Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
162
50%
 
Szavazatok száma: 326
Avatar
Been
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.28. 16:05:41
Tartózkodási hely: győr

2010.08.27. 22:41:00

Victor_Valdes írta:Nem, azért szeretem a Barcát, amiért pl, egy Valencia szurkoló szereti a csapatát, vagy egy Getafe, vagy legyen az bármilyen kisebb csapat. :) Annó Ronaldinho csodálatos játéka miatt szerettem meg, ne meg Guily miatt, azt ne kérdezzétek, hogy őt miért bírtam. :D A lényeget ugy se tudom átadni. Részemről ez ennyi volt. nagyon nem értek eggyet a mostani dolgokkal. Ez a lényeg. :)
Komolyan azt mondod, hogy egy félresikerült átigazolási szezon, és egypár bizonytalan információ (ami lehet h csak Raiola kamu szervezkedése) miatt nem szereted már ezt a klubbot és Pepet? Az nem derült ki valójában róla h ténylegesen elüldözött volna akárkit is, de az igen, hogy a klubbért és a játékosaiért eddig megtett mindent. Szereti a játékosait és eddigi nyilatkozatai is mind az sugallták, hogy egy alázatos ember. Aki (lehet), hogy valótlan tények miatt 'nem szereti már a barcát' az hiába van 1000000 hozzászólása és okosnak, meg bölcsnek tartja magát a klubbal kapcsoltban, az szerintem ......... jobb ha le sem írom. :evil:
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 22:28:54

Nem, azért szeretem a Barcát, amiért pl, egy Valencia szurkoló szereti a csapatát, vagy egy Getafe, vagy legyen az bármilyen kisebb csapat. :) Annó Ronaldinho csodálatos játéka miatt szerettem meg, ne meg Guily miatt, azt ne kérdezzétek, hogy őt miért bírtam. :D A lényeget ugy se tudom átadni. Részemről ez ennyi volt. nagyon nem értek eggyet a mostani dolgokkal. Ez a lényeg. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.08.27. 22:24:20

Kis tulzässal elve lassan mär gond lesz ha az ember sikeres a Barca kispadjän... :)
Azta, mennyi emberről derül ki, hogy a Barca háza táján számára az eredményesség a legfontosabb. Számomra ez megdöbbentő, és szégyenletes.
Ez azert mjostanäban nem derülhet ki teljesen vilägosan mivel szerencsre többnyire az eredmenyesseg szep jätekkal pärosul... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.08.27. 22:04:06

Fecooo írta:annyit még leírok, h nem ismertem a Gaspart érát, biztos rossz volt a csapat, a politika is, de egy dologban SZTEM jobb lehetett, mint a mostani: a "Més Que Un Club" akkor nem került veszélybe... (vki vagy megerősít, vagy megcáfol, de lehetőleg olyan legyen, aki akkor már Barca-fan volt...)

ki gondolta volna, h a klub történetének legerősebb csapatánál pont az elvek sérülhetnek? mert sztem minden tökéletes, kivéve pont a szlogen... számomra most a szlogen került veszélybe...
Jaj persze, hogy veszélybe került. Gondoljunk csak a Rivaldó ügyre ha az igazolásokat játékosokkal való kapcsolatot nézzük.
De elkényesztetett játékosokkal való összezördülések nem a legfontosabb dolgok. ettől függetlenül én nem rajongok a "Més Que Un Club" -ért, ez lehet igaz, de amint kimondjuk már csak egy szlogen lesz.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 22:02:43

Fecooo írta: ki gondolta volna, h a klub történetének legerősebb csapatánál pont az elvek sérülhetnek? mert sztem minden tökéletes, kivéve pont a szlogen... számomra most a szlogen került veszélybe...
Ami talán a legfontosabb. Azaz nálam előrébb való a kupáknál. :) Aztán kinek, hogy. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.27. 21:56:49

annyit még leírok, h nem ismertem a Gaspart érát, biztos rossz volt a csapat, a politika is, de egy dologban SZTEM jobb lehetett, mint a mostani: a "Més Que Un Club" akkor nem került veszélybe... (vki vagy megerősít, vagy megcáfol, de lehetőleg olyan legyen, aki akkor már Barca-fan volt...)

ki gondolta volna, h a klub történetének legerősebb csapatánál pont az elvek sérülhetnek? mert sztem minden tökéletes, kivéve pont a szlogen... számomra most a szlogen került veszélybe...

sztem akinek fáj, ami most történik, az ezzel bizonyítja, h nem az eredményességet szerette meg a csapatban...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.27. 22:02:50-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.27. 21:54:27

Meg volt Ő benne akkor is a kanyar...Azért az olaszországi kiruccanásakor voltak ügyei szépen,nem szent Ő sem.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 21:54:27

Igen igazad van Guardiola, tényleg megalapozatlan kijentés volt annak fényében, hogy nem tudhatjuk mi folyik a háttérben, DE számomra túl sok a véletlen, az igazolások terén.

Persze ezekkel együtt, nem azt akarom sugallani, hogy el kell takarítani Pepet, mert nem kell, csak kellene neki valaki aki néha helyreteszi. :)

Azért voltak sunyi huzásai játkos korában is. :)

Azta, mennyi emberről derül ki, hogy a Barca háza táján számára az eredményesség a legfontosabb. Számomra ez megdöbbentő, és szégyenletes. Bocs srácok. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.08.27. 21:56:20-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
sas
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.05.12. 13:49:59

2010.08.27. 21:54:06

Köszönjük Pep!! Így izgalmasabb lesz a következő év HÁLA neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ibrát elani..... Hihetetlen.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.27. 21:53:35

Nagyon nem értek pár embert....a 6 kupa meg a bajnoki címek jól esnek Peptől, meg akkor ő az isteni Pep.....de mikor elküld egy játékost akit kedvelt , vagy nem ért a nép, akkor azzal a bizonyos barna anyaggal dobálják sokan Guardiolát. Én azt mondom, hogy ha jönnek az eredmények, és a kupákat meg szívesen nézzük, akkor intézkedjen úgy ahogy akar, ha a sikeresség ezt akarja. Ugyanis mi nem Guardiola, vagy Touré miatt vagyunk Barca szurkolók, hanem maga a klub miatt. De ezt sokan kezdik elfelejteni...
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.08.27. 21:50:57

Victor_Valdes írta:Kössz a bókot kétszínű. :) Szerintem az előbb pofáltam itt, hogy az eredmények őt igazolják, de rmberlieg erkölcsileg nulla. Még egyszer megjegyzem, nem feltétlen azzal van probléma, hogy elmegy egy-egy játékos hanem, azzal ahogy elküldik őket, és, hogy ha ő eldöntötte, hogy távozik. Akkora mennie kell és kész...
Na ezek olyan dolgok amit nem tudhatunk.
Felelőtlen kijelentés, hogy emberileg nulla, ha játékoskarierjét ismered meg főképp az, ha nem olvass utána. Guardiola volt az a játékos aki a klub érdekeit mindig a sajátjai elé helyezte, ez most edzőként is így van.
Hibázik? Természetesen néha igen, de amit tesz azt nem önfejűségből hanem a klub érdekében megpróbálja a legjobb döntést hozni.
az hogy igazolási kérdésekben ő hoz meg mindent döntést véleményem szerint látszólagos, a Klub imázsa ezt követeli és ő ennek megfelelően nyilatkozik.

Nyilván sok mindent nem értünk de játékosok, edzők, klub vezetők, ügynökök mondanak ellent maguknak egyik napról a másikra. Ebből mindenki azt szűr le amit akar, ami belefér világképébe, és különböző az adott eseménytől független tapasztalatai által felépített véleményébe.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 21:49:26

westerngom írta:
Lampiao írta: másszóval f...-ért hőbörögtök???? :roll:
- kedves sporttárs! tudod, ha a fórumra látogatsz, próbáld meg elviselni/ elfogadni, hogy esetleg más vélemény is létezhet a tiéden kívül!
Egyébként nem osztom a nézeteidet, DE tiszteletben tartom és nem oltalak le érte!
Ennyi, kész, pont. :wink:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.08.27. 21:48:31

Lampiao írta: másszóval f...-ért hőbörögtök???? :roll:
- kedves sporttárs! tudod, ha a fórumra látogatsz, próbáld meg elviselni/ elfogadni, hogy esetleg más vélemény is létezhet a tiéden kívül!
Egyébként nem osztom a nézeteidet, DE tiszteletben tartom és nem oltalak le érte!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.27. 21:44:25

Fecooo írta:szerk: noname, kezded túlzásba vinni a dolgokat, minden topicban nagyon "csúnyán" írsz a kritikus emberekről, pedig nem mindenki hülye ám, aki nem elégszik meg az eredményekkel... vannak olyan dolgok, amikre eddig büszkék lehettünk, és a mostani helyzet sokaknak sérti a jóérzését... teljesen jogosan
Sokan azt hiszik,hogy egy bizonyos rendszerben élünk még mindig és aki nem ért egyet a párt elveivel az kapásból hülye. :D
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.27. 21:43:18

Guardiola egy rendkivül makacs ember. Ez adott esetben pozitivum is lehet, de legtöbb esetben sajnos hátrány.

Én ebben az Ibrahimovic ügyben azt nem értem, h miért nem lehetett hamarabb elküldeni a svédet. A szezon végén megmondta volna, h nem számit rá és kész. Zlatan elment volna a klub pedig igazolt volna valakit a helyére. Mert nem hiszem, h most nem rég "rossz fát tett a tűzre" a svéd és ezért kell mennie,

Tavaly akarta őt, ha nem akarta volna nem igazolta volna le a vezetés egy rakás pénzért. Most meg ilyen könnyen elküldi :?: :!:

Ahogy már irtam nem szabad csak Pepre kenni az egészet, de ebben az esetben úgy érzem, h ő a sárosabb.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2010.08.27. 21:35:40

Egy ideje olvasgatom a véleményeket és igazán meglepőek.


Egy edző minősége sokmindenből tevődik össze. Taktikai képzettség, tudnia kell motiválni, jól kell tudni igazolni...stb. És még ezer más dfolog. Ezek mind ugyanolyan fontosak. Ugyanolyan fontosak. Vehetsz te akárkit, ha csak kiküldöd a pályára elképzelés nélkül, vagy nem tudod motiválni egy párharc előtt... Ezeken kívül is van még 1000 másik dolog.

GHuardiola ittléte óta, sok hibát elkövetett. Csigrinszkij fölösleges volt, Caseres is ezek szerint és vehetjük ide Eto'o távozását (vagy ahogfy a véresszájúak szeretik: elüldözését) - megjegyzem ezzel egyetértettem, örültem, hogy ment, de ebbe a vitába nem folynék most bele.

Tehát adott egy edző aki fiatal léte ellenére és a hibái ellenére eredményes, szép játékot játszat a csapatával. Ha kikapnak, vállalja a felelősséget és piszkosul rosszul igazol (mert ugye Villa is rossz igazolás, meg Daniel Alves, meg Adriano, meg Maxwell) és hülye mert bízik a fiatalokban akik semmit nem tudnak persze: Pedro, Bojan...

A hibái és jó tulajdonságai még így is messze kiegyenlítik egymást, így szerintem megőriz valamiféle egyensúlyt. Nem mondom, hogy jövőre is viszi a bajnokságot, csak azt, hogy a koncepció, az elképzelés a jöüvőre és jelenre most is körvonalazódik nála a hibái ellenére. Ezek alapján korántsem ilyen akasszuk fel hangulatott várna az ember.


másszóval f...-ért hőbörögtök???? :roll:


szerk.: A másik meg az, hogy minek kell mindenfélét vizionálni???? Még korántsem estünk át ezzel a sajátneveléses dologgal a ló túlsó oldalára, de úgy beszélnek itt egyesek, hogy azt hihetném a Bilbao fórumán vagyok...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 21:23:31

Kössz a bókot kétszínű. :) Szerintem az előbb pofáltam itt, hogy az eredmények őt igazolják, de rmberlieg erkölcsileg nulla. Még egyszer megjegyzem, nem feltétlen azzal van probléma, hogy elmegy egy-egy játékos hanem, azzal ahogy elküldik őket, és, hogy ha ő eldöntötte, hogy távozik. Akkora mennie kell és kész... nincs az az Isten...Lásd pl, Eto'o 30 valahány gólja.

A sajátneveléses dolog pedig szép és jó, amíg át nem esik a klub a ló túl oldalára. Egy csapatba kellenek más futball kulturájú játékosok is. Szvsz. :roll:

A másik az amit, a Vadász barátunk mond, nem a kupák miatt szerettem meg a Barcát, hanem mert a világ legszerethetőbb magatartását mutatták évekig.
Részemről ennyi volt, a két fél ugysem jut egyeszségre. Noname, sértegetni én is tudok. Divat vagy, mert az eredményeket minden fölé helyezed... :lol: Ugyan már. :)

Szerk.: Az pedig vicc, hogy Samu nem volt a régi, két olyan sérülése volt ami után egy-egy játékos már abbahagyta volna a profi futballt. Ehhez képest ő visszatért, és újra a toppon pörgött, mint a világ egyik leggólerősebb játékosa. Az Interben pedig inkább volt zongora hordozó szerepe, mintsem az elsődleges gólfelelős... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.27. 21:21:37

Én anno nem a kupák miatt szerettem meg a klubot.Persze hízott a májam az elmúlt két évben,mert ki ne örülne egy sikeres csapatnak.Viszont mos csalódottam.Eleinte nem örültem Pepnek,mikor kinevezték nem sok jót jósoltam neki,aztán jött a 6 kupa de ezzel együtt egyre jobban kimutatta a fogafehérjét is.Egy másik edzővel talán nem lett volna 6 kupa(bár ebben sem vagyok biztos),de szerintem megmaradt volna a Barca annak ami rég volt több mint egy klubnak.Jelenleg számomra egy csapat van amelyiknek tiszta szívből szorítok: http://www.youtube.com/watch?v=qDKQffyq ... re=related

A Barca mindig a szívem közepe lesz,de valami megváltozott bennem.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.27. 21:21:20

mindig Yaya jön elő, de ez alkalommal csak egy dolgot említenék meg vele kapcsolatban:
amikor Pep inkább Danit vagy Maxit rakta a középpályára, mintsem Yayát beküldje... vagy amikor Keita balszélső volt...

lett volna annyi, de annyi lehetőség úgy kezelni Touré-t (is), Zlatant is, h ne durvuljon el a helyzet, lehetett volna emberibb módon is tudtára adni a száműzött/száműzendő játékosoknak, h "bocsi, de próbálj meg csapatot találni magadnak, mert más terveim vannak", nem kiprovokálni, míg ők unják meg a helyzetet vagy borítják ki a bilit...
nem tudom elképzelni, h mondjuk Hleb esetében nem lehetett volna megbeszélni vele, h megpróbálják közösen a lehető legjobb megoldást találni számára, mert most kitaszított státuszban van...
ha Zlatant el akarta küldeni, akkor lehetett volna közölni vele is, nem bevágni a durcit és megvárni, míg a svéd kiteregeti a szennyest...

számomra egy dolog kezd körvonalazódni: Pep nem csak a külvilággal szemben nem őszinte...

szerk: noname, kezded túlzásba vinni a dolgokat, minden topicban nagyon "csúnyán" írsz a kritikus emberekről, pedig nem mindenki hülye ám, aki nem elégszik meg az eredményekkel... vannak olyan dolgok, amikre eddig büszkék lehettünk, és a mostani helyzet sokaknak sérti a jóérzését... teljesen jogosan
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.27. 21:25:44-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 21:15:33

Lehet sokaknak nem tetszik ez a nagy játékosmozgás, de ameddig Pepet igazolják az eredmények jobb lenne hallgatni. Kétszínű népség.
Már eljátszottátok ugyanezt egyszer Peppel, Piquevel, sőt sokan Henryval is.
Ha nem nyerünk semmit, akkor Guardiola elszúrta. Ha a bajnokság megvan éb BL-ben a TOP 4, elégedett leszek.

Amúgy lehet azért is ennyire nagy a játékosmozgás az utóbbi időben, mert Pep nem akar Rijkaard hibájába esni, aki abba bukott bele h nem változtatott a csapaton. A saját nevelésű játékosaink mindig kiköpik a tüdejüket a pályára(én nem láttam tán soha Xavit, Messit, Init, stb lustálkodni). A lustaságra azok hajlamosak, akik nem nálunk nevelkedtek. Lehet azért küldi el őket Pep, mert ezt akarja megelőzni, ugyanezen okból épít be fiatalokat, minél többet.
Ez is egy elképzelés.Nem tudhatjuk egy igazolás valódi okát. Etoot eladtuk és valljuk be, már nem volt az igazi, sőt! Az Interben se volt olyan nagy szám. A gyengébbnek tartott Milito sokkal jobb volt nála. Toure elment, mert hisztizett ha nem játszott, lehet épp emiatt mellőzték. Ha Ibra elmegy, azt véleményem szerint magának és az ügynökének köszönheti.
Volt pl egy alkalom, amikor Raiola azt mondta nyilvánosa h Pep hülye ha nem játszat egy 65 millás játékost. Az ilyen nyilatkozatok miatt az ügynökét könnyű megutálni. Ibra pedig semmit se tett azért h moderája azt a címeres vadmarhát.
A Fifa egy szégyen
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.27. 21:11:31

[quote="Victor_Valdes"]A szlogen nem most nyáron tünt el, már tavaly, és azelőtt is, amikor idejött Cáceres jóval áron felül, és két kezemen meg tudom számolni hányszor játszott, ugyen ez igaz Hlebre, Keirrisonra, Henrique-re és főleg Csihrinszkijre. Ugyenezek vonatkoznak Eto'o és Ibra "minőségi cseréjére" Touré mellőzésére (direkt nem az elküldését írtam, mert végül ő akart távozni, de meg is értem őt.)
Értelek és osztom véleményed, de a dologhoz hozzá tartozik, hogy Laporta a "több mint egy klub" szlogent, a Barca sajátságos történelme, múltja mellett olyan kezdeményezésekkel tette még hitelesebbé, mint a futballvilágban szokatlan társadalmi és szociális szerepvállalással (pl. Unicef).
Számomra a 2000-es évek Barcája volt a legnagyobb játékostemető: Philippe Christanval, Fabio Rochemback, Cocu, Coco, P. Anderson, Reiziger..
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 20:50:23

A szlogen nem most nyáron tünt el, már tavaly, és azelőtt is, amikor idejött Cáceres jóval áron felül, és két kezemen meg tudom számolni hányszor játszott, ugyen ez igaz Hlebre, Keirrisonra, Henrique-re és főleg Csihrinszkijre. Ugyenezek vonatkoznak Eto'o és Ibra "minőségi cseréjére" Touré mellőzésére (direkt nem az elküldését írtam, mert végül ő akart távozni, de meg is értem őt.)

A részben felesleges Fabregas mizériára, amivel idén is beégtünk, a tavalyi offenzívánkhoz hasonlóan.

Ibra valószinüsíthető eladása már csak annak a bizonyos jéghegynek a csúcsa, nálam. :)

Szerk.: Köszöntem az egyetértést. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.08.27. 20:47:54

Victor_Valdes írta:Nyert a csapat 8 kupát, Guardiola két év alatt a világ egyik legsikresebb edzője lett. Viszont átesett a ló túl oldalára. Kezdünk olyanná válni, mint a sokak által (megjegyzem, teljes joggal) utált Madrid. Az utálatot persze, csak az átigazolási politákája értem. Évekig mondogattuk, hogy a mekkora játékos temető van odaát stb, ehhez képest? Oda jutottunk.

csababarca írta a Rijkaard topikba, hogy a hollandussal együtt eltünt a "mes que un club" szlogen is, mert szvsz nem a mezszponzor és hasonló dolgok miatt vagyunk mi több, mint egy klub, hanem mert, mindig tudatosan, megfontoltan, és az adott esetben legjobbnak tűnően döntünk. Ehhez képest, az elmult két évben, igazolások terén óriási káosz uralkodik. A tavalyi évben már nem csak ott, hanem a pályán is lehetett látni egy kiskirályságot kialakulóban látni. Ékes példa Touré mellőzése, mert igen, idény elején nem épp a legjobb olt, nem vitatom, de később, hogyan bizonyíthatott volna, ha katalán társa mellett mindössze, 5-10 perceket kapott?
Ezt a teljes káoszt én nem varrnám a vezetőség nyakába, úgy látom ez teljesen Guardiola sara.

Ja, és csababarca hsz-ének másik felében leírta, hogy ez a klub így már nem szerethető annyira, és nem több mint egy klub. Hát, mit ne mondjak, van benne valami sajnos. :oops:

Az írásoddal egyet kell hogy értsek, főleg a kiemelt részekkel!
culinho írta:Azért lennénk játékostemető, mert Ibra visszamegy? ...
Nem csak ibráról van szó...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.08.27. 20:50:35-kor.
KépKép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.27. 20:36:30

Victor_Valdes: "a mes que un club" szlogen Laportához köthető, amit tudtommal Sandro nem kíván tovább vinni, sajnos. Azért lennénk játékostemető, mert Ibra visszamegy? Mi van, ha marad és folytatja uo. gyengén, mint tavaly?Akkor se lennék beljebb és lehet "fekete báránnyá" válna a padon, mint 3 éve Roni és Deco. Akár még az is lehet, hogy a köv. 2 napban újjítunk és igazolunk valakit.
Mondjuk igazad van, sok értelmetlen igazolás volt az elmult két évben, sok kidobott pénz. Mi a tehetségeket kb. 10x drágábban szoktuk megvenni, mint pl. a Sevilla. Azok az igazolásaink válnak inkább be, akik már valamelyik komolyabb bajnokságban bizonyítottak (Toure, Keita), persze Hleb vagy Ibra ...
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 20:24:34

Nyert a csapat 8 kupát, Guardiola két év alatt a világ egyik legsikresebb edzője lett. Viszont átesett a ló túl oldalára. Kezdünk olyanná válni, mint a sokak által (megjegyzem, teljes joggal) utált Madrid. Az utálatot persze, csak az átigazolási politákája értem. Évekig mondogattuk, hogy a mekkora játékos temető van odaát stb, ehhez képest? Oda jutottunk.

csababarca írta a Rijkaard topikba, hogy a hollandussal együtt eltünt a "mes que un club" szlogen is, mert szvsz nem a mezszponzor és hasonló dolgok miatt vagyunk mi több, mint egy klub, hanem mert, mindig tudatosan, megfontoltan, és az adott esetben legjobbnak tűnően döntünk. Ehhez képest, az elmult két évben, igazolások terén óriási káosz uralkodik. A tavalyi évben már nem csak ott, hanem a pályán is lehetett látni egy kiskirályságot kialakulóban látni. Ékes példa Touré mellőzése, mert igen, idény elején nem épp a legjobb olt, nem vitatom, de később, hogyan bizonyíthatott volna, ha katalán társa mellett mindössze, 5-10 perceket kapott?
Ezt a teljes káoszt én nem varrnám a vezetőség nyakába, úgy látom ez teljesen Guardiola sara.

Ja, és csababarca hsz-ének másik felében leírta, hogy ez a klub így már nem szerethető annyira, és nem több mint egy klub. Hát, mit ne mondjak, van benne valami sajnos. :oops:

Rossz látni, hogy Ibra tényleg csak azért kellett nekünk, hogy a kameruni csatárunk eltünjön a képből. Ez is csodálatos húzzás volt a klub részéről.
Rendben Eto'o egy bajkeverő figura volt, de a gólokat futószalagon szállította, mégse sikerült meggyőznie Pepet arról, hogy neki igenis helye van a Barcába... Tudtommal az edző azért van, hogy orvosolja a problémát, orvoslás ként kaptunk egy Ibrát aki végül a nyomába se ért a kameruninak, ráadásul ő legalább kétszer akkora patkány emberileg. Még ha nálunk állítólagos kezesbárány is lett. :roll:

Persze kétoldalú minden, mert nem mellesleg, ezzel a makacs fejével is elért elég sok mindent Pep. Vagyis mindent. De egyáltalán nem szerethető mint ember, ezzel nem is lenne baj, ha klub is nem tüntetné fel magát egyre unszimpatikusabbnak a nagyközönség előtt. Bár ezek ugye, teljesen lényegtelen dolgok már a mai világban... erkölcs, stb? Hoppá picit elkalandoztam. :)

Közel sem írtam le mindent amit akartam, de úgy érzem ígyis adtam elég okot a sárdobálásra, most fürödtem ugy, hogy jöhet nyugodtan. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Válasz küldése