Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.12. 02:52:10

sztem nem csak edzőcsere kellett volna hanem az egész szakmai stábot is elküldeni a [auto_cenzúra]. meg a feketelistás játékosokat!
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.05.12. 02:13:46

Legalabb GUardiola nem jaccatja Valdest elso szamu kapuskent!
Az elso lepest mar meg is tette a sikerek fele!
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2008.05.12. 01:10:39

A mérkőzést talán nem kommentálnám....megtettétek már helyettem..sajnos ma is bebizonyosodott,hogy Guardiola nagyon kevés lesz jövőre....hiába akarja kicserélni az egész csapatot!Nagyon el vagyok keseredve,de én úgy gondolom (ha Frankie nem is),ami ma történt azt egytöl egyig megérdemelte minden játékos aki ma a Barcelona mezét viselte..ennyi.
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.05.12. 00:45:27

Vezető természetű ember, csk-ként hallgattak rá a társak.
Ez így van.Volt szerencsém látni játszani, igaz hogy akkor még kisebb voltam, de így visszaemlékezve is igazi vezéregyéniség volt, akiről látszott hogy a többiek felett áll, úgymond az apukájuk volt a pályán:))) Igazi CSK:)

Nagyon jó edző lesz, én bízok a képességeiben. Anno Rijkaardban is bíztam amikor kinevezték, mert nagyon szeretem a viszonylag kezdő, de motivált trénereket.Szerintem a taktikai dolgokra egy év gyakorlás a B csapatnál ha nem is volt elég de az alapokat megadta, bár a dolognak ettől a részétől még mindig tartok egy kicsit.Kell mellé egy tökösebb másodedző aki ehhez talán jobban ért.A többi pedig úgyis a fejekben fog eldőlni, mennyire tudja irányítani a játékosokat, motiválni, tüzelni őket és növelni az önbizalmukat :)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.12. 00:43:18

barca99 írta:3., Ca. 8 ember elküldése drasztikus, és nem jön be? A sikerszezonunk előtt, mintha pont ez történt volna... :roll:
És igazoltunk is legalább ennyi embert. És ami a legfontosabb: Nem sztárokat, hanem kiéhezett játékosokat, akik vágytak a sikerre. :roll:
in to exile
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.12. 00:14:54

1., Rijkaardnak is bszott nagy tapasztalata volt, amikor szöv.kap. lett. Ennek ellenére nem szerepelt le. És még szépen is játszottak a hollandok.

2., Miért haverkodna a játékosokkal? Vezető természetű ember, csk-ként hallgattak rá a társak. Most miért ne hallgatnának?

3., Ca. 8 ember elküldése drasztikus, és nem jön be? A sikerszezonunk előtt, mintha pont ez történt volna... :roll:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.05.12. 00:05:24

Háát.. attól félek, hogy hasonló évünk lesz. Elején úgyis megérezzük majd az új edző hatását, aztán attól függ majd mennyire válik be Pepe. Nomeg az új játékosoktól nagyon sok függ majd, bár ma kikaptunk de megmerem kockáztatni hogy kicsit összeszokott ez a gárda év végére. ( Visszatérve egy fél mondattal az igazolásokra, mert azért figyelembe kell venni hogy van itt egy Messi nevű játékos és ha R10 a pályán van és még Eto'o-t is ide veszem akkor azért szerintem náluk jobban senki se tud úgy játszani, passzolni stb.. úgyis tudjátok miről beszélek. Legjobb támadó 3mas a világon, és sajnos ebben az évben jó ha talán 3 meccsen együtt voltak... ez is mutatja részben a gyenge teljesítményt jegyzem meg. Szóval ha R10 menne, amit nagyon sajnálnék és kb egész nyárt végigbőgném, de hasonló kvalitású játékost kéne igazolni, mert Messi és Eto'o se tudja sajnos egyedül megváltani a világot, idén láttuk. ) Passzokban érezni kicsit. Ennek a csapatnak önbizalom kéne és rengeteg szurkolás, nem tudom mennyi önbizalmat tud majd önteni Guardiola ebbe a katalán gépezetbe, de félek hogy nehéz évünk lesz... aztán meglátjuk.
Talán kicsit keményebb kezű edző kéne ide még mindig az az álláspontom, nem egy jó haver kéne aki előbb pacsizik össze a játékosával mint üvölt rá hogy dolgozzon. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz így jövőre, mit hoz majd számunkra a jövő... az a jövő amitől sokat várunk nagyon, és lehet hogy keveset kapunk majd... senki se tudja megmondani...
Én nagyon tisztelem Rijkaardot, nagyon sajnálom hogy így alakult a sorsa, de Guradiolánál szerintem jobb edző, aztán hazudtoljon meg engem Pepe majd. Gomezinho is ahogy írta nehogy a forrófejű katalán fej majd itt sok rossz döntést hoz, még tapasztalatlan és kitudja néha ha elborul a feje mikre lesz képes, nomeg ha öreg játékosok fogják alkotni a vezetőséget, akkor meg még több érdekes szituációt és döntést fogunk látni van egy érzésem...
Furcsa, hogy sokszor egy meccs, egy elődöntő vagy esetleg egy egész szezon, már a fejekben eldől, vagy az irodákban... és mindenki ül tehetetlenül, pedig ott a kormány a kezükben, hogy korrigáljanak.

Egyben reménykedek, hogy ilyen alávaló közönséget, és ilyen gyenge esztendőt utoljára láttunk, remélem jövőre visszatérünk az élvonalba.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.05.12. 00:04:55

Varga Tamás írta:Itt most egyszerre kell építkezni és tüzet oltani.
Igen,ami még egy Mourinho szintű eddzőnek is feladná a leckét,nemhogy egy zöldfülűnek...de nem akarom leírni Guardiolát,mert nagy kedvencem volt..de nem ilyen szemmel kell nézni..a Barca vezetőeddzői pozíciójára a dolgok jelenlegi állása szerint tök alkalmatlan...majd tizenx év múlva esetleg meg lehetne próbálni,ha már letett valamit az asztalra,de nem most.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.12. 00:04:25

Igenis félteni kell Guardiolát mert oylat még nem hallottam sőt nem is láttam volna hogy maximum 8-10 embernél többet cserélnének! Ez sem egészséges ha óriásiak a változások! Megfontolt lépésekben kellett volna nekivágni agusztusnak! De az első lépésünk már egyből szinte akadály! Egy 37 éves rutintalan(edző)... Sajnos ezek a bajok már az elején :(
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.12. 00:00:55

Zsolti írta:nem lesz it sok türelem..sztem elég kiindulni ebből a mai estébeől..ha jövőre sem nyerünk semmit,vagy neadjisten már ősszel bénák lesznek,akkor szerintem az egész keretet,eddzőstül,elnököstül zavarják el Barcelonából...
Igen, jó esély mutatkozik erre. Ezért kellett volna egy tapasztaltabb edzőt a padra ültetni. Itt most egyszerre kell építkezni és tüzet oltani.
Kép
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.12. 00:00:44

Pontosan zsolti erre irtam hogy Guardiolát mér októberben zavarni fogják ha ez az állapot igy marad!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
PCPocok
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2005.11.13. 18:41:44
Tartózkodási hely: TÉT

2008.05.11. 23:59:52

én nem féltem guardiolát, mert neki nem ezt a mai csapatot kell majd gatyába ráznia hanem egy ÚJ barcát. ugyanis ha nyáron itt kirakodóvásárt rendezünk, akkor elmegy a mostani keret nagy része és jönnek helyettük új játékosok és guardiolának majd abbol kell építkezni. Én bízom benne hogy még a 3. hely meglesz évvégé, azt felejtsük el ezt a szezont. majdjövőre új csapat, új edző, új remények. és biztos vagyok benne hogy megint ugy fogunk örülni a barca sikereknek ahogy tettük azt 2-3-4 éve.
de addig is visca el barca
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.05.11. 23:59:41

nem lesz itt sok türelem..sztem elég kiindulni ebből a mai estéből..ha jövőre sem nyerünk semmit,vagy neadjisten már ősszel bénák lesznek,akkor szerintem az egész keretet,eddzőstül,elnököstül zavarják el Barcelonából...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2008.05.12. 00:02:18-kor.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.11. 23:57:22

Varga Tamás írta:
Gomezinho írta:Ettől félek hogy Guardiola is ugy ugrál majd ahogy fütyülnek neki a nézők meg az elnök meg a t*kömtudja kimég! Ő is ilyen önelégült katalán....! Áh ha ebbe belegondolok agyvérzést kapok mindjárt!
Gomez!
Igazságot írtál. Pep kevés lesz, egyre világosabban és erősebben érzem. De, nem Ő a hibás, henem, aki kinevezte.
És ha netán igazunk lesz, akkor elég égősen kezdi majd az edzői karrierjét. Arról ne is beszéljünk, hogy Rijkaardhoz hasonlóan, szerintem Pepnél is bőven lesz türelem, akkor is, ha nem volt jó ötlet a kinevezése.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2008.05.12. 00:03:00-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.11. 23:55:19

Gomezinho írta:Ettől félek hogy Guardiola is ugy ugrál majd ahogy fütyülnek neki a nézők meg az elnök meg a t*kömtudja kimég! Ő is ilyen önelégült katalán....! Áh ha ebbe belegondolok agyvérzést kapok mindjárt!
Gomez!
Igazságot írtál. Pep kevés lesz, egyre világosabban és erősebben érzem. De, nem Ő a hibás, henem, aki kinevezte.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.11. 23:53:11

Gomezinho írta:Ettől félek hogy Guardiola is ugy ugrál majd ahogy fütyülnek neki a nézők meg az elnök meg a t*kömtudja kimég! Ő is ilyen önelégült katalán....! Áh ha ebbe belegondolok agyvérzést kapok mindjárt!
Az önelégült katalán meg az ugráltatni fogják az együtt jár vagy külön gondoltad?
Mert sztem a kettő az nem fér össze.

Lehet,h ez a legnagyobb erénye Guardiolának,h katalán.Mert az a fene nagy büszkesége nem fogja engedni neki,h mások irányítsák és a fene nagy büszkesége miatt majd jól seggberúgja azokat akik nem állnak be a sorba.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.11. 23:45:38

Nem lesz egyszerű dolga Pepnek. :roll:
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.11. 23:42:16

Ettől félek hogy Guardiola is ugy ugrál majd ahogy fütyülnek neki a nézők meg az elnök meg a t*kömtudja kimég! Ő is ilyen önelégült katalán....! Áh ha ebbe belegondolok agyvérzést kapok mindjárt!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.05.10. 21:40:12

Varatrix írta:
Lionel85 írta:Luis Enrique Martínez
Laportáék most rábízzák a régi sztárjátékosokra a csapatot. Ebből mi sül ki? Hajrá!
De nem biztos ez még szerintem mert Luchónak van mégegy ajánlata a spanyol utánpótlás válogatott-tól is, asszem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.10. 21:17:52

Lionel85 írta:Luis Enrique Martínez
Laportáék most rábízzák a régi sztárjátékosokra a csapatot. Ebből mi sül ki? Hajrá!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.05.10. 21:06:11

Luis Enrique Martínez
Kép
Kép
Kép
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.05.10. 16:49:32

Ki lesz a másodezdője?
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.10. 16:43:12

messinho19 írta:
Gomezinho írta:
Igen sajnos! De most igy belegondolva ebbe a Rijkard videóba hogy elmegy miylen lesz majd akkor a R10 videója! nemélem túl azt a napot! :(
ezt nem értem
:D :D :D lehet szurkolni egy embernek/csapatnak..
de ennyire azért ne éld bele magad.... egyrészt R10 le se sz@r téged asse tugya hogy kivagy és tök gazdag meg bulizik..... te meg itt szomorkocc miatta....
De ha már az ember szurker,akkor szívvel-lélekkel teszi rendszerint a "dolgát".Én is hasonló mentalitással,beleéléssel állok a szeretett csapatom,játékosom mellé ,szal megértem Gomezt...És valszeg én sem fogok ugrálni örömömben,ha véglegessé valik,h R10től megválunk.Legyen most akármilyen formában is,ő akkor is Ronaldinho,aki rengeteget tett a csapatért,egy magasabb szintre emelte a labdarúgást.
(Bocsi,h ezt ebbe a topicba írtam,de így jött ki az "akció-reakció" :wink: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.10. 14:59:20

Mivel a bakijaiból nem kapunk gólt (most nem érdekel, hogy tényleg csinál olyat, amitől 5 évet öregszik az ember), ezért felesleges az új kapus.
socio66

2008.05.10. 14:48:49

barca99 írta: Frey van olyan szinten, mint VV...
Hát szerintem Frey nagyszerű kapus,kb egy-két éve volt olyan mint Valdés,de azóta sokat fejlődött,és idén nagyon érett kapussá vált! Ő képes volt kinőni a bakijait,mert neki is voltak azért régebben,de Valdés-nak sajnos nem! Ez különbözteti meg őket. Frey jobb,örülnék neki!
Válasz küldése