Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2014.11.23. 02:29:44

mathers1 írta: Ronaldinho is kapott aranylabdát szerintem ő a világ legjobbja azóta is. #-o

örülök h egyetértünk :mrgreen: Ronnie azóta is a legjobb...tudom,nem de ilyen ez a szerelem :-" :oops:
OFF vége.

Messinek gratula a rekordhoz,fölösleges ilyenkor is elővenni CR-t.legkésőbb jövőre ő is beéri Zarrát annyi különbséggel,h "csak" 2.lesz azon a listán.

emlékeztek Messi 100.góljára? 2010-ben a Sevilla ellen lőtte...4 év alatt lőtt több mint 300 gólt..elképesztő a pali,ugyanúgy ahogy CR is,nem emberi számok amiket ők ketten produkálnak
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.23. 01:39:28

Valahogy ne tudok őszintén gratulálni Messinek... okés, h ilyen rengeteg gólt lőtt, de sehol nem lenne Xavi-Ini nélkül és amúgy is egy óriási makker játékos, mert góljai igen nagy részét fél méterekről szerzi ill. nagy mákkal visszapattannak hozzá a labdák.... így én is eltudnám érni a rekordot.

Na, de hülyeséget félretéve... óriási grat Messinek, ez egy nem semmi rekord!

Aki meg nem tudja elismerni a rekordot és a fentiekhez hasonló kifogásokat keresgél azt csak sajnálni tudom, h ennyire szűk látókörű és bár úgyse teszi, de jó lenne ha elgondolkodna magán... Valószínű véletlen, h ez a pali érte elérte ezt a rekordot. Persze nyilván Xavi-Ini egy igen nagy támogatás, meg hát mindenkinek megvan a szerencséje is, h néha odapattannak. De kinek nem? Ezekre fogni és nem elismerni egy ilyen rekordot? Hagyjuk már....

Amit nem értek viszont, h Cé hogy jön most a rekordhoz? Minek kell vele foglalkozni? Mármint abban az értelemben, h neki nem is igazán lehet esélye megdönteni, mert nem itt kezdte, hanem Angliában. Neki ez a rekord soha nem is vt szerintem cél, max vmi nagyon távoli.

GRAT Messi! =D>
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.11.23. 00:55:56

Megint megy itt a habfehér vergődés :-)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.11.23. 00:45:16

GOAT!


De azért ne felejtsük el, hogy Iniesta és Xavi nélkül sehol sem lenne.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.23. 00:44:08

S.Agüero írta: Az, hogy valakinek Messi a legjobb még mindig, szubjektív.
Ez a lényeg, meg hogy Barcelona fórumon vagyunk...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.11.23. 00:40:59

mathers1 írta:
legyen ez a véleményed, de nem értem CRnek mi a fészkes fenén kéne szomorkodnia meg lebólintania egy mozdonyt, hogy Messi érte utol előbb Zarrát a spanyol bajnoki gólok tekintetében, miközben Messi pöppet régebb óta játszik spanyol bajnoki meccseket...
amióta CR ideigazolt 176 spanyol bajnoki meccs, 197 gól, Messinél ez 180 meccs 199 gól..
full ugyanaz, az ég világon semmiben nem jobb e rekord tekintetében Messi, csak amíg CR Angliában tolta, addig az argentin eltett pár gólt a Barca színeiben.
Vannak olyan szurkolók, akikkel nem tudsz mit kezdeni. Ez lesz kedden is mikor Messi megint rekordot dönt az APOEL ellen. Az nem számít, hogy CR is ugyanúgy megdönti. Most össze kell kukázniuk valami adatot, amiben Messi jobb most, mint CR. De szerintem csak saját magát röhögteti ki az, aki pont ezzel van odáig, amikor Messi egész életében spanyolba nyomta. Így elég egyértelmű, hogy ki dönti meg. Természetesen tisztelet a kivételnek, de a legtöbb barca szurkoló sajnos túl fiatal és elég egyedi nézetben látják a világot. Azt se tudom most miért Messi még mindig valakinél a világ legjobbja. Elismerem, hogy volt, amikor Messi jobb volt, mint CR. De most fordult a kocka, de sokaknak szúrja a szemét ezért mindenféle hülye adatot összekukáznak miért is messi a világ legjobbja. Ronaldinho is kapott aranylabdát szerintem ő a világ legjobbja azóta is. #-o
Akik összekukáztak valami adatot, azok ti vagytok, hogy Ronaldo 30 góllal több gólt lőtt a MU-ban és a RM-ben összesen a bajnokságban, mint Messi, igaz, hogy 2 évvel idősebb. :lol:
Az, hogy valakinek Messi a legjobb még mindig szubjektív. Lehet, hogy CR jobb formában van mostanában, de valakinek Messi játéka jobban tetszik, stb...

Messinek meg gratula a rekordhoz, nem semmi ezt összehozni 27 évesen. Ha így folytatja, meglehet az all-time rekord, az angol bajnokságban, ami 366 gól. Persze akkor nem szabad távoznia a nyáron. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2014.11.23. 00:45:11-kor.
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.11.23. 00:40:32

le a kalappal Messi előtt. elképesztő a pali! =D>

a madridisták vergődéseiről egy dolog jut az eszembe: kisebbségi komplexus.


további szép estét.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.11.23. 00:37:20

ferninho írta:
Boixos írta:
...quote]
legyen ez a véleményed, de nem értem CRnek mi a fészkes fenén kéne szomorkodnia meg lebólintania egy mozdonyt, hogy Messi érte utol előbb Zarrát a spanyol bajnoki gólok tekintetében, miközben Messi pöppet régebb óta játszik spanyol bajnoki meccseket...
amióta CR ideigazolt 176 spanyol bajnoki meccs, 197 gól, Messinél ez 180 meccs 199 gól..
full ugyanaz, az ég világon semmiben nem jobb e rekord tekintetében Messi, csak amíg CR Angliában tolta, addig az argentin eltett pár gólt a Barca színeiben.

ferni, bakker, miért kell(ene) szomorkodnia a nemigazironaldónak ezen? kérdezd meg tőle!
sztem te is láttad már, h milyen fejeket vág a gyerek, ha véletlenül kettő percig nem róla szól a történet. párszor már állt úgy sorba az aranylabda átadásokon, hogy nem ő következett, többek között olyankor is rá volt írva az arcára, h kb mit érez. ennél a szitunál is sztem tök mindegy neki, h nem ugyanannyi ideje nyomja a spanyol bajnokságban, mint messi. a lényeg, h most nem őt ünneplik, ez meg tragédia cronaldóéknál.

egyébként teljes mértékben elismerem a szorgalmát, a teljesítményét stb, jóideje róla és messiről szól a bugi, idén ráadásul a portugál mondjuk lehet, h nagyobbat is villant. de ezzel együtt ilyen önimádó, ha nem ő van a központban, akkor megsértődő fszt még nem láttam, mint amilyen a portugál, akármennyit is tesz/tett le az asztalra eddig. többek között ezért sem csípem és valszeg nem is fogom sohasem.

messi (minden hülyesége ellenére) egy más világ.
most ennek örülünk. :wink:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.23. 00:36:11

Menjetek inkább a Barca-Real topicba ezzel, és nem azért, mert osztom az észt. Ez Messi karrierjének a nagy pillanata, nem is értem, hogyan került már megint ide Cristiano Ronaldo. Egyébként jól mondod, nem tudsz vele mit kezdeni, de akkor meg minek pazarolni rá a szót? Hülyén néz ki ez a vita most itt nagyon...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mathers1
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.11.22. 22:53:18

2014.11.23. 00:31:48

legyen ez a véleményed, de nem értem CRnek mi a fészkes fenén kéne szomorkodnia meg lebólintania egy mozdonyt, hogy Messi érte utol előbb Zarrát a spanyol bajnoki gólok tekintetében, miközben Messi pöppet régebb óta játszik spanyol bajnoki meccseket...
amióta CR ideigazolt 176 spanyol bajnoki meccs, 197 gól, Messinél ez 180 meccs 199 gól..
full ugyanaz, az ég világon semmiben nem jobb e rekord tekintetében Messi, csak amíg CR Angliában tolta, addig az argentin eltett pár gólt a Barca színeiben.
Vannak olyan szurkolók, akikkel nem tudsz mit kezdeni. Ez lesz kedden is mikor Messi megint rekordot dönt az APOEL ellen. Az nem számít, hogy CR is ugyanúgy megdönti. Most össze kell kukázniuk valami adatot, amiben Messi jobb most, mint CR. De szerintem csak saját magát röhögteti ki az, aki pont ezzel van odáig, amikor Messi egész életében spanyolba nyomta. Így elég egyértelmű, hogy ki dönti meg. Természetesen tisztelet a kivételnek, de a legtöbb barca szurkoló sajnos túl fiatal és elég egyedi nézetben látják a világot. Azt se tudom most miért Messi még mindig valakinél a világ legjobbja. Elismerem, hogy volt, amikor Messi jobb volt, mint CR. De most fordult a kocka, de sokaknak szúrja a szemét ezért mindenféle hülye adatot összekukáznak miért is messi a világ legjobbja. Ronaldinho is kapott aranylabdát szerintem ő a világ legjobbja azóta is. #-o
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.23. 00:19:08

palesz77 írta:Lionel Messi ● All 253 Goals in La Liga

Dőljetek hátra, és élvezzétek! Az elsőnél Dinho adta a gólpasszt, a rekordot jelentőnél meg Neymar.. 8)
Egészen elképesztő, az hogy a világ legjobbja, mindenki tudja, mindent megnyert és megdöntött amit lehetett klubszinten, nézve ezt az összeállítást, örülök hogy láthattam már az elejétől, amikor még kis taknyos kölyök volt R10 mellett, de már akkor piszok jó volt, minden megmozdulásában ott volt a fűszer, az ösztönösség. Megtiszteltetés ennek a történelemnek a részese lenni. Most pedig egy kiforrott zseni, mestere a szakmájának, és milyen társakkal játszhatott együtt ez alatt a 253 gól alatt, az se gyenge.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.11.23. 00:08:08

Boixos írta:
nézd, elhiszem, h neked ezt nem esik jól olvasni, de nem annyira érdekel.
hadd legyen már ez a véleményem ezen az oldalon.
legyen ez a véleményed, de nem értem CRnek mi a fészkes fenén kéne szomorkodnia meg lebólintania egy mozdonyt, hogy Messi érte utol előbb Zarrát a spanyol bajnoki gólok tekintetében, miközben Messi pöppet régebb óta játszik spanyol bajnoki meccseket...
amióta CR ideigazolt 176 spanyol bajnoki meccs, 197 gól, Messinél ez 180 meccs 199 gól..
full ugyanaz, az ég világon semmiben nem jobb e rekord tekintetében Messi, csak amíg CR Angliában tolta, addig az argentin eltett pár gólt a Barca színeiben.
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.23. 00:07:22

Lionel Messi ● All 253 Goals in La Liga

Dőljetek hátra, és élvezzétek! Az elsőnél Dinho adta a gólpasszt, a rekordot jelentőnél meg Neymar.. 8)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.11.22. 23:11:56

=D> Gratula!
Nehezen akart összejönni, de most végre letudta egy mesterhármassal.
60 éves rekord volt, nem semmi.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
mathers1
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.11.22. 22:53:18

2014.11.22. 23:08:41

Hallod odaát az éjszakában majdnem sírógörcsöt kap a nagy többség mert Leo ma történelmet írt!Nem bírják feldolgozni,hogy a séróbáró tizikirálylány CR kapitány még messze jár! :mrgreen:
Esküszöm csak miattad regisztráltam be. :mrgreen: Csak úgy megkérdezném, hogy nem unalmas kb minden hozzászólásodba előhozni valamilyen gúnyszóval CR-t meg a Real Madridot. Én se szeretem Messit, de tisztelem és figyelemreméltó az, amit elért. De minek kell állandóan CR így úgy. Nem tudom feltűnt-e, hogy Messi egy kicsit régebb óta játszik a Ligában egyértelmű, hogy ő dönti meg. De gratulálok neked jár a taps egy ilyen összehasonlításért. =D> A tiszteletet azért adjuk már meg. De emlékszem a classico előtt te írtad a legjobban, hogy semmi ez a Real meg lazán nyerünk aztán hoppá volt. Sose fogom megélni, hogy a két oldal elfogadja egymást vagy legalább tisztelje. Tiziken meg nem kell kiakadni, mert a legtöbb jogos. A játék miatt egyértelmű, hogy a Real többet kap, Főleg ha kontrát akadályoznak meg. Klasszikón is jogos volt a tizi. SEmmi bajom sem a Barcával sem a szurkolóival, de azért egy kettő megadhatná a tiszteletet igazán. Na mindegy. Legyen ez a legnagyobb örömöd. És tényleg grat Messinek, mert nagy dolgot ért el.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.11.22. 23:01:05

KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.11.22. 22:57:53

ferninho írta:
Boixos írta:azért az isten dumákat hanyagolnám, egyszerűen A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA.
ennyi.

állítólag láttak vmi fehérmezes, zokogó [auto_cenzúra] tényferegni a vonatsinek mentén az eibari vasútállomás közelében. csak nehogy lebólintson vmi mozdonyt.
arról beszélsz, akinek 2szer annyi gólja van az idei bajnokságban, mint az argentinnak?

gratulálok Messinek, hatalmas teljesítmény, amit leművelt főleg ennyi idősen, tényleg elképesztő, de hogy miért kell még ilyenkor is elővenni CRt, főleg ilyen hangnemben, az nagy rejtély.

a CR who?!-n még én is elmosolyogtam, de azért ez na...

nézd, elhiszem, h neked ezt nem esik jól olvasni, de nem annyira érdekel.
hadd legyen már ez a véleményem ezen az oldalon.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.22. 22:55:04

Amúúúúgy most lehet leszóltok majd, de azért akkora király nem volt ma, mint azt itt páran írják. Jól játszott végülis, történelmet is írt, ami fantasztikus teljesítmény! 8) De az elején több akció azon akadt meg, hogy nem passzolt időben, és elvették tőle, remélhetőleg a rekord miatt volt ez csak, és ez után a meccs után ismét többször választja a passzt, mint a fölösleges cseleket.

Na mindegy, ennek ellenére grat neki a rekordhoz, megérdemelte! 8)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.22. 22:50:39

Boixos írta:
állítólag láttak vmi fehérmezes, zokogó [auto_cenzúra] tényferegni a vonatsinek mentén az eibari vasútállomás közelében. csak nehogy lebólintson vmi mozdonyt.

Hallod odaát az éjszakában majdnem sírógörcsöt kap a nagy többség mert Leo ma történelmet írt!Nem bírják feldolgozni,hogy a séróbáró tizikirálylány CR kapitány még messze jár! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.22. 22:49:35

ferninho írta:
Boixos írta:azért az isten dumákat hanyagolnám, egyszerűen A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA.
ennyi.

állítólag láttak vmi fehérmezes, zokogó [auto_cenzúra] tényferegni a vonatsinek mentén az eibari vasútállomás közelében. csak nehogy lebólintson vmi mozdonyt.
arról beszélsz, akinek 2szer annyi gólja van az idei bajnokságban, mint az argentinnak?

gratulálok Messinek, hatalmas teljesítmény, amit leművelt főleg ennyi idősen, tényleg elképesztő, de hogy miért kell még ilyenkor is elővenni CRt, főleg ilyen hangnemben, az nagy rejtély.

a CR who?!-n még én is elmosolyogtam, de azért ez na...
tényleg még ilyenkor is ide kell jönni okoskodni?

Kép

8)
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.11.22. 22:30:09

ferninho írta:
Boixos írta:azért az isten dumákat hanyagolnám, egyszerűen A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA.
ennyi.

állítólag láttak vmi fehérmezes, zokogó [auto_cenzúra] tényferegni a vonatsinek mentén az eibari vasútállomás közelében. csak nehogy lebólintson vmi mozdonyt.
arról beszélsz, akinek 2szer annyi gólja van az idei bajnokságban, mint az argentinnak?

gratulálok Messinek, hatalmas teljesítmény, amit leművelt főleg ennyi idősen, tényleg elképesztő, de hogy miért kell még ilyenkor is elővenni CRt, főleg ilyen hangnemben, az nagy rejtély.

a CR who?!-n még én is elmosolyogtam, de azért ez na...
Nem szívesen mondom ( :D ) de igazad van. Facebookon is a kommentekben volt pár madridista akik nyomatták a szokásos dumákat de a többség gratulált neki és ez azért elég meglepő volt a számomra . De azért ez , hadd ne kommentáljam ...https://www.facebook.com/madridom/photo ... =1&theater
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.11.22. 22:26:57

Boixos írta:azért az isten dumákat hanyagolnám, egyszerűen A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA.
ennyi.

állítólag láttak vmi fehérmezes, zokogó [auto_cenzúra] tényferegni a vonatsinek mentén az eibari vasútállomás közelében. csak nehogy lebólintson vmi mozdonyt.
arról beszélsz, akinek 2szer annyi gólja van az idei bajnokságban, mint az argentinnak?

gratulálok Messinek, hatalmas teljesítmény, amit leművelt főleg ennyi idősen, tényleg elképesztő, de hogy miért kell még ilyenkor is elővenni CRt, főleg ilyen hangnemben, az nagy rejtély.

a CR who?!-n még én is elmosolyogtam, de azért ez na...
madridista
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.11.22. 22:17:31

Félelmetes amit művel =D> =D> =D> . Talán minden idők legjobbja. Nagyon tetszett , hogy óriásit küzdött , letámadott , védekezett . Le a kalappal előtte .

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater még egy szép gesztus a srácoktól
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.11.22. 22:14:21

azért az isten dumákat hanyagolnám, egyszerűen A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA.
ennyi.

állítólag láttak vmi fehérmezes, zokogó [auto_cenzúra] tényferegni a vonatsinek mentén az eibari vasútállomás közelében. csak nehogy lebólintson vmi mozdonyt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2014.11.22. 22:13:02

Örülök, hogy láthattam a történelmi gólt/gólokat! :)

27 évesen átadni egy nem akármilyen rekordot a múltnak ... le a kalappal!
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
Válasz küldése