Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.02. 17:29:47

visca el barca írta: persze lehet mondani ho akkor miért most és miért nem 17. kupánál vesztette el a motivációt... jo kerdes... egy ideig benne van az emberben hogy még több kell, ujabb és ujabb rekordok, de egy idő után totál besokallsz...
akkor ilyenkor mi a megoldás?
Vagy ki kell hagyni, és betenni mást a helyére, vagy megpróbálni motiválni,hátha. de amit Te leírsz, az alapján elég nehéz már motiválni, pláne egy Tito karakterű edzőnek. De eleve,nehogy már egy Xavit motiválni kelljen, egy real ellen, könyörgöm,vagy egy bl-elődöntőben. Kiscsapatok ellen alibizik,aláírom, túlnyerte magát, de ezek a párharcok nem erről szólnak,mindig is többről szóltak, ezt felejtették el a játékosok.

Motivációs gondokat Tito nem tudja orvosolni, ez teljesen nyilvánvaló, engem szó szerint demotiválna, ha ilyen edzőm lenne, aki ennyire tanácstalan fejet vág bármilyen szituációnál. Abban nem kételkedem,hogy felkészült, remek szakember, de valószínű,hogy az elképzeléseit nem tudja átadni a játékosoknak. És Pepnél Messi sem lazsáskodott, meg senki se nagyon. Chelsea ellen kiestünk tavaly, de kb a földön csúszott mászott mindenki a gólért, úgy ki lehet esni, így nem lehet. főleg nem egy barca mezben.

Nah mindegy, mennek megint a sablonszövegek a nyilatkozatokban, strucc-effektus, fejeket a homokba, ne vegyünk tudomást a gondokról, amik léteznek.
Jellemző,hogy egy erősebb játékoskeretű realnál már gondolkoznak azon,hogy kikkel lehetne erősíteni, kiknek kell megköszönni, pedig ők idén messze jobbak mint mi. Nálunk meg a legjobb nyilatkozat: "minden rendben van, felépülnek a sérültek,és jók leszünk". Fenéket.
Igazolni kell, változtatni a hozzáálláson, aztán lehet beszélni a célokról.

Egy Neymar-Alexis-Messi elől lévő hármas akár jó is lehet, de meg kell adni a szabadságot nekik, ne mindig a biztos passzt keressék, vállalják be a párharcokat. labdavesztésnél meg lehet visszafutni, és visszaszerezni a labdát. 08/09es szezonban is ez volt, párharc, ha elvesztettük, akkr letámadtunk,és pár másodperc múlva újra nálunk volt a labda. Most meg mi van? támadunk, passzolgatunk,mennek Pedrotól is Alexistől is a visszapasszok, amik semmire nem jók.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.05.02. 17:16:25

Gergely írta:Nem tudom recrea te valami álomvilágban élsz! Csak nézz magad köré a fél ország munkanélküli (még) a másik negyede meg a minimál bért is alig kapja meg de igazad van valami csak motiválja őket! Tudod mi?? Az , hogy milyen kötelet vegyen a nyakába szerencsétlen... Sajnos itt tartunk!
Seggük ki van a nyalva gyerekkori álmuk teljesült be , profi futbalisták és csodás feleségeik vannak mi kell még ahhoz , hogy 1000 %- on csak arra a kumma 90 percre koncentráljanak könyörgöm?

És tudod mit??? Úgyérzem Guardiola így beszélhetett velük és így is kellett... Sajnos a hatalom mindenkit behálóz egyszer és megbolondít és nekem ezért is hiányzik Pep mert ő igazi futballista! Ennek a csapatnak ő volt a megtestesülése és most nagyon nagy kakiban vagyunk! Mégegyszer mondom aki nem bírja agyilag akkor inkább távozzon!
Teljesen egyetértek veled! Bielsa tett egy kijelentést a Bilbao játékosaira: " Tudatlan fiatal milliomosok vagytok!"
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.02. 17:01:19

Nem tudom recrea te valami álomvilágban élsz! Csak nézz magad köré a fél ország munkanélküli (még) a másik negyede meg a minimál bért is alig kapja meg de igazad van valami csak motiválja őket! Tudod mi?? Az , hogy milyen kötelet vegyen a nyakába szerencsétlen... Sajnos itt tartunk!
Seggük ki van a nyalva gyerekkori álmuk teljesült be , profi futbalisták és csodás feleségeik vannak mi kell még ahhoz , hogy 1000 %- on csak arra a kumma 90 percre koncentráljanak könyörgöm?

És tudod mit??? Úgyérzem Guardiola így beszélhetett velük és így is kellett... Sajnos a hatalom mindenkit behálóz egyszer és megbolondít és nekem ezért is hiányzik Pep mert ő igazi futballista! Ennek a csapatnak ő volt a megtestesülése és most nagyon nagy kakiban vagyunk! Mégegyszer mondom aki nem bírja agyilag akkor inkább távozzon!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.02. 16:55:02

Gergely írta:Aki meg 80.000Ft- ot keres és 20 éve van egy cégnél és mindennap ugyanazt a munkát csinálja és nem is szereti akkor kérem szépen azt az embert mi motíválja mégis?
Hagyjuk a motivációs maszlagot és igenis mondjuk ki van pár [auto_cenzúra] játékosunk és nem Messilonona vagyunk hanem Barcelona... ennyi
azért h ne haljon éhen se ő, se a család. meg azért hogy ha bemegy egy boltba ne mindenből a legrosszabbat kellejen megvennie. meg azért h ne kapcsolják ki 20-án az áramot.

ezek a játékosok hetente keresnek annyi pénzt, mint amennyit Te még életedben nem látta egyszerre, egy helyen.

én már multkor lefutottam itt ezt a motivacios kört, sok ujdonságot nem tudok írni.

ezek a jatekosok 25-30 éves korukra kerestek már közel 2-3-4 millárd forintot (a krém ennek a 2x) és halálra nyerték magukat mindennel amit lehet. épp vmelyik meccsen mondta xavi kapcsán a kommentátor h 24 kupát (most utána néztem h pontos legyek) nyert eddig a barcával és a válogatottal.

persze lehet mondani ho akkor miért most és miért nem 17. kupánál vesztette el a motivációt... jo kerdes... egy ideig benne van az emberben hogy még több kell, ujabb és ujabb rekordok, de egy idő után totál besokallsz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.05.02. 16:47:22

recrea írta:
Gergely írta:Aki meg 80.000Ft- ot keres és 20 éve van egy cégnél és mindennap ugyanazt a munkát csinálja és nem is szereti akkor kérem szépen azt az embert mi motíválja mégis?
Hagyjuk a motivációs maszlagot és igenis mondjuk ki van pár [auto_cenzúra] játékosunk és nem Messilonona vagyunk hanem Barcelona... ennyi
Hogy a gyereke ne halljon éhen, az nem rossz motiváció.

Szerinted egyébként kit könnyebb motiválni, aki 80-at keres forintban, vagy aki 80-at keres euróban?!

Célkitűzés és motiváció nélkül ne kezdjen az ember semmibe, ez pedig független attól, h ki mit csinál, milyen jól él, milyen boldog.
Az eléggé motiváló, hogy a hobbiját csinálja, abból sz.rrá keresi magát, illetve ha a trónra jut a fél világ róla beszél. úgy érzem ez eléggé motiváló. az viszont nem, hogy 1 óra kocogás alatt hobbiból annyit futok, mint 1-2 játékos 90 perc alatt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.02. 16:42:29

Gergely írta:Aki meg 80.000Ft- ot keres és 20 éve van egy cégnél és mindennap ugyanazt a munkát csinálja és nem is szereti akkor kérem szépen azt az embert mi motíválja mégis?
Hagyjuk a motivációs maszlagot és igenis mondjuk ki van pár [auto_cenzúra] játékosunk és nem Messilonona vagyunk hanem Barcelona... ennyi
Hogy a gyereke ne halljon éhen, az nem rossz motiváció.

Szerinted egyébként kit könnyebb motiválni, aki 80-at keres forintban, vagy aki 80-at keres euróban?!

Célkitűzés és motiváció nélkül ne kezdjen az ember semmibe, ez pedig független attól, h ki mit csinál, milyen jól él, milyen boldog.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.02. 16:31:46

Aki meg 80.000Ft- ot keres és 20 éve van egy cégnél és mindennap ugyanazt a munkát csinálja és nem is szereti akkor kérem szépen azt az embert mi motíválja mégis?
Hagyjuk a motivációs maszlagot és igenis mondjuk ki van pár [auto_cenzúra] játékosunk és nem Messilonona vagyunk hanem Barcelona... ennyi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.02. 16:14:18

recrea írta:...
Beleférne akár 50-100 millió elköltése is, ha lennének távozók, akikért cserébe jönne be annyi zsé, hogy összességében ne legyen (annyira) veszteséges a nyár. Most nem akarok elkezdeni számolgatni, hogy mennyi jönne be abból, ha eladnánk Villát, Jonathant, stb., de talán elég ahhoz, hogy Rosell is azt mondaná, hogy lehet igazolni.

Neymar érkezésének másnapján bejelentheti Zubi, amit írtál, ha előtte már jött Hummels és TS. :D Komolyra fordítva a szót, ez a 0-7 már bőségesen elegendő figyelmeztetés a vezetőség felé is, hogy a dolgok nem mennek a legnagyobb rendben (és akkor enyhén fogalmaztam), tehát változtatni kell. Ha viszont az edző személyében nem mernek változtatni, akkor legalább a játékoskeretet fel fogják frissíteni megfelelően, ebben szinte biztos vagyok. Ha nem, akkor vagy vakok, vagy Rosell pénz- és profitorientáltsága győzött a szakmai indokok felett.

A mondandód utolsó részével pedig egyetértek, ha már ekkora més que un club vagyunk, akkor játsszanak is a saját nevelésű fiatalok, főleg Montoya, aki mostanában dísznek van csak a keretben Alves mögött. (Bár Tito lehet, hogy rám is gondolt tegnap, amikor beküldte csereként - balhátvédnek...)
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2013.05.02. 11:04:26

Véleményem szerint és ezt már nem 2-3 meccs óta szűrtem le,most alaposan a zsebbe kell nyúlni a BARCAnak!
Kell min egy jó kapus!
2Tehetséges,fiatal,hosszútávra(TER STEGEN,COURTOIS)
1 jó középhátvéd(Hummels v Thiago Silva)+1 szélső....
középpályánk elmegy...
Támadó NEYMAR minimum,ha jön Alexis+Villa megy!
Nagy hülységet csináltak CESC+Alexis vásárával(az 75m kb)nagyon sok volt!!!!

Újra hengerlő Barcát akarok látni,nem egy ilyen céltudtlan,rohangászó,passzolgató 11-et,aminek a passz fontosabb célja,mint a gól!

FOREVER BARCA!!!!
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.05.02. 10:38:17

Léfe írta:Azért ez a fáradsá kérdés érdekes. Pep alatt - amikor 2 BL-t nyerünk nem volt fáradt a csapat. A Real vagy a Bayern is jászik annyit mint mi, és nem fáradtak. Akkor mi van ?
A fáradtságot szvsz nagyon nagy mértékben képes befolyásolni a belső motiváció és hit. Ha olyasmit csinálsz, amiben hiszel és kellően rá tudsz pörögni, akkor a fáradtság szinte eltűnik. A korábbi szezonok sem voltak semmivel sem könnyebbek, de fejben teljesen rá tudtak hangolódni ezekre a nehéz meccsekre. Elsősorban ebben érzem Pep nagyon nagy erősségét, mert olyan karaktert tudott adni a cspaatnak, ami a nehéz helyzetekben is hitet és tartást adott a játékosoknak. Az ő távozásával ez egyértelműen elveszett és nem hiszem, hogy Tito alkalmas lenne erre a mértékű fanatizálásra. Természetesen ez egy sokkal összetettebb probléma, a sérülések, Tito betegsége, a keret nem megfelelő szinvonala és mélysége, a szerencsefaktor, mind-mind a csapat ellen dolgozott az idén. Ezekkel együtt is viszont úgy érzem, hogy Tito nem alkalmas egy bizonyos szint felett kezelni ezt a helyzetet. Remélem rámcáfol a következő szezonban, ha már mindenképpen ragaszkodnak hozzá, de nagyon komoly megújúlásra lesz szükség minden téren.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.02. 10:20:18

Azért ez a fáradsá kérdés érdekes. Pep alatt - amikor 2 BL-t nyerünk nem volt fáradt a csapat. A Real vagy a Bayern is jászik annyit mint mi, és nem fáradtak. Akkor mi van ?
Fecó
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.05.02. 09:12:53

Nos hát ez a bl szezon véget ért. Nem is zavarna a kiesés, de a mutatott játék, a kettős vereség, a 0-7-es gólkülönbség már igen, még annak a tudtában is, hogy tudom ez a München milyen játékerőt képvisel! Egyébként grat nekik!
A nagy arányú vereség viszont talán jól is jöhet, mert a vezetőségnek is látnia kell, hogy nem csak éppen kiestünk, hanem kivégeztek minket. Magyarul ha versenyezni akarunk velük a jövőben is, akkor össze kell kapni magunkat, és igazolnunk kell. Szükséges, mert nagyon alulmotivált a csapat. Mindenképpen új igazolások kellenek. De nem a padra kell igazolni, hanem olyanokat, akik versenyhelyzetet teremthetnek.
Nálam első körben menne Adriano vagy Abidal. Abi sokat hagyott ki, Adriano viszont sérülékeny. Csak az egyikőjükre van szükség Alba cseréjeként. Tőlem mehet Alves is, mert 2 ilyen támadó szellemű szélső védővel sz.rt sem érünk. Így hátra egy középső védő, és egy Alves helyettes kell.
Középen megvagyunk. Elől Villa helyett Neymar, plusz még egy csatár.

Ha drasztikusabb változást akarunk,akkor mehet Cesc, Sanchez és Pedro is!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.02. 09:02:49

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:és igazából ez a legnagyobb baj... mes que un clubba fogunk befürdeni. tito, fabregas, pedro... az életben nem teszik ki innen egyiket sem. maguktol meg hulyék lennének elmenni
Igazából az a baj, hogy megint igazad van. :?
Tényleg kezd túltengeni a més que un club.
Rosell lehetne az, aki egy új korszakot indíthatna, ha azt mondaná Titónak, hogy akkó' a viszonlátásra. Ha ez megvan, és jön egy új edző, akkor már adva vannak a változások, talán Pedróék eladása is.
Amíg viszont Tito marad, addig ők is - és én ezt tartom valószínűbbnek...

Ha marad, akkor legalább Hummelséket hozzuk el a nyáron.
Na most ezzel a következő a probléma: Rossel apánknak ez elsődleges célja az, h csökkentse az adósságot és nyereséges céggé tegye a klubot. Ami egyrészről nagyszerű, hurrá, másrészről viszont nem fog beleférni 50-100 millió elköltése.

Mert ha csak a kívánságot (és az alapot) nézzük: Hummels, Neymar, Ter stegen (vagy normális kapus) kb. 80 millió és ott van a fizetésük, plusz ott lenne az esetleges új edző fizetése, aztán mindennek a költsége.

Senki ne lepődjön meg, h Neymar érkezésének másnapján lenyilatkozza majd Zubi, h kész a keretünk, megfelelően mély és minőségi. Aha.

Nekem nincs bajom azzal, ha nem igazolunk, ha nincs pénz, nincs, mindannyian ismerjük az érzést, de akkor a lötyögős meccseken, második félidőkön játsszon a saját nevelés, és ne egy Bayern ellen kelljen rögtön beszállnia egy 20 éves gyereknek. Kapjon sokkol több lehetőséget Bartra, Montoya, S. Roberto, Thiago, Tello, mert játék nélkül nagyon nehéz beépülni.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.02. 08:34:27

Atlantis írta:Szerintem nincs benne. Az alapkezdővel esetleg, ha onnan hiányzik valaki, esetleg valakik,akkor már meg vagyunk lőve.
Én a keretet se látom mélynek, sőt, minőségileg pláne nem.
Szerintem minőségi játékosok megvannak (Fabre a Arsenalban vezető egyéniség volt és jól játszott, Song is jól tolta az ágyúsoknál és még lehetne sorolni)
A rotáció az ami talán kevésbé ment így persze nehezebb beépülni a csapatba és felvenni a ritmust..

szerk.: a fiatalokban is ot van a lehetőség...személy szerint Thiago. Tello, és Bartranak több esélyt adni, bízni bennük és mind a három posztra lenne 1-1-1 játékos...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cooh 2013.05.02. 09:24:35-kor.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.02. 08:33:59

Érdekes...láttam már nyilatkozatot ahol a Barca illetékese 4,6 igazolásról beszél,Tito meg azt nyilatkozza nem tervez jelentős változást a keretben...

Sokan temetnek minket,sok Barca szurkoló is temeti a csapatot...Tény ez a 2 Bayern meccs csúnya volt...De azért vhol egy hihetetlenül félresikerült szezonunk volt...Szal hogy a kulcsembereink rendre sérültek voltak,hogy Tito majd fél évet nem volt...Azért ezek megzavarnak egy csapatot nem kicsit...

Ősszel a mentalitással nem volt baj,küzdöttünk vert helyzetben is az utolsókig,sokszor a semmiből hoztunk vissza meccseket...A játékkal sem volt baj...Amint Tito nem volt itt kezdődtek a gondok...Vhol érthető is...A szezon döntő részében formahanyatlás következett be emiatt,és így fizikális és mentális hátrányba kerültünk...Innen nem volt vissza út...

Igen van baj a kerettel...Lesznek itt igazolások,nem is egy,Rosell tudja villantania kell,ha sikerelnök akar továbbra is maradni...

Örülök hogy megy VV...Sose küldtük volna el,és bár sokat köszönhetünk neki,de belátható,hogy nem egy helyzetben egy klasszis kapus megfogná,ő nem...És mentek el a bohóckodásain fontos meccsek rendesen...Viszont nagyon remélem hogy nem fukarkodunk majd a kapusvételnél,ideje lenne már egy klasszisnak hátulra... A klasszikus csapatépítés így kezdődik,vegyél egy jó kapust! Ezt mi elfelejtettük egy ideje...Ter Stegen,vagy Reina kiváló lenne...Igazából nagyot bukni itt nem tudunk,VV szintjét sokan hoznák az is tuti...

A védelem nagy kérdés...Puyol már nem megoldás,jó ha bír 20 meccset,eljárt felette az idő...Bartha egész biztatónak tűnik,de ő mit fix kezdő nyilván nem opció...Pique nem önmaga,mióta Puyol nincs mellette össze vissza kapdos...De ha lesz mellette egy stabil pont,azért sztem ő össze fogja kapni magát...Mascherano is igazából okés elmegy,de nagy csapatok ellen ő is xes...Alvestől szabadulni kéne,rengetegszer nem ér vissza rosszul helyezkedik,a beadásai 100ból max 1 jó...Kéne egy klasszis szélső ide,de maradni fog gyanúsan...Alba sem egy álom ha védekezni kell,de ő gyors legalább,ha középen nem össze vissza fognak futkosni Piqueék,akkor megállhatja helyét...Adrianoval nincs hiba,többet kellene játszatni,Alvest meg felejteni...Montoya szintén,ha Alves helyére raknánk többre mennénk...Egy tuti kevesen vagyunk itt,pláne kevés akire ténylegesen lehet építeni...Kell egy center...Hummels nagy meccseken rendre bohóckodik,sztem nem ő a megoldás...Hogy ki jó kérdés,pláne hogy kit lehet ténylegesen elhozni ez még jobb,fiatal de rutinos játékos kell,aki magas,erős,jól ütközik...Ha sikerül egy ilyen embert találnunk,és középpályán kicsit frissíteni a védekezésünket,akkor e téren sokat fogunk javulni...

Középpályán sok a kérdés szintén,viszont több a válasz...
Xavit háttérbe kell szorítani már sajnos eljárt felette az idő...Beállóra fél órára még nagy érték lehet,de teljes meccsen már kevés...Helyére kell vkit beépíteni...Én nem temetném Cesct,ha megtaláljuk a megfelelő helyét,akkor benne van a lehetőség...De lehet Thiagora kéne alapozni,tehetsége megvan hozzá nem kérdés,fejben még éretlen hozzá kicsit...De ez könnyen változhat ha kapni fogja a lehetőséget...Én Songot sem írnám le,nem tudom ahogy játszik van benne vmi plusz...Ha netán előrébb raknánk,kicsivel Busquets elé,félig irányító szerepkőrben,beválhatna....Sokkal stabilabbak lennénk hátrafelé az tuti...De kétlem hogy ez lesz,Vagy Cesc vagy Thiago lesz itt fix,előrefelé okés is lesz,kérdés a védekezésnél ... Venni ide meg fölös,az adott keretből ezt meg kell tudni oldani...

elől takarítani kell...Messin kívül botrány...Villa fiatalabb nem lesz,jobb se már,elmegy ha játszik,de kevés ő már ide...Sztem menni is akar,meg el is akarjuk adni...Pedro maradni fog,bár nem tudom nálam menne...Csereként elférhet max...Alexis a fejébe vette hogy itt lesz legenda,a képességi megvannak,fejben nagyon nem jó nála vmi...Sztem maradni fog végül,mert nagyon maradni akar...Mentálisan mit lehetne vele kezdeni jó kérdés,ha ezt megoldja akkor továbbra is azt mondom nagy erősség lehet...Harmadik embernek belefér...Tello max cserés nálam többet nem látok benne,nagycsapatok ellen nagyon kevés,ligában beugrónak kiváló...De fiatal,fejlődhet még...Neymar jönni fog,majdnem tuti...Kell is...Annyira nagyon beégni vele azért nehéz lesz,bár ha rúg teszem azt 20gólt kezdésként,tuti szét fogják szívni a vérét,hogy na csak ennyi...Remélem nem öljük meg őt is jó Barcelonai módra... Lehet a nagy egója jó is ilyen szempontból...Az ő és Messi párosa sztem a legnagyobb érdeklődéssel várt kombó lesz az utóbbi 30évben...Majd elválik...

Szal egy kapus,egy center,egy csatár,ezek tuti jönnek...Ha egy jobb szélső is Alves helyett,akkor extra boldog leszek...Én pluszba még előre vennék még egy embert...De nehéz ügy,minőségi csatárok drágák,közepesek meg vannak...Plusz kell még kis taktikai innováció,egykét ötlet,és egy kiegyensúlyozott szezon sérülés és egyebek terén,és megint ütünk mindenkit,ezt továbbra is tartom...Amíg egy Messi Ini kombó nálunk van,ha képes felnőni hozzájuk még 3 ember egy szezonban akkor nem nagyon van ellenfelünk...Ilyen szerencsétlen szezonunk sérülések meg edző nincs...szempontból meg tuti nem lesz még egy...Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.02. 08:23:59

visca el barca írta:és igazából ez a legnagyobb baj... mes que un clubba fogunk befürdeni. tito, fabregas, pedro... az életben nem teszik ki innen egyiket sem. maguktol meg hulyék lennének elmenni
Igazából az a baj, hogy megint igazad van. :?
Tényleg kezd túltengeni a més que un club.
Rosell lehetne az, aki egy új korszakot indíthatna, ha azt mondaná Titónak, hogy akkó' a viszonlátásra. Ha ez megvan, és jön egy új edző, akkor már adva vannak a változások, talán Pedróék eladása is.
Amíg viszont Tito marad, addig ők is - és én ezt tartom valószínűbbnek...

Ha marad, akkor legalább Hummelséket hozzuk el a nyáron.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.02. 08:20:45

Talán most már érthető miért irtam többször - most utoljára - miért kellene 4-6 játékost hozni. A maiak jol lakott, közepes csapatot alkotnak. Messivel persze valamivel jobbak lehetünk, de a németek megmutatták milyen egy éhes csapat. Gyorsaság, kondició, motiváltság -mind a németek oldalán. Talán, ha Villa-Alexis-Fabre ugy beválik ahogy nem, kicsit jobb a kép. Csak ne essünk szét, legalább a bajnokság legyen meg. Persze Titót sem értem, feladta a letámadást, a támadóstilus sem a régi. És lassu a csapat, erönlét is gyenge. Egyébbként örökké nem lehet a csucson maradni, félő lesz még gyengébb is. A csapat mentalitását nem lehet lecserélni - csak a játékosokat. Azzal nem lehet mit kezdeni, hogy évekig sziporkáztak. Örültünk eleget-szuper volt.-VOLT!!! Xavi azt mondja : van ennek a csapatnak jövöje. Mindig ezt mondják. A Barcának remélém van jövője de nem ezzel a kerettel. Mindig az a baj a sikeres csapatoknál, hogy hát ezek csak nem felejtettek el focizni. Azt biztosan nem, de tele a zseb.
Fecó
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.02. 00:09:31

Atlantis írta:Furcsa, de én leginkább azon gondolkodnék, hogy a csapat mentalitását hogyan lehetne lecserélni. Persze ha ehhez eladni és igazolni kell akkor rendben, de azért szerintem a jelenlegi játékoskeretben is bőven benne van az, hogy a Bayernel bőven felvegye a kesztyűt, akár győzzön is.
Szerintem nincs benne. Az alapkezdővel esetleg, ha onnan hiányzik valaki, esetleg valakik,akkor már meg vagyunk lőve.
Én a keretet se látom mélynek, sőt, minőségileg pláne nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.02. 00:06:46

Furcsa, de én leginkább azon gondolkodnék, hogy a csapat mentalitását hogyan lehetne lecserélni. (gondolok itt arra, hogy felpörögni, koncentrálni , főleg az ilyen meccseken és vért izzadni minden labdáért, ugyanis képesek rá. megtették már nem egyszer, több szezonon át) Persze ha ehhez eladni és igazolni kell akkor rendben, de azért szerintem a jelenlegi játékoskeretben is bőven benne van az, hogy a Bayernel felvegye a kesztyűt, akár győzzön is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.01. 23:58:57

Ez az, Pedro is egy jó kis iparos, kiegészítőnek megfelelő,de ennyi,és nem több. Fabre szintén,bár a paliban szikrányi élet sincs,szóval jelenleg kiegészítőnek is gyenge.

Nem tudom mi lesz itt, de ha nem változtatunk radikálisan, akkor a következő szezon is gyötrelmes lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.01. 23:52:37

Mezner2 írta:
csababarca írta: Amúgy meg Valdes,Fabre,Alexis/Villa off. ebből még folyna is be valamennyi pénz.
Nem szoktam ilyeneket írni,de most így belegondolva ezektől a változásoktól tudnék újra bízni egy jó játékban (eredmények nem elsődlegesek, legyen először újra jó a játék,aztán lesz eredmény is).
Felejtsd el. Bármennyire is szeretném én is,hogy húzzon végre el a csába,Cesc-et kiáltották ki Xavi utódnak,az életben nem fogjuk levakarni magunkról...
és igazából ez a legnagyobb baj... mes que un clubba fogunk befürdeni. tito, fabregas, pedro... az életben nem teszik ki innen egyiket sem. maguktol meg hulyék lennének elmenni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.01. 23:50:09

csababarca írta: Amúgy meg Valdes,Fabre,Alexis/Villa off. ebből még folyna is be valamennyi pénz.
Nem szoktam ilyeneket írni,de most így belegondolva ezektől a változásoktól tudnék újra bízni egy jó játékban (eredmények nem elsődlegesek, legyen először újra jó a játék,aztán lesz eredmény is).
Felejtsd el. Bármennyire is szeretném én is,hogy húzzon végre el a csába,Cesc-et kiáltották ki Xavi utódnak,az életben nem fogjuk levakarni magunkról...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.01. 23:48:50

Ha ott ülnék a vezetőségben,akkor letenném a Hummels-Reus packért a kért összeget, teszem azt 50M-t, annál többet úgysem kérnének, és csókolom.
+kapus és Neymar, ha annyira be van érte izgulva Rosell.

Amúgy meg Valdes,Fabre,Alexis/Villa off. ebből még folyna is be valamennyi pénz.
Nem szoktam ilyeneket írni,de most így belegondolva ezektől a változásoktól tudnék újra bízni egy jó játékban (eredmények nem elsődlegesek, legyen először újra jó a játék,aztán lesz eredmény is).
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.30. 16:52:45

davi10 írta:Kölcsön/visszavásárlási opció.
A kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.
Igen, ezek után már nem szoktuk többet látni nálunk ezt a játékost. :)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.30. 15:54:05

salas9 írta:Az olasz La Gazzetta dello Sport szerint Martin Montoya a legfőbb jelölt az Internél Javier Zanetti pótlására. A katalán játékos mellett további fiatalok esélyesek a posztra: Vrsaljko és Gino Peruzzi, valamint a veterán olasz védő Mattia Cassani. A sajtó szerint Montoya akár üzleti alap is lehet Handanovic megszerzésében.(sport.es)
Nem is rossz üzlet, maximum majd visszavásároljuk őt is pár év múlva 30 millióért. :lol:
Nagyon nem örülnék neki, ha elmenne, végre van egy fiatal, tehetséges játékosunk az egyik hiányposzton, nehogy már eltékozoljuk...
Alvesből amúgy nem nézem ki, hogy 2-3 évnél többet maradna, addig csak kihúzza Montoya, ha megfelelően rotálják a brazillal.
Mondjuk nem lepődnék meg, ha azt mondaná, hogy inkább lelép, mivel elvétve játszik csak eredeti posztján. :?
Válasz küldése