Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.21. 19:12:36

csababarca írta:rólam ilyen videót bármelyik hétfő esti haveri focin lehet készíteni.
semmi extra,ezek alapján.

vegyük meg, aztán meg lehet nézni mire megy.
de ilyen videók alapján senki ne ítélkezzen, még az nb1-2es mezőny feléből is lehetne ilyet készíteni.
Egyet mutass nb-1-2-3-4-5-6-7-8 :)
Menő focista lehetsz, ha Te is ilyen jó vagy, "Vegyük meg Csabát Ingyé" :mrgreen:
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.21. 18:51:20

Vegyük meg Csabát ingyé'. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.21. 18:12:09

rólam ilyen videót bármelyik hétfő esti haveri focin lehet készíteni.
semmi extra,ezek alapján.

vegyük meg, aztán meg lehet nézni mire megy.
de ilyen videók alapján senki ne ítélkezzen, még az nb1-2es mezőny feléből is lehetne ilyet készíteni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.21. 14:22:45

El Pistolero írta:A Daily Mail szerint a Manchester City megvásárolná 20 millió fontért a Vélez 17 éves támadóját, Thiago Almadát. Egyébként a La Liga Locán kívül semmi sem írja, de állítólag mi is nagy erőkkel monitorozzuk az ezredik új Messinek kikiáltott játékost.
Nagyon meggyőző a srácról készült videó, kísértetiesen hasonlít néhány mozdulata, csele Messire.
Reméljük nem csak figyelgetjük aztán a City meg lecsap rá, ilyen fiatalokból lehet hosszútávon építkezni!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.04.21. 12:38:29

A Daily Mail szerint a Manchester City megvásárolná 20 millió fontért a Vélez 17 éves támadóját, Thiago Almadát. Egyébként a La Liga Locán kívül semmi sem írja, de állítólag mi is nagy erőkkel monitorozzuk az ezredik új Messinek kikiáltott játékost.

https://www.youtube.com/watch?v=t5sJ7LaP7o4" target="_blank

Láttam már rengeteg besült tehetséget, akikről készült videó. Azonban már ebből a néhány perces összeállításban látható, hogy mekkora potenciál van a srácban. Összesen 700 percet kapott eddig a bajnokságban, szóval sok ideje nem is volt arra, hogy összeállítsák róla ezt az impozáns anyagot, ami valóban meggyőző. Nagyon rég lehetett látni olyan fiatalt, aki (gólerős) támadó létére ilyen passzokat is tud adni és gyors. Új Messi valószínűleg sose lesz se ő se senki, ha viszont már egy kicsit meg fogja közelíteni Leo szintjét, generációjának legjobbja lehet belőle. Őszintén remélem, hogy igazat mond a Liga Loca, olvastak róla valamilyen spanyol forrást és valóban figyeljük. Ha Sergi Roberto, Semedo és Wagué mellé leigazoltuk Emersont, a posztokon belüli versengés nem jelent semmit és ezt a srácot is el kéne vinni 20 millió euróért a City elől. Egyébként mire Leo 34 éves lesz, ő akkor fogja betölteni a 20-at. Tisztában vagyok vele, hogy helyén kell kezelni a videókat, de rendkívül nagy hypeba jöttem a gyerek kapcsán.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.20. 12:33:59

Rashfordot húznám be akkor valahogy, ő még egy épkézláb játékos erről a listáról. Mondjuk nem gondolom, hogy a nevelőklubjától távozna, meg nem is annyira jó azért, amennyire hájpolják. Illetve ő sem egy kifejezett Suárez-zsáner, de a többiektől egy polccal magasabban jegyzett.
davi10 írta:nem tartom kizártnak, hogy Barto már tűri fel az ingujját és veszi a repülőjegyet Frankfurtba. :D
Ha ez tényleg megtörténik, valakinek kötelező lesz ide betenni a fotót. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.20. 10:27:03

barca0417 írta:Ha mi most ki szállunk(?) a Jovic harcból, akkor ki lesz az új jelölt?
1 hónapja ez volt elvileg a szűkített lista:

- Jovic
- Andre Silva
- Maxi Gomez
- Nicolas Pepe

Azóta szóba jött Rashford meg Joao Felix, bár én nem fogadnék rájuk.

Én még nem írnám le a Jovic-bizniszt, nem tartom kizártnak, hogy Barto már tűri fel az ingujját és veszi a repülőjegyet Frankfurtba. :D
De az is benne van a pakliban, hogy tényleg csak jövőre vált a gyerek. Viszont 1 évet nem igazán várhatunk rá, nem lenne jó a következő szezonnak nekimenni egy Boateng-féle "megoldással".

Jó lenne minél hamarabb letudni a bhv és a csatár kérdést, Valverde-nek szokása, hogy hónapokig elhúzza a betanítási időszakot, jó lenne már kész kerettel utazni Japánba, ha jól tudom eddig mindkét nyáron azt kérte, hogy Augusztusra legyen kész a keret.

A Copa-America-t is érdemes lesz figyelni, de csak ha felszabadul egy EU-s hely, vagy a B-be keresünk játékosokat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.20. 09:36:15

Érezhető volt, hogy ha a Real rámegy, behúzza előlünk. Ott most minden pénzt megér egy gólfelelős, míg nálunk nem, és a jelölteknek is kevésbé vonzó eljönni Messi és Suárez mellé.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.04.20. 09:13:40

Ha mi most ki szállunk(?) a Jovic harcból, akkor ki lesz az új jelölt? Mert nincs túl sok opció azért. És remélem nem Boateng szintű cserecsatárral számolunk, mondván majd Luis megoldja. Mert lassan kell valaki aki lépésről lépésre kiváltja őt. Erre a szerb jó lehetne, de most több helyen is azt olvasni hogy a realhoz van közel. Legutóbb a Mundon olvastam. Mert akiket említettek még itt ott az mind inkább szélső. Richarlison, és Pépé is. Van valakinek esetleg infoja a témában?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.17. 21:05:30

Feast4 írta:João Felixet figyeltétek már?
Ügyes, de nálunk nincs posztja ráadásul minimum egy 100as

Lehet csak egy új Renato Sanchez
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.04.17. 21:03:56

João Felixet figyeltétek már?
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.17. 14:30:47

MatyiG írta:
Legngle-t is kedvelem, stabil jó kis védő, de valahogy számomra nem az igazi, nem nevezném klasszisnak. Hoz egy megbízható jó szintet többet nem.
Mit kellene még tennie Legngle-nek szerinted?

Én most arra tippelnék, hogy Umtiti lécelni fog. Nem tudom elképzelni, hogy négy ilyen középhátvéddel vágjunk neki a szezonnak. Piqué/De Ligt - Lenglet/Todibo, szvsz ez lesz.
Lenglet egy kiváló cb, de valahogy nem érzem azt rajta, hogy a védelem vezére tudna lenni. Piqué mellett nagyon jól megy neki, nélküle sztem közel sem tudná ezt hozni. Bár ez csak az én véleményem, de egy tipikus, tökéletes 3. sz védőnek tartom.
Érdekes lesz ha jön a holland. Todibonak mindenképp játékpercek kellenek, ha csak pár kupameccset nem valószínű hogy jót tenne a fejlődésének, egy kölcsön már annál inkább. Akkor viszont lesz 4 kezdő szintű belső védőnk. Ráadásul ez pont aza poszt, aminek nem tesz olyan jót a rotálás, mint a támadósorban vagy a kp-n. Ha pedig megy Umtiti kérdés hogy 3 védővel elég-e nekivágni egy 50-60 meccses szezonnak. Bár a tapasztalat azt mutatja, hogy nem nagy kockázat, mert gyakorlatilag eddig is így indultunk neki. Vermaelent kb csak csapatfotókon láttuk.
Umtiti egyértelműen top hátvéd, de amíg sámánok gyógyítják a térdét sanszos, hogy visszatérő sérülés lesz. Nagyon kedvelem és baromira szívesen láttam volna egy De Ligt-Umtiti duót Piqué leköszönése után, de ha ez az ára a hollandnak, ha fájó szívvel is, de elengedném. Ettől persze nem életbiztosítás De Ligt, lehet, hogy szívunk vele, de én azért reménykedem. Piqué nem mai csirke és nem tudom hol találnánk meg az utódját, ha lesz is egy hasonló kaliber 100-nál fog kezdődni.

A csatárkérdés megint érdekes. Ha Jovic tényleg Madridban köt ki érdekes év elé nézünk. Egy sérülés aztán nézhetünk egy új Boateng után vagy lesz egy Cou-Messi-Dembelé trió.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 14:11:48

Legngle-t is kedvelem, stabil jó kis védő, de valahogy számomra nem az igazi, nem nevezném klasszisnak. Hoz egy megbízható jó szintet többet nem.
Mit kellene még tennie Legngle-nek szerinted?

Én most arra tippelnék, hogy Umtiti lécelni fog. Nem tudom elképzelni, hogy négy ilyen középhátvéddel vágjunk neki a szezonnak. Piqué/Todibo - Lenglet/De Ligt, szvsz ez lesz.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.17. 14:07:09

Nagyon helyes, be kell húzni a gyereket minden kép. Legyen EV problémája hogyan oldja meg a játékperceket, de tartok attól, hogy Umtiti térdével még lesznek gondok. Legngle-t is kedvelem, stabil jó kis védő, de valahogy számomra nem az igazi, nem nevezném klasszisnak. Hoz egy megbízható jó szintet többet nem.

Ha ide szeretne jönni, pláne úgy, hogy a barátja De Jong már zsákban nem szabad elszalasztani. Az ilyen játékosokra van szükség, akik nem (csak) a pénzért jönnek, hanem mert itt akarnak focizni. Ez is az egyik oka, hogy miért nem szeretném pl. Griezmannt itt látni. Meg volt az esélye tavaly, ha jönni akart volna nem lett volna akadály.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 14:05:06

Amor és Barto is azt nyilatkozta, hogy tudják, hová megy De Ligt. Nagyjából 99%, hogy jönni fog. :)

Kérdés, hogy lesz-e még pénzünk egy középcsatárra.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3355
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.04.17. 14:02:54

Van egy olyan érzésem,hogy már megvan a megegyezés amúgy,de amíg megy a bl menetelés nem fogják bejelenteni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.17. 13:54:56

Azoknak, akik netán a tegnapi Ajax-győzelem után elkezdtek aggódni, hogy talán mégsem tutibiztos de Ligt érkezése, itt van a napi de Ligt-pletyka:

Barça and Ajax are close to reaching a definitive agreement for the transfer of De Ligt. The club has the situation under control. [espn]

Közel a két klub közötti megállapodás.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.16. 06:39:36

Ha túljutunk a ManU-n és megnyerjük a bajnokságot, akkor még nincs itt az ideje egy radikális változtatásnak a csapatban és a kispadon. De komolyan kéne venni a befutó ajánlatokat és ha azok nagyon kedvezőek, használható játékosoktól is meg kéne válni. Címerállatként egyedül Messihez kéne ragaszkodni és a játékához szervesen kapcsolódó Albahoz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.16. 01:30:03

LG írta:
MatyiG írta:Rakiticet vagy eladjuk, vagy hosszabbítunk vele, mert két év maradt a szerződéséből. Előbbi esetben kapnánk érte mondjuk 60 milliót, és felszabadulna 8 milliós fizu. Utóbbi esetben kap mondjuk évi 12 milliót, itt marad még három évet, aztán ingyen eladjuk.

Ha itt akarjuk tartani, az így nagyjából 36 millióba fog fájni, ha eladjuk, 76 millió bevétel lehetne. Ez több, mint 100 milliós különbség, persze csak feltételezés.
Hasonló indokkal akár Busquetsől is megválhatnánk, és a két játékos idei teljesítményét nézve azt mondanám, a horvát a közeljövőben többet adhat még a csapatnak, mint ő. De leginkább Coutinhot adnám el, hosszútávon nem látom a helyét a csapatban, sem a kp-n sem a támadósorban, most pedig még talán jó áron mehetne, ha marad még egy évet szenvedni, akkor sokkal nagyobbat bukhatunk rajta.
Ez lehet, de ha jól emlékszem, Busi néhány hónapja hosszabbított, plusz kétlem, hogy átadólistára tennék.

Barto meg nyilván nem fogja lenyilatkozni, hogy XY játékos jövője nem kristálytiszta a jövőévi csapatban. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.15. 23:10:29

Barto mostani nyilatkozatából kiindulva sem Rakitic, sem Q nem megy.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.15. 22:01:23

MatyiG írta:Rakiticet vagy eladjuk, vagy hosszabbítunk vele, mert két év maradt a szerződéséből. Előbbi esetben kapnánk érte mondjuk 60 milliót, és felszabadulna 8 milliós fizu. Utóbbi esetben kap mondjuk évi 12 milliót, itt marad még három évet, aztán ingyen eladjuk.

Ha itt akarjuk tartani, az így nagyjából 36 millióba fog fájni, ha eladjuk, 76 millió bevétel lehetne. Ez több, mint 100 milliós különbség, persze csak feltételezés.
Hasonló indokkal akár Busquetsől is megválhatnánk, és a két játékos idei teljesítményét nézve azt mondanám, a horvát a közeljövőben többet adhat még a csapatnak, mint ő. De leginkább Coutinhot adnám el, hosszútávon nem látom a helyét a csapatban, sem a kp-n sem a támadósorban, most pedig még talán jó áron mehetne, ha marad még egy évet szenvedni, akkor sokkal nagyobbat bukhatunk rajta.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.15. 21:56:18

Szerintem a horvát ott van az 5 legjobb/legfontosabb játékosunk közt. Még 2-3 év minimum van benne, nem adnám el.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.15. 20:52:41

Rakiticet vagy eladjuk, vagy hosszabbítunk vele, mert két év maradt a szerződéséből. Előbbi esetben kapnánk érte mondjuk 60 milliót, és felszabadulna 8 milliós fizu. Utóbbi esetben kap mondjuk évi 12 milliót, itt marad még három évet, aztán ingyen eladjuk.

Ha itt akarjuk tartani, az így nagyjából 36 millióba fog fájni, ha eladjuk, 76 millió bevétel lehetne. Ez több, mint 100 milliós különbség, persze csak feltételezés.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.15. 20:24:54

Rakiticet semmiképpen nem adnám, Coutinhot csak 100 fölött (pár hete mindenképp ki akartam rúgni de most kezd javuló tendenciát mutatni, mezőnyben nem olyan rossz azért Valverde nem véletlenül nyomatja) Umtiti viszont 80ért mehet.

A kölcsönben lévő selejttől pedig meg kell szabadulni végleg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.04.15. 19:57:07

Továbbra is érthetetlen, hogy lenne aki eladná Rakitic-et 60 millióért. Mi az a 60 millió?
Majd jön De Jong nagy megváltòkènt, mert ugye Barca vér a focitudása, mint Coutinho-nak.
Piquè is mehetne, meg a francèrt nem adtuk el annó az Iniesta Xavi Busquets triót mikor átlèptèk a 28dik èletèvüket...
De hát kell a 60 millió, kit érdekel, hogy Rakitic-nèl nincs és még legalább 3 évig nem lesz jobb középpályás.
Messi-èrt is kapnánk még vagy 200 misit, két lábbal rúgnám ki innen.
Válasz küldése