Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.06. 16:07:42

Nero. írta:Nevetséges ez a káosz. Képzelem mennyire azokn jönnek akiket Valverde akar... "Ha nincs ló jó a szamár is" ezen a nyáron :roll:
Régóta ezen az elven működik a klub, kb az összes kp-unk így került ide, kivéve Busi és Iniesta.
Rakitic is anno, mentünk Kroosért, de nem sikerült, jött a horvát.
Akivel egyébként semmi baj nincs szerintem, bevált és jó hogy itt van, de nem egy Kroos kaliber.
Tavalyiak szintén.

Bob, ha komolyan gondolod hogy olyan csapatunk van aki visszaszerzi majd a bajnoki címet, az elég merész. Mondjuk a Leicester is nyert bajnokságot tavaly, szóval ki tudja.

De a vezetőségünk alapból tehetetlen, most még tetézi a helyzetüket hogy tudja az összes csapat hogy van pénz.
A Coutinho, Dembelé, Seri pakk jóindulattal egy százasba kéne hogy kerüljön, de 250ért sem tudnánk elhozni mindhármat.

Ahogy telnek a napok ez annál nehezebb lesz, mert elindul lassan mindenhol a szezon, franc se fog már tárgyalgatni.


Ez a Draxleres hír nem rossz, de kétlem hogy igaz lenne. Neymar üzletbe meg nem lehetett belevonni, had ne kezdjem el magyarázni a miértjét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 16:06:07

Varatrix írta:A SPORT azt írja sikerült megállapodni a Liverpoolal Coutinho átigazolásáról konkrét ár nincsen, csak annyi, hogy meghaladja a 100 milliós vételárat. Hivatalos bejelentésre legkésőbb szerdán lehet számítani. A MD szerint kedden. (így tekinthetjük egybehangzó spanyol értesülésnek)
ez egy reggeli hír amit az angol sajtó már rég megcáfolt. coutinho jönne, de az angolok nem akarják eladni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.06. 16:05:02

Varatrix írta:A SPORT azt írja sikerült megállapodni a Liverpoolal Coutinho átigazolásáról konkrét ár nincsen, csak annyi, hogy meghaladja a 100 milliós vételárat. Hivatalos bejelentésre legkésőbb szerdán lehet számítani. A MD szerint kedden. (így tekinthetjük egybehangzó spanyol értesülésnek)
Már csak Gomes-t kéne eladni és meg is van a középpálya :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 15:58:59

A SPORT azt írja sikerült megállapodni a Liverpoolal Coutinho átigazolásáról konkrét ár nincsen, csak annyi, hogy meghaladja a 100 milliós vételárat. Hivatalos bejelentésre legkésőbb szerdán lehet számítani. A MD szerint kedden. (így tekinthetjük egybehangzó spanyol értesülésnek)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.06. 15:33:26

Ohhh, tényleg, de vakon vagyok...köszi. Az nem rémlett, h megint széttörte magát. Nekem is nagy kedvencem volt.

Sztem még mindig kézenfekvő megoldás Nzonzi, nagy bakot nem lehet vele lőni, azt nem tudom, h mennyiért lehet elhozni, de én irtó jó focisnak tartom.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.06. 15:26:23

Gündogan a Citynél van, lábadozik a térdszalagszakadása után. Sajnos alaposan rányomja a sok sérülés a bélyegét a pályafutására, anno nagyon szívesen láttam volna itt. Akárcsak Reust.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 15:26:05

recrea írta:Gündogannal mi van mostanában, Dortmundban van vagy merre? Képességek alapján nekem ő van a legközelebb Xavihoz, kár h sérülékeny és azért sose szagatta szét magát a pályán :D
Man Citynél van a porcelán baba... Guardiola szerelmes belé, csak a srác csak PS-en focizik, a kórházban.

Most nézem a Community Shieldet, és beugrott a nyilvánvaló megoldás a problémáinkra!
Hozzuk vissza Fabregast, és Pedrot, már akkor is tudtam hogy hibás döntés elengedni őket. :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.06. 15:24:51

recrea írta:Gündogannal mi van mostanában, Dortmundban van vagy merre? Képességek alapján nekem ő van a legközelebb Xavihoz, kár h sérülékeny és azért sose szagatta szét magát a pályán :D

Tavaly nyáron szerződtette a City, decemberben megsérült és szerintem azóta nem is játszott (javítson ki, aki jobban tudja).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.06. 15:20:25

Gündogannal mi van mostanában, Dortmundban van vagy merre? Képességek alapján nekem ő van a legközelebb Xavihoz, kár h sérülékeny és azért sose szagatta szét magát a pályán :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 15:11:50

LG írta:
vagy csináld úgy mint perez... középszer 500 millió, elit 1 milliárd
Igen, csak ebbe a játékosnak is bele kell mennie. Nekem úgy tűnik, hogy Perez sokkal jobban tudja védenie a klub érdekeit a játékosokkal szemben, mint Bartomeu.
azért valljuk be, eddig nagyon ritkán fizettek játékosért 100 millió pénzt, a top árak ugye neymar (annyi biztos volt anno), ronaldo, suarez, pogba meg a nulla bale. ennyi. sztem senki nem gondolta komolyan, hogy valaki kifizet neymarért 222 millió eurót...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 14:56:17

vagy csináld úgy mint perez... középszer 500 millió, elit 1 milliárd
Igen, csak ebbe a játékosnak is bele kell mennie. Nekem úgy tűnik, hogy Perez sokkal jobban tudja védenie a klub érdekeit a játékosokkal szemben, mint Bartomeu.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 14:51:28

geridoss írta:
Veidt_madridista írta:egyébként Franciaországban is létezik/
létezhet kivásárlási ár, csak nem foglalhatják bele az átigazoláskor megírt szerződésbe, de egy különállóba (amit nem kell ratifikálnia a ligának, mert közvetlenül a játékos és a klub köti meg) már igen. Lacazette esetében ez például napokig téma volt az angol sajtóban.
Valóban, ebben igazad van! Akkor úgy fogalmaznék, hogy nincs kötelező kivásárlási ár, mint a spanyol ligában. Valljuk be, azért ez tényleg nagy szemétség.. Vagy legyen mindenhol, vagy ne legyen sehol.
vagy csináld úgy mint perez... középszer 500 millió, elit 1 milliárd :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.06. 14:49:15

Veidt_madridista írta:egyébként Franciaországban is létezik/
létezhet kivásárlási ár, csak nem foglalhatják bele az átigazoláskor megírt szerződésbe, de egy különállóba (amit nem kell ratifikálnia a ligának, mert közvetlenül a játékos és a klub köti meg) már igen. Lacazette esetében ez például napokig téma volt az angol sajtóban.
Valóban, ebben igazad van! Akkor úgy fogalmaznék, hogy nincs kötelező kivásárlási ár, mint a spanyol ligában. Valljuk be, azért ez tényleg nagy szemétség.. Vagy legyen mindenhol, vagy ne legyen sehol.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 14:46:24

És lehetne találni embereket, pont ezért örülnék Inigo Maartineznek is, mert láss csodát nem 100 millió mint mondjuk Stones meg a többi.
Csak aztán nehogy Games-Paco szintet hozzon. Semmivel sem jobb mihaszna középszerekre elszórni a pénzt, mint klasszisokra, vagy a jövő nagy reménységeire.

Persze lehet igazolni olcsón is kiváló játékosokat, ilyen volt pl. Rakitic, Umtiti, de néha a helyzet megkíván drágább befektetéseket is, lásd Neymar, Suarez. Főleg támadókat nem nagyon találsz olcsón, hisz ők kapják a legnagyobb hype-ot.
Más. Mindenki sír, hogy ne szórjuk el a pénzt, de 100 misiket simán kiadnának olyanokért, akikről egyáltalán nem biztos, hogy kiderül, idevalók.
És ki az aki biztosan idevaló? Vagy legyen Turan vagy Paco a harmadik támadónk? A török, ha megemberelné magát még talán tudna is hozni egy jó szintet, de nekem a hozzáállása nem tűnik kielégítőnek, félő, hogy a szezon nagy részében a rosszabbik arcát mutatná, azzal meg marhára megszívnánk. Paco még ha jelentősen javulna a tavalyi szezon óta, akkor is kevés lenne, főleg a kezdőbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.08.06. 14:53:25-kor.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.06. 14:45:20

egyébként Franciaországban is létezik/létezhet kivásárlási ár, csak nem foglalhatják bele az átigazoláskor megírt szerződésbe, de egy különállóba (amit nem kell ratifikálnia a ligának, mert közvetlenül a játékos és a klub köti meg) már igen. Lacazette esetében ez például napokig téma volt az angol sajtóban.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.06. 14:38:50

Rivaldo11 írta:Egyik favoritom Draxler, én simán bevontam volna már a Ney bizniszbe is, jöhetne. Ha sikerülne esetleg megszerezni, akkor lehet, inkább Mbabbéért tenném le a lóvét, mint Dembéléért. Bár a fene tudja... :?
Még is hogy vontad volna bele? Komolyan érdekelne.
Más. Mindenki sír, hogy ne szórjuk el a pénzt, de 100 misiket simán kiadnának olyanokért, akikről egyáltalán nem biztos, hogy kiderül, idevalók.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 14:29:58

LG írta:Griezmannt aligha engednék el 100 millióért
annyi lesz jövőre a kivásárlási ára.
geridoss írta:Nem biztos, hogy olyan jól jártunk ezzel a 222 millióval.
sőt, marhára nem.

itt egy cikk, érdemes elolvasni, csak egy gondolatot ragadok ki belőle: A Real Madrid hamarosan 150 millió eurót fog letenni a 18 éves Kylian Mbappéért a Monacónak, aki 18 éves, egyetlen szezonja van a francia első osztályban. A Chelsea a napokban adott 80 millió eurót a Real Madridnak Álvaro Moratáért, a United ugyanennyit az Evertonnak Romelu Lukakuért.

A Barca akkor lenne pénzénél, ha Neymarért legalább 300 milliót, de inkább 350-et kapott volna.


http://index.hu/sport/futball/2017/08/0 ... ivasarlas/" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.06. 14:39:27-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.06. 14:24:06

Azért azt ne felejtsétek már el, hogy meg van kötve a spanyol klubok keze. Szinte csak itt van kivásárlási ár.

Franciáknál nincs. Ha azt mondják, Draxler nem eladó, akkor nem fogják elcserélni Neymarra se. Ebben az esetben max. Neymar kivásárlási ára miatt lehet szidni a vezetőséget, másért nem nagyon. Egyik klub sem akarja elengedni a legjobbjait, pláne úgy nem, ha még a játékos sem veri az asztalt, hogy márpedig én megyek és kész.

Ezért szívjuk végig a nyarat, és ezért nem tudjuk megszerezni azt, akit akartunk. És ennél már csak rosszabb lesz, ha nem talál ki valamit az UEFA, mert most látták a klubvezetők, hogy 222 millióért is lehet játékost venni, akkor ők miért adnának alább... Óriási hátrányból indulunk, és nem tudom lesz-e valaki, akit el tudunk hozni a kiszemeltek közül. Nem biztos, hogy olyan jól jártunk ezzel a 222 millióval. Tudja mindenki, hogy van pénzünk dögivel, és kényszerhelyzetben vagyunk, mindenképpen vennünk kell valakit. Hát, rég voltunk ilyen rossz alkupozícióban.

Ennek fényében írtam a Dembele és a 100 millió eurót.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 14:23:55

visca el barca írta:
Nero. írta:Nevetséges ez a káosz. Képzelem mennyire azokn jönnek akiket Valverde akar... "Ha nincs ló jó a szamár is" ezen a nyáron :roll:
de most mi a jóistent tudsz csinálni, ha ilyen 40 millás dembelékre kiteszik a a 120-as táblát? mindenki tudja h tele vagyunk dellával, nincsenek rászorulva arra, hogy olcsón eladogassanak nekünk mindenkit.

lehet h elhozzák a coutinhot ini helyére, draxlert erre az évre kezdőnek, jövőre meg kifizetik griezmann 100 milláját, mert ő inkább ér annyit mint dembele (bár nem oldja meg 10 évre a posztot :mrgreen: ), ráadásul valverde is nagyon akarja
Griezmannt aligha engednék el 100 millióért, amúgy meg bár tud szélsőt is játszani, csatárként az igazi, akkor látnám értelmét, ha átállnánk két csatáros játékra.

Draxler nem lenne rossz, ugyan gyengébb, mint Neymar, de azért elég jó szintet hozhatna. Ha Dembelét tényleg nem adják, akkor örülnék neki.
akkor lehet, inkább Mbabbéért tenném le a lóvét
Valószínűleg őrült sokba kerülne, és nincs igazán rá szükségünk egyenlőre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.08.06. 14:27:44-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.06. 14:19:40

Ennyi, amit veb is ír. Ne vicceljünk már, hogy Dembelére kiadunk 100-at. Valamelyik nap írtam, hogy mennyire nevetséges lenne, miután tavaly elakartuk hozni most meg megvennék háromszoros áron. És nem az hogy miért nem hoztuk el CR-t 18 évesen, mert itt konkrétan volt szó, hogy a Rennesből elhozzuk. Jó játékos, többször beszéltük is a francia topikban, de nevetséges lenne érte kiadni százmilliót. Nem így működik, hogy mert megcsináltuk a legnagyobb bizniszt akkor el kell verni a pénzt. Adjunk rögtön kétszázat Dembeléért. :? Főleg úgy hogy van olyan csapatunk, amelyik visszatudja szerezni a bajnoki címet. Érthetetlen megalomán igazolások nélkül is lehetne csapatot építeni.

És lehetne találni embereket, pont ezért örülnék Inigo Maartineznek is, mert láss csodát nem 100 millió mint mondjuk Stones meg a többi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.06. 14:14:39

Egyik favoritom Draxler, én simán bevontam volna már a Ney bizniszbe is, jöhetne. Ha sikerülne esetleg megszerezni, akkor lehet, inkább Mbabbéért tenném le a lóvét, mint Dembéléért. Bár a fene tudja... :?
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 14:04:34

Nero. írta:Nevetséges ez a káosz. Képzelem mennyire azokn jönnek akiket Valverde akar... "Ha nincs ló jó a szamár is" ezen a nyáron :roll:
de most mi a jóistent tudsz csinálni, ha ilyen 40 millás dembelékre kiteszik a a 120-as táblát? mindenki tudja h tele vagyunk dellával, nincsenek rászorulva arra, hogy olcsón eladogassanak nekünk mindenkit.

lehet h elhozzák a coutinhot ini helyére, draxlert erre az évre kezdőnek, jövőre meg kifizetik griezmann 100 milláját, mert ő inkább ér annyit mint dembele (bár nem oldja meg 10 évre a posztot :mrgreen: ), ráadásul valverde is nagyon akarja
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.06. 14:01:54

Cestus írta:Mondjuk ha tényleg Draxler jönne, bevonhattunk volna a Neymar-ügyletbe.
Be, ha nem agyhalott emberek ülnének a vezetői székekben akik képtelenek kettővel elore gondolkodni. :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.08.06. 13:59:20

életem legrosszabb Barca-s nyara.. igazolási politika terén :cry:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.06. 13:57:16

Nevetséges ez a káosz. Képzelem mennyire azokn jönnek akiket Valverde akar... "Ha nincs ló jó a szamár is" ezen a nyáron :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése