Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.28. 19:56:20

crixus írta:Nem tudom, hogy ki ez az Arthur gyerek, de nem örülök az érkezésének, mert ez megint üzenet-értékű igazolás a fiataljaink felé, hogy ők a büdös életben nem fognak igazi esélyt kapni az első csapatnál.
Coutinho igazolásával semmi gondom, mert ha a kezdőt kell megerősíteni, egy élcsapat sem teheti meg, hogy nem igazol. Viszont ha a fiatalokról illetve kiegészítő-emberekről van szó, akkor egy olyan klubnál, ahol ELVILEG kiváló az utánpótlás-nevelés, elsőbbséget kellene adni a fiataljainknak.
Nem vagyok benne biztos, hogy nem a kezdőbe szánják.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.01.28. 19:43:21

18Barca99 írta:
danixx írta:Te melyik André Gomest nézed? :D
Szerintem ő az ideit. Van benne igazság amit mond.
osztom.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 19:36:26

danixx írta:Te melyik André Gomest nézed? :D
Szerintem ő az ideit. Van benne igazság amit mond.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.01.28. 19:34:37

Nem tudom, hogy ki ez az Arthur gyerek, de nem örülök az érkezésének, mert ez megint üzenet-értékű igazolás a fiataljaink felé, hogy ők a büdös életben nem fognak igazi esélyt kapni az első csapatnál.
Coutinho igazolásával semmi gondom, mert ha a kezdőt kell megerősíteni, egy élcsapat sem teheti meg, hogy nem igazol. Viszont ha a fiatalokról illetve kiegészítő-emberekről van szó, akkor egy olyan klubnál, ahol ELVILEG kiváló az utánpótlás-nevelés, elsőbbséget kellene adni a fiataljainknak.
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.01.28. 19:27:57

Tromort77 írta:Jelenleg Gomes mellett a taktikai fegyelmezettsége szól, amit szerintem sokan lebecsülnek. Nem véletlenül kedvelik az edzői, egyszerű játékos aki hasznos a csapatnak. Nem ő fogja eldönteni a meccseket, de beleteszi a melót amit kell. Denis nekem ezért ekkora csalódás, mert a taktikai fegyelmezettsége egyenő a nullához. Pedig képességeiben szerintem többre lenne képes, de fejbeli képességek miatt nem tudja megugrani ezt a szintet. Gomes hasznos, mert előre és hátra is érti a mozgásokat például. Illetve remek adottságai vannak, mert méretéhez képest nem ügyetlen. Az más kérdés, hogy sokszor ügyetlenkedik, de technikailag egy képzett játékosról van szó.

Rosszul kezdett az első szezonjában, sokat is kapott érte. Amúgy is nehéz beilleszkedni ebbe a csapatba, nem, hogy 22 évesen ennyi pénzért egy olyan csapatba ahol az akkori rendszerben egy Busi és Rakitic is szenvedett mint disznó a jégen. Luis Enrique nem véletlenül védte oroszlánként a sajtóban, többszőr elmondta, hogy önbizalom nélkül senki sem lehet jó játékos. Sőt, nem véletlen fakadt ki Pique és Iniesta is amikor a közönség kifütyülte őt. Csak úgy mellékesen mondom, hogy én olvastam arról, hogy Koeman és Laudrup is ki volt fütyülve az első évükben. Szeretünk gyorsan ítéletet mondani. Kicsit ő vitte el a balhét a tavalyi csőd miatt meg amiatt, hogy mindenki nagyobb neveket várt volna a középpályára. De a vezetőség elmondta, hogy ő a piac adta lehetőség volt. Régóta figyelték és mivel a Valenciának kellett a pénz így hozták.

De róla sokat elmond róla, hogy elsőkként érkezik edzésre és utolsóként távozik. Azt is olvastam, hogy felfogadott személyi dietetikust erre a szezonra. Épül az önbizalma és ez nagyon jól látszik a pályán. Hasznos tagja a keretnek és olyan ajánl amit Pauinho és Denis nem tud.

Nem véletlenül akarta a Real is, nem véletlenül vitték volna 35 milláért a szezon elején és nem véletlenül nem engedte el EV. Egyébként 35 millió nem volt sok érte a piacot tekintve. Szóval az ára is fel van fújva kissé. Tudom voltak záradékok is, de azok nagyrésze nem fog teljesülni.

Ugyanakkor én is látom a hibáit, de szerintem kifejezetten hasznos zongoracipelőt lehet belőle faragni és legalább ő fejlődik is meccsről meccsre.
Te melyik André Gomest nézed? :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.28. 19:26:26

Mélységi irányító, de btb-nek is jó, úgymond nem is kell belelátni extrát, hasonlít a stílusa Xaviéra, ha azt nézed, ő sem hozott semmi extrát, csak mindig jó helyre tette a bogyót.
Fénykorábban azért Xavi hozott extrát is, nem is keveset, pl. parádés kulcs- és gólpasszokat. De nyilván senki sem azt várja el a sráctól, hogy azt a szintet hozza.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.28. 18:39:15

DavidBarca írta:
Cestus írta:Brazil forrás szerint tegnap volt a Barca és a Gremio között megbeszélés Artúrral kapcsolatban (valszeg pozitív eredménnyel), a (jövő) héten még lesz találkozó.
Én gyorsan lecsekkoltam a srácot, ami youtube-on fent van, és semmi extrát nem látok benne, amiért érdemes lenne megvenni, még a 30 millió is erős érte, még ha el is szálltak az árak.
Mélységi irányító, de btb-nek is jó, úgymond nem is kell belelátni extrát, hasonlít a stílusa Xaviéra, ha azt nézed, ő sem hozott semmi extrát, csak mindig jó helyre tette a bogyót. :)
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2018.01.28. 18:21:45

Cestus írta:Brazil forrás szerint tegnap volt a Barca és a Gremio között megbeszélés Artúrral kapcsolatban (valszeg pozitív eredménnyel), a (jövő) héten még lesz találkozó.
Én gyorsan lecsekkoltam a srácot, ami youtube-on fent van, és semmi extrát nem látok benne, amiért érdemes lenne megvenni, még a 30 millió is erős érte, még ha el is szálltak az árak.
Tromort77

2018.01.28. 17:52:14

Jelenleg Gomes mellett a taktikai fegyelmezettsége szól, amit szerintem sokan lebecsülnek. Nem véletlenül kedvelik az edzői, egyszerű játékos aki hasznos a csapatnak. Nem ő fogja eldönteni a meccseket, de beleteszi a melót amit kell. Denis nekem ezért ekkora csalódás, mert a taktikai fegyelmezettsége egyenő a nullához. Pedig képességeiben szerintem többre lenne képes, de fejbeli képességek miatt nem tudja megugrani ezt a szintet. Gomes hasznos, mert előre és hátra is érti a mozgásokat például. Illetve remek adottságai vannak, mert méretéhez képest nem ügyetlen. Az más kérdés, hogy sokszor ügyetlenkedik, de technikailag egy képzett játékosról van szó.

Rosszul kezdett az első szezonjában, sokat is kapott érte. Amúgy is nehéz beilleszkedni ebbe a csapatba, nem, hogy 22 évesen ennyi pénzért egy olyan csapatba ahol az akkori rendszerben egy Busi és Rakitic is szenvedett mint disznó a jégen. Luis Enrique nem véletlenül védte oroszlánként a sajtóban, többszőr elmondta, hogy önbizalom nélkül senki sem lehet jó játékos. Sőt, nem véletlen fakadt ki Pique és Iniesta is amikor a közönség kifütyülte őt. Csak úgy mellékesen mondom, hogy én olvastam arról, hogy Koeman és Laudrup is ki volt fütyülve az első évükben. Szeretünk gyorsan ítéletet mondani. Kicsit ő vitte el a balhét a tavalyi csőd miatt meg amiatt, hogy mindenki nagyobb neveket várt volna a középpályára. De a vezetőség elmondta, hogy ő a piac adta lehetőség volt. Régóta figyelték és mivel a Valenciának kellett a pénz így hozták.

De róla sokat elmond róla, hogy elsőkként érkezik edzésre és utolsóként távozik. Azt is olvastam, hogy felfogadott személyi dietetikust erre a szezonra. Épül az önbizalma és ez nagyon jól látszik a pályán. Hasznos tagja a keretnek és olyan ajánl amit Pauinho és Denis nem tud.

Nem véletlenül akarta a Real is, nem véletlenül vitték volna 35 milláért a szezon elején és nem véletlenül nem engedte el EV. Egyébként 35 millió nem volt sok érte a piacot tekintve. Szóval az ára is fel van fújva kissé. Tudom voltak záradékok is, de azok nagyrésze nem fog teljesülni.

Ugyanakkor én is látom a hibáit, de szerintem kifejezetten hasznos zongoracipelőt lehet belőle faragni és legalább ő fejlődik is meccsről meccsre.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.28. 16:14:34

Brazil forrás szerint tegnap volt a Barca és a Gremio között megbeszélés Artúrral kapcsolatban (valszeg pozitív eredménnyel), a (jövő) héten még lesz találkozó.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.28. 14:11:39

Mondjuk nálam ez egyértelműen adódik, hogy a többi gyengét is eladjuk, ha nem így jött le, akkor bocsi. :D
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 14:10:16

palesz77 írta: Előre leszögezem, hogy csak saját vélemény, de szerintem egyértelműen azért, mert jelenleg a Busi-Ini-Rakitic trió után - b.c. időkben legalábbis :mrgreen: - ő a legfegyelmezettebb játékos taktikailag a padon, akit be tud dobni a csapatba. Betartja az utasításokat - gondolom -, jól vált általában a többiekkel - bár Alba sokszor agybajt kapott tőle a Sociedad ellen -, kiegyensúlyozottan hozza Valverde alatt azért amit tud - bár a Madrid ellen pont nem ezt mutatta -. jelenleg ez meg már elég egy 4. középpályás szinthez. Szerintem ez elég elkeserítő azért.
Most megint kérdezhetném, hogy ha ő a legjobb 4. Kp, miért adjuk el :D de nem, abban egyetértünk, hogy nem szint attól még, hogy jobb lett, mint volt. Értem amit mondasz, mindenestre ha el is adjuk, csak akkor szabadna, ha kidobjuk azokat akikkel Valverde nem számol, és úgy hozunk a 3-4 kiselejtezett helyére egy normálisat. Mert addig meg ő a legjobb 4. kp, ergo bármilyen fura is leírni, de gyengülünk ha nyáron teszem azt, csak őt adjuk el.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.28. 13:26:02

18Barca99 írta:De akkor azt kérem (és ezt most nem ilyen bicskanyitogató hangnemben kérdezem), hogy akkor azt magyarázza meg nekem valaki, vagy hozzon fel érveket, hogy miért játszatja Valverde rendre húzós idegenbeli meccseken?
Előre leszögezem, hogy csak saját vélemény, de szerintem egyértelműen azért, mert jelenleg a Busi-Ini-Rakitic trió után - b.c. időkben legalábbis :mrgreen: - ő a legfegyelmezettebb játékos taktikailag a padon, akit be tud dobni a csapatba. Betartja az utasításokat - gondolom -, jól vált általában a többiekkel - bár Alba sokszor agybajt kapott tőle a Sociedad ellen -, kiegyensúlyozottan hozza Valverde alatt azért amit tud - bár a Madrid ellen pont nem ezt mutatta -. jelenleg ez meg már elég egy 4. középpályás szinthez. Szerintem ez elég elkeserítő azért.

Abban teljesen igazad van, hogy sokaknál én is berögződésnek érzem azt, hogy mindenért szidva van, de abban nem értek egyet, hogy emiatt maradnia kéne. Vannak alapjai, de itt azért nem ennek kéne a szintnek lennie, aki ezt tudja hozni, még csereként sem. Nekem teljesen Ibra-Barca házasság érzésem van a dologgal kapcsolatban, egy tehetséges játékos rossz helyen. Egy neki passzoló rendszerben sokkal többet tudna adni a csapatának, mindenki jól járna szerintem, ha nyárnál tovább nem maradna.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 12:48:51

Abban teljesen igazatok van, hogy nem kiemelkedő teljesítménye van, csak sok hozzászólásban még mindig olyan véleményeket lehet olvasni, mintha a tavalyi Gomesről olvasnék. Azóta fejlődött már, de mégis olyan szapulásokat kap néha már akkor, amikor még csak a kezdőket látjuk, amit szerintem nem érdemel. Az idei teljesítménye miatt nem. Én megmondom őszintén, mielőtt idejött nem láttam játszani, nem tudom, hogy milyen taktika volt az, ami alapján felkeltette a vezetőségünk figyelmét a teljesítményével (ebben egyébként valaki tud segíteni?).

A kitartó edzést csak Arda miatt hoztam fel, mert lehetne egy ilyen helyzetre úgy is reagálni, ahogy a török tette: beleszarik.

De akkor azt kérem (és ezt most nem ilyen bicskanyitogató hangnemben kérdezem), hogy akkor azt magyarázza meg nekem valaki, vagy hozzon fel érveket, hogy miért játszatja Valverde rendre húzós idegenbeli meccseken? (Celta, Atletico,Villarreal most így hirtelen ennyi jut eszembe). Valami elképzelése csak van vele kapcsolatban. Szerintem csak a magassága nem lehet ok, hogy 5 szögletnél számítson ez, mikor a mezőnyben több és fontosabb feladatok vannak. Én azt látom, hogy azért is tűnik a szokásosnál is idegenebb testnek, mert általában akkor játszik, amikor brusztolni kell, fizikai erőt kell érvényesíteni a kp-n, és neki nem “flikk-flakkos” feladatai vannak.

És nem hinném, hogy azért játszik, pláne nem Valverdénél, mert “játszania kell” bizonyos percet. Ő maga mondja mindig, hogy előszeretettel nyúl a saját nevelésekhez (ahogy tette ezt korábbi csapatainál is), de mégis DS és Deu marad ki rendre a keretből és nem Gomes.

Összességében én még biztos, hogy várnék az ő eladásával kapcsolatban, én valamiért azt érzem, hogy van benne potenciál és akarás. Idén már láttunk tőle focistára hajazó mozdulatokat, Celta ellen gólpassz, első félidőben egész jól mutatta magát, tette-vette. Tudom sokaknak ez nem elég, és nyilván objektíven nézve csak ennyi nem elég ide, pláne ilyen kiváló társak mellett, de ha egyénlieg nézem szerintem már nem az a Gomes, aki idejött anno.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.28. 11:00:32

Mondjuk azóta mindenki SR-el példálózik, volt előtte és utána is már egypár játékos, akikre szintén ezek a hsz-ek születtek, és mégse váltak be aztán.

Gomes egy jó focista összességében, Valvere rendszerében javult is, de attól még olyan dolgokat, mint kapunak háttal nyomás alatt lefordulni jó arányban, mélységi lasztikat adni, fejben gyorsan dönteni, stbstb. azt nem tud. Lehet megszállja majd a szentlélek, és egyszer csak képes lesz ezekre is, de elég valószínűtlen. Persze ezek nélkül is lehet jó focit játszani, de hál istennek Valverde csapata jobban hajaz a Pep féle vonalra, és szükség van a középpályások képességeire. Rakiticnél meg lehetett ezt oldani azzal, hogy Busival váltanak támadásban, bár kíváncsi leszek azért ha komoly ellenfél ellen játszunk, és kőkeményen letámadják, hogy akkor mi lesz vele. 2 embernél ez már neccesebb, nem véletlen, hogy akkor játsszuk a legjobb meccseinket általában, ha Ini is kezd, na meg ha nem Paulinho az, aki a tagja a középpályás 3-asnak.

Mellé jön az is, hogy jó eséllyel nem padot akar koptatni huszonéves koraiban, Mendes is az ügynöke, szerintem sokáig nem marad itt ha nem lesz drasztikus változás. Amit nem is sajnálnék, máshol még jó kis focista válhat belőle.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.01.28. 10:49:33

18Barca99 írta: Maradva az SR példánál őt is már mindenki leírta, hogy már be kellett volna érnie, ennyi idősen belőle már nem lesz semmi, aztán tessék.
Az vagy valaki rendesen edz (amit természetesen mi nem tudhatunk) és hogy odateszi magát az még nem jogosítja fel hogy csúcs-csapat játékosa legyen. Szerintem Gomes a magassága miatt is volt idehozva, hátha be tud segíteni a fizikumával. Egyetértek, már nem épp annyira rossz, de egy Deportivoba, vagy egy Bragaba, Sampdoriaba. SR-nek volt egy holtidőszaka, szerintem azért mert támadó középpályást játszattak vele, viszont főleg a védekezésben vette ki a részét. Azt ne feledd el, hogy a korosztályos csapatokban húzóember volt, hatalmas ígéret, Gomesről ilyet nem hallottam, sőt a válogatottba se tudom hogy fér be.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 10:37:28

Azt csak halkan hozzátenném Gomessel kapcsolatban, hogy anno Sergi Roberto barátunk ugyanilyen hozzászólásokat kapott: mit keres itt, semmit nem ad hozzá, csak oldal- és visszapassz, küldjük el. Mára alapember. Valverdének valószinűleg van szeme hozzá és tisztán látszik, hogy neki kell a portugál. Úgyhogy nem igazán értem miért kéne eladni. Edz normálisan, meccseken odateszi magát és már egyáltalán nem olyan rossz mint volt tavaly. Ráadásul még fiatal, van benne fejlődési potenciál. Maradva az SR példánál őt is már mindenki leírta, hogy már be kellett volna érnie, ennyi idősen belőle már nem lesz semmi, aztán tessék.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.28. 09:50:29

Azt nem értem, hogy Gomesről miért nincs szó, hogy el akarjuk küldeni!!! Turan után ő a 2. leghaszontalanabb ember! Rajta lenne most a sor!
Gondolom, mert a kp. minden posztján tud játszani (hogy milyen minőségben, az más kérdés). Amúgy szerintem mostanában nem annyira vészes, kiegészítő játékosnak szerintem maradhat, ha mindenki egészséges, sokat úgy sem fog játszani, sérüléseknél viszont kell vki biztonsági ember, főleg Iniesta miatt, akiről tudjuk sajnos, hogy hajlamos kidőlni hosszabb-rövidebb időkre.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.28. 09:21:58

A keret komoly lett az új igazolásokkal. A felröppenő hírek tudatában is (Grizi, Artúr, mostmár balbekk is) azt mondanám, hogy igazából a két pivot posztjára nincs csak elég emberünk, a szélső középpályás posztokon viszont túl sokan vagyunk. Innen kellene 1-2 embert eladni, helyettük hozni Busi meg Rakéta cseré(ke)t.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 09:16:19

Nero. írta:
Samper írta:Denis és Deu megkapták a sokadik figyelmeztetést, hogy akarjanak menni és az ügynökük keressen csapatot. Aztán majd kiderül, hogy sikerül-e.
Így hogy Coutinho itt van és jön a szezon érdemi része, egyikőjüknek se adnék már egy percet se.
Fél év alatt pont kaptak elég sanszot hogy megmutassák megütik-e a mércét, de kiderült hogy nem. Deulofeu esetét sajnálom mert nagyon hittem benne, de tényleg csak hype volt.
Ezért a duóért még egy 30at le lehetne akasztani.
Azt nem értem, hogy Gomesről miért nincs szó, hogy el akarjuk küldeni!!! Turan után ő a 2. leghaszontalanabb ember! Rajta lenne most a sor!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.28. 09:01:52

Szerintem 4-4-2-ben gondolta úgy, hogy Messi és Dembelé és középpályás, nyilvánvalóan nem életképes amúgy ez a felállás, de már S. Agüeróét is csak akkor tudom elképzelni, ha a meccs végén hátrányban vagyunk és menni kell a gólért.

Úgy látom, sokakon kezd eluralkodni a megalománia, remélem Valverde viszont a földön marad, és nem bontja meg a jól működő rendszerért senki miatt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.27. 22:33:50

Kovbal88 írta:
S.Agüero írta:Ezt akarom egyszer! 8-)
Szerintem összejöhet csak Ini nélkül. Elől Griz-Suarez, mögötte Coutinho, Messi, Dembele, Busquets, hátul Alba-Umtiti-Pique-Roberto
És akkor Busquets az egyszemélyes középpálya, vagy ezt hogy?
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.27. 22:25:40

Az utóbbi félévükben rá is szolgáltak, hogy menjenek. Gondolom Valverde erre utalgat sejtelmesen mostanában a nyilatkozataiban, mikor azt kérdezik lesz- e változás a keretben január 31-ig. A válasz mindig annyi, hogy bármi előfordulhat. Remélem “előfordul”. :D
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.27. 22:22:06

Samper írta:Denis és Deu megkapták a sokadik figyelmeztetést, hogy akarjanak menni és az ügynökük keressen csapatot. Aztán majd kiderül, hogy sikerül-e.
Túl nagy a csend,szerintem most már esélytelen. Nyáron viszont mindkettő lépni fog,fiatalok,nem hiszem hogy itt akarnak padozni(vagy inkább lelátózni). Egyébként most majdnem mindenki egészséges(Dembelé és Gomes maradt ki) szóval ilyenkor esélytelen bármelyikük szereplése is. Esetleg majd Vidalt kiszorítja valamelyik,vagy ha megint lesz 5 sérültünk egyszerre
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.27. 22:21:10

Samper írta:Denis és Deu megkapták a sokadik figyelmeztetést, hogy akarjanak menni és az ügynökük keressen csapatot. Aztán majd kiderül, hogy sikerül-e.
Így hogy Coutinho itt van és jön a szezon érdemi része, egyikőjüknek se adnék már egy percet se.
Fél év alatt pont kaptak elég sanszot hogy megmutassák megütik-e a mércét, de kiderült hogy nem. Deulofeu esetét sajnálom mert nagyon hittem benne, de tényleg csak hype volt.
Ezért a duóért még egy 30at le lehetne akasztani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése