Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.07. 07:58:43

Fernando írta:
2024.03.06. 18:12:16
Troym írta:
2024.03.06. 17:12:00
Ha de Jong fizujabol hozunk ket jatekost, akkor gazdasagilag ugyanott vagyunk. Ha de Jong penzzé lenne téve akkor kozelebb kerulnenk az FFP altal eloirt hatarhoz es rendesen meg is gyengulne a kozeppalyank. Ha valakinek muszajbol mennie kellene a fizuja miatt az nalam Lewandowski lenne. Őt szerintem tudnánk pótolni. Ne álmodozzunk most BL-győzelmekről, jelenleg itt van Roque, Ferran es Guiu a center posztra, ha normalis deal-lel el lehetne hozni Felixet akkor ő is, bar szerintem ő egyre valoszinutlenebb.
Most épp a középpályásokról volt szó, de természetesen miattam Lewa is mehet, ha viszi valaki.
Nálam mindenki eladható lenne, csak valaki ingyen is jobb ha megy (Romeu, SR, Alonso) nyilván valakiért már 5-10 millió is megfelelő (Fermin) a másik véglet meg mondjuk 90-110 millióért Araujo.

Nem kell egyszerre mindenkit eladni, de ez a sportvezetői tötyi-fötyi hozzáállás, hogy "jajj mit gondol szegény SR / Alonso, adjunk nekik még egy évet" vagy hogy "szegény szerencsétlen Felix, éhen fog halni, a kezdeti 400k fizetését csak emeljük a kölcsön alatt is 4m-ra", ezt be kell sürgősen fejezni, ezzel +5-10 év a csőd.
Akire van fizetőképes kereslet és akár piaci áron felül értékesíthető, ott el kell gondolkodni és nem hisztikézni mindenféle "érinthetetlen" státuszú játékosokról.
Ebben várnék valami újat Decotól.
Ha képesek voltnk kb 5 perc alatt a történelem legjobbjának ajtót mutatni, akkor nekem fura, hogy most lelkiismeretet növesztenek Alonso, SR, de akár Pedri miatt is.

Pedrire visszatérve szerintem jelenleg 1-2 PL és európai TOP csapat szerintem még magasabbra értékeli, mint a valósnak tűnő piaci értéke és talán adna érte 70m körül, de még egy ilyen végig sérült szezon és megy kölcsönbe a Thambe, majd 20-30 millióért eladjuk valahova.

Abban meg tökéletesen egyetértek többekkel, hogy minek aggódunk azon, hogy pótolni kell, amikor most sem elérhető soha? Akkor is pótolni kell, ha a keret tagja marad.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.06. 19:20:34

Szeretem nagyon Pedrit, de abban egyetértek,hogy csakis erzelemmentesen hideg fejjel lehet újra csapatot építeni. Bárki eladható és pótolható.

Annak azért örülök,hogy mind De Jong,mind Pedri sérülése nem annyira komoly
Kép
Kép
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.06. 18:34:03

ocsike83 írta:
2024.03.06. 16:30:47
gránit írta:
2024.03.06. 15:55:36
Kölcsön minek adnánk? Nem játszana nálunk, és még pénzt se kapnánk érte.
Van egy jó borod, elteszed a polcra érni. = Azért, hogy felépítse magát, heti 1 meccs, semmi komolyabb tét, játékba lendüljön. Még akár országváltást is el tudnék képzelni.
Inkább 1 évre menjen el valahova, mint végleg lemondjunk róla. Annál azért nagyobb potenciál van benne.

Ha itt marad, tuti a rövid keret miatt vagy idő előtt visszatérne, vagy nem tudjuk kire lecserélni. És újra csak jönne a sérülés.
Miért ne nálunk építse fel önmagát? A vége úgyis vagy az, hogy elmegy vagy marad.

Én amúgy nagyon nem vagyok oda Pedriért, szerintem erősen túl van sztárolva, de a maradása mellett vagyok, mert egyszerűen nincs emberünk. Persze, hogy szét lett hajtva. Mégis ki jött volna be helyette? Torrét nem volt értelme kölcsönadni. Őt is elküldtük máshol felépíteni önmagát, a vége meg az lett, hogy nem tudunk rotálni. Az a mázli, hogy Gündogan egyelőre bírja.

Pedri nálam amúgy is csere lenne. Ha meccsenként kap fél órát, végigcsinálhatja a szezonokat sérülékenyen is.

A de Jong-témához, ha sikerülne megszabadulni tőle és két játékos jönne helyette, pénzügyileg lehet, hogy ugyanott tartanánk, de két játékosunk lenne ezért a pénzért, nem egy. Ráadásul két klasszis kijön a fizetéséből, sőt, több is.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2024.03.06. 18:12:16

Troym írta:
2024.03.06. 17:12:00
Pedri mitől saját nevelés, ha De Jong nem? Az egyik 18, a másik 20 évesen jött. Nem gondolnám problémának egyik távozását sem, ha az a csapat érdeke. Ez a mindenki innen akar nyugdíjba menni hozzáállás szerintem nem működik, vagy akkor az eredmények olyanok, amilyenek. SR rendes pali, de itt a vége. Ha Pedri eladható jó áron és tudunk hozni valakit, aki bírja fizikálisan, akkor meg kell lépni. Ha De Jong fizujából kijön 2 minőségi játékos, akkor azt.
Ha de Jong fizujabol hozunk ket jatekost, akkor gazdasagilag ugyanott vagyunk. Ha de Jong penzzé lenne téve akkor kozelebb kerulnenk az FFP altal eloirt hatarhoz es rendesen meg is gyengulne a kozeppalyank. Ha valakinek muszajbol mennie kellene a fizuja miatt az nalam Lewandowski lenne. Őt szerintem tudnánk pótolni. Ne álmodozzunk most BL-győzelmekről, jelenleg itt van Roque, Ferran es Guiu a center posztra, ha normalis deal-lel el lehetne hozni Felixet akkor ő is, bar szerintem ő egyre valoszinutlenebb.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.03.06. 17:52:21

Chino írta:
2024.03.06. 17:38:25
A válogatott sportigazgatója is a klubnál járt, hogy érdeklődjön Gaviról, Balderól és Pedriről
Örülök, ha nem olyan nagy a baj.
Nem lenne rossz egy olyan év, amikor semmilyen világverseny sincs, és zavartalan lehetne a regenerálódás és az alapozás.
Pedrinek nagy szüksége lenne a pihenésre és a feltöltődésre. De lehet, hogy ő maga is ott akarna lenni a válogatottban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7335
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.06. 17:38:25

A Mundo azt írta, hogy a részletes vvizsgálatokn kiértékelését követően, nem olyan nagy a gond, mint az elsőre gondolták, nem az a rész sérült meg, ami korábban, áprilisban a Cadíz elleni meccs körül már visszatérhet, de a Clasícó szinte biztos hogy 100 %-os lesz.
A válogatott sportigazgatója is a klubnál járt, hogy érdeklődjön Gaviról, Balderól és Pedriről, hogy számíthat-e rájuk. A klub előbbi kettőt nem akarja engedni és a válogatottba sem hívják be őket, míg Pedri valószínűleg ott lesz.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.06. 17:12:00

Pedri mitől saját nevelés, ha De Jong nem? Az egyik 18, a másik 20 évesen jött. Nem gondolnám problémának egyik távozását sem, ha az a csapat érdeke. Ez a mindenki innen akar nyugdíjba menni hozzáállás szerintem nem működik, vagy akkor az eredmények olyanok, amilyenek. SR rendes pali, de itt a vége. Ha Pedri eladható jó áron és tudunk hozni valakit, aki bírja fizikálisan, akkor meg kell lépni. Ha De Jong fizujából kijön 2 minőségi játékos, akkor azt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.03.06. 16:51:34

gránit írta:
2024.03.06. 15:55:36
Inkább egy teljesen új háttércsapatot szerződtetnénk a keret még ennél is szűkebbre vétele helyett. Ez nem csak Pedri számára lenne fontos, hanem az egész csapatnak.
Ez a kulcs. Azt nem tudom megmondani mit jelent az uj háttércsapat de ezerrel arra kell fokuszálni, hogy a sérüléseket minimalizáljuk. Ez a szezon is joval másabbul nézne ki ha fele ennyi sérülés lett volna. Borzasztó szűk volt augusztusban is a keret de a sérülésekkel lényegében esélytelen volt rotálni vagy taktikai variáciokat használni. Most is kiváncsi leszek hogy fog kinézni a játékunk Pedri és DeJong nélkül nulla cserével a középpályán.

Nagyon fontos, hogy az uj edző ne csak taktikailag de erönlétben is megujitsa a csapatot. Ehhez emberek is kellenek. Mindenki ágál hogy DeJong árából mire megyünk ha középszereket veszünk. Például arra is mehetünk 3 "középszer" játékossal akik a romeu szint fölött vannak, hogy a kulcs emberek nem 99999 percet játszanak egyhuzamban. Aztán nem értjük mi van.

Decoban nulla bizalmam van. Szerintem az eladásokat valami elhamarkodott sztár igazolással fogja kompenzálni a populista elnök ur keresere (mendes haverukkal). Ahogy ez lewa esetében is történt azon a nyáron.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.06. 16:35:38

Ronaldinho&Barca írta:
2024.03.06. 12:33:17
Messinek miért nem voltak ilyen sérülései? Hagyjuk ezt a tönkre tettük a fiatalokat verset, elkell fogadni, hogy vannak olyan játékosok avagy inkább tehetségek, akik a szervezete alkalmatlan a profi sportra, Pedri tökéletesen ilyen, egy szezonban van max 15 meccse, abból 3-4 a vissza rázódás.. értékké kell a nyáron tenni, de amennyire szerelmesek vagyunk a baromságokba, majd egy olyan játékost adunk el aki alapember és negyed ennyit sérült.
Azért nézd meg, Messi mit csinált 17-8 évesen... nem is lehet összehasonlítani a kettőt.

Pedri lejátszott csak a klubunkban(!!!) 52 meccset amin összesen 9 alkalommal (!!!) volt csere, 3500+ perccel, erre még rájött kb 20 válogatott meccs, ahol 2(!!!) alkalommal volt csere. Ezt nem számoltam össze, de közel1500 perc körül kellett hogy legyen, 5000 perces szezonja volt. No comment.

Messi ugyanilyen korában (2004-5-ös szezon) lejátszott nálunk 26 meccset 1700 perccel. Válogatottban még 5 meccs, 2 csereként. Összesen mondjuk 2000 perc. Pedrié két és félszer ennyi. Na ez egy extra tehetség kb normális percszáma 17-8 évesen. Akkoriban még nem rendeztek ámokfutást az edzőink. Könnyen lehet, hogy ha Messi 2 éve robbant volna be, mára már vége lenne a karrierjének.

Amúgy aki 17-8 évesen sérülés nélkül lehoz 72 meccset egy szezonban, az tuti, hogy élsportoló alkat. Csak még fejlődés közben érte egy akkora stressz a testét, ami már a kínzás, de legalábbis a kizsákmányolás fogalmához közelít inkább, mint bármi máshoz. Igásló a legközelebbi hasonlatom amit Pedrivel csinált először Koeman és LE. Aztán Xavi még megfejelte ezt azzal, hogy amikor visszatért, megint bekerült a kezdőbe, és akkor került ki, amikor megint megsérült. De meglepő.

Amúgy nem meglepő az sem, hogy ilyen sehol máshol nincs, csak itt. Gavi és Pedri nem azért lettek Golden Boyok, mert a legjobb 21 éven aluli játékosok voltak, ezt mindenki tudta. Azért, mert 60-70 meccseket játszottak kezdőként 16-7 évesen, és a hozzájárulás ugye az egyik legkomolyabb kritérium. Bellingham és Musiala már önmagában jobbak, nagyobb tehetségek, csak 18 évesen nem lettek 4-5000 perceket játszatva egy évben. Golden Boyokat nevelünk sajna inkább, mint játékosokat.

Yamalnak meg fáj a térde, reméljük, hogy semmiség.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.06. 16:30:47

gránit írta:
2024.03.06. 15:55:36
Kölcsön minek adnánk? Nem játszana nálunk, és még pénzt se kapnánk érte.
Van egy jó borod, elteszed a polcra érni. = Azért, hogy felépítse magát, heti 1 meccs, semmi komolyabb tét, játékba lendüljön. Még akár országváltást is el tudnék képzelni.
Inkább 1 évre menjen el valahova, mint végleg lemondjunk róla. Annál azért nagyobb potenciál van benne.

Ha itt marad, tuti a rövid keret miatt vagy idő előtt visszatérne, vagy nem tudjuk kire lecserélni. És újra csak jönne a sérülés.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.06. 15:55:36

Nem tudom elképzelni, hogy ne a játékosok felkészítésében lenne a hiba. Dembelé nálunk állandóan sérült volt, a PSG-ben meccset nem hagy ki. Nálunk ennyi idő alatt kétszer lesérült.

Inkább egy teljesen új háttércsapatot szerződtetnénk a keret még ennél is szűkebbre vétele helyett. Ez nem csak Pedri számára lenne fontos, hanem az egész csapatnak.

Ha úgy döntünk, elengedjük, akkor játékosokat kell igazolnunk, kérdés, kik legyenek azok.

Kölcsön minek adnánk? Nem játszana nálunk, és még pénzt se kapnánk érte.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.03.06. 15:48:54

Ronaldinho&Barca írta:
2024.03.06. 15:30:10
superman írta:
2024.03.06. 12:53:22
De Jongot a fizetése miatt fogjuk elzavarni, nem azért, mert nem saját nevelés.
Az miért is lesz jó nekünk? Messze a legjobb játékosunk, ha már választani kell akkor a porcelánlábú Pedrit kell eladni amíg még van értéke, minden szezonban nagyon max 15 meccs van bent, majd fél év sérülés és óvatoskodás.. közben megszidjuk Xavit mindenért, aztán a csapat 3/4-e játékra alkalmatlan.
Mert akkor kiesik az 50 milliós fizetése, tudunk majd újakat regisztrálni. Bár szerintem bem tudják majd Laportáék kirúgdalni, tavaly sem sikerült.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.06. 15:44:32

Ronaldinho&Barca írta:
2024.03.06. 15:30:10
superman írta:
2024.03.06. 12:53:22
De Jongot a fizetése miatt fogjuk elzavarni, nem azért, mert nem saját nevelés.
Az miért is lesz jó nekünk? Messze a legjobb játékosunk, ha már választani kell akkor a porcelánlábú Pedrit kell eladni amíg még van értéke, minden szezonban nagyon max 15 meccs van bent, majd fél év sérülés és óvatoskodás.. közben megszidjuk Xavit mindenért, aztán a csapat 3/4-e játékra alkalmatlan.
Azt azért ne felejtsük el, hogy mi volt előbb: A tyúk, vagy a tojás?
Pedri-vel az Olimpiáig semmi baj nem volt. Onnantól jöttek a gondok, amikor közel 60 meccset tett bele a lábaiba 1 szezon alatt. Aztán amikor lehetett volna pihenni, kezdődött neki az alapozás.

Szerintem így sérülten 20-30 milliónál többet senki nem fizet érte. Az meg nem akkora pénz, hogy ne lehetne neki esélyt adni. Ha felépül, én továbbra is egy középcsapatba adnám kölcsön 1 évre, ahol nincs nemzetközi kupaszereplés. Vagy egy Bundesliga középcsapat akár.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.03.06. 15:30:10

superman írta:
2024.03.06. 12:53:22
De Jongot a fizetése miatt fogjuk elzavarni, nem azért, mert nem saját nevelés.
Az miért is lesz jó nekünk? Messze a legjobb játékosunk, ha már választani kell akkor a porcelánlábú Pedrit kell eladni amíg még van értéke, minden szezonban nagyon max 15 meccs van bent, majd fél év sérülés és óvatoskodás.. közben megszidjuk Xavit mindenért, aztán a csapat 3/4-e játékra alkalmatlan.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2024.03.06. 15:17:05

FcBarcelona1 írta:
2024.03.06. 13:05:07
Nincs konkrét hír a sérüléséről. Most mindenhol azt írják, nem fogják műteni, konzervatív kezelést kap. Azért itt nem mindegy, hogy a klub, vagy a játékos döntött így. Fati nem vállalta a sokadik műtétet, de Roberto, Pique és Umtiti is a konzervatív kezelést választotta. Nem néz ki jól ez, a jövőjére nézve.
Lehetne rosszabb is, például jöhetnének ehhez még a teljesen méltatlan sámánozós-lenézős kommentek is a jövőben, mint Umtiti esetében.

Viszont ha Pedri tényleg az egész évre kiesik, akkor biztosan el lehet felejteni, hogy nagy (40 millió plusz) összeget fizetne érte bármelyik csapat, ha csak hirtelen nem válik vonzóvá az arab liga, mint karrierkiút, szóval csak abban lehet reménykedni, hogy az orvosi stáb teszi a dolgát.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2024.03.06. 14:09:20

Igaz, nincs két egyforma ember. Amikor Dembele idejött pár meccs után lesérült. Combhajlító izom. Hetek kihagyása után két-három meccs, s újra sérült. Több hónap sérülés után valami megváltozott. S láss csodát! Már el is felejtette a sérüléseket.
Lehet, hogy Pedrnek is hiányzik valami füves asszony? Sajnálom őt.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3698
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.03.06. 13:57:49

FcBarcelona1 írta:
2024.03.06. 08:59:48
https://www.football-espana.net/2024/03 ... ing-injury
Pedri elvileg kihagyja a szezon hátralévő részét és az EB-t. Nem tudtam melyik topicba írjam. Valaki írta, most már el kell gondolkodni a jövőjén.
Sajnos alkalmatlan az élsportra. Játszik 10 meccset és mire kezdene formába jönni újra lesérül 3-4-5 hónapra. Aztán megy a reménykedés, egyre többet hagy ki, nehogy újra megsérüljön. Így lett többször is az előzetesen jósolt 3 hétből 3 hónap, ésatöbbi. Az eredmény ugyanaz. Ez így nagyon gáz sajnos.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.06. 13:24:31

dingdong írta:
2024.03.06. 11:43:10


Ahogy más is írta nem szolgált rá semmivel, hogy legalább a robi bánásmódot ne kaphassa meg. (Ansut nem feltétlen sorolom ide mert elvileg voltak problémák a hozzáállásával és mentálisan is elvítte, hogy instant megkoronázták az uj Messinek)
Csak Robit nem lehetett volna jó pénzért eladni, Pedri-t viszont most még valószínűleg igen, de ez lehet az utolsó lehetőség. Amit nem tudunk, hogy mennyire leszünk kényszerpályán nyáron, azon sok minden múlik. Én is úgy gondolom, hogy méltányosnak kell lennünk, amennyire csak lehet, de a csapat kárára nem mehet!
FcBarcelona1
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.03.06. 13:05:07

Nincs konkrét hír a sérüléséről. Most mindenhol azt írják, nem fogják műteni, konzervatív kezelést kap. Azért itt nem mindegy, hogy a klub, vagy a játékos döntött így. Fati nem vállalta a sokadik műtétet, de Roberto, Pique és Umtiti is a konzervatív kezelést választotta. Nem néz ki jól ez, a jövőjére nézve.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.03.06. 12:53:22

Ronaldinho&Barca írta:
2024.03.06. 12:33:17
Troym írta:
2024.03.06. 12:17:01
Ansuval pontosan ezt tettük!
A hozzáállásával nem volt semmi gond, ezzel az újságírók mentegetik a csoda vezetésünket.
Annyi a különbség, hogy Pedri másoknak szimpatikus játékos.
De szép lassan jönnek majd a cikkek, hogy mennie kell. Nincs új a nap alatt.
Mit pontosan? Az hogy egy tehetséges játékosnak megadták a lehetőséget és folyton lesérült? Messinek miért nem voltak ilyen sérülései? Hagyjuk ezt a tönkre tettük a fiatalokat verset, elkell fogadni, hogy vannak olyan játékosok avagy inkább tehetségek, akik a szervezete alkalmatlan a profi sportra, Pedri tökéletesen ilyen, egy szezonban van max 15 meccse, abból 3-4 a vissza rázódás.. értékké kell a nyáron tenni, de amennyire szerelmesek vagyunk a baromságokba, majd egy olyan játékost adunk el aki alapember és negyed ennyit sérült.
De Jongot a fizetése miatt fogjuk elzavarni, nem azért, mert nem saját nevelés.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.06. 12:51:55

Ronaldinho&Barca írta:
2024.03.06. 12:33:17
Félreértesz, én eladnám Pedrit. Arra reagáltam, hogy nem lehetünk olyan "szivtelenek" hogy megtegyünk ilyet, mert ez a Barca. Simán megtesszük, ld Fati. Újságírók segítségével elkezdik kialakítani a közhangulatot, hogy nem is baj, ha elmegy Pedri és simán eladják.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.03.06. 12:33:17

Troym írta:
2024.03.06. 12:17:01
Ansuval pontosan ezt tettük!
A hozzáállásával nem volt semmi gond, ezzel az újságírók mentegetik a csoda vezetésünket.
Annyi a különbség, hogy Pedri másoknak szimpatikus játékos.
De szép lassan jönnek majd a cikkek, hogy mennie kell. Nincs új a nap alatt.
Mit pontosan? Az hogy egy tehetséges játékosnak megadták a lehetőséget és folyton lesérült? Messinek miért nem voltak ilyen sérülései? Hagyjuk ezt a tönkre tettük a fiatalokat verset, elkell fogadni, hogy vannak olyan játékosok avagy inkább tehetségek, akik a szervezete alkalmatlan a profi sportra, Pedri tökéletesen ilyen, egy szezonban van max 15 meccse, abból 3-4 a vissza rázódás.. értékké kell a nyáron tenni, de amennyire szerelmesek vagyunk a baromságokba, majd egy olyan játékost adunk el aki alapember és negyed ennyit sérült.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.06. 12:17:01

dingdong írta:
2024.03.06. 11:43:10
ocsike83 írta:
2024.03.06. 09:26:23
Nem értek egyet azokkal, akik szerint Pedrit tegyük fel a "középső polcra" és adjuk el. Nem lehet rá számítani, sérülékeny, stb....

Ezek után nagyon aljas lenne, hogy szabadulnánk tőle, mint egy leprástól. Én inkább megpróbálnám kölcsönbe adni 1 évre olyan csapathoz, ahol mondjuk stabilan 30 meccset kell játszani 80 perces átlaggal egy szezonban. Nem 50-60 meccs, mint nálunk.
Ajnározunk amig jó vagy aztán ha az említettek miatt tönkre vágunk fizikailag akkor mehetsz isten hírével.

Annak a fényében, hogy pénzel nem tudunk meggyőzni senkit és arra sem tudunk komoly ígéreteket tenni, hogy a következő évek projektje jó eséllyel sikert hoz nem kéne lejáratni magunkat. Nem azt mondom, hogy nyissunk rehabot jótékonyságból de legalább az olyan meghatározó bizonyítottan barca szívű játékosokat ne vágjuk ki akik még jók lehetne kiegészítőnek is akár.

Ahogy más is írta nem szolgált rá semmivel, hogy legalább a robi bánásmódot ne kaphassa meg. (Ansut nem feltétlen sorolom ide mert elvileg voltak problémák a hozzáállásával és mentálisan is elvítte, hogy instant megkoronázták az uj Messinek)
Ansuval pontosan ezt tettük!
A hozzáállásával nem volt semmi gond, ezzel az újságírók mentegetik a csoda vezetésünket.
Annyi a különbség, hogy Pedri másoknak szimpatikus játékos.
De szép lassan jönnek majd a cikkek, hogy mennie kell. Nincs új a nap alatt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.03.06. 11:43:10

ocsike83 írta:
2024.03.06. 09:26:23
Nem értek egyet azokkal, akik szerint Pedrit tegyük fel a "középső polcra" és adjuk el. Nem lehet rá számítani, sérülékeny, stb....

Ezek után nagyon aljas lenne, hogy szabadulnánk tőle, mint egy leprástól. Én inkább megpróbálnám kölcsönbe adni 1 évre olyan csapathoz, ahol mondjuk stabilan 30 meccset kell játszani 80 perces átlaggal egy szezonban. Nem 50-60 meccs, mint nálunk.
Ráadásul mégis milyen üzenetet küldene az. Mes que un club?
Csórók vagyunk emiatt akkora a keretünk, hogy iskolai osztály sem inditanak ennyi emberrel nemhogy profi magát top kategoriásnak tartó foci csapatot. Emiatt aki használható jön annak minimális túlzással az összes létező mecset végig kell játszania. Ajnározunk amig jó vagy aztán ha az említettek miatt tönkre vágunk fizikailag akkor mehetsz isten hírével.

Annak a fényében, hogy pénzel nem tudunk meggyőzni senkit és arra sem tudunk komoly ígéreteket tenni, hogy a következő évek projektje jó eséllyel sikert hoz nem kéne lejáratni magunkat. Nem azt mondom, hogy nyissunk rehabot jótékonyságból de legalább az olyan meghatározó bizonyítottan barca szívű játékosokat ne vágjuk ki akik még jók lehetne kiegészítőnek is akár.

Ahogy más is írta nem szolgált rá semmivel, hogy legalább a robi bánásmódot ne kaphassa meg. (Ansut nem feltétlen sorolom ide mert elvileg voltak problémák a hozzáállásával és mentálisan is elvítte, hogy instant megkoronázták az uj Messinek)
FcBarcelona1
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.03.06. 11:10:21

ocsike83 írta:
2024.03.06. 11:00:17
Csak ez az áldozat nekem így is bűzlik. Nem arról van szó, hogy egekben a fizetése, bomlasztó, kókler, link, sorozatos késő, elhízott, rossz formában van, nem találja a helyét, stb....
Sajna ez a "ló miattunk döglött meg"! Mert nem tudtuk mennyit is kellene használni, mikor lehetne a padra rakni, mikor kellene lecserélni, vagy éppen a szövetséggel szembe menni, hogy "sorry, de ne megy az Olimpiára, mert pihennie kell!"
Én csak remélem hogy a sormintának vége és nem járunk így Yamal-lal, Cubarsi-val.

Ha már áldozat, akkor véleményem szerint Lewa, Konde és Raphinha. + Felix vissza Madridba. De ez csak az én véleményem.
Nem védem az edzőket, mert védhetetlenek, ahogy a szakmai stábjuk is.
De a klub és az edző nem akarta elengedni az olimpiára, így az csak a szövetségen és a játékoson múlt. A klubnak kötelessége elengedni, a játékosnak nem kötelező rajta részt venni, bár annak lehetnek visszaható tényezői (nem hívják többet be), igaz ez csak egy U válogatott
Válasz küldése