Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 13:01:52

Sanama írta:Fabregas nincs ott az Arsenal új mezének a bemutatóján.
Egyébként annyira vicces,hogy itt egyre többen szidjátok, viszont a játékosok egytől egyig azt nyilatkozzák, hogy remélik idén végre visszatér :D

Sanchez meg mit csinált, hogy nagy szerepe lesz abban ha ide kerül? Hogy nem ment el a City-be ahol így is van 45 csatár ? Vagy, megmondta, hogy Barca vagy marad?
Az nem szidalmazás, ha azt írjuk,írom, hogy remélem nem hozzuk el.

A játékosok a haverjai, velük nőtt fel, a szurkolók kicsit máshogy látják a helyzetet, és Fabregas szerepét abban,h még nincs itt. Ettől még a barátaik,barátok maradnak,és persze,hogy örülnének neki, a szurkolók viszont kevésbé szerethetik ettől.

Arról nem is beszélve,hogy tiva óriási igazságot írt, Keita kell ide, akár jön Fabre, akár nem. Sikerülne leigazolni végre, erre kidőlne 1hónapra, akkor mi van? Vesztettünk két játékost (Ő+Keita) arra az időre, szóval nem hogy bővülne a szitu, hanem még több melójuk lenne Iniéknek.

Sanchez részre: jah,h neked az nem számít, hogy simán visszautasít szuper fizetéseket (még a Barcához viszonyítva is) sokadjára? És inkább maradna egy olasz középcsapatban (mert azok) még egy évig, ahol 4ed annyit se keresne, csak,hogy majd a Barcába jöhessen? Tényleg hallod, Fabre cipőjét nem köthetné....hozzáállásban inkább fordítva.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 12:56:02

Fabregas nincs ott az Arsenal új mezének a bemutatóján.
Egyébként annyira vicces,hogy itt egyre többen szidjátok, viszont a játékosok egytől egyig azt nyilatkozzák, hogy remélik idén végre visszatér :D

Sanchez meg mit csinált, hogy nagy szerepe lesz abban ha ide kerül? Hogy nem ment el a City-be ahol így is van 45 csatár ? Vagy, megmondta, hogy Barca vagy marad?
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.28. 12:52:37

Azt ertem hogy szükseg lenne a Keita arara, de mi van ha Fabre megse tud olyan hirtelen beilleszkedni, vagy csak egyszerüen, ahogy szokott, megserül. Akkor meg rosszabb helyzetben leszünk, mint az elözö idenyben! Addig amig egy ilyen kepessegü focista mint Keita, siman türi a kispadot, addig kar lenne eladni!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.28. 12:45:44

ozsimiki írta:Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Én is egyet értek, ezt már többször kiemeltük ez becsülendő, de nagyon kevés játékost tudok mondani, aki azt mondaná, hogy nem akar itt játszani, ez nem oszt nem szoroz, hogy mit mond!Kluboknak van a legtöbb beleszólásuk, persze nem erőszakolhatják rá a játékosra, de megvannak a „módszerek”, hogy azt mondják, fiam ide kell menni pont.!Ez kőkemény biznisz, érzelmeknek túl sok létjogosultsága nincs!

Palesz leírtjaiddal egyet értek!Nyílván Thiago fejlődése szempontjából kellenek a játékpercek neki, ha szépen évről-évre felépítik lesz belőle valaki, de nem kell kapkodni, s pont emiatt még Keitában van még 1-2 jó szezon, s vétek lenne elpasszolni, mert mind taktikailag, mind fizikálisan sokat jelent, s nem panaszkodik, ilyen játékost főleg a mostani piaci árakat tekintve nehéz lenne találni!

És örülök, hogy Xaviban "legalább" egyet értünk :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.28. 12:38:04

ozsimiki írta:Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Egyetértek, ez tényleg dícsérendő hogy ennyire kitart mellettünk, és nem a pénzt favorizálja. Azért írtam hogy nem is bánom, hogy valószínüleg semmi nem lesz belőle, mert irreális összeget kérnek érte, ami természetesen nem az ő hibája. De ha még is sikerül leigazolni, egy viszonylag elfogadható áron, akkor rendben vagyunk. Persze ez nem azt jelenti ha megszerezzük 40 milláért akkor eleve ellenszenves lesz. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 12:36:09

ozsimiki írta:Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Teljesen egyetértek! Azért az igazi culé-k ezt szeretik a legjobban, ha egy játékos mindenkin átgázolva és elutasítva a Barcában akar kikötni és pont. Ez a biztatás nem kis lökést adhatna neki. Remélem a Nani-s dologgal csak nyomást szeretnénk helyezni az Udine vállára, hogy ideje elfogadni a zsét és akkor mindenki boldog lesz. Nem maximálisan a részükről, de meglesz az új stadionra a pénz :)
Cesc ügyet nem értem, de már ot tartok, hogy nem is akarom. Túl nagy "kötelességnek" érzi a vezetőség, hogy visszavegyék. Ám legyen, evvel már nem lehet mit tenni, de akkor már előre ne Nani-val "szúrjuk" ki a szurkolók szemét. Ne értsetek félre elismerem, de nem ehhez a stílushoz való szerintem :roll:
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 12:32:14

Bravo. Ez a hozzáállás kell! Így már nagyon sok választása nincs az udinei bandának, ha pénzt akarnak látni Sanchezből, akkor odaadják :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 12:20:57

Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.28. 12:17:57

Attól tartok hogy meg fogjuk adni a 40 millát Fabregasért. :roll: A Sánchez ügyből már szerintem sem lesz semmi, amit nem is bánok. Nani még viccnek is rossz ide, ahogy az is hogy Thiago távozzon. Az teljesen igaz hogy még nem tudja tökéletesen helyettesíteni Xavit, vagy éppen Iniestát. Még nincs "kész" a játéka, viszont hiba lenne ekkora tehetséget elpazarolni. Ha most érkezne Cesc, mennyi lehetőséget kapna jövőre?! Nem sokat... Így viszont fokozatosan be lehet majd építeni a csapatba. Keitat nem hinném hogy el kéne passzolni. Kell ő ebbe a csapatba. Megbízható ember, és rendkívül alázatos. Nem egy labdazsonglőr ez tény, de nem is ez a feladata. Mascheranot sem a gólerősségéért szerettük meg, nem igaz?! :)
A lényeg hogy nincs szükség itt Fabregasra, pláne nem annyira hogy már évek óta üldözzük. Egy kreatívabb támadót kell szerződtetni, ha már Bojan távozik, plusz Thiagot végleg felhozni a kerethez, és kész is vagyunk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 12:17:39

barca99 írta:Egy Barcába mondjuk nem elképzelhetetlen a kreatív posztokra egy Xavi - Iniesta - Fabregas - Thiago négyes, mögöttük a Busquets - Mascherano duóval. Mélység, minőség, múlt (Xavi előtt ugye biztos kevesebb van, mint mögötte), jelen, jövő... Ebben az esetben én nem látom itt sok értelmét Keitának, bár számomra egy baromi szimpatikus játékos, és valahol sajnálnám is, ha elmenne. De azt látni kell, hogy ő lóg ki a legjobban a középpályáról, és hogy máshol, egy 4-4-2-ben a pálya közepén még mindig nagy király lehetne.
Keitát én sem kedvelem különösképpen, de szerintem annyit úgy sem kapnánk érte amennyiért azt mondanám hogy menjen. Gyakorlatilag az egyetlen olyan nem védő játékosunk aki jól fejel, ezt nem egy gólja bizonyítja. Cserepadot bírja. Ha beáll akkor pedig teszi a dolgát, gyakorlatilag az egész középpályán. Ismeri a játékot, a taktikát, a játékosokat, remek kiegészítő ember középpályára. Néha pedig gólt is szerez. Nekem ő olyan irgalmas szamaritánus féle:) Önzetlen, és annyira jó hogy megtartsuk.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.28. 12:12:58

Ha igazak a hírek, akkor ez elég jó adu a kezünkben. Remélem sikeresek lesznek a tárgyalások...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.28. 12:10:15

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.28. 12:01:54

Egy Barcába mondjuk nem elképzelhetetlen a kreatív posztokra egy Xavi - Iniesta - Fabregas - Thiago négyes, mögöttük a Busquets - Mascherano duóval. Mélység, minőség, múlt (Xavi előtt ugye biztos kevesebb van, mint mögötte), jelen, jövő... Ebben az esetben én nem látom itt sok értelmét Keitának, bár számomra egy baromi szimpatikus játékos, és valahol sajnálnám is, ha elmenne. De azt látni kell, hogy ő lóg ki a legjobban a középpályáról, és hogy máshol, egy 4-4-2-ben a pálya közepén még mindig nagy király lehetne.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 11:55:38

Messithebest írta:
S.Agüero írta: 25 milla kell eladásokból ami így nézne ki: 10 - Bojan, 8 - Jeffren, 7 - Keita/Soriano.
Sorianoért a büdös életbe nem kapunk 7 milliót, maximum 4et tudok elképzelni, én meg is tartanám 6. számú csatárnak viszont Keitáért szerintem 10 fölött is kaphatunk. És még ki is hagytad Militot meg Maxwellt, de viszont kell akkor hozni még egy középső védőt is mert Fontas+Bartra nem fogják lehozni a szezont még csereként. Botíát meg kell vegyük, és ha Maxwell távozik akkor José Ángelt is, habár itt feljöhetne mondjuk Montoya, de ő még szerintem nem olyan jó. De igen nem rossz a gondolat meneted, hogy AS és Cesc érkezzen egyszerre. Meg is lehetne oldani. Bár Jeffren nem biztos hogy el fog menni 8ért mert szerintem belevonjuk az AS üzletbe. De kitudja hogy Pozzonak mi jár a fejében.... mindenesetre az már jó, hogy az Arsenal leült egyáltalán tárgyalni, és így van, Rosellék nem fogják ki engedni a kezükből a lehetőséget...
Bojan elmegy szerintem, viszont Jeffren csak üzlet részeként távozna. Ő benne nem vagyok biztos hogy távozik. Henrique-ról olvastam hogy a Sevilla vinné 4 milláért, nem lenne rossz. Kierrison, Hleb, aprópénzért megy sztem. Milito is. Ibrahimovic viszont nem tudom hogy bele lett-e kalkulálva a büdzsébe, mert asszem az ő opciója valami 27 millió... Más távozó nem hinném hogy lesz. De 30-35-től több pénzért a Rossi-Alexis-Fabregas trióból senkit sem látnék szívesen.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.28. 11:46:41

S.Agüero írta: 25 milla kell eladásokból ami így nézne ki: 10 - Bojan, 8 - Jeffren, 7 - Keita/Soriano.
Sorianoért a büdös életbe nem kapunk 7 milliót, maximum 4et tudok elképzelni, én meg is tartanám 6. számú csatárnak viszont Keitáért szerintem 10 fölött is kaphatunk. És még ki is hagytad Militot meg Maxwellt, de viszont kell akkor hozni még egy középső védőt is mert Fontas+Bartra nem fogják lehozni a szezont még csereként. Botíát meg kell vegyük, és ha Maxwell távozik akkor José Ángelt is, habár itt feljöhetne mondjuk Montoya, de ő még szerintem nem olyan jó. De igen nem rossz a gondolat meneted, hogy AS és Cesc érkezzen egyszerre. Meg is lehetne oldani. Bár Jeffren nem biztos hogy el fog menni 8ért mert szerintem belevonjuk az AS üzletbe. De kitudja hogy Pozzonak mi jár a fejében.... mindenesetre az már jó, hogy az Arsenal leült egyáltalán tárgyalni, és így van, Rosellék nem fogják ki engedni a kezükből a lehetőséget...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 11:09:41

Úgy tűnik finisben van a Cesc ügylet, bár már sok üzletünk finisben volt, aztán tudjuk mi lett belőle...

Nani= pénz + Thiago? Felejtsük el... kizárt dolognak tartom. Nani tényleg gyors, technikás, de fejben nem hinném, hogy ideillene. Én bizakodó vagyok és még mindig Sánchez-t várom. Hiába a Chelsea pénzkötege, szerintem arra is nemet fog mondani, ha márpedig így lesz, akkor teljes respect neki.

Palesszel értek egyet, ha Cesc jönne, Keita inkább menjen (de hangsúlyozom nem utálom és nem becsülöm le a Malit). Thiago és Cesc nagyon jó kis csere, főleg 3 fronton.
Ha meg Keita menne lesz pénz Sánchezre, nem érteném minek kell leállni az üzlettel, ha nyíltan kimondta, itt akar játszani és evvel még nem igazán sültünk fel (Villa és Masche). Kihajtaná a lelkét ebben biztos vagyok és nem kisebb emberektől tanulna mint Villa vagy Messi. Keita minimum 8 milla, szóval bőven meg lehetne toldani az ajánlatot.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.28. 11:09:21

Bob_Marley írta: Mostani csapatból is tényleg Messi előtt le a kalappal, de Xavi nélkül fele ilyen erősek se lennénk, ő az abszolút ész, akinek nem annyira látványos a játéka, de csupán 95%-kal passzol, s olyan játékintelligenciája van, amit Zidane óta nem láttam!Ezt a részt csak megjegyeztem, mert lemerem fogadni, hogy neked meg pont Messi a kedvenced, én meg kitépem a hajam, mikor látom elindul a falba, s elveszti a labdát, mikor 10szer lehetne passszolni vagy visszafordulni!

De azért Peace, majd lesz olyan játékos, akiben teljesen egyetértünk :lol:

szerk: Thiagot meg kell tartani ez nem lehet kérdés, de türelemmel kell egyenlőre még kezelni, s nem követelni azonnal a csapatba!Van még ideje 20 éves, előtte a jövő, de rengeteget kell még tanuljon!
Hát igen, máshogy látjuk ez tény... :D Viszont meg is találtad a játékost akiben egyetértünk!! Xavit jobban csípem mint Messit, bár a legnagyobb kedvenc Iniesta. Messi passzlehetőségeinél sokszor én is a fejem verem a falba, míg Xavinál szinte sosem találok kivetni valót. Hihetetlen dolgokat lát meg a pályán, nélküle csak félkarú óriások vagyunk, ez tény... Nekem is szimpatikusabb a játéka - igazából én élek halok a jó irányítókért, gondolom az aláírásból meg az avataromból rá lehet jönni... :D Úgyhogy megtörtént a csoda, teljesen egyetértünk!!! :lol:

Thiagot amúgy én jövőre úgy képzelném el - ha nem jön Cesc -, hogy Keitával egyenlő számú percet kapjon - vagy kicsit többet. Azt nem mondom, hogy egy szezon alatt cserélődjenek fel teljesen a szerepek, és Keita játsszon annyit mint Thiago idén játszott - bár igazából ennek örülnék a legjobban, de tudom hogy ez még korai lenne Thiagonak és Keitával szemben is egy genyó dolog lenne -, csak azt, hogy lassan el kellene kezdeni lényegesen többet játszatni Thiagot, idén még nagyjából egyenlő számú percekkel, jövőre már kicsivel többet és így tovább... Úgy kéne beépíteni szerintem mint anno Init beépítette Rijkaard. De ahogy olvasom ebben is egyetértünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2011.06.28. 11:09:45-kor.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.06.28. 10:55:33

Nani nem illene a Barcába. De nem azért mert nem jó játékos , technikailag abszolút beférne, sőt, jópár játékosunk technikai szintjét magasan üti. Sőt gyors is, nagyon gyors.
De! A mentalitása nem illik a Barcához! Én nem sok MU meccset láttam, de azt észrevettem hogy passzjátékban hát... vannak hiányosságai, nem is a beadásai, azokat jól kitanulta,de "ész" passzokat nem tud adni, a kreativitás meg nálunk főleg elől nélkülözhetetlen. Az megint más kérdés hogy sokszor önző és ezen megy el a támadás. Még az sem tetszik hogy hisztizik,ha lecserélik vagy nem jön be.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 10:50:02

Kép

...ehhh :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eagico 2011.06.28. 11:09:24-kor.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.28. 10:47:32

Pedig nem olyan nehéz kisakkozni, hogy ez jött ki neki, hogy pénz+Thiago=Nani. Nani a napokban nyilatkozott egy olyat, hogy a Barca a világ legjobb csapata. Sánchez sztori úgy néz ki befuccsol, mert a Chelsea is beszállt a harcba, elvileg 45-öt raktak Pozzo elé. Thiagot meg vinné a MU. Kész is a képlet. Csak ugye Thiago nem megy sehova. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 10:39:31

Sztem Nani jól jönne, csak nem Thiagoért.
Mellesleg sokkal többet tett le az asztalra, mint Sánchez, aki csak az olas ligában bizonyított... :roll:
Én azt mondom inkább Nani, mint Sanchez többet is mutatott már meg olcsóbb is lenne.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 10:32:53

Deeperintodark írta:Sziasztok!
Csak olvasgattam a fórumot, most gondoltam leírom mit gondolok :) most a jelen pillanatban. Nani kijelentette, hogy el akarja hagyni a Man UTD-et. Ahogy látom le is mondtunk Sanchezről, valószínűsítem Nani <-> "?"M Euró + Thiago csere lesz. Fabregas biztos, hogy jön.
Na hát ez biztos nem fog megtörténni. Egyrészt Thiago elmondta, hogy nem akar elmenni és a vezetőség és lenyilatkozta, hogy vele képzelik el a jövőt. Másrészt meg minek kéne nekünk Nani és Fabregas is egyben? Lenne 2 világklasszis kp-nk akik tényleg nem férnének be a kezdőbe, de bárhol máshol kezdők lennének. 1 bőven elég a kettőjük közül. Másrészt a csatárgondjaink ezzel nem lennének megoldva.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.28. 10:32:27

Deeperintodark írta:Sziasztok!
Csak olvasgattam a fórumot, most gondoltam leírom mit gondolok :) most a jelen pillanatban. Nani kijelentette, hogy el akarja hagyni a Man UTD-et. Ahogy látom le is mondtunk Sanchezről, valószínűsítem Nani <-> "?"M Euró + Thiago csere lesz. Fabregas biztos, hogy jön.
Ez az évszázad vicce lenne,ha így történne.Inkább nem vennénk senkit ha csak Nanit lehetne.Plusz még Thiago?-ez még egy poén.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.28. 10:31:02

palesz77 írta:.....
Én elolvastam :lol:
Pep is látja amit én látok, nekem ez elég bizonyosság!
Mind szakmai, mind taktikai szempontból egyenlőre többet jelent Keita!
Biztos vagyok benne, hogy ha eljön az idő Thiago játszani fog, de még nem jött el, véleményem szerint!Jó játékos, nem is lehet a két embert összehasonlítani, s nem is azt írtam, hogy labdajáratásban lenne elmaradva, sőt kreatívabb mint Keita, de instabilnak érzem!Keita ellen kb ennyi az érv, hogy nem elég „penge”, de mint írtad is jobb fizikumú, több labdát szerez, s azért a labdával sincs gondban!Nem érzem megalapozottnak azt, hogy jóval körülményesebb lenne a labdajáratásunk, vagy fásultabb!Pont hogy egy ilyen ember játéka 2-3 gólos előnynél abszolút indokolt!Mikor már nem kell kockáztatni le kell csorgatni a meccseket!Persze értem, akkor miért nem jön Thiago 10 percre?Fokozatosan kell beépíteni!Én szeretem Keita játékát, s hiba lenne elküldeni, mert fejjátékára lehet alapozni, párharcokat nyer, s rengeteget segít ki Xaviéknak, nem klasszikus irányító, kevesebbet kockáztat, s ez sokszor kifizetődő!Cesc érkezése biztos, hogy felkavarja az állóvizet, s ahogy írtad is ez Thiagonak lesz nagyobb probléma!De meglátjuk majd Pep hogy dönt, az biztos rengetegszer elhangzik hosszú az idény, pont emiatt Keitára szükség van, ő benne van olyan ami a több apró kp-unkban nincsen, s ha pályán van sem lóg ki!Majd elkezdődik az idény, s minden eldől, de Pep játszatni fogja a mali játékost, s nem azért, mert Thiago ellenes, s Keitába szerelmes, hanem mert INDOKOLT!

Leírtuk már, teljesen máshogy fogjuk fel az egészet, szurkolóként lehet látványosabb mind Sanchez, mind jelen esetben Thiago, de taktikailag nézve hasznosabb Rossi, s Keita!Nem fogunk közös nevezőre jutni, én mindig is az agilis megbízható, konstans teljesítményt nyújtó játékosokat szere(t)tem!Csapatjátékról beszélünk, ahol kell legyen 11 puzzle darabod a pályán s a „munkások” a legtöbbször többet érnek, mint a „zsonglőrök”!

Mostani csapatból is tényleg Messi előtt le a kalappal, de Xavi nélkül fele ilyen erősek se lennénk, ő az abszolút ész, akinek nem annyira látványos a játéka, de csupán 95%-kal passzol, s olyan játékintelligenciája van, amit Zidane óta nem láttam!Ezt a rsézt csak megjegyeztem, mert lemerem fogadni, hogy neked meg pont Messi a kedvenced, én meg kitépem a hajam, mikor látom elindul a falba, s elveszti a labdát, mikor 10szer lehetne passszolni vagy visszafordulni!

De azért Peace, majd lesz olyan játékos, akiben teljesen egyetértünk :lol:

szerk: Thiagot meg kell tartani ez nem lehet kérdés, de türelemmel kell egyenlőre még kezelni, s nem követelni azonnal a csapatba!Van még ideje 20 éves, előtte a jövő, de rengeteget kell még tanuljon!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.06.28. 10:35:34-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.28. 10:30:38

Deeperintodark írta:Sziasztok!
Csak olvasgattam a fórumot, most gondoltam leírom mit gondolok :) most a jelen pillanatban. Nani kijelentette, hogy el akarja hagyni a Man UTD-et. Ahogy látom le is mondtunk Sanchezről, valószínűsítem Nani <-> "?"M Euró + Thiago csere lesz. Fabregas biztos, hogy jön.
akkor parasztlázadás lenne katalóniában. thiago a csapat egyik ikonja lehet a jövőben,míg nani sosem. kizárt,hogy thiago elmenjen. nani pedig nem érkezne padozni
Válasz küldése