Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.01.18. 09:01:24

nzxtpo írta:Nálam egyértelműen Neymar volt a meccs embere, két gólpassz, két kulcspassz, egy gól és megannyi jó megoldás. 80 % felett passzolt, ami egy támadótól nem rossz eredmény. =D>
Nálam Suarez a meccs embere :lol: (3 gól, 1 gólpassz + piros és 11 kiharcolás).
De tény hogy Neymar felvállalja a vezér szerepét főleg akkor mikor Messi nincs a pályán! Nagyon aktív, rengeteg csel, remek passzok! Így tovább és akkor jönni fog az aranylaszti is hamar :lol:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.01.18. 00:03:36

Ne is izguljatok azon a 400 millás ajánlaton, FFP miatt ígyse, úgyse jönne össze. :D
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.17. 23:33:55

Nálam egyértelműen Neymar volt a meccs embere, két gólpassz, két kulcspassz, egy gól és megannyi jó megoldás. 80 % felett passzolt, ami egy támadótól nem rossz eredmény. =D>
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.17. 17:10:02

http://media3.fcbarcelona.com/media/ass ... 944144.JPG" target="_blank

Amíg ezek a fúk így jönnek ki minden edzésre és mérkőzésre addig,felesleges agyalni bármelyikük távozásán.
Amíg megy a szekér, bolond lenne bármelyikük is távozni, a klub vezetői részéről meg egy harakirivel felérne egy ilyen gondolat felvetése is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.16. 12:29:11

Azért 400 millió irdatlan nagy pénz a költségvetésünk 2/3-a . :D Pótolhatatlan (nem feltétlen1-1ben) és eladhatatlan játékos sosincs. Én ekkora összegnél simán elgondolkoznék és adott esetben igent is mondanék. Ezt közgazdászoknak kell kimatekolni, de kapásból azt mondani hogy nem azt ilyen összegre nem lehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.01.16. 01:46:34

Szerintem ez a 400 millió úgy nézne ki kb, hogy a Barca kapna 200at mondjuk kivásárlási árként, Neymar kapna 5 éves szerződésben mondjuk évente 20at, az ugye egy 100as, meg mondjuk kapna apuci meg Neymar is némicske aláírási pénzt. Ha jól emlékszek mi kb 40-et adtunk az apjának, szóval PSG simán adna többet is.

Hasonló összegekkel volt tele nyáron az angol sajtó, Messi és a Chelsea házasságáról, sőt ott azt hiszem 500 milkát írtak, hasonló elosztásban. Valahogy el kel ladni a lapokat.

De amíg megy a szekér, meg jól kijön mindenki mindenkivel addig maradni fog a helyén. A Klub tuti azt tervezi, hogy amikor Messi befejezi nálunk, ő veszi át a 10es szerepet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.16. 01:17:37

palesz77 írta:
Nero. írta:Elvileg a PSG egy 400 millió eurós ajánlattal készül. Hát, nem biztos hogy igaz bár a mai világban simán eltudom képzelni, főleg hogy mi is 150 körül vettük. :roll: Én egyébként 400ért sem adnám el (lehet jönni hogy hány Verrattit meg Gündogant tudnánk venni belőle), de ez a gyerek akkora kincs mind képességekben mind marketingértékben, hogy itt kell tartani bármi áron.
off: A Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban topicban VEB méretezte az avádat, itt a link hozzá. Ha esetleg nem láttad volna. off vége

on: Az a durva, hogy tényleg nem igazán mennénk most ezzel a 400 millióval sokra. Fullos a keret, középpályán még tumultus is van, előre kell csere, de az Nolito és Munir - plusz Ardáék - személyében meg is lesz, egyedül középső védő kell majd kb nyáron - ha lesznek távozók -, meg csere balbekk, de azt meg bőven bírja a költségvetés.

Neymart meg a pályán nem tudom ki tudná pótolni.. Mert ugye Neymar szerepe bőven nem csak a góllövés, még ha Messi a pályán is van, akkor is ő bontja meg többször a védelmeket a cseleivel, mostanában meg a passzok terén sem nagyon marad alul. Akik beugranak, mint a köztudatban "nívós balszélsők", az Reus, Hazard, Douglas Costa, meg még Lucast, Konoplyankát és Martialt is ideveszem a teljesség kedvéért - lehetne Sánchez is, de ő már eljátszotta itt a lehtőségét. Mindegyikük van amiben felveszi a versenyt Neymarral, de összességében mind alulmaradnak. Még úgy is, ha csak a góllövést és a cselezést nézem, mert tegyük fel ezek a legfontosabbak a balszélsőnknél idén, ahogy Messi osztogat - klub VB döntő cáfolat rögtön, de tegyük fel. Gyors összehasonlítás 90 percekre bontva a szélsőkről Squawkának hála - Hazardnál ott a tavalyi éve is, idén átok ül rajta kb, annyira azért nem rossz játékos, mint amit idén mutat -, ez is igazolja amit mondok. Egyedül Reus közelíti meg gólok számában Neymart, de ő meg 1v1-ben marad alul nem is kevéssel. Teljesen meg kéne változtatni a játékunkat, és közel sem biztos, hogy a 400 millió elköltése után - még ha sok másra is fel lehetne használni -, sikerülne ilyen jól megint összerakni a csapatot. Én legalábbis személy szerint nem látok senkit, aki tudná pótolni a brazilt most - Griezmannt meg Dyabalát meg se említettem, mert egyikük se szélsőt játszik már, plusz ők is alulmaradnának ugyanúgy.

Nem mintha ez a 400 milliós hír igaz lenne szerintem, csak most így belegondoltam, hogy tökmindegy mennyit ajánlanának bárkiért az MSN-ből, sportszakmai szempontból nem járnánk jól az eladásukkal, mert egyszerűen nem tudnánk visszaesés nélkül pótolni őket - nagyon talán Benzema tudná Suárezt, idén ő is termel szépen, de ez is nagyon talán, és inkább nem mint igen szerintem. Azért ez elég komoly, szerencsése kvagyunk nagyon.. :D Na midnegy, úgyis kacsa a hír, csak gondoltam ezt a kliséhalmazt le is írom. :D

u.i.: És most csak a számokat vettem a pályán, azokról szó se volt, hogy emberileg ki milyen - Hazardnál bőven kérdőjeles, hogy edzőt buktatott-e pl -, marketing, stbstb.. Ebben az egy "alap" dologban is kiemelkedik Neymar, hát még az összképet nézve..

Egyetértek, és nagyon durva megnézni a statokat, hogy mennyire remekül teljesít.. :shock: =D>
Pedig amikor idejött, rengeteg kétely volt, hogy bírja-e majd az európai focit, lesz-e olyan jó erősebb ellenfelek ellen, meg ugye hogy Messivel jól ki fog-e jönni, és hát jelenleg itt tartunk, hogy szinte az összes csapat le akarná igazolni instant ha lehetne.... :D

Minden pénzt megért a srác, egyértelműen kacsa a hír, de a 400 millióért sem lenne érdemes eladni, olyan mint egy hosszú befektetés.
Hiába adnánk el és kapnánk 400 milliót, a jelen- és jövő Barcelona egyik nagyon erős alapköve, és rengeteg pluszt fog még nekünk hozni, elég belegondolni a kupákra, meg arra a több ezer/tízezer emberre, akik elsősorban Neymar miatt jönnek nézni a meccset, vagy nézik a TV-ben.

Ismerek pár embert én is, akik nem szeretik a Barcelonát(sőt van akik kifejezetten "utálják"), de főleg Neymar miatt bekapcsolják a TV-t mert élmény nézni ahogy sokszor játszik, és szerintem nem kevesen vannak így.

Mellesleg tényleg sajnos egyre ritkábbak az olyan játékosok mint Neymar,
és emberileg is teljesen beleillik a csapatunkba.
Dani Alves is azt mondta róla, hogy sokan túlságosan beképzeltnek tarthatják, de igazából segítőkész, és alázatos a srác, meg hogy mennyire felnéz főleg Messire, és a Barca ikonjaira.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.16. 00:44:50

Nero. írta:Elvileg a PSG egy 400 millió eurós ajánlattal készül. Hát, nem biztos hogy igaz bár a mai világban simán eltudom képzelni, főleg hogy mi is 150 körül vettük. :roll: Én egyébként 400ért sem adnám el (lehet jönni hogy hány Verrattit meg Gündogant tudnánk venni belőle), de ez a gyerek akkora kincs mind képességekben mind marketingértékben, hogy itt kell tartani bármi áron.
off: A Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban topicban VEB méretezte az avádat, itt a link hozzá. Ha esetleg nem láttad volna. off vége

on: Az a durva, hogy tényleg nem igazán mennénk most ezzel a 400 millióval sokra. Fullos a keret, középpályán még tumultus is van, előre kell csere, de az Nolito és Munir - plusz Ardáék - személyében meg is lesz, egyedül középső védő kell majd kb nyáron - ha lesznek távozók -, meg csere balbekk, de azt meg bőven bírja a költségvetés.

Neymart meg a pályán nem tudom ki tudná pótolni.. Mert ugye Neymar szerepe bőven nem csak a góllövés, még ha Messi a pályán is van, akkor is ő bontja meg többször a védelmeket a cseleivel, mostanában meg a passzok terén sem nagyon marad alul. Akik beugranak, mint a köztudatban "nívós balszélsők", az Reus, Hazard, Douglas Costa, meg még Lucast, Konoplyankát és Martialt is ideveszem a teljesség kedvéért - lehetne Sánchez is, de ő már eljátszotta itt a lehtőségét. Mindegyikük van amiben felveszi a versenyt Neymarral, de összességében mind alulmaradnak. Még úgy is, ha csak a góllövést és a cselezést nézem, mert tegyük fel ezek a legfontosabbak a balszélsőnknél idén, ahogy Messi osztogat - klub VB döntő cáfolat rögtön, de tegyük fel. Gyors összehasonlítás 90 percekre bontva a szélsőkről Squawkának hála - Hazardnál ott a tavalyi éve is, idén átok ül rajta kb, annyira azért nem rossz játékos, mint amit idén mutat -, ez is igazolja amit mondok. Egyedül Reus közelíti meg gólok számában Neymart, de ő meg 1v1-ben marad alul nem is kevéssel. Teljesen meg kéne változtatni a játékunkat, és közel sem biztos, hogy a 400 millió elköltése után - még ha sok másra is fel lehetne használni -, sikerülne ilyen jól megint összerakni a csapatot. Én legalábbis személy szerint nem látok senkit, aki tudná pótolni a brazilt most - Griezmannt meg Dyabalát meg se említettem, mert egyikük se szélsőt játszik már, plusz ők is alulmaradnának ugyanúgy.

Nem mintha ez a 400 milliós hír igaz lenne szerintem, csak most így belegondoltam, hogy tökmindegy mennyit ajánlanának bárkiért az MSN-ből, sportszakmai szempontból nem járnánk jól az eladásukkal, mert egyszerűen nem tudnánk visszaesés nélkül pótolni őket - nagyon talán Benzema tudná Suárezt, idén ő is termel szépen, de ez is nagyon talán, és inkább nem mint igen szerintem. Azért ez elég komoly, szerencsése kvagyunk nagyon.. :D Na midnegy, úgyis kacsa a hír, csak gondoltam ezt a kliséhalmazt le is írom. :D

u.i.: És most csak a számokat vettem a pályán, azokról szó se volt, hogy emberileg ki milyen - Hazardnál bőven kérdőjeles, hogy edzőt buktatott-e pl -, marketing, stbstb.. Ebben az egy "alap" dologban is kiemelkedik Neymar, hát még az összképet nézve..
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.15. 23:18:57

Elvileg a PSG egy 400 millió eurós ajánlattal készül. Hát, nem biztos hogy igaz bár a mai világban simán eltudom képzelni, főleg hogy mi is 150 körül vettük. :roll: Én egyébként 400ért sem adnám el (lehet jönni hogy hány Verrattit meg Gündogant tudnánk venni belőle), de ez a gyerek akkora kincs mind képességekben mind marketingértékben, hogy itt kell tartani bármi áron.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.14. 15:23:10

corol írta:
kanty írta:Ez nem feltétlen az emberi kapcsolatokról, a barátságról szól. Mert, ha Neymar fejlődik még, és Messi kicsit visszaesik (amire van esély, hiszen egyre idősebb), akkor teljesen normális reakció lenne a brazil részéről, ha azt érezné, hogy már ő kell a vezér legyen. Persze az egész csak feltételezés jelenleg, így sokat agyalni nem is érdemes rajta, csak érdekesség gyanánt dobtam be.
Szerintem meg nagyon fontos és persze előnyös egy csapaton belül az emberi kapcsolat, az öltöző hangulata, egymás elismerése, az értékek méltányolása, netán a baráti viszony. Ha Ney nem a Barcában köt ki, nyilván máshogy viszonyulna Messihez. De miután naponta együtt edzenek, játszanak, pontosan látja, hogy mire képes Messi és van annyira önkritikus, hogy elismerje a tudását, amit egyébként minden interjúban meg is fogalmaz Ö is,mások is.Szerintem Ney nem egy Ibrahimovics, nem egy Balotelli, nem egy CR - kivárja a sorát. Erre vonatkoztattam a pozitív emberi tulajdonságaira történt utalásomat.
Isten bizony nem beszéltem Messivel [-X , amikor ezt a véleményt megfogalmaztam, de itt egy mai interjú részlet:
http://www.hatharom.com/2016/01/14/mess ... =eurobarca" target="_blank
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.12. 18:09:21

kanty írta:Ez nem feltétlen az emberi kapcsolatokról, a barátságról szól. Mert, ha Neymar fejlődik még, és Messi kicsit visszaesik (amire van esély, hiszen egyre idősebb), akkor teljesen normális reakció lenne a brazil részéről, ha azt érezné, hogy már ő kell a vezér legyen. Persze az egész csak feltételezés jelenleg, így sokat agyalni nem is érdemes rajta, csak érdekesség gyanánt dobtam be.
Szerintem meg nagyon fontos és persze előnyös egy csapaton belül az emberi kapcsolat, az öltöző hangulata, egymás elismerése, az értékek méltányolása, netán a baráti viszony. Ha Ney nem a Barcában köt ki, nyilván máshogy viszonyulna Messihez. De miután naponta együtt edzenek, játszanak, pontosan látja, hogy mire képes Messi és van annyira önkritikus, hogy elismerje a tudását, amit egyébként minden interjúban meg is fogalmaz Ö is,mások is.Szerintem Ney nem egy Ibrahimovics, nem egy Balotelli, nem egy CR - kivárja a sorát. Erre vonatkoztattam a pozitív emberi tulajdonságaira történt utalásomat.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.12. 16:34:05

kanty írta:Ez nem feltétlen az emberi kapcsolatokról, a barátságról szól. Mert, ha Neymar fejlődik még, és Messi kicsit visszaesik (amire van esély, hiszen egyre idősebb), akkor teljesen normális reakció lenne a brazil részéről, ha azt érezné, hogy már ő kell a vezér legyen. Persze az egész csak feltételezés jelenleg, így sokat agyalni nem is érdemes rajta, csak érdekesség gyanánt dobtam be.
Ahogy idősödik a sebességéből veszíthet (ahogy már veszített is a "régi" Messihez képest), de a technikájából nem fog. És akkora játékintelligencia párosul ahhoz a technikához, hogy ha hátrébb szorul is, minden támadás rajta fog átmenni továbbra is, csak maximum sokkal kevesebb befejező, és sokkal több előkészítő szerepe lesz, mint most. Amíg itt van, én nem tudom elképzelni, hogy ne ő legyen a vezér vagy így, vagy úgy.

De szerintem ezzel Neymarnak nem lesz gondja, mint ahogy most sincs, főleg úgy, ha őt és Suarezt is megtömi évenként 20-20 gólpasszal, és temérdek forintos labdával, amit már "csak" befejezni kell. :)
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.12. 15:46:14

Ez nem feltétlen az emberi kapcsolatokról, a barátságról szól. Mert, ha Neymar fejlődik még, és Messi kicsit visszaesik (amire van esély, hiszen egyre idősebb), akkor teljesen normális reakció lenne a brazil részéről, ha azt érezné, hogy már ő kell a vezér legyen. Persze az egész csak feltételezés jelenleg, így sokat agyalni nem is érdemes rajta, csak érdekesség gyanánt dobtam be.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.12. 14:25:42

senkialfonz40 írta:
kanty írta:Amíg ilyen szinten megérteni magát Messivel és Suarezzel, és ennyit nyer a csapat, addig biztos, hogy nem akar majd elmenni.
Az érdekes az lesz, hogy ha továbbra is fejlődik, és 1-2 éven belül "elgondolkodik" azon, hogy már neki kellene lennie az alfa hímnek és nem Messinek.
Szerintem egy egészséges lelkületű és gondolkodású emberrel ilyen nem fordulhat elő, márpedig tényleg nagyon jónak tűnő emberi kapcsolatnak látszik, ami nemcsak az MSN, hanem a csapat egésze közt van. :D
Még annak idején Alves mondta, hogy Neymar egyáltalán nem az a nagy arc, beképzelt fickó, mint amit róla, főleg külsőségekben a brazil media lehozott. Emberi értékei miatt is, Alves már akkor biztos volt abban, hogy remekül beillene a Barcába.
Amit látunk - tökéletesen igaza lett. Egy vidám, kissé bohókás, igazi brazil fickó, aki mindig kész egy kis mókára, extrém ruha, vagy hajviseletre és mellette egy nagyon jó csapattárs. Remek adottságokkal rendelkező labdarúgó, ösztönös zseni, aki most kezd kiteljesedni a Barcában. Sokan bírálják a játékfelfogása miatt, nevezetesen, hogy megalázó megoldásokra is hajlamos, de szerintem ez benne van a játékban, ha ennyire jóban van a labdával az ember.
Csak így tovább Ney. =D>
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.01.11. 04:30:23

Na ez zsír: Dunga mindenképp viszi a Copa Americára nyáron, plusz még az olimpiai keretbe is nevezni akarják...
"And my heart will leave you never."
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.09. 10:52:46

kanty írta:Amíg ilyen szinten megérteni magát Messivel és Suarezzel, és ennyit nyer a csapat, addig biztos, hogy nem akar majd elmenni.
Az érdekes az lesz, hogy ha továbbra is fejlődik, és 1-2 éven belül "elgondolkodik" azon, hogy már neki kellene lennie az alfa hímnek és nem Messinek.
Szerintem egy egészséges lelkületű és gondolkodású emberrel ilyen nem fordulhat elő, márpedig tényleg nagyon jónak tűnő emberi kapcsolatnak látszik, ami nemcsak az MSN, hanem a csapat egésze közt van. :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2016.01.09. 01:01:35

4 sárgánál jár
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.01.09. 00:47:53

BarcafanTomee írta:LE sajtótájékoztatóján feltettek neki egy kérdést, hogy Eltiltás Neymar-nak? De ő kitérő választ adott.

Milyen eltiltásról van itt szó?
A meccs vége felé volt egy pimasz cselkísérlete, ami már nem a foci része, sőt elég alattamos dolog. Én csak erre tudok gondolni. 5-6 meccset kéne kapnia... :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.01.08. 23:17:33

palesz77 írta:
Eszmeletlen mennyit fejlodott 2 ev alatt, remelem meg itt lesz egy jo 5 evet legalabb, elmeny nezni a megmozdulasait.
Nem akarom a valóságban megtudni, de ez a csávó ha nem rúgnák szét a lábát mit művelne Angliában? Á mindegy, úgyis felrúgnák.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.01.08. 22:53:41

LE sajtótájékoztatóján feltettek neki egy kérdést, hogy Eltiltás Neymar-nak? De ő kitérő választ adott.

Milyen eltiltásról van itt szó?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.08. 10:57:00

Neymar Jr - Magic Dribbling Skills 2015/16

Eszmeletlen mennyit fejlodott 2 ev alatt, remelem meg itt lesz egy jo 5 evet legalabb, elmeny nezni a megmozdulasait.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2016.01.02. 19:38:12

Engem az zavart hogy 100000% os ziccerbe van ; de azt is lepaszolta. Ertem en hogy csapatjatek de 5 meterrol ne passzoljon mar
Més que un club !
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.02. 18:39:55

nem kell ezen meglepődni, tahók a focistáik, meg a szurkolóik is. évtizedek óta ilyenek. focizni nem tudnak, ezért vmivel kompenzálniuk kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.01.02. 18:30:53

Luis Enrique: "Again racist chants against Neymar by Espanyol fans? better I don't comment." #fcblive
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2015.12.31. 12:21:53

Valamint az is előtte lehet legalábbis szerintem, hogy majd ha Messi kicsit kezd háttérbe szorulni, akkor ő lehet a csapat első számú sztárja, Messi utódja. Remélem marad, bár őszintén belegondolva nem tudom elképzelni, hogy pályafutása legnagyobb részét csak nálunk játssza le.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése