Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.01. 14:46:00

Nero. írta:Utálom ezt a topicot, az “FM”ezést mégjobban, de ha kicsit elore gondolkodunk akkor télen/nyáron bele kell nyúlni a zsebbe.
Iniesta ha van még mindig nagyon jó, de már nem sokáig lesz. Oda szerintem egyértelműen adja magát Coutinho.
Suarez továbbra is pocsék, valószínűleg most már a kora is benne van, bárhogy reménykedünk kell egy kezdő szintű támadó, szerintem ide is egyértelmű Griezman.
Deulofeu nem lesz soha elég jó ahhoz hogy kezdo legyen, Dembelé minimum kérdéses, de még ha be is válik akkor is kell még egy szélső támadó.

Akárhogy osztok/szorzok ez minimum 250 milla, de inkább 300. Kivancsi vagyok mennyi van a kasszába és hogy mik a tervek. Ezeket a problémákat már nem lehet B kategóriás játékosokkal megoldani.
Griezmann, Coutinho kettőst én is hoznám, melléjük még jön hátra Marlon és Mina, akkor bőven jók leszünk szerintem.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.11.01. 12:23:59

Arsenal are thinking about trying to sign Ter Stegen. The club from London see him as a potential successor of Petr Čech. [daily star]

Tudom, hogy kamu, csak azért rakom ide, mert Stegen személyében azt látom, hogy van végre egy nem saját nevelésű játékosunk, akiről lerí, hogy mennyire elhivatott a klub felé. Szerintem őt még egy Bayern sem tudná visszacsábítani a bundásba. A német lehet a következő generáció (egyik) csapatkapitánya.

Szóval Wenger nagy fába vágta a fejszéjét. :mrgreen:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.11.01. 11:51:43

Samper írta:Számomra az első prioritás a feleslegtől megszabadulás. A második a saját utánpótlásunk új szerepbe hozása. És csak a harmadik az erősítés - az ugyanis erősen Messi-függő és az ő jövőjének tisztázódása előtt nagy melléfogások lehetségesek.
Én azt mondom, hogy végre vannak cseréink, ami jó, csak éppen ők a kezdőben játszanak. Szükségünk lenne valakire a középpályára aki segíti a támadást és egy gólzsákra. De szerintem jobban állunk, mint korábban.

Saját nevelésből, ha Denis és Delofeu beépül meg is vagyunk, itt más már nem nagyon fér be.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.11.01. 05:23:52

Számomra az első prioritás a feleslegtől megszabadulás. A második a saját utánpótlásunk új szerepbe hozása. És csak a harmadik az erősítés - az ugyanis erősen Messi-függő és az ő jövőjének tisztázódása előtt nagy melléfogások lehetségesek.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.01. 01:17:36

Utálom ezt a topicot, az “FM”ezést mégjobban, de ha kicsit elore gondolkodunk akkor télen/nyáron bele kell nyúlni a zsebbe.
Iniesta ha van még mindig nagyon jó, de már nem sokáig lesz. Oda szerintem egyértelműen adja magát Coutinho.
Suarez továbbra is pocsék, valószínűleg most már a kora is benne van, bárhogy reménykedünk kell egy kezdő szintű támadó, szerintem ide is egyértelmű Griezman.
Deulofeu nem lesz soha elég jó ahhoz hogy kezdo legyen, Dembelé minimum kérdéses, de még ha be is válik akkor is kell még egy szélső támadó.

Akárhogy osztok/szorzok ez minimum 250 milla, de inkább 300. Kivancsi vagyok mennyi van a kasszába és hogy mik a tervek. Ezeket a problémákat már nem lehet B kategóriás játékosokkal megoldani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.30. 20:57:27

Stalkyard írta: Nem volt. Legalábbis Emery szerint.
Én is olvastam ilyet, meg azt is, hogy Ancelotti szerint meg volt ajánlat, de Verratti csak a saját fizuját akarta megtornászni Párizsban, igazából nem is akart jönni.
randomguy írta:
Ha jól tudom 100 millió felett is ajánlottunk érte, azért az már több, mint elég kellett volna hogy legyen.
Meg amúgy sincs még semmi veszve, télen a hírek szerint újra bepróbálkozunk.
Lehetett olvasni 100 felettiről is, meg 75+bónuszokról is. Amúgy nem tudom miért mániája a stábnak ezek az idióta bónuszok, ez már nagyon a garasoskodás, pláne ha tényleg emiatt nem játszatjuk Semedot.
Hallottam, hogy tervbe van télen leigazolni, de nagy érvágás lenne, ha végre hozunk egy klasszist középpályára, de nem játszhat a BL-ben.

Amúgy a sok cikknek már tényleg semmi értelme, csak a magam szórakoztatására olvasom el, mert nekem pl. jó eljátszanom a gondolattal, hogy jön Verratti, Coutinho, Thiago, De Bruyne, de ez a nyár megint megtanított, hogy csak akkor szabad bármit is elhinni, ha a játékos már Barca mezben dekázik a Camp Nou közepén.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.10.30. 20:16:47

davi10 írta:
(már ha volt),
Nem volt. Legalábbis Emery szerint.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.10.30. 18:39:48

davi10 írta: Meg már azt is írtam, hogy az sem tenne jót az imázsunknak, ha behülyítjük Coutinhot is, csóri még be is kamuzza, hogy sérült, aztán meg benne hagyjuk a sz.rban.
Csak a 'Pool makacsságának köszönheti, hogy most nem Barcelonában játszik. Ha jól tudom 100 millió felett is ajánlottunk érte, azért az már több, mint elég kellett volna hogy legyen.
Meg amúgy sincs még semmi veszve, télen a hírek szerint újra bepróbálkozunk.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.30. 18:30:18

Barcelona are prepared to bid for Manchester City star Kevin De Bruyne instead of Liverpool midfielder Philippe Coutinho. [ EXPRESS ]•

Erre kb. 1% esélyt látok, de már nyáron sem értettem, hogy miért nem merült fel a neve.
Ha akkor még volt tökünk egy PSG-nél bejelentkezni egy Verrattiért (már ha volt), akkor nem lett volna ez egy annyira más sztori.

Csípem a srácot, ügyes is, de tartom, hogy mi a PSG-City duótól nem nagyon fogunk játékosokat elhozni, kezdőket meg pláne.
Meg már azt is írtam, hogy az sem tenne jót az imázsunknak, ha behülyítjük Coutinhot is, csóri még be is kamuzza, hogy sérült, aztán meg benne hagyjuk a sz.rban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.30. 16:57:01

Érdekes, hogy most is mindenki az MSN-hez keres partnert az igazolásokkal, pedig ősszel láthatóan nem ez a focink. És ha neadjisten Messi kiesne, ki tudja, hogy mit lehetne kihozni a meglévőkből és hová kéne nagyon az új ember.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.10.28. 10:58:12

Nero. írta:
Onnan kellene még fejlődni a csillagos égig, szerintem legalább jövő év őszig kell neki majd idő ehhez.
Én meg ezt nem szeretném, hogy idehoztuk minden idők második legdrágább igazolását, és máris elkezdünk mindenféle kifogást fabrikálni hogy egyelőre miért nem jó és miért lesz majd talán jó.. Persze, nyilván van alapja azért de valahol az az oldal is jogos aki egyből jó teljesítményt vár.
Van egy éves nagyon fiatal játékos, aki minden alapozás nélkül beesett egy már elkezdődött teljesen idegen bajnokságba, csapatba, taktikába és játszott 2 meccsen 20-25 percet, meg egyszer vagy 60-70-et. Talán Messin kívül nincs olyan játékos, aki ennyiből már virított volna. Ráadásul rosszul sem játszott. Ha objektíven nézzük pár hónapnak el kell telni, hogy körvonalazódjon, mit is tud. Emlékezzünk Neymar első szezonjára.Vagy éppen Suarezére, aki már egy kiforrott, klasszis játékosként érkezett. De bármely játékosnak, főleg ilyen körülmények között, hagyni kell ennyi időt. Ráadásul egy ilyen komoly sérülésből sem szoktak a játékosok csúcsformában visszatérni.
Ezek nem fabrikált kifogások, hanem tények.

Az, hogy mennyibe került azt a hirtelen felborult piacnak köszönhetjük. Amikor egy Neymar 220 millió, 18 éves Mbappé 180 millió és a közepes játékosok is 70-80-nál kezdődnek. Az a Morata közel 70 volt, aki 43 meccsen még 2000 percet sem játszott és lehet sorolni. Aki két egyeneset rúg a labdába már rajta a 40 milliós árcédula. Lesz még drágább igazolásunk is a következő 2-3 évben az biztos. Arról nem beszélve, hogy a csapatok kegyetlenül kihasználják a vevők helyzetét.
Ha nem lenne ekkora szükség Coutinhora vagy anno Dembelére nem ekkora árcédula lenne rajtuk. Nem véletlen, hogy egy Gomest nem tudunk jó áron eladni.
Forca Barca!!!!
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2017.10.28. 10:41:12

Most már jó ideje érdeklődve olvasom Suarez megváltozott pozíciójával kapcsolatos kommenteket, és egy pár hete kifejezetten figyelem is a meccseken (amúgy borzasztóan játszik, tény).
Tényleg nem center, a támadószekció éke, mint a LE rendszerben, de az is tuti, hogy baromira nem balszélsőt játszik. Szerintem a Barca felállása az utóbbi meccseken valami hasonló:
https://www.buildlineup.com/shared/59f4 ... 25d4d25f8e

Ráadásul, a LE rendszer elején (pl. El Classico bemutatkozásán) játszott kifejezetten jobbszélsőt játszott, és akkor jól nyomta... Én állítom, hogy nem kizárólag a formáció az oka a hanyatlásnak, max kicsit hozzájárul. Műtsék meg, pihenje ki magát, szedje össze magát fejben, és harapjon márciustól-májusig.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.10.28. 08:21:17

két észrevétel a Messi-Suarez pozícióhoz:
- Suarez kálváriája nem feltétlenül az hogy szélre került, hanem az hogy középen NEM TELJESÍTETT ! Valverde úgy gondolhatta -joggal - hogy valakinek azért rúgnia kéne a gólokat...
-akár Messit akár Suarezt nézem , egy meccsen belül is rendre megvan a lehetőségük, hogy cseréljenek ! és rendere ugyanaz a képlet, hogy Suarez betlizik, míg Messi szinte bárhonnan hozza ami tőle elvárható.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.10.28. 01:40:16

palesz77 írta: De mindegy, jöhet az Eriksen saga akkor. :mrgreen:
Vesszek meg de én őt látnám itt a legszivesebben.Nagyon lát pontos nem virgázza túl.Furcsa hasonlat de olyan mint valami csúcsra járatott precíz müszer.Legalábbis nekem.Szerintem az összes lehetségesből a legjobb lehetne.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.27. 21:51:33

Onnan kellene még fejlődni a csillagos égig, szerintem legalább jövő év őszig kell neki majd idő ehhez.
Én meg ezt nem szeretném, hogy idehoztuk minden idők második legdrágább igazolását, és máris elkezdünk mindenféle kifogást fabrikálni hogy egyelőre miért nem jó és miért lesz majd talán jó.. Persze, nyilván van alapja azért de valahol az az oldal is jogos aki egyből jó teljesítményt vár.

Ha olyan támadót keresünk akinek az "LF" pozicióba kell játszani, akkor Griezmannál jobb lehetőség nincs ráadásul a mai árak mellett 100at simán megér. Suárezt sokat kritizáljuk, de azért valljuk be az is betett neki hogy egy kicsit kikellett húzódnia. Etoonak, Henrynak vagy Villának ez nem volt probléma, mert ügyes, kreatív játékosok voltak, de az urunak ilyen képessége nincs.
de eddig piszok gyenge volt amikor játszott, nem mutatott többet Deulofeu-nál.
Örülök, hogy ezt nem csak én látom így. Ügyes kölyök amúgy, de nem hiszem hogy neki feltétlen itt a helye.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.27. 20:24:13

Nem tudom, én arra számítok, hogy Dembélé ebben a szezonban még/már nem lesz húzóember. Visszajön egy hosszú kihagyásból, eleve tuti kell majd 1-2 hónap, mire arra az ígéretes, de nem túl acélos szintre visszatér, amit a szezon első meccsein produkált. Onnan kellene még fejlődni a csillagos égig, szerintem legalább jövő év őszig kell neki majd idő ehhez.

Ezt a Yerry Minát meg legalább negyvenszer megírták nyáron, hogy majd le fogjuk igazolni. Így szinte biztos, hogy soha nem lesz a játékosunk. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.10.27. 19:41:53

Chino írta:
Griezmann kiváló játékos, de ha továbbra is ebben a formációban toljuk neki se lenne akkora haszna, nem tudnánk kiaknázni a tudását. A kvalitásai megvannak, de neki nem ez a stílusa. Az tény, hogy nem egy tipikus center, de 4-3-3-ban csak egy újabb játékost erőltetnénk be egy idegen szerepbe. Arról ne is beszéljünk, hogy megszerezni sem lenne egyszerű. Nem az árával van a gond, hanem, hogy a MU-val kellene versenyezni. Nyáron fél lábbal már Angliában volt, az ATMA büntetésén múlt, hogy nem igazolt el. Kétlem, hogy a United feladná.

Előbb Dembelé felépülését kellene megvárni. Ő hogyan alkalmazkodik, változnak-e a szerepek. Talán Valverde meg meri húzni a LE-féle rendszert. Messi, ha nem is teljesen, de szélebbre húzódna, akkor Suareznek lehetne létjogosultsága. A francia hiánya egyértelműen Messi jelenlegi pozícióját indokolja, de vele már más lehet a helyzet. Nyilván volt az a néhány perc, amikor nem változott még a szisztéma, de nem hiszem, hogy az annyira mérvadó lenne. Már nem csak kissé szubjektív, hogy Suarez így hatalmas fék, látszik, hogy szenved, nem találja a helyét a pályán és ez láthatóan ő is érzi. Megpróbálja lefutni a védőt vagy megcsinálni az 1vs1-et, de nem sikerül, utána meg feladja. Gyakorlatilag Albanak kell betölteni azt az űrt, amit Neymar hagyott. Még Digne is szokatlanul sokat járt fel.
Dembelé-től azért én csodát nem várnék. Nagy volt a hype körülötte, mert drágán érkezett, tényleg tehetséges is, de eddig piszok gyenge volt amikor játszott, nem mutatott többet Deulofeu-nál.
Messi pedig látszik, hogy középen érzi magát a legjobban. Te tényleg kivennéd őt innen és újra kiraknád a szélre? Valverde nagyon jól látta, hogy Messi sem olyan robbanékony már, mint 23-24 évesen és így sokkal jobb teljesítményre képes középről, ahonnan a szervezésbe is be tud szállni. Tavaly is gond volt, hogy sokszor "magától" bement középre, kiszorítva ezzel Suárezt. Ameddig az argentin itt van, nem fogjuk már kitenni a jobbosra, így Suárez sem fog újra tipik centert játszani. Ahhoz a taktikához, amit most játszunk, egy technikásabb Griezmann sokkal inkább passzolna. A francia szerepköre valahol a szélső és középcsatár között van, nekünk ez pont ideális lenne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.10.27. 15:37:38

Barca420 írta:
Stalkyard írta:Griezmann... Tipikusan az a játékos, aki néha klasszis, néha meg mintha ott se lenne. Döntő tényező soha nem tudott lenni, se BL se EB dontőben. Én nem őt tartom a megfelelő embernek ide.
Oké de ha őt nem akkor kit??Akkor jöjjön Harry Kane, mert ugyan egyszerű mint egy faék, de ő legalább belövi a helyzeteit!?Szerintem inkább Griezmann jöjjön mint valami 1-2 szezonos csodagyerek 100-150 millióért !!
Griezmann kiváló játékos, de ha továbbra is ebben a formációban toljuk neki se lenne akkora haszna, nem tudnánk kiaknázni a tudását. A kvalitásai megvannak, de neki nem ez a stílusa. Az tény, hogy nem egy tipikus center, de 4-3-3-ban csak egy újabb játékost erőltetnénk be egy idegen szerepbe. Arról ne is beszéljünk, hogy megszerezni sem lenne egyszerű. Nem az árával van a gond, hanem, hogy a MU-val kellene versenyezni. Nyáron fél lábbal már Angliában volt, az ATMA büntetésén múlt, hogy nem igazolt el. Kétlem, hogy a United feladná.

Előbb Dembelé felépülését kellene megvárni. Ő hogyan alkalmazkodik, változnak-e a szerepek. Talán Valverde meg meri húzni a LE-féle rendszert. Messi, ha nem is teljesen, de szélebbre húzódna, akkor Suareznek lehetne létjogosultsága. A francia hiánya egyértelműen Messi jelenlegi pozícióját indokolja, de vele már más lehet a helyzet. Nyilván volt az a néhány perc, amikor nem változott még a szisztéma, de nem hiszem, hogy az annyira mérvadó lenne. Már nem csak kissé szubjektív, hogy Suarez így hatalmas fék, látszik, hogy szenved, nem találja a helyét a pályán és ez láthatóan ő is érzi. Megpróbálja lefutni a védőt vagy megcsinálni az 1vs1-et, de nem sikerül, utána meg feladja. Gyakorlatilag Albanak kell betölteni azt az űrt, amit Neymar hagyott. Még Digne is szokatlanul sokat járt fel.

Mboula egy-két év múlva milyen erősítés lehetne...

Coutinhoval kapcsolatban ennyit télen kiadni érte hülyeség. 150-ért talán már nyáron is hozhattuk volna. A legfontosabb jelenleg kipaterolni a felesleget. Ez szerintem minden igazolásnál fontosabb és nem kevésbé nehéz ügy. lehet, hogy AG itt mínusz egy ember, de egy másik csapatban, rendszerben jó teljesítményt nyújthatna. Egy Juve például tökéletes lehetne számára. Ahol többet számít a stabilitás és nem ennyire fontos szempont, hogy fejben gyors legyen kibontakozhatna. Azért nem falábú, de itt abszolút idegen test. Ahogy Denisnek sem kellene évekig csapatot keresni. Viszont, ha a vezetőség komoly pénzt akar ezekből a játékosokból látni (ahogy az úgy tűnik) Valverdenek muszáj lesz továbbra is bő kerettel dolgozni.
És akkor arról ne is beszéljünk, hogy az utánpótlásnak mennyi esélye van a felnőtt csapatban.
visca el barca írta:mina gyerek tuti h jön télen? csak mert úton-útonfélen azt olvasni, hogy valverdének egy tapasztalt védő kell. marlon is ezért ment kölcsönbe, ez alapján mina se fog játszani egy percet se (marlont is jó odaadtuk a nizzának, nem is játszik...)
Minan én is csodálkozok. Marlon is elég rutintalan még.Azért nem mondanám, hogy nem kap szerepet a franciáknál. 6 meccsből 4-et játszott. Bár az egyiken csere volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.27. 15:20:18

mina gyerek tuti h jön télen? csak mert úton-útonfélen azt olvasni, hogy valverdének egy tapasztalt védő kell. marlon is ezért ment kölcsönbe, ez alapján mina se fog játszani egy percet se (marlont is jó odaadtuk a nizzának, nem is játszik...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.10.27. 15:06:47

messideco írta:Utálom a Spurst, de ő már nem egyszezonos, hanem négy szezonos csoda. Ez azért több, mint üstökös a futball egén szvsz... Visszatérve nem illene ide, nagyon nem szerintem.
Bocsi lehet hogy félreérthető voltam,de én nem Kanera érettem a csodagyerek jelzőt ! Kane-t olyan opcióként írtam aki belövi a helyzeteit még ha kicsit suta is! Mert ha azt vesztük figyelembe hogy ki szokott eltűnni fontos meccseken, akkor én inkább Őt hoznám mint valami csodagyereket, mit pl:Rashford,Jesus,Martial,Mbappé,Werner stb.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.10.27. 14:39:22

Utálom a Spurst, de ő már nem egyszezonos, hanem négy szezonos csoda. Ez azért több, mint üstökös a futball egén szvsz... Visszatérve nem illene ide, nagyon nem szerintem.
"And my heart will leave you never."
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.10.27. 14:26:18

Stalkyard írta:Griezmann... Tipikusan az a játékos, aki néha klasszis, néha meg mintha ott se lenne. Döntő tényező soha nem tudott lenni, se BL se EB dontőben. Én nem őt tartom a megfelelő embernek ide.
Oké de ha őt nem akkor kit??Akkor jöjjön Harry Kane, mert ugyan egyszerű mint egy faék, de ő legalább belövi a helyzeteit!?Szerintem inkább Griezmann jöjjön mint valami 1-2 szezonos csodagyerek 100-150 millióért !!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.27. 14:12:35

Drága nyarunk lesz, Coutinho, Griezmann, Mina, Marlon, 250 millió euró. :mrgreen:

Mascherano informed the club of his intention to play in MLS. Barça will facilitate his departure to a club that fulfills his demands. [sport]
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.10.27. 13:10:40

visca el barca írta: - arda továbbra is happy, esze ágában sincs elmenni, pedig most a fener vinné
Ki hibáztatja. Sz.rrá keresi magát és még dolgoznia se kell. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.27. 13:03:25

Petr írta:
palesz77 írta:A hírek szerint a Sport kölcsönvenné télen Gomest - opcióról is olvastam -, aki pedig szívesen menne, mert kint akar lenni a VB-n. A klub is keresne egy jó megoldást. Van érdeklődő a PL-ből is.
Újságírónak? :twisted:
visca el barca írta:- a coriello szerint a juve is vinné gomest de megvennék, lehetőleg ócsón'
Olvastam VEB a hsz-ed, kezdtem elszomorodni, hogy tuti nem olvastad el az enyém, azért írtad a Juvét le újra, erre látom mit írtam.. :lol: Asszem mára takarékra teszem magam inkább. :D
Válasz küldése