Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.05.26. 06:45:04

Ráadásul katalán származású a srác. Valaki, aki jobban ismeri tudna írni róla egy bővebb tájékoztatást? Annyit tudok, hogy baromira támadó felfogású, eredeti posztja nem is jobbhátvéd, de jól játszik ott is. Tudom, hogy nagy erénye a gyorsaság és a jól helyezkedés, szerelésekben gyengébb, de azt a hatalmas futómennyiséggel kompenzálja.
De mégis milyen jobbhátvédben? Lehet belőle Barca-szint? Illik a stílusba?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.26. 05:19:06

Én mindig örülök, ha Spanyolországban nézelődünk. Aki a Ligában játszik azért ismerősen kell csengjen mindenki számára, főleg hogy a Sevilla idén az EL-ben is remekel és még többet vannak képernyőn. Fiorentina ellen lőtt egy mesterhármast legutóbb mikor láttam. :D Amúgy szerintem semmi extra, legalábbis hú de nem tűnt eddig ki mikor én láttam, de még fiatal és semmit nem jelent. Szélső hátvédet játszik sokszor, szóval JHV megoldásnak jó lehet. Pozitívumok: Sevilla mindig bejön, Emery összehozta Jordi Alba-t is,. :D És Vidal is piszok gyors. Ha máshonnan nem akkor a 2-2 meccsről emlékezhetnek rá többen is. ő futott el Pique eladott labdája után. Vagy a Rm ellen összehozott egy büntetőt és adott egy gólpasszt.

Elég jól nyúltunk bele tavaly is a Mathieu-Rakitic párosba. Nagyon tetszik a tendencia, hogy figyeljük folyamat a játékosokat Hispániában és próbálunk innen meríteni. 10 millió környékén biztos ellehetne hozni. Egyébként már nem először bukkant fel a neve velünk kapcsolatban, szóval biztos lehet benne valami.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.26. 00:46:25

S.Agüero írta:FC Barcelona are in advanced talks with Sevilla player Aleix Vidal. His contract ends in June 2019. "Buyout fee: 25M". [Esport3]

Ez a játékos milyen szintet képvisel?
Gondolom 10 alatt próbálkoznánk leigazolni.
Én egyáltalán nem ismerem, de az utóbbi 7-8 ében a Sevillaból eddig csak jó igazolásunk volt emlékeim szerint..:D Persze ez nem indok ugye, szóval aki ismeri jobban, az írhatna róla pár sort - Bob, te gondolom örülnél neki. :D

Statok alapján semmi kiemelkedő amúgy, de ugye ez nem jelent sokat.. Szerk.: Közben azt nézem, hogy nem is jobbhátvéd eredetileg. Érdekes.. :-k
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.26. 00:18:50

FC Barcelona are in advanced talks with Sevilla player Aleix Vidal. His contract ends in June 2019. "Buyout fee: 25M". [Esport3]

Ez a játékos milyen szintet képvisel?
Gondolom 10 alatt próbálkoznánk leigazolni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.25. 12:18:54

Samper írta:Teljesen nyilvánvaló, hogy a Bartomeu - Braida féle vezetés a transferban ellenére mennél hamarabb látványos igazolásokkal akar erősíteni. Ezzel kész tények elé állítja az elnökválasztókat, illetve az új vezetőséget - ha másokat választanának meg.
Nem is bánom. Ha van valami, amiben az új vezetőség jobb, az az igazolások.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.25. 09:57:50

Teljesen nyilvánvaló, hogy a Bartomeu - Braida féle vezetés a transferban ellenére mennél hamarabb látványos igazolásokkal akar erősíteni. Ezzel kész tények elé állítja az elnökválasztókat, illetve az új vezetőséget - ha másokat választanának meg.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.25. 01:47:20

Capon írta:
S.Agüero írta:Jövő nyáron ez lesz a középpályánk:
...Halilovic...
Komoly esély van rá. A klub úgy kommunikálta mikor leigazoltuk, hogy csak 1 évet tölt a B-be és köv. szezonra a nagy csapat tagja lesz.
Párszor láttam a B csapatot játszani, inkább a szezon elején és azokon a meccseken elég ígéretes volt a fiatal horvát, nem tudom azóta hogy szerepelt.
Nagyon jól ment neki, viszont két probléma van

A játékrendszerbe nem igazán tudom hogy lenne beilleszthető. Nagyon támadó felfogású játékos. Igaz, hogy mélyről indul, de védekezésben nem tud sokat hozzátenni és szinte mindig a pálya közepét-jobb szélét játsza be. Kicsit hasonló, mint amikor Messi visszalép labdákért középre. (a stílusa is nagyon hajaz rá) Fogalmam sincs, hogy tudna idomulni a játékrendszerhez.

A másik dolog pedig az állóképessége. Az első osztályhoz még nagyon kevés. A B-ben is a 70. perc környékére általában kifulladt. Nem véletlenül játszott ritkán 90 perceket. Egy év még kell, hogy felvegye a ritmust.
Ilyenre nem emlékszem, hogy 2. évre már a felnőtteknél kell lennie. Csak azt tudom, hogy ha felkerül ki kell még pengetni 7 milliót a Dinamonak.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.25. 00:15:42

Ezért írtam, hogy jövő nyáron, következő szezont még megoldjuk ezzel a középpályával + Samper.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2015.05.24. 23:15:24

Capon írta:
S.Agüero írta:Jövő nyáron ez lesz a középpályánk:
...Halilovic...
Komoly esély van rá. A klub úgy kommunikálta mikor leigazoltuk, hogy csak 1 évet tölt a B-be és köv. szezonra a nagy csapat tagja lesz.
Párszor láttam a B csapatot játszani, inkább a szezon elején és azokon a meccseken elég ígéretes volt a fiatal horvát, nem tudom azóta hogy szerepelt.
Látszik rajta, hogy tehetséges, de még vannak meggondolatlan megoldásai.. Szerintem még minimum egy évig a B-ben kéne maradnia!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.24. 23:08:21

S.Agüero írta:Jövő nyáron ez lesz a középpályánk:
...Halilovic...
Komoly esély van rá. A klub úgy kommunikálta mikor leigazoltuk, hogy csak 1 évet tölt a B-be és köv. szezonra a nagy csapat tagja lesz.
Párszor láttam a B csapatot játszani, inkább a szezon elején és azokon a meccseken elég ígéretes volt a fiatal horvát, nem tudom azóta hogy szerepelt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.24. 22:51:23

Jövő nyáron ez lesz a középpályánk:
Busi, Samper, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Halilovic, Denis.
Nem kell ide senki. 8)

Egyébként én Verrattit hoznám, ha nem engedik, akkor Gündogan.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.24. 16:10:23

Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.23. 18:14:54

Igazából nem jött jókor a bann.( nem mintha bármikor jól jött volna) Komoly megoldandó helyzet áll fent két poszton is. Alves elmegy és a két másik jobbházvédünk kb. annyit ér mint a szalbasák. :D Xavi távozásával nem lesz olyan játékosunk aki biztonságot hozva be tud állni egy 20 percre. És mire igazolhatunk addigra Inieste és a középhádvédek közül is legalább az egyik posztja sánta lesz. Konkrétan 4 minőségi és legalább 3 kiegészítő jellegű igazolás kell jövőre.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.23. 15:58:59

Teljesen más a helyzet, ha a transfeban ellenére a jelenlegi vezetőség le akarja tudni az igazolásokat azzal, hogy majd januártól beállnak, mint akkor, ha ráhagyja a dolgot az új vezetőségre. Az első félévet is másképp lehet átevickélni így és úgy. Ha meglesznek az igazolások, akkor a B-sekkel kell addig kalkulálni, akik tavasszal akkor is visszamennek, ha közben netán beválnának.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2015.05.23. 13:35:46

Sandroval mi a helyzet? Nagyon gólerős volt
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.23. 13:24:04

Egyértelműen Rafinhának adnék több lehetőséget, mellé pedig ott van oldalrobi, hacsak le nem lép, másrészt Samperrel nem tudom hogy állunk, de nekem baromira tetszett a játéka az APOEL ellen, őt is fel lehetne hozni ha szűk a kp.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.23. 13:17:52

Xavi pótlására szerintetek ki lenne a legjobb opció erre a fél évre, és a ban után kit hoznátok?
Én szerintem ha jönne Song-Denis duó esetleg kipróbálhatnánk Robertot kölcsönben egy elsőosztályú kiscsapatnál. Létszámban meglennénk Song csereként stabilitást, Denis lendületet és kreativítást adhatna, létszámban Vermaelen miatt akár Masch is többet játszhatna vkp-t ha szükséges lenne.
Ban után én Verrattit hoznám, jó mezőnymunka, és kiváló mélységi irányítás jellemzi a játékát, kp-s védekezésünk vele úgy javulna, hogy nem menne a kreativìtás kárára, ami pl. Kokenél nem biztos, hogy ìgy lenne. Ha nem tudnánk reális áron elhozni akkor Gündi nálam a második opció.
Ini pótlását Thiago-Iscoval duo egyikével tudnám elképzelni jelenleg. Pogba nálam nem jön szóba, eltúlzott ára, magatartási gondjai miatt, de lehet rámcáfolna.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.23. 12:23:15

LG írta:
Az, hogy Xavi utód kell az inkább a nevére vonatkozik, mint a posztjára.
Végig olvasva amit ketten írtatok, értem mit mondotok, de úgy veszem észre, a vezetőség máshogy gondolkozik. Nem Iniesta helyére akarnak embert, az alap kp. valószínűleg marad ami ebben a szezonban is volt. Olyan játékost keresnek, aki Xavi idei szerepkörét látná el, tehát 4. számú középpályást. Ez lehetne Gündogan.

Ott van Pogba, ha iránta is komolyak a szándékaink, vele nyilván más terveink lennének. De szerintem ő most divat, ezért került velünk szóba. Egyébként nem hinném, hogy megfelelő ember lenne Iniesta helyére, az okokat már néhányan, többek közt Rivaldo kolléga leírta.

Álon Lemzi meg londa angol gazembel.
Szerintem azért jönnek szóba többen, mivel most nem csak Xavi helyére kell keresni embert, hanem Iniesta helyére is. Jövő nyáron (sajnos) Iniesta pótlása is napirenden lesz. 33. évében jár majd, erre gondolni kell.
Ha pedig '16-ban szeretnének egy embert hozni mögé/mellé, akkor azt már most el kell kezdeni intézni a fifa ban miatt, úgy is csak akkor igazolhat a csapat, akkor legalább akkor ne kelljen gondolkodni. Legalábbis szerintem valami ilyesmi az oka annak, hogy Pogba/Veratti és társaik repkednek.

Egyébként megmondom őszintén, Veratti-n kívül, -akinek azért nem sok meccsét láttam, de ott tetszett a játéka-, nem nagyon tudnék mondani mást, akinek egyértelműen örülnék. Mármint aki nem kiegészítő embernek jönne, hanem tényleg mondjuk a Busi-Rakitic duó mellé, majd jövő nyáron. Szóval, őszintén, ha a Veratti-Pogba kettősből az egyik jön, elégedett leszek, más igazán értékelhető alternatíva nincs. Oké, hogy mondjuk Pogba ára elképesztő, de ez van, majd lefaragják, mint Neymar-nál :mrgreen:
(Gündogant azért nem említem, mert ahogy írtad, akkor ezek szerint ő "padra" jönne, egyfajta kiegészítő embernek. Ráadásul én őt sem sokat láttam, sőt.)
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.05.23. 11:56:18

Erre
Samper még bőven elpadozgat, az nem probléma
csak ennyit:

Kép
Mert ahogy tudjuk a fiataloknak a legjobb az az ha a kispadon ülne nézik a meccset nem pedig játszanak. Majd 3 évvel később dobhatjuk ki, mert nem lesz meccsrutinja, ugye ezt akarod.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.23. 11:43:20

LG írta: Olyan játékost keresnek, aki Xavi idei szerepkörét látná el, tehát 4. számú középpályást. Ez lehetne Gündogan.
Kizárt! Kezdő lesz és szerintem Iniesta (amúgy is inkább rá hajaz a játéka nem klasszikus szervező játékos inkább támadó kp akinek ban némi szervező szerepköre) helyén és Ini fog Xavi helyére kerülni. 25 éves játékos főleg egy olyan városból ahol istenbe imádják padra nem igazol.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.23. 11:31:33

Az, hogy Xavi utód kell az inkább a nevére vonatkozik, mint a posztjára.
Végig olvasva amit ketten írtatok, értem mit mondotok, de úgy veszem észre, a vezetőség máshogy gondolkozik. Nem Iniesta helyére akarnak embert, az alap kp. valószínűleg marad ami ebben a szezonban is volt. Olyan játékost keresnek, aki Xavi idei szerepkörét látná el, tehát 4. számú középpályást. Ez lehetne Gündogan.

Ott van Pogba, ha iránta is komolyak a szándékaink, vele nyilván más terveink lennének. De szerintem ő most divat, ezért került velünk szóba. Egyébként nem hinném, hogy megfelelő ember lenne Iniesta helyére, az okokat már néhányan, többek közt Rivaldo kolléga leírta.

Álon Lemzi meg londa angol gazembel.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.23. 01:44:53

Igazából ha már itt tartunk, hogy Ramsey-ért adnánk 70-et, igazán lehetne 60 millánk Herrikénre. Úgyis hiányposzt a csatár.




Jó, jó, tudom, bilibe lóg a kezem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.05.23. 00:21:57

Ramsey 70 millióért? :lol: :lol: :lol:
Rég röhögtem ilyen jót.

Ennél sokkal ütősebb pletykát is kitalálhatott volna a kedves újságíró. Szakadjunk már le végre az Arsenal játékosokról, a közelmúltban senki nem vált be onnan annyira, mint amennyire vártuk, az meg a másik, hogy a túlsztárolt angol gyerekek unalmasak már. De hogy 70 millió... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.22. 23:27:02

visca el barca írta:
Castiel írta:Ha már Arsenal!
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... sa-2414933" target="_blank

Ő sem egy kutyaütő a posztján! Még ha ez pletyka is, azért róla is megérne egy kis elgondolkodás, ha máshol nem is itt az oldalon. A baj hogy ő is üveglábú! De 70 millió sok lenne érte. egy olyan 25 32 milla közötti ár viszont tényleg elfogadható lenne.
pont olyan kutyaütő mint az összes többi angol felsztárolt középszer (wilshere, sterling és a többi csodatini)
Plussz ő is többet sérült, mint ép, bár senal játékosról beszélünk.. :lol:
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.05.22. 23:13:13

Chino írta: Ezért favorizálom inkább Pogbát, mert ő előrejátékban is jó, Iniesta szerepkörébe beleillik és stabilitást is tud adni a kp-nak. Rakitic pozíciójára is be lehet rakni. Egyáltalán nem buta játékos, mint azt itt sokan képzelik. Nagyon technikás, a kispasszos játékhoz is van érzéke.
Ja, csak a nagy meccseken durvábban eltűnik, mint CR.
Leon írta:
Stalkyard írta: Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Mert Pedro aztán megoldotta! :mrgreen:
Pedro idén: 0 gól a BL-ben.
Sandro idén: 1 gól a BL-ben.
Van még kérdés? 8) 8) 8) 8)
(csak vicceltem, bocsánat)
Válasz küldése