Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.12. 17:29:46

Iminho írta:csak annyit nektek, remélem Ronaldinho a milánba köt ki , megtaláll egy biztos szurkoloi hátteret, ahol nem oylan szerencsétlen [auto_cenzúra] szurkolok vannak mint barcában, akik baj esteén csak hibáztatnak de nem segitenek, remélem ujra nagyojolfog jáccani, remélem a barca sokat veszit rajta, és remélem ti mind meg majd veritek a fejeteket a falba, hogy annyira ostobák volatatok hogy hogy ilyeneket iratatok, h menjen meg ienek, a képeség egy olyan dolog ami vagy van vagy nincs az nemveszik el ahhoz csak mentális erö kell, neki most talán idén ez tobbi volt egyre kevesebb, de ugy könynü hogy egy olyan sajtohadjáratot folytattak elelne ami a lejáratására törekedett, már lassan két éve egyfoyltában, arrol meg már ne is beszéljünk h ez kinek állt érdekében, de egy tény hogy amit pl a madridnál sosem lehetne megtenni egy raul-al, azt a barcában idővel amjd egy messivel is meglehet tenni ha majd őt kezdik ki, mert éppenséggel miért is ne, na jah és mutasson valaki közületek oylan focistát , aki egyhuzamaban ugyanoylan mentális, vagy épp fizika álapotban jáccik végig 4-5-6 évet, remélem sikerül, én nemigazán tudok ilyet, a jelenkor focijában, de hát nem ez a lényeg neketek, csak hogy ronaldinho távvoz meg ienek, pl messi biztos nem ért a focihoz és biztos hülyébb nálataok meg kevesebbet tud a barcá belsö történéseiről mint ti, és mindenbizonynal ezért mondja azt hogy ő ronaldinhoval akar jáccani, de még lehetne irni sokmindnet, de ti okosak vagytok, ronaldinho távozz!! gart!!!!
Minden Barca szurkoló nevében köszönöm a jókivánságaidat mint pl."remélem a barca sokat veszit rajta".Mindig szivesen látott ember leszel itt,ha igy folytatod.Ronni-nak pedig "csak" két-két és fél jó éve volt nálunk nem 4-5-6,de az is már régen volt.Egyszerüen elfogyott a szurkolók türelme ezért "bántják".Messi pedig jóbarántként nyilatkozott Ronnie-ról és mint tudjuk nem ő dönt a keretről.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.12. 16:55:16

Hmm... :) hihetetlen vagy kedves kovinho !Valóban ott lenne a helye edzésen ,(én lennék a legboldogabbb ha minden edzésen ott lenne ) ,nagy szemétláda a pali ,most már tényleg el kéne adni nem !?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Iminho
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.10.01. 18:50:46

2008.07.12. 16:53:19

csak annyit nektek, remélem Ronaldinho a milánba köt ki , megtaláll egy biztos szurkoloi hátteret, ahol nem oylan szerencsétlen [auto_cenzúra] szurkolok vannak mint barcában, akik baj esteén csak hibáztatnak de nem segitenek, remélem ujra nagyojolfog jáccani, remélem a barca sokat veszit rajta, és remélem ti mind meg majd veritek a fejeteket a falba, hogy annyira ostobák volatatok hogy hogy ilyeneket iratatok, h menjen meg ienek, a képeség egy olyan dolog ami vagy van vagy nincs az nemveszik el ahhoz csak mentális erö kell, neki most talán idén ez tobbi volt egyre kevesebb, de ugy könynü hogy egy olyan sajtohadjáratot folytattak elelne ami a lejáratására törekedett, már lassan két éve egyfoyltában, arrol meg már ne is beszéljünk h ez kinek állt érdekében, de egy tény hogy amit pl a madridnál sosem lehetne megtenni egy raul-al, azt a barcában idővel amjd egy messivel is meglehet tenni ha majd őt kezdik ki, mert éppenséggel miért is ne, na jah és mutasson valaki közületek oylan focistát , aki egyhuzamaban ugyanoylan mentális, vagy épp fizika álapotban jáccik végig 4-5-6 évet, remélem sikerül, én nemigazán tudok ilyet, a jelenkor focijában, de hát nem ez a lényeg neketek, csak hogy ronaldinho távvoz meg ienek, pl messi biztos nem ért a focihoz és biztos hülyébb nálataok meg kevesebbet tud a barcá belsö történéseiről mint ti, és mindenbizonynal ezért mondja azt hogy ő ronaldinhoval akar jáccani, de még lehetne irni sokmindnet, de ti okosak vagytok, ronaldinho távozz!! gart!!!!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.12. 16:46:53

De még nem írta alá a szerződést a Milannal vagy a Cityvel. Egyszóval még a Barcelona játékosa, és ha a Barça nem engedi el az Olimpiára, akkor kötelessége azt tennie, amit mondanak. És ezáltal mennie kell edzésekre hétfőn.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.12. 16:43:01

kovinho írta:
baas11 írta:
kovinho írta:Én még mindig nem értem, hogyha valakinek élő szerződése van a klubbal, onnan kapja a rengeteg pénzt, + természetesen fél évig semmit nem csinált, akkor milyen jogon akar ő focizni az Olimpián. A klub meg feküdjön le neki? Persze.
DE miért menjem edzésre ha ott a goré nem akarja látni se most se késöbb ?
Milyen JOG ??? Ezt h érted , ügyes voltál idén (jogodban áll )mehetsz az olimpiára ??!!!
Inkább azt mondom, hogy milyen jogon tagadja meg az edzéseket. Mert kumma sok fizetést kap, és ebben a félévben maximum bulizni meg inni járt. Mert kötelessége azt csinálnia, amit a klub mond, ami benne van a szerződésében.
Végülis ezek után már tök mindegy h hétfön megy edzésre vagy nem,és ha ott lenne hétfön akkor mi van ----Semmi,még rosszabb ! megy az olimpiára és utána a Milanba !The End
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 16:42:56

„Az olimpia szellemét a kluboknak is tiszteletben kell tartaniuk”-mondta Sepp Blatter, a FIFA elnöke

utóbbihoz: menni fog...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára home 2008.07.12. 16:43:41-kor.
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.12. 16:39:10

home írta:pénzbüntetés.
Hát igen, az lesz, aztán majd vagy felbontja önmaga a szerződését, vagy elviszik.
Menjen is, Isten hírével.
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 16:38:14

pénzbüntetés.
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.12. 16:36:06

baas11 írta:
kovinho írta:Én még mindig nem értem, hogyha valakinek élő szerződése van a klubbal, onnan kapja a rengeteg pénzt, + természetesen fél évig semmit nem csinált, akkor milyen jogon akar ő focizni az Olimpián. A klub meg feküdjön le neki? Persze.
DE miért menjem edzésre ha ott a goré nem akarja látni se most se késöbb ?
Milyen JOG ??? Ezt h érted , ügyes voltál idén (jogodban áll )mehetsz az olimpiára ??!!!
Inkább azt mondom, hogy milyen jogon tagadja meg az edzéseket. Mert kumma sok fizetést kap, és ebben a félévben maximum bulizni meg inni járt. Mert kötelessége azt csinálnia, amit a klub mond, ami benne van a szerződésében.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.12. 16:32:10

kovinho írta:Én még mindig nem értem, hogyha valakinek élő szerződése van a klubbal, onnan kapja a rengeteg pénzt, + természetesen fél évig semmit nem csinált, akkor milyen jogon akar ő focizni az Olimpián. A klub meg feküdjön le neki? Persze.
DE miért menjem edzésre ha ott a goré nem akarja látni se most se késöbb ?
Milyen JOG ??? Ezt h érted , ügyes voltál idén (jogodban áll )mehetsz az olimpiára ??!!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 16:29:16

addigra valószínűleg már nem lesz szerződése a klubbal. ilyen jogon,szerintem. múlt hónapban mondta, hogy július közepéig dönt. szerintem így gondolkozik, és ezért is nem megy el edzésre.

az utóbbihoz...ez minden?
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.12. 16:29:14

Mihu írta:Minden esetre azt sosem fogom megérteni hogy miért kell a korszakalkotó sztároknak cirkusz közepette elmenniük a klubtól. Volt már egyáltalán olyan játékos aki ikon volt a klubnál és békével távozott? :?
Hriszto Sztoicskov
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.12. 16:23:30

Én még mindig nem értem, hogyha valakinek élő szerződése van a klubbal, onnan kapja a rengeteg pénzt, + természetesen fél évig semmit nem csinált, akkor milyen jogon akar ő focizni az Olimpián. A klub meg feküdjön le neki? Persze.
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 16:23:24

talán nem biztos, hogy az emberben kell keresni a problémát, hanem mivel máshol ezt meg tudják oldani, itt meg nem, talán a barcelonában van a bibi...talán jah és hozzárakom: szerintem.
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.12. 16:19:06

Minden esetre azt sosem fogom megérteni hogy miért kell a korszakalkotó sztároknak cirkusz közepette elmenniük a klubtól. Volt már egyáltalán olyan játékos aki ikon volt a klubnál és békével távozott? :?
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 16:13:22

kovinho írta:
home írta:messi megdolgozott érte húha... és jövőre nem kéne egy fitt messi (tudom hogy kötelesek elengedni) de ha már kéne jövőre is messi ronaldinho meg nem kéne jövőre akkor engedje el a klub és kész. de mire olimpia lesz, megnyugtatok mindenkit már rég el fog dőlni hova megy és mennyiért ronnie...szóval teljesen fölösleges lesz ez az olimpia dolog. kifizeti az edzések után a pénzt, elmegy olimpiára aztán vesz egy házat olaszországban vagy angliában. ennyi.
... és te City vagy Milan drukker leszel.
utálom a milan-t édesem. a city meg angol és így alapból nem úgy játszik mint a barca, és nem is olyan jó klub mint a barca,,,,
én igen, ronaldinho miatt lettem barca fan, de ettől függetlenül mert elmegy az maradok,,,
ha ronaldinhotól nézzük az ügyet: kics*sznek vele
ha onnan nézzük, hogy voltak akik szerették ronaldinhot, de már nem jó és az újságokban is megírták hogy hazudik mint a vízfolyás akkor: már megint kavarja a sz*rt és .......
én a kisebbségbe tartozom ezek szerint...ez van. valakinek ennek is kell lennie
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.12. 16:13:05

Sajnos egyre szomorúbb és szomorúbb ez az egész ügy. Rossz és elszomorító ilyen hozzászólásokat olvasni, főleg olyan tagoktól akiknek össz vissz van 10 hozzászólásuk...
Szerintem és ezt fenntartom bármikor, R10 hanyatlása edzői szakmai és szurkolói semmittevés illetve kikezdés végett tart itt ahol tart. Nem volt kemény szó, akkor meg ő kezdett bele a semmittevésbe.. Edzői és szakmai stáb fél éve kellett volna valamit kezdenie, és akkor most nem tartanánk itt. Katalán drukkereket meg ismerni kell,ha egy meccset elvesztenek akkor egész szezont eltemetik, ha R10 nem mosolygott akkor őt is eltemették végleg, talán a mosolygásnál kezdődött az egész hanyatlás.
Ez a 32 milió R10-ért semmi, bár jelenleg tényleg egy szép összeg. Én most látom benne először az akaratot, és a vágyat a foci után, fél év hanyatlás után, de úgy néz ki hiába. Olimpiára jó, hogy elment, kitudja mit hoz a jövő. No meg ha Pep nem számol vele jövőre, az edzésekre eljárni meg fölösleges akkor.. szakmai stáb hozzáértése itt is tetőfokára hágott. Persze szerződés ide-oda, de egy józan paraszti ésszel ha valaki belegondol akkor megérti miért ment el az Olimpiára. No meg Dunga beválogatta, szóval pont.
Ő neki csak egy komoly erős szavú edző kellene jövőre, és jó formában focizna. Rijkaardot tisztelem és becsülöm, jó ember, de talán elvesztette a közös hangot vele és tavaly ezért fajult oda R10, hogy amikor játszani tudott volna, padozott stb..stb...
Azért, mert ő most egy hullámvölgybe van/volt. Segíteni kellene ilyenkor, és nem agyba főbe támadni. Persze szurkolója válogatja.
Még egyszer megemlíteném, őt még a madridiak is megtapsolták. Legalább ha véleményt formáltok, ez jusson eszetekbe, a sok trágárság közepette.
Písz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho&Barca 2008.07.12. 16:15:34-kor.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.12. 16:09:42

vaLe5 írta:"Ronaldinho nem nyilatkozott a kérdésben, de állítólag eszébe sincs most Barcelonába jönni, hiába kellene ezt tennie a szerződése szerint."
ÁLLITÓLAG , itt már megint olyan dolgok miatt szídjátok amit nem is mondott. Itt bárki közületek az ő hejében is ezt tanné aki meg nem az egy féreg , mindenkinek /normális embereknél/ a hazája az első és nem a klub még akkor is ha az a barca , szeretné segíteni a válogatottat , ez teljesen érthető. Ilyen majomságot meg ne írjatok hogy"messi megdolgozott érte" ez nem egy jutalom vagy bónusz nyeremény.
Szerintem is így van ahogy mondod csak akkor is szerintem ezt valahogy normális keretek között kellet volna mondjuk egy sajtótájékoztatóban elmondani és akkor nem mérgesedne el ennyire a hangulat a klub és a játékos között mert szerintem most ez történik :(
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.12. 16:03:54

"Ronaldinho nem nyilatkozott a kérdésben, de állítólag eszébe sincs most Barcelonába jönni, hiába kellene ezt tennie a szerződése szerint."
ÁLLITÓLAG , itt már megint olyan dolgok miatt szídjátok amit nem is mondott. Itt bárki közületek az ő hejében is ezt tanné aki meg nem az egy féreg , mindenkinek /normális embereknél/ a hazája az első és nem a klub még akkor is ha az a barca , szeretné segíteni a válogatottat , ez teljesen érthető. Ilyen majomságot meg ne írjatok hogy"messi megdolgozott érte" ez nem egy jutalom vagy bónusz nyeremény.
Kép
Kép
Kép
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.12. 15:57:12

kovinho írta:
home írta:messi megdolgozott érte húha... és jövőre nem kéne egy fitt messi (tudom hogy kötelesek elengedni) de ha már kéne jövőre is messi ronaldinho meg nem kéne jövőre akkor engedje el a klub és kész. d
... és te City vagy Milan drukker leszel.
Nem , ez a része teljesen logikus , és igaza is van. A klub vezetése megint kavarja a 'mit is' ? , és itt már megint Roni lett negtiv hős. Ha elkezdett egy edzésmunkát külön edzővel , felkészülni az olimpiára , és a köv. szezonra is akkor most miért kell itt a klubnak [auto_cenzúra] azzal hogy hazarendeli amikor megmondták hogy ígyse úgyse kell. Nem azt mondták hogy a mostani Roni nem kell hanem hogy nem kell roni , ha megint a régi lenne akkor is elküldenék mert másban gondolkoznak , ennyi , ezzel semmi baj , de akkor most miért csiálják ezt?
Kép
Kép
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 15:52:59

Azért az ocsmányabbnál ocsmányabb jelzőket mellőzni lehetne. Úgy beszéltek Róla, mint egy kétballábas, semmirekellő, utolsó futballistáról.
Rövid az emlékezete itt nagyon sok embernek. Komolyan mondom, még Oleguer sem kapott ilyen jelzőket fénykorában, pedig ha valaki, ő tényleg rászolgált volna.
Sic transit gloria mundi.
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.12. 15:48:53

home írta:messi megdolgozott érte húha... és jövőre nem kéne egy fitt messi (tudom hogy kötelesek elengedni) de ha már kéne jövőre is messi ronaldinho meg nem kéne jövőre akkor engedje el a klub és kész. de mire olimpia lesz, megnyugtatok mindenkit már rég el fog dőlni hova megy és mennyiért ronnie...szóval teljesen fölösleges lesz ez az olimpia dolog. kifizeti az edzések után a pénzt, elmegy olimpiára aztán vesz egy házat olaszországban vagy angliában. ennyi.
... és te City vagy Milan drukker leszel.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.12. 15:41:32

Kedves albicelesteX !Messit elengedték bár nagyon nagyon nehezen...mert nem volt más választás !Az h ki mit érdemel nem túl jó megközelítés,idén 'mit is' ? se nyertünk,innentől kezdve már csak szimpátia kérdés ,ami nem tul mérvadó!(ne érts félre én imádom Messit...)Igazság szerint R10 semmi egyértelmüt nem nyilatkozott a jövőjével kapcsolatban egyenlőre Barca játékos (a fizetése magas ,Pep nem számít rá ,de áron alul nem engedik el, igy nem könnyű dülőre jutni ) és eltudná képzelni magát a Milanba kb. ennyi !Ha azt mondaná h nem akar már ittjátszani ugyanitt tartanánk...H Még Mindig visszi a pénzt ? mint minden más sztár játékos ,de ha már anyagilag közelítünk(mintha a mi háztartásunkba tartozna?!),vezetői hiba !Ha az én játékosom az orrom előtt 2 éve nem teljesít és én még mindig uannyit fizetek neki és még mindig itt van...az sztem az én hibám anyagilag ,szakmailag meg az ővé !Ezért nem tudom "sajnálni" a klub (balfék) millimos vezetőit.... De a szappanoperás dologban egyetértek, le kéne már zárni ezt a cirkuszt !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 15:41:17

messi megdolgozott érte húha... és jövőre nem kéne egy fitt messi (tudom hogy kötelesek elengedni) de ha már kéne jövőre is messi ronaldinho meg nem kéne jövőre akkor engedje el a klub és kész. de mire olimpia lesz, megnyugtatok mindenkit már rég el fog dőlni hova megy és mennyiért ronnie...szóval teljesen fölösleges lesz ez az olimpia dolog. kifizeti az edzések után a pénzt, elmegy olimpiára aztán vesz egy házat olaszországban vagy angliában. ennyi.
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.12. 15:21:22

baas11 írta:Nem értem miért vált ki ilyen nagy felháborodást ez a két cikk...Nincs benne semmi különös , el akar menni az olimpiára a hazája csapatával ugy ahogy(több más játékos) Messi is megy, őt se naon érdekelte h mit akar a Barca ,nem lesz ott az edzésen ugy ahogy Xaviék se, akik már túl vannak a maguk "olimpiáján",na és? Ezek után azt kívánom legyen Brazil-Arg. dőntő és legyenek ők ketten a torna legjobbjai !És h utána mi lesz,majd kiderül....
például azért mert Messi megdolgozott érte meg nem csak sz.arakodott egész évbe!!!!!! meg hát Messi 23 é.ves és a klubnak kötelessége elengedni
Kép
Més que un club
Válasz küldése