit és Sampert nem számolom
Samper így tuti távozik, nem lepődnék meg, ha a Valenciába menne az üzlet részeként, mint anno Denis Rakiticnél.

szerk.: Elvileg Montoya lesz az üzlet része, jövőre jön a portugál jh gyerek, és Mendes végleg behálóz minket.. :lol:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.21. 23:56:10

Uramisten #-o Minek ? Hova? Mennyiért?

Ha 30 millió fölött lesz az átigazolási díj és a középpályáról nem fog senki távozni akkor ez egy baromi hülye ötlet volt. Azt pedig nagyon remélem, hogy nem Denis illetve Rafinha kárára fogja Enrique játszatni. Előre ítélkezni én sem szeretnék, de mivel Lucho jóformán kijelentette, hogy Arda marad így a középpályánk enyhén túltelített lesz. Ha Busit és Sampert nem számolom akkor két helyre lesz hat emberünk és akkor még Robit nem is számoltam bele.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2016.07.21. 23:54:47

Remélem ez azt jelenti, hogy Ardanak sikerült klubbot találni...
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2016.07.21. 23:51:42

Hivatalos Facebook oldal szerint is hivatalos, hogy megegyeztek a Valenciával
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.21. 23:48:07

Így van most már hivatalos, elvileg 40be hoztuk el. Hát nem tudom, ehhez a transzferhez már tényleg nemtudok mit hozzáfűzni, gondolom így Ardát eladjuk bár Enrique pont ma nyilatkozta hogy erősen számol a törökkel jövőre ő meg nem szokott csak úgy a levegőbe beszélni. Bellerín meg Gameiro árát szép lassan eltapsoltuk már.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2016.07.21. 23:54:49-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése