Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.10. 07:54:33

Tény, hogy nem lehetünk szögletben és szabadrúgásban (is) a legjobbak, de azért néha betalálhatnánk ezekből is. Amikor jött LE, akkor még Unzuénak voltak újítása szögletvariációkra. Még én is dicsértem, mert volt hogy vissza volt téve kapáslövésre, hosszóra, rövidre ívelve...szóval jól váltogattuk a variációkat, és volt is mit.
Emellett tényleg gondban vagyunk a pontrúgások levédekezésével.
Nem feltétlenül olyan edzőt szeretnék, aki forradalmat csinál, viszont én Unzuéból kb azt nézem ki, hogy minden megy tovább így, nem mer semmilyen kemény döntést meghúzni.
Tudom már sokan leírták, de én is megteszem. Matyit mehet - Marlon jöhet, jobbhátvédet venni kell, SR vissza középre, Gomes és DS-t eladni, és hoznám vissza Sampert és eladnám Rafinhat is, ha sikerülne hozni egy top középpályást. Bár szívesebben látnám még mindig a Samper, SR, Rafinha padot, mint a mostanit. Gyengébbek nem lennénk az tuti. Elől meg vissza kell hozni Deut. Ő tud minkét szélen játszani ha kell, szóval kaphat játékpercet bőven. Arda maradjon, bár ha jön egy jó kínai ajánlat, akkor mehet akár ő is!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.10. 07:53:58

Tény, hogy nem lehetünk szögletben és szabadrúgásban (is) a legjobbak, de azért néha betalálhatnánk ezekből is. Amikor jött LE, akkor még Unzuénak voltak újítása szögletvariációkra. Még én is dicsértem, mert volt hogy vissza volt téve kapáslövésre, hosszóra, rövidre ívelve...szóval jól váltogattuk a variációkat, és volt is mit.
Emellett tényleg gondban vagyunk a pontrúgások levédekezésével.
Nem feltétlenül olyan edzőt szeretnék, aki forradalmat csinál, viszont én Unzuéból kb azt nézem ki, hogy minden megy tovább így, nem mer semmilyen kemény döntést meghúzni.
Tudom már sokan leírták, de én is megteszem. Matyit mehet - Marlon jöhet, jobbhátvédet venni kell, SR vissza középre, Gomes és DS-t eladni, és hoznám vissza Sampert és eladnám Rafinhat is, ha sikerülne hozni egy top középpályást. Bár szívesebben látnám még mindig a Samper, SR, Rafinha padot, mint a mostanit. Gyengébbek nem lennénk az tuti. Elől meg vissza kell hozni Deut. Ő tud minkét szélen játszani ha kell, szóval kaphat játékpercet bőven. Arda maradjon, bár ha jön egy jó kínai ajánlat, akkor mehet akár ő is!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.04.10. 00:36:42

Nem lehetünk szögletekben és szabadrúgásokban is a világ legjobbjai. Ehhez nincsenek meg a játékosaink, a jól fejelő, gólképes középpályások és védők. De ez nem Unzué hibája.
Vizsla
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.04.09. 20:02:45

2017.04.09. 21:20:37

Sziasztok. Eddig még soha nem írtam, csak olvasni szoktam, hogy miket írtok.
Nem értem, hogy sokan miért akarják Unzét vezető edzőnek?
Számomra csak abban esetben lehetne vezetőedző ha ő mást szeretne játszani mint LE. Ha ugyan ezt akarja játszani mint Le, vagy csak apró változtatásokat akar, akkor szerintem nagyon rossz lenne (bukás). Eleinte lehet, hogy nyernénk pár mecset, de decembere már 8-10 pontos hátrányuk lenne a Madriddal szemben. De ezt csak a vezetőség, és a játékosok tudják hogy mást akar vagy nem. Mi nem!
Elvileg nem Unzé felelős a szöglet, a szabadrúgásokért? Szögletet rúgunk, vagy ha szabadrúgást rúgunk, amit nem lehet rá rúgni, akkor szerintem jobban járunk ha egyből kirúgás, így legalább biztos hogy nem kontráznak le minket. Nem emlékszem, hogy mikor szereztünk gólt szögletből, illetve szabadrúgásból amit be íveltünk oldalról. Védekezés: szöglett, illetve szabadrúgást, nem tudjuk le védekezni, borzasztóan sok gólt kapunk.
Hogy én milyen edzőt szeretnék? Olyan edzőt aki meg tartja Barcelona stílusát, de ha kell tudunk mást is játszani, nem csak ezeket az alibi passzokat. Én olyan edzőre gondolok aki már ismert, elismert edző. Talán Klopp, Siemeone, Allegrie, Emery féle edző gondolok.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 13:20:56

Normandia írta:
Samper írta:Tetszik már tudni ki lesz az edző? Egy szót se hiszek a tuti átigazolási hírekből,. amíg nincs megállapodás a kispadról. Legalábbis merem remélni, hogy nem Robert igazolási rögeszméihez keresnek edzőt.
Nem nincsen, de nagyon kellene egy döntés ebben, hogy ki vezeti a csapatot a nyártól már most, hogy az igazolásokat ennek megfelelően tervezzük.
Tutira biztos vagyok hogy az edző személye és az átigazolási célpontok között összefüggés nem nagyon lesz.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.09. 13:11:45

Samper írta:Tetszik már tudni ki lesz az edző? Egy szót se hiszek a tuti átigazolási hírekből,. amíg nincs megállapodás a kispadról. Legalábbis merem remélni, hogy nem Robert igazolási rögeszméihez keresnek edzőt.
Nem nincsen, de nagyon kellene egy döntés ebben, hogy ki vezeti a csapatot a nyártól már most, hogy az igazolásokat ennek megfelelően tervezzük.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.09. 13:06:55

Tetszik már tudni ki lesz az edző? Egy szót se hiszek a tuti átigazolási hírekből,. amíg nincs megállapodás a kispadról. Legalábbis merem remélni, hogy nem Robert igazolási rögeszméihez keresnek edzőt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.09. 12:44:05

Feast4 írta:Amúgy a következőre számítok.Valószínűleg kifizetünk egy 40 plusz körüli összeget Bellerinért,valószínűleg egy középpályást eladunk egy megy kölcsönbe.Meg jó esetben hozunk megint egy felmegoldást és le is tudtuk.
igen, egyébként sanszos h ez lesz csak bellerin helyett megvesszük azt a cancelot, akit egy hulla gyenge montoya ki tudott szorítani... :D

én amugy nem bánom ha nem lesznek nagy változások, akkor jövőre semmit nem nyerünk és a vezetőség is belátja, hogy ez kevés...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.09. 12:37:02

Verratti-t 100-ért is el kéne hozni, főleg, ha AG plusz Paco-ra volt 75 milka, meg Arda-ra 40 ,aki amúgy tényleg nagyon jó játékos, de már 28-29 körül volt amikor jött, plusz cserének....ami totál felesleges igazolás volt. Kpályán Iniesta használhatatlan, mivel 2 meccset nem tud lejátszani egymás után legalábbis LE szerint, illetve ő sem lesz fiatalabb sajnos.
Kell még egy jobbhátvéd és SR vissza kp-ra. Plusz 1 Bakayoko féle vkp igazolás sem lenne rossz, ha olyan csapatokkal játszik a Barca akik rohannak, hogy fel tudja venni a kp a sebességet az ellenféllel. Az a gyerek valami eszméletlen gyors, mellette technikás is és kegyetlen sok labdát szerez.
AG amúgy tuti marad, ilyen szezon után senki nem fog fizetni érte, Paco-t sztem sokan vinnék, 15-t lehetne kapni érte, mivel fiatal és azért a kaput elég jól érzi, ha folyamatosan játszik :D .
Digne megint felesleges, cserének túl jó, kezdőnek ott van Alba, ugyanaz az eset mint a Neymar, Arda...
DS meg Rafi, olyan 5-10 milla között ha mind a kettő elmenne már örülhetnénk, ismerve a barca eladási képességeit :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 12:26:20

hdavid írta:Verratti / Isco és Bellerin és Munir vissza. Ha ezek összejönnének és mellé valami értelmes edző is jönne elégedett lennék.
Sajnos ez tök felejtős...

Verrarti 80-100 millió eurós vétel lenne.Isco vagy ingyen jön vagy sehogy.Perez nem adja el max. valami horror áron amivel őket erősítenénk.

Bellerin szerintem rohadtul nem kell ide.Egy az egyben olyan mint Vidal.Akkor miért is adunk egy ugyanolyan játékosért milliókat?

Munir vételi opcióját nem hiszem hogy a Valencia érvényesíti szóval ő vissza is jön.

Ahogy a hírek röpködnek kesz kb. 60 millió igazolni, meg aki elmegy.Az AG,DS,Rafhina,Mathieu pack egyben nem lesz 30 millió, AG)t ráadásul tutira megtartjuk, Denis kap egy kölcsönt Rafhina szerencsétlen szétvagták,(szerintem a karrierjét is) jó ha 8-ert kell valakinek.Matyi meg szerintem a szerződése lejártáig már marad.

Amúgy a következőre számítok.Valószínűleg kifizetünk egy 40 plusz körüli összeget Bellerinért,valószínűleg egy középpályást eladunk egy megy kölcsönbe.Meg jó esetben hozunk megint egy felmegoldást és le is tudtuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.04.09. 12:38:04-kor.
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2017.04.09. 11:56:03

hdavid írta:Verratti / Isco és Bellerin és Munir vissza. Ha ezek összejönnének és mellé valami értelmes edző is jönne elégedett lennék.
Madridból Isco/james közül valakit eladnak... azt gondolom Perec inkább eladná jamest a Mezőnádasdnak - akkor is ha jobban szüksége lenne rá mint Iscora - mint Iscot nekünk!
Verrattinak mindenki örülne, de mennyibe kerülne csak ez a kettő játékos a klubnak?
Matyi, André, Dennis,Alcacer felőlem akár mehetnek is.... +0 a teljesítményük ha ők játszanak a rotáció végett!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
hdavid

2017.04.09. 11:46:05

Verratti / Isco és Bellerin és Munir vissza. Ha ezek összejönnének és mellé valami értelmes edző is jönne elégedett lennék.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 11:34:17

Igazság az hogy takarítani kell.

Edző kérdés az elején.Unzue is felőlem mehetne a francba m.Ugyanaz a véleményem mint Webnek ha ekkor spanok akkor nem igaz hogy nem tudja neki megdumálni figyi ha ez a két ember pályán van bukunk.Egyszerre csak egy játszon már az is csereként.A másik ne igazoljuk már ameddig nincs itt az új edző!

A középpályát meg ki kell ritkitani Gomes barátunkkal az élen!(Minden reményem az ügynökében van!)
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.09. 11:25:26

visca el barca írta:
Normandia írta:Ki az a marha, rajtunk kívül, aki AG-ért adna 20-at? Nem mindenki hülye meg vak. Mire adnának 20-at?
az alapján amit a valenciában nyújtott annyit ér. ezért írtam, hátha ők visszavennék.
A próféta szóljon belőled, de kétlem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.09. 11:14:47

Normandia írta:Ki az a marha, rajtunk kívül, aki AG-ért adna 20-at? Nem mindenki hülye meg vak. Mire adnának 20-at?
az alapján amit a valenciában nyújtott annyit ér. ezért írtam, hátha ők visszavennék.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.04.09. 11:04:21

Remélem nyáron majd kicsit komolyabb mozgás lesz a csapat háza táján. Bár ismerve a vezetőséget rárepülünk a hypolt Bellerínre vagy a kiesés ellen küzdő Valencia második számú jobbhátvédjére Cancelora. Középpályára meg nézünk valaki olyan mint Gomes azt a vezetőség szerint rendben is lesz minden.

Akiket szeretnék, hogy elmenjenek azok Mathieu, Gomes, Denis kölcsönbe hátha tud annyit fejlődni, hogy cserének később jó legyen. Érkezni kell egy tényleg klasszis jobbhátvédnek, klasszis középpályásnak. Meg csere középső védőnek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.09. 11:01:39

Ki az a marha, rajtunk kívül, aki AG-ért adna 20-at? Nem mindenki hülye meg vak. Mire adnának 20-at?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.09. 10:40:06

bár fernandez szerint nem lesz nagy mozgás, de:

LE elmenetelével, az első akinek kiadnám az útját, az a haverja unzué lenne. egyszerűen nem hiszem el, hogy ha ekkora nagy haverok, akkor ennyire nem tud befolyással lenni LE-re és megmondani neki, hogy hanyagolja ezt a két falábút, mert amikor ezek kezdtek, csak betli lett az egészből. és folyamatosan játsszák ezt a hülyeségüket. a másik, hogy - talán farkas norbi mondta egy meccsen - hogy nem csak a pontrúgásokért, de a védekezésért is ő a felelős. majd palesz megnézni (köszi :mrgreen: ), de állítom minden második, normális, kaput eltaláló lövésből gólt kapunki. állítom nincs még egy ilyen csapat európában. ha meg mégis ő lesz az edző, az az év úgyis bukta lesz, játszatni kell a marlon/alena féléket, sőt még akár a falábúakat is, hátha feltámad vmelyik. ha küzdenénk a 4. helyért, talán a vezetőség is felébredne....

játékosok akiket küldenék isten hírével

matyiő
heti fizetése 105.000 euró :lol: :lol: :lol: 33 éves, egy év van a szerződéséből, fizetni senki nem fog érte, de legalább spórolnánk rajta cirka 5.500.000 eurót

AG
heti fizetése 95.000 euró :lol: :lol: :lol: :lol: sokszor írtam már, neki az a mendes az ügynöke, aki kb. raiolával együtt a legdörzsöltebb a a piacon. reménykedem benne, hogy látja, hogy a kis kedvence nem ez a szint és eladja még mielőtt teljesen elértéktelenedik. ha csak rajtunk múlna eladnánk 3 milláért, ő remélem azért 20-at vhogy kisajtol belőle. jó lenne ha olyan csigrinszkijes módon megszabadulnánk tőle. jött, látott, bukott, kis veszteséggel mehet vissza a valenciába.

DS
heti fizu 45.000 euró. ő legalább pénzbe nem került. kiegészítőnek is kevés, talán 10 millát adna érte a villarreal, vagy vmelyik spanyol középcsapat. ha kölcsönbe megy, az sem érdekel, csak ne lássam itt ezt a nulla alibit.

TALÁN:

arda
heti fizetése 100 rugó, ehhez képest néha van egy-két jó meccse csak és kizárólag egy poszton és ennyi. rajta nagyon érzem, hogy nem akar innen elmenni, de ezentúl minden este elmondok majd két imát, hátha vmelyik hülye kinai bekóstolja egy 3-4x ekkora fizetéssel és 30-ért el tudnánk adni.

rafi
vele semmi bajom, ő is annyit kap mint DS, heti 45.000-et de ilyen tropa térddel semmi értelme itt tartani azért hogy játsszon évi 3 meccset. ismerve eladási stratégiánkat 5-ért el fog menni, ha a realban játszan ez 30 lenne...

pákó
ő is kap a havi 5 perc focijáért heti 105.000 eurót :lol: ha marad nem bánom, benne még látok néha-néha egy kis fantáziát. valljuk be ő azért lett idehozva, ha véletlenül az msn vmelyik tagja kidől fél évre legyen egy "minőség" a helyére, de lássuk be - hála istennek - az msn egyik tagja sem sérülékeny, így tök felesleges ide ennyi pénzért. a valenciának biztos hiáynzik az az évi 15 gól, hátha visszaveszik egy 20-asért

umtitit természetesen hagynám, ahogy dinnyét is, nála jobb csere balbekket úgysem találnánk.

egy szó mint 100, igazolási politikánkat ismerve sok pénz nem folyna be, da ha egy matyi 0 + AG 20 + DS 10-ért elmegy már jól járunk. és akkor még ehhez jöhetne arda 30 + rafi 5 + pákó 20

szóval 6 játékosért kapnánk 85 millát ami nem pénz, viszont felszabadulna heti 500.000 eurós fizetési keret, ami azért nem kis pénz.

oké ezt a sok játékost pótolni kellene, de most őszintén, mivel leszünk gyengébbek, ha AG helyett alena, matyiő helyett marlon, pákó kelyett meg munir/dulifuli bohóckodna itt... semmivel.

matyi helyett marlon, kell egy jobb bekk (vidal cserének jó lesz - SR vissza kp-ra), egy klasszis kp-s, meg a előre munir vagy dulifuli az arda/pákó/rafi kombó helyett és kész. sokat nem gyengülünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.08. 11:01:58

Rafinha sérülékenysége miatt mindenképpen ésszerű Dulifuli 12 millós visszavásárlása. Az a plusz mindig meg volt benne, hogy váratlan húzásokkal játssza át a védelmet. Ha a magatartása megváltozott, idővel még több is lehet belőle, mint kiegészítő ember.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.07. 21:21:50

Bellerin a City ellen feltűnően gyenge volt. Tuti, hogy a jelenlegi B-ben is vannak ilyenek.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.07. 15:53:40

visca el barca írta: én nem nézek PL-t de tényleg ennyire fogalmatlan a gyerek? csak azért kérdem mert mikor tavaly felmerült a neve, palesz leírta ue., azóta mindenki non-stop hajtja
Nem fogalmatlan csak olyan mint Vidal.Egy domináló meccsen semmi baj nincs vele támadásban jó nagyon, de ha védekezni kéne akkor mintha ott se lenne.Egy komolyabb szélső egy az egyben megeszi, ha neki kéne védekezni.Sokan nem fognak velem egyet érteni de szerintem pont olyan talán lehet még gyorsabb is.Gyenge csapatok ellen egy ennyire támadó bekk belefér de komoly meccsen nem.Másrészt ha már van egy ilyenünk miért kell horror pénzért mégegy?
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.07. 14:06:40

Feast4 írta:Azt a gyereket komoly rangadón még csaj forogni láttam.
én nem nézek PL-t de tényleg ennyire fogalmatlan a gyerek? csak azért kérdem mert mikor tavaly felmerült a neve, palesz leírta ue., azóta mindenki non-stop hajtja
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.07. 13:38:11

Bob_Marley írta:Mondjuk Rafinha ki tudja mennyire időre eshet ki és ha valóban menni akar nem lesz egyszerű dolga, mert kétszer ugyanaz a műtött térd nem ígér túl jót.
Rafhina ga 10ert elmenne már meglepőnék.Keveset játszik sokat sérült, nem hiszem hogy bármi sansz lenne egy 8 millió plusz bónusz árra.Turan az akiben lenne pénz, de pont őt nem adnám el.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.07. 13:28:02

Mondjuk Rafinha ki tudja mennyire időre eshet ki és ha valóban menni akar nem lesz egyszerű dolga, mert kétszer ugyanaz a műtött térd nem ígér túl jót.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.07. 12:16:57

Stalkyard írta: A jelenlegi Turant nem adnám "érte", az biztos. Persze más ha a török menni akar. De Neymar rotálására több, mint megfelelő.
Turant?Senkit pénzt se!Azt a gyereket komoly rangadón még csaj forogni láttam.Fel le futkos de sokkal inkább szélső.Védekezni kb. annyit tud mint Vidal sebessége is kb. hasonló.Akkor minek?Mert volt két percig az akadémiákon?Vagy mert Arsenal játékos és hasonló a játékunk?Akit az Arsenalból hoztunk az utóbbi X évben mind besült.Pedig azt hittem már kifizettük a stadionjukat.Se az Arsenalból se a Valenciaból nem kell ide senki.
Kép
Válasz küldése