La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.31. 21:05:35

Chino írta:
2024.08.31. 19:37:14
Ha valakinek nem volt elege a Barca meccsekből, a kicsik most játszanak az Andorrával.

https://one.fcbarcelona.com/en/videos/134170-live
Kikaptak a kicsik 2:1-re, sajnos ez nagyon nem az ő meccsük volt. Viszont beállt Barbera, következő meccsen már valószínűleg kezdeni fog és lesz végre egy góllövő a csapatban.
Illetve Pedro Rodriguez kezdett. 16 éves, hivatalosan most került fel a Juvenil B-be. Tavasszal és nyáron sok cikk jelent meg róla és nem túloztak, valóban nagyon ügyes gyerek. Az elsődleges posztja kkp, most is azt játszott, de vkp-ként is bevethető.

Nagyon várom Unai mikor mutatkozik be az első csapatban, szerintem minden további nélkül be lehetne vállalni, ahogy Bernal hiányában Pau Primet is ki lehetne próbálni, lehet, hogy tudna meglepetést okozni. Most is nagyon éretten és magabiztosan játszott, át tudta venni a stafétát Bernaltól.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.08.31. 20:49:46

brazilfan írta:
2024.08.31. 20:31:48
Újabb újoncot avattunk, Sergi Dominguez most játszott először, ő volt Cubarsi cseréje. Igazság szerint nem emlékszem rá, szerintem nem sokat szerepelt a B-ben sem.
Ha jól értettem Farkas Norbi azt mondta, hogy tavaly egyszer se volt kezdő, ő volt a 3. számú védő a csapatban.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.08.31. 20:31:48

Újabb újoncot avattunk, Sergi Dominguez most játszott először, ő volt Cubarsi cseréje. Igazság szerint nem emlékszem rá, szerintem nem sokat szerepelt a B-ben sem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.31. 19:37:14

Ha valakinek nem volt elege a Barca meccsekből, a kicsik most játszanak az Andorrával.

https://one.fcbarcelona.com/en/videos/134170-live
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.08.30. 18:38:25

davi10 írta:
2024.08.30. 17:31:05
bence0330 írta:
2024.08.30. 16:58:59
Mingueza mindig is magas szintű játékos volt, ha Xavi esélyt adott neki, volt, hogy MOM volt. Araujoval együtt jöttek fel, senki nem különböztette meg a két játékost szintre vagy egy évig, Araujót senki nem tette Mingueza fölé, vagy csak alig, szerintem teljes joggal, az urunak az 1v1 védekezés volt egyedül jobb valamivel. Párban emlegette mindenki, a teszkós Ramos-Varane párosnak meg hasonlóknak.
Ez a Ramos - Varane duós hasonlat nekem is megvan, de én azért máshogy emlékszem, Araujo már jóval Mingueza előtt képben volt. Még talán Valverde alatt be is mutatkozott, és Setien alatt a Bayern ellen készült róla a padon az az ikonikus kép.
Jó, ez a kép nekem nem maradt meg, bár igaz, hogy valahol az 5. gól környékén elkapcsoltam. :D
Igen, Ara hamarabb került fel. Azt nem is vonom kétségbe, ki a tehetségesebb, hiszen Araujo képességileg jó eséllyel a világ legjobb védője lehet, de minimum az egyik legjobb. Bárkit összehasonlítasz vele, kicsit kevésbé lesz tehetségesebb, és jobb. Viszont abban az időszakban, mikor együtt voltak, nagyjából egy polcon voltak említve meccsek után rendre. Nem "Ara, aki megmentette Mingueza sejhaját", hanem az "Ara-Mingu páros" volt azokban az időkben. Most csekkoltam, ez november-május között volt, de a végefelé már visszaszállingóztak az öregek, és a sikertelen BL párharcon már csak csere volt. Az utolsó 5 LL meccsen már csak csere volt ugyanígy, és azért bár kis minta, ott is visszaestek az eredmények.

Az a nagyon hosszú veretlenségi sorozat viszont szinte pontosan egybeesett a kezdő játékával. Nov 29-én került be először kezdőként, utána még volt 1 vereség, utána meg hónapokig nem. Nyilván nem csak miatta, de hogy nem húzta le a csapatot, mint később a helyén játszó Garcia, stb, az tuti, ez még a legrosszabb vélemény kb róla.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6971
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.08.30. 17:31:05

bence0330 írta:
2024.08.30. 16:58:59
Mingueza mindig is magas szintű játékos volt, ha Xavi esélyt adott neki, volt, hogy MOM volt. Araujoval együtt jöttek fel, senki nem különböztette meg a két játékost szintre vagy egy évig, Araujót senki nem tette Mingueza fölé, vagy csak alig, szerintem teljes joggal, az urunak az 1v1 védekezés volt egyedül jobb valamivel. Párban emlegette mindenki, a teszkós Ramos-Varane párosnak meg hasonlóknak.
Ez a Ramos - Varane duós hasonlat nekem is megvan, de én azért máshogy emlékszem, Araujo már jóval Mingueza előtt képben volt. Még talán Valverde alatt be is mutatkozott, és Setien alatt a Bayern ellen készült róla a padon az az ikonikus kép.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.08.30. 16:58:59

Mingueza mindig is magas szintű játékos volt, ha Xavi esélyt adott neki, volt, hogy MOM volt. Araujoval együtt jöttek fel, senki nem különböztette meg a két játékost szintre vagy egy évig, Araujót senki nem tette Mingueza fölé, vagy csak alig, szerintem teljes joggal, az urunak az 1v1 védekezés volt egyedül jobb valamivel. Párban emlegette mindenki, a teszkós Ramos-Varane párosnak meg hasonlóknak. Kár, hogy itt ki lett dobva szélre Piquéék visszatérésével, ha nem így lett volna, szerintem most lenne egy atom középső védőnk, akit be lehetne dobni jobbszélre. Mingueza nem csak jó játékos, hanem tökéletesen kompatibilis a Barca-játékkal a döbbenets sebessége, meg az egész jó technikája miatt. Én nem vagyok rossz véleménnyel annyira Inigóról, de ő pont nem kompatibilis a stílusunkkal (pláne Xavi alatt nem volt az), ő egy védekező csapatban majdhogynem felsőpolcos védő, itt meg azért igazgatni kell a dolgokat hozzá rendesen. Polckülönbség van a két játékos közt, nem a baszk javára.

Ha elfogadom, hogy Kessiénél nagyon szorított az ffp, akkor az elmúlt 3-4 év toronymagasan legnagyobb blődsége volt elengedni. Még akkor is, ha lesz belőle hasznunk későbbé.

A Celtában nyilván semmi expozíciót nem kapott, tovább tartott neki kicsit, míg észrevette a világ. Nálunk 50 misi körül érne simán már 1-2 éve.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.30. 16:31:10

davi10 írta:
2024.08.30. 15:23:53
Troym írta:
2024.08.30. 15:05:32
Mondanám, hogy hozzuk vissza, de a takarítónénire sincs pénz, így marad az elmélkedés, hogy meg kellett volna tartani...
Szerintem jó döntés volt ilyen feltételekkel elengedni, azért szélen nem volt nálunk igazán jó, középen pedig volt egy Araujo, Christensen, Kounde sor, akik jobbak voltak nála, illetve akkor még Pique is itt volt, EG meg jött ingyen.

Kh posztot amúgy szerintem jól "kineveltük", ha gáz van vissza tudjuk hozni Mingueza-t, Riad-ot és/vagy Faye-t is baráti áron.
Én EG-t annyira nem írnám le mint itt sokan. Elég fiatalon, rutintalanul volt itt, sokszor ilyen Piquével párban. Elég komoly szezont húzott le a Gironában és a válogatottban is végig magas szinten játszott. Nem lehet véletlen, hogy annyira meg akarták venni. Plusz, ha Fayéra is annyira számítanánk, akkor itt van Mbacké. Ha a megbízhatóságot tekintjük abban előbbre is jár. Fayé kicsit olyan volt, hogy volt benne valami plusz, ugyanakkor elég nagy hibafaktor is. Vele szerintem hatalmas boltot csináltunk.Eladtunk több mint 10 millióért egy olyan játékost, aki gyakorlatilag még be sem mutatkozott a felnőtteknél keresve rajta nettó 9 milliót, és még jöhet belőle pénz, ha pedig valóban felső polcos játékos lesz potom áron elhozhatjuk.

Mingueza már nagyon régóta nem belső védő, sőt nem is védő.A válogatottban sem hiszem, hogy oda szánnák, nem tudom mit hozna le ott. Ha annyira kiemelkedő lenne szerintem a Celtában is inkább cb-ként játszatnák.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6971
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.08.30. 15:23:53

Troym írta:
2024.08.30. 15:05:32
Mondanám, hogy hozzuk vissza, de a takarítónénire sincs pénz, így marad az elmélkedés, hogy meg kellett volna tartani...
Szerintem jó döntés volt ilyen feltételekkel elengedni, azért szélen nem volt nálunk igazán jó, középen pedig volt egy Araujo, Christensen, Kounde sor, akik jobbak voltak nála, illetve akkor még Pique is itt volt, EG meg jött ingyen.

Kh posztot amúgy szerintem jól "kineveltük", ha gáz van vissza tudjuk hozni Mingueza-t, Riad-ot és/vagy Faye-t is baráti áron.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.08.30. 15:05:32

davi10 írta:
2024.08.30. 14:58:01
Nem csak úgy ingyen elengedtük, van rá opciónk, vagy a következő eladás 50%-a a miénk. Ez valószínűleg több lehet, mint amennyiért 2 éve el tudtuk volna passzolni. Szerintem bőven jó üzlet volt.
Mondanám, hogy hozzuk vissza, de a takarítónénire sincs pénz, így marad az elmélkedés, hogy meg kellett volna tartani...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6971
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.08.30. 14:58:01

Troym írta:
2024.08.30. 14:55:28
jobb híján ide írom: Mingueza bekerült a spanyol válogatott keretébe. Jó ötlet volt INGYEN elengedni őt is.
Nem csak úgy ingyen elengedtük, van rá opciónk, vagy a következő eladás 50%-a a miénk. Ez valószínűleg több lehet, mint amennyiért 2 éve el tudtuk volna passzolni. Szerintem bőven jó üzlet volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.08.30. 14:55:28

jobb híján ide írom: Mingueza bekerült a spanyol válogatott keretébe. Jó ötlet volt INGYEN elengedni őt is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.26. 16:44:27

bunga írta:
2024.08.26. 10:19:14
Chino írta:
2024.08.25. 22:23:04
nagyon jól, sokszor látványosan játszottak.
Erősen túlzottnak érzem a dícséretet. Nagyon nagy a távolság a "nagyoktól". Oda leginkább Pau Prim tűnt számomra érettnek.
Nekem abszolút nem ez volt az érzésem.
Az alapvető gond, hogy hiába játszották ki helyzetig, többször egyérintővel, sarkazgatva, nem volt kinek adni az utolsó passzt és elhaltak a támadások, inkább a tizenhatos előterében volt tömörülés. A gólnál is úgy került Unai-hoz a labda az ötös körül, hogy a pályán kívülről sétált vissza.
Egész meccsen Unai és Guille játszott felváltva középen, főleg Dacosta sérülése után.

Mondjuk sok alapjátékos sérült még. Urena helyett Dani Rodrigez vagy akár Alarcon minőségi javulás lenne, a jobb oldal szinte veszélytelen volt, és Garrido, illetve Percan is komoly boost lesz. Utóbbival talán a góllövés is jobban fog menni.

És remélhetőleg legközelebb már nem kell egy bíró ellen is játszani. Ha lett volna VAR nem ez a végeredmény.
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.08.26. 10:19:14

Chino írta:
2024.08.25. 22:23:04
nagyon jól, sokszor látványosan játszottak.
Erősen túlzottnak érzem a dícséretet. Nagyon nagy a távolság a "nagyoktól". Oda leginkább Pau Prim tűnt számomra érettnek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.25. 22:23:04

Sajnos 1:1 lett, pedig nem ezt érdemelték a kicsik. 12 ember ellen kellett játszani, a hosszabbításban hátulról, két kézzel rántották le Darvicht, ráadásul helyzetben, utána pedig Guille lőtt egy hatalmas gólt, amit les miatt, hibásan visszafújtak.

Ahhoz képest, hogy a tavalyihoz képest kb. 8 alapember hiányzott nagyon jól, sokszor látványosan játszottak. Unainak sokkal jobban fekszik ha középen van, nehéz eldönteni, hogy Guille vagy ő volt a Mom. A gólja miatt talán utóbbi egy Junyent-Guille-Unai támadásból.

Az új fiatalok több mint bíztatóak. Arnaut nem ismertem, de amit ma nyújtott az alapján annyira nem gyengül a védelem Fayé távozásával, Edu Sanchez a baloson is remek, Unai igazi vezér, Junjent és Guille pedig csiszolatlan gyémántok. Kochent kifelejtettem, de Pena helyett bármikor mehetne.
Egyedül egy csatár hiányzik, de az nagyon. Egy Pau Victorral ezek minimum egy ötössel lettek volna hazazavarva. Talán, ha majd Percan visszatér vagy ezzel az új sráccal a Balearesből változik a helyzet.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.08.25. 20:56:40

Unai Hernandez a felkészülési meccsek után végleg csapatkapitány lett, és Yaakobishvili Áron a cserekapus.

A friss igazolás Raul Dacosta megsérült, futás közben a combjához kapott, nem nézett ki jól.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.25. 20:00:38

Aki kíváncsi a kicsik meccsére:

https://one.fcbarcelona.com/en/videos/134170-live
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.08.25. 16:54:17

bence0330 írta:
2024.08.25. 14:21:23
Az a visszavásárlási +30% elég komoly megoldás. Így jó üzlet volt... vagy lett volna, ha ezzel nem fogyott volna el a maradék tartalék kh a keretből.
Ha a klub is veszteségnek gondolja Faye távozását, tartsa meg a másik szenegálit, Mbacket, Játékban alig van köztük különbség és ő nem követelőző.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.08.25. 14:21:23

Az a visszavásárlási +30% elég komoly megoldás. Így jó üzlet volt... vagy lett volna, ha ezzel nem fogyott volna el a maradék tartalék kh a keretből.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5355
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.08.25. 12:16:00

Official club statement: "FC Barcelona and Stade Rennais F.C have reached agreement for the transfer of the player Mikayil Faye for €10.3m. The club could bring him back for €25m and reserved 30% of a future sale."


The money Barça will receive from the Mika Faye move cannot be used to register Dani Olmo. This is because Faye was not registered with La Liga. @esport3
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.08.24. 17:45:33

Azért is jó, hogy a One közvetíteni fogja a meccseket, mert ott sokkal jobb a felbontás és a képminőség, mint a Youtube-on. Remélem, hogy előbb-utóbb Yaakobishvili Áront is láthatjuk majd, a felkészülési meccsek egyikén kezdő volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.24. 15:21:21

Jó hír. A Barca One-on élőben ingyenesen nézhető a kicsik összes meccse. A mérkőzéseket három nyelven (katalán, spanyol, angol) lehet majd követni.
Elvileg már a holnapi Real Union elleni meccs is rajta lesz a platformon.

Nem tudom, hogy mennyire tartozik ide, de Guiu bemutatkozása nem sikerült túl jól. 7 méterről az üres kapura kihagyott egy gurítást, után a kipattanót kétszer sem tudta belőni. Szegényt ki is fütyülték a stadionban.
Remélem nem veti nagyon vissza az önbizalmát, így is hatalmas konkurenciája van.

https://x.com/xGPhilosophy/status/18267 ... helyzet%2F
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.14. 17:00:43

A kicsik újabb felkészülési meccset nyertek a Cornellá ellen, 3:0-ra. A gólokat Guille Fernández; Edu Sánchez és Unai lőtte.

A rossz hír, hogy Dani Rodriguez elég komoly sérülést szenvedett, pedig Flick a Valencia ellen fel akarta hívni a csapatba.

Érdekesség, hogy a német mellett Laporta, Deco és Krkic is a helyszínen nézte meg a meccset.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.13. 15:09:12

Toni Fernandezből nagyon szívesen látnék többet. Tegnap is pár perc alatt több maradt meg, mint Raphinhából fél óráig, pedig neki sem az a posztja. Az a kényszerítő ott (Pau Victorral?) is zseniális volt, csak sajnos kicsit kisodródott a végére, nem egyszer hozta ki gyönyörűen a labdát a védőgyűrűből.
Az előszezon előtt még nem ismertem igazán, túl sokat nem vártam tőle, de azóta baromira megkedveltem. Remélem fent lesz jövőre az Atleticben mert szívesen látnék belőle többet, főleg, hogy középen mit tud alkotni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7779
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.11. 15:50:03

bence0330 írta:
2024.08.11. 08:48:21
Cseri írta:
2024.08.11. 08:17:55
Szerintem itt az a fő kérdés,hogy munkavállalónak tekinthetőek-e,vagy sem? Ammenyiben igen,akkor dolgoznia=fociznia kell,amikor szükség van rá. Óriási lemondásokkal jár a profi sport,de ha bejön,akkor nagyon bejön. Kivételezett helyzetben vannak 20 év befektetéssel, x generáció sorsát tudják anyagilag rendezni.Van benne rizikó? Van! Tisztába vannak vele mit vállalnak? Remélhetőleg igen! Bocs,de Pedri is húszonegykét éves, valószínűleg meg van rá a keret,hogy ha ez ennyi volt,valami újba kezdjen. Tudom itthon nem divat,hogy a focisták tanuljanak,de úgy tudom a spanyoloknál ez nem így van,simán kiteljesedhet a civil életben. Minden ember életében vannak krízsiek a sportolók sem mások,megkell oldani,és ők ezt kivételezett élethelyzetből tehetik. Természetesen nem kívánok neki ilyet,sok-sok sérülésmentes éveket a pályán.
Ha jogi értelemben nem is kizsákmányolás, szerintem köznyelvi (erkölcsi) értelemben akkor is az. Hisz klubként csak az én rövidtávú célomat tartom szem előtt, a másik érdekeit teljesen figyelmen kívül hagyva.

Remélem javul a helyzet, ha nem is odáig, mint ahogy minden más csapat kezeli a fiatalok perceit (jó lenne pedig...), de legalább egy lépést előre, és Yamal meg Cubarsi nem fog hónapokig 100 perceket focizni 17 évesen.
Ezért van az, hogy 18 éves kor alatt legfeljebb két évre lehet hosszabbítani. Általában benne van, hogy onnan meghosszabbodik 3 évre, de alapvetően 18 évesen teljesen szabad, nem kötelezhetik semmire, plusz tanulmányokat is folytatnak.
Úgyis a szülők döntenek mi legyen a gyerekkel a továbbiakban, úgyhogy ez inkább az ő felelősségük.
Ráadásul szerintem rengetegen vannak, akik nem választják a focista karriert a Masiában, csak azokról nyilvánvalóan nem jut el semmi a klubon kívül. Még a 16-17 éveseknek, akik ott ragadnak is csak töredékéről hallani.


Pedrit meg nem tudom miért kellene ennyire temetni vagy már a karrierje végéről beszélni. Most sem azért esett ki mert meghúzódott vagy hasonló, egy ilyen hentesmunkába szinte bárki belesérült volna.
De hasonló korban, amikor a profik között kezdett el focizni pl. Araujo is rengetegszer került dögrovásra, sőt azóta is szinte mindig kiesik legalább kétszer hosszabb-rovidebb időre.
Gaviról sem tudni lesz-e olyan játékos mint volt. Mikor már egy komolyabb sérüléssel visszaengedik a pályára, ahol pár perc után összeesik kétséges, hogy nem lesz-e maradandó, visszatérő baja.
De Jong a tavalyi szezonban háromszor sérült meg ugyanazon a helyen, ennyi erővel kb. mehet a levesbe.
Fatinak is gyakorlatilag az az egy komoly sérülése volt, azon kívül igazából egyszer kényszerült komolyabban pályán kívülre. Még igazán esélyt se kapott a visszatérésre. Ott volt a 22/23-as szezon amire gyakorlatilag visszatért és letolt 55 meccset. Nem mondom, hogy innen már nem lesz semmi és olyan lesz mint előtte, de szerintem nem vagyunk olyan helyzetben, hogy így lemondjunk a játékosainkról.

Güler odaát pl.19 évesen a felnőtteknél töltött 3 szezonjából kb. másfelet orvosi szobában töltött. (nekem speciel ezért volt kicsit fenntartásom vele szemben mikor le akartuk igazolni)
Forca Barca!!!!
Válasz küldése