Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
162
50%
 
Szavazatok száma: 326
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.09. 16:21:48

Tényleg érdekesek ezek a fejtegetések...de aki azt mondja, hogy inkább angol meccseket néz, annak ajánlom a MU-Poolt, ami szerintem egy kiszabott vicc...5 pontos passz nincs egymás után, csak futnak mint a hülyék, belerúgnak a labdába vagy az ellenfélbe, teljesen mind1. Nekem ez nézhetetlen. Bár az tény, hogy néha a mi meccseink is unalomba fulladnak. Igen, most már tényleg egysíkú a csapat játéka, Pep határozott elképzeléseit tökéletesen megvalósítják. Nekem szép ez a játék, bár valószínűleg ha nem lenne Messi, nem lehetne ennyire élvezni a dolgot. R10-Deco féle csapatban csak az ő villanásaik voltak szépek, a csapat játéka egyáltalán nem ( a mostanihoz képest főleg ).
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.01.09. 16:11:07

MessiFan írta:Mondjuk ki: A gólokon kívül unalmas a meccs.
Akármennyire is szép hogy 90 percen keresztül passzolgatnak és amint az ellenfélnél van a labda azon nyomban visszaszerzik, egy angol bajnokságban az ilyen csapatokat kifütyülik mert semmi izgalom nincs benne.
Meg is lehet nézni, hogy hol tart emiatt az angol válogatott... Amikor bunkerfocival nyer egy csapatuk, akkor mindig az eredménycentrikusságot nyomatják, amikor a Barca játszik eredménycentrikusan hatszor kultúráltabb formában és ráadásul SZÉPEN, akkor **** unalmasak a meccsek. Értem. :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.09. 15:52:00

Valóban érdekes a téma, amiről szó van! Nem nagyon gondolkodtam eddig ezen, de most hogy olvasom a hsz-eket én is elkezdtem egy kicsit gondolkodni. :) (szoktam néha :D )
Ma már talán azért sablonosabb egy kicsit számunkra egy Barca meccs mert megszoktuk hogy leülünk és azt várjuk hogy megint uraljuk a meccset és nyerünk jó pár góllal. Az az igazság hogy jó dolgunkban elkezdünk ilyeneken filózni, amikor tök fölösleges. Hétről hétre szurkolhatunk a világ legjobb csapatának, és a világ legjobb csapata nem szürkébb mint 2 évvel ezelőtt volt.

Ja és ha már a Guardiola topicban vagyunk: Nem hiszem hogy sokan gondoltuk volna, hogy a triplázó csapat után 2 évvel is még midnig mi leszünk a világlegjobbjai. Azt hogy ezt állandósitani tudtuk és hogy nem esett vissza a csapat-ami normális lett volna-Pepnek köszönhetjük. És ezért fogják ezt a társaságot mindenidők legjobbjaiként emlegetni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.01.09. 15:37:19

Érdekes amiről itt írtok de egyrészt idegesít másrészt megnevettet. Én nem tudnék úgy leülni egy Barca meccset megnézni hogy az zavarna hogy 4-0 simán nyerjük a meccseinket. Meg hogy championship meccs is érdekesebb ez már a vicc kategória. Akinek az esztelen futkosás meg rugdalózás tetszik.
Rijkaard-éra Barcája persze hogy izgalmasabb volt a védelmünk néha átjáróház volt. Most pedig világ legjobbjai vannak minden védekező poszton . Akkor ha Valdést még nem ismerte el jóformán senki , ha hibázott mindenki új kapust akart szerződtetni egyből. Ronnie és Deco szép éveket töltöttek itt de nem volt meg bennük annyira a Barca iránti szeretet mint a mostani játékosokba pl. Iniesta.

Pep úgy össze rakta ezt a csapatot hogy hibát akarva akaratlanul se lehet találni benne. Ez a játék nem lesz örökké addig örüljünk még így játszanak. Én egy meccset , cselt , gólt , mozdulatot sem találok unalmasnak.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.01.09. 15:33:36

túlreagáljátok a dolgot. ez egy nagyon durván unalmas meccs volt, tényleg, de általában nem ilyeneket játszunk. a depor már kettő nullánál nem támadott le, nem akart semmit se csinálni csak várta a végét. mi meg iszonyat fásultak voltunk és inkább csináltunk mindig egy oldalpasszt amikor lehetett volna indulni. amit meg csináltunk azt is kettővel lassabban, mint szoktuk. lehet xavi is hiányzott, hogy diktálja a tempót, de ezt már csak a következő meccsen tudjuk meg. én személy szerint a thiago, afellay cserét vártam a második félidőben szinte végig.

amúgy érdekes volt látni, hogy akiknek ez már a harmadik meccsük volt az idén, azok mennyire iszonyat fáradtak voltak. kellett ez a pihentetés nagyon, hogy legalább a csapat egy része mindig friss legyen.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.09. 15:26:30

Ha egy időben van a Barcával 1 meccs akkor egyértelműen a Barcát választom de azért mondtam hogy szívesebben nézem mert kell a változatosság. Nem csak azt akarom látni hogy tartja a Barca a labdát..
De ez már átmegy offba :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.09. 15:21:45

MessiFan írta:Én már szívesebben nézem a championship meccseit (mert csak azt tudom) mint a Barcáét.
De engem nem zavar addig amíg nyerünk Very Happy
Azért ez már túlzás szerintem, hogy szívesebben nézel meg egy angol 2. osztályú meccset.
Én semmilyen meccset nem nézek meg szívesebben mint egy Barcát.
Inkább megnézem a Depor - Barcát mint a MU-Pool-t ha egy időben van még akkor is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 15:12:34

Ahhoz,hogy izgalmasabb legyen egy meccs két csapat kell.
Nézzétek meg a hétközi meccsünk a Bilbaoval pl nagyon jó volt szvsz. Ha így próbálna játszani minden csapat ellenünk,akkor rá lennénk kényszerítve,hogy jobban pörögjünk. Jelenleg,ilyen deporok ellen a Barca kb 60%-on pörög,vagy még annyi se. Annyira uralják a meccset,hogy az ellenfélnek elmegy a kedve,és nem is hajt igazán.
Mi játsszuk a focinkat,mert engedik. Ennyi a történet. Nem vállalják túl magukat a srácok,az biztos, kényelmesen elfocizgatnak,mert ez is elég.

Látványosabbnak látványosabb volt a Rijkaard-éra Barcája,de akkor a többi csapat is nyíltabban játszott.
Viszont szembetűnő nekem,ha nézek régebbi meccseket,hogy teljes fejetlenség uralkodott,össze-vissza szaladgált mindenki. Persze szigorúan a mostani barcához mérve.

Amíg nyerünk,addig szerintem nem kell kritizálni. Sokkal nagyobb baj lenne,hogy botladoznánk,és közben még unalmas a meccs is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.09. 15:04:14

socio66 írta:sok igazság van abban amit írsz TiTiHenry.
a mostani csapat egy mértani pontossággal megszervezett gépezet,amelyben jelenleg mindenki tökéletesen teszi a dolgát.
az,hogy egy 4-0-ás meccsnek a végét várod,az azért van,mert gyakorlatilag minden meccsünk ugyanaz. szinte mintha egy szalagot pörgetnénk le hétről-hétre,csak az eredmény változik.
valahol ez már nem is szurkolás(mert nincs minek),hanem egy színházi előadás megnézése. :)
én ezt már sokszor megfogalmaztam magamban,csak valahogy hülyén hangzik az egész,lehet hogy nagyon el vagyunk már kényeztetve. :)
de szerintem mindenképp érdekes amiket mondasz.
Nem hangzik hülyén. Nemrég írtam vhol h sok szurkoló saját cirkuszi állatai ként(nembiztos h szó szerint így írtam) tekint a játékosainkra, pedig ők is csak emberek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.09. 14:58:49

Mondjuk ki: A gólokon kívül unalmas a meccs.
Akármennyire is szép hogy 90 percen keresztül passzolgatnak és amint az ellenfélnél van a labda azon nyomban visszaszerzik, egy angol bajnokságban az ilyen csapatokat kifütyülik mert semmi izgalom nincs benne.
Egy kisebb csapat ellen igenis merjenek nyíltan támadni és ne passzolgassanak 100x addig amíg nem jutnak el az ellenfél kapujáig.
Én már szívesebben nézem a championship meccseit (mert csak azt tudom) mint a Barcáét.
De engem nem zavar addig amíg nyerünk :D
socio66

2011.01.09. 14:52:55

sok igazság van abban amit írsz TiTiHenry.
a mostani csapat egy mértani pontossággal megszervezett gépezet,amelyben jelenleg mindenki tökéletesen teszi a dolgát.
az,hogy egy 4-0-ás meccsnek a végét várod,az azért van,mert gyakorlatilag minden meccsünk ugyanaz. szinte mintha egy szalagot pörgetnénk le hétről-hétre,csak az eredmény változik.
valahol ez már nem is szurkolás(mert nincs minek),hanem egy színházi előadás megnézése. :)
én ezt már sokszor megfogalmaztam magamban,csak valahogy hülyén hangzik az egész,lehet hogy nagyon el vagyunk már kényeztetve. :)
de szerintem mindenképp érdekes amiket mondasz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 14:52:01

gergo9 írta: Éppenséggel Villa kétlábasabb(de szép szó :D) mint Pedro.
Jelenlegi Pedro-t meg 3 Henry-ért sem cserélném el, nem igazán tett le sokat itt a francia főleg az Arsenalos éveihez képest.
Sztem Pedro kétlábasabb, nézd meg ahogy a labdát vezeti, sosem tudod, hogy melyik lábával fogja megtolni, míg Villánál van egy elég erős jobblábas preferencia, attól függetlenül, hogy elvállalja ballal ha úgy hozza a helyzet
Azt meg nem mondtam jobb lenne az a csapat, csak azt, hogy az egy sokkal változatosabb, egzotikusabb csapat volt. pl. Henry Real elleni góljaira mindig emlékezni fogok, Pedro góljaira viszont kevésbé
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 14:51:34

LaPulga írta:Most is lényegében ugyanazt játszák a fiúk csak másak a táblán lévő figurák és Pep is sokkal "érettebb edző lett" :wink:
Semmi problemam nem lenne ha masak lennenek a figurak mint 2 eve,tenyleg nem magaval a jatekkal van problemam.
Csak van egy olyan erzesem ,hogy most minden tablan levu figura nagyon hasonlo,majdhogynem azonos.
Es ez ,akarmilyen jol es eredmenyesen jatszunk,szamomra kevesbe szerethetove tette a foci magat.

Pep tenyleg jobb edzo mint akkor,pontosan tudja ,hogy mi kell ahhoz ,hogy ebben a rendszerben jol jatszon a csapat.
De nekem nagyon hianyoznak az olyan karizmatikus figurak mint R10,Deco,Rivaldo,Ronaldo vagy akar Eto´o.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.09. 14:50:23

Ebben van valami, hogy ugye akkor 2008ban nem volt megszokva nekünk ez a gyönyörű játék, most meg már minden meccsen így játszunk.
Ettől függetlenül én ugyanúgy élvezem ezeket a meccseket, mint pl a 3 évvel ez előttieket.

Kicsit elkanyarodtunk Guardiolától. :oops:
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.01.09. 14:42:03

Nem a jatek minosegevel van bajom,az szemkapraztato es tokeletes.
Ha iden megnyerunk mindent akkor csondben maradok,de valamiert 2 eve nagyobb oromot okozott barca meccset nezni mint most.(kimeljetek meg azoktol a hozzaszolasoktol ,hogy "akkor ne nezz")

Talán azért volt "élvezetesebb" 2 éve mert nem készültek fel az ellenfelek úgy belőlünk mint, most, talán mert az az előtti 2 évben nem mi domináltunk igazán, talán mert nem számolt velünk senki Európában, mivel akkor új edzővel és egy viszonylag új kerettel készültünk a szezonra, talán mert akkor is az első 2 bajnoki meccs nem sikerült úgy ahogy kellett volna és e miatt mindenki "leírt" minket!! Ezek ellenére nem vártál az akkori csapattól maradandót és akkor kezdtél el csodálkozni mikor Xavi meg Ini mesteri labdákat adott Eto'o-nak Messi-nek és a csapat szinte egy érintőzve kezdte el nyerni a meccseket (sztem)....innentől kezdődött az a csoda ami a mai napig tart és remélem hogy még legalább 100 évig tart!! Most is lényegében ugyanazt játszák a fiúk csak másak a táblán lévő figurák és Pep is sokkal "érettebb edző lett" :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.09. 14:16:01

Gyerekek, én is hiányolom az olyan művészeket csapatból, mint R10 v. Deco. De az a szomorú, h nemcsak a csapatból, hanem az egész Európai elitből eltűntek ezek az emberek. Ronaldinho topicjában írtam is, h nekem mennyire hiányzik egy ilyen, vagy legalább hasonló mágus.
Sajnos ilyen irányba halad a futball. Én már ezt az egész sportot nem tudom olyan örömmel nézni, mint néhány éve. Lehet, h eredményesebb ez a Barca, mint az akkori, de én azt mégis sokkal jobban szerettem.
Most meg eljött az olyan emberek ideje, mint C. Ronaldo v. Bale. Gyorsan tudnak futni, és gólerősek, ennyi kb. a tudományuk. Ronaldo tud egy kicsit bicikli cselezni, csak előre nem jut vele, elveszti a labdát, elesik, aztán onnantól azon múlik a dolog, h bíró mennyire naiv. Míg anno R10 szanaszét etette az egész ellenfél védelmét.
Xavi is tud szép labdákat adni, de nekem az ő játéka sem nyújt olyan élményt, mint anno Decoé, Zidane-ról meg ne is beszéljünk.
Még Iniesta az, aki nemcsak hasznosan, de szépen is játszik.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.09. 13:46:38

Én is éreztem már, hogy 4-0-ás állásnál várom a végét, de ez nem a csapat hibája.
A többi csapatnak föl kéne nőni ahhoz a szinthez, amit a mostani Barcelona képvisel.
A sporthíradó jó megfogalmazta.
"A Barcelona kinőtte a Spanyol bajnokságot."
Ui: Ez legyen az életben a legnagyobb gond, hogy túl jó a csapat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.09. 13:37:19

sjd írta:Én is egyébként hasonlóan gondolkodtam, gondoljatok bele abba, amikor Ronaldinho, Henry, Eto'o, Deco itt játszott, hozzájuk képest Villát meg Pedrot nem tudnám megkülönböztetni, ha utóbbi nem lenne kétlábas
Viszont én arra jutottam, h nem érdekel, amíg egyelőre alázunk mindenkit
Éppenséggel Villa kétlábasabb(de szép szó :D) mint Pedro.
Ezekközül max Ronaldinhoval tudok egyetérteni de a földön nincs hasonló játékos jelenleg, nem annyira jó hanem olyan.
Vele kapcsolatban egy dolgot sajnálok nem láthattam együtt egy csúcsformában lévő Messi-Ronaldinho duót.
Deco egy mm sem volt nagyobb egyéniség mint Xavi vagy akár Iniesta max többet keverte az ürüléket full ugyanez a helyzet Villa-Eto'o helyzetében is.
Jelenlegi Pedro-t meg 3 Henry-ért sem cserélném el, nem igazán tett le sokat itt a francia főleg az Arsenalos éveihez képest.
Játékban , játékerőben is jócskán felülmúlja a jelenlegi Barca a két évvel ezelőttit és ennél fontosabb azt hiszem nincs.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.09. 13:35:42

TiTiHenry írta:
sjd írta:Én is egyébként hasonlóan gondolkodtam, gondoljatok bele abba, amikor Ronaldinho, Henry, Eto'o, Deco itt játszott, hozzájuk képest Villát meg Pedrot nem tudnám megkülönböztetni, ha utóbbi nem lenne kétlábas
Viszont én arra jutottam, h nem érdekel, amíg egyelőre alázunk mindenkit
Vegre valaki :roll:
Nem a jatek minosegevel van bajom,az szemkapraztato es tokeletes.
Ha iden megnyerunk mindent akkor csondben maradok,de valamiert 2 eve nagyobb oromot okozott barca meccset nezni mint most.(kimeljetek meg azoktol a hozzaszolasoktol ,hogy "akkor ne nezz")
Értem, mire gondolsz, és valamilyen szinten egyet is értek. Ugyanaz a sablon van minden meccsen, semmi új, semmi más...Viszont ez még szebb, mint az eddigiek, és ami szintén nem rossz dolog, hogy rendkívül eredményes...
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 13:24:05

sjd írta:Én is egyébként hasonlóan gondolkodtam, gondoljatok bele abba, amikor Ronaldinho, Henry, Eto'o, Deco itt játszott, hozzájuk képest Villát meg Pedrot nem tudnám megkülönböztetni, ha utóbbi nem lenne kétlábas
Viszont én arra jutottam, h nem érdekel, amíg egyelőre alázunk mindenkit
Vegre valaki :roll:
Nem a jatek minosegevel van bajom,az szemkapraztato es tokeletes.
Ha iden megnyerunk mindent akkor csondben maradok,de valamiert 2 eve nagyobb oromot okozott barca meccset nezni mint most.(kimeljetek meg azoktol a hozzaszolasoktol ,hogy "akkor ne nezz")
Biggie.Smalls
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.08.22. 12:14:35

2011.01.09. 13:22:52

Titi Henry sztem vmit rosszul latsz...majdnem minden poszton egyenisegek jatszanak nalunk....az h hasonlo a stilusuk az meg annak tudhato be h a legtobben a keretbol 1 futball iskolabol kerultek ki,,,hala istenek hozza teszem ezert is erzik ennyire egymas jatekat...olyan jatekosok vannak a kezdo 11ben akik miutan befejeztek a palyafutasukat meg sok sok evre ra is elo fognak kerulni...beszed tema lesz h mekkora jatekosok voltak,,...en is imadtam eto henry vagy eppen dinho jatekat es ezek is nagyszeru csapatok voltak..de ez a mostani barca sokkal sokkal jobb minden teren mint pl a dinho fele,,
Visca el BARCA Visca el Catalunya!
Real Madrid-Fc Barcelona (2-6)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 13:06:28

Én is egyébként hasonlóan gondolkodtam, gondoljatok bele abba, amikor Ronaldinho, Henry, Eto'o, Deco itt játszott, hozzájuk képest Villát meg Pedrot nem tudnám megkülönböztetni, ha utóbbi nem lenne kétlábas
Viszont én arra jutottam, h nem érdekel, amíg egyelőre alázunk mindenkit
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.09. 13:00:06

TiTiHenry írta: Reggel rajottem mikozben valamelyik regebbi PES-sel jatszottam es epp az otkupas barcaval rugdostam a golokat.
Sztem az egészből ez a legkeményebb :mrgreen:
Küldj Pepnek is torrentet hátha...... :wink: :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.09. 12:57:05

Pep 3 ev alatt teljesen kiolt minden fele egyenesiget a csapatbol
:lol: :lol: :lol:

A rohadék.
Ez legyen a legnagyobb bajod komolyan mondom, hogy egy olyan csapatból amiben Xavi, Messi, Iniesta, Villa, Puyol stb., stb. tolják hiányolod az egyéniségeket.

Eto'o hajtott, és Pedro nem hajt?
Henry elegáns volt, már amikor nem tűnt el egész meccsekre.
És Touré sem volt alkalmasabb a vkp posztra, mint Sergi.

Én azt mondom, hogy ez a mostani csapat sokszor még a triplázó csapatot is porba veri játékban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 12:56:33

Stoichkov írta:azt, hogy te unatkozol, ne fogd a csapatra! köszi
Latom a ratapintottal a lenyegre :roll:
Válasz küldése