Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.07.14. 09:26:36

http://www.youtube.com/watch?v=M3qMxYINgNc

Itt egy jó vidi.

Nagyon hiányzik ez a csapat, ez a Ronaldinho. Sajnálom hogy elmegy, de már senkinek nem jó ha itt marad. Remélem még lesz neki sok sikerekben gazdag éve.
Hiányozni fog.
Kép
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.14. 09:17:45

Majd a City, Milan megadja neki a lehetőséget, amit a Barca nem adott meg. Azt hiszem ez lett volna a minimum, azok után amit a klubbért tett.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.14. 09:02:14

Én is hálás vagyok neki, mivel rengetegett tett a klubbért, és talán neki köszönhető legnagyobb mértékben, h most ujra ott van a Barca a világ elitjében. Kár, h ide sülyedt le, kár, h sok mindent lerombolt abból, amit felépitett, de ha már elm1, emlékezzünk csak a jóra, a sok boldog pillanatra amit okozott nekünk. Sztem a váltás a csapatnak, és neki is jót tesz. Remélem a Citybe m1 inkább, és jól fog játszani.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.14. 07:08:40

Már a kommentátor hangjától kiráz a hideg.... pedig nem is értem :?


http://youtube.com/watch?v=8IqxK6Q5k14&feature=related

És lám. Ebből a szezonból is össsze lehet egy olyat vágni, amitől azt hiszed, h micsoda szezon volt..... :(
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.07.14. 02:29:09

Isten vagy Dinho. Az a sok öröm ami nekem okozott felbecsülhetetlen. bárcsak lenne rá mód hogy viszonozzam neki. mikor valami véget ér és visszanézel akkor már tudhatod mit ért egy ember. Adja az ég hogy ujra a helyes uton járva ujra boldog legyél! Szeretlek Dinho az életem része voltál.
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.14. 01:11:51

A szívem szakad meg az ilyen videóktól... :cry:
http://youtube.com/watch?v=A_zIHC9xk90&feature=related
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.13. 23:33:11

3:53-4:00 ig érdemes megnézni. Gravesen,hogy felrugta és elesett,de rögtön felugrott és ment a labdáért.. :)
Ez manapság nincs már benne :-(

szerkesztve: Én nagyon szerettem az itt töltött ideje alatt,kulcsszerepet játszott a csapatban,de az ideji év egy korszak vége volt,amelyben Rijkaardal ő is távozik. Én köszönöm kettőjüknek ezt a korszakot,a gyönyörű meccsekért,és a trófeákért,hogy tényleg volt értelme meccseket nézni,drukkolni. :!:
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.13. 23:12:37

http://youtube.com/watch?v=PzeauhbiJxs
Emlékezzünk rá ne csak mint játékosra hanem mint emberre is , arra aki volt , egy lófarkas , csálé fogú , mindenen gyerekesen vigyorgó szeretetre méltó mindig barátságos emberre , talkán ő a legszerethetőbb játékos akit valaha láttam. Sokkal több örömet szerzett mint amennyi bánatot okozott ezt ne felejtsük el.:cry: :cry:
Béke veled Roni.
http://youtube.com/watch?v=x2WLSPgUqZI&feature=related
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.07.13. 23:05:15

kíváncsi vok mi lesz a pártoló könyvecskéjével...
Avatar
zmodellb
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.04.11. 18:44:08

2008.07.13. 22:58:41

Emberek mi van veletek? Az elmúlt egy évben mi volt a véleményetek Ronaldinho-ról? Amikor edzéseket hagyott ki, szinlelte a sérléseket, inkább elment az éjszakai életbe? Nem kell ilyen játékos nekünk! Nekem is hiányozni fog, és rossz lesz látni más csapat mezében, de sajnos mi adtunk neki egy évet, nem tett le semmit az asztalra az utolsó egy évben! Ezek után szépen kell búcsúzni tőle, és sok sikert kivánni neki, és azt kivánni neki, hogy legyen még több évíg olyan formában, mint nálunk volt!

És csak egy rossz levezetés a véleményem szerint:
Dolgozol egy cégnél. Amikor odakerülsz te vagy az isten, neked köszönhetően szárnyal a cég, aztán 2 év múlva meg azt veszik észre a vezetésben, hogy már nem stimmel minden, nem mész be a munkahelyedre, nem végzed el a feladatokat, és ezért a cég kezd veszteséges lenni (ugyanis az illetőnek fizetünk 8milliót évente, a nagy semmiért)! Ha te lennél a főnök mit csinálnál? Drága munkatárs megtartalak a múltad miatt, mert az elején mekkora isten voltál? Nem a múltból kell élni!

Ja és ahogy megváltozott Ronaldinho szemlélete a pénz iránt, ebből kifolyólag a City-t fogja választani (ami nekünk sem hátrányos)! Illetve jövőre a City-nek Nike meze lesz, hogy Ronaldinho ne bukja a szponzori pénzt:)!
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.13. 22:42:17

Varatrix írta:" Engem ugyanúgy meghat amikor megnézek róla egy videót, majdhogynem könybe lábad a szemem, és bele gondolok hogy más mezbe fog játszani."

http://youtube.com/watch?v=P-bWsOK-h98&feature=related

Ronie Boy! Ronie Boy!

Na ienkor :!:
Egyetértek abszolút és én is így érzek. De hát ő is csak ember és nem válthatja meg a világot évekig. Nála ez ebben mutatkozott meg,másnak másban.. :roll:
Bye Dinho, köszönjük az itt töltött időt és trófeákat amit a vezérleteddel értünk el !
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.13. 22:39:15

Háát.. mi folyik itt, az a szomorú inkább. Egyébként kis eszmefejtés, Eto'o ha marad akkor nem mehet az Olimpiára, mivel jön edzeni az új évre. Lehet R10-t is ezért nem akarták elengedni... vagy azért mert lehet túl rossz vagy jó lett volna.. Kíváncsi vagyok a búcsújára, ahogy Tamás fogalmazott(meg is könnyeztem amíg olvastam a hozzászólásod:() egy igazi csillagunk megy el.
Tényleg hihetetlen, fel se tudom fogni, hogy elmegy a mi nagy családunktól, de egyszer mindenki elmegy, és tovább áll. :cry: Nézem a képeket és a videókat, mert már csak azok maradtak, amit tett ő a fociért és értünk.. felbecsülhetetlen és utánozhatatlan egy ember. :( Kíváncsian várom holnapi interjúját, lesz-e olyan megható mint Alvésé.:cry:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.07.13. 22:37:05

Varatrix írta:" Engem ugyanúgy meghat amikor megnézek róla egy videót, majdhogynem könybe lábad a szemem, és bele gondolok hogy más mezbe fog játszani."

http://youtube.com/watch?v=P-bWsOK-h98&feature=related

Ronie Boy! Ronie Boy!

Na ienkor :!:
Csak kicsit volt jobb fizikális állapotban,mint most. :?
Annyira rossz nézni,hogy miket művelt a pályán,és hova süllyedt azóta.
Minden idők legnagyobb játékosa lehetett volna,a tehetsége megvolt hozzá,a csúcson lévő Ronaldinhohoz senki nem hasonlítható.
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.07.13. 22:33:46

Roni emlékére megveszem az összes idénybeli barca mezt amin azvan hogy RONALDINHO 10
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.13. 22:30:35

R10 sose fogja elfelejteni, hogy mit nyert a Barcával, és mennyit köszönhet a Barcának-nomeg a Barca neki- de már sztem ő is érzi, hogy váltani kell, bár lehetne volna vmi békésebb búcsú, de remélem, hogy újra a régi formájában ragyog majd a Cityben.
Kép
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.13. 22:26:18

Danka00792 írta:
vaLe5 írta:De ha valaki a mai csapatból nagyon szereti a Barcát akkor az ő.
Ezt én/mi nem tudhatjuk. Remélem igy van, ha ezt a búcsúnyilatkozatában közzé tenné, nagyot nöne a szememben. A vitát itt lezárom.
De kinek köszönhető hogy ide jutott??perce ő is hibás de te mit csinálnál ha nap mint nap [auto_cenzúra]ének veled???
A szurkolók sokáig mellette álltak, amikor sérült volt elkezdték skandálni a nevét stb... Ezért mi nem tudhatjuk, hogy miért kezdett el süllyedni, belsö ok, rossz napja volt, nem nyert a LOTTÓ-n. Számunkra örök rejtély marad. :wink:
Ebben igy teljesen igazad van nincs mit hozzátenni , az "ő szereti" az én véleményem , mindegy.
Nem látunk be a lapok mögé , nem tudjuk mi ment a háttérben , de az biztos hogy ahol most tart az nem csak az ő sara , de csak neki kell megennie.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.13. 22:26:05

vaLe5 írta:Ha valaki tojja le magasról akkor az nem azt jelenti hogy szerti :roll:
Ronaldinhonak valkikkel a vezetőségben gyűlt meg a baja és ő húzta a rövidebbet , minden tekintetben , ennyi. De ha valaki a mai csapatból nagyon szereti a Barcát akkor az ő.
Jaaaaaaj szegény kicsi Ronaldinho. Biztos összeveszett valakivel/valakikkel a vezetőségből és úgy gondolta hogy na most jól kib.aszok veletek, és elmegyek bulizni egy héten 3x, és azt hazudom hogy sérült vagyok, még akkor is ha a 21. századi technikával felszerelt gépek ezt nem is mutatják ki. Ő csak egy szenvedő alany ebben az egész történetben, és mindenki összeesküdött ellene a háta mögött...


Majd ha lesz időm, akkor megsajnálom.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.13. 22:25:30

" Engem ugyanúgy meghat amikor megnézek róla egy videót, majdhogynem könybe lábad a szemem, és bele gondolok hogy más mezbe fog játszani."

http://youtube.com/watch?v=P-bWsOK-h98&feature=related

Ronie Boy! Ronie Boy!

Na ienkor :!:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2008.07.13. 22:27:52-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.13. 22:23:43

Figyelj Danak nekem nem veled vagy valaki mással van bajom , hanem azzal hogy itt nagyon sokan olyanokat írnak róla hogy tojja le meg hasonló és nem ezt érdemli. Az tény hogy elhízott , nagy hasa van , nem tud már futni , nincs a csapat hasznára (most) de ettő még nem utálja vagy tojja le (vagy nem is tudom miket mondtok még rá) a barcat.
Mond azt hogy nincs rá szükség , menjen máshova próbáljon megújulni ,
szia roni... ebbe igazatok van nincs is vele baj , de ne fikázzátok mert nem érdemli meg , kész csak ennyit akrtam.
Beszéljetek tóla kellő tisztelettel mert azt érdemli ilyen egyszerű.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.07.13. 22:22:57

vaLe5 írta:Ha valaki tojja le magasról akkor az nem azt jelenti hogy szerti :roll:
Ronaldinhonak valkikkel a vezetőségben gyűlt meg a baja és ő húzta a rövidebbet , minden tekintetben , ennyi. De ha valaki a mai csapatból nagyon szereti a Barcát akkor az ő.
Hát én tudném neveket mondani (Valdés, Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Bojan) akik jobban szeretik a Barçát mint Ronaldinho. Ha igazán szeretné a csapatot, akkor nem fenyegetőzne szerződés-bontásokkal, mert kultúráltan is lehet tárgyalni a vezetőséggel hogy ugyan már engedjék el arra az olimpiára mert ma már csak az okoz neki örömet...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.07.13. 22:22:25

vaLe5 írta:De ha valaki a mai csapatból nagyon szereti a Barcát akkor az ő.
Ezt én/mi nem tudhatjuk. Remélem igy van, ha ezt a búcsúnyilatkozatában közzé tenné, nagyot nöne a szememben. A vitát itt lezárom.
De kinek köszönhető hogy ide jutott??perce ő is hibás de te mit csinálnál ha nap mint nap [auto_cenzúra]ének veled???
A szurkolók sokáig mellette álltak, amikor sérült volt elkezdték skandálni a nevét stb... Ezért mi nem tudhatjuk, hogy miért kezdett el süllyedni, belsö ok, rossz napja volt, nem nyert a LOTTÓ-n. Számunkra örök rejtély marad. :wink:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.13. 22:19:58

vaLe5 írta:Azt meg nem értem hogy a múlt felidézése nem hat meg , szerintem ilyen nincs.
Bocsánat rosszul fogalmaztam :!:

Engem ugyanúgy meghat amikor megnézek róla egy videót, majdhogynem könybe lábad a szemem, és bele gondolok hogy más mezbe fog játszani.

De az hogy a múltjára hivatkozva tartsuk meg, és itt vonuljon vissza meg stb... Az egy nagy röhej :!:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.07.13. 22:16:44

Danka00792 írta:
Kaka10 írta:Raul is volt szarformába mégis visszatért mer nem kezdték ki ennyira tisztelték annyira hogy nem üldözték el!!!
De Raul nem viselkedett ugy, mint most R10! Inkább elmegy bulizni mint edzésre, ha bejár akkor is másnaposan. Ez megengedhetö? Egyáltalán nem foglalkozott/foglalkozik a focival. Arról nem is beszélve, hogy mennyire meghízott...
Magasról sz*rja le a Barca-t.
Én nem azt fogom megkönnyezni, hogy elmegy, hanem hogy idáig süllyedt...

Na peace! :wink:
De kinek köszönhető hogy ide jutott??perce ő is hibás de te mit csinálnál ha nap mint nap [auto_cenzúra] veled???
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.13. 22:16:35

Danka00792 írta:
vaLe5 írta:Ezaz amit utállok , hogy írhatsz ilyet hogy Roni utálja a barcát ? Meg a többit is ? :!: :!: :!: :?: Úr Isten egy ilyen senki a számítógép elől azt hiszi hogy ő jobban szereti a barcat mint Ronaldinho...
Hova eresztünk még le?
Mutasd meg hol írtam, hogy utálja. :wink:
Azt írtam, hogy sz*rja le magasról, és ha ennek az ellenkezöjét bebizonyítod megtapsollak. Nemhiába fog kapni pénzbüntetést...
Ha valaki tojja le magasról akkor az nem azt jelenti hogy szerti :roll:
Ronaldinhonak valkikkel a vezetőségben gyűlt meg a baja és ő húzta a rövidebbet , minden tekintetben , ennyi. De ha valaki a mai csapatból nagyon szereti a Barcát akkor az ő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.07.13. 22:13:38

vaLe5 írta:Ezaz amit utállok , hogy írhatsz ilyet hogy Roni utálja a barcát ? Meg a többit is ? :!: :!: :!: :?: Úr Isten egy ilyen senki a számítógép elől azt hiszi hogy ő jobban szereti a barcat mint Ronaldinho...
Hova eresztünk még le?
Mutasd meg hol írtam, hogy utálja. :wink:
Azt írtam, hogy sz*rja le magasról, és ha ennek az ellenkezöjét bebizonyítod megtapsollak. Nemhiába fog kapni pénzbüntetést...
Válasz küldése